Új privát üzeneted érkezett!

Én is 85ös vagyok :D 2 hét múlva szülinapom lesz :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Craven, köszönöm szépen :)

Bejni, drága! Oda se neki, a pasik már csak ilyenek... nekem az a bevált taktikám ilyen esetekre, hogy ellendurcogok, persze általában én nyerek, mert jól fel tudom szívni magam, aztán meneküljön, ki merre lát! :D de fel a fejjel, majd csak belátja, hogy bunkó volt, vagy ha nem, világíts rá nyugodtan!!!

Hoztam én is pár képet, ha már :D

Kép

A "kölyökgólya" fejű férjem :D

Kép

Ekkora fátylam volt :)

Kép

Gyűrűhúzás

Kép

Szerintem itt esett le a férjemnek, mit tett :lol:

Kép

Ilyen eső volt! De imádom ezt a képet :)

És a beállított képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Na, kellemes képnézegetést :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jenner: akkor mégiscsak fiatalabb vagy!
:lol:
nekem nyáron volt a szülinapom!
szépek voltatok nagyon!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Köszönjük a képeket...Jöhetnek még...

Bejni: Holnap délelött???Korán???Ha jó jöhetsz :)
Ja és igen láttod, olyanról beszéltem olyan fodrosról, mint amien volt a mennyecske ruhád :) nagyon tetszik :D nagyon :D

Craven: gyere sűrübben!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Rengeteget írtatok!
Hétvégén nem voltam mert apa haza jött és csak velünk volt!
:lol:
Gyönyörűék a képek!Mind kivétel nélkül!
Málna üdv itt!

Jeanner:Az esős kép nagyon jó!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Kati, de am valahonnan nagyon ismerős vagy, de aztán hosszas agyalás után rájöttem, h csak hasonlítasz egyik volt évfolyamtársnőmre :lol: de NAGYON!!!! huhh.. na, az a hatalmas korkülönbség :lol: mennyi? 2 hónap? 3? :lol:

Képek még:

http://picasaweb.google.hu/Myrad85/Esku ... nxmYyHmAE#

Na tépek, mer csináltatnom kell a jogsimat , és még van meló... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jenner: végignéztem a képeket! nagyon szépek vagytok! tényleg rengeteg munkád volt az esküvőn. rengeteg apró dolog, ami még szebbé tette a helyet és a napot!!! de megérte!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, köszönöm szépen!!!!! :) Igen, a vendéglősök meg a CM is mondta, hogy egy baromi jól megszervezett esküvő volt, de hozzátenném, nem is voltak bakik, meg semmi ilyesmi... :) bár nehéz is lett volna, mert a végére már nagyon lazán kezeltük az egészet, és megérte :)

De te is olyan gyönyörű voltál ám, meg a Bejni is!!! :) na, majd Csipre leszek kíváncsi, tényleg, Csip, nektek mikor lesz akkor végül is?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jenner: szerencsére mi is megúsztuk nagy bakik nélkül. egy volt, amikor nem indították aláírásnál a zenét, csak a gyűrűhúzásra!

képzeljétek, bejelentkeztem 4d-re. okt 16án megyünk. már alig várom!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner: nem tudom mikor lesz :) ezt így most nehéz...Baba is meg esküvő...Nem kevés pénz...Meg hát nem beszélve arról, hogy bútor vásárlás közepete vagyunk és hát ügye, mi most vettünk lakást Februárban....Szóval nem tudom...De szeretnék mielött megszületik a pici, csak hát nem tudom, sok Pénz ment el mostanában és fog még...Esküvőre is menne el...Szóval nem tudom mi, hogy legyen.... :? :( Mi lenne a megfelelő megoldás :(
csip-csip18
 
 


:) de szupi :)

Ja, hát az ilyenekkel én nem is foglalkoztam :D én templomból kifelé léptem rá a ruhámra :lol: de annyira izgultam, hogy már csak akkor jutott eszembe, amikor most láttam a képen :lol:

4D-ről kérünk képeket!!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


persze, h lesz kép. elég sokat ad a hapsi, meg egy dvd-t is. nagyon kíváncsi leszek. akkor már 21.hetet töltöm. már kész kis ember lesz!!! és ami miatt megyünk ennyire korán, h még egyben láthatjuk a képernyőn. aztán már csak egy-egy részletét tudják megmutatni. mondjuk még a 32.en is tervezzük.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!
Jövök kicsit én is.

Bejni: nagyon szép a menyecskerucid, tetszetős :D és a torta is, tetszik a kála.

Kati: a ti tortátokat nagyon jól feldobta az élő virág, még nem is láttam ilyet, nagyon szép :D
4D-t én is nagyon vártam anno, akkor tudtam meg hogy kislányt várok. Nagy élmény volt a sima UH-ok után... Amúgy ti hova mentek, és mennyibe kerül? A dvd ára is benne van?

Jeanner: jól néztek ki, szép lett a terem, meg minden, jól összehoztátok! :D

Csip: egyik ismerősömék úgy oldották meg az esküvőt, hogy négyesbe elmentek a közjegyzőhöz, aztán vacsiztak egyet és hazamentek. Mivel babát várt, egy hónapon belül kaptak időpontot. Nekik nem volt fontos a többi része.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.07 18:23-kor.
Vendég
 


jeanner, 22-es képen ott csücsülök:D igaz sötétbe borulva, de ott vagyok:D
39-esen a férjem a kislány szülei között:)

jaja tudom, hogy nem kell komolyan venni amit a pasik mondanak, de most igen durván beszólt..nagyjából kapja be!

Csip: holnap 7:50-tól vizsga, de elvileg fél 9 és 9 között oda tudok menni, ha megfelel!

Kati: a has és a comb tájékom durvás, ez a ruha ápol és eltakar...:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Ha fél 9 re bizti jössz az jó-tök jó lenne...De a 9 nem jó, mert akkor jönnek hozzám....Na mi legyen???Vagy jössz a 9-es vendégem után????
csip-csip18
 
 


Craven: szépek voltatok :D
csip-csip18
 
 


csip, hát nem tudom, hogy odaérek-e, mert nem tudom van-e valami adminisztráció vizsga után..12-re tudnék legkorábban menni később, mert a kettő között órám lesz...

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Akkor gyere ide 9 ig :D meoldjuk :D mert nekem a 12 semm jó már...
Ok???várlak de ha tudsz siess jó???? Lényeg, hogy 8:55 fuss be :)
csip-csip18
 
 


citrin: ti is szépek voltatok! nagyon jól megy a férjed nyakkendője a csokorhoz! aranyos!
mi kiskunfélegyházára megyünk. ez egy nagyon olcsó hely, de még jó is. 50 perc a vizsgálat. egy szonográfus csinálja, aki mindent jól megnéz, elmagyaráz. véráramlás, pitvarok, lepény, babát fejtől a lábujjakig. aztán a végén 10 perc "mozi". az egész anyagról ad dvd-t, meg elvileg két képet, de van, akinek 5-6 ot is ad, mondván, h: ez is jól sikerült! :lol: a dvd-t elfelejtettem megkérdezni, h benne van-e, de ez legyen a legkevesebb. viszünk egy pluszosat és egy minuszosat is. és mindezért elkér 9000ft-ot!!!!! :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


hátöö..én próbálok, de a vizsga miatt nem tudom mi lesz..elvileg 8ig végezhetek...szal ha nincs adminisztráció odaérek...ha van, akkor nem, de majd írok egy sms-t ha végeztem, hogy mi a helyzet...:)

Uram virággal és bocsánatkéréssel érkezett haza.. mázlija van:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Helyes férj pofától :D na megyek zárni...Írj majd üzit...

Sziasztok!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip18! Aranyos vagy, köszi, de szerintem ezt a "szépek voltatok" üzenetet nem nekem szántad, mert én nem tettem még fel képet magunkról. :oops:
craven
 
 


sziasztok!

Nagyon jók a képek!!!! Ja és mindenki nagyon szép!

Bejni, nincs is rajtad felesleg!!! Nagyon jól nézel ki!

Kati, az nem pénz a 4d-ért. Nekem kb. 3 éve 12.000-ért csinálták itt Pesten, benne volt a dvd, meg 1 a4-es kép, meg 2 kicsi. De zenét is tettek alá meg minden, mármint a dvd-re.

Bejni, örülök, hogy kibékültetek. Ja és nem emlékszem hogy írtam-e, de persze szívesen segítek a szakdogádhoz. :)

Csip, az esküvőt gondoljátok át alaposan. Csak mert ha nem vagytok házasok, akkor ahhoz hogy a baba az apa vezetéknevét kapja kell egy közjegyző előtt tett apasági nyilatkozat, ami szintén nem két fillér. Most nem tudom mennyibe kerül, de egy ismerősömék inkább tartottak egy szűkkörű esküvőt, mert olcsóbbra jött ki mint a hercehurca a közjegyzővel. Persze minden a ti döntésetek, csak ha nem tartotok esküvőt, akkor a nyilatkozatot ne felejtsétek.

na megyek fürdetni. :) aztán meg aludni, kéne pihenni egy kicsit.

Egyébként azért vagyok depis, mert kezd elegem lenni a tanulásból, meg a szakvizsgából is. Ja meg a melóhelyen sem egyszerű most a helyzet. Azt hiszem jövő júniusig tuti nem vágunk bele a babaprojektbe. :( :( Nagyon szomorú vagyok. Pedig én már nagyon vágynék rá. :oops:

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Kép na mi így néztünk ki az esküvőnkön

egy kép rólunk is :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


ja igen, a pocakos képet még keresem :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Hello lányok!
Bocsánat, hogy csak most jöttem, de ma egészen rosszul éreztem magam. Fájt ezerrel a fejem, aztán meg rám jött az émelygés... Reggel AFP-n voltam, aztán kismama tornán. Az elég jó volt
Nem is hallotta még ezt a szívhangos dolgot. Mondjuk az uh-n 150 volt a szívverés. :lol:
Mindenki nagyon helyes a képen!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Én is 85-ös vagyok.
Lanyus: Ez még csak az első hónap volt. Tuti hamar össze fog jönni!!!
Heno: Örülök, hogy visszatértél. Biztos vagyok benne, hogy hamarosan már neked is ott lesz a pocidban a babó.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!
Kösz a biztatást mindenkinek! Egyébként tényleg nem vagyok elkeseredve,most pont arra gondoltam,h ebben a hónapban nem lh tesztezek hanem inkább ráállok a fogyókúrára és ledobok 10 kilót. Annyira szarul érzem már magam így ahogy vagyok,mármint,hogy szülés után van még rajtam 14 kiló. Szerettem volna mindig csinos kismami lenni,hátha harmadikra sikerül. A eddigi kettővel olyan voltam mint egy bálna. :lol: Klasszak a képek,mindenki szupi rajta. De Jeanner az az esős kép valami fantasztikus! Renegteg dolgom lesz a héten,holnaptól felpörögnek az események. Megyek Botikámmal vérvételre aztán szemészetre,olyan mintha be lenne gyulladva a szeme. Aztán a nagyimnak vágom a haját,aztán valamikor holnap vagy holnapután be kell vásárolnom mert semmi nincs itthon és hétvégére vendégek jönnek 3 napra. Úgyhogy csütörtökön sütök-főzök. De nem bánom már úgy várom! Imádom ezt a barinőmet aki jön a családjával,igaz és ritka jó ember. Együtt szültük a kicsiket onnan a barátság. Na hát kicsit szófosást kaptam de jó volt leírni legalább tisztázódott bennem a hét :D De ,hogy reggel 7-re ,hogy leszek ott vérvételen a kicsivel fogalam sincs. Mek is aludni. Szíííííííííííasztok
henó
 
 


Sziasztok!

A többiek, akik utólag tettek fel képet is nagyon jól néznek ki :)

Amúgy én pont azt számoltam reggel, hogy ez a 4 hónapos topik :lol: mindenkinek a 4. hónapban jött össze a baba :lol: (Katit kivéve... neki ugye elsőre sikerült...)

Ninike, nagyon sajnálom :( Hol tanulsz?

Bejni, mondtam én, hogy érezte, hogy rossz fát tett a tűzre :D

Csip, amúgy ha tényleg így, hogy apasági kell (de úgy tudom én is, hogy kell), akkor lehet tényleg megérné összeházasodnotok, XII. kerületben tök ingyen van, csak papír aláírás, csak ti ketten + 2 tanú, aztán ha össze jön a pénz, majd csináltok egy nagyobb esküvőt, de egy ingyen házasság olcsóbb, mint fene tudja mennyit kifizetni az apasági nyilatkozatért... szerintem... de am nem akarok ebbe beleszólni!!!!

Gabi, úgy fest, 85-ös tali van :D remélem, mára már jobban érzed magad...

4hónapos topikra visszakanyarodva: azt is kiszámoltam, hogy ha tényleg működik a 4 hónap dolog, pont januári lenne a mi babánk is, amit annyira szeretnék :)

Na, én jobbra el :D sok a meló :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

jenner: nálunk is a 4. hónapban jött össze!!!! meg a harmadikban, de az nem maradt velünk. de aki reggel óta itt kotorászik és este még 11kor fent volt, azt a 4.hónapban sikerült összehoznunk. januárban hagytam abba a gyogyit.
én is sietek, mert indulnom kellene védőnénihez, ahhoz képest most még pizsiben ülök a kanapén.
jó munkát neked!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, mondtam én, h 4 hónapos topik :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


megjártam a védőnőket.
afp eredményem: 1,47, amit jónak értékelnek. ellenanyag szűrésem is negatív.
súlyom 60dkg-ot gyarapodott.
délután megyünk uhra!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jaja, Jeanner, így volt:D De most még kicsit húzom, tessék kepeszteni értem:D:D Mondtam, hogy egy virágnál több kell ám a megbocsátáshoz;) úgyhogy ma reggel elkísért vizsgázni is meg minden:D
ja és 72 ponttal meg van a KRESZ! Hajrá rutin:D ma jó napom van...

vicci ez a 4 hónapos topik..de akkor lassan nekünk is rá kellene pörögni, mert akkor kicsúszunk az időből:D Bár ha februárban jön a babyboom, akkor októberben szülök, az is jó:D
jaj már várom:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, gratula!!!! Nem akarok am belevau, de februári fogantatás=novemberi baba

Kati, az jó, hogy minden szuper :) képet majd hozz, ha tudsz!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


halihó!

jajdeszépek a képek!!! wooooooooow :D
mindenki nagyon csini (volt)!!!

bejni!
gratula a sikeres kreszhez!

4 hónap??? hmmm, nálunk Dávid elsőre jött. Kistesó már sokadikra... :(

Ma nem teszteltem, mert:
1/ tegnap együtt voltunk férjjel és véreztem... már megint jó kérdés hogy ez mi a franc...
2/ reggel pisiltem, és elfelejtettem hogy pohárba kéne :lol:

nem tudom hogy ma menjek-e nődokihoz... :roll:

én '86-os vagyok 8)

szia heno!
sajnálom hogy nem sikerült!
de hamar lesz baba, tuti! :)

kati!
afp eredményre azt mondják, hogy ha 1 felett van az eredmény, akkor kislány lesz. ha 1 alatt fiú. nálunk bevált.

hoztam én is 2 képet az esküvőnkről 8) itt már a 24. terhességi hétben voltam 8)

Kép

Kép
belani
 
 


belani: mik ki nem derülnek!!! én rólad gondoltam, h idősebb vagy!!! aztán tessék! milyen fiatal anyuka vagy, h már van egy egy éves nagyfiad!!! tök jó!!! szépek voltatok és dávid jól elbújt!!!!
afp-ről még ilyet nem olvastam, csak azt, h 0,7 és 2,5 között kell lennie. ebbe beletrafáltunk keményen!!! örülök.
egyébként valóban kislányt mondanak eddig!!! ma azt mondta a doki, h el sem enged, amíg nem látjuk, h ki is lakik, mert eddig azért bújkált rendesen.

jeanner: képet ma nem tudok hozni. majd holnap, mert megint videot kapunk és nekünk nincs lejátszónk, csak anyósoméknál. holnap megyek csak oda.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


hopp, tényleg:D:D nem tudom mit számoltam:D de köszi a kiigazítást:)

jaj, tényleg mindenki milyen széép:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


belani: most olvastam egy kicsit és úgy tűnik, h ez is egy legenda, mint a kívánosság, hányás, pocakforma stb!!! van, akinél bejött, van akinél nem.
ja! és nálunk pont középérték van!!! és a teória is más. 1 alatt, felett, határértékhez közel stb....
ebben sem hiszek, de jó volt megint egy kicsit találgatni!!!
(én még magamban egy icike-picikét reménykedek, h kinőtt a kukaca a pocaklakónak!!!) :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bejni, én napra pontosan tudom, mikor fogantam, és az is január volt :roll: márpedig októberben születtem :D ehhez tudok számolni mindent... :)

Ti mióta próbálkoztok?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: most olvastam egy kicsit és úgy tűnik, h ez is egy legenda, mint a kívánosság, hányás, pocakforma stb!!! van, akinél bejött, van akinél nem.
ja! és nálunk pont középérték van!!! és a teória is más. 1 alatt, felett, határértékhez közel stb....
ebben sem hiszek, de jó volt megint egy kicsit találgatni!!!
(én még magamban egy icike-picikét reménykedek, h kinőtt a kukaca a pocaklakónak!!!) :lol: :lol: :lol:


hát persze hogy az :D
nem is mondtam tutira :wink:
belani
 
 


bejni: GRATULÁLOK!!!!! most már vigyázat budapest!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


belani: tudtam én!!! :lol: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mit főztök ebédre?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nálunk fetasajtos gombaszósz lesz copfocska tésztával :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="@ka(ti)"]b írta:@ka(ti)elani: tudtam én!!! :lol: :wink:



:lol: :lol:

ebédre az anyukám főztjét eszem :D töltött káposztát , nyammmmmm :oops: :P
belani
 
 


[quote="jeanner"]N írta:jeannerálunk fetasajtos gombaszósz lesz copfocska tésztával :)


nyami!

ja, tegnap főztem, férjnek, ő mézes-mustáros csirkét vitt meloba!
belani
 
 


jeanner:D nyaaaaamii:D:D nagyon jól hangzik:D
nálunk rizses-kolbászos-lecsó lett, uram főzött! jajám:D mert nekem ez jár:D


Kati, bizony-bizony:D rettegj BP, jövök:D

Mi még nem álltunk rá a témára, mert várjuk a megfelelő alkalmat, hogy ne a záróvizsgák közepén kelljen kifutni...mert persze tudom, hgoy kicsi az esélye, hogy rögtön első alkalommal összejön, de ha mégis, akkor meg még pont beleesne..szóval picit még várunk:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni ezzel mi is így voltunk... mondjuk ez a hónap hajszálhíján, de mivel a görbém nem az igazi, így erről a hónapról már most lemondtam, aztán meg márciusig nincs baj :) ott megint lesz 2 hónap szünet... hát ez ilyen... de addigra csak összejön nekünk is egy kis valaki :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


bizony:)
ja, amúgy én 86-os vagyok:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


hoppá, laptető 2 :D mennyit kell összegyűjteni, hogy bejöjjön?:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?