Új privát üzeneted érkezett!

hello
remélem mindenre tudok irni, ha valamit kihagynék akkor bocsi.
hát sajnos rólam sem nagyon mennek le a kilók, pedig 5től meg kéne szabadulni.
ezt a csirás dolgot ki fogom próbálni.
(ja nem hülye vagyok, csak azért nem irok hosszú i-t mert Apa gépén ilyen billentyű nincs!!!)

Hát 20-tól munkahelyi szervezésű tanfolyamra megyek. A témája nagyon izgi: adóügyi törzsanyag. :) Mellette pedig alkotmányjogot és közigazgatási jogot tanulok. Tiszta izgi. :)
De mondjuk az alkotmányjog legalább érdekes.

Oksi, Bejni, akkor majd ha már mindketten végeztünk a babázással akkor beajánlalak.

ja és ezerrel alváshiány nálam is, aminek következménye gyakori sirás... szóval depi van nálam is...
na megint mennem kell, mert jön a fürdetés.

Kérek valami jó diéta ötletet!!!

holnap megyünk úszószemüveget meg úszósapkát venni Nórira. szerintetek hol lehet ilyen kicsire ilyesmit venni???

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkivel minden OKÉ!
Bocsi, nem tudok visszaolvasni most :(

Mi is megjöttünk Egerből, szombaton megvolt a beiratkozásom, tegnap neptunon felvettem a tárgyakat, szept. 25-én megyek először suliba...

Éééééééééééééés, ma megjött.
Úgyhogy orvosi utasításra holnap este elkezdem szedni a clostit, és jövő7 péntektől 2 naponta uh-ra fogok járni... hát kiváncsi leszek, mizu :D

jeanner megkaptad a meghívót a blogomhoz?
belani
 
 


Sziasztok.

Craven: Drukk, ne maradjon meg a polip...

Citrin: Jujj, de jó már csak egy ciklus :D Drukk Nektek is :D

lanyus: Édes volt a párod :D Na kiváncsi vagyok, mi lesz nálatok...Milyen hosszú a ciklusod???

Jeanner: Nagyon ari vagy :D Köszi :D Meg lesz a gyümölcs, optimist leszek :D

Bejni: na ne viccelj már, nem is vagy dundi!!!! Irgum-burgum!!!!Ne tessék ilyet mondani, jól nézzel ki, erősebb csontozatú vagy, mint Én is!!!!Tessék igen fürdőbe ülni, kicsit relaxálni :D Menni fog :D A férjed meg Szeret Téged :D

Ninike: na akkor hajrá tanulás :D

Belani: Na gyerek akkor majd mi volt uh-n

Nikianya: a nagyobbik gyerköce suliba ment...Azért nem tudd jönni, nem nagyon van ideje, de már lebasztam :D hogy jöjjön..Reméelm nem sokára jönn, ha nem mmegint szólok neki :D Amúgy jól vannak :D

És akkor nálam :D Hát tegnap jól benyaltam Én is ezt a nyavaja náthát voltam a barátnmnél 4 hónapos kislányánál, és az apuka tiszta nátha volt...Hát nem kellett sok 3 órát voltam ott, de elkaptam :evil: Ja tegnap pelenkáztam, és kakikast :D Teljessen meglepődtem, öltöztettem :D Dédelgettem, játszottam babakocsit toltam hordozót vittem :D Annyira jó volt csajok, hogy csak na....Imádom ezt barátnőmet, 3 órán át aztcsináltam a babával amit szerettem volna, és nem hisztizik, már ismere és nevet, meg minden azt hittem megeszem :D
Ja és...Ma is meg tegnap is a hőm 37.2!!!!Drukkoljatok, hogy maradjon :D
csip-csip18
 
 

 
 

Jó reggelt!

Már 3. napja én is szenvedek... iszonyat módon kisebesedett az orrom, mintha náthás lennék, pedig nem is vagyok az! Úgyh nem értem mitől jött ki...
Ezerrel iszom a citromos, fokhagymás meleg teát, remélem, Dávid nem kapja el...

Betegeskedőknek jobbulást!
Látom, mást sem kímél :(

csip, 37.2 magasnak számít? Drukkolok! :D
belani
 
 


Belani nálam igen :D 36.8 szokot lenni az alap :D Szóval :lol: :lol: :lol: Maradni kell 37.2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip: ++++++++++++++++++++++
Mikorra nem várod :?:
Vendég
 


Citrin: nem tudom :D Hétfőig ha marad a hőm, akkor az nagy öröm lesz :D
csip-csip18
 
 


Akkor hajrá csip :!: :!: :!: :!:
Utána fogsz csak tesztelni :?:
Vendég
 


csip: nagyon szorítok értetek!!!!
már mindenki megérdemelne itt egy babócát!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: aranyos vagy köszönöm :D

Citrin: úgy nézz ki igen, addig feleslegesnek atrtom...Szóval várok még...Inkább késöbb pozi, mint korán egy nega
:wink: De pozi LESZ!!!!! :P
csip-csip18
 
 


Csip! jujujuj:D:D:D:Dannyira izgulok máár, legyen gyorsan hétfő, hogy kiderüljön a nagy izgalom:D
És köszi a bíztató szavakat, de most tényleg van rajtam zsííír:(
Ja a körmöcském még mindig szép:D Csak már kezd lenőni...:D

Ja, én tegnap voltam orvosnál, a jogsi miatt kellett alkalmassági, és ott mondta a dokibácsi, hogy Harmonet után inkább fél évet várjunk...:( bár októberben már meg is foganhat, de azt mondta, hogy elvileg nem lesz baja, viszont nem tudják biztosra:(
Eléggé rossz hír:(
Tegnap kibékültün férjpofával :oops: :D úgyhogy most hepinesz van:D leszámítva a babós rossz hírt:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: mien harmonet???nem értem...mért???? :oops: Harmonet fogigátlóra értetted????
csip-csip18
 
 


Csipp orommel latom, hogy a hod az egekben!!:):) Van esetleg egy hogorbed, vezeted, be tudod szurni? UUgy megneznem!!!:):)
Vendég
 


[quote="csip-csip18"]B írta:csip-csip18elani nálam igen :D 36.8 szokot lenni az alap :D Szóval :lol: :lol: :lol: Maradni kell 37.2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


maradni is fog :wink:

az én alapom kb. 34-35 körül szokott lenni :lol: de már 2 hete 36-37 közelében van :lol:

amúgy te hol szoktad mérni? hónaljban?
belani
 
 


Sziasztok!

Jeanner Drága!
Olvasgatok, arra szakítok időt, csak válaszolni nem tudok mindig. De majd jön a december, január, február akkor biztos több időm lesz.

Csip!
Mega drukk!

Ninike!
Gergőre úszó szemüveget és sapkát mi még a strandon vettük. De nekünk nem kérték az usziba. Haja rövid (nem lóg a szemébe), szemüvegre meg azt mondta a nő, hogy ne hozzuk,mert ha megszokja és egyszer véletlenül otthon marad abból balhé lesz.

Sulisoknak kitartást. Még nekem is sikerült lediplomáznom. :lol: :lol: :lol:

Pocaklakóknak további szép növögetést.

Pussza
franci
 
 


jaja fogigátló..mert megkérdezte mit szedtem...ajaj...pedig a dokibácsim, ő azt mondta 3 hó...a háziorvos meg 6-ot..igazodjon ki az ember..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni: :? :? :?

Franci: Köszönöm szépen :D

Belani: nem hónaljban, én hüvelyben :oops: :oops: úgy tudom ott a lepontosabb....

Bogarka: tudok igen, de nem nagyon lehet tudni mikor ment fel a hőm, mert Én csak a ciklus végén mérem a hőmet....De szerintem Vasárnap óta van fent a hőm...De dobok görbét igen :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 08800_.png
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]B írta:csip-csip18elani: nem hónaljban, én hüvelyben :oops: :oops: úgy tudom ott a lepontosabb....

én is így tudom, és én is hüvelyben mérem :D

nekem ilyen a diagramom, bár nem is jegyzetelek úgy mint te :D
http://ciklus.hu/images/diagramok/091e4 ... 08800_.png
belani
 
 


Belani, nem semmi ez a gorbe. Szerintem nem akkor volt pe-d amikor a ciklus.hu betette, hanem 22-en a 18. ciklusnapon. Akar terhes is lehetsz mert trifazisos a gorbe es az ilyen gorbek 95%-a terhesgorbe. Hacsak nem abba az 5%-ba tartozol akik nem. Az en e havim is trifazis, eddig 1x mertem majusban akkor total nem ilyen volt, mint most. Megsem erzem azt, hogy terhes lennek. Mikor kellene megjonnod?? Azt nem ertem miert nem huzott be Neked atlaghot? Nekem huzott.

Csip, ez igy nem sokat mond, hogy a vegen mered, azt is tudni kell, mennyi pe elott es utan is mert ekkor latni mi az atlagho ami ala nem eshet a testhod es mennyit emelkedett pe utan mert ezt sem mindegy!!! Ez is szamit. +latod azt is volt e pe vagy sem.
Vendég
 


Bejni, 3 honap eleg a fogi abbahagyas utan a tisztulasra a babazashoz. Ha nagyon alapos akar lenni az ember es teljes tisztulast szeretne akkor 25 ev szukseges ahhoz, hogy az osszes karos cucc amit ebbe beletesznek kiuruljon. Ennyit azert ne varj, de 3 ho eleg! :wink:
Vendég
 


Belani, igen, huvelyben a legjobb merni de higanyossal honaljban is tokeletes. Mindegy hol mered mert a hoingadozast ugyan ugy jelzi a homero honalj alatt, szajban is, mint a huvelyben. A lenyeg, hogy mindig ugyan ott kell merni.
Vendég
 


Belani: Én semm jegyzetelek mindig :D Dete most mikorra nem várod????Nem rossz a Te görbéd semm...Szerintem is a p.é a 18 npon lehetett...De akkor Te már csinálhatsztesztet!!!!Nem lösz el egyet :D???????????
csip-csip18
 
 


Bogarka: igen tudom :D igazad van :d De lustva vagyok, meg annyira nem akkarom figyelni, de az alap hőm az 36.8 körül mozog amúgy :D
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]B írta:csip-csip18elani: Én semm jegyzetelek mindig :D Dete most mikorra nem várod????Nem rossz a Te görbéd semm...Szerintem is a p.é a 18 npon lehetett...De akkor Te már csinálhatsztesztet!!!!Nem lösz el egyet :D???????????


Köszi az infokat a görbémmel kapcsolatban :D

Nem jelöltem be a mensit, ami állítólag tegnap megjött. Mert tegnap volt valami, de ma már semmi vérzés.
Ugye a 2. ciklusnapon clostit kell elkezdenem, de így nem kezdem még, hisz nem jött még meg rendesen, tegnap egy nagyon pici barnázás volt.

Ma teszteltem, negatív sajnos :(

Amúgy fáj a derekam, úgyh szerintem meg fog jönni. De nálam mindig is így indul, hogy 2-3 napig icuripicuri barnázás, aztán rendesen megjön.

Múlt hét kedden voltam dokinál, hüvelyi uh volt, egy összeesett tüszőt látott. Úgyh szerinte és szerintem sincs most baba.
NA DE MAJD JÖVŐ HÓNAPBAN! 8) :D

Éljen a pozitív gondolkodás :lol: :lol: :lol:
belani
 
 


Belani: Úgyahogy mondod :D

Nekem is mintha egy picit most fájdolgálna a derekam :? meg a hasam...De maradnia kell a hőnek fent, parancsolom!!!!!!

Szép Estét...
csip-csip18
 
 


Jó reggelt...

Engem már fél 7 kor kivert az ágy :( :( Természetesen a hőm maradt, most picit feljebb ment...37.3 volt, de persze a taknyom-nyálam még ebbe folyik...Remélem nem azért volt magas reggel a hőm...mondjuk egy pici derék fájás is van, de az nem vészes...ezek vannak du meg megyek körmözni aztán haza pihi......
csip-csip18
 
 


Engem meg ma nem vert ki az ágy...depibe burkolóztam...a zsírjaim miatt, meg a közelgő mensi miatt..és úgy döntöttem, hogy még az egyetemre sem megyek be...rosszul döntöttem, mivel a barátnőm, akinek tegnap volt a szülinapja, menyasszony lett, és ezt akarta elújságolni:D:D szal rohantam be mint az őrültek:D és együtt ugrabugráltunk, mert már 7. éve vannak együtt, és nagyon vártuk a dolgot, de egy kicsit tutyimutyi a vőlegénye:D:D viszont hurrá-hurrá

Csip: nem lesz mensi! és pont!:D +teszt lesz, meg babóca:D majd én szenvedek helyetted, úgyis aktuális...:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni! Sajnálom, hogy rossz paszban vagy, de majd elmúlik. Gondolj arra, hogy már nem sokat kell várni a babakezdésre. Szerintem is a 6 hónap túlzás, elég abból 3 is vagy még kevesebb.
Csip! Hajrá!
Én holnap megyek a nődokihoz, hogy levált-e a polip. De úgy érzem, nem, mert olyan kevés vérzésem volt. Persze lehet, hogy semmi összefüggés nincs a 2 között. A vérvétel eredményét is holnap tudom meg. Olyan nehéz ez a várakozás, de jó is, mert tudom, mi vár az alagút végén. :)
craven
 
 


Ja, még valami. Mostmár nekem is el kell kezdenem tanulni, mert hamarosan (talán novemberben) közigazgatási szakvizsgázom + egy diplomamunkát is le kell még adnom ebben az évben. Fúj!
craven
 
 


Sziasztok.

Lassan vissza térek közétek de ahogy csip mondta elléggé el voltam havazva.
Hajnikám megkezdte az első osztályt.Csupa izgalommal.
És annyira boldog vagyok mert csak dicsérettel jön haza.
Én is jol vagyok egyre közelebb vagyunk a babaprojekthez.
És be kell vallanom hogy egyre jobban várom.
Kisebbik lánykám végr nem velünk alszik...Olyan kis ügyes.:D

És ki hogy van?Baba valahol?Nincs időm vissza olvasni:S

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sziasztok!

Hát incs jó amit mesélhetnék.
Emberrel 2 napja haragban vltunk,mert évfordulonk volt,és mivel éjszakás voltam,ugy gondoltam ma majd megünnepeljük.
Hát tévedtem mert ö ugy gondolta elmegy focizni,aztán meg bevállatl egy éjszakát!!!!
Jaj csajok ki vgayok bukva...
Nem hiszem el hogy 2 napja jóformán nem is találkoztunk,és ma mikor lett volna rá léehetösége elmegy focizni!
Én itt bögök a gépp elött,és nem tudom mit tegyek!!!
nekem elegem van az állandó fociból,hogy kedd,szerda,csütrötök péntek vasárnap ezért nem látom(9re ér haza)...
ugy érzem hogy egy 0 vagyok,nem akarok második lenni!!!
Választás elé meg nem álitanám,mert 17 éve focizik!
Ja és azt tudni kell az elözö házass
ága pont a fociba járás miatt lett vége!!!!!!!!!!!
Mit tegyek,én ezt egyedöül is nehezen birom,de ha még ,lenne rgy gyerek???
Én lennék vele állandóan itthon... rá sok mindenben nem lehet számitani!!!!!!!!!!!!
Itthon sem csinál semi.mondjuk mire hazaér álltalában mindent elintézek.
De ha megkérem hogy porszívbozzon akkor is csak huzza a száját! és inkább m,egcsinálom magam!Igy is nehéz...de ö sem könnyiti meg egyáltalán,.
és attól félek még jobban a háttrébe szorulok ha baba érkezik!
Vendég
 


hát Lanyus, ez elég rosszul hangzik...
Főleg, ha tényleg emiatt lett vége az előzőnek, mert akkor nem hiszem, hogy változtatni fog a szokásain...:(..úgyhogy én megértem, hogy félsz, de hátha tudja, hogy a baba már sokkal nagyobb kötelezettségekkel jár(bár szerintem a házasság is, mégis az én párom is hajlamos mindig elfeledkezni erről, és éjfélig ül a számítógépe előtt..hurrá))
Sajnálom, hogy a házimunkával is ilyen...én párom sem szeret semmit sem csinálni, maximum elmosogat, de akkor már nagyon maximum. Fürdőszobát egyszer takarította ki, de ahhoz egész nap kiabálnom kellett:D hogy tessék megtanulni, mert ha jön a baba, nem leszek rá képes...az a baj, hogy otthon anyuka igen elkényeztette...még a reggelit is mindig kikészíti, meg vacsorát, meg mindent, ha hazamegyünk, szóval nem csoda, hogy nem hajlandó kisujját sem mozdítani...
szóval szerintem ez ilyen átlagprobléma, de biztosan orvosolható, csak nevelés kérdése, mert pl. otthon apa, magától(!!!!) felporszívóz, elmosogat, sőt ha nagyon kell, felmos, és fürdőt is takarít:D ebben anyukám 25évi munkája van:D de megoldható!

Szóval kitartás, és ne sírdogálj...keresni kell magadnak valami jó kis elfoglaltságot..ilyenkor kell barátnőzni, és később érni haza, mint férj..had egye a fene:D legalábbis ez az én taktikám:Dfel a fejjel!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok lányok!
Bocsánat, hogy csak most írok, de el kellett intéznem néhány dolgot a héten. Az építési engedélyhez kellett a tulajdonlap, meg voltam háziorvosnál, aki elküldött vérvételre, meg EKG-ra. Úgy tűnik, hogy rendben vannak az értékeim, van elég vasam. :D Jövőhéten megyünk uh-ra már várom.
Fogyókúra: Nekem a terhesség a legjobb fogyókúra. De komolyan. Négy kilót fogytam az elején és eddig 2 jött csak vissza. De szerintem izomból fogytam, és ugye most nem mozgok, mert sajnos nem esik jól, ezért az nem épül vissza, így csak a zsír rakódik le. Úgy hogy ha meg lesz a baba vissza kell hoznom az izomzatomat.
Mindenkinek drukkolok, hogy babás legyen.
Sulihoz, munkához kitartást!!!
Lanyus: A férfiak már csak ilyenek. De szerintem, ha megszületik a gyereke már nem akar annyit elmenni. Örülni fog, hogy otthon lehet veletek. :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Most fejeztem be a húgomnak készített ajándékot, ma van a névnapja (Zsófia).

Kati: boldog névnapot a te pocaklakódnak is (már ha ilyenkor fogjátok ünnepelni)

Lanyus: hát nem lehet könnyű neked, nem is tudom mit mondjak erre. Kb mintha a nővéremet hallanám, csak az ő párja vagy dolgozni megy, vagy haverozni, de leginkább a második. Sokszor felhívott sírva, de már meg sem említi, mert van két gyereke, és mondhatnám hogy beletörődött????hát fogjuk rá!!!!!
Bejninek igaza van, te is barátnőzz, stb... foglald el magad. Ha a párod nem ellenzi, mert általában amit nekik lehet....
Mindenesetre ne szomorkodj :!: :D :D :D :D
Vendég
 


Már kikapcsoltam a gépet, de aztán még eszembe jutott pár gondolat Lanyus.
Lehet hogy nővérem párja sokat nincs otthon, de ugyanakkor mindent megtesz a családjáért. Mindkét gyerek eljár eddzésre, ami havonta nem kis összeg, főleg hogy az egyik hokizik. Évente többször mennek külföldre, vagy Mo-on erre-arra.
Én párom viszont inkább velünk van, nem jár haverozni sem, és segít itthon is szó nélkül. Őt anyukája sose szolgálta ki, szinte alig törődött vele. Ő így segít nekünk, hogy velünk van, és nekem ez a fontos, inkább mint erre- arra utazgatni, és aztán meg alig látni. (ez most így elég tömör volt, lehet a lényeg nem jön ki belőle)
Na mindegy, szóval a lényeg, hogy párodnak is biztos van pozitív oldala, amibe beleszerettél, amiért őt választottad, és ezt ne felejtsd el :!: a nehéz napokon, órákon :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


Jó reggelt...

Citrin: ez lehet, hogy ömör volt ez az utsó hozzászólásod, de nagyon jól megírtad!!4Szerintem igazad van...Mondjuk vannak olyan fiús anyukák, akik valóban nagyon elkényesztették a fiú gyermeküket, szerincsére az Én párom semm ilyen..És mindent megcsinál, ha kérem, ha nem akkor meg feltünik neki, hogy por van és elkezd porszívózni....

Lanyus: bejninek igaza van menj és Te is szorakozz!!!!Remélem hamarossan béke lesz :D

Niki:Ideje volt már jönni :D

Bejni: Cuki vagy :D Még mindig taknyos vagyok, de jobb, viseled méga betegségemet egy picit :D Köszi :)

Jeanner: Hol vagy????Hiányollak!!Gyere...Mizu????Menzi???Suli???

Craven: Na mi volt??????????

Gabi: szupi, hogy jöttél :D

Nálam a helyzet maradt :D 37.3 hővel :D ma is....Jaj, már csak 2 nap...Nem változhat, maradni kell :D Annyira izgulok már :D Tegnap este nyilalgatot a derekam, és picit fájdogált a hasam....
csip-csip18
 
 


Lanyus ne haragudj, hogy beledumalok de bele fogok. Az, hogy Te is eljarsz szorakozni, baratnozni ez nem megoldas lenne, igy nem lehet harmonikus kapcsolatban elni. Ettol meg nem lenne tobbet Veled, nem torodne tobbet Veled, Neked nem lenne jobb. Sot. Kisegitve egyaltalan nem lennel.
Egy gyerek sem megoldas semmire. Ettol meg nem lesz benne tobb felelosseg erzet es tenni akaras. A gyereket imadni fogja de ez meg nem azt jelenti, hogy abba az iranyba amibe Te szeretned, valtozna. Miert nem beszelsz errol Vele?? A focitol eltiltani valoban nem volna helyes. 17 ev? A foci az elete!! Szerintem probald meg igy elfogadni es az egyutt toltott idobol a legjobbat, legtobbet kihozni. Ne idegeskedj, maradj nyugodt hiszen a felesege vagy, valamiert csak hozza mentel es ezzel vallaltad azt, hogy foci van ezerrel. Vagy azt gondoltad, hogy eskuvo utan valtozni fog? Nem fog. O mar ilyen marad amilyennek most latod. Es ezt vagy elfogadod, vagy....nem es lepsz addig amig nincs gyerek.
A szerelem maga nem eleg. Ha a parkapcsolatokban a szerelem eleg lenne, minden ember boldog lenne.
Ne haragudj, hogy ezt irtam amit, nem sertes es bantasbol tettem. Az, hogy majd megvaltozik es hasonlok, igen. Ezt szeretnenk, ezt szeretned de hol a garancia. A garancia az ami mogottetek van. A viselkedese, a hozzaallasa dolgokhoz. Ahogy eddig tette azt fogja tenni a kesobbiekben is. Ez O, igy teljes maga az ember, hiszen azert viselkedik ugy ahogy, mert ez O. 2 napja harag van? Igy nem lehet elni. Fiatalok vagytok. Mi lesz kesobb??
Vendég
 


Na mi ez itt kérem szépen?? :shock: :shock: :shock:
Mindenki sulizzik???Vagy dolgozzik??Sehol senki :(
csip-csip18
 
 


Hello lányok!
Megint hányingerrel küzdök már 4 napja.... Utálom!!! Na mind1 a lényeg, hogy a baba jól legyen!
Lanyus: Az én párom is eljár a haverokkal pénteken és szombaton. Ez már egy éve így van. Én nem szerettem már eljárni, nyűg volt, de ő ment volna. Hát mondtam menjen nyugodtan. Azóta is megy igazából nem zavar, mert megbízom benne. Meg hát ugye én nem akarok menni. Egyébként sokat segít itthon, pedig őt elkényesztette az anyukája.
Csip: Nagyon drukkolok, hogy fent maradjon a hőd. És a görcsölgetés még nem jelent semmit, nekem is fájt a hasam.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi: köszi :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!

Nekem már van egy 2 éves lánykám!
Szeretnénk kis tesót neki! Pici lányomra is 7 évet vártunk de spontán sikerült!Remélem a kis tesóra ennyit nem kell várni!

Rólam 30 éves vagyok 9 éve férjnél!
Férjem informatikus és a munkájából adódóan rengeteget utazik!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Próbálok vissza olvasni! :lol: És meg ismerni titeket!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Üdv köztünk Lina...Gyere sűrübben :)
csip-csip18
 
 


Akkor jó, hamar férjhez mentél :D Az első babád is gondolom akkor tőle van :D Mért kellett 7 évet várni rá???Ha nem gond, hogy rákérdezzek?!?!?!?
csip-csip18
 
 


Hahó!

Én babázni voltam a barátnőm pici fiánál, nagyon jó volt:D mert ma csak 3 órát kellett a suliban lennem! :D

Most pedig mehetek házimunkázni:S nem kifejezetten vonz a gondolat, bevallom..

üdv közöttünk Lina!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Csip-csip: Hát igen elég korán férjhez mentem de már 12év hogy együtt vagyunk! :oops:

Az okát hogy miért kellett 7 évet várni sajnos nem tudjuk!
Minden ok volt mind kettőnknél és mégsem jött! De amikor nem görcsöltünk rá akkor 2007 nyarán beköltözött a pocimba!
És végre itt van már 2 éve köztünk!
Nagyon szeretnénk neki tesót mert ő is mondogatja már! :lol:
Remélem hamar jön!

Próbálok sűrűbben jönni de egy örök mozgó mellett nem mindig sikerül!

És köszönöm hogy befogadtatok!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Sziasztok!!
Jelentem minden rendben megveszéltük a dolgokat,azt mondta ezentúlk többet segit,és én tidom hohy igy lesz,mert bizalom n élkül nem ér semmit az egész.
most bebizonyithatja mennyire is az akit megismertem. Tudom hogy afoci a mindene,de az elsö a szívében én vagyok,és azt is tudom hogy amiért harag volt köztünk az talán annka köszönhetö amit már meséltem hogy sehova nem mozdulok ki...haza...aztán fözés takaritás...
Neki pedig szüksége van arra hogy a meló után ami elég stessze(rendör) le kell vezetnie az ideget ami éri,meg a mozgás is jót tesz neki.
Csak sajna én ezt ilyenkor mikor valami nem ugy történik ahogy én szeretném elfeljtem...és itt lyukadunk ki...Imádom ö az életem..majd lefoglaolm magam ahogy eddig...csak valahogy ezen ahéten nagyon kibujt belölem az ördög...azt gondoltam hogy valami álom vacsival vár,romatika miegymás...és a csalódotság nagyur...de nem bánom.Ő mondta jól...ez csak egy dátum szívesen emlékszem rád,de nekem veled ünnep minden nap...!!!!Ennél több nekem nem kell!!!!!!!
Sajnos barátöim mind Szombathelyen vannak én meg itt Pesten és eddig nem nagyon sikerült barátkoznom senkivel.

A babát mi nem haragmegszüntetésképp szeretnénk,hanem mert vágyunk rá.Számomra nem megoldás egy gyerek csak azért hogy kiengeszteljem a párom.... szerelemböl szereténk,hisz én is a mai napig szerelemmel szeretem,és fogom is jó sokáig!!!!
Köszi csajok!!!!!!
Vendég
 


Isten hozott Lina!!!!
Vendég
 


Lanyus: hurráááááá :D :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


Lina: értem :D
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?