Új privát üzeneted érkezett!

Értem :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Amúgy a chilli, bors, gyömbér meg ezek is ezt tudják :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


:D

Hogy állsz az esküvővel???Tudod mit akartam még kérdezzni???

Mi lesz nálatok az ajcsi???Mit adtok???Illetve a Meghívot honnan rendelted???
Még találok ám kérdéseket :D
Most elkezdem össze írni mik vannak :D és össze számolni :D
csip-csip18
 
 

 
 

Én MBT Top-tól rendeltem, Esküvő kiállításon kifogtunk egy jó kis akciójukat, 100Ft-tal olcsóbb volt a meghívó darabárban. Amúgy esküvői kiállításra érdemes kimenni, nagyon sok jó dolgot lehet olcsón kifogni :)

Mi cukrozott mandulát tüll csomagolóban, nagykerből rendeltem mindkettőt, persze összerakni és becsomagolni nekem kell :?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Értem :D de mért jó ez a cukorozott mandula? :oops: eszembe nem jutna :roll:
csip-csip18
 
 


Babona...

Manapság se szeri, se száma az ötleteknek, mégis a leginkább ismert és tradicionális az öt szem cukrozott mandula ajándékozásának szokása. A mandulaszemek száma nem véletlen: 5 féle jókívánságot jelölnek, mégpedig az egészséget, jólétet, termékenységet, boldogságot és hosszú életet.

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Értem :D

Viszont eszembe jutott még valami :D Ügye neked most volt fotózásod, lesz még aze sküvőn is ez a fotós???Hány darab képet ígért végül???És ő mien áron dolgozzik?
csip-csip18
 
 


Hát figyi, az esküvőn is lesz fotózás, rá nem tudok mit mondani, a Franyóékat csak ajánlani tudom, de hozzájuk adtam linket priviben, weblapjukon van árlista, eddig ők a legolcsóbbak és legjobbak, akikkel találkoztam, de sajna arra a dátumra már foglaltak voltak :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Mi újság van erre???
Nagy a pangás!!
Jelentem hétfőtöl mehetek melózni,addig pihizni kell ezerrel,mert azt mondta dokinéni hogy akkor visszaeshetek!!!
Most meg parázok,hogy vajon amiatt hogy beteg lettem lehet nem kaptam meg szabim jövö hétre ,mert uncsitesómnak meg lagija lesz,és ha nem adták meg emiatt nagyon mérges leszek,amikor már júliusban szóltam hogy nekem ez a hétvége kelleni fog!!:(
Vendég
 


Nem is kérdeztem a képeink iwiw-en kinek hogy tetszett?????
Vendég
 


Lanyus, nagyon szépek voltatok!!! :)

Hát csak nem csinálnak ilyet...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lanyus: szép szép szép :D

Nem találom, az árukat :? a weboldalon... :oops:
csip-csip18
 
 


Esküvő fotózás

Esküvő fotózás: egy esemény vagy szertartás fotózása 15.000.-Ft. + Áfa

Nem drága (nálunk 30.000 egy esemény és még az is olcsónak számított, de nem velük csináltatjuk az esküvői képeket) és vállalják azt is, hogy egész nap kint vannak veletek...ez a nem mindegy!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hogy Én mien vak vagyok... :oops: Mindent megnézztem már 5 ször csak ezt nem nyítottam meg a fotóst :shock: :D
csip-csip18
 
 


Csip, oda se neki :D amúgy érdeklődni pénz nélkül is lehet ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Úgy ahogy mondod :wink:

Valami új téma????
csip-csip18
 
 


Már tudom is, bár ez nem nagyon baba netes kérdés :D De hátha valaki tudd nekem segíteni :)

Szertnék új mobilt venni :) Ha lehet olyan legyen, hogy legyen benne Olyan naptár, mint ha rendes Naptár füzet lenne, amiben lehet írni lehet láttni rendessen a napokat és azon belül az órákat!
Húú ezt, jól megaszontam :D
De remélem értittek :D
Ja és még az egszerűség kedvéért, ne legyen fekete, ha lehet Samsung...és persze ne egy havi fizu legyen...

Gondolom nem nagyon van olyan :roll: :lol:
csip-csip18
 
 


sziasztok lányok!

sajnos nincs netünk, mert átköltöztünk az új házunkba és majd csak hétfőn teszik át, így csak ritkán jövök addig.
elkezdtem megint dolgozni. már alig várom, h mehessek táppénzre. még két hét!

gabi: gratulálok. azzal ne foglalkozz, h 1-2 nappal kisebb-nagyobb a baba, mert lehet, mire legközelebb mész, már 1-2 nappal nagyobb lesz. ha középidőben fogant, akkor nem fogják soha átállítani a szülés dátumát sem.
egyébként nekem 47mm olt ilyen idősen, de ugye nekem nem pontosan behatárolható a fogantatás. szóval gatulálok. rosszullétek?

csip: anyóshoz kitartást!!!! majd én is összeszedem, h anno az esküvőn mi volt, hogy volt, mennyi volt. mondjuk az már két éve.

egcsi: lassan itt a te időd is!!!

lanyus: gyönyörűek oltatok.

nevek: nálunk eldőlni látszik: zsófink lesz. egyébként fiú nevünk még igazából nincsen. tettszik: ákos, dávid, zsombor és ábel.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Jó rég voltam, próbálok bekapcsolódni csajok :D

Lehetne egy óriási kérésem???

Kaphatnék egy rövidke kis összefoglalót???????????? :oops:

NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM ÁM :wink:
belani
 
 


Hello lányok!
Ma voltam védő néninél. Nagyon aranyos és kedves és mindenre választ ad.
Ma egész jól voltam egészen addig míg meg nem ettem a finomfőzeléket. Na negyed órára rá olyan görcseim voltak és az volt a legrosszabb, hogy nem tudtam hogy mi fáj. Aztán rám jött a hasmenés... Na mind1 most már jobb. Mindig van valami. De már várom a 12. hetet. Aztán lehet, hogy semmi változás nem lesz, de azért én még reménykedek.
Kati: Nekem nem középidőre teszik a fogantatást, mert tudod ovu teszttel sikerült, így a dokim is attól számítja. Mert különben már 12 hetes elmúltam volna... A 41 mm szerintem belefér, mert ugye minden baba másképp fejlődik, a lényeg, hogy ne legyen nagy eltérés. Örülök, hogy már jobban vagytok. És hát ugye lehet, hogy fiú név nem is kell.
Csip: Mobil fronton sajnos nem tudok segíteni. És teljesen így vagyok ezzel a kívánossággal. Egy kis sült krumpli egy kis hambuci egy kis pizza. Pedig esküszöm soha nem kívántam az ilyeneket...
Jeanner: Tök jó már mindjárt itt a nagy nap!!!!
Lanyus: Remélem elengednek majd.
Belani: Hello rég láttunk.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


[quote="gabi85"]H írta:gabi85ello lányok!
Ma voltam védő néninél. Nagyon aranyos és kedves és mindenre választ ad.


örülök h a védőnőd normális!!! :D
mikor lesz a genetikai uh?

sajnálom a rosszulléteket, nekem olyan 13 hetesen múlhatott el, de "csak" émelygés volt, rókakoma mindössze 1x látogatott meg...
belani
 
 


Esküvő

hű, jeanner, mindjárt itt a nagy napotok! :D tök jóóóóóóóóóó!

mesélj, hogy álltok??? mi van még hátra? :)

A mi esküvőnk ktgvetése is szerény volt, mindenből a legolcsóbbat próbáltuk kihozni, de így is 1,2 M-ra jött ki a vége. Menyaruhámat varrattam (a pocakom miatt is), videós ismerős volt kevés pénzért, fotós olcsó volt, ámde profi képekkel, egy főiskola éttermében tartottuk a lagzit, és hát nem voltak luxus dolgok...

És emellett még 100ezer volt kb. a nászutunk ktg-e, Egerben és Kőszeg-Ausztriában voltunk.
belani
 
 


visszatérve a baba részre...

aug. 5-ével megjött, asszem ezt meséltem is, h kemény 20 napos ciklusom volt.

aztán aug. 14-én, majd aug. 23-án volt egy 2 ÓRÁS(!!!) vérzésem.
14-én egy együttlét alkalmával volt, 23-án "csakúgy"...

hát kiváncsi vagyok, hogy mit mond a dokim erre.

ma hívtak, hogy szept. 14-ről tegyük át a vizsgálatot, mert a dokim külföldi konferencián lesz, és okt-ben menjek. Aztán addig-addig "sírtam", míg megdumáltuk, szept. 7-én, azaz 1 héttel korábban megyek vizsgálatra, mint eredetileg :D győőőőőőőőzelem :lol:

ovu teszteket abba is hagytam egy időre, ma kezdem megint...
belani
 
 


[quote="@ka(ti)"]n írta:@ka(ti)evek: nálunk eldőlni látszik: zsófink lesz. egyébként fiú nevünk még igazából nincsen. tettszik: ákos, dávid, zsombor és ábel.


A Dávid az naaaaaaaagyon szép név :wink: :lol:
De a többi is!

Főleg a Zsombor még. Nálunk Nóri/Zsombi lesz a kistesó, ez már 98% h tutkó :D

esküvői fotós
nekünk ő volt: http://creartive.eu/
kaptunk 400 db képet, abból a felét retusálta, 30-at előhívott még az esküvő napján! és kiszállással együtt volt 33ezer Ft. :D
belani
 
 


Sziasztok!

Nálunk az esküvő misi körül volt, és a ruhát baromi kedvezményesen kaptam, mert barátnőméktől volt..2010-es San Patrick modell és 75000 ft-ért megkaptam minden kiegészítővel, ja és rajtam volt először..a menyecskét megvarrták nekem, és nászajiba meg is kaptam:D valamint 4 koszorúslányom volt, mindegyiket újonnan varrták, darabja 20000 ft volt, de csak 3-at kellett kifizetni...szal nekem ez baromi jó volt:) De ha érdekel pontosan akkor majd kikeresem mindennek az árát..ha hazaértem, ugyanis most Hajdúszoboszlóról írok.

Nevek: mi nem nagyon tudunk megegyezni...mert férjem, aki Tamás: lánynévnek Tamarát, fiúnak Tamást szeretne..nekem viszont a Tamara egyáltalán nem tetszik...én inkább Annát, Abigélt, Lujzát adnék neki, fiúnevekben meg nem gondolkozom, kislányt szeretnék:D

Amúgy 28 napra megjött, óramű pontossággal, lehet, hogy csak az első hónap stresszes volt azért késett olyan sokáig..szóval remélem a kövi hónap eldönti, hogy beáll-e vagy sem...

Jeanner: nagyon cukik a képeid, és abszolút tökéletes választás volt a fehér ruha a fotózásra...már alig várom, hogy lássam majd a képeitket, amik az esküvőről készülnek!

Gabi: hajrá babónövekedés..:D szerintem ne aggódj, biztosan jól. fejlődik!:)

Kati:arra valami hír?


Csip: csináltattam körmöt itt szoboszlón, de kellene egy megbízható körmös Pesten, aki majd karba tart..vállalnád?:D
nem sokára lehet próbálkozni végre..annyira izgatott vagyok:D úgy várom már hogy én is babás legyek:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Szijasztok!

Reggel rosszul lettem a vonaton, cukor nem használt, pedig azt hittem, a vércukrom, most szerintem kérek kávét, hátha vérnyomás, csak az a baj, hogy szörnyű hányingerem van :( nem nagyon kívánom a kávét :( itt szeretném kijelenteni, nem, nem baba, hanem az az alig másfél hét, ami az esküvőig hátra van... ma 1/2 4kor keltem, de holnap is akkor fogok, mert egyszerűen nem végeztem a nyomtatással... :(

Bejni, ti még mindig nyaraltok? :roll:

Belani, mikor mégy dokihoz? Ezerrel megy neked a drukk! Ami a készülődést illeti, minden nap egyre közelebb a végéhez... :roll:

Gabi, sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy, most nagyon átérzem, min mégy át, bár nekem nem megy a hasam... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok,szép estét mindekinek!
Szia Belani,jó újra köztünk!!!
Rövid összefoglaló:
Férjhez mentem,lassan már egy hónapja,és azóta megjártuk már Bulgárát is,mint a nászútat!!:) Rövid voltam :)

Amugy más...ezt az ovulácios tesztet merre lehet kapni? Gyógyszertárban?
Vendég
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy front van-e de nekem ma szétpattant a fejem...
Belani: Nagyon örülök, hogy hamarabb tudsz menni vizsgálatra. Én is aznap megyek tarkóredő vizsgálatra, valamint leveszik a kombinált teszthez a vért. Még másfél hét, de már most izgulok egy ici-picit.
Jeanner: Szegénykém, tudom mit érzel. Lehet, hogy a koránkelés tesz be és azért vagy rosszul. De most már mindjárt itt lesz a nagy nap és sajnos olyan gyorsan el is röppen.
Bejni: Tök jó, hogy ilyen atommű pontosan működsz. Szerintem hamar fog jönni nálatok a babóca. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk a nyaralásból. Nagyon jó helyen voltunk, most éreztem először azt, hogy oda még visszamennék.

Látom közbe feldobtatok jó pár témát.
Esküvő: nekünk két éve volt, és mivel nem sok pénzünk volt, így próbáltuk minél olcsóbban megúszni. Csak a közeli hozzátartozókat hívtuk meg vacsorára, és mivel olyan a családunk amilyen, (most már még rosszabb a helyzet) ezért a Trófeában tartottuk és mindössze 3 órán keresztül voltunk ott, de teljesen meg voltunk ezzel elégedve, ezt ki lehetett hozni mindenkiből. Menyasszonyi ruhát vettem a neten, nagyon megtetszett, és utána eladtam ugyan annyiért. Fotós a férjem unokatesója volt, fodrász a nővérem barátnője, kamerás a sógorom. Húgom abban az időben még játszott egy zenekarban, a karmester a szolfézs tanárom volt, és semmit nem kért érte, ők játszottak a templomban, nagyon szép volt. Páromnak vettünk öltönyt meg cipőt, az volt 62000 talán, virágot is ismerősnél vettük 25000 körül, kb. 500.000 volt az egész, ami teljes egészében vissza is jött.

Nevek: fiú név Ádám, Benjamin (de ez apának nem tetszik) lány név, hát másodiknak még nem tudom. Valahogy úgy érzem hogy nem is kell keresni……….

LH teszt: én a vaterán vettem, 80 ft/db áron, a neve: One Step Ovulation Test. Nekem jól működött, most próbáltam először. Arra kell figyelni, hogy előtte 2 órával már ne igyál, és ne pisilj, és lehetőleg délután tesztelj, minden nap kb ugyanabban az időben. Mintát kb. 20 percig hűlni kell hagyni. Én még enni sem ettem. Jövő hónapban is figyelem majd a teszttel, de csak októberben lesz érdekes, akkor kezdünk neki…
Lanyus: gyógyszertárban is lehet kapni tesztet, de kicsit drága.

Gabi: én is szenvedek a frontoktól általában, ma nincs ilyen problémám, bár lehet hogy én más frontra vagyok érzékeny, mint te. A vizet én se tudtam meginni pár hetes terhesen, és végig így voltam vele, pedig előtte szinte csak azt ittam. Áttértem a szörpre, de szülés után már megint a vizet kívántam.

Jeanner: rosszullét? Jobban vagy már remélem!!!!

Csip: telefon….háááááááááááát nem egyszerű
http://www.geeks.hu/tesztek/100818_sams ... t?page=0,2
potom 78 e ft. Jó hogy lehet kapni……

Hosszúra sikerült.... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi, nem a koránkelés, a frontok... de!!! köszönöm a kérdéseket, jobban vagyok, drága szerelmem vett nekem Antifront cseppet (behalás, de létezik ilyen! kismamák nem szedhetik :( ) és használt :) ma reggel is hányingerrel ébredtem, de legalább már napközben jobb, meg a vonaton sem lettem rosszul és tegnap este sem :)

Lanyus, én neten szoktam rendelni, úgy sokkal olcsóbb, de am DM, Rossmann, patika :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok....

Tegnap nekem is fájt fejem amúgy Gabi, joban vagy ma már????

Jeanner: örülök, hogy ma már jobban vagy :D

Citrin: ne is mondd, valami pedig kéne már :roll:

Lanyus:gyere majg bővebben hozzánk :D

Bejni: szívessen gyere várlak :D

Belani: de jó, ügyi vagy :D Most amikor volt a 2 órás vérzésed rá követően nap voltatok együtt a pároddal????

Vissza térve esküvő :D Nálunk is az a helyzet, hogy a többi családunkhoz képest, mi mondhatjuk sokkal de jóval sokkal jobban élünk(mert 7 évig Németországban laktunk és az Én szüleim akkor vállalkoztak és mind a ketten profi szinten verseny ping-pongosok voltak).Szóval most megvan a gyümölcse ennek...És nálunk nagyon is féltékeny erre a család, és mondhatni nem nagyon tart már mindeket össze a család(papám nagyon össze tartok anno minket de ő már 5 éve nincs köztünk) az uncsiaimmal meg keresztszülökkel meg stb...1 évben egyszer karikor ülünk össze meg ha valakinek
talán szülcsije van és képes meghívni a többieket...
Tavaly volt uncsitesom esküvője és ők is 500 ezer belül jöttek ki...Szerényen...A családból sok mindenki inkább megkérdezte, miben segíthetne...torta meg stb...Pénz helyett is volt, hogy utalványt kaptak...
Most ezt nem azért írom....Mert Én is szerény esküvőt szeretnék...Meg, hogy pénzt beszadni...Csak tom, hogy a család nem nagyon érdemelne, meg tőlünk egy olyan igazi lagzit, ami több millios.....Pl.Én bizti nem krném meg egyis uncsitesomat semm, hogy legyen koszorús lány...meg nekem az legyen kislány gyerek ne felnőtt, és nálunk nincs...Meg nem nagy a család meg az ismerősi kör, hogy nagy lagzit lehessen csapni nálunk....
De nem is baj, Én nekem ez így jó és a párom is szereti, ha kevesebb ember van...Nincs nagy tömeg...
Szóval nálam is terveim között úgy szerepel, hogy Esküvői hangulata legyen de inkább bulis...Ja és uncsitesoméknl semm volt pl.koszorús, no meg köszönet ajcsi semm....Amin meglepődtem...
De mindig...Ha nálunk is lesz gyerek....akkor mielöbb akarunk esküvőt, és mielött megszületik, és nem hinném, hogy olyan nagy költségekbe vettnék mi akkor a dolgokat, szóval szerényebben gondlom-tam.
Naa jó hosszú lettem :D Bocsi :D
csip-csip18
 
 


Ja, hát píííísz van, nálunk sem érdemli meg a család, ezért lesz csak javarészt baráti kör :) én nem vagyok kíváncsi az Emmi nénire, meg a mittomén milyen bácsira, aki csak temetéskor meg esküvőkor rokon :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Halihó!

jeanner
végül szept. 7én megyek dokihoz. már nagyon várom! :D

lanyus
örülök h jól éreztétek magatokat!

ovu tesztet én is teszveszen vettem, valami 80ft/db-ért

citrin
merre is voltatok nyaralni?

csip
amikor volt ez a 2 órás vérzésem, akkor előtte voltunk együtt.
nem volt durva férj, tehát nem hiszem, hogy az együttléttől lett volna vérzés. bár a franc se tudja.
másodjára, amikor szintén 1-2 órás vérzésem volt, akkor aznap együtt sem voltunk... szóval bizonytalanság a köbön :roll:

Tegnap este ezt produkáltam (lh teszt):
Kép

Légyszi, mondjátok azt, hogy a két csík egyforma erős :D :oops: férjem is megerősített benne :D én már beleéltem magam... tettünk is tegnap este a bébiért :D :oops:
belani
 
 


Kihasználom az utolsó nyári, jóidős napot, kimosom a plüssállatkákat...
Holnaptól jön az ősz, olyan gáááz már ez, nem? :( :evil:
Szomorú vagyok. Nagyon :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
belani
 
 


Belani, dehogy jön az ősz :) a mi esküvőnkön még csodálatosan gyönyörű napsütéses, kellemes idő lesz :) legalábbis a meterorlógia ezt írja :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Belani: ja pikk-pakk eltelt ez a nyár is és mindjárt év vége...
csip-csip18
 
 


[quote="jeanner"]B írta:jeannerelani, dehogy jön az ősz :) a mi esküvőnkön még csodálatosan gyönyörű napsütéses, kellemes idő lesz :) legalábbis a meterorlógia ezt írja :lol:


ÁMEN!
belani
 
 


Na, ti hallgassatok, 2 hét és kezdődik a suli! vagy két és fél...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]N írta:jeannera, ti hallgassatok, 2 hét és kezdődik a suli! vagy két és fél...


nekem is :wink: :lol:
jah, nem is meséltem még nektek: felvettek főiskolára 8) :D :D
szept-ben már én is az iskolapadot fogom koptatni :D
belani
 
 


Te szegény... hová?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]T írta:jeannere szegény... hová?

:lol: :lol:
annyira azért nem borzasztó :D

egri főiskola (Eszterházy Károly), földrajz BSc szak, 3 év, levelező.
szept. 11-én lesz a beiratkozás (mázlim van, mert szept. 8-12 között amúy is Egerben utónyarazunk :D )... maga a suli sztem csak szept. végén lesz, mert neptunon a tárgyfelvétel is 19-ig van.
belani
 
 


Gratula hozzá :D

Nekem lenne új témám, és kiváncsi lennék Ti mit gondlotok erről, ha nem baj, hogy felhozzok :D :D :D Ez most babás kérdés vagyis inkább a fogantatás vagy nem tom, no mind 1 felteszem :D

:roll: hogy is írjam, kezdjem :roll:

Na: vannak olyan poziciók amikkel, könnyebben esnek a nők teherbe szerintettek?vagyis a katonák mélyebre jutnak?

Csak sikerült :) mit gondoltok erről?!?!?
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"] írta:csip-csip18:roll: hogy is írjam, kezdjem :roll:

Na: vannak olyan poziciók amikkel, könnyebben esnek a nők teherbe szerintettek?vagyis a katonák mélyebre jutnak?

Csak sikerült :) mit gondoltok erről?!?!?


jó téma :D

sztem az egyik a misszionárius, sok doki is ezt ajánlja, illetve, ami nem jó: állva hátulról és amikor a férfi fexik te meg rajta vagy :)
belani
 
 


[quote="belani"]. írta:belani.állva hátulról..


Nekünk májusban így jött össze :lol:

Állítólag a pózoknak csak nemmeghatározó szerepük van, én ebben sem hiszek...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"] írta:jeanner
[quote="belani"]. írta:belani.állva hátulról..


Nekünk májusban így jött össze :lol:


:lol: :lol: :lol:

nemmeghatározó szerep? na, ez, hülyeség. szerintem. úgyis a legegészségesebb, legfürgébb kisfickó jut el a CÉLig :D
belani
 
 


[quote="jeanner"][/quote]

hova mentek nászútra?
ha írtad már, bocsi :oops:
belani
 
 


Nem megyünk nászútra, nincs szabim, vagyis jövő márciusban terveztünk be egy egri utat, 4 napos hosszú hétvége, de ennyi...

Ami a sulit illeti, mert ezért jöttem vissza, hát drukk hozzá, de az EKF-ről sok jót nem hallottam, kemény azért az is :) jó tanulást neked (is)!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


A blogod megszűnt?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]A írta:jeanner blogod megszűnt?


milyen blogom? neeeeeem. csak jelszavas :) (meghívót szívesen küldök hozzá)

sajnálom h nem lesz nászutatok most :(

suli: én pont jókat hallottam az EKF-ről :D
köszi a drukkot, rám fog férni, kisgyermek mellett nehéz lesz, de nem érdekel. Majd boldogulunk, és a férjem meg anyukám is tud Dávidra vigyázni, míg én suliban vagyok (kéthetente péntek-szombat).

Tegnap voltunk "mázsáláson" :lol: 11,55 kg Dávid és 77 cm :D sózsákom :lol:
belani
 
 


Na láttom azért jött rá válasz....

Hát Belani az a két póz bizti nem kedvez, legalább is mikor a csaj van felül, nálunk nem...
A nyerő nálunk a kutya póz volt :D Szerinetm is legalább.....
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?