Új privát üzeneted érkezett!

Nekem 30 nap általában, most nem tudom, mi volt... 30 nap lett volna, de 20 napra megjött :shock: :shock: :shock: pedig 16. napon volt pontosan a peteérésem... :shock: :shock: :shock: még voltunk is együtt meg minden... :shock: :shock:

Na mindegy, most remélem, h 30 napra jön majd meg... már ha megjön :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


csip:az uram azt hitte ujra terhes vagy mert amikor multkor itt voltál hallotta hogy mész dokihoz és azt hitte össze jött a baby.Nem is figyeltem Tomit mert télleg pipa voltam.Voltunk a cukiban de hozta a haverjait is és velük ivott.Lila köd volt előttem.Nem is figyelt rám.Vivi hisztizett mert kiszivte a strandolás az erejét.Ugyhogy kész harc volt ott kávézni .

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Lányok!

Az szerintetek mitől lehet, hogy hétvégén folyt valami a mellemből? Csak egy icike picike, csak egy pöttyöt vettem észre a pólómon, h fázik az a pont, ahol néha hozzámér... :shock: :shock: azt mondták, hogy hormonbaj, de én nem találtam erre vonatkozóan semmit...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Niki: ja gondoltam :? Mondtam is neki :D
csip-csip18
 
 


jeanner:ha terhes lennél azt mondanám előtej de igy passzolnom kell:S

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Jeanner!
Azt hiszem a prolaktin szinttől van. Érdemes lenne a nődokinak megemlíteni, és kérni egy hormonvizsgálatot.

Csip!
Nekem most talán a 17-18. napon van/volt peteérésem.
ha valakinek volt peteérése, akkor 14-16 napra meg is jön az illetőnek. Érdemes lenne folyamatosan hőmérőzni, és akkor tudod mikor volt peteérésed. Az LH teszt az drága lenne.
De a naponta esetleg 2 naponta szex is tuti. :lol: :lol: :lol:
franci
 
 


Jeanner: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
csip-csip18
 
 


Hoztam nektek egy pár képet, hogy hol dolgozom :D

Kép Asztalom 1

Kép Asztalom 2

Kép Ilyen most a körmöm :)

Kép Ő meg a gyerekünk :D Imádjuk :D
csip-csip18
 
 


Csip!
Szép!
Szép!
Nagyon csini!
Édes!!!! :lol: :lol:
franci
 
 


sziasztok lányok!!!

bejni, sajnálom a mensit, de nehogy elkenődj és elrontsa a gyönyörű nászutatokat!!!! ez még csak az első hónap volt! egyébként jól érzitek magatokat mindenhol? úgy látom, egyre közeledtek haza. mikor is érkeztek?

csip: tök jó a körmöd, tök édi a kutyud!!! a meleg miatt ennyire rövid a szőre?
nekem pém amikor néztem lh-val, akkor pont középidőben volt és rá 14 napra jött meg. ez volt az első gyógyszermenetes hónapomban. aztán nem néztem, és nem is igazán éreztem. aztán, a negyedik hónapban, amikor kettő volt, akkor mértem a hőm, de soha nem kúszott fel.-de pém-nek kellett lenni, különben...

jenner: fogalmam sincs mitő lehetnek ilyen tüneteid! még nem is hallottam róla, csak ha baba van a dologban, de akkor is cak a vége felé.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lanyus: ez nagy szemétség a rokonságtól!!!! de azért ne keseredj el, legalább nem lesz olyan, h azt sem tudják, ki volt ott, ki nem, ez kicsoda, az kicsoda. sokkal családiasabb lesz!!!! és már csak ötöt kell aludni!!!! jupíííííí!!!!! az idő is szuper lesz hétvégére!!!!

henó: hahó, hogy vagy? ki van már takarítva???? :lol: ha még minsig tele lennél energiával, megadom a címemet, és folytathatod nálam is. :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Igen, én is csak babával kapcsolatban hallottam, mondjuk már az elején is jelentkezhet, de akkor is... :shock: :shock: :shock: na mindegy...

Csip! Szuper helyen dolgozol és nagyon vagány a körmöd :) a kutyus meg aranyos :)

Franci, sajna ez nem úgy megy, h csak úgy bemegyek, h kérek egy hormonvizsgálatot... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Utánanéztem, tényleg okozhat...

Akkor most mit csináljak? Menjek ezzel a nőgyógyászhoz? Ötletem sincs... :( nem hiszem, hogy elküldene hormonvizsgálatra... vagy ilyenkor muszáj?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Ha elmondod mit tapasztaltál szerintem megcsinálja.

http://www.hipofizis.hu/prolaktin.php
franci
 
 


jenner: szerintem is kutya kötelessége ezekkel a tünetekkel hormonvizsgálatra küldeni, főleg ha még meg is kéred szépen!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner!
Szerintem menj el dokihoz! Nem kell rohanni, majd ha időd lesz rá. De szerintem azt mond hogy többször tapasztaltad, nem csak egyszer.
franci
 
 


Hát ja... nem tudom, mikor jutok el... :( de majd igyekszem...

A másik dolog, azt olvastam, h ezen nem lehet segíteni :( max. műtéttel, azt meg nem akarom... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jenner: nem tudom, szerintem nem biztos, sőt, h műteni kell. azért a mellet nem nagyon szeretik műteni. és ha hormon, akkor végképp nem. az csak bogyó, de legelőször is a kiváltó okot kell megkeresni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Köszönöm cépen :oops: :lol:

jeanner:menj szerintem is dokihoz!!!!
csip-csip18
 
 


jeanner, szerintem lehet segíteni rajta, gyógyszerrel, de dokihoz mindenképp menj és mutasd meg magad. szorítok!

csip, szép mh-ed van! :D be se merem vallani, hogy az én műkörmöm már nagyon a végét rúgja :oops: és alig várom a jövő hétfőt, akkor megyek körmöshöz :D :D

csajok, bocsi, más téma:

ti mit tudtok, lehet naponta, vagy inkább kétnaponta együttlenni, szeretkezni??

valaki azt mondja, hogy babaprojectkor naponta kell, másik 2 napot mondanak, mert ennyi idő kell a kisfickóknak hogy megérjenek.

szerintetek? ti mit tudtok?
belani
 
 


Jeanner!
Gyógyszert írnak fel rá.

Ani!
2006-ban azt mondták 2 naponta. Nekünk akkor ez bevált.
Sok helyen olvastam már hogy naponta jó.
Mi most vegyítjük a kettőt.
franci
 
 


Ani, én is kétnapontát tudok...

Oks, amint tudok megyek... viszont megoldódott a bajom, kiderült, h a doki, akihez járok, endokrinológus nőgyógyász :lol: szóval legalább dokit nem kell váltanom, csak legalább még egy hőgörbét meg kellene várnom, hogy tudjak egyáltalán mivel menni, vagy bármi... szerintem mindkettőnknek könnyebb lenne, és talán ő is szívélyesebb lenne... :) köszi csajok! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lányok!

Jeanner: Nekem volt már ilyen amikor hormongyógyszereket kaptam anno 10 éve,én is prolaktinra emlékszem. Sztem is menj el dokihoz,úgyis akkor nyugszol meg, és persze,h nődokihoz,majd d beutalót!

Csip: Utazás? Tök jó a körmöd, nekem is volt 6 évig,azt hittem sose tudok meglenni nélküle de már nem hiányzik.

Kati: :D Kösz,elég volt a takarításból! Olyan erővel csináltam, h izomlázam lett!De tök jól haladtam! :lol:

Franci: lh tesztet úgy hallottam,h a neten tök olcsón lehet rendelni,valami 80 ft/db?

NA SZAL CSAJOK SZTEM UTÁNA NÉZEK ENNEK AZ LH TESZTNEK MER 2 NAPONTA SZEX AZ NEKEM SOKKKK :lol: :lol: :lol: tUD VALAKI VMIT,H HONNAN RENDELJEK? MINTHA ITT MONDTA VOLNA NEKEM VKI,H 80 FT/DB-ÉRT RENDELT VKI! ÚGY DÖNTÖTTEM MAX OKTÓBERIG PRÓBÁLKOZOK,HOGY MAX JÚLIUSI LEGYEN A CSÖPPSÉG. SULIIDŐBEN NEM VÁLLALOM MERT 20 KM-RE HORDOM A NAGYOT SPORTSULIBA,KÖRÜLMÉNYES LENNE NAGYON.
henó
 
 


Henó!
Esthajnalcsillagtól lehet rendelni olcsón teszteket.
Az lh teszt annak jó akinek rendszeres kb 28-30 napos a ciklusa. Akkor lehet tudni mikor jó tesztet csinálni.
Csipnek maratoni hosszú a ciklusa. Nekem változó a gyógyik miatt.
franci
 
 


[quote="franci"]H írta:francienó!
Esthajnalcsillagtól lehet rendelni olcsón teszteket.
Az lh teszt annak jó akinek rendszeres kb 28-30 napos a ciklusa. Akkor lehet tudni mikor jó tesztet csinálni.
Csipnek maratoni hosszú a ciklusa. Nekem változó a gyógyik miatt.


ez engem is érdekelne :D
belani
 
 


Már nem árulja, pont tegnap írtam neki :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Belani:nem kell a kisfickóknak megérni,ha 2 naponta vagytok együtt akkor jobb minőségű a sperma azaz több katona van benne,mintha naponta lennétek. Ez persze nem jelenti azt,h nincs benne elég katona ahhoz h terhes légy ha naponta vagytok,ez sztem egyénfüggő! Ezt biztosan tudom mert annak idején apával volt a gond és 2-3napot mindig ki kellett hagyni.
henó
 
 


teszveszen lehet rendelni 80Ft/db áron, csak írjátok be a keresőbe, h ovulációs teszt :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


De kár! :( Derítsük már ki,h akkor honnan lehet! Nekem 32-35napos úgyhogy sztem nekem jó lenne mert nagyjából tudom mikor van pé-em!
henó
 
 


Jeanner: köszi!de ez nem vmi gagyi szerinted?Meg hány darabot rendeljek egy hónapra?ja meg oda regisztrálni is kell mi?
henó
 
 


[quote="jeanner"]t írta:jeannereszveszen lehet rendelni 80Ft/db áron, csak írjátok be a keresőbe, h ovulációs teszt :)


köszi infot, megnézem, úgys nagy tv-es vagyok :D

köszi a kiskatonás infokat :lol:

eddig mi is vegyítettük, hol naponta, hol naponta 2x :oops: :lol: , hol 2-3-4 naponta :)
belani
 
 


Jeanner!
Én 2 hónapja rendeltem tőle tesztet. Kár hogy abba hagyta. Nem örökítette át valakinek?

Itt is árulnak teszteket, nem olyan olcsó, de kevesebbe kerül mint a bolti.
http://babaproject.hu/spl/552027/OVULACIOS_TESZTEK
franci
 
 


[quote="franci"]J írta:francieanner!
Én 2 hónapja rendeltem tőle tesztet. Kár hogy abba hagyta. Nem örökítette át valakinek?

Itt is árulnak teszteket, nem olyan olcsó, de kevesebbe kerül mint a bolti.
http://babaproject.hu/spl/552027/OVULACIOS_TESZTEK


most azon gondolkodom, vajon mennyire megbízható az a 80ft/db-os teszt??? nagyon olcsónak tűnik :?
belani
 
 


Én Esthajnalcsillagtól 75Ft/db áron rendeltem... az sem volt rossz...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"] írta:jeannern Esthajnalcsillagtól 75Ft/db áron rendeltem... az sem volt rossz...


és jelezte neked h van pé-d?

ha tényleg jó, jövőhéten rendelek a csajtól, megvárom a fizut, mert most másra kell a mani.
belani
 
 


Szerintem én is rendelni fogok! Sztem tuti jó. A tv-en néztem és az a szimpibb ahol a csaj előre utalást kér. Ilyen csomag van pl:900ftért 10 db lh és 1 terhességi teszt vagy 20db lh és 10db terhességi 2400ft.
henó
 
 


szerintetek elég 10 db lh teszt egy ciklusban?
henó
 
 


heno az nagyon jo áron van..lehet én is rendelek.Bár én szerintem tudom magamon hogy mikor mim van:D

Azért csajok remélem valaki be vár engem a gyerekcsinálással.Ne má itt maradja egyedül:DÉn még a novemberi menzimet meg akarom várni:DAztán utána uccu neki-
Viszont párom olyan kis cuki volt.-Mesélte a többieknek hogy akar még egy babát és hogy novemberben tuti megcsinálja nekem.
Amugy 9 en vannak testvérek és azt hiszi hogy neki is egyből össze jön.

Pont tegnap olvastam a neten hogy a nőknek a szervezete válogatós .És nem hajlandó akármilyen spermát befogadni.
Hát remélem nem fog a belsőm reklamálni...Mert nincs apelláta:D:D :lol:

Kép

Kép
nikianya21
 
 



Kép

Kép
nikianya21
 
 


nikianya:igaz itt 15db-ot ír de ha lejjebb mégy a termékleíráshoz akkor ott azt írja h 10 db lh +ajándék 1 db terhességi teszt!
Meg a másik fajta nekem szimpatikusabb:

http://www.teszvesz.hu/item1163797562_o ... _15db.html
henó
 
 


OKs.Már megtaláltam és télleg jó.

Belani :én is nagy teszveszes vagyok.állandoan hirdetek valamit:dVagy veszek apa örömére:D :wink:

Kép

Kép
nikianya21
 
 


csip:van időpontod pénteki utánvéttel?:D:D:D :wink: :lol:

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Kiidegel ez a tesz-vesz,próbálok regisztrálni de azt írja kiküldte a mailt és nem kaptam meg. Tud vki segíteni?
henó
 
 


heno:Az oks hogy regisztrálsz de még meg kell várni a levelet amiben benne lesz a kód amivel véglegessé válik,,:Svagy átutalsz 100 ft-ot asszem és akkor gyorsabb de a levél az elhuzodik.

Valószinű hamarosan megkapod az emailt.:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Mi van lemaradtam....Niki????Teljessen elvagyok havazva :D
Úgy döntöttem most és már is be is íratkoztam tovább képzésre, mert levagyok maradva és úgy döntöttem fel tornázzom magam jó magas szintre már na és most fel is hívtam a suli és Augusztus 10 kezdem a magasszintet építeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati:igenr övid nem bírja a drágám a meleget :D
csip-csip18
 
 


nIKIANYU,IGEN TOM,H EZ ÍGY VAN DE MÁSKOR RÖGTÖN JÖN A REGIS LEVÉL,AZT HITTEM ELSZÚRTAM VMIT! rEMÉLEM GYORSAN KÜLDIK MERT MÁR RENDELNÉM IS,HÚHA MOST JUT ESZEMBE NEM IS LESZÜNK ITTHON,CSÜTÖN ELUTAZUNK ÉS SZOMBATON JÖVÜNK HAZA,SZAL MA MEG KÉNE RENDELNEM,HOGY MEGKAPJAM SZTEM. HÚ DE ZAVAROS VTAM 8)
henó
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Jelentem letelt .........mostantól szabadság egy hétig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:) :P :) :P :) :P :) :P :) :P :) :P :) :P :) :P
Csip nagyon szép helyen dolgozol,merre fele?
Majd egyszer meglátogatlak(most megyek nemsokára körmöshöz,mert a lagzira meg kell szépre csinálni,bár meglátja hogy a mostanibólelhagytam3-at és rosszul lesz!!!! ) :oops: :P

Kati
Köszi a bátoritást tök jól esik!!!!!!!!!!!! Azt sajna nem tudom miért nem jönnek a rokonok de tényleg évekig hallgattam hogy lagzit akarnak és itt a lehetöség...tessék...nem hiszem hogy a pénz...ismerem öket(az ővére menj és szórd el a pénzed nekik,de forditva mindig lemondták...----- tudod az érdek!!!!!!)
Mindegy már nem is érdekel..csak ma meg hivni kellett az étteremet mondat hogy 54 fö lesz,erre hát nemtudom 60 alatt nem adjuk ki a nagytermet :x én meg ööööööööööööööööö
Erre a faxxxi mindegy majd megoldjuk.
Tökjó hogy semmi nemjön össze... :twisted:




Belani Nemtudunk mit tenni,majd lesz ahogy lesz az esküvö...
A kocsira 100% an fizet a biztosito....uthiba ugyhogy muszáj nekik.


Nah csajokmár csak 5 napés elveszetemaz eszem :D

Lanyus
Vendég
 


Lanyus, majd gondolok rád :)

Belani, nekem nem, mert soha nem használtam, de bnőmnek frankón működött! és elvileg 5 is elég egy ciklusban, leírják, hogy mikortól kell teszteli, ha hány napos a ciklusod... :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Niki: holnap anyósozol???ha igen mehetünk együtt, mert megyek reggel Újpestre...Vagy akár egy kávé???
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors életjel, mert megyek suliba. Eljött az utolsó hét is. :D
Olvasok, olvasok, de mire válaszolnék valami közbejön. :roll:
Mindenkinek drukk!

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?