Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hepehupa, sajnálom a cukor-problémát! Remélem, hogy már fél-lábon is kibírod a hátralévő időt, nagyon jó hír, hogy picurka jól van és szépen fejlődik!

Bari, drukkok, milyen híreket kaptál ma?

A hormoneredményt Mártikának küldtem, eddig még nem jelentkezett, biztos a héten válaszolnak rá. Párom szedi a bogyóit. Remélem, hogy hatnak.

Bodzássüti? Évi? Ephi? Hogy vagytok?
zzafir75
 
 


Zafír, kegyetlen volt a ma kálváriánk. Nagyon sok tüszőm lett és jó nagyok. A vv eredményem délután meglett. Az ösztradiolom nagyobb mint 4300 lett, agy csak saját felelősségre vállalhattuk volna a továbbiakat.
Este 7:30ra sikerült a végleges döntést meghozni: LEÁLLUNK!
Ez sem jó, mert ehetem tovább a húst és sok-sok folyadékot kell innom, ill. a fennáll a cisztásodás esélye is és fagyibabánk sem lesz.
Majd a következőre jobban felkészülök lelkileg no és testileg is. Tudom,h ennél többet kell innom és tudatosabban eszem majd a husit.

Ha piri megjön, akkor kell újra jelentkeznem, bár az sztem pont akkorra esik majd amikor az intézet szabin lesz.
Holnap hívok egy talpmasszőrt, megpróbálok minél hamarabb időpontot kérni és elkezdeni a cisztaűzést!

Puszi és köszi a drukkokat!

Holnap visszaolvasok rendesen és jövök!

Puszi,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok !

Eloszor a jo hir velem kapcsolatban: ugy tunik, hogy a szigoritott dieta mukodik es nem kell ill. csak nagyon keveset modositani rajta.

Bari,
Nagyon sajnalom, hogy le kellett fujni a lombikot es most varnod kell. Szoritok, hogy ne maradjanak vissza cisztak es hamarosan ujra bele tudjatok vagni a lombikba.
Nekem ket lombikom volt es egyiknel sem mondtak, hogy fel kg hust kellene ennem, mert az segit. A sok folyadek az mas, mert azt alapfelallasban is ajanlatos inni. Teljesen mas gyogyszereket es hormonokat kellett szednem/szurnom es nem volt hiper-stimulacio.
Jol teszed, hogy masszazsra mesz, ami segit ellazulni, mert nagyon sok lehetett a stressz tegnap.
Sok-sok kitartarst es pozitiv hozzaallast kivanok!

Szep napot!
hepehupa
 
 

 
 

Sziasztok!

Bari, szomorúan olvastalak, de látom, hogy nagyon átgondolt a döntésed.
Mi történt pontosan? A túl magas ösztradiol túlstimut jelent?
Akkor most pirit kell várnod?

Remélem, hogy nem lesz semmi gond!!!!!

Drukk!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

új vagyok kb 1 hónapja járunk Cirisbe...tudtok vmit a hűségprogramjukról? mi a Vass dokihoz járunk megvannak az első leleteink ha minden jól megy szept-ben lesz az első beültetés..
ndora77
 
 


Szia Dora,

üdv közöttünk!
Sajnos nem tudok, de engem is érdekel!
Talán Évi...

Mi is kb. szeptemberben kezdünk, nálatok mi a probléma, ha meg szabad kérdezni?

Bari??
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Hepehupa, Zafír, köszönöm szépen :)

Dóra, üdv itt :)

A hűségről írnak az oldalukon: http://www.ciris.hu/hu/szolgaltatasaink ... ogram.html


Ami a husit illeti: úgy tudom,h a fehérje szállítja a hormonokat :roll: ezért fontos.
Most várjuk pirit, elvileg akkor kell majd jelentkeznem amikor jelentkezik. Mennem kell majd UHUra. Sztem az elmarad, mert addigra az intézet szabira megy...
Csütörtökre kaptam időpontot talpmasszázsra, remélem az segít. Ha piri nem rendesen (késve jönne meg) felhívom Szakács doktort és megnézetem vele a cisztákat, amiket remélem nem fog majd látni :lol:
Mivel így alakult a program, elmegyünk majd valahova pihenni egy pár napra :)

Jó éjt mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok újra...zzafir..kérdezted nálunk mi a probléma hát mondhatnék igazán bármit de azt gondolom nincs értelme szépíteni hülye voltam(voltunk) párommal. Elmonodm nektek, mert azt gondolom ez egy őszinte oldal és mindenki őszintén ír én pedig sokat vaciláltam, hogy belevágjak e ebbe az egészbe, de ha már igen akkor szükségem van egy kis segítségre amit azt remélem ti tudtok adni hiszen hasonló a problémánk ezért megérdemlitek, hogy őszinte legyek veletek..szóval mi nem akartunk gyereket még régen(akkor 24 éves voltam) lett...2 kislányunk aztán mikor ők 9 hónaposak voltak(nem szedhettem gyógyszert a szoptatás miatt, az óvszerre pedig allergiásvagyok)megint terhes lettem megszületett a 3. kislányom is(császár volt mindkettő, mert nem tágultam) a második szülésnél a sterilizáció mellett döntöttünk amit mostanra nagyon nagyon megbántam de akkor annyira egyértelmű volt, hogy nem akarunk több gyermeket....sajnos mivel császár volt ezért az orvosom felajánlotta, hogy 2 az egyben megcsinál mindent, bár ne tette volna később túl a fájdalmon a fáradtságon biztos nem csináltattam volna meg, de késő bánat....szóval most szeretnénk még egy kisbabát és korábbi rossz döntésünk miatt itt vagyok és örülök, hogy rátaláltam erre a klinikára, mert eddig nagyon meg vagyok elégedve vele...velük...hát dióhéjban ennyi az én, mi történetünk....köszönöm
ndora77
 
 


Sziasztok!

Bari, de mi történt???

Dóra, már van három kislányod :) de szuper! Ilyen esetben hogy sterilizálnak? Petevezetőt zárták el? Gondolom, hogy akkor azért a lombik.

Remélem, hogy hamarosan együtt babásodunk!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok! Mennyi tortenes!
Bari! annyira sajnalom :((((

Hepehupa! Biztos nagyon nehez ez a dieta, de most
mar a celegyenesben vagy! Gratulalok a szep
babameretekhez is!

Dora! Ne erezd magad rosszul! Mindenkinek
vannak hibas dontesei, amik akkor jonak
es esszerunek tunnek. Utolag mar konnyu
okosnak lenni. Senkinek nincs joga itelkezni feletted
senkinek Nem okoztal gondot, bajt csak magadnak.
Akkor meg miert lenne joga barkinek is?
Szeretettel latunk! (ha nyilatkozhatok a tobbiek neveben is)

oleles mindenkinek
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Dora, én is örülök, hogy velünk vagy és megosztod velünk a tapasztalataidat.

Évi, Bari? Többiek?

Bodzássüti, hogy vagytok?

Pusza
zzafir75
 
 


Sziasztok

Örülök, hogy ilyen kedvesek vagytok akár hiszitek akár nem én is nagyon szeretnék még egy kisbabát és ezen nem változtat, hogy már vannak gyermekeim és nagyon izgulok, mert mindig is féltem a kórházaktól, meg bármilyen beavatkozástól...a szuriról nem is beszélve...nagyon rossz? azt mondta Vass doki, mivel teljesen jó minden leletem, hormon, uh méhüreg stb. könnyen túlmehetünk volt már vmelyikőtök túlstimu?Az milyen nagyon szörnyű?Ettől a hormon dologtól tartok leginkább, azt modták mivel minden rendben van csinálhatjuk stimu nélkül is csak az hosszabb ideg fog tartani ,mert akkor csak egy max két petesejt lesz leszívható vagyis több punkcióra lenne szükség..na azt meg nem szeretném így maradtunk a stimulációnál...aztán itt van a dilemma, hogy 1 v. 2 babát ültessenek vissza...hát Vass doki 1-et javasolt, mivel már 2x voltam terhes 1x ikrekkel és mindkétszer császárral szültem nem javasolna még egy ikerterhességet...meg igazán két babát már nem is szeretnénk szóval fel van adva a lecke..

dióhéjban...
ndora77
 
 


Szia Zafír!

Köszi. jól vagyunk! Jó volt a kis mini-nyaralás. Nálunk most várakozási időszak van, úgyhogy nincs semmi... mármint ezen a fronton, mert munka az van dögivel:)))

Nálatok? nyaralás lesz valamikor?

Ölelés
bodzássüti
 
 


Dora, hát igen, jó sok dilema. Nekem még szerencsére nem volt sosem túlstimum, de azt hiszem, hogy Barinak most az volt, ő tudna mesélni.
A szurik nem vészesek, ki lehet bírni, nekem tű fóbiám van és már a negyedik lombikon vagyok túl....
Szóval a cél érdekében....

Bodzássüti, mi egyenlőre nem megyünk nyaralni, talán majd hosszúhétvégézünk. Ti merre tartotok?

Pusza mindenkinek!
zzafir75
 
 


Bari úgy hallom te talán tudnál mesélni a túlstimuról..én nagyon félek tőle neked most volt előszőr? ti magatokat szúrjátok vagy ki adja be a szurit? A férjemnek tavaly volt epekő műtétje és itthon utána szurit kellett kapnia neki simán beadtam, de abban nem vagyok biztos, hogy magamnak be tudnám adni...eléggé félős vagyok persze ha nagyon kell bármit megteszek eddig a kórházaknak még csak a környékére sem mentem annyira féltem minden orvosi beavatkozástól most meg bármit bevállalok, hogy legyen még egy kisbabánk...

sziasztok és szurkolok mindenkinek...szurk szurk
ndora77
 
 


Sziasztok!

Bocsi,h csak most jelentkezem :oops:

Dóra, megható a történeted :) Az Anyukámat annó a születésemnél a megkérdezése nélkül sterilizálták :( Mindig bánta, mert több babát szeretett volna. Én a második császára voltam.
Egy dologra gondoljatok a pároddal: ma már tudnak segíteni és ez a lényeg. Ja és a legfontosabb, gratula a 3 csajszihoz :)

Zafírnak jól mondta,h túlstimu lett. Igen, ez volt az első vagyis lett volna az első lombikom, ill. stimu is. Nem tudom,h tudod e, de Én ex Cirises vagyok (Szakács doktor a nőgyógyászom 10 éve). Egyelőre TBs helyre mentünk (Dévai) , de nem hagytam el a csajokat!
Szóóóval, igazából a túlstimuból nem nagyon éreztem semmit azt leszámítva,h fájt(érzékeny volt) a hasam ha leültem, felálltam, mentem...de ez megvan a túlstimu nélkül is. Eleve több tüzőre van szükség, mint egy normál természetes ciklusnál, így a petefészkeknek el kell bírniuk a kincsecskéket :) ami némi fájdalommal jár.
Dévisz a stimu alatt nagyon sok húst etet velünk. Nekem pl. napi fél kg. húst kellett ennem. :shock:
Hétfőn kellett mennem UHUra és már ott látszott,h a kisebb méretű tüszők (10mmek) is jókorára nőttek. Így Dévisz elküldött másfél liter víz társaságában vérvételre, ahol az ösztradiol szintemet nézték meg. Meg kellett innom a vizet,h a vérem híguljon egy kicsit. Levették a vért és kettő után kellett telfonálnom az eredményért.
Dévisz reggel elmondta az eshetőségeket: ha az ösztradiol kisebb, mint 4000, akkor OK, nincs probléma, szerdán punkció. Amennyiben nagyobb mint 4000 neki hivatalból le kell állítani a programot. Csak saját felelősségre mehettünk volna tovább. Ha vállaltuk volna, punkció lett volna, és s végén fagyibabák és lehet,h kaphattam volna vissza egy babát, de nem vállaltuk. Többek között a hiperstimu eshetősége miatt. Hogy jól döntöttünk vagy sem, sztem sosem fogjuk megtudni....de én jobban féltem a következményektől :? Ha a követező is így végződik, akkor már kérni fogjuk a fagyikat is.
Sztem ne félj, tényleg nem volt semmi durva. Viccesen fog hangzani, de a legrosszabb része a husi volt :shock:
Én nem adtam be magamnak a szurikat, így vagy az intézetben adták be vagy a háziorvos asszisztense, vagy az ügyelet.

Zafír, válaszolt Márta az eredményedre?

Bodzássüti, ezek szerint teljsen megbékélt a párod?

Hepehupa, ügyes vagy nagyon a diétát illetően. Sokan nem tartják be :shock: Pocaksimi Tofunak.
Tényleg, eldöntöttétek,h hogy fogják majd hívni a mi Tofunkat?

Évi, Ljucy, Ephi?

Jó éjt mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Zafír, mi is hosszúhétvégéztünk Ausztriában.... talán összejön még egy ebből a nyáron....

Bari! Nem tudom, hogy megbékélt-e, de most nem beszélünk róla, mert tudom, hogy nem szereti és nyaggatásnak veszi, most különben sincs teendő, majd csak augusztus második felében. Ha meg addig nem telik le a három hónap, amikor neki kell szednie a vitaminokat, akkor azt mondta Szakács doki, hogy legfeljebb ráhúzunk még egy hónapot a fogigátlóval. Nem akarom magam ezzel idegesíteni, mert ráhatásom úgy sincs. Tudja a feladatát, majd megoldja, csak nem lehet sürgetni:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bari, igen válaszolt Mártika, annyit, hogy Vass doki szerint minden rendben van, így most a páromtól függ a folytatás.

Még 1-2 hónap pihi és kiderül, végre rajtolhatunk.

Nálatok mikor lesz folytatás?

Bodzássüti, egyetértek, sürgetni nem szabad! Hepehupa, hogy vagy? Bírod még a meleget? Cukrod?

Évi, jó pihizgetést, akkor már nálatok sincs teendő a köv. kezdésig?

Dora, nekem a párom adta be a szurit, kényelmesebb volt, mint állandóan dokihoz szaladgálni, és nekem is kellemesebb, mert nagyon figyelmes és már nagyon gyakorlott! 3X sikerült megszúrnom magamat is, de inkább kihagytam, stresszesebb volt, mint az APA-szuri :)

Pusza mindenkinek
zzafir75
 
 


Sziasztok !

Koszonom a sok kerdest - nagyon jol esik az erdeklodesetek. Nehezen birom paras hoseget es ha tehetem, itthon pihenek a relativ husiben es alszok, amikor birok.
A szigoritott dietat nehez betartani, panaszkodok es nyuglodok, de csinalom. Egyelore sikerult elkerulni a gyogyszeres kezelest es remeljuk, ez igy is marad meg masfel honapig.
Tofunak talatunk nevet, de meg van egy kis vita a nev vegzodesevel: nekem a Samuel tetszik jobban, a paromnak a Samuele valtozat (mindketto sz-szel kieejtve). Mondtam neki, hogy mivel a pocaklako-novesztes es utana a vilagra hozasa az en en 'munkam'. szeretnem en eldonteni a nevet. A parom szerint viszont a csapatmunka szellemeben neki kell dontenie a nevrol, mivel en ugyis kiveszem a reszem a tobbi 'munkabol', igy neki ez a feladat maradt :lol: :lol: :lol:
Ha ez lesz a kovetkezo 30-40 ev legnagyobb vitaja koztunk, nagyon boldog par leszunk :D

Dora,
En is udvozollek a Ciris-es forumon.
Nekem ket lombikom volt a Ciris-ben. Mindket kezeles elott rendben talaltak szinte minden hormon- es egyeb erteket.
Egyik esetben sem volt tulstimulacio.
Mindket alkalommal 7-8 tuszo nott meg akkorara, hogy erdemes volt oket leszivni es mindket alkalommal egy-egy megserult es hasznalhatatlanna valt.
Mindket alkalommal mindet ICSI-ztek, azaz egy-egy spermiumot fecskendeztek belejuk. Mindket alkalommal 3 szep es egy vagy ket nem tul igeretes embrio lett, amibol a 3 szep embriot ultettek vissza. Az elso lombik alkalmaval ket embrio tapadt meg, de az egyik novekedese hamar leallt es sajnos, a masodike is par hettel kesobb. A masodik lombiknal 1 tapadt meg es most mar a 34-ik het utolso napjait toltjuk Picurkaval.
A ket lombik soran mas hormont hasznaltunk - eloszor Fostimont, masodszor Puregont.
Nekem is volt tufobiam, de a lombikok alatt kinottem belole es az elsotol az utolso injekcioig mindet en adtam be magamnak. Az elos nehez volt es meg egy oraval utana is remegett a kezem, de hamar hozzaszoktam. Eddig kb. 230 injekcional jarok (nem kell ennyi ket lombikhoz, de nekem veralvadasgatlot is szurnom kellett az elso trimeszterben es a harmadikban is).
Sok sikert a kezelesekhez!

Mindenmkinek minden elkepzelheto szepet & jot !
hepehupa
 
 


Sziasztok,

Dora udv koztunk:) tenyleg nagy szeretettel latunk:)


(sajnos eltunt a magyar billcsim eyert bocs ha neha huleseget irok>)

Kerem szepen itt a fronton nincs nagy harci helyzet:)) varakoyok a szeptemberre mert akkor lesz kezdes :) nem rovid ;s nem hosszu protokollal hanem valami 3. felevel.. azt hisyem antagonas (?) meg muvelodok a temakorben.. egyelore nem egyertelmu hogy mit is akar jelenteni... ayt tudom, hogy kimarad az fogamzasgatlas 1 honapja es egybol indul a menet...furi lesz... kivancsi leszek mit fogok kapni... ay teny * ahogy vissyaolvastam a jegyzeteket:) hogy inni kell joooooooooooooooooooooooooo sokat... kerdes, hogy mit keydjek fel kilo hussal amikor epp most szokok le a husevesrol.... ferjem mindig imad mikor atkotorom a tanyerjaba a sok husit :)))))))
lehet hogy a hormon injekciokat is neki kene beadni :)))))))))

Amugy szemely szerint nem is banom, hogy nem ebben a nagy melegben keydunk..... jo nekem ay a syep huvos syeptember is... kevesbe fog dagadni a laban meg ilyenek...

Bari,
sajnalom, hogy nem jott ossze, pedig nagyon drukkoltam:( szegenykem :cry:
de fel a fejjel, lesy ey meg igyse :lol: :lol:
egy kis pihi meg nem art foleg ennyi husi utan:))

Hepehupa,
orulok, hogy minden rendben, jo hogy nem lett nagyobb baj ebbol a cukor mizeriabol :D


Mindenkinek drukk DRUKKK DRUKKK a kezdeshez :D

Ephi
ephi
 
 


Sziasztok!

Hepehupa!
Kitartás a diétához, már nem tart sokáig:))) Jó fej lehet a párod, hogy így áll hozzá.... bírom, ha egy pasi laza és van humorérzéke. Nekem mindkét név tetszik, de persze nem ez a lényeg.....

Ephi!
Én is szívesen vacsoráznék Veled, mert én is húsimádó vagyok.... egy pár kilótól szeretnék megszabadulni, ezért most fogyózom, eddig lúgosítottam, most jön a szénhidrátszegény-fehérje gazdag fogyasztó menü. Ma kezdtem, eddig tetszik:)))

A lúgosítással fogytam másfél kilót. Hogy honnan, azt nem tudom, de a mérleg mutatja:)))

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Ephi, kíváncsian várom a híreket, hogy milyen gyógyszerekkel kezdesz. Remélem, hogy szeptemberben nálunk is kezdés lesz!
Neked ez lesz az első? (Bocs, ha erről lemaradtam..)

Bodzássüti, jöhet a diéta - engem érdekel, főleg, ha már vannak vele pozitív tapasztalatok.

Barikám, hogy vagy, mi a helyzet?

Hepehupa, én is jókat derültem a soraidon és örülök, hogy Tofukánknak már megvan a neve. Már nem sok van hátra, és végre megszületik a picuri!

Évi, hogy vagy?

Többiek?
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Ugye jól emlékszem, hogy Te nem itthon vagy, hanem külföldön. Ez a menü ugyanis Gastroyal-os. Szóval rendelem....

Ha gondolod, megadom a linket, hogy meg tudd nézni mik ezek...
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, nem, itthon vagyok :)

Küldheted :)
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Hepehupa, nagyon szép neve lesz Tofunak. Mindkét változat szép! Írásod arra hagyott következtetni,h szuper Apuja és Anyuja lesz a kis Tofunak! Kitartás a diétához!

Ephi, én azt gondoltam,h nem tudnék hús nélkül élni. Ma már tudom,h DEEEEE!

Bodzássüti, gratula neked is a diétához! Ügyi vagy! A Gastroyallal annó (2-3 éve) én is tudtam fogyni, de tudod miért? Megrendeltem a kalóriaszegény ebédet és annyira rossz volt,h épp,h a felét meg tudtam enni a többi ment a kukába :lol:

Zafír, a helyzet az,h ma megjött piri. Ma hívtam is Déviszt, holnap mennem kell UHUra :? Kíváncsi vagyok,h mi lát majd. Remélem cisztamentes petefészkeket :lol:

Dóri, Ljucy, Évi?

Szép estét!

Puszi,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Bari, hát igen, ha csak a felét lehet megenni, akkor valóban fogyaszt :lol:

Drukk a cisztamentességhez, várlak a hírekkel!

Ephi, Evi, hogy vagytok?

Pusza
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bari, na mi volt az uhun? Remélem, hogy mindent rendben találtak!

Ki hogy van ma?

Pusza
zzafir75
 
 


Szia, tele vagyok cisztával :cry: . Annyira nem volt elkeserítő Dévisz, sőt fel is vidított :lol: A mostani piri egy rendellenes piri a ciszták miatt. Így elképzelhet (szinte biztos) h a jövő héten esedékes rendes piri ki is marad. Ahogy aug.-ban jelentkezik piri, hívnom kell Déviszt (hacsak nem lesz akkor éppen szabin) és mennem kell UHUra cisztanézőben. Ha cisztamentes leszek INDULHATUNK újra. :lol: Azt mondta,h elvileg fel kell szívódniuk addigra.
Most nem csinálhatok semmit (lépcsőzés, futás, felülés....) nehogy megcsavarodjanak a petefészkeim :roll: . Husiból már elég a napi 1-2 szelet. Kiderült,h a fél kg husinak nyers állapotban kell fél kg-nak elnnie. Én sülve ettem a fél kg :oops: na de erre azt mondta,h látszik,h jót tett,mert nincs víz a pociban :wink:

Veletek mi van? Várakoztok?

Többiek hol vagytok?

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Bari, sajnálom a rossz híreket, és küldöm a cisztaűző drukkokat!
Sajnos, ilyenkor "normális", hogy a kezelés nyomot hagy bennünk. Én is így jártam annó Dévaiban.

Akkor már nem vagy hús-diétán? :)

Nálunk továbbra is várakozás, Apa augusztusban megy kontrollra. Addig én melózgatok.

PUSZA és örülök, hogy jelentkeztél!
zzafir75
 
 


Szia Zafír!


Bocsi, akkor rosszul emlékeztem... :oops:

A link a gastroyalhoz: [url]http://www.zsiregetoklub.hu/index.dw?mit=20&meghet=29&melyiketlap=195&kat=3

Én a szénhidrátszegény B3 menüt eszem ezen a héten. Még nem tudom, hogy mi az eredmény, hétvégén beszámolok....
Nekem többnyira ízlik a kaja, a héten a mélypont a spenót volt.... de azt tényleg utálom.

Ölelés![/url]
bodzássüti
 
 


Na, látom, nem lett jó a link...

De www.zsiregetoklub.hu
bodzássüti
 
 


[quote="bari6"]S írta:bari6zia, tele vagyok cisztával :cry: . Annyira nem volt elkeserítő Dévisz, sőt fel is vidított :lol: A mostani piri egy rendellenes piri a ciszták miatt. Így elképzelhet (szinte biztos) h a jövő héten esedékes rendes piri ki is marad. Ahogy aug.-ban jelentkezik piri, hívnom kell Déviszt (hacsak nem lesz akkor éppen szabin) és mennem kell UHUra cisztanézőben. Ha cisztamentes leszek INDULHATUNK újra. :lol: Azt mondta,h elvileg fel kell szívódniuk addigra.
Most nem csinálhatok semmit (lépcsőzés, futás, felülés....) nehogy megcsavarodjanak a petefészkeim :roll: . Husiból már elég a napi 1-2 szelet. Kiderült,h a fél kg husinak nyers állapotban kell fél kg-nak elnnie. Én sülve ettem a fél kg :oops: na de erre azt mondta,h látszik,h jót tett,mert nincs víz a pociban :wink:

Veletek mi van? Várakoztok?


Drukkolok Bari, hogy indulhassatok!

Ölelés
Többiek hol vagytok?

Pusza,
Bari
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, köszi a linket!
Képzeld, rávettem magam, hogy heti kétszer elmenjek teniszezni, úgyhogy most égetem ám a zsírt!

Hepehupa, Ephi, Évi, Dóra, hogy vagytok? Nyaraltok?

Bari, cisztaűző drukk!!

Pusza
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zafír, neked volt teljes lombik a Dévaiban? vagy leállított stimud volt? Meddig volt cisztád? Hamar felszívódtak?

Bodzássüti, hajrá zsírégetés :lol:

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Zafír!
Egy hős vagy! Remélem azért ebben a melegben nem mentél....
A párom is jár hetente egyszer, de szerencsére ezen a héten a partnerei meghátráltak, mert ő képes lett volna elmenni...

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bari, teljes volt a stimum, nem állítottak le, csak nem volt szabályos osztódás, hiába volt petesejt bőven. Így elmaradt a beültetés, megvártam a mensit, mentem uhura, hogy folytatjuk, de akkor látta a doki a cisztákat.
A köv. mensi után távoztak is, szerencsére! Úgyhogy 1 ciklust érintettek.

Bodzássüti, dehogynem, ilyen melegben lehet csak igazán zsírt égetni, a héten kétszer voltam, holnap is megyünk :):)

Kellemes hétvégét mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok Lányok!

Érdekes volt olvasni kinek-kinek a tapasztalatait.
Én egyszer jártam a Cirisben, petesejt donornak jelentkeztem.
Aztán végül egy másik magánklinikán adományoztam, mert elrettentett a rossz híre (túlstimulálnak).
Vass doki szimpi volt, korrekt.
Szerintetek tényleg gyakoribb a Cirisben a túlstimulálás? Más intézetben főként olyanról hallani, hogy nincs jó stimu válasz, s ezért állítják le.
Szóval mit gondoltok? És a petesejt megosztásról?
Én szívesen adnék két anya-jelöltnek egyszerre, 5-6 db fiatal petesejt is elég lehet egy terhességhez, nem?
Mik a tapasztalataitok a megosztásról?
Szerintem azért tört ki botrány a donorprogramból, mert olyanokat ösztönöz donorságra, akik maguk is babáért kűzdenek.
Hát, ha nekem nem lenne már egy szép kislánykám és egy fiam, biztos egyetlen petesejtet sem adnék. Így meg 38 sem hiányzik.
:oops:
Nekem az volt a benyomásom, hogy pont a törvény szerinti anonim petesejt adományozás működne a Cirisben, ha elég tisztességes donort tudnának beszervezni.
Fontos a térítésmentesség, hogy ne kereskedelem legyen. Van aki nem is pénzközpontú. Én például örültem egy családi fotókkal illusztrált köszönő-levélnek is a boldog szülőktől a lombik után kb. 1 évvel.

Tehát ki tud sikeres donoros lombikról, petesejtmegosztásról sztorizni? :roll:
Vagy ha nincs saját tapasztalat, akkor Ti mit gondoltok erről?
borcinorci
 
 


Szia Norci,

üdv közöttünk!

Aranyos vagy, hogy írál, engem érdekel ez a téma. Szerencsére jó magamnak nincs szükségem (még) donorra, de a legjobb barátnőm már megkapta ezt a diagnózist és nagyon nagyon reménykedik, hogy a törvényi szabályozás hamarosan lehetővé teszi, hogy kapjon donor petesejtet - és maxmálisan megértem, hogy nem a családból szeretné.

Egyetlen egy rokona jönne szóba, akivel nem ápol túl jó viszonyt és persze elmesélte azt is, hogy milyen fura, rossz érzés lenne, ha karácsonykor mind egy asztalnál ülnének, és ő folyamatosan arra gondolna, hogy........

A túlstimuval kapcsolatban annyit tudok magam részéről, hogy nekem az orvosok azt mondták, van aki hajlamos rá, és így reagál a gyógyszerekre, van akinél pedig sosem jelentkezik. Nekem négy stimum volt már, de szerencsére...kopp-kopp... nem is volt még túlstimum. Nekem egy másik klinikán azt mondták az orvosok, hogy mindig kb. egyformán reagálok a stimura, kb. ugyanannyi petesejt lesz, a gyógyszerek nálam inkább a minőséget befolyásolják.
Szerintem a klinikán nagyon odafigyelnek, hogy ne legyen túlstimu, én eddig a Cirisbe csak stimura jártam, ahol végül a punkcióm volt (külföldön), azt mondták, hogy ilyen lelkiismeretes lekövetéssel és felügyelettel nem túl gyakran találkoztak. Szóval... nem hiszem, hogy a túlstimu intézet-függő lenne, inkább egyénfüggő, kinek hogy reagál a szervezete.

Remélem, a barátnőm miatt főleg, hogy szeptembertől lesz a Cirisben petesejt donor is, mert sok nőnek csak így teljesülhet a várva várt baba!

Nagyon becsülendő, hogy vannak olyan önzetlen nők, mint Te is, akik vállalják ezt a tortúrát, csak azért, hogy segíthessenek másokon! LE A KALAPPAL!
zzafir75
 
 


Sziasztok lányok,asszonyok!

Örömmel értesítelek benneteket,hogy megnyílt Budapest legújabb komplex meddőségi intézete a VERSYS CLINICS Humán Reprodukciós Intézet. Ha felkeltette érdeklődésed nézd meg a honlapot: http://versysclinics.com/ vagy írj privit. Ha őket választod nem bánod meg, garancia rá a maximális orvosi szakmai múlt, odafigyelés, a mosolygós munkatársak
az élet csodája
 
 


Kedves Élet Csodája!


Köszönjük az értesítést. Megnéztem a honlapot és úgy tapasztaltam, hogy nem nagyon informatív, mert mintha az email küldésen kívül semmi sem működik.... vagy én vagyok béna...
bodzássüti
 
 


Sziasztok lányok, mi újság, ki hogy van ma?

Hepehupa? Hogy vagytok? Izgulsz már a szüléstől?

Pusza
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Nálunk semmi újság.... el vagyok, mint a befőtt...
Hepehupa mikorra van kiírva?

Nálatok mi a helyzet?
bodzássüti
 
 


Köszi Zzafir75!
Hát látod ez az: a családon belüli petesejt adományozás egyáltalán nem tűnik egyszerűbbnek.
Nekem pl. egy nővérem van, aki még rászoruló is lehet, de neki pl. nem szívesen adnék. Pont mert ismerem...
És mert akkor nehéz lenne elkülöníteni, hogy a születő babája, akkor rokonom-e és mennyi közöm van hozzá. Nehéz lenne sima unókaöcsinek/húginak tekinteni.

Szóval szerintem anoniman könnyebb az ügy, ha nincs napi kapcsolatban a két család.
Törvényileg pedig ma sincs semmi akadálya!
Sőt az erdeti törvény anonim esetre szól!
:roll:
borcinorci
 
 


Sziasztok!

Gondoltam beköszönök, de velem egyelőre nem történik semmi se... várakozok... jön-e vagy nem jön :D megy vagy jön...

Na majd eldönti :D

Borcinorci,
üdv köztünk:) azt hiszem még nem mondtam :) nem baj most mondom :)
Igazat adok neked és Zafírnak is.. nem hinném, hogy én rokontól bármelyiktől, elfogadnék petesejtet ....

zafír,
TE EGY HŐS VAGY!
én nem tudok elmenni mozogni ebben a hőségben.. egyszerüen nem tudom magam rá venni :)) pedig kellene és jó is lenne.. de hát mégis csak meleg van:DDD

Bari,
hogy vagy?Ciszták elmenekültek a sok ciszta üző drukk hatására?


Bodzássüti,
Hogy vagy? Egy kis húsit küldhetek?:DD

Többiek?

Mindenkinek megy a DRUKKKKKKK ezerrel:)

EPhi
ephi
 
 


Szia Ephi,

akkor most mindenkinél uborkaszezon....
képzeld, tenisz mellett most már kocogni is járunk, nem sokat, csa 15 perceket, amit naponta +3 perccel növelünk. Párom találta ki, együtt izzadunk a melegben :)

Bari, ciszták hogy állnak? Mi újság Veled?

Évi?

Jó pihit mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Sziasztok!

újra itt..kicsit lementünk a lányokkal Balcsira az egyik barátnőmhöz, nagyon jól éreztük magunkat csak Zsófikám(ő a legkisebb)megbetegedett két napja hány és lázas a gyerekorvosunk meg persze szabin van..tényleg sose betegek, de ha néha néha mégis tuti, hogy a gyerekorvosunk nem elérhető...na mind 1 amúgy várakozom még nem jött meg, hogy eltudjam kezdeni szedni a Lindynette-t de várom már, hogy minél előbb oda érjünk..amúgy azt a honlapot én is megnéztem, de tényleg nem lettem tőle okosabb mondjuk én az árakra lettem volna kiváncsi bár azt gondolom, mostmár azért nem mennék máshova.

sziasztok

aki ráér meséljen miujs..
ndora77
 
 


Sziasztok!

Zafír, gratula a kitartásodért :)

Bodzássüti, hogy állsz a kilókkal? Szaladnak le rólad? és másra fel? :lol: Én ha hízok akkor tuti,h a környezetemben fogyott valaki és mindig azt mondom,h amit ő leadott az jött rám :oops: Tofunk,ha jól emlékszem aug. elején fogja elhagyni az albérletét :lol: vagy ki tudja, lehet Hepehupa már most egy boldog anyuka és azért nem tud jönni :lol:

Ephi, a jön-e vagy nem jön, megy vagy jön... alatt pirit érted?

Dóra, jobbulást Zsófinak. Mikorra várható piri?

Ljucy, olvasol még minket? Gyere és mesélj,h mi van veletek!

Hepehupa, te is jelentkezz,ha időd engedi :) remélem minden OK veletek!

Borcinorci, üdv közöttünk.

Nálunk semmi extra, rendellenes piri elment. Teszteltem egy negatívot ;( de várható volt....! Tegnap fájt a jobb felem, ami szerencsére ahogy jött, el is múlt :lol: Voltam talpmasszázson, sokkal jobban fájt,mint az első :oops: de azért ki lehetett bírni. Majd jövő héten megyek újra. Ami bíztató,h a csomók a masszázs végével kezdtek oldódni :P

bari6
 
 


Sziasztok!

Bari! Örülök, hogy úgy tűnik, minden OK....

Ephi! Köszi a husit, most a szénhidrátszegény diéta keretében elég sok husit eszem, de bármikor tudok többet is:)))

Zafír! Nem, nem repülnek le rólam a kilók, a múlt héten kb. fél kiló ment le:((( Nem tudom, hogy esetleg váltanom kellene egy másik diétára, mert ez nem szenvedtet meg eléggé:)))

Képzeljétek.... a párom ugyan még nem szedi a vitaminokat és egyebeket, amiket javasoltak neki, mert ugyebár konzultálni akar a saját háziorvosával (oké, konzultáljon)... de legutóbb szó volt róla, hogy megy hozzá, és magától mondta, mintegy saját magát emlékeztetve, hogy meg kell kérdezni ezeket is:))) Úgy látszik megbékélt a gondolattal:))) Örülök neki, akkor is, ha esetleg emiatt csúszunk egy hónapot.

Ja, és tegnap megjutalmaztam magam egy gyönyörű napszemüveggel:)) ma meg megyek lovagolni... szép az élet:)))
Ölelés
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, milyen volt a lovaglás? Én is ki szeretném próbálni!!!

Nálam megjött piri :( :) - spontánkodunk tovább!

Bari, cisztáid elmúltak?

Hepehupa, hogy vagytok?

Ephi, Dóra, Nórci?
zzafir75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?