Új privát üzeneted érkezett!

Citrin!
Volt előadás is. Végigbőgtem az egészet.
Jó pancsolást!

Csip!
Jó meleg lehet ott!
franci
 
 


Franci, biztosan nagyon aranyosak voltak :)

Csip, miért nem találsz utat? Drágák? Nem megfelelőek? Az időpont nem jó?

Citrin, egy klíma hozzánk is jól jönne :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok lányok!
nem tom sajna most végigolvasni mert itt ül a kezembe Manócskám! Annyit szeretnék azért mindenképp leírni,hogy félek,h benne vagyok abba az 1%-ba aki terhesen menstruál. Alig vérzek ahhoz képest ahogyan szoktam. Tegnap véreztem rendesen de ma reggel épphogy folyt vmi belőlem mikor leültem a wc-re. Pedig reggel felkelés után vagy 1 percig dőlni szokott belőlem a vér. Ezen kívül a méhemnél a szurkálást még mindig érzem meg a mellemet is mintha terhes lennék. Tovább fokozza az idegességemet az,h tegnap a barinőmmel megittunk 1 üveg bort,olyan jól esett erre a sok feszkóra! Ma reggel meg belémhasított a tudat,h mi van ha mégis terhes vok! :shock: Vagy a bortól szerintetek lecsökkenhet a vérzés? Már nem akarok,nem akarok,nem akarok!
Ne hari,h nem olvastam most vissza,amint tudok visszaolvasok!
Vélemény csajok?
henó
 
 

 
 

Henó!

Ez tök mindegy, ettől nem lesz baja a babának... attól lenne baja, ha végig innál a terhességed alatt és nem csak egy üveg bort/nap...

Hát akkor drukkolok, hogy mégis baba legyen, annyira szeretted volna... :)

Én leírom nekem hogy volt, ez talán megnyugtat: első nap foltoztam csak, aztán elkezdtem baromira vérezni, de mondom, legerősebb betétet cseréltem 10 percenként és folyamatosan tusoltam, mert annyira véreztem, hogy muszáj volt, utána meg megjött rendesen... :? de persze ez sem egyforma mindenkinél...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Henó!
Sajnos nem értek hozzá!
Nekem két vetélésem volt, a második magától megindult. Kicsit barnáztam, elmentem dokihoz, nem adott semmit, mert hogy ő a sz@r gépen nem lát semmit. 5 nap múlva jó gépen 12 mm-es petezsákot látott egy másik doki, volt benne baba is. De akkor már összeesőben volt a petezsák. 3 nap múlva el is vetéltem.
Az első doki ha nem néz hülyének egy kis progeszteronnal lehet (nem biztos) megmentette volna a babámat.
Nem ilyezgetés képen írtam le. Nem vagyok doki, talán ők tudják mit miért csinálnak.
franci
 
 


Csip!

A múltkori Jónás probléma: (most jut eszembe, hogy beszéltünk erről) akkor volt peteérésem... megnéztem a görbét.. ovulációs fájdalom + tojásfehérje + leesett majd megemelkedett hő (36,5-ről leesett 36,3-ra, aztán eljutott egészen 36,6ig, nem jutott tovább), de miután először felment a hőm, ahhoz képest jött meg 14 napra... (36,5re). Tehát jó eséllyel a hormonok hamarabb kezdtek el dolgozni, mint ahogy peteérésem volt... ezért is lehetett, h ment fel a hőm, ment, ment, aztán bumm leesett és megjött, 2 nappal később :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: lehet igen... :( Hát nem találok 3-4 éjszakára szállást inkább aza bajom, ahova kocsival eljutnánk és árban is jó legyen :roll:
csip-csip18
 
 


sziasztok.
most értünk haza a strandrol,reggel kimentünk kicsit.
Annyira élvezte a kis lánykám hogy csuda..És legalább én is barnultam kicsit..
Ennyit elég volt mert nem akartam hogy a nagy napsütésben legyenek kint.:D

heno:az ikrek előtt volt vetélésem.Azt a babát nem szerettem volna megtartani mert korán jön a páromtol..Már ki is fizettük az abortuszt és közben megjött...Ahogy szokott nem jobben,nem görcsöltem ezért gondoltam nincs gáz mert Hajnikával is menzisztem elég sokat.
És mire mentem a szabolcsba már kiderült hogy nincs semmi és kitisztultam.:SKis terhesség elvesztése nem mindig jár nagy vérzéssel..
De annak örülök hogy jol állsz hozzá.Köv hónapban ugy is meglátod hogy mizu.

Citrin:mi körfolyosos házban lakunk és Vivi is mindig lépcsőzik.:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Köszi Lányok,h írtok!Jó nagyon,h meg tudom "beszélni" valakivel ami velem történik. Utolsó írásom óta nem véreztem csak most mikor elmentem pisilni folyt egy kicsi. Továbbra is terhes cicit érzek! Kösz jeanner,h próbálsz nyugtatni a bor miatt de azért aggaszt. Na meg tényleg milyen terhesség az ami alatt menstruál egy nő? :shock: Márpedig totál azt érzem az vagyok! Pedig tegnap tényleg rendesen véreztem! Lehet csak a hcg miatt érzem? Ha holnap tesztelek erősebbnek kell lenni a vonalnak ugye ha terhes vagyok?
henó
 
 


sziasztok lányok!!!

henó: az a biztos, ha 5-6 nap múlva csinálsz még egy tesztet, de lehetőleg ugyanolyat, mert tudsz összehasonlítani.

csip: tényleg nem könnyű utat találni. vaktára nem akartok menni? mi már többször voltunk és mindig találtunk jót.

citrin: jó annak, akinek van klímája 8) :lol: 8) :lol: 8)
az én munkahelyemen dög meleg van! csak egy ventillátorunk van. nagyon várom a holnapi lehűlést!

jenner: hogy szalad az idő! mindjárt itt a nagy napod! a jövő héten tutira feladom a cuccost!!! nincs elfelejtve!!!

franci: te magadtól tisztultál? azt hittem, ha már van petezsák, akkor csinálnak befejezést.
aranyos lehetett gergő. már én is alig várom, h résztvehessek ne csak pedagógusként, ahnem szülőként is egy ilyen eseményen.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, akkor szuper :) én elfelejtettem, az az igazság :lol: lassan a fodrászhoz is mennem kellene próbahajra, és még se menü, se semmi... :(

Nekem anno 9 hetes volt a terhességem, az első, a legelső, az is kitisztult magától... sok idő volt, de kitisztult...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kati!
Volt műtét, de nem találtak benne semmit, minden kitisztult 5-6 óra alatt.
franci
 
 


Kati!
fogsz te még bőgni Bogyóka ballagásán. :lol: :lol:
franci
 
 


Nikianya:jól értem,hogy Hajnikával mikor terhes voltál megvolt a mensid? Ha igen milyen volt vele a vérzés?
henó
 
 


heno:Hajnikával 3 hónapig menzisztem.ugy ahogy általában ugyan olyan mennyiséget.és amikor nem jött meg akkor már jol benne voltam a terhességben..De nem volt tünetem,nem émelyegtem,nem fájt a cicim...

Utána volt egy terhességem.Elmentem az orvohoz mondván iratok fel bogyot mert még 3 honapja voltunk együtt párommal menzi után mentem 2-3 nappal.Kiderült hogy terhes vagyok még csak petezsák volt..és utána megint megjött a szokásos idóben azt hittem hogy az lesz mint Hajnival de akkor el ment pedig szokásos menzim volt..

Ja és azt még le kell irnom hogy én 3 napig menzizek csak és az sem tartott tovább..

Az ikrek utána már 6 hetesek voltak amikor voltam, 2 petezsák volt de sajnos nem tapadtak meg.Akkor viszont ömlött belőlem a vér a melo helyen 2-szer kellett átöltöznöm,ugy hogy szégyelltem magam
és senki nem tudta.Akkor először éreztem életem mérhetetlenül nagy fájdalmat mert őket már akartuk volna:S
Kitisztultam magamtol..

És rá 2 hónapra megfogant Vivien.Vele csak pár napot késett.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


HELLO csajok!

jövök ám majd visszaolvasni, de most kihasználom még a maradék 2-3 órát, amíg tökmagom nincs itthon.
addig is:


NYERJ ÁLOMNYARALÁST, katt ide: http://alomutazas.aegondirekt.hu/?ref=1lyow6
belani
 
 


sziasztok!

na előkerültem, sajnos újabb melós héten vagyok túl!

Üdv az újaknak! Ja és mindenkinek aki azóta babás lett, mióta nem voltam.

Henó, nagyon mennek a drukkok hogy legyen babóca.

Kati, nagyon örülök, hogy szépen fejlődik a kis babácskád!

Hát csajok nagyon arra hajazok, hogy előrébb hozzuk a babaprojektet. Azt hiszem jó lenne decemberben elkezdeni. :)

ja beírnátok engem is a táblába: rendes név: Hajni, femibion és activált szedek felváltva, 28 napos a ciklusom, és 2010. decemberben szeretnénk elkezdeni a babaprojektet. :)

sok puszi nektek és jó hétvégét!!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Délelőtt elzárták a meleg vizet nálunk, gondoltam mire hazajövünk anyuméktól addigra már lesz......hát nem! :(

Csip: legtöbb helyen főzeszonban csak egy hétre adnak szállást.
Viszont jó ötlet úgy menni, hogy előre nem foglaltok szállást. Talán még olcsóbban is megússzátok, és még izgis is lehet....
Egyik ismerősöm úgy ment nyaralni, hogy foglalt szállást, és mikor oda ért, nem talált senkit a megadott címen, a telefonja pedig ki volt kapcsolva az illetőnek. Bosszankodtak egyet, aztán kis idő múlva találtak másikat...
Vendég
 


Henó
Na, erre kíváncsi leszek..... 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


hali csajok!

Dávidkám jól viseli amúgy a meleget, a héten már kétszer volt strandon. Bár iszonyatosan izzadós fajta a tökmag, de hálisten jók az éjjeleink is.

csip sajnálom h nem találtok utazást. Én szorítok!

henó nem semmi ami veled van. Nincs tapasztalatom benne, de tényleg lehet h mégis baba van.
Nem kell visszamenned kontrollra pár nap múlva h megnézzenek belülről? Bocsi ha hülyeséget kérdeztem :oops:
A bor miatt meg szerintem ne izgulj :)

Jaj lányok, olyan rossz olvasni a történeteket, konkrétan a vetéléseket :( kicsit el is ment a kedvem mindentől :(

hő: hát pont tegnap gondolkodtam rajta, hogy valszeg elkezdem ezt és a következő ciklust nézni. Szept közepén megyek vissza a dokimhoz, viszem majd a statisztikámat is, hátha megdícsér :D

ninike szia! veled még nem találkoztam itt :)

citrin ez a melegvíz durva :evil: legalább mondták előtte nektek h elzárják?

lenne egy kérdésem: csajok, akinek van tapasztalata, milyen az az ovulációs fájdalom??? :roll:
iszonyat fáj a hasam, alhasam, petefészeknél, de mensi nem lehet, hisz 4 napja fejeződött be. (mondjuk csak 3-4 napig tartott, és valszeg a felírt gyógyszer hatására mensiztem)
mi lehet ez?
szerintetek?
belani
 
 


Belani: nem szólt senki, meglepetésként ért :? De kb 1 órája megint van :D :D viszont addigra már melegítettünk vizet Annának.
Nekem még ilyen fájdalmam nem volt. Nem lehet hogy felfáztál? Milyen gyógyszert kaptál?
Vendég
 


[quote="citrin"]B írta:citrinelani: nem szólt senki, meglepetésként ért :? De kb 1 órája megint van :D :D viszont addigra már melegítettünk vizet Annának.
Nekem még ilyen fájdalmam nem volt. Nem lehet hogy felfáztál? Milyen gyógyszert kaptál?


na, akkor szerencse h már van melegvíz!
de azért durva, h nem szólnak előre :evil:


nem voltam sehol, ahol felfázhattam volna, ez a fájdalom kb. 1, max 1,5 napja van.
Mastodynon-t kaptam, ez egy homeopátiás gyógyszer, barátcserjét is tartalmaz, ami segíti a ciklus rendbetételét, prolaktint lehozza, ezáltal előfordulhat pé is.
belani
 
 


Egyszer én is kaptam ilyet, ha jól emlékszem azért, mert van az egyik mellemben két pici csomó. Már évek óta ott van, ellenőrzésre szoktam járni, állítólag el fog múlni 30 felett....már ott vagyok....még mindig itt vannak. Amúgy az egyik nődoki ki akarta venni, másik szerint nem gond hogy ott van. Én úgy döntöttem, hogy akkor maradjon.
Betegtájékoztatóban írtak mellékhatásokat?
Vendég
 


[quote="citrin"]B írta:citrinetegtájékoztatóban írtak mellékhatásokat?


Neked "csak" a csomók miatt írták fel? Vagy más miatt is? Esetleg segített vmennyit?

Ezt találtam, tehát nem írják ezt a fájdalmat:

4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK
Mellékhatások ritkán fordulnak elő.
Esetenként hányingerrel párosuló émelygés, gyomorpanaszok, kismértékű súlynövekedés, viszkető bőrkiütések, akne és fejfájás jelentkezhet.
Agnus castus extraktumot tartalmazó gyógyszereknél egyes esetekben pszichomotoros nyugtalanság, zavart állapotok és hallucinációk fordulhatnak elő.
Az alkalmazás kezdetén jellemző módon sor kerülhet a panaszok átmeneti erősödésére.
belani
 
 


Azért kaptam, mert kicsit fájt, és segített. Egy-két hónapig szedtem csak, azóta se kellett újra.
Tényleg semmi hasonló sincs leírva. Mindenesetre, ha nem múlik el, nézesd meg magad.
Vendég
 


hahó!

Megint itt! Újabb teszt, mert még mindig semmi mensi, reggelre vár rám..szerencsére Portugáliában már kifizethető volt, és nagyon kedves volt a patikus csajszi is:D Beszélt szerencsére angolul, úgyhogy nem kellett Bridget Jones-osan mutogatni:D elmagyarázta még a használatot is, hát kíváncsi vagyok..ma 12 napja hogy nincs mensi...
ja és ez nem rápisilős teszt, hanem pipetta van hozzá, meg kis edényke, és csepegtetni kell...pff:D
Drukkoljatok, nagyon akarjuk!

Mindenkinek hajrá!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni:sok sikert reggelre.:D

hát én most olyan pipa vagyok a páromra..nem is tudok aludni.
úMegbeszéltük hogyha nem melozik hétvégén akkor holnap kimegy a haverjával pecázni..Gondoltam és meg is beszéltük hogy akkor majd ma elmegyünk este cukiba ide-oda.mire kiderült hogy ma is mennek éjszakára...Le lett fujva mert nem vettek hal kaját és ahelyett hogy velem lenne kitalálták hogy akkor legyen poker party.ezzel nincs is semmi gondd de 6 kor ment el itthonrol és még nincs itthon ugy hogy reggel 6 kor mennek pecázni.Hivtam nem rég azt mondta nem soká jön mondtam hogy nem kell mert zárom az ajtot aludjon ott ahol eddig volt..
Nem szokott amugy ilyet csinálni,csak az bosszant hogy nagyon nehéz megoldani hogy el vigye anyum valamelyik lányt és most hajnika elment és szerettem volna vele lenni.
Én meg olyan vagyok mint egy hisztis picsa,,De mit tegyek ....
Hát az tuti hogy holnap nem is szolok hozzá

Kép

Kép
nikianya21
 
 


sziasztok!

hát Nikianya nem semmi, én is tutira berágtam volna!!! sok mindent elnézek meg meg lehet velem beszélni, kivéve ha nem szól hogy mikor ér haza. Ráadásul én parázós vagyok, és ilyenkor lerágom a félkezem mire hazaér. Ja és persze aztán jön a fejmosás. Szóval megértem amit írtál!!!!

Belani, hát azt nem tudom mitől fájhat neked. De az ovulációs fájdalom az kb 1 napig tart, és nem folyamatos. nekem néha belenyilall a petefészek környékén. Meg olyan feszülős érzésem szokott lenni a méhtájékon mintha megjönne. Ez kb 1 napig tart. Aztán minden megint ok.


Gabi, sajnálom a hányást. Teljes mértékben megértelek és átérzem a helyzeted!!!! Én a Nórival nagyon sokat hánytam. Ez sajnos alkati kérdés. De azt mondta a doki, ha már hányós alkatod van, akkor örülj neki,mert ez azt jelzi, hogy odabent minden ok.
ráadásul nekem extra szaglásom is van, ami terhesség alatt hiper érzékeny lett. A férjemnek több tusfürdőjét dobtam ki, mire találtam olyat aminek az illatát el tudtam viselni, és nem hánytam tőle rögtön. :) :)
Ja és mennek a drukkok a jövő heti uh-ra.

Bejni, mennek a drukkok a teszthez!!! majd írd ám meg az eredményt!!!!!!!!!!!

Képzeljétek Nóri jövőhéten nyaralni megy a Mamiékhoz. Hát nagyon kíváncsi leszek,mert még sosem aludt úgy velük egyedül, hogy mi nem voltunk ott (legalább az egyikünk!).

Ja és nagyon elegem van a munkahelyemből!!! Egyre inkább gondolkodom azon hogy jöhet a második baba!
Minden attól függ, hogy mikor mehetek szakvizsgára (hétfőn derül ki) ja, és hogy az sikerül-e.

Kellemes napot!!! végre nincs az a nagy meleg. jó ez a kis szél!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Szijasztok!

Tesztelőknek drukk!!!

Nekem a peteérés görcse van h 3 napig is eltart, + utána érzem a beágyazódást is sokszor, szóval sztem ez egyénenként változó... ettől lehet simán, és nem lehetetlen, nekem mensi előtt 3 nappal volt valszeg peteérésem... :shock: szóval ha a Jónás bácsinak igaza volt, 5 hetes terhes vagyok :lol: :lol: de ebben nem nagyon hiszek, amúgy meg nem lehetek terhes...

drukk mindenkinek!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Negatív:(:(

semmihez sincs kedvem:(hjaj:(

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni:ne légy szomoru.eljön az idő amikor pozitiv lesz.

ninike:hát én is pipa vagyok.most alszik.fél kor kopogott hogy engedjem be.Nem is tudom hogy vitázzak-e vele vagy sem...hmmm...

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sziasztok,bocs hogy nem irtam pár napja,de annyi minden volt hgy csuda...
Jah és persze vissza is olvastalak benneteket!!!!
Kati neked hatalmas gratula vigyázz a babára és magadra!!!!!!!!!!!

A többekenek akik tesztelenk csak nyugodtan higgadtan ha görcsösen akarjátok nem sikerül,nem szabad,gondtalanul nézzetek elöre!!!!!!!!!!

Ami történt ebben a pár napban... hát csütörtökön kedves párom lepatkázta a kocsi bal oldalát igy a gumink szétrepedt amit most le kéne cserélnünk még lagzi legkésöbb Bulgária elött!!! Amibe fáj az 70000ft :( Modatmneki hogy ez most pont nem jokor jön... ez lagzi elött nem hiányzik...

A másik most kellett a héten felhivnunk a rokonokat önnek e meg hányan és igen csak megfogyatkoztunk legutóbb még 78 an voltunk,most vagyunk kerek 50 en.
Különbözö hülye kifogásokkal jöttek..........ááááááááááááááá tök szar....... elvszik az ember kedvét...
tegnap meg voltunk a menyasszonyi ruhaszalonban ahol méretre igazitották a ruhát,annyira szépséges a ruha :)
Aztán ennyi volt ...jah csajok márcsak 2 napot olgozok és 1 hetet nem megyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pusza
Vendég
 


Lanyus, hát ez olyan gáz... de miért mondják le egy héttel az esküvő előtt???? Elhiszem, h elment mindentől a kedved :( Bulgáriába lefoglaltátok már a szállást? nem lehet eltolni?

Niki, nem semmi, jajj, az ilyen olyan bosszantó, és nem vagy hisztis picsa, ez tök jogos!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bejni, fel a fejjel. Ha továbbra sem jön meg,akkor még simán lehet baba, csak késői beágyazódású. :) Ha pedig mégsem, akkor se keseredj el. Ez még csak az első hónapotok volt hogy próbálkoztatok. Fel a fejjel, élvezzétek a nászutatok. Ja és nem szabad ezen görcsölni, mert akkor csakazért sem lesz baba. Ez már csak ilyen murphy....

Ma utazunk Nórival Szolnokra. persze hogy ma zuhog az eső....... :(

ja és már csak 4 nap, aztán hosszú-hosszú szabi (1 hét :) ).

puszi!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Nekem is párom már csak 5 napot melozik és itthon lesz 2 hetet..
Ez idő alatt lefestjük a lakást.Valami világosra mert állitolga gyerekcsináló szinű a szobánk most:d

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Ninike!

Szolnok jó hely :) mit csináltok ott?

Henó merre van?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok,hát nem irtatok sokat,hol vannak a többek????
Ilyen rossz idöben a kedvem is teljesen más...
Jeanner nem nem lehet eltolni a biztosito fizet ilyenkor,még jó hog gyorsba lintéztük...d igy sem mindegy 70000ft egy gumiért kicsit sok(k)!!!!!

Lagzi........hát nem tudom miért csinálták ezt a kedves rokonok pedig már vagy 4 éve nem volt lagzi a családban és mindenkitöl ezt hallgattam hogy de jó végre ugyis bulizni akarnak,na tessék most itt van aztán jönnek a hülye kifogásokkal.... készzzzzzzzzzzzz
Vendég
 


Jeanner, hát a barátnőmet látogattuk meg Nórival, de a férjem sajnos nem tudott jönni. Úgyhogy csajos buli volt. :)
Szép hely Szolnok nagyon, gyorsan le is értünk. Csak jobb lett volna ha nem zuhog az eső. Mondjuk odafelé aludt Nóri, de visszafelé egész úton csipogott. Énekeltünk meg minden, de persze ilyenkor elgurul a játék stb. Végül egyszer kellett csak megállnom egy benzinkútnál, mert leesett a kekszes-zacsi. :)
De a vendégség nagyon jó volt . :) Jó volt már látni a barátnőméket, nagyon régen nem találkoztam már vele.

Kellemes hetet jövő hétre!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok Lányok!

Jeanner ari vagy , hogy kerestél! Hozzáfogtam nagytakarítani,most hagytam abba. Azt hiszem ki kellett takarítanom magamból a feszültséget! Szakadó esőben pucoltam ablakot :lol: ! Húh lányok sok volt ez nekem,nem bírom a bizonytalanságot,már annyira berágtam,.hogy mondtam apának mégse kell gyerek,elég ez a kettő!
Jeanner mikor is indul a babaprojekt? Kicsit hasonlítunk szerintem :D

Bejni: Ne legyél elkeseredve,hiszen ha jól emlékszem nem is igazán voltatok még rajta a babatémán. Vagy rosszul emlékszem? Na meg asszem azt mondják 3 hónap az átlag,h összejön. Még van nekünk kettő :wink:

Belani:Nekem peteéréskor feszít és nyilal a petefészkem de nem szokott napokig tartani,talán pár óra,de hát nem vagyunk egyformák.

Nikianya: Ismerős a történet,nálunk is mindig a horgászás a fő téma. Mindig egyedül vagyok,vagyis a kicsivel mert apának ha van egy kis szabadideje egyből megy pecázni. Meg viszi a nagyot is. Engem is az idegesít,hogy nem valami közös programon töri a fejét ha ráér hanem egyből a peca! Úgyhogy én tökre megértelek! Viszont néha tök jó h nincs itthon. Olyankor miután elaludt a kicsi engedek egy nagy kád vizet,gyújtok egy gyertyát, berakok egy relaxációs cd-t és elvagyok! ha itthon van is csak a horgász csatorna megy a tv-be vagy a focimeccs,hülyét kapok tőle! Jobb néha ha nincs itthon. Mondjuk azért hiányzik is, hogy együtt legyünk! De hát ez van. :( Ha még nem vagy belefáradva próbáld megbeszélni vele,én már bele vok,mi 16 éve vunk együtt,és ti?


Többiek: Úgy látom nem csak én tűntem el! Mi van veletek?
henó
 
 


Heno:mi még csak 3.5 éve:D
Nem is az a baj mert én is dolgoztam tudom milyen rohadt fárasztó tud lenni.De ugye 2 gyerkőc van nálunk is és öket sem piskóta istápolni.Félre ne érts ez nem panasz csak tény.
Néha én is vágynék kikapcsolodásra,magányra és még sorolhatnám.Tehát én neki is mondtam hogy nem az a baj menjen de amikor rendszeresen minden hétvégén kitalál valami progit az már sok.
Most pl.azt mondja le mennek este a kisdunára pecázni....Hmmm....
Vérnyomás az egekben..Kérdi hogy megyünk e.Mondtam neki hogy gondolod 2 gyerekkel este a dunára ahol fuj a szél és még szunyogok is vannak lemegyek.Na ugyhogy annyiba maradt ez volt péntek este..
Azóta leültünk és probáltam finoman helyre rakni hogy vegye észre hogy ki kell vennie itthon is a részét a dolgokbol.Persze szombaton egész nap puncsolt.
És rolam tudni kell hogy elég szabad száju vagyok ugyhogy ha kell mondok neki olyat ami lehet hogy bánto de elgondolkozik:D:D:D

Én majd csak a festés után nagytakizok.
Addig már hagyom a fenébe.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Na hahó!

Meg van az i-re a pont, a negatív teszt után megjött a mikulás is, úgyhogy baba kilőve...hát ez van..

henó: jaja, nem voltunk még rajta, de annyira megörültünk neki:D aztán nagy volt a csalódás..pedig tudtam, hgoy nem szabad beleélni magam, de akkor is..

Mindenkinek üdvözlet Madridból, és köszi a drukkokat! Legközelebb már reméljük + lesz:D

B.

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Na, én is befutottam.

Hétvége volt, így jöttünk-mentünk :D

bejni sajnálom a - tesztet!!! :cry:

niki és henó húú, nem semmi a párotok :shock: elhiszem hogy xarul esik!!!

lanyus sajnálom, hogy ennyien visszamondták a meghívást :( tényleg elég gáz. Lehet, hogy a pénz miatt nem mennek, nem?

Anno amikor az esküvőnk előtt 3-4 héttel körbetelefonáltam az ismerősöket nagyon mérges voltam! Szerintem az lenne az illendő, hogy a meghívott fél/felek jelzik részvételi szándékukat és nem az utolsó percben! Nagyon felhúztak akkor, ráadásul olyan személyek is meghívattatták magukat, akiket nem is hívtunk meg. Így az utsó pillanatban egy csomót kellett intézkednünk (vacsora, plusz kaja...stb) :evil:

Hétvégén mi is kaptunk esküvőre meghívót, aug. 14-én lesz a belvárosban, csak egyházi, de már egyből vissza is jeleztem, hogy megyünk (babástul, vagy baba nélkül...).

Végre jött egy kis hűs idő, már nagyon vártuk! :D
belani
 
 


Szijasztok!

Ninike, akkor végül is jól alakult a dolog :) kimozdulni meg mindig jó :)

Henó, hát nem tudom... úgy volt, hogy októberben, de párom meg nagyon aljas... mondtam neki tegnap, hogy ha sokszor szegi meg a megbeszélteket, akkor októberig nem lesz szex, mert nekem nincs szükségem idegre, h megjön-e vagy nem... (most nagyon nem kellene egy baba). De csak vigyorgott, h "Látom, most nagyon utálsz..." na mondom, fain, a felelősségtudat netovábbja! de azért szeretném, ha kibírná a baba az októbert...

Lanyus, de gondolom nem az egészet fizeti a biztosító :( hát ez akkor így tényleg nem hiányzott :(

Bejni, ne keseredj el, lehet már 3an jöttök haza :)

Belani, mi is megmondtuk mindenkinek, h egy-két héten belül szóljanak vissza... de még így is van, aki nem szólt... hát velük nem tudok mit csinálni...

Niki, habitus ismerős, úgy is kell, csak keményen ;)

Többiek merre vannak?

Nálunk nagyon semmi nem történt, hétfő van, ez a legrosszabb, ami bekövetkezhetett... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok, íÉn s befutottam :D

Niki: hát Pénteken végül nem cukiban voltatok???Vagy csak egyedül voltál Szandival???De Urad is ott volt, mert azt mondta az Én Uramnak, hogy Gratulálok, és megkérdezte mihez a Tomi s erre ő nem reagált...Még nézett is Tomi...Uram még intgetet is Neked mikor meglátott! Várta, hogy vissza integetssz-e, de látta rajtad, hogy kicsit feszkos vagy,biztos azért nem integettél neki...Most már értem...Amugy helyzet???

Jeanner: Mért baj, hogy Hétfő van???Mi az, hogy ez a legroszabb ami bekövetkezhetett???

Bejni: :cry: :cry: :cry:

Mi egész Hétvgén punnyadtunk :D 10 kor kelltünk...Szombaton nagy takarítást csináltunk meg selejteztünk vásároltunk sétáltunk fagyiztunk este :D :D :D Vasárnap, meg össze gyült a nép nálunk anyós após anyu apu, és így iszogattunk...Ennyike :D
csip-csip18
 
 


Csip, én gyűlölöm a hétfőket... nem elég, h ilyenkor baromi nehéz visszarázódni, de még mindig szívat is valami... vis semmi nem jön össze... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Huuu akkor nem vagy egyedül, Én is ki nem állhatom a Hétfőt!!!!Páromról nem is beszélve....
Utálom!!!!!
csip-csip18
 
 


Na ja, ez valahogy nálunk is ilyen családi rossz ómen... esküszöm az egész heti sz*r erre az egy napra esik... ráadásul olyan izomlázam van, hogy sírni tudnék, de ne kérdezd, hogy mitől, ma délelőtt jött ki... :shock: :shock: és este 6ig benn kell lennem... nem bírom... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Én szeretem a hétfőt, ha nem kell bejönnöm. :lol: :lol: Ha dolgozni kell, mindegy milyen nap, nem szeretem.

Szombaton megkezdte a fiam a nyaralását. A szüleimnél van. Nekem meg hiányzik a kis drága.

Dolgoznom kell, majd még jövök….
franci
 
 


Bejni!
Sajnálom a negatív tesztet! :(
franci
 
 


Franci :D

Csajok, mit gondoltok Ti a p.é kapcsolatban...

Akinek nem szabályos 28 naposak mint nekem...Annak szerintettek mikor van vagy lehet p.é???Azt gondolom meg hallottam, hogy lehet akár 2 szer is p.é az embernek...De nem feltétlenül van középidőben igaz???Hanem akkor tudjuk meg pontossan mikor van p.é az embernek, ha megjött és vissza számolunk14-16 napot a luteális fázis hosszát igaz????
És akkor a 4 nap az ami akciózzni kell!!!a p.é napja elött 3 nap és a p.é nap követő 1 nap...

Mert nekem az 52 napos ciklusomnál(mikor pozi lett a teszt)ha azt nézzem, hogy félidő, akkor 26 nap környékén nem voltunk együtt apával(meg semmi olyan tünetem semm volt)... szerintem 36, 37, 38, 39 nap volt a nyerő...és rá 14 napra pozi teszt.
Szóval szerintem Rád nem az igaz, hogy félidőben van p.é....

Nálatok???Kinek mien hosszú amúgy a ciklusa????

Kicsit hossú lett :lol:
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?