Új privát üzeneted érkezett!

henó gratulálok! :D

niki hát akkor jó iskolakezdést! :)
sajnálom ami veletek történt :( nagyon durva, apukád is, meg az exférjed, tartozások :( brrrrrrrrrr.
belani
 
 


Franci, egyik bnőm mesélte (idősebb nálam), h amikor ő született (70es évek vége), 7 kisbaba halt meg fertőzésben, csak ő élte túl, mert a nővérke nagydolog után nem mosott kezet...

Csip, sajna passz :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csajpk!
Valami házi praktika aranygyűrű tisztitására?????
Nem viszem el ötvöshöz mer majd 4000 ft és 1 másfél hét mig készen van,és igy nem lenne gyűrűnk az esküvön...
Tom én hibám halogattam,de nem gondoltam volna hogy 1 hét mig megtisztitják,meg megpolirozzák,,,
Valaki ötlet???????
Vendég
 

 
 

Szavazni ne felejtsetek el!!!!!!!!!!!

Köszi elöre is!!!!!!!!!!!!

http://www.eskuvoi.com/parok_1.php?id=122
Vendég
 


[quote="lanyus"]C írta:lanyussajpk!
Valami házi praktika aranygyűrű tisztitására?????
Nem viszem el ötvöshöz mer majd 4000 ft és 1 másfél hét mig készen van,és igy nem lenne gyűrűnk az esküvön...
Tom én hibám halogattam,de nem gondoltam volna hogy 1 hét mig megtisztitják,meg megpolirozzák,,,
Valaki ötlet???????


én nem tudok semmi ötletet, tippet, de azt tudom, hogy itt nálunk békáson 2 nap alatt végeznek vele és a két db jegygyűrűnk volt tavaly összesen 1000 ft! -mármint a tisztítása :)
szerintem nagyon drága helyen voltál, esetleg próbáld meg még máshol. nagypofátlanság sztem ezért 4ezret elkérni
belani
 
 


Vagy 6 helyen voltam az összeg 3000-4000 között mozgott...és szerintem az kicsit sok..nem azért mert sajnálnám rá,de 2 ici pici gyűrűért?????????
Vendég
 


[quote="lanyus"]V írta:lanyusagy 6 helyen voltam az összeg 3000-4000 között mozgott...és szerintem az kicsit sok..nem azért mert sajnálnám rá,de 2 ici pici gyűrűért?????????
:shock: hát akkor tényleg van bőr a képükön.
:evil:
belani
 
 


Igen ugy láttam én is hogy van.. de azet majd kitalálok valamit amivel picit ki lehet fényesiteni öket!!!!!!!!!!

Ezért is várom az ötleteket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


lanyus, lehet kapni fényesítő kendőt ékszerboltban, én a westend alján vettem, 2500 ft volt, és gyönyörűen kifényesíti a gyűrűket, plusz valószínűleg 2 évre elegendő lesz a kendő, olyan nagy:)


Itt szerencsére most elviselhető a meleg, nem is hiányzik, hogy megint 100°C legyen, Rómában már kiszenvedtük magunkat..de hallom otthon durva meleg van megint..

csip: jaja az lesz, még egy teszt, csak idekint elég nehéz beszerezni, mert nincs se dm, se rossmann, és csak patikában lehet kapni, azt meg azért találni kell...de még mindig semmi mensi téren..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Henó: GRATULÁLOK!!!! :D :D :D :D

Vérvétel: szerencsém volt nekem is a fejből történő vérvételhez, miután Annának már mind a két kezénél próbálkoztak több helyen, végül ott kötöttek ki………..

Niki: az ember mindig azt hiszi, hogy ami vele történik, annál már nem lehet rosszabb……..hát sajnos lehet…..sajnálom, de már túl vagy rajta, erősebb lettél

Jeanner: ez nagyon durva. Nekem is volt egyszer egy kollegám, pályakezdő, fiatalka srác, aki wc után nem mosott kezet….nagyon idegesítő is volt, mert velem szemben ült, és állandóan szívta az orrát…..meg még egy csomó hülyeséget csinált……aztán mikor terhes lettem, egyszer felment 200-ra a pulzusom, kb 1 órán keresztül tartott (kihívtuk a mentőket, úgy 45 percet vártunk rájuk) valószínűleg miatta, mert felidegelt, aztán pár nap betegszabi, és mire visszamentem, már máshol ült…..
Vendég
 


Niki
Olvastam a sztoridat... :( Az ex-ed egy idióta és még tudnék szépeket mondani.

Henó
Ez a csíkocska nagyon szép! :D

Voltunk a fiammal fogorvosnál. Nincs lukas foga, remélem így is marad. :roll: Kapott 3 kis labdát ajándékba, egyet adott Bencének, egyet magtartott magának és a harmadikat nekem adta, hogy tegyem el, jó lesz az új babának. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok! Nagyon kösz a gratukat újra :lol: ! Egész du-án majd szét ment a fejem. Nagyjából átfutottam amit írtatok de szar a fejemnek ez a monitor fény is. Remélem mindenki jól van!
Csip-csip: Apartman telefonszámot nem tudok csak egyet Sartin,a többi a neten fenn van. Én úgy gondoltam,hogy megnézed Sartit meg,hogy tetszik-e a hely és ha igen kinézel egy utazási irodát azon belül az apartmanokat és akkor segítek eldönteni,h melyik legyen. Ill ha kocsival mennétek akkor felhívod a shiton travelt/görög utazási iroda tele jó fej magyarokkal/ és ott érdeklődsz az apartmanokról.Neten a szám fenn van! De ha jól olvastalak repülővel akartok mégis menni!?Sartira nem tudok csak buszos utat.hhm?
henó
 
 


szziasztok!
holnap visszaolvasok, csak egy gyors helyzetjelentés: megérkeztünk uh-ról. minden rendben, gyönyörű szívveréssel, pont két hétnyi fejlődéssel, ahogy a nagykönyvben meg van írva. 17mm-es a babócánk.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati, gratulálok :D
belani
 
 


Kati
Ez szupi! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kati:nagyon nagy gratula nektek.:D

De jo lenne ha már én is itt tartanék de még mi később kezdünk..Viszont remélem karácsonykor már az derül ki hogy terhes vagyok.:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Henó!
Megvisel az időjárás?

Kati!
Milyen szép nagy babócád van.

Niki!
Jó kis karácsonyi ajándékot találtál!
Gergő a szülinapjára kért kistesót. Van gólya bábunk, hetek óta vele alszik.

Gergőnek ma lesz a bölcsis ballagása. Úgy izgulok, mintha a diplomaosztójára mennék.
franci
 
 


Sziasztok lányok!

Úgy tűnik egyik napom felhőtlen boldogság a másik meg izgalom.Most voltam pisilni, barnás véres volt a wc papír mikor megtöröltem magam Sad . A hasam most nem fáj viszont a fejfem még mindig. Egyik terhességnél sem volt ilyen. hjajj lányok olyan ideges vagyok!
henó
 
 


[quote="henó"]S írta:henóziasztok lányok!

Úgy tűnik egyik napom felhőtlen boldogság a másik meg izgalom.Most voltam pisilni, barnás véres volt a wc papír mikor megtöröltem magam Sad . A hasam most nem fáj viszont a fejfem még mindig. Egyik terhességnél sem volt ilyen. hjajj lányok olyan ideges vagyok!


Menj dokihoz!
Nekem ugyanez volt a terhességem elején, sztk-ba mentem, ahol megnyugtattak ugyan, de hozzátették, jó hogy bejöttem! Kaptam Rutascorbint vérzésre, 1-2 nap alatt rendbehozott.

Irány a doki :wink:
belani
 
 


Sziasztok!

Henó, nyomás a dokihoz!!!

Csajok, itt őrültek háza van, nagyon kész...

Kati, gratula a szívhanghoz!

Egcsi, nagyon aranyos kisfiad van :)

Lanyus, nekünk az a srác fényesíti, aki csinálta, így sajna nem tudok segíteni :(

Bejni, eredményt várjuk!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


henó: irány a doki!!! mondjuk én az előző terhességemnél kaptam rá bogyót, de akkor már 4napja barnáztam. késő volt. amint tudsz, menj. én duphastont szedtem és szedek most is elővigyázatosságból. de mivel még annyira picike, lehet az is benne a pakliban, h nem akar itt maradni. sajnos erre is fel kell készülni, de mindent meg kell tenni. mennyi ideje késik??? mennyi idős vagy?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


heno:ha tudst valamit vagy voltál dokinál irjál.az is lehet hogy ahogy tágul a méhed mert már ilykor formálodik el pattant egy ér.
nekem 6 hetesen volt nem kis vérzésem de mi előző nap sexeltünk.-
utána csak sikositoval lehetett.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Nagy lányom mai beszólása..H2O megy a disney csatornán az egyik kedvence...mire mondja hogy anya mikor van telihold?mondom nem tudom miért?mert akkor beül a medencébe.:Dés sellővé változik:D:D:D :lol:

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki, ez kész :lol: :lol: :lol: :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Most rázsongtam hogy csináltatok egy szépségpötty piercinget..de csak olyat ami csak a fényben látszik...vajon fáj?
Áh végre rábeszéltem apát hogy fizessen be erre félek....:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Hát lányok még agyalok,hogy mit csináljak,nem igazán van kedvem elmenni dokihoz,egyrészt azért mert 18000 ft-ba kerülne és ha még méhen kívüli is akkor is kitisztulok magamtól nem? azon agyalok h itt helyben elmegyek uh-ra,most próbálok ismerőst keríteni.
Tudom,h felelőtlennek tűnök de a természetre bízom,ha egészséges úgyis marad ha nem hát hagy menjen,semi kedvem végigparázni egy terhességet,ez nem normális sztem!
nem bírok feküdni,be vok sózva
henó
 
 


[quote="henó"]H írta:henóát lányok még agyalok,hogy mit csináljak,nem igazán van kedvem elmenni dokihoz,egyrészt azért mert 18000 ft-ba kerülne és ha még méhen kívüli is akkor is kitisztulok magamtól nem? azon agyalok h itt helyben elmegyek uh-ra,most próbálok ismerőst keríteni.
Tudom,h felelőtlennek tűnök de a természetre bízom,ha egészséges úgyis marad ha nem hát hagy menjen,semi kedvem végigparázni egy terhességet,ez nem normális sztem!
nem bírok feküdni,be vok sózva


menj akkor sima dokihoz, uh-ra, sztk-ba.
nekem is magánorvosom volt, nem kevés pénzért, de amikor sürgősen kellett h vizsgáljanak, szépen bementem sztk-ba.

niki, lányod nagyon édes :D :lol:
belani
 
 


Henó, én veled értek egyet... ezért nem akarok majd hamarjában sem tesztelni, csak ha már sokat késik... inkább legyen az a tudat, h megint késett sokat, mint hogy megint elment, de ha most ilyen könnyen összejött, akkor a következő is ilyen könnyen fog menni, neki meg lehet baja van, de az is lehet, hogy nincs, akkor meg úgyis marad... azért érdemes megnézetni magad, hogy NEKED nincs-e valami bajod... :roll: mert azért magadra nem árt nagyon vigyáznod...

Niki, én tetoválást akartam, de végül párom lebeszélt róla... akinek van, azt mondta, nem fáj... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Heno:nem kell el menni magánhoz,menj sztk-ba ott is meg tudják mondani hogy mi van...És ne stresszelj a természet eldönti hogy mi a jó.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


belani:te nagyon véreztél? piros v vagy csak barna?
henó
 
 


áááááááááááááááámost menjek vagy ne az sztkba? Ha megnyomkodnak az se jó!
henó
 
 


Henó, ezt neked kell eldöntened... én elmennék, de az én vagyok... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Heno:menj el max megnyugtatnak hogy minden rendben..De a méhen kivüli ahogy irtad nem feltétlen tisztulsz ki magadtol..Ezt jobb megnézetni.Egy méhen kivüli terhesség az anyára is veszélyes..Vigyázz magadra,menj el még ma és nyugodtan fekszel le este:D
Én amikor bevéreztem szombat volt és huztam hétfőig mert nem akartam az ügyeletes korházba menni.Végig izgultam a 2 napot az ikrekkel történt vetélés utána...Megnyugtattak.
Aztán 23 hetesen megint bevéreztem reggelre és egyből mentem a máv korházba...Hamar végeztünk de késői vetéléssel vettek fel...
Hál istennek ott sem volt semmi baj.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Henó!
Én szaladnék a dokihoz, és kikövetelnék valami babaragacsot!!!! De ez én vagyok. A méhen kívüli nem tisztul ki. A méh is csak a vérzés miatt tisztul és az se mindig.
Ha nem egészséges a baba akkor úgy se fog fejlődni. Ha meg semmi baja akkor meg minek elveszteni.
franci
 
 


[quote="henó"]b írta:henóelani:te nagyon véreztél? piros v vagy csak barna?


igen.

MENJ dokihoz!!!!!!!!!!
neked sem jó, se lelkileg, se testileg ha gáz van és nem avatkoznak közbe.
belani
 
 


heno:remélem már az orvosnál csücsülsz:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki
A kis hableány. :lol:

Henó
Újság? Voltál dokinál?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok lányok!

Megvizsgált a doki és átküldött uh-ra. Azt mondta,h ha végeztem menjek be és felvesznek.Tehát be kell feküdnöm,ha van terhesség azért mert vérzek,ha nincs a méhen belül azért mert meg kell keresni,h hol van. Még szerencse,hogy ezt az uh-os csajt is ismertem és tök rendi volt. Azt mondta ez a természetes szelekció,mindent rendben talált,petefészek,méh minden ok. Azt mondta menstruáljam ki magam majd húzzak bele két hét múlva,mer ez azt jelenti,hogy szuperul működik minden. Mármint,h rögtön megtörtént a fogamzás,az,h elment meg nem jelent semmit.A menszeszelő nők 60%-a vetél menszikor,nem szabad tesztet csinálni csak ha már késik a menszi.
henó
 
 


[quote="henó"][/quote]

jól értem, hogy akkor nincs baba? :(
belani
 
 


igen-igen,fogamzás volt de ahogy jött úgy ment,most hozzáfogok takarítani mert annyira kíméltem magam,h szalad a ház :) érdekes különben,h még csak nem is fáj annyira a hasam :shock:
henó
 
 


henó: úgy látom pozitívan fogod fel a dolgot!!! jupíííííí! ezt így kell. és hajrá következő hónapban!!!!! figyelj engem!!!! nekem két pém volt és össze is jött a baby. úgyhogy szorítok nektek!!!!
egyébként a hasam nekem sem fájt. csupán egy mensi volt az egész, ami késett 4 napot és előtte barnáztam 4et.
hajráááááá!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="henó"]i írta:henógen-igen,fogamzás volt de ahogy jött úgy ment,most hozzáfogok takarítani mert annyira kíméltem magam,h szalad a ház :) érdekes különben,h még csak nem is fáj annyira a hasam :shock:


sajnálom :(
viszont nagyon erős vagy! következő hónapban meg hajrá! :wink:
belani
 
 


Henó
Sajnálom... :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Henó: Örülök hogy jól vagy....következő hónapban pedig hajrááááááááá
Vendég
 


Henó!

Hajrá következő hónap!!!! :D :D :D

A babát sajnálom, de igaza van a csajnak, ahogy a dokimnak is, aminek mennie kell, annak mennie kell :( :( :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jó reggelt...

Na ÉN kezdem a napot????


Henó: nagyon sajnálom, köszi megnézzem azt amit írtál...

Niki: Mi van pirszing?Mien volt az első éjszakád????

Jeanner: Mi volt veled tegnap??Hajtás???Mi a szösz????Mit is dolgozol???

Gyertek majd!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip!

Fejlesztek :( nem hajtás volt, baki, ilyenkor pedálozni kell, hátha nem néznek rád olyan csúnyán, ma megy egyszerűen csak van kedvem dolgozni, is van is mit csinálni :) de ezt írta a Hold horoszkópom is :)

Szóval én teljesen meg vagyok csúszva :(

Veled mizu? Kocsi ügyben hogy állsz? Nekem is kéne valami goroló 4 kerekű...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Henó!
Nagyon sajnálom! De az igaz, a következő hónapban könnyebb megtapadni.
60% vetél???? Ez komoly?????
Neked amúgy hány napot késett így?

Kati!
Szép a Bogyóka vonalzó!!!

Csip!
Ma a szoliba vagy?

Jeanner!
Irigyellek hogy van kedved dolgozni! Nekem nincs!!

Niki!
Tegnap este néztem kicsit a Disney-t, pont a H2O ment, de én nem szeretnék hal lenni.

Egcsi!
Esszé kész??

Ani & Citrin!
Hogy bírják a gyerkőcök a melleget?

Gabival mi van?

Tegnap volt Gergő bölcsis ballagása, nagyon édes volt.
franci
 
 


Franci! Már bekapcsoltam a klímát itthon, így egész jól elvan Anna. Ma még átmegyünk anyumékhoz is, ott meg majd pancsizik, homokozik. Tegnap már felfedezte a lépcsőt is (eddig szerencsére elkerülte), állandóan onnan szedem le, mert nagyon magas, és amúgy se jó neki még lépcsőzni.
Bölcsis ballagáson én is voltam már, nagyon aranyosak a picik. Ők is előadtak valamit?
Vendég
 


Franci: Igen ma a szoliban vagyok :D

Jeanner: hát most az utazás jobban érdekel :roll: De nem nagyon járok sikerrel :(
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?