Új privát üzeneted érkezett!

[quote="franci"]A írta:francini!
Mire vagytok allergiásak?


férjem a perubalzsamra, ő gyógyszert is szed.
én fémre, egyéb illatanyagokra, kajára hálisten nem, de azért nem árt az óvatosság Dávidnál. Meg nálam hálisten csak időszakonként jön elő az allergia, főleg nyáron. Idén nyáron a fejbőrömmel vannak gondok, 3 éve nyáron pedig a hónaljamban jelent meg egy furcsa folt, égett, viszketett, rossz volt nagoyn :(

épp nézegetem a vitaminokat, mivel a dokim tanácsolta, hogy felváltva szedjek terhesvitamint.
elevit nekem eddig bejött, a femibion régebben jó volt, utóbbit most nem vennék, elég drága :oops: :?
úgyhogy úgy döntöttem, veszek folsavat (eurovites), és gravidát. ezutóbbiban van jód, ami állítólag nagoyn fontos már a terhesség elején is.

elevitben nincs jód.
belani
 
 


Lányok most nem tudtalak végigolvasni,hugom itt alszik. Reggel tesztelek,de fáj a hasam,megjön érzés,már nem bánom csak tudjam mi van!jó éjt
henó
 
 


heno azért drukkolok!
mindenképp írd meg, mi volt!

egy cikk, terhesvitaminokról :D

http://velvet.hu/poronty/2008/05/23/ter ... in_korkep/
belani
 
 

 
 

heno nagyon várom a teszt eredményed..
de ha meg jön legalább nem izgulsz hogy mi van már...hány napja is késik?

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sziasztok!

@Ka(ti) szuper a konyhád!!!!! Nagyon tetszik :)

Heno, drukk megy azért... most már azért, h történjen vlmi...

Gabi, sajnálom a hányingert, de ez legalább jó jel :)

Lanyus, ez szerintem teljesen normális, én is rosszul leszek, ah eszembe jut, h párom még mindig nem tud táncolni :lol:

Franci, én most hallottam egy sztorit egy csajról, akinek 7 hónapos terhesen született meg a kislánya, a csaj 30 kiló volt vasággyal, és nem tudta, hogy terhes!!! A történet a következőképpen esett, szegény nem tudta, hogy terhes, hiszen szedte a fogamzásgátlót, és VÉGIG!!!! menstruált. A kis pocaknövekedést betudta annak, hogy biztosan a gyógyszertől hízott kicsit. A baba alig érte el a 35 centit, és alig több, mint egy kiló volt, gyanítom nem maradt meg, bár próbálták életben tartani... nem mozgott, meg semmi, be sem fordult, de tényleg semmi... barátnőm nővérének meg szintén nem nagyon mozgott a baba, ne felejtsd el, csak fél méhe volt! Lassabban is fejlődött, és sokkal kisebb is volt mint a tesója...

Belani, azért remélem a kisfiadon nem jön ki semmilyen allergia, drukkolok!!!!!

Valami vitamint lassan nekem is szednem kellene, mert nem vagyok túl jól, most gyümölcskúrát tartok, ettől némiképpen jobb, de nem az igazi... :( amikor a gravidát szedtem egy darabig jó volt, de csak egy darabig. Most van otthon Vita-Medes magneB6, meg akarok venni mellé multiB+folsavat és ezt akarom felváltva szedni, esetleg még C vitamint, de azt inkább majd csak ősztől...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


heno: drukkolok, és nagyon várom a feljeményeket ++++
Vendég
 


Én most semmilyen vitamint nem szedek, majd csak szeptembertől kb. Amúgy még mindig tart nálam a felejtős korszak, nagyon rossz, mert a terhességem előtt szinte mindent fejben tudtam tartani, most meg aztán ......
Vendég
 


A vitamint apával egyetértve jövöhónapban kezdem el szedni.

El is felejtettem hogy most viszem a kissebbik lányom szurira...Ilyenkor olyan lelki beteg vagyok.Szegénykémet ugy sajnálom,pedig nem szokott sirni ..Remélem most sem fog.

Én elevitet szedtem az előző terhességem alatt is és bevált.Amlékszem amikor
Hajnival voltam terhes rossze lett az afp-m eredménye 0,52 mom.
Elküldtek a sote-ra magzatviz mintavételre.Azt mondták hogy valószinű mivel fiatal vagyok down kóros a baba.
A mintavétel után 2 hétig csak remegtem,de kiderült hogy semmi baj és hogy kislány.Akkor a nyirőbe jártam egy nagyon imádnivaló dokihoz,és a mintavétel utánra felirt nekem sima magnéziumot..
Elmentem kiváltani és a csaj 30 dobozzal adott..Mondjuk csak forintos tétel volt egy darab.De meglepődtem rendesen-.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki: milyen szurit kap a kislányod?
Mennyire voltál fiatal?(...az is baj, ha valaki fiatal?)
Vendég
 


Sziasztok,

hát jó sokat írtatok megint :) de nem baj, jó olvasni titeket :)

Kati: nagyon szép lett a konyhád! Álmaimban nekem is hasonló van :) Jelenleg 40nm-en lakunk, de mi is nagyon vágyuk egy családi házra..

Jeanner: Én is pont ezeket szedem, folsav+Bkomplexet. Terhesvitamint majd csak akkor akarok, ha már jön a baba. Sztem addig ez is elég.

Gabi: Sajnálom a hányingert :(

Heno: Naaaaaa????

Velünk semmi extra. Tegnap voltunk vérvételen, majd legkorábban csak 10 nap mulva lesz eredmény. Szóval továbbra is várakozó állásponton vagyunk :(
jucus31
 
 


[quote="citrin"]a írta:citrin terhességem előtt szinte mindent fejben tudtam tartani, most meg aztán ......


dettó ugyanez van nálam is!!! :?

heno várjuk a híreket! :)

allergia hát én is bízom benne, hogy nem lesz Dávid allergiás. Most egy hete épp pöttyökkel szenvedünk, melegkiütéses a gyerek, kaptunk rá speckós hintőport, most kezdem el látni, hogy hat, egy hét után, durva.

ezek a terhes sztorik nagyon durvák! :shock: számomra hihetetlen h nem veszi észre a nő h terhes. Az a baba mozog is a pocakban, teljesen más mint egy bélmozgás. A terhesség xedik hetétől pedig már hullámzik a pocak. Úgyh én nem értem :D

vitamin: Dávidnál csak az elején szedtem, elevitet, attól hányingerem volt, később a gravidától is, majd átálltam a femibionra, az jó volt. De szedtem vagy 2 hónapig a vitamint, akkor is akkor ha épp eszembe jutott.... és itt cáfolnám meg azokat az állításokat, hgoy a vitaminoktól lesz óriásbébi a gyerek. Hát nálunk ez nem jött be :lol: majdhogynem összesen ha 60 db ilyen vitamint vettem be egész terhesség alatt :D és semmi baj nem volt.

most az elevit nem okoz gondot. Gravidát fogok venni, a femibionnak horrorára van :(
belani
 
 


[quote="nikianya21"]E írta:nikianya21l is felejtettem hogy most viszem a kissebbik lányom szurira...Ilyenkor olyan lelki beteg vagyok.Szegénykémet ugy sajnálom,pedig nem szokott sirni ..Remélem most sem fog.


ó szegényke :(

nagyobbik lánykád most szept-ben megy suliba? :D

jah, jó reggelt, ez előbb lemaradt :)
belani
 
 


Belani: gondoltam hogy ezzel nem vagyok egyedül.......meddig tart, egyáltalán elmúlik ez az állapot....ki tudja
Vendég
 


Sziasztok lányok! Na szóval ajánlom mindenkinek a bionexia comfort plus terhességi tesztet a terhesség legkorábbi kimutatására. :D :D :D Ma reggel sokkal erősebb lett a vonalam mint vasárnap reggel volt!!! :D :D :D A gravi hcg még hétfőn sem mutatta ki!
Nagyon köszi,hogy tartottátok bennem a lelket ebben 3 idegtépő napban!
henó
 
 


Henó!
Ez szuper!!!!! Jaj, de örülök!!!!
Mégiscsak jó megérezni!!! :lol: :lol: :lol:
franci
 
 


Sziasztok

henó
Nagy gratula azthiszem utban van a bébi :P Szóval nyugodj meg!!!!!!!!!!!!!!

franci
Köszi remélem mindn rendben lesz,gondolom hogy fogok aznap parázni,egyik ismim mesélte hogy aznap mikor a lagzi napj volt csak ült az ágy szélén és gondolokodott hogy jó e amit csinál... bár mondjuk én szerintem ezen nem fogok gondolkodni...mert imádom az én apumat :D

Jeanner
Én völegényemet is most tanitom táncolni mert szegényem nem nagyon tud csak ilyen lityi lötyiset,ugyhogy gatyót felkötöttem,mert elég nehéz eset :P
Vendég
 


Henó!
Küld el a képet a mailbe. Cím privibe ment.
franci
 
 


Henó!!! Gratulálok!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jajj mikre jövök vissza.

Heno:hatalmas gratula neked!!!

Citrin:irreálisan fiatal voltam.17 évesen szültem meg Hajnit és 17 évesen férjhez is mentem.Egy rossz házasság lett a vége és egy válás.Vivike már az uj párkapcsolatombol született ami tuti a sors keze mert a párom és én amikor tinik voltunk jártunk pár hónapot együtt...És ujra egymásra találtunk és minden tökéletesebb mint valaha.Ez amugy egy nagyon hosszu és bonyolult történet amit szivesen elmesélek ha érdekel valakit:d
Amugy Vivi most a prevenart kapta.És azt hittem hogy legközelebb 3 évesen kell vinni de már nem.6 évesen kapja a következőt..hajnikámnak ezt a szurit 3 évesen adták be.

Belani:igen Hajnika most szeptemberben kezdi az elsőt..Torna tagozatba fog járni ugyhogy remélem lefárad majd rendesen:dMÁr meg van minden a suli kezdésre csak a tnakönyvek kellenek meg a torna cucc,...No meg szeretnék neki venni pár uj szép rucit.:d :wink:

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Jo reggelt!
Jaj Heno ennek most nagyon örülök!!!!Mostmar megnyugodhatsz :D Aterzem,hogy milyen car lehetett ez a 3 napig tarto bizonytalansag!De,hogy elsöre össze hoztatok,bevallom kicsit irigykedem :oops:
Erröl a feledekenysegröl mar olvastam.Nem is tudom velem mi lesz en mar most mindig mindent elfelejtek,vagyis inkabb szetszort vagyok,de vegülis az ugyanaz.
Kertes haz...hat igen szerintem ez majdnem mindenki alma,de azert nagyon sok tenni valo is akad a haz körül ,mindig csinalni kell valamit.
Vendég
 


Niki micsoda kerdes,persze ,hogy erdekel minket :D Had halljuk?
Vendég
 


Niki, simán, mond csak!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát,apummal nagyon rossz volt a viszonyom és most sem felhőtlen amit nem csak 1 üveg sör megivása okozott nála...Egy nagyobb balhé és verekedés után eljöttem otthonrol.Találtam munkát és egy barátnőmnél laktam.Anyummal persze tartottam a kapcsolatot de tudtam hogy fáj neki az egész ,..Ő meg tudta hogy kutya életem volt igy..
Barátnőm bemutatott a volt férjemnek azt hittem az a nagy szerelem,össze költöztünk és egyszer csak nem jött meg..Elmentünk a tini nőgyogyászatra ahol megállapitották hogy terhes vagyok.-Minden gondd ellenére örültünk ,nem érdekelt hogy fiatal vagyok ugy érzetem jo anya leszek .Elmondtuk szüleimnek akik azt mondták hogy nem örülnek de ez van és amiben tudnak segitenek.Anyum sirt hogy fiatalon lesz nagymama.Akkor már 3 hónapos terhes voltam mikor kiderült.a 17.kerben laktunk és a nyirőbe jártam terhes gondozásra.De mivel messze volt apám felajánlotta hogy költözzünk hozzájuk.Megtettük bár kamatostul vissza kaptuk mondván csak anyám miatt engedett haza.A terhességem jo volt bár egy a down szitu lesokkolt minket.
A kiirt napra megérkezett Hajnikám 3250grammal és 50 cm-el..
Ekkor még minden jo volt.El kezdtem pályázni önkormányzati lakásra és Hajnika 1 éves korára megkaptuk..
Olyan boldog voltam mint még soha hiszen önkormányzati de olcsó és külön vagyunk.
Innentől kezdve viszont jött a fekete leves.,A férjem elhanyagolt minket,ha itthon volt csak aludt és gépezett.Én meg vittem Hajnit játszora meg ide oda..Hajnika mire 3 éves lett annyira megromlott a kapcsolatunk melynek oka testi fenyités és barátai voltak hogy mondtam neki válljunk el..1 hónapig éltünk ugy együtt hogy ő nem akart elmenni én nem tudtam hova de azon kivül hogy beszélgettünk mint barátok már semmi nem történt köztünk.Teljesen külön kasszán voltunk.Vissza is kaptam hogy sokkal tartozom neki mert amig hajnikával itthon voltam ő tartott el...És azt mondta hogy számoljam ki mennyi az annyi.Ekkor jött a párom akivel ujra fel vettük a kapcsolatot a neten és 1-2 beszélgetés után éreztem hogy lépnem kell.Azt mondta hogy menjek vele.. Apám kitagadott nem érdekelte hogy miért akarok válni bár még az esküvőmön sem volt,hónapokig nem beszéltünk.Nem foglalkozott azzal hogy meg vert a férjem,nem érdekelte hogy kést dobott el a fejem mellett...Aztán én megkerestem hogy ismerje meg a párom.Ez már jo pár honap mulva volt.És azt mondta hogy nem vagyok a lánya.:s
Én dolgoztam szobalányként ,albérletben laktam mig a volt férjem az önkormányzati lakásomba beköltöztette az uj barátnőjét és nem foglalkozott azzal hogy Hajnikával mi van.1 év mulva kimondták a válást,Hajnit nálam helyezték el,és kötelezték hogy hagyja el a lakást.Amit mondtam hogy nem kell csak fizesse a gyerektartást.Terhes lettem páromtol,sokáig nem kaptam táppénzt mert elhuzodott az ex meg nem fizette a gyerektartást csak balhézott.......folyt.köv....

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Mondtam neki hogy nincsen semmi gondd akkor van 1 hónapjuk hogy kiköltözzenek..Ne én éljek 2 gyerekkel albérletben..1 héten belül kiköltöztek és ami akkor jött hideg zuhanyként ért.
lakbér tartozás 40000ft.Elmű tartozás 130000 ft,gáz 50000 ft,Ja és ami a csucs családi csomis telo számlánk amit itt hagytam neki nem fizette és az én nevemen volt..ez mára elérte a 300000 ft-ot...kifizettünk 220 at és kiderült most 2 honapja hogy még mindig van rajta a per költség miatt ugyhogy megint fizetünk.
Már tényleg ugy érezzük párommal hogy sose lesz vége...
Most már néha beszélgetünk de nem engedem hozzá Hajnnikát mert a lány akivel össze jött egy Madame és nem hiszem hogy ezt kell látnia a gyerekemnek.Pénzt hol hoz,hol nem pedig kb havi 900000 ből élnek...
De ugy vagyunk vele hogy ezt kifizetjük meg még amit itt hagyott és utána lépünk nagyobb lakásba.Már rég nem lennénk itt de igy havi 40-50000 ft-tal több a kiadásunk..Letudjuk a tartozásokat mert ő azt mondta ugy is tartozok neki a 3 év miatt fizessem én és utána helyre jön az életem.

És most már tudom hogy a lányomat hogy nevelem.Nem vagyok tul szigorul de már most tisztába van a történetemmel:SSajnos
Remélem tanul belőle.:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki, azért sajnálom, hogy így alakult :( ennek nem így kellett volna történnie... édesapáddal azóta sem beszéltek?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hu Niki,eleg sokmindenen kellett akkor keresztülmenned.az ember neha nem erti,miert szorakozik vele az elet,de igy sok tapasztalatot szereztel es megerösödtel,ami a tovabbi eletedben lehet sokszor meg jol fog jönni.Es köszi,hogy megosztottad velünk a törtenetedet!
Vendég
 


Jeanner:
apummal beszéltünk elég jó lett a kapcsolatunk az akkorihoz képest.Nem felhőtlen de türhető.
Viszont előre tudom hogy mekkora mosoly szünet lesz amiért még egy babát szeretnék...:S:S
Már előre félek hogy mit fogok tőle hallgatni emiatt,..

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Hahó megint!

Henó gratula!:)
Köszi mindenkinek a bíztatást..mensi még mindig sehol...szal most már tényleg zavaros a kép...

Nikianyu: 5 évig szedtem..
Ezek a terhesstoryk nem lehetnek valósak...bár én még nem szültem, de nem tudom elképzelni, hogy nem veszi észre, hogy formálódik az alakja, meg rúgdos a baba....hát ez van..

Kati: tényleg nagyon szuper a konyha.

Gabi: sajnálom hogy rosszul vagy, de így legalább mindig emlékeztet valami arra, hogy tényleg megtörtént:D:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, ha kicsi a hely, vagy beteg a baba, sem formálódni nem fog, sem rugdosni... nincs helye...

Akkor drukkolok a mensiért!!!

Niki, ez a ti életetek, nem? Elhiszem, hogy az apukád, de én megmondanám neki, hogy ha az életed legnehezebb időszakában magadra hagyott, ne most ossza az észt...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csajok egy kis segitség kellene :P

Szavaztok ránk ha küldök egy linket????????
Légyszike,mindenkinek köszi elöre is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.eskuvoi.com/parok_1.php?id=122
Vendég
 


szavaztam:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jeanner:totál igazad van.anyum az amugy nagyon aranyos ő mindig mellettem volt amennyire apám hagyta..Mindig sirt hogy mi van velem.És a 3. babára is azt mondta hogy a mi döntésünk ugyhogy ő tuti támogatni fog.:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Lanyus, félig már szavaztam, de megerősíteni csak otthon tudom...

Niki, akkor szupi, h mégsem vagy egyedül! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[/b]bejni köszönöm!!!!!!!!!!!

Látom már egyel többen vagyunk!!!!!!!!!!!!
Jeanner Neked is köszi !!!!!!!!!!

meg mindenkinek aki szavaz!!!!!!!!!![/b][/b]
Vendég
 


Basz ki ennyit olvasni :shock: :shock: :shock:
De sikerült..

Bejni: akkor mikor tesztelsz már végre???????

Henó: juopiii, jupii gratula :D Jöhetnek a címek köszike :D várom és kocsival mennénk igen :D

Niki: ismerem Én a Te életedet :D a Harmadik gyerek születésénél ÉN LESZEK BENT!!!!!!Megigérted!!!!!!!!

Most ennyit bírtam össze szedni, mert most is reggel fél 8-óta körmöztem :D elég volt most ez a két nap...a seggemről is folyik a víz
:lol: :lol:
Tegnap rohantam haza, vettem egy szoknyát 590.- forintért :D aztán főztem chilis babot...Aztán elmentünk, hogy veszünk farncia ágyat, de nem tetszet, levolt árazva, de nem mentem bele...
Ja és a legszebb, tegnap meg barnáztam és fájt is a hasam, ma is fáj, de one barnafoylás...hát nem tudom mért :roll:
Ezek vannak :D szóval vagyok már :D
csip-csip18
 
 


Niki, most olvasom a sztoryd.. nagyon durva...de most már legalább egyenesben vagy!:) És szerintem hajrá 3. baba!

B.

ui: Üdv mindenkinek Portugáliából:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


csip- teszteltem..negatív..tegnap...:(
bár most gondolkodom egy másodikon is...:) nemtom miért:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


BEjni: ne ne ne, nem lehet nega :cry: Még egyet :wink:
csip-csip18
 
 


Kép

Élőben ám erősebb ám! :D

Köszi Franci a segítséget!
henó
 
 


Henó!
Szívesen! Ez az otthoni gépen lehet nem ment volna. :oops:

Niki!
Megkapta a pici az oltást? Sírt?
Én csak egyszer sírtam, mikor Gergő fejéből vettek vért 6 hetesen. Apukám úgy szólt rám, hogy ne sírjak, mert csak jobban bőg tőle a kisdrága.
Nem semmi a storyd!

Lanyus!
Nem semmi az ismid. Előtte nem félt? Csak a nagy napon?
Hajrá tánci-tánci!

Csip!
Sok a meló, de viszont mindenkinek szép körmei lesznek!

Bejni!
Ott is meleg van???
franci
 
 


Henó: céppppp :D Várom az apartman címeket a Görög ha tudod még írd meg mindent kocsival vagy repcsivel emnnék :D Hol van olcsón repcsi jegy amúgy????
csip-csip18
 
 


Henó, ez tök jó!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


csip:hát ha beérsz a korházba mire szülök akkor bent lehetsz te is:D
De amilyen gyorsan jött Vivi lehet hogy a 3. már kirepül belőlem:D:D :shock:

Franci:megkapta igen,és elég jol birta.csak egy kicsit nyöszizett..de nem volt nagy gáz.:D
a fejből történő vérvételen én is átestem.hajnikát 3 hetesen 41 fokos lázzal vittük a madarászba és kiderült hogy agyhártyagyulladása van-.3 hetet voltunk bet és neki is a fejéből vettek vért.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Franci!
Elötte csak picit izgult,de mondat a nagy napon az ágyon ült és gondolkodott helyes-e mit tesz,miért kell elvennie(a mostmár feleségét).. elöjöttek a rossz dolgok amik voltak nekik a kapcsolatban.. hát nem tudom de számomra ez nem kecsegtetö ha valakivel ez történik,vagy szertinted/szerintetek???
ennyire azért nem izgukhat valaki...

a tánciröl annyit vagy 6 hete gyakorlunk,és mivel van a közös tánc kitaláltuk hogy kicsit bohokássá tesszük:)
táncolunk régi mozifilmek nagy slágereire:)
Igy oldott lesz egyböl a hangulat mert bohokás lesz,nem véresen komoly tánc amire vigyázni kéne hogy elne rontsd...
amugy az ötletet innen vettük ha valaki gondolja nézzen bele

:)

http://www.youtube.com/watch?v=e4OzHWvV ... re=related
Vendég
 


Niki!
Hogy sikerült Hajninak összeszednie az agyhártyagyulladást?

Lanyus!
Jó a tánc! A tiéteket is megnézhetjük majd?? Felvételről is jó lesz!!!! :wink:
franci
 
 


Franci!!!!!!!!

Persze....mindenképp láthatjátok :P

persze ha értelmes lesz rajta az arcom mert mikor probálunk én végigröhögöm az egészet a párom miatt,mondtam neki esküvön ha igy csinálja mindenki szakadni fog a nevetéstöl
Vendég
 


Azt mondták hogy feltehetően hüvelyváladékból.És egyből rám gondoltak aztán kivizsgáltak kiderült hogy nem én tőlem...És utána volt ebből ügy a korházban és kiderült hogy az egyik csecsemős nővértől.Nem mosott kezet:S

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Lanyus!
Rám fér egy jó kis röhögés!
Én meg se próbálom a férjemet megtanítani táncolni! Két ballábas!

Niki!
Hogy lehet ilyen egy csecsemős nővér! Előfordul hogy kimarad egy-egy kézmosás, de mikor valaki ilyen pici babákkal foglalkozik lehetne figyelmesebb. Olyan sérülékenyek és érzékenyek ilyenkor még.
franci
 
 


Sajnos ez történt és tudom hogy az a pár hét kivette az életerőmet amig bent voltunk.

Most néztem a ciklusom és ha marad ilyen pontos nov.19.-én fog megjönni..És ha fiut akarok akkor elvileg a pé napján és utána érdemes együtt lenni hogy fiu legyen?Mert elvileg az a 16.-ik napomon van igy dec 4-re ,5-re,6,ra esik...Remélem kibirom addig..Én naiv meg novembert számoltam.Adok apának egy kis esélyt hogy fiut csináljon nekem jövö augusztusra.Tuti nem szeret engem hogy azt akarja a legnagyobb melegbe legyek bálna..Mondjuk amugy sem vagyok kisdarab de az még minimum 10 kg lesz...

De ha csipnek igaza van akkor én olyat nevetek.-..Nekem a 3. lesz az utso baby ugyhogy jo lenne még egy pöcsös.Bár lehet nem is tudnám mit csináljak a kis logojával:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Jaj csajoko szoljatok, ha tudtok valami jó külföldi utat :D
Mert már a hajam tépem és nem találok...
Jó 1 hét is, ugy döntöttem és repcsiset, ha találtok írjátok meg :D Köszi :D Görög egyenlőre a nyerő, nem tom mi van ami mg ocsó...
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?