Új privát üzeneted érkezett!

Pont most néztem hogyha a ciklusom tartja a 32 napot akkor november 19.-én fog megjönni mondtam páromnak hogy nagyon kicsi az esély hogy össze jön és augusztusi lesz de proba cseresznye.
Igy augusztus végi lenne ha november lenne az utso menzim.Hát kiváncsi vagyok.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


köszi franci majd meg probálom.Remélem sikerül:d

Kép

Kép
nikianya21
 
 


[quote="nikianya21"]b írta:nikianya21elani:
a lilypie-n csináltam vonalzot de nem tudom melyiket kell beillaszteni ...Azt irja ki hogy tul hosszu.


amikor megcsináltad a vonalzót, akkor a végén be fogja hozni a kódot.
viszont neked a "forum singatures"->"PseudoHTML, UBBCode and BB Code"-ra kell menni.

ekkor fog új kódot adni kicsit lejjebb, és azt be tudod illeszteni az aláírásba, nem is fogja kiírni hogy túl hosszú!

hasrafordulás is segít? :D
belani
 
 

 
 

belani:megcsináltam amit mondtál és ugyanugy csak a kiscsakszi képe van kint.:s

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Látom itt az ebédidő.Eltünt mindenki:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Ani!
Hátrahajló a méhem. Ezt tanácsolják. :lol:

Niki!
Lehet 2 vonalzó képpel túl hosszú.
Ezt keresd:
"Forum signatures: HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code "
Ebből a BB code kell.

alatta meg egy hasonló szöveget keres:
"Code snippet: PseudoHTML, UBBCode™ and BBCode. Used on most forums.
[url = http:/ /lilypie.com] Kép[/u rl] "

a zárójeleset kell beilleszteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára franci 2010.07.20 11:50-kor.
franci
 
 


[quote="nikianya21"]b írta:nikianya21elani:megcsináltam amit mondtál és ugyanugy csak a kiscsakszi képe van kint.:s


niki, megnéztem, nekem sem működik úgy, ha képet akarok a vonalzóhoz csatolni. azt írja ki nekem h túl hosszú.

próbáld meg kép nélkül.
belani
 
 


[quote="franci"]A írta:francini!
Hátrahajló a méhem. Ezt tanácsolják. :lol:


ja, értem.
nekem előrehajló. friss info. pont egy hete néztek meg jó alaposan hüvelyi uh-val :D
belani
 
 


sziasztok!
most nincs időm mindenkinek külön írni, de leírom, hogy mimikor hoztuk össze a babánkat.előző hónap vetéléssel végződött. spontán távozott, szépen kiürült, így nem kellett szünetelni. totál reménytelennek éreztem a hónapot. az első időkben nem is voltunk együtt, mert nagyon megviselt a dolog. aztán a férjem egyik éjszaka dolgozott. reggel jött haza, de indulnunk kellett 300km-re rokonokhoz. én éppen feküdtem még, ő gyorsan, de tényleg gyorsan elkapott! :oops: nem tiltakoztam, egyszerűen csak jó volt! :oops: .
aztán gyors fürdés, öltözés, indulás. tehát semmi fekvés, kispárna, no zuhany stb. aztán 5nap múlva kellett megjönnie, de nem jött. a teszt negetív, gondoltam az előző havi vetélés bekavart. aztán még egy hét, mensi sehol, ekkor már halvány pozitív.
ja, tudtam, h volt egy peteérésem kb a 13.napon. egyértelmű volt. ez az akció a 20.on volt. így a dokival megbeszéltük, h vszínű volt még egy pém, ami simán előfordul nem csak nálam.
-röviden ennyi, bocsi, kicsit hosszúra sikerült.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Ani!
Évek óta tudom hogy hátrahajló a méhem, tavaly meg egy doki közölte hogy előrehajló. de ezt már megcáfolták.

Kati!
így szép babát összehozni.
franci
 
 


franci: köszi! és itt jött be az, h amikor nem is gondolná az ember. hiszen előtte többször volt párna, gyertya, csak reggeli zuhany(amit a legnehezebben bírtam) stb.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok....

Csak gyorsan átfutottam, mert melozzom bent a szoliban körmözzöm és nincs időm csak bejelentkeztem, m a estig jönnek hozzám, szóval pörgök ezerrel....

Niki: azért nem is mentem, mert elaludtam, meg siettem már be a vendég már itt volt :?
Na megyek is....

Puszi.....
csip-csip18
 
 


Kati, pont erről beszéltem, ha nem görcsölsz, úgyis jön :)

Csip, de legalább nem unatkozol :)

Lányok, ezt az előrehajló, hátrahajló témát honnan veszitek/tudjátok? :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
A nődokik állapítják meg, vagy uhuval vagy kézi vizsgálattal.
franci
 
 


jenner: ezt doki tudja megállapítani. vagy kézzel, vagy hüvelyi uh-al.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


franci: :lol: :lol: :lol: ez jól sikerült!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Ja úgy... értem :lol: köszi csajok! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kati! :lol: :lol: :lol:

Jeanner!
Szívesen!
franci
 
 


Na végre sikerült vonalzót csinálni...
Remélem jövőre tényleg ebből is 3-om lesz:D:D

Most ugy örülök teszveszen sikerült olcsón hozzá jutnom egy rattan fotelhoz.Már olyan régóta tettszik és most potom összegért az enyém lesz.Alig várom hogy érte menjek.És csak egy sarokra lakik az eladó ugyhogy nem is kell messze mennem érte.:D

Ezek a dolgok hogy ielőlre vagy hátha hajlik érdekesek.Nagynénémnak azt mondták hogy sziv alaku a méhe nem valószinű hogy lehet babája erre láss csodát most 3 hónapos a csöppség:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Bnőm nővérének meg kivették a fél méhét... nem védekeztek, a doki mondta neki, h nem lehet terhes. Erre rá egy hónappal úgy maradt... na bumm.. szerintem a kutya nem itt van elásva :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Niki!
Szépek a vonalzók!
Jó lehet az a fotel!!!!
Nekem is szív alakú a méhem. De nekem nem mondtak rá semmit.

Jeanner!
Babát sikerült kihordania a csajnak?
franci
 
 


Franci, simán! Utána kellett még kivenni egy darabot a méhéből, úgy lett a 3. gyerekük... aztán már az egészet ki kellett venni, így nem lett több..

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Nem semmi! 2 gyereket is kihordott nem teljes méhvel? Gondolom végig parázott, hogy ne legyenek koraszülöttek.
franci
 
 


Franci, baromira nem érdekelte, mert nem nagyon akarták egyiket sem... persze örültek, h lettek, meg nagy a családi szeretet, de azt se bánta volna, ha elmegy... meg az elsőről sokáig nem is tudott, 5. hónapig menstruált...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner:5 hónapig nem tudott róla???
de fura.pedig akkor már mozog.

van egy szomszédom és a lánya állitolag csak 26 hetesen vette észre hogy terhes ugy hogy már van 2 gyereke.Vagyis mint tapasztalt anya meg tudta volna különböztetni a magzat mozgást a bélmozgástol.
Meg 26 heten már kivülről is látszik..Én duci vagyok még is látszott az a csaj meg kb 45 kilo és nem látta meg érezte...pff..de szerintem felesleges volt oda 3 gyerek mert minden héten a mama vigyáz rájuk.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Szisztok lányok!
Hát én nehezen nem tudnám észrevenni, hogy terhes vagyok... Ma 4-szer hánytam. Haza kellett jönnöm a munkahelyemről. Csak fekve érzem magam jól. Nem valami kellemes. Remélem hamar el fog múlni.
Igyekszem visszaolvasni, de most lefekszem.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok Csajszik!
Gabi te szegeny!Na,ha eddig meg nem sejtettek semmit a munkahelyeden,lehet most egyböl levagtak mi a helyzet :D
Ezt en is nehezen tudom elhinni,hogy valaki ennyi ideig nem veszi eszre magan a terhesseget,biztos csak ezzel mentegetözött,de ez szerintem meg cikibb.Jo,hogy nem akkor tünt fel neki,mikor mar kibujt a gyerköc :shock:
Na ezt a vonalzot majd en is megprobalom,bar az avatar keppel sem volt tul nagy szerencsem,lehet ez sem fog menni :oops:
Vendég
 


Proba :roll:
Vendég
 


yes yes yes sikerült!
Vendég
 


[quote="picur81"]y írta:picur81es yes yes sikerült!


ügyi vagy :D

avatar kép: ha gondolod, lekicsinyítem neked, ha átküldöd mailen a fotót, csak írj akkor privit :)

Dávid ma isteni finom ebédet evett, komolyan megirigyeltem tőle :lol: krumpli+hagyma+cukkini+répa+paradicsom... finom lett :D
belani
 
 


Köszi belani aranyos vagy!Nem fotot akartam feltenni,hanem egy kepet egy oldalrol,amin ilyen avatarkepek vannak,´valami kodot kellene megadnia,de nem ad semmit :twisted:
Vendég
 


Te fözöd neki a kajakat vagy üvegböl adod?
Vendég
 


Mindenkinek szép délutánt!!!!!!!!
Csajok mennyit irtatok!!!!!!!!!?????
Alig birom visszaolvasni :oops:

Jeanner:
Babatáblába ez még láttam hiányzik Ciklus : 28-30 napos

Franci nekekm megvan a pontos 28 nap általában ,akkor it talán müködik a Jőnás naptár?

Tegnap apa megkérdezte a nászéjszakán mi is lehetne,de mondtam ebben a hónapban a csjsziröl lecsusztunk... ugy érzem nem biztos hogy decemberig kibirjuk...asszem elöbb beindul a babaprojekt :P :oops:

Pusza csajok
Vendég
 


He-he Lanyus ez ismerös!Mi is elöször okt.ben akartuk csak elkezdeni,de aztan mi sem birtuk tovabb es apr. ota rajta vagyunk az ügyön.Szoval hajra!Tessek nekiallni,ugyse megy az olyan gyorsan,legalabbis a legtöbbünknek...
Vendég
 


[quote="picur81"]K írta:picur81öszi belani aranyos vagy!Nem fotot akartam feltenni,hanem egy kepet egy oldalrol,amin ilyen avatarkepek vannak,´valami kodot kellene megadnia,de nem ad semmit :twisted:


jah, értem :)

legtöbbször főzöm a kaját Dávidnak, de amikor nem vagyunk itthon, strandon, nyaraláskor, Anyósoméknál vidéken, akkor üveges kaját kap a tökmag.

télen nagyon sok sütőtököt tettem el fagyóba. kb.10 liternyi püré jött össze, gondolhatjátok mennyi melom volt vele :lol: és már elfogyott! :D 2 napja spenótot és céklát tettem el a fagyasztóba. Nyár végén pedig friss gyümölcsöket fogok, hogy télen is tudjon enni, és ne kelljen horroráron megvenni.
belani
 
 


Ügyes vagy es szorgalmas,ha ennyi mindent mar bespajzoltal :D En is szeretnek majd fözni a bebinek,most igy gondolom,aztan majd kiderül mennyire lesz idöm,kedvem,energiam külön fözöcskezni,mert en amugy minden nap fözök magunknak.Babanak meg ugye külön kell majd mindent elkesziteni.Haaat nem lesz egyszerü.
Vendég
 


[quote="picur81"]H írta:picur81aaat nem lesz egyszerü.


Hát tényleg nem egyszerű.
Ráadásul Dávid allergiára hajlamos (én és férjem is allergiások vagyunk), így óvatosan kell adni neki az új dolgokat. Pl. tej-tejtermékeket 1,5-2 éves korig nem kaphat. Paradicsomot is csak most júl. elején kapott először, amúgy meg az első kaják között van, ami adható. Hypoallergén tápszer és rizspép, és sajnos nem kevés pénz ez így...
De a csöppségért mindent :wink: :D
belani
 
 


El is hiszem,hogy az ember szivesen faradozik azert,aki a legfontosabb neki a vilagon :wink: De ez tenyleg eleg bonyolultnak tünik meg nekem,mit lehet,mit nem ,mit mikortol,stb.Ezek az allergiak meg pik-pakk megjelennek,ha valamit az ember rosszul csinal.Pl.egnek all a hajam,ha pici babanak csokit,fagyit stb.gyömöszkölnek a szajaba,mert ,hogy ugy izlik neki :shock: Persze,hogy izlik,en is eleldegelnek csak edessegen,de ez olyan felelötlenseg...
Vendég
 


zsiasztok! képzeljétek, elkészült a konyhám! ANNYIRA BOLDOG VAGYOK!!!!!
íme:

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati
Szupi a konyha! Jó nagy, az ilyet szeretem. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kati,gyönyörü a konyhad!Biztos öröm lesz benne fözöcskezni :D
Vendég
 


[quote="picur81"]E írta:picur81l is hiszem,hogy az ember szivesen faradozik azert,aki a legfontosabb neki a vilagon :wink: De ez tenyleg eleg bonyolultnak tünik meg nekem,mit lehet,mit nem ,mit mikortol,stb.


nekem is az volt.
még a régi lakásunkban (márc-ban költöztünk idén, saját lakást vettünk) lévő védőnő adott Dávid 5 hós korában egy táblázatot, benne hogy mikortól mit hogyan lehet adni, és mellette hányszor szoptatni/tápizni.

de van a Kismama-nak is egy jó kis táblázata.
én nagyjából ezek alapján adok hamit a tökmagnak.

Kép Kép

kati nagyon szép lett a konyhád :wink:
belani
 
 


Kati gyönyörű konyha remélem egyszer nekem is lesz egy családi házam,most sajna panelba tengödünk...de remélem nem sokáig.
Vendég
 


Jaj csajok normális hogy én ennyire izgulok az esküvö miatt???
Mikor kérdezik tiszta gyomoridegem van és azon gondolkodom minden megvan -e.
Lanyus
Vendég
 


lanyus:tuti hogy normális...képzelem mit fogsz érezni az nap...azon a nagy napom.:D

Én is mindig csak főztem a csajomnak,akkor kapott üveges kajcsit ha mentünk valahova.És nem sokáig evett külön kaját,hamar megszokta azt amit mi eszünk.:D

Meg jött a rattan fotelem.És a lányom kiturt:S

Kati:ez a konyha tényleg csodás.
mi még szoba konyhába vagyunk és jövöre tervezzük hogy lépünk nagyba.A remény hal meg utoljára.

franci ha nekem 32 napos akkor mükszik a naptár vagy sem?
Bár sosem biztos semmi:d

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Most olvastam a Jónás modszerről egy érdekes dolgot.Állitolag ezzel a modszerrel az 1. baba nemét be lehet határolni a 2.-ét nem mert az az 1.fogantatásánál eldől,és a 3.-at ismét.Ti erről hallottatok már?:D
Ez érdekes.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki!
Gergő az én hintaszékemet bitorolja!
A Jónáshoz nagyon nem értek! Régen nézegettem, de nekem nem vált be.

Ani!
Mire vagytok allergiásak?

Picur!
Szép a vonalzód!

Lanyus!
Majd mi izgulunk miattad! Te csak maradj nyugodt!

Gabi!
Sajnálom a rosszullétet, de ez jó jel!
franci
 
 


Vannak furcsa nők akik állítólag nem veszik észre hogy terhesek. Olyanról is hallottam, aki a szülésnél mondta, hogy nem tudta hogy terhes, és még piált is a terhesség elején. Terhesség közbe már nem, biztos a baba nem szeret alkoholt inni.
Szegény gyerkőc kék volt mikor megszületett.
Nekem az ilyen nagyon furcsa, Gergő a pocakban kirúgta néha a ház oldalát. Nem igaz hogy nem lehet észrevenni. Míg nem érzi az anyuka a babamozgást, addig van aki ugyanúgy érzi magát mint alapba, de ha már mozog az más!!!
franci
 
 


Kati! Gyönyörű a konyhád! Jó főzőcskézést benne!
franci
 
 


Kati: Nagyon szép a konyhabútor, ti terveztétek meg?

Nekem is álmaim között szerepel a kertes ház, talán majd valahol távol Bp-től találunk megfizethető áron........csak munka is legyen.

Lanyus:én is nagyon izgultam az eskövő előtt, de főleg a nagy napon. Ja és a fodrászom másnapos volt, vagy mondhatnám hogy aznapos, mivel buli után le sem feküdt aludni.....nővérem barátnője.....de jól sikerült a hajam :wink:

Niki: ezt még nem hallottam a Jónás módszerről, akkor hiába is nézném most meg, a második babaprojekt előtt... :cry:

Én is abban bízom, hogy hamar összejön a babóca, mint Anna baba....
Babának kaja: először én kétségbe voltam esve, hogy honnan lesz időm arra hogy főzzek....aztán rájöttem hogy nem is olyan sok idő neki külön csinálni valamit, most meg már azt eszi, amit mi (persze pár dolgot kivéve)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?