Új privát üzeneted érkezett!

Lanyus, nálam nem lesz ilyen, mert egy fél évet agyaltam rajta, és végül nem sikerült dűlőre jutnom magammal, de ha mást nem, kérj kölcsön egy ékszert v ilyesmit :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

van kósza netünk itt a balcsin a teraszon.

lanyus és jenner: a ruhát ha kölcsönzöd, akkor meg is van a kölcsön. nálunk ez volt.

ninike: nóri babát puszilgasd meg nagyon. biztosan rossz neki :( :cry:

tehát! már voltunk fürdeni is. nagyon sz@r a víz. kibírhatatlanul meleg. na jó! ne sajnáljatok.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, potyognak a könnyeim... :cry: :lol: :lol:

Én vettem a ruhám, így ez sajnos bukta :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

jenner: hú, akkor nincs ötletem. de valami azért legyen. kérj egy fülbevalót, vagy egy karkötőt, egy gyűrűt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Huhh, hát majd még agyalok... :? nekem már nagyon ötletem sincs...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csajok teljesen ki vagyok bukva. A férjemet leküldtem a gyógyszertárba femibion 800-ért és 5400 ft-ért adták neki. Lementem aztán én is és azt mondták nem tudnak vele mit csinálni:ennyi!!! Szerintetek ez normális? Tudom h szabadáras de ez azért mégis több sztem a soknál! Én eddig mindenhol 3-4 ezer ft között láttam. Ti? Vett már valaki ennyiért???
henó
 
 


jenner: olvastam a blogodat. nagyon helyes. én nem tudok ilyet csinálni, nem vagyok egy számítógépes guru és csak tisztelem azokat, akiknek megy.

figyu! megvan. kérjél egyzserűen egy hullámcsatot valakitől. az úgy is kell egy csomó. milyen lesz a hajad?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Ez remek ötlet! :)

na, azt még nem tudom, de valami konty, mert másképp nem bírja megtartani a fátylat (3mes)...

A blogommal még én is csak barátkozom, eléggé üres is emiatt, de majd igyekszem írni is bele :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


henó: én még nem vettem ilyet. ez is vitamin? babás vitamin?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


a 3mes fátyol az gyönyörű lehet! ha adsze egy postacímet, én adok neked kölcsön szívesen hullámcsatot! de vissza kell ám küldenek, h igazi legyen a dolog.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Henó!

Femibion állati drága!!!! Nekem a Ladeevitet ajánlotta a nőgyógyászom, dettó ugyanaz van benne + vas, és 2000 valamennyi...

Kati, küldök akkor címet és cserkészbecsszó visszaküldöm :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jenenr. jövő héten küldök egy pár darabot! legalább meg lesz a kölcsön. de ugye, akkor meg lesz a régi, az új, a kék is?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


figyu? vannak gyönyörű hajtűim is. az én hajamban voltak benne. ha hazamegyünk vasárnap, akkor lefényképezem. az én kontyomban nagyon jól mutattak. pici virág a feje. közepe fehér gyöngy pötty, körülötte 4-5 csillogó kövecske szirom, de picike az egész.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, azt ne küld!!! Nekem 2 fülbevalómat hányt el a posta, hát meg is marnám magam! Jó lesz csak sima fekete hullámcsat... nehogy eltűnjön, mert rosszul leszek!

Új rajtam szinte minden :D régi a ruhám (kölcsönzős volt eredetileg), a fülbevalóm pedig kék rózsa, a medálom is, meg a combfixem is kék virágos :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ninike
További javulást a lánykádnak. Pajzsmirigyhez drukk! :)

Kati
A szívem szakad meg érted. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


[quote="egcsi"]
írta:
egcsiKati
A szívem szakad meg érted. :lol:


Ugye, milyen szomorú dolgok ezek? :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


egcsi! most éppen azon gondolkozunk, h menjünk mégegyszer fürödni, vagy elmenjünk enni egy fini sülthekket.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lányok, lányok!!!!! köszi az együttérzést! annyira édesek vagytok! egyébként várunk szeretettel mindenkit. ez komoly! ma még kevesen vagyunk, csak hárman. holnaptól indul a buli. nagyon sokan lezsünk. kb. 20-25en.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nálunk sajna se anyagi motiváció, se szabi :(

De jó hekkezést!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kati nekem a ruhám kölcsönzött,de nekem ott a szalonba azt mondták ez nem számi,ugyhogy a hullámcsatnak ha felajánlod én is nagyon örülnék neki!!!!!!!

Vagy Jeanner !!!!!!!!!!
Én is küldök egy csatot és te is nekem! :D
Vendég
 


Amugy Kati kellem es fürdözést,majd gondolok rád mikor a 100 fokos pékségben vagyok :shock:
Vendég
 


Na lányok mindekinek szép jó éjt. Apával megyünk tévézni !!!!!
Jók legyetek!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Kati:Igen az! Metafolát van benne vagy mi,az a lényege,hogy átalakítás nélkül közvetlenül épül be a folsav,nem kell a szervezetnek átalakítania. Nekem azt mondták,h ez a legmodernebb terhesvitamin.Jeanner: Arról meg én nem hallottam.Abban is van metafolát?Egcsi:Kösz a tippet! :D Jajj.lányok,várok én még ezzel a tesztetel. Végül is csak 20-as érzékenységű, a peteérésem óta eltelt idő meg ma 10 vagy 11 nap. Nem tudom elképzelni,hogy egyértelmű és erős csík jönne ki. Az meg,hogy csak forgassam és különböző megvilágításba helyezzem,hogy lássak valamit csak stresszelne.vasárnap kellene megcsinálni az lenne 13 v 14 nap.hjááááj remélem kibííííírom!
Jó éjt mindenkinek!
henó
 
 


Szijasztok!

Henó, fogggalmam sincs, de szerintem ha nem lenne jó, nem mondta volna a doki, h ugyanolyan jó, mint a femibion.. tessék, itt a tájékoztató róla:

http://www.ladeevit.hu/index.php/page/vitaminod

Lanyu, neked is szívesen küldök csatokat, ezen ne múljon, csak utána tudjuk, h melyik kié volt :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok...

Én is itten...Tegnap elmentem vásárolni :D Készülök holnap Siófok :D Remélem nem fog esni az eső...Vásároltam magamnak fürdőrucit, melltartót, szerettem volna még valmi lenge rucit, de sietnem kellett kozmihoz... Tudjátok mennyiért???Röhelyes árrért!!!!!1250 Forint=Fürdőruha!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán most meol...
Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


Csip, mi most a nyugat vége nagyáruházba készülünk, vicc áron vannak olyan rucik, h jajjj... gyönyörű vékony nyári ruhák 2500ért! ki vagyok akadva, vásárolhatnékom van :lol:

Jó Siófokot :) majd drukkolok, h jó időtök legyen! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


A Skálába???Én ott kb.1 hónapja bevásároltam a következőket...

10db tanga:2000.-
2 db melltartó:1000.-
1 db gatya:1200.-
1 db pulóver: 750.-
3 harisnya:1500.-

Majdnem 6000.- ezeket vettem :D

Most is van még 30-70% akció :D
csip-csip18
 
 


Ezt párom is mondta, h a kollégája 20.000ből feltöltötte a ruhásszekrényét, de én a WestEndre gondoltam :lol: oda is érdemes lenne akkor lehet kimenni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kösz Jeanner,megnéztem. A fene tudja melyik a jó annyi van már,mindenesetre az ára tök jó. Nekem még szülés után nem jött vissza a régi formám ezért nincs is vásárlási lázam de azért irigyellek érte csip-csip. Tök jó dolog az!
henó
 
 


Henó, egy jó tanács, ha megfogadod, megfogadod, ha nem nem :D

Azt mondta a nőgyógyászom, h az Elevit és a Gravida hízlal... ez nem tudom, mennyire van így, én az Gravidától híztam, mintha fújtak volna, egyik ismerősöm semmit nem hízott, viszont akkora baba van benne, hogy az valami állati hatalmas és novemberre van kiírva.. haverom anyukája is azt mondta, aki mellesleg szülésznő volt, h ezek a terhesvitaminok nem nagyon jók, mert nagyon nagyra nő tőle a baba, szal akkor inkább Femibion vagy ladeevit :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lanyok!
Lanyus üdv közöttünk!En is uj vagyok meg itt es sajnos nem tudok tul gyakran jönni,de azert igyekszem!
Nekünk sem volt egyebkent templomi esküvönk,csak polgari,mert parom nem vallasos,pedig szep lett volna,de elfogadtam es az a nap szep volt igy is!
Heno szoritok nagyon vasarnap++++++++++++!Nekem meg jövö het vasarnapig kell kibirnom,en akkor tesztelek.Megvarom a mensi (nem)varhato napjat,elötte nem akarok tesztelni,mert az meg ugysem ad olyan biztos eredmenyt,addig legalabb meg el a remeny.
Kati balcsi melyik reszen nyaraltok?Gyarapodtatok meg tegnap este?
Mi Csopak,Füred,Almadi reszre jarunk,nekünk az van a legközelebb,ha otthon vagyunk.Meg 5 het es szabi juhhu!
En csak folsavat szedek,szerintetek az eleg?Nem tudom,hogy szedjek-e egyaltalan valami mas vitamint,ha baba összejön,nem akarok en sem oriasbebit!
Vendég
 


Jeanner! Az előző két terhességemnél elevitet szedtem,nagyon sokat híztam de én nem hiszem egyébként,hogy attól. Ennek ellenére most a femibiont szedem mert az orvos is azt mondta, hogy ez a legjobb meg a gyógyszertárban is meggyőztek.
Picur:Köszönöm,hogy szorítasz,én is visszaszorítok neked :D Én holnapután leszek a peteérés utáni 13 vagy 14. napon,akkor már ki kell ,hogy mutassa a teszt! Remélem nemsokára már boldog kismamik leszünk! Én azért egyre jobban parázok,félek,hogy hamar beleéltem magam.úúúúúúúútálom ezt a várakozást!!!
henó
 
 


Picur, nekem azt mondta a szülésznő, h foszfor+Mg+Ca... + ugye a folsav. Ez a legfontosabb, a többi megy az egészséges táplálékokkal :) ha úgy érzed, nem eszel eléggé egészségesen, akkor érdemes a terhesvitamint szedni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

köszi a drukkokat. hát egyenlőre Nóri még mindig beteg, ez a láz nagyon makacs. sehogyse múlik. Inni persze nem akar, úgyhogy már fenyegetem néha, hogy igyon és ez hat. Ma délután megyünk vissza a dokihoz, mert a hétvégének nem merek így nekivágni. Ja és elfogyott a kúp is, úgyhogy mindenképp kell valamit íratnom. :(

Az elevitről annyit, hogy én Nórival azt szedtem, (akkor még csak a gravida volt mellette más nem). Nem híztam meg tőle, a baba sem lett óriási. Viszont a gravidától kőkemény szorulásom volt, az elevittől viszont nem. Nekem jó volt. Viszont mivel nem volt benne jód, így jó kis jódhiányom lett tőle. Na nem a terhesség hanem a szoptatás alatt.

na puszi nektek, viszem Nórit aludni :)
Most azt kezelgetik. :) A doki nekem a femibion 800-at írta fel, és azt kell szednem mert abban van jód. És mióta szedem nincs is gond a tsh értékeimmel. viszont elég drága, de szerintem nagyon jó.
ja és most akciós:
A nova gyógyszertárakban most akciós 2.609 Ft augusztus 4-ig.

Ja nekem is a ruhám volt a kölcsön kapott. :)

puszi nektek, viszem Nórit aludni, aztán meg a dokihoz

ja és nem is mondtam teljesen rendben van a vérképem, a pajzsmirigy eredménye még két hét, de a többivel minden ok

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Most nezegettem a neten ezt a femibion 800-at,60db kerül 20 euroba.Ebböl 1-et kell bevenni naponta?Mert akkor vegülis 2 honapra nem olyan draga,de ha csak egy honapra eleg,akkor inkabb külön külön megveszem a vitaminokat amit Jeanner irtal.Vegülis sok gyümit eszem,meg zöldsegeket is.
Heno en is annyira türelmetlen vagyok,szörnyü ez a varakozas :D
Vendég
 


Picur, naponta 1-et kell bevenni.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Én a GND vitaminját szedem...Anyós féle, mert ő benne van és esküszik rá, hogy nem kárós, és valóban mindenből annyi van amennyi kell legyen...
Amúgy valamelyik nap szétrágtam és tényleg lehetet érezzni a répa ízést, mert az is van benne...
csip-csip18
 
 


Köszi Ninike!Azt hiszem akkor beruhazok ra,de majd csak ,ha kiderül ,hogy tenyleg babas vagyok-e.Nem akarok honapokig esetleg feleslegesen bogyokat kapkodni.A folsavat mar februar ota szedem.
Vendég
 


Csip-csip,ezt a GND-t en nem ismerem.Ez valami termeszet gurus cucc?
Vendég
 


Igen...mint az aloe vera meg az ilyenek...
csip-csip18
 
 


Sziasztok! Tegnap kicsit elvoltam havazva.........

Egcsi: mi volt a baja az autónak?

Ninike: köszi szépen. A három napos lázra gondolsz, vagy ez attól teljesen független. Nemrég volt Annának magas láza, kb másfél napig tartott, aztán mintha elvágták volna…semmi más tünete nem volt. Doki persze, egyből antibiotikumot ad neki….
Nórinál vátlozás? Grat a jó vérképért!!!!

Franci: mindenképpen megéri, csak sajnos Annától eddig egy valaki tudott normálisan vért venni, így lehet hogy jövő héten is csak harmadik szúrásra fog sikerülni a történet….

Lanyus: én egy fülbevalót kaptam kölcsön az esküvőmre…szütyőd nem lesz? abba azért már több mindent bele lehetne tenni....

Henó: kitartás………nyugi……..és sok sok türelem, hamar eljön a vasárnap…Neked mennyi idős a gyereked? Fiú, lány? Bocsi, biztos írtad már…

Jeanner: én is Elevitet szedtem, kb 12 kg-ot híztam és még a baba sem volt hatalmas, csak 2750 grammal született Anna………barátnőm dettó……egyénfüggő szerintem…

Picur: Neked is kitartást!!!!!!!!!!!!!

Hétvégén valószínűleg nem tudok jönni.........mindenkinek szép hétvégét!
Vendég
 


Hát Én bromir elálmosodtam itt bent a szoliban...Hol van még a 10 óra :shock: Nem használ a kávé semm már...És eljött az idő, hogy kezek unatkozzni :roll:
csip-csip18
 
 


Picur! Én csak a femibion 400-at láttam 60 szemesbe,mert abból naponta 2-őt kell bevenni,de nem egyforma a két tabletta. Az egyik rendes vitamin a másik meg omega 3 zsírsav vagy ilyesmi. A 800-as 60 db-os nagyon jó árba van ott mert itthon 30 szem kerül annyiba. Egyébként tuti nem vagy türelmetlenebb mint én. Szerintem hozzáfogok meditálni ha elmennek a fiúk itthonról. Mennek horgászni és csak reggel jönnek haza. :D

Citrin: Két fiam van,nem tom írtam-e,de semmi gond én sem mindig tudom követni a dolgokat :D ! A nagyobb 8 éves a kisebb 8 hónapos! Jó lenne egy kicsi lányka :D !
Lányok: Direkt peteérés előtti napon voltunk együtt. Mert ugye azt mondják a x-es spermiumok tovább életképesek mint az y-ok. Hát ma meg azt olvasom egy oldalon,hogy 24 óráig életképesek a spermiumok mármint az x is meg az y is. Kitalálhatnák már,h mi van. Sokszor nem is olyan jó ez az internet.Megőrülök a melegtől.
henó
 
 


csip-csip: Nem mondod, hogy van aki ilyenkor képes szolizni? Habár nálunk is volt mindig,én is szalonba dolgoztam! :D
henó
 
 


Henó: vannak, de nem sokan, és ezért kezdek unatkozni :(

A spermiumok 72 órán keresztül életképesek..Én úgy tudom, hogy ha a peteérés napján és elötte vagytok együtt akkor kislány...Ha peteérés után meg másnap kisfiú..Ki tudja, hogy ez most menniyre 100 % ?!?!? A nők meg 24 órán keresztül....
csip-csip18
 
 


Vagy ha rosszul tudom, akkor javítsatok kis csajok...De szerintem jól írtam...
Ti, hogy tudjátok ezt és mit gondoltok ezzel kpcsolatban amúgy????
csip-csip18
 
 


CSIP-CSIP: igen én is 72 ill 24 órát tudtam,de most bukkantam egy olyan oldalra ahol mást ír. ccar sztem ez az oldal. szal én úgy tudom ha pe előtt akkor lány,mivel mire pé van addigra már csak a lányos spermi9umok élnek,ha pé-kor vagy utána akkor fiú mer azok viszont gyorsabbak,,én így tom
henó
 
 


mi együtt voltunk 3-án meg 5 én és 4-én volt sztem pé-em.apropó a petesejt nem 12 óra?
henó
 
 


Citrin
A hibrid része engedett valami folyadékot és állandóan rövidzárlatot csinált, amitől kigyulladt a problemajelző a műszerfalon. :roll:

Henó
Apjuk nekem is kiscsajt ígért harmadikra. :D

Én olvastam már olyat is, hogy a kiskatonák 4-5 napig is életképesek lehetnek....de a legtöbben 72 órát írnak a spermára, 24-et a petesejtre.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na akkor ezt is tudjuk már...
Hát biztos, hogy 4-én volt p.é???
Már nagyon kiváncsi vagyok mi lesz :D Mikor tesztelsz akkor??? :D :D :D
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?