Új privát üzeneted érkezett!

Jeanner!
Én erről még nem is hallottam! Valami rémlik a régi reklámokból, de azt hittem nem igaz az egész mert áttértek a fehér nadrágokra.
Gondolom ilyenkor azért sűrűbben kell cserélni?
franci
 
 


Franci: hogy Jeanner irta :D tamponnal mentem fürdeni :D nem lehetet bírni ezt a hőséget medence nélkül...Nekünk tiszta anyu nagyon gondossan gondozza a medencét van benne tisztitó rendszer is, porszvózza is meg mindent amit el tudsz képezlni...
persze többször is cseréltem...

Jeaner: Ugy képzeld, hogy Én meloztam és egyedül konyhában tudtam kipakolni a dolgokat(előző nap), persze mikor mi elköltöztünk lustva voltam szortirozzni akármit is, igy minden belekerült dobozba vagy zsákva rá irva egy cetlin, hogy mi(fürdő, konyha stb...)
Ja és haza értem és nap mnetm és nem találtam a poharakat...ő megfogta és feljebb tette.. :shock: aztán meg a szekrényeket megcserélte...mert hogy igy nem kell anniyra messze nyulni ezért meg azért...ztán szoltam neki, hoghy fjezze be...másnap már a fürdőm meg a wc is bevolt rendezzve..1 nap alatt 2 fordulóban átköltöztünk...este 6 ra és ő már elkezte nekem az ágyat áthuzzni meg ilyenek, hajamat téptem és mondtam ne csináljon már semmit,mostléptem be ebbe kurva lakásba amire vártam majdnem 1 évet...leakarok ülni a picsámra...ők meg menjenek nyugodtan haza, nem nem nem át kell huzzni az ágyneműt meg ilyenek, a francokat érdekli mjd holnap....erre 5 perc mulva láttom már a zsákban van az ágynemű huzat... :shock: mondom eki nem érti?!?!?de majd én pihenjek ő nem fárdat el megcsinálja és ki pakolt meg turkált hogy hol van az ágyneműk,gondolhatod fogalmam semm volt, na és akko már felemelt hagon kértm hogy mnejenek haza...
ilyenek voltak....
csip-csip18
 
 


Húúúúúúúúúúúúú, Csip, ez kemény.... :shock: :shock: :shock: sokáig tart a cérnád... én nem bírtam volna eddig... bár mi az ő lakásukban lakunk, de persze nem együtt, így kitenni a saját házából, meredek...

Franci, nekem nőgyógyász ajánlotta, meg a bnőmnek is, akitől utána hallottam :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

szaisztok! az előbb írtam egy hosszút, aztán előre lapoztam, h kinek kell válaszolnom és elszállt!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, én ezért szoktam az új oldalt új lapon megnyitni :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszönöm Lányok!

Csip!
Ez azért nem semmi!
Ilyenekkel velem nem is próbálkoznak! Ahhoz alapba is nagy a szám!

Szegény Kati! Most akkor elég röviden.
franci
 
 


szóval!
elkezedem harmadszor is, mert megszakadt a netem.

jenner: sajnálom az anyósoddal folytatott kálváriát, főleg, h elrontja vele a te nagy napodat. életed egyik legszebb napját. nekem is ez volt a legszebb, amíg meg nem hallottam 2010.július 7én a babucim szívhangját.
egyébként szerdán kezdem a 8.hetet.

csip: téged sem irígyellek anyós-fronton. nekem le kellett mondanom a hétvégi élményfürdőzést, és hülye okot kitalálni, mert még a baráti körben nem túl publikus a baba. de vettünk egy hatalmas medencét és ott tespedtünk. de ma nem adnám fel ezt a hűs szobát. főleg, h délelőtt ügyeket voltam intézni.

gabi: ne gondolj méhen kívülire. egyébként durva tünetei vannak. olyan prforált vakbeles fájdalom, iszonyú szúrás, marás, görcsölés. leginkább mentő. ha meg még ennyire picike, akkor sajnos nem lehet látni azt sem, h hol van beágyazódva. csak az 5.hét környékén, amikor már van petezsák. de ha tudsz még egy hetet várni, szívdobogást is hallhatsz, ha szerencsétek van és jó a gép.

franci: én az előző vetélésem miatt szedek az első pillanat óta duphastont. sárgatest-hormon utánpótlást, ami a beágyazódáshoz kell. most tünetementes vagyok, csak elővigyázatosság. kárt nem lehet vele csinálni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


juhééé!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]n írta:@ka(ti)ekem is ez volt a legszebb, amíg meg nem hallottam 2010.július 7én a babucim szívhangját.


Ilyenkor mindig azt érzem, én gyereket szeretnék, de után reggel valamiért mindig úgy ébredek, hogy elkap a hányinger az idegességtől, ha eszembe jut a gyerek... vis szóval annyira görcsbe rándul a gyomrom... fogalmam sincs, mi lehet ez, de betudtam annak, hogy valószínűleg még nem vagyok érett anyának lenni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jenner: szerintem te szeretnél gyereket, csak félsz tőle, ami nem baj. na aggódj! ne görcsölj rajta!!! foglalkozz most is a gyönyörű esküvőddel! nagyon szép a ruhád!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, köszönöm szépen :-) igyekszem azzal foglalkozni, és tulképp csak azzal foglalkozom.. nagyjából ti vagytok a mentsvár, ha nem tudnék néha elfutni ide, már meghülyültem volna, az tuti...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kati!
3 a magyar igazság!

Jeanner!
Szerintem is csak egy kis félelem. Az újabb vetéléstől és a gyerektől. Ezektől valahol mélyen mindenki fél, csak nem mindenki vallja be. Én pl. rettegtem hogy elfelejtek majd neki enni adni. De még nem halt éhen. Sőt már kis szolgálja magát, ha a rudi az alsó polcon van.
franci
 
 


Ááááá, ez nekem is bajom... hogy annyira kevés és időm van és folyton olyan fáradt vagyok, az állatkáinkra sem mindig marad időm és energiám, hogyan lenne pont egy gyerekre??? :( :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


franci: nem értem, h miért írtad nekem, h 3 a magyar igazság?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner!
Nyugi!
Kicsi, finom illatú, gyönyörű, de olyan hangos ha valami baja, hogy másra nem jut időd, csak RÁ! :lol: :lol: :lol:
franci
 
 


Kati!
Bocs! Ez jutott eszembe, mikor azt írtad, hogy 3. nekifutásra sikerült elküldeni. :oops:
franci
 
 


franci: értem. csak olyan mérek kap el, amikor elszáll, amit írok! :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati!
Nem akartalak megbántani! Ilyenért meg ne idegeskedj!
franci
 
 


[quote="@ka(ti)"]f írta:@ka(ti)ranci: értem. csak olyan mérek kap el, amikor elszáll, amit írok! :twisted:



Pííííísz van, meg love :D a francinak meg igaza, 3.adjára csak átjött :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Kiírom otthon is, hogy nekem van igazam! :lol:

Mára elköszönök! De holnap jövök, ha a fiam nem lett beteg. Kicsit leamortizálódott a hétvégén.
franci
 
 


Kisfiadnak jobbulást, ha beteg lett, bár ne legyen az!

Szijó!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Én is itt vagyok, csak nagyban agyalok.....
Páromnak idén lesz a 25dik szülinapja
Igaz nem most hanem majd Decemberben, lesz neki..De elhatároztam, hogy elkezdek gyüjteni, minden héten, erre még mindig a 0-nál tartok és most kezd bosszanatani...a dolog...Ráadásul, hogy ne is tudjon róla....nem tom hogy kellnene csinálnom...
at ajándék meg egy kosi lenne... :oops: az első kocsija egy lada volt...s máig meg van örülve egy ladáért....na azt akkarok neki venni..Ráadásul gondoltam, hogy tunningra vagy rally sat...
Persze, hogy van 1 db a neten....
Bele is estem én is annyira gyünyörű....Már hetek óta nzzem, erre pénteken csináltam egy eamil cimet...a párom nevében irtam..de nem válaszolt, és ma nem birtam ki, hogy ne hívjam fel...és meg van még a kocsi...csak pénzem nincs...
a kocsi maga nem is drága....
200.000 ft, talán még eg picit engedne is...
Csak azzal kurva átírással van gondom basszus...mert 70.000 ft...

Van valami jó ötletetek????Please :D
csip-csip18
 
 


Csip, én is kocsit akarok, ötletem nincs...

Az építő jellegű elképzeléseket én is szívesen veszem :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Úgy "hallottam" itt egy jó kis banda gyűlt össze.
Csatlakoznék én is hozzátok, igyekszem felzárkózni.
Röviden magamról: 30 éves vagyok, van egy kislányom aki 15 hónapos, és hamarosan ismét babát szeretnénk a párommal...
Vendég
 


Üdv köztünk Citrin :)
csip-csip18
 
 


Jeanner
Szép a ruhád! :)

Citrin
Üdv a csapatban, mihamarabbi babásodást! :)

Most csak ennyi voltam, megyek suliba.... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi: ilyenkor???? :shock:
csip-csip18
 
 


Csip, ott korábban van 9 órával :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja lemaradtam :D :D:D
csip-csip18
 
 


Segond én is csak onnan tudom, hogy vannak kontaktjaim kaliforniában (is) :D lassan olyan leszek, mint egy Time Zones térkép :D

Visszajelöltelek iwiwen... :D

És asszem a tekik megértek a mosdásra... :?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Oksa :D
Tekik???mosdásra???Van teknősöd vagy mi???
csip-csip18
 
 


Sziasztok! Rég jártam itt! Most már nagyon izgatott vagyok. Előkerestem az első terhességem papírjait mert valóban hihetetlen ,hogy ennyire hamar úgy érzem,h összejött a baby. Ma lehetek olyan 7-8-9 napos terhes,mármint a fogamzástól számolva,és szinte a peteéréstől fájnak a petefészkeim,mondjuk ma már inkább a méhemet éreztem,úgy szurkált és görcsölgetett. Na szóval az első terhességemnél okt.26-án derült fény a terhességre akkor voltam 6 hetes terhes,már szívhangot is hallgattunk. Azért nem hamarabb mert abban az időben össze-vissza menstruáltam. Előtte szeptember 18-án voltam orvosnál mert ugyanígy fájt a petefészkem.Ha visszaszámolok szeptember 14-15.-e körül fogant a gyermekem. Tehát ugyanígy és ugyanezt éreztem. Emlékeztem én erre az érzésre de a dátumokkal most szembesültem. Úgy örülök neki,most már biztos vagyok benne ,hogy sikerült a baby. Akkorát koppannék ha mégsem,hogy még ti is hallanátok!:-) Na meg meg is lennék ijedve mert ez a fájdalom tuti nem normális. Remélem nem untattalak benneteket de gondoltam megírom,hogy ilyen is van. Na meg kérem a drukkokat:-)! Hétfőn kellene megjönni úgyhogy a hétvégén tesztelek!
henó
 
 


Csip
Igen ilyenkor. :wink:

Henó
Írd meg mit mondott a teszt. Inkább nem akarunk koppanást hallani. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Morning!

Kép

Csip, igen, van két tekim is :) és most már lassan szaguk lesz, muszáj kivakarni a terkót...

Henó, ne legyen koppanás! :) drukk megy! de a hétvége még olyan messze van :(

Egcsi, tulajdonképpen mennyi az időeltolódás?

Nálunk nem igazán ok minden... megint elkezdett görcsölni egy ponton a hasam, olyan, mintha megrántottam volna egy izmot, csak ugye ott semmi olyan izom nincs... :? pedig olyan szépen alakult a ciklus első felében minden, azt hittem, rendbe jöttek a dolgok... meg görcsölget is a hasam, reggel 36,3-at mértem, de szinte a nyelvem mellett, mert elaludtam megint ( :( ), szóval nem tudom, h most akkor megjön egy héttel korábban, v tényleg csak a mérést szúrtam el...

Tapasztalt am már valaki hasonlót? (Izomgörcshöz hasonló fájdalom a méh felső részén) Daganatot kizárnám, az sztem nem csak adott időszakban fájna, de ha senki többet harmadszor, szeptember felé elmegyek dokihoz, annál hamarabb az esküvő miatt nincs időm, meg a dokim is terhességi szabin van...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok lányok,

jól eltűntem, de a balcsin nyaratlunk tegnap jöttünk haza.

nah, nekem ma reggelre megjött :(
ez volt az első próbálkozós hónapunk és az első csalódásunk. :(

ugy tűnik én is pont ugyanugy jártam mint sokan, csak beképzeltem az összes tünetemet.. :(

most kicsit szomorúak vagyunk, de majd igyekszem visszaolvasni, és ismét képbe kerülni.
jucus31
 
 


Jucus, no para! Ez nem jelent semmit, majd legközelebb összejön! Nagyon nagyon kevés ember van, aki első löketre összehozza a babát, ha akarja, ha nem... :) hidd el, hogy ebben semmi extra nincs, még ha csalódott is vagy... nézd meg a Gabit, nekik is 3 hónap után jött össze, de összejött! :) fel a fejjel :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, és üdv itthon és újra köztünk :)

Milyen volt a nyaralás? Jó idő volt rátok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi Jeanner!! Tudom, hogy összefog jönni, már beszéltük, hogy türelmesnem kell lenni. de az olyan nehéz :(

A nyaralás nagyon szuper volt, 500 fok millio ember... végülis csak egyszer mentünk le a balcsipartra, nem birjuk a tömeget, meg nem is volt tul tiszta a viz, inkább a szálloda medencéjénél voltunk.

jah, valamit meg is akartam kérdezni tőletek. volt velünk egy 20 hetes kismama is aki nem jött be a medencébe, mert hogy klóros vízbe terhesen nem mehet be. ti hallottatok erről valamit?
jucus31
 
 


sziasztok! úgy látom vannak még korán kelő, babanet-függő emberek.

jucus: fel a fejjel. gabinak 3., nekünk 5.hónapra jött össze a béd, pedig beleadtunk apait, anyait. én örültem, amikor első hónapban megjött, pedig csalódott is voltam. 8év gyógyi után jött meg 29napra, ami nagy öröm volt.
örülök, h jó volt a balcsi. mi csütörtökön megyünk, már nagyon várom.

jenner: nem lehet péd? nektek a teák nem jöttek be, nekem viszont a hőmérőzés. minden papírformát megdöntött. nem volt ebben a hónapban 36,5nél magasabb hőm. és nem is igazán ingadozott. és mégis volt pém, mert valószínűleg itt ficánkol a bogyókám.
tuti nem daganat.
jenner: mi lenne, ha nem figyelnéd a testedet? mi lenne, ha hagynál minden hőmérőzést, tünetet? tudom, h könnyű mondani, de ha most úgy is van mivel foglalkoznod, meg nem is biztos, h jöhet a baba, meg stb. elég sokat összebújtok, és ezt tegyétek magatokért.

henó: irigyelek, h ennyire biztos vagy. én drukkolok nektek. üdv köztünk!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jucus: nekem is azt mondta a dokim, h a strandot kihagyhatnám, de a balcsiban, tengeren fürödhetek, ha nem extrémen hideg a víz.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jeanner most olvasom, hogy görcsölsz :(
nekem múlt héten volt hasonló csürörtökön ha jól emlékszem, kb pár órát tartott, de volt olyan pillanat amikor menni alig tudtam, meggörnyedtem a fájdalomtól, aztán elmúlt, rá egy fél órára a cipővételnél ugyanigy fájt ha lehajoltam. én sem tudtam mi ez :(
Neked is hasonló?
jucus31
 
 


Kati köszi! :) nem adjuk fel :wink:
Most már készülünk a 27.-ei PÉ-re :)

én is 12 évig szedtem a bogyót, ez volt a 3. hónap, hogy nem szedem, és mind a 3 hónapban pontosan 28 napra jött meg. (kopp-kopp)
Remélem ez igy marad.

Jeanner, igaza van Katinak, meg kéne próbálnunk kevesebbet foglalakozni a jelekkel, tünetekkel. Tudom, hogy nem könnyű, de most én is megpróbálom ebben a hónapban.
jucus31
 
 


lányok, tényleg lehet abban valami, h amikor nem számít rá az ember. gondoltátok volna, h pont egy vetéléses hónap után babásodok be? én nem. és mégis. reménytelennek tűnt, így kicsit sem foglalkoztam vele.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


[quote="@ka(ti)"]
írta:
@ka(ti)jenner: mi lenne, ha nem figyelnéd a testedet? mi lenne, ha hagynál minden hőmérőzést, tünetet? tudom, h könnyű mondani, de ha most úgy is van mivel foglalkoznod, meg nem is biztos, h jöhet a baba, meg stb. elég sokat összebújtok, és ezt tegyétek magatokért.


Kati, miért nem hiszed el, h nem figyelem folyamatosan a testem???? Ha fáj, akkor fáj, ha nem figyelek rá is kegyetlenül fáj... a múltkor olyan mensim volt, h a szombatom azzal telt, h feküdtem az ágyon és sírtam kínomban és félek, h megint ilyen lesz...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csajok, nekem nincs mit figyelni, mert NEM LEHETEK TERHES!!!!! Csak fáj a hasam, és nem tudom eldönteni, h daganat, vagy tényleg sérv (de akkor miért csak ekkor fáj?), vagy megint ugyanolyan rémes és rettentően fájdalmas mensim lesz, mint a múltkor, egy hét késéssel, 2 hétig :(

Azért titeket kérdeztelek volna, mert a nőgyógyászom szabin van szeptemberig (szült június elején), és bevallom, eléggé meg vagyok ijedve, h komolyabb bajom van :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jucus31"]J írta:jucus31eanner most olvasom, hogy görcsölsz :(
nekem múlt héten volt hasonló csürörtökön ha jól emlékszem, kb pár órát tartott, de volt olyan pillanat amikor menni alig tudtam, meggörnyedtem a fájdalomtól, aztán elmúlt, rá egy fél órára a cipővételnél ugyanigy fájt ha lehajoltam. én sem tudtam mi ez :(
Neked is hasonló?


Nem, sajnos nem... olyan, mintha egy izomszál lerövidült volna a köldököm és az alhasam között és pattanásig feszülne, ha megmozdulok :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ne értsetek am félre, nem bunkó akartam lenni, csak nagyon rosszul esik, h segítséget, tanácsot kérnék, és ehelyett csak letolást kapok... :cry: és tudom, ha nem tetszik, elmehetek...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jenner: engem műtöttek köldöksérvvel, és nagyon fájt előtte. lehet, h bemehetnél a háziorvoshoz. nem biztos, h nőgyógyászati baj.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

jeanner: nem keresel fel másik dokit, biztos ami biztos?
Én ezen a héten megyek egy új dokihoz, sajnos tavaly elmaradt a rákszűrésem. Teljesen elfelejtettem az egészet....

Hát igen, tényleg azt mondják, hogy nem szabad rágörcsölni a babára, akkor könnyebben jön.

jucus 31: fel a fejjel, majd legközelebb :D :D :D :D optimizmus +++++++
Vendég
 


Jeanner :(
nekem amugy nem szokott fájni a hasam, sem menzesznél sem amugy, nem tudom milyen lehet ez most neked :(
De ha tényleg ennyire fáj, és nem tudod mire gondolj, sztem ne maradj bizonytalanságba, menj el egy másik dokihoz.

Citrin, köszi!
és üdv!! :)
jucus31
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?