Új privát üzeneted érkezett!

Ez durva... :shock:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Csip: Olyan rohadék emberek vannak. Annyira sajnálom. De szerencse a szerencsétlenségbe, hogy nem alkalmazott erőszakot. Elhiszem, hogy remeg kezed lábad.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Csip-csip!
nem semmi történet!!! Sajnálom a rablást. Sajnos van ilyen. A lényeg hogy senkinek nem esett semmi baja!!!

Egcsi!
na nem semmi témáról irsz! Remélem szeptemberre majd adsz kölcsön az erődből!!! :)

Bejni,
Hát neked kell tudnod mennyit birsz. Én csak a saját tapasztalatomat tudom veled megosztani: az államvizsga olyan mint 3 vizsgaidőszak gyors egymásutánban. Szóval nem egyszerű és rohadtul kimeritő. Tehát pici babával nem épp kibirható dolog. Viszont a terhességet ki igy ki úgy viseli. Előre nem tudhatod hogy mi lesz. Nekem pl. elég macerás volt, és ráadásul kb. a felében veszélyeztetett terhes voltam. Szóval én nem tudtam volna tanulni. Az elején meg végig hánytam szóval ott se ment volna.
Ja és még hozzá jött a sok sirás, kb. minden képes voltam sirni. Hát ugye dolgoztak a hormonok.
főleg ha izgulós vagy, én nem tenném ki a babát a sok stressznek.
Én inkább halasztanék akkor vagy utána tervezném a babát.

Én is sokat gondolkodtam ezen, de tudom hogy inkább kivárom még ezt az egy évet, minthogy aztán tiszta idegbeteg legyek egyrészt a baba miatt is, meg tanulni se tudjak rendesen két vizsgálat meg hányás között. :) Szóval én most előbb leszakvizsgázom, aztán majd ha már 2 megvan jöhet a baba. :)

De hát mindenki más, és mást bir. Mondjuk nekem ott van már Nóri is és hát ugye vele is kell foglalkozni. Szóval mi most itt tartunk.
Ledumálni nem akarlak, csak jól gondold meg mielőtt döntesz.

Egyébként hogy hogy a közig-ben gondolkodsz? Ritka az ilyen. Melyik suliba jársz? Milyen osztályon voltál gyakorlaton?

Mindenkinek jó éjt!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 

 
 

ninike...

Hát még nem tudom, mi lesz...egyenlőre gondolkodunk, mérlegelünk...mert tényleg egyáltalán nem is biztos, hogy rögtön összejön...szal még meg kell emészteni a dolgokat..

Úgy nagyjából mindent bejártam a gyakorlaton, de az elhunyt személyek fogtak meg, oda írtam az évfolyamomat is, meg ha minden igaz, a diplomamunka is oda fog készülni..amúgy Pázmányos vagyok..

Tudom, hogy ritka aki ebben gondolkodik, csak én úgy vagyok vele, hogy inkább keressek kevesebbet, mint a versenyszféra, de nekem nem hiányzik az, amit a sógoroméknál láttam, hogy szinte nem is találkoztak(úgy hogy együtt laktak), mert éjjel-nappal dolgoztak...
Meg tetszett is amit ott láttam...szóval...így állok..

jaj..de ez a babatéma, most nagyon aggaszt..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


hát igen, nem egyszerű sem a pályaválasztás, sem a baba vállalás.

igen, ez azért nagy előnye a közigazgatásnak, nálunk a hivatalban is azért jó, hogy kb fix a munkaidő.

Reméljük a férjed jól keres és akkor a fizuval sem lesz gond. :) Mert az azért elég siralmas. :? Na de mondjuk mostanság hol nem.

jól megfáztam azt hiszem, köhögök és kapar a torkom. :(

ja és ugrott a szeptemberi tanfolyamom, nem engedik a hivatalban. :(

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike
Akkor nem kell várni a babaprojecttel. :wink: Miért nem engedik?

Jelentem befejeztem az esszét. :D Holnap az okosok átnézik, kijavítom és ágyesz-bogyesz. :wink: Az a baj, hogy még van 2 ilyen meg egy nagyobb lélegzetű iromány. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


sziasztok!

voltam ma dokinál. van egy 4 mm-es petezsákom, amiben úgy tűnik, h benne van a szikhólyag, de még picike. pulzálás még nincs. még ezt is tudom tetézni! a doki lát még egy "valamit", és megkérdezte, h vannak-e ikrek a családban. igen, vannak ikertesóim. :roll: :lol: . nagy eséllyel indulok, mert a méhnyálkahártyám extra 16mm vastag.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati!
Na tök jó, gratulálok! És lehet rögtön kettő babóca lesz!!! Ez már jó kezdet! Mennek a drukkok továbbra is! :)

Egcsi,
hát sajnos a szavizsga miatt még igyis várnunk kell. Pont ez volt az indok arra, hogy nem engednek a tanfolyamra. Megkötötték hány fő mehet és mivel többen vagyunk kissé, igy egy-két embert lehúztak a listáról. Ugye nehogy már kétfélét is tanuljak egyszerre. :)

Hát nem irigyellek a sok esszé miatt!

Jó éjt!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Kati
Jujj, de izgi! Mostanában egy csomóan ikerterhesek, valami van a levegőben. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


köszi lányok!
a férjem csak annyit mondott, hogy vagy csinál valamit, vagy nem... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati:D:D:D:D ez nagyon jó hír:D:D:D jaj, olyan boldog lettem a tudattól :D napok óta ez az első jó hír! druuuuuukkkkkkk!

nekem is kellene még csütre egy drukk, aztán jöhet az utazás, meg ha minden jól megy a babóca...úgy döntöttem kitartok emellett, férjecském is már nagyon beleélte magát...és hiszek abban, hogy tudja mikor kell jönnie..

jó éjt!

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, drukk megy ezerrel!!!!!!! :lol:

Kati, ez szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D és egyből kettő, hát ez aztán dupla öröm!!!!

Egcsi, de jó neked, na remélem, elégedettek lesznek az okosok :D én egyelőre azt sem tudom, hogy lesz 3. félévem... :? viszont most megint 3,67 lett az átlagom, büszke vagyok magamra :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok...

Na hát KATI hatalmas gratula neked nektek!!!!Mikor kell vissza menni???legközelebb már lesz szívhang is :D Szupi :D

Bejni: Egyetértek a terveddel :wink:

Jeanner: nem semm ügyes vagy :D
csip-csip18
 
 


Csip, jobb a kedved, minden ok veled? :D

Hát, anyu szerint elég sz*r lett az átlagom, köv. félévben tanulhatnék is akár... (mintha eddig nem azt tettem volna...) mindegy, anyu ezt nem érti...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát ügye az utóbbi napok nem kedveztek nekem, remélem most már jobb napok lesznek, hogy jó is legyen a hangulatom kedvem...
Mert még eléggé ki vagyok amik történtek, meg anyám is folyton kikészít az anyósék is...A párom is, hogy rengeteget melozzik 1-2 órákat talizzunk...Szóval most nem valami jó a helyzet :?
Remélem hétvégén rendeződöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip, anyudék csak nem bírnak magukkal? :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nem nem bírnak...És a begyem tele van már...
De holnap már a párom is beszél velük!!!!Csak nehogy még jobban elfajuljon a dolog...Mert a párom is eléggé megmondja a magáét és oda mondja a dolgokat, nem habozzik!!! :?
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Katiiiiiiii, gratuláloooooook!!! Annyira örülök Nektek!!! :D :D :D

Egcsi gratula az esszé befejezéséhez, biztos jó lett :) Kitartást a többihez!

Csip, filmbe illő az elmúlt napjaid történései. Szerencse, hogy Neked nem lett bajod a lopásnál!

Jeanner a lényeg, hogy Te büszke legyél az elért eredményre. Szerintem a 3,67-s átlag nagyon jó, én csak gratulálni tudok hozzá!

Benji megy a drukk csütörtökre!

Ninike mielőbbi jobbulást kívánok!
evica8
 
 


Csip, ne is habozzon, mert ez így már tarthatatlan!!!!

Evica, hát simán :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na hát Én már megint vonzzom a hülyességeket illetve. a HÜLYE EMBEREKET basszus, mentén kitépem megint a hajam!!!!

Nem elég, hogy reggel, mikor beértem a szoliban 7 kor van a nyitás Én 7:12 értem be...Már itt sétált egy csaj fel-alá a Kossuth lajos utcában és mellettem is elment, még nézzet is rám olyn nagy-ideges szemekkel...Erre bejöttem, és épp, hogy becsukodot az ajtó ő belépet, a nagy köszönés nélkül csak azt tudta kiejteni a száján, hogy nem 7 kor van a nyitás???(Ohhh, hogy már 7 kor itt toporzékolnak), mondom ki kellene fáradni, mert mit láttod most jöttem és kikellene riasztóznom és Jó reggelt neked is...DE 7 KOR VAN NYITÁS, mondom kifáradnál még 3percre?!?!?Már itt pipa lettem...
Erre rá 1 órára jönn egy férfi vendég!!!Törölgeti a homlokáról a vízet, ami nincs is, mert 8 kor még kurvára nem volt hőség a szoliban semm...És magyarázz nekem, hogy itt nincs levegő meleg van, és hogy szolizzon, és hogy lehet igy itt maradni....Nyissam ki az ajtót, persze, amikor igy is akárki bejönn és kurvára nem hallok semmit, mert minden másodpercben elmegy egy busz!!!!
Most kezdet meleg lenni, csajok kinyitom az ajtót elmentem gépet takaritani erre egy csöves szó szerint csöves, itt áll a pultnál...Na mentém eldurrant at agyam megint a mi naptól...
Hát a tököm tele van...
Ne haragudjatok, jó sokat panaszkodom itt nektek :(
csip-csip18
 
 


Csip-csip, nem semmi az életed, komolyan...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hello lányok!
Képzeljétek megtaláltuk a kiskutyus gazdiját. Az anyukájával szöktek ki és az anyja hazament, de a kiskutya jól elkeveredett. És végül náluk kötött ki. 4 napig volt nálunk. Kikutyáztuk magunkat, Panka is elfogadta, de tegnap rátalált az elvesztem.hu-n a párom a hirdetésükre és őt keresték. Nagyon szerették, úgy hogy jó helyre került. Egyébként Dominónak neveztük el, az igazi neve, pedig Rudi. :D :D
Kati: Nagyon gratulálok nektek. :)))))
Jeanner: Nagyon is jó az az átlag. Nekünk volt korrigált is, és az alapján kaptuk az ösztöndíjat.
Csip: Hát ez nem jó hír. De remélem jobban alakul az elkövetkező hét.
Bejni szerintem kezdjetek majd bele. És majd ő eldönti mikor akar jönni.
Evica: Hogy vagy? Minden ok?
Ninike: Jobbulást.
Egcsi: Hány esszét kell még írni? Minden héten egy?
Tesztelgetek ezzel az ovu teszttel, azt írja 5 perc után olvassam le, de mindig megtartom és ráírom a dátumot. Láthatóan erősödik a csík, de az a baj, hogy csak 5 perc után. Nem tudom hogy van ez... Ma tesztelem az utolsót és utána hagyom.. Pénzkidobásnak tartom.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Csip: Add csak ki a dühödet! Hát elég idegesítőek az emberek itt a magánklinikán is. És sajnos én nem vagyok az a türelmes ember. Úgy hogy velem nem lehet csak úgy ordítani, mert vissza ordítok. Egyébként meg pénzügyesnek jelentkeztem ide nem recepciósnak. Azt mondták szeptembertől marketinges leszek (de még nem biztos), de ha nem raknak át akkor kilépek, mert nem nekem való ez a hely. Én inkább back office munkát szeretnék csinálni.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Csip-csip, hát nem irigyellek. Mi jöhet még?

Az előbb beszéltem a dokimmal, mert idegesít engem ez a barnázás. Márciusban azt mondta, hogy előfordul, ne aggódjak. De ez most már a 3. ciklusom volt, amikor előjött. A terhesség előtt sose volt. A hormoneredményeim jók voltak áprilisban. Péntek délelőtt kell elmennem hozzá. Most kicsit magam alá estem :cry: Tudom, hogy próbáljak pozitívan állni hozzá, de most nem megy. Bocsi, majd összeszedem magam.

Szép napot Mindenkinek!
evica8
 
 


[quote="gabi85"]
írta:
gabi85Tesztelgetek ezzel az ovu teszttel, azt írja 5 perc után olvassam le, de mindig megtartom és ráírom a dátumot. Láthatóan erősödik a csík, de az a baj, hogy csak 5 perc után. Nem tudom hogy van ez... Ma tesztelem az utolsót és utána hagyom.. Pénzkidobásnak tartom.


Volt egy ismerősöm, ő is kipróbálta az ovutesztet, mert PCOS-s volt... mind negatív lett... most 5 hónapos a kisfia... persze van, akinek remekül működik, meg olyan is van, aki azonnal terhes marad, ha ránéz a pasi... meg van olyan, aki nem ilyen, de az nem azt jelenti, hogy baj van...

Nekem azt mondták, hogy nincs peteérésem, így minden sz*rt beszedtem, ami homeo, és mit értem el vele? Tényleg nem lett, sőt, nagyon sok kárt okoztam odabenn... elkezdtem én is barnázni, és kegyetlen, eddig soha nem tapasztalt fájdalmakat érzek, pedig csak türelmesnek kellett volna lennem :( hülyeség, hogy "csak gyógynövény, nem csinálhat gondot"... a csúcsszupi ciklusomat teljesen hazavágták, 1 hónap alatt :( és nekem senki ne magyarázza be, h hülye vagyok... mert 8 évig, hogy beállt, semmi baja nem volt a dolognak, elkezdtem szedni a barátcserjét és teázni és vége lett mindennek..

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kati
Ezek a pasik... A férjem is nagyon büszke, hogy két fiút gyártott, a családban a lánydömping van. Mintha különleges tehetség kellene hozzá.

Bejni
Hajrá vizsga!

Jeanner
Mi a baj a 3. féléveddel? Átlaghoz gratu! :wink: Hát akkor hagyd a fenébe a homeót, lesz neked babóca anélkül is. :wink:

Csip
Úgy szép az élet, ha zajlik. :wink:

Gabi
Még két esszé és egy nagyobb lélegzetű iromány. Az a baj, hogy nem nagyon találok témát, mert minden témára visszakérdez a tanár, hogy éÉ akkor mi van? Miért érdekli ez az olvasóközönséget? Hát basszus...mit érdekel engem az olvasóközönség...nem publikálom. :roll:
Az ovuteszttel kapcsolatban sokan osztják a véleményedet. Szerintem a hőmérőzés sokkal megbízhatóbb, ha jól csinálod és olcsóbb is. :wink:

Evica
Lehet van egy kisebb gyulladásod...ne kenődj el, ha a hormonjaid rendben voltak, aakor nem lehet olyan nagy a gond. :)

Most hívott a párom, már nagyon jönne haza... A haverja akinél lakik, kicsit zizzent, nem hagyják aludni. Nincs ő hozzászokva a napi 4 óra alváshoz. Ezek meg a barátnőjével minden éjszaka dáridóznak. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kati!

hát igen, a férfiak szeretik úgy beállitani, hogy minden érdem az övék. :) mintha mi nem is kellenénk hozzá. :)

Bejni, drukk holnapra!!! És hajrá babaproject.

Csip, hát nem semmi ahogy telnek a napjaid. A csövesekről én is tudnék sztorikat mesélni. A férjem szerint vonzom őket.

Jenner, gratulálok az átlaghoz!!! A szüleidnek meg üzenem, mintha a felsőoktatásban sokszor a tanuláson múlna az ember átlaga.....

Na puszi mindenkinek!!!

Ui.: kész vagyok, lassan már szétszakad a tüdőm úgy köhögök....

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!
De sokat irtatokok,kesobb viszaolvasok .Mi jartunk azota dokinal,mar kontrolan is es Adi jobban van.En is elkaptam+plusz multhet penteken voltam bororvosnal.Valamit megettem tetotol talpig kiutes voltam+nyelvem szam eldagadt.Inekciot,antibiotikumos tablettat,kremet kaptam.El mult jovohet kedden megyek kontrolra.
Kehidakustanyra megyunk augusztusba kirandulni egesz famili mi3-an anyumek 3-an noveremek 4-en :lol:
Babaprojekt megint arreb dobva az antibioti0kum miatt,kohogesre is kene szednem,de doki mondta nekeverjuk tehatvszirupot szedek de egyenlo a 0 aval.Egy uveggel mar kiszedtem!
Udv ujjakat!!!!

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Gratulaaaaaaaaa Kati!!!!!!!!!!!!
Most olvasom Ninike ti is Kehidan jartatok :lol: En meg nem voltam anyumek igen.Mar nagyon varom !

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Ninike, marcsitita, jobbulást!!!!

Egcsi, párod merre van?

A 3. félévvel az a baj, hogy még úgy ahogy be tudok járni, mert azt mondta a főnök, táppénzből megoldhatom (ugyanis a rendes szabimból járok suliba és vizsgázni), de a vizsgáimat januárra kell tennem, mert decemberben nem enged el... 9 vizsga 1 hét alatt... lehetetlen :cry: :cry: :cry: :cry: majd valahogy megbeszélem vele, hogy ezt nem gondolta ő komolyan... mert ezt nem várhatja el, ezt nem tudom megcsinálni...

Ninike, erről sajnos én is tudnék mesélni... amikor a 10 pontos házid csak 8,5 pontot ér, "lehet hogy valamit elnéztem, de ha meg akarja nézni, mínusz 3 pont" alapon... és tudom, h 10 pontos, mert a csoporttársam rólam írta és neki 10 pont lett... és még tudnék mesélni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok...

Huuu itt süt a napocska :D De nem sokára jönn szerintem az eső :(
Nálatok mien az idő???

Megyek a boltba vásárolni :D Késöbb még leszek :D
csip-csip18
 
 


Képzeljétek pozitív lett az ovu tesztem. :))) Persze ez még nem jelent semmit, de kis lépés. Majd ma ráállunk a dologra, aztán ha nem sikerül megint elkenődök úgy mint szoktam, de aztán megint össze szedem magam, úgy mint szoktam. :D
Nagyon fáradt vagyok tegnap este 9-ig voltam bent ma meg fél 8-ra kellett jönnöm. Utálom!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, ez szupi jó hír!!!!!!! :)

Csak ne kenődj el utána...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok! csak gyorsan olvasgattam vissza!!!

gabi: látod, megy ez!!!! most csak egy ovu, aztán két hét múlva egy hcg! de ne kenődj el, ha nem így lesz. nekem sem volt így. én abba is hagytam az ovut az első hónap után. nekem nagyon programozottnak tűnt, még akkor is, ha majdnem minden este voltunk is együtt. az én megnyugtatásomra jó volt.

jenner: szerintem jó az átlagod! főleg egy reál suliban! nekem is 4,0körül volt mindig a fősulin, de az humán volt, amit meg lehetett tanulni. nem kellett érteni. mi anno megbeszéltük a csoporttársainkkal, h egy fősulihoz első sorba nem tudás, hanem szerencse kell. aztán a tudást kb csak a 3. helyre tettük!

a nyaralni készülőknek jó pihenést kívánok.

ninike: remélem sokkal jobban vagy!

bocsánat, ha kihagytam valakit!!!!!!!!!!! sietek, csak felnéztem!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, meg szimpi pofa sajnos... sok tanár erre megy, nem a tudásra... nálunk 80 fős a csoport, egyedül vagyok lány... vis 3an vagyunk, de a másik kettő nem járt be... engem azért sok férfi tanár, mert nőnek villamos karon semmi keresnivalója... :evil: na erre most én mit mondjak??? :evil:

Amúgy a 4es humánon is nagyon jó... hiába lehet megtanulni, mert ott meg nagyon sok a tananyag... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Emberek! Végzős vagyok:D:D szóval most végeztem az utolsó előtti évemmel:D:D nyhihihiii:D
Jeanner! Az átlagod miatt ne aggódj! nekem ebben a félévben, bár belerohadtam a tanulásba, 1 db 5ösöm lett, a többi hármas, sőt még kettesem is van, pedig ilyen évek óta nem volt...szóval tényleg nem csak a tanuláson múlik, és ezt a szülők nem értik, főleg akik nem végeztek egyetemet..az enyémek is mindig mondják, hogy milyen rossz jegyeim lettek...de próbálom azt nézni, hogy nem is tudják, ebbe mennyi munkát fektettem. szal fel a fejjel!

Csip basszus, nagyon durva..nem lennék a helyedben...

jaj lányok, most jut eszembe, a mai nappal VÉGZŐS lettem...ááá de ijesztő:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Ninike
Jobbulást! :?

Marcsi
Látom nálatok is arat a betegség....gyógyuljatok! :? Hajrá családi nyaralás! :D

Jeanner
Mi az, hogy ha meg akarod nézni -3 pont? :shock: Szerintem az lenne a minimum, hogy átbeszéli veled. :roll:
A férjem Los Angelesben dolgozik, de lehet, hogy jön haza, mert összeveszett a barátjával, akinél aludt és most nincs hol aludnia, az éjszakát a kocsi hátsó ülésén töltötte. Tiszta óvoda... :roll:

Gabi
Hajrá! :wink: A melóhoz kitartás.... :?

Bejni
Gratula! A finishben vagy! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi, magyar felsőoktatás... sajna ez is tiszta óvoda...
Párodat nem irigylem... elzavarták, vagy magától jött el? Magyarok a lakótársai?

Bejni, nem irigyellek... vis de :lol: gratulálok!!!! akkor most már no para, tessék tanulni és minden ok... akkor jövő ilyenkor már államvizsgázol?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


hát ne is mondd..bizony, államvizsga..elég ijesztőő..de most még jön egy szép nyár, és ha minden jól megy egy babuli:D jupiii

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, akkor nagy drukk, hogy minden jól menjen ;)

Nálunk holnap derül ki, ketten vagyunk-e...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Eljött magától. Elég hamar besértődik ő is meg a haverja is. :roll: Ja, és magyarok. Nem azért, hogy bántsam a nemzetünket, de az amerikai normálisabb.
Hajrá zebrás teszt. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi: :lol: nekem az amcsi vadabb népnek tűnt, de te élsz kinn :lol:

Drukkot szokás szerint nem köszi, valaminek most már lennie kell... :wink: vagy nega teszt, és akkor hétfőn háziorvos, vagy zebrateszt és akkor amint kapok időpontot orvos...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner, hajrá jipijááááéééé:D:D

ja amúgy Csip! Nyugtatásként: nálunk ma szétverték a fürdőt, mert ázik az alattunk lakó...bár nekem annyi örömöm van, hogy kihúzták a vizsgaidőszak végééig...ugyanis már egyszer elkezdték egy hónapja is bontogatni, de akkor nem találtak semmit...most meg mindenhova lyukakat ütöttek...2 órámba telt csak a fürdőt rendbe rakni...szal itt is van krah, bár nyilván nem olyan nagy, csak gondoltam háta egy kicsit megnyugtat:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


jenner!!!! hajrá holnapra!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ mióta késik?????+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeanner
Drukkolok!
Vendég
 


Csajok!

Ezer és millió hála a drukkért, de a második dpo sor szerint időben, pontban a 14. napon megjött (asszem, mert igazából csak valami számomra teljesen ismeretlen, sötétbarna szutyok folyik belőlem csak, de mindegy, ez is időben, az a lényeg)...

Azért volt 2 dpo sor, mert az egyiket a 14. naptól számoltam, ahhoz képest 7 napot késett, a másikat ahhoz a ponthoz, amikor leginkább leesett a hőm, majd hirtelen nagyon felugrott és megjelent a tojásfehérje nyálka... ahhoz képest időben jött meg... szóval peteérésem volt... progeszteron nem, így gyanítom, be sem tudott ágyazódni, lehet nem is volt neki mibe... na mindegy, most várom, hogy rendeződjön a ciklusom, és visszatérjen a régi mederbe, és akkor lehet próbálkozni... júliusban valszeg még nem lesz semmi, augusztus szeptembert ki kell hagynunk, így sajna marad az október, de ez van...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok:

Jeanner: hát akkor megfog jönni??? :cry: Sajnálom...
Mi az, hogy Júliusban valszeg nem lesz semmi???Ez mire értetted???
Augusztus, szeptembert mért kell kihagyni???

Kati: Hogy vagy???

Bejni: Gratul :D Aranyos vagy :)

Egcsi: Most akkor mi lesz a pároddal???

Nálunk volt anyu tegnap 2 órát, már a hajamat téptem, hogy mikor megy haza, mert a párommal már ezer éve nem találkoztam, tegnap korábban végzet lett volna időnk egymásra beszélgetni meg stb...De anyú 10 ig volt...Lerendeztük...
Ma meg Péntek :)
Hétvégén otthon van a párom :D
Mien idő lesz????????

Sziasztok
csip-csip18
 
 


Még mindig nem jött meg (39 ciklus nap)
Pedig jó lenne...
3 hét múlva megyek az orvoshoz Uh-ra...Jó lett volna, ha most a napokban megjönn, mert akkor hátha látnánk akkor az Uh-jó nagy tüszőket(mivel akkor a 21 ciklus napomon lennék) És megtudná mondani, hogy mikor lenne jó akciózni...De így...
csip-csip18
 
 


Csip, drukkolok neked a mensiért...!!!

Nekem valószínűleg ennyi volt most a mensim, még talán holnap ilyen barnás folyás, és vége... nagyon lenn volt a progeszteronszintem, ennyire se kellett volna megjönnie, de valszeg csak volt peteérésem, csak besz*rt a sárgatest és semmit nem termelt... mindegy, ez van, majd köv ciklusban...
Az augusztus és a szeptembert azért kell kihagyni, mert a szülés várható időpontja pont a vizsgaidőszakra esne, azt meg engedhetem meg magam... sajnos most is a suli az első.. :(

Remélem, hogy jó idő lesz rátok :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Értem...De bizti nem akarjátok folytatni???? :wink:

Szerintem nekem most van p.é...úgy nyilalok, hogy meghalok!!!!És a folyásom is...Tuti most...Meg is nézztem, mikor Én terhes lettem a tesztem 52 napon lett pozi, ami azt jelenti, hogy 38 nap körül volt p.é...És ez ma a 39 nap...Hát ilyet!!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?