Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is az csatlakoznék a csapathoz :)

Rólam: 23 éves vagyok a párommal 4 éve vagyunk együtt. Idén Februárban költöztünk össze a közös lakásunkba.Tavaly Augusztusban már tudtuk, hogy Februárban költözzünk így belevágtunk a babaprojectbe :) 7 évig szedtem a fogit, miután letettem a menzim hónapról hónapra kitolódot a menzim, elöször 31 nap aztán 35 nap, 45 napra jött meg és a 4-dik menzim nem jött meg, mert az 52 napomon teszteltem egy pozit(Április 10-én).Fogalmuk nem volt az orvosoknak semm, hogy nekem mikor lehetett a p.é ill.mikor foganhatot meg a baba...Minden rendben volt...Voltam megvastagot mnyh. aztán már egy 10 mm petezsák.Aztán Miután elmenetem orvoshoz Május 10.-én 21 mm petezsák nem volt szívhang, de ott volt egy 7mm embryo, kaptam 3 napot -vissza mentem addigra már felszívodot, de nem véreztem el.Ezért elüldtek missed ab művi mütétre, amit Hétfőn megcsináltak!!!Jól sikerült azt mondta az orvosom, 7 hetes körül lehettem, és a drágám nagyon bevolt ágyazódva a mnyh.-ba. Azóta 3 hét telt el, jól viselem, nem is vérztem -pedig mondták-ugy láttszik nagyon is jól sikerült a mütét...Kiváncsian várom, hogy most megjöjjön, mert megyek kontrollra és akkor beszélünk arról, hogy mi hogyan lesz tovább!!!!!Nagyon várjuk már :D
Bocsánat kicsit hosszra nyúlt :D
csip-csip18
 
 


Szia csip-csip :)

Üdv köztünk :) Sajnálom, ami a babáddal történt :( de a következővel már hátha nem lesz baj!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: köszönöm :D Minden rendben lesz az biztos a következővel :wink:
csip-csip18
 
 

 
 

Csip-csip, ez teljesen biztos :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ti az első babát tervezzitek???Mesélnél magadról egy picit, hogy képben legyek :lol: köszi :D
csip-csip18
 
 


Szió!

Hát mi is az elsővel próbálkozunk, igazából most kezdtük a projectet, 2 hét múlva kiderül, sikeres volt-e, de nem nagyon merek reménykedni... inkább nem élem bele magam... úgy nem csalódok akkorát... végül is ráérünk, nem hajt a tatár :D

Idén szeptember elején terveztük párommal, hogy összeházasodunk, bár most előre hozzuk a polgárit, ha minden igaz :) így hamarabb leszek a felesége, nagyon jó lesz, már várom! :)

Előző hónapban teszteltem 2 +-t, majd a hCG vérteszt 1 alatti negatív lett :( hát eléggé szomorú, de ez van... megjött rá pár nappal, így nincs ok aggodalomra :)

Most iszom a teákat és barátcserjét szedek, mi kissé bekavart, de most már azért jobb, a PMS tünetek ciklus első felében voltak csak (??? eddig mindig a második felére volt jellemző...) aztán leesett a hő és mind elmúlt egy csapásra (meglepő)... viszont a hőm nem akar felmenni, bár a PÉ-m még csak két napja volt... :) így most lehet izgulni, először is 12-14 napot, aztán ha nem jön meg, 2 hetet :lol: ugyanis párom 25-én elutazik, én pedig megígértem neki, h megvárom a teszttel... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip-csip
Üdv! Drukk a babához, remélem a következő terhességgel már minden rendben lesz!

Itt vannak a hétvégi képek. Ez a Colorádó folyó holtága, minden évben ide megyünk, ha tehetjük
Kép Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi, ez nagyon szuper!!!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Klassz volt, alig voltak, mert a múlt hétvégén 3 napos ünnep volt és mindenki akkor ment. Szerintem szeptemberben leugrunk mégegyszer, mikor nem lesz már ilyen dög meleg. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello lányok!
Üdvözlök minden új tagot. :))) És nagyon boldog vagyok, hogy ennyien vagyunk már!
Sajnos nem tudtam mindent végigolvasni, de igyekszem. Sok a munka..
Én holnap veszek ovu tesztet ez kicsit drágább lesz, de már nem lesz időm rendelni netről, úgy hogy 2800 ért veszek 5-öt a Rossmannban.
Jó lenne ha sikerülne ez a hónap, már annyira várjuk a mi kisbabánkat. :))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Mindenkinek babaáldásban gazdag hónapot kívánok!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Ivanka
Ovulációs teszt van többféle... :wink:
http://babatervezok.otthona.net/shop/ma ... 9146121fb6
(én a legegyszerűbbet használom...)

Evica, Csip-csip
Üdv a csapatban!
Babázzunk együtt :lol: :wink:

Egcsi
Jó lehetett a kirándulásotok!
Vendég
 


Köszi amandi! Csekkolom majd!
Egcsi! Ez a hely azért lehet szuper, mert nem olyan turista helynek tûnik, ahol nyomorogni kell egymàs hegyén-hàtàn, én is az ilyet szeretem! 8)
Gabi! Megy a szurkolàs!!! :wink:
Mindenkinek üdv! Régieknek, ûjaknak! :P
Csak elmélkedjünk el egy pillanatra, hogy ha mindenkinek a reményei valôsàggà vàlnànak, jövô ilyenkor ezen a topikon mennyi pocakos kép làtna màr napvilàgot :P Ez adjon erôt-türelmet MINDENKINEK!
Csak pozitîvan!!!!! :wink:
Vendég
 


Ok, képek jöhetnek hamarabb is :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk ebben a hónapban úgy fest, sajna nem lesz babánk, a hőm egyszerűen leragadt, nincs progeszteron termelés gondolom... bár még bármi lehet, de nem fűzök nagy reményeket a dologhoz...

Nekünk tegnap jöttek meg a tesztek, én 2100at fizettem, 20db teszt + postaktg... szépen el is pakoltam a tesztek rám eső részét (10db), augusztus-szeptember úgyis pihi hónap lesz, sajna számolni kell a vizsgaidőszakot :( mondjuk még egy augusztus talán beleférni, ezt majd júliusban, ha megjön, kiszámolom, de lehet már nem, sajna május második felében is necces szülnöm, de az meg azért erős szívás, hogy végig jártam egy félévet, és nincs vizsga... :(

Pozitív gondolatokban és babákban gazdag hónapot kívánok én is mindenkinek!!!!! :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Egcsi, ez amúgy zsúfolt hely akkor gondolom... de mondjuk ha szeptemberben még csak nem is lesz ilyen meleg, akkor pláne frankó lesz, bár szerintem víz mellett valamennyire elviselhető a hőség is, nem? :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hello lányok!
Csip Csip és Evica sajnálom ami veletek történt, de fel a fejjel, és ha már egyszer sikerült teherbe esnetek, akkor még egyszer miért ne sikerülne. :)
Most egész jó kedvem van, az idő is biztos közre játszik.
Egcsi: Nagyon jó ez a kis tavacska.
Jeanner: Azért még ne add fel, mert lehet, hogy lesz baba, csak még nem volt beágyazódás, utána kell, hogy felugorjon! :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Ezek az ovu tesztek tényleg jók.. Viszont most nincs időm már rendelni, úgy hogy veszek valahol. Jó lenne, ha már nem is kéne rendelni többet. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, beágyazódás után? ezt nem is tudtam... akkor ok :D

Meg azt is mondták, h csak az a lényeg ilyenkor, h cl felett maradjon, nem kell olyan magasnak lennie, csak a vége felé :) de az sem törvényszerű :) na, ez szupi hír, örülök :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
A vízben klassz volt, nem éreztük a forróságot, de este kicsit gáz volt. A vízbe mégse verhettük fel a sátrat. :lol:
Látom te is számolgatsz...hiába suli mellett szülni nem egyszerű. Nem lehet később vizsgázni? Vagy baba mellett nem akarsz?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ja, nem is írtam. Tegnap voltam angolon. Háááát, nem fogom szeretni. :? A tanár normális, nem kell ott csücsülnünk 4 óra hosszat, az óra második felében a computer részlegen vagyunk, írhatjuk a fogalmazásokat és akkor lépünk le amikor akarunk. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi, de végül is ha normális a tanár, akkor annyira csak nem lesz gáz... nekem voltak olyan előadásaim, amik veszett rosszak voltak, és a tanár is hülye volt... :roll:

Sajna később vizsgázni nem lehet, ha májusban szülök vagy június elején, ugrott a vizsgaidőszak... márpedig 11 tárgy... hááát... annyira nem mindegy, emellett egyenesben folytathatnám a sulit, nem kéne egy évet kihagynom, ami szintén nem mindegy... de hátha ebben a hónapban összejönne a baba, nagyon tudnám értékelni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Vízbe sátor: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is! Olvasgattam, csak nem írtam, mert mindig szaladtam.

egcsi: szupi lehetett a tónál.

jenner: ne add fel. én is úgy tudom, h beágyazódáskor ugrik fel a hő és az a jó, ha fent is marad, minél kevesebbet ingadozik.

ez a hónap nem a miénk, mert igaz mensinek nyoma sincs. ma vagyok a 28.napon, de az előző hónap miatt örülök, ha egyáltalán megjön. mondjuk a pattanásaim 2napja megjelentek. ma vettem észre, hogy csak a mellbimbóim fájank, ha hasalok, vagy a melltartótól is. mensi előtt nem az egész mellnek kell fájni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nekem is ott szokott néha csak fájni, van, hogy ki is sebesedik... :( ez szerintem mensije/hormonszintje válogatja...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nekem is szokott fájni a mellbimbóm, viszont nekem akkor mikor peteérésem van. Mostanában mielőtt megjönne, az egész mellem fáj és megduzzadnak a mirigyek. Ez is furi, mert ez akkor volt amikor gyogyit szedtem és amióta próbálkozunk megint ugyan úgy fáj. Fura dolgok ezek.
Hát én nagyon drukkolok Jeanner, hogy most össze jöjjön, mert tényleg nem lenne jó, ha nem tudnál vizsgázni. Mondjuk így sem lesz könnyű, de legalább el tudsz majd menni.
Egcsi hát tényleg fontos, hogy a tanár jó fej legyen, mert akkor nem idegesít ő is...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


A melleim nekem is fájnak mensi előtt, de most nem annyira mint pl. mielőtt Bercivel terhes lettem.
Hát remélem a legjobbakat...a nyári suli gyorstalpaló, ami azt jelenti, hogy intenzív 2 hónap. Ami jó, hogy szabadon választott témákból is lehet írni a dolgozatokat. A professzor asszony mindent tudni fog Magyarországról, ha akarja, ha nem. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi!
Miért akarod elriasztani egy életre Magyarorszàgtôl? :lol: ok, rossz vicc volt, vannak szép dolgok is :roll:
Gabi! Mikor kell neked megjönnie?
Jeanner! Még semmi nem veszett, hàtha ez a hônap az...
Lànyok! Kérdés!
28 napnak szàmolva a ciklusom (mivel van, h 30 van, h 27) 12.napon, azaz tegnap csinàltam az OVU-tesztet negatîv, ma is negatîv... :? legyek nyugodt?
Tegnap furcsa görcsöket éreztem, ma màr kevésbé. Most derült ki szàmomra, h még mennyire nem ismerem a testem. 3 nap van arra, h legyen PÈ. 5db volt a dobozban... hàt reménykedem. Uram nyaggat, de àgybabûjni nincs kedvem :( Lehet, ha màr élesbe mennénk, màs lenne a helyzet :lol:
Nu majd novembertôl...
Èn példàmon okulva mindenki legyen TüRELMES! (elnézést azoktôl, akik ettôl a szôtôl màr kiütést kapnak :oops: )
Vendég
 


Ivanka
Eddig aki látogatóba ment hozzánk, mindenki odáig volt meg vissza, hogy milyen szép ország. Kirándulni szerintem is ok, ne de ott élni... :roll:
Ovu tesztről nem tudok nyilatkozni, de legyél nyugodt. Az nem árthat. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ivanka, egy teszt nem teszt, kettő pláne nem... meg ne keseredj el!!!!

Jajj, lányok, én olyan készen vagyok, ilyen szerencsétlen is csak én lehetek :cry: reggel óta hányok meg megy a hasam, emellett megjelent valami barnás folyás is, bár csak hajnalban tapasztaltam (4 körül) és azóta semmi, ha meg fog még mindennek örömére jönni is ma, hát megmarom magam :( remélem, a vizsgáim jobban fognak sikerülni, mint ahogy a napom indul, mert ha még meg is buktatnak, hát nagyon készen leszek :(

Egcsi, Magyarország jó téma, sokat lehet róla írni :)

Gabi, hát úgy legyen...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok...

Jeanner: Én is barnáztam és rá 4-5 napra lett pozi a tesztem...Amúgy meg, hogy számoltál 40 hetet???Mire szülni??Mikor vannak a vizsgák???Mert lehet nem is 40 hétre szülnél, és akkor még simán belefér a Szeptember is :D Drukkolok nagyon!!!!

Gabi: Köszönöm a fogadtatás meg a többieknek is mégegyszer :)


Ivanka: Simán lehet még p.é!!!Belefér tuti későn érő :wink:

Kati: Mikorra nem várod???nekem soha nem fájt a cicim, mikor terhes lettem a bimbóm, nagyon érzékenyek lettek!!!!

Egcsi: reméljük azért szeretni fogod :)

Szép napot!!!
csip-csip18
 
 


Egcsi: Minden terhesség más és más, lehet hogy a mostani terhességednél nem fog fájni a cicid. Ki tudja... Magyarország jó téma. Ismerjék meg kicsi országunkat. :D Szép Mo csak nehéz megélni. Mi is úgy vagyunk, hogy ha nagyon nem találjuk itt a helyünket, akkor irány Amerika. Vannak ott rokonaink.
Ivanka: Én még nem használtam az ovu tesztet ma fogom megvenni. Hát fogalmam sincs hogy mikor kell megjönnie, mert még nem volt ovum és most még a hőmet sem tudom mérni. Akkor kb-ra mindig tudtam, hogy mikor fog megjönni, mert akkor tudtam kb mikor volt ovum. De a teszt remélem pontosan meg fogja mondani. Egyébként hallottam olyat, hogy akinek megfogan a pici, annak utána pozitív marad az ovu tesztje. Ez igaz vajon? Mert akkor pé után rögtön lehetne is tudni, hogy sikerült-e vagy sem. De szerintem ez nem ilyen egyszerű.
Jeanner: Hát lehet, hogy a terhességtől hánysz. Ki tudja. Drukkolok a vizsgához!!!
Tök jó Kati, hogy még nem jött meg. Lehet, hogy már nem is fog! :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam, mert közben volt sok esemény nálunk. Manó nő, mint a gomba és hétfőn megszületett a keresztlányom, nővérem kislánya. 3850 gramm és 56 centi. Pénteken reggel jöhetnek haza. Tegnap bementünk meglátogatni őket, miután kukacom óhajtott felkelni. (fél 9 ) :roll: Persze addigra durván meleg lett és a rakpart is le van zárva... :twisted: Párologtunk vagy 2 és fél órát az autóban. Manó meg élvezte, hogy őfenségének be van sötétítve, iszogatja a langyos sütőtöklevét és közben anya szórakoztatja. :lol:

Igyekszek visszaolvasni. Üdv minden újnak. Mindenkinek nagyon szorítok egy óriási +-ért. :D

Kép
detti_
 
 


Ivanka!
Ne keseredj el, ha nem lesz egyik teszted sem pozitív. Lehet, hogy már lekésted. Egyébként mikor csinálod a tesztet? Ébredés után nem jó, inkább estefelé kell.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Tényleg erre nem is gondoltam, hogy mikor kéne végezni a tesztet. Azt hittem reggel, de ha azt mondjátok esténként kell elvégezni, akkor én is akkor fogok tesztelni. :) Úgy örülnék, ha bejönne ez.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Remek összefoglaló az LH teszt-ről:

http://babatervezok.otthona.net/lh-teszt.shtml

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Egcsi! Ez tényleg érdekes, mert nekem is aki mondta, h volt Mo.-on MIND dicsérte és soha nem tudom eldönteni, hogy valôban azért, mert tetszett nekik vagy csak illedelmességbôl :roll: hm...
Csip-csip, boeske! Köszi mindenkinek a biztatàst, a kalkulàtor szerinte holnap lenne PÈ., ha valôban îgy van ,akkor ma màr halvàny màsodiknak kell lennie asszem.(Este tudôsîtok!)
Gabi! Persze, hogy NEM reggel kell csinàlni! Ezt fontos tudni! Az ideàlis du. A reggeli vizelet ugyanis mindig a tegnapi àllapotot adja...legalàbb is ezt îrta az ûtmutatô. Èn 18h-kor csinàlom! Arra is figyelj, h elôtte 2-3 ôràval màr nem ajànlatos nagyobb mennyiségû folyadékot bevinni a szervezetbe. (hogy milyen okos lettem :lol: ) Prôbàld ki feltétlen, mi még ugyan csak érdekesség gyanànt csinàljuk, de engem màr ez is ûgy feldob. :oops:
Jeanner! Vizsgàra megy a szurkolàs!!! :wink:
Detti! Grat keresztlànyhoz!
üdv Mindenkienk!!!
Vendég
 


Köszönöm lányok a segítséget! Nagyon tudatlan vagyok ebben a témában. És azt sem tudom mikor kezdjem el. 6 napja múlt el a menszim, gondolom, akkor még várja egy pár napot. Sajnos egy dobozban csak 5 db van...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi! Èn is tudatlan voltam, de ràszàntam egy estét a neten és làm megvilàgosodtam! :lol:
Nem emlékszem, hogy hàny napos a ciklusod, mert attôl függ, hogy hanyadik napon kell elkezdened, ha 28 napos akkor a 12.-en, mint nàlam.
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem is 28 napos a ciklusom, nekem már a 11.napon kimutatta múlt hónapban a teszt a peteérést. Ebben a hónapban tegnap volt a 12.napom, de most nem csináltam tesztet. Én délelőtt csináltam a tesztet, 2 órával korábban már semmit sem ittam.

mka
mka
 
 


Nu, Gabi, visszaolvastalak és làttam 30 naposak àltalàban, szôval volt pàr feles percem, ezt talàltam Neked, többiek càfoljatok, ha ez pontatlan info:

"Vagy ha a ciklusaid minidig ugyanolyan hosszúak, pl. ha 30 naposak, akkor levonsz belőle 14-et, tehát 30 napos ciklus esetén a 16. ciklusnapon van peteérés, -általában! "


Ez azért rossz hîr most nekem is, mert van, h 30 napos nekem is és én màr a 12.-en elkezdtem, szôval, elvileg lehet utsôra jön ki...mert nekem is 5db-os. Nu majd làtjuk.
Vendég
 


Ma volt az 5-bôl a 3. és semmi :-(
Valôszînûleg feles pénzkidobàs volt...
Vendég
 


mka!
Akkor ha nekem is 28 és 12.-en kezdtem, lehet le is csûsztam rôla?
Vendég
 


Ivanka, simán lehet, hogy csak lecsúsztál róla, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni :roll: a dokim is 3 szériát ajánlott, ne keseredj el... azt mondta, csak annyiból lehet érdemleges következtetést levonni... és ESTE csináljátok!!!!! az LH napközben termelődik...

Gabi, tuti nem a terhességtől hánytam, csak valami gyomorrontás... vagy a kávé... felnyomta a savam... ki tudja...

Csipcsip, köszi a biztatást :)

És a drukkokat is köszi mindenkinek, meg lettek a vizsgáim, 4es digit, 5ös prog :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!!!! Woooooooow!!!! :P Gratula és köszi....
Vendég
 


Ivánka!

Én el tudom képzelni, hogy lekéstél róla, vagy esetleg hosszabb lesz ez a ciklusod, és emiatt nem volt még peteérésed. Nehéz megmondani, ha nem mindig egyformák a ciklusaid.
Mindenesetre én a 11 nap délelőttjén néztem, és egyértelműen pozitív volt. Nem tudom neked milyen teszted van, nekem magyar, még otthon vettem. Az van ráírva, hogy 24-48 órával a peteérés előtt jelez. Aztán másnap megjött a gyenge folyás, ami peteéréskor van, és kicsit szúrt a petefészkem is. Szóval nem hiszem, hogy átvágott volna a teszt. Lehet, hogy te pont lecsúsztál róla :? Én a helyedben max holnap még próbálnék egyet, de aztán hagynám a fenébe erre a hónapra. Úgysem élesben próbálkoztok még. Jövő hónapban előbb kapcsolsz majd :wink:

Egyébként csak nálam van enyhe, olyan tojásfehérjés folyás a peteérés alatt? Vhol olvastam, hogy ez teljesen normális, és legalább add egy támpontot, hogy nagyjából mikor kell tesztelni.

mka
mka
 
 


jeanner gratula :D

mka
mka
 
 


Nekem most van nagyon durva vizes szerű, áttetsző folyásom, de annyira nem nyúlós... meg nyitva van a méhszájam és teljesen lent van...

Barnázás teljesen elmúlt, csak reggel volt egy pici :)

Köszi a gratut :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Gratu a vizsgáidhoz! Én most kínlódok a két fogalmazásommal....ma kell leadni. :roll:

LH teszthez nem tudok hozzászólni, de látom vannak nagyon kompetensek. :wink: Én mindig a nyákból tudom, mikor van PÉ.
Már várom az augusztust...még két mensi. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Jelentem megjöttem :D Betömtek 2 fogamat :?
Még a szemöldököm is le van zsibbadva...
Hétfőn megyek még, akkor még betömnek két fogamat és kész, mert persze két fog között lukas a fogam, és így 4 fogat töm, nem pedig kettőt, de velem mindig ez volt, meg semm lepődtem, mikor kérdezte, hogy csinálhatom a másikat is, hát persze....
Holnap otthon melozzom, barátnőm jönn csinálom a körmét :) Persze apjuk holnap szabad napos....Mind 1 majd dlelött elüti valamivel az idejét :D

Szép Estét!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?