Új privát üzeneted érkezett!

Csak egy gyors bekukk.

Etuspocok, írtam neked privit!

Szép hétvégét!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Évi, LAPTETŐŐŐ, hozzon Neked sok szerencsét!!!

:D
zzafir75
 
 


 
 

Etuspocok !
Kuldtem privit a kerdesedre.

Evi!
szoritok, hogy szerencset hozzon a lapteto!

Szep hetveget! Itt tombol a kanikula es napok ota 30 fok van es verofenyes napsutes! Kivanom, hogy Nektek is ilyen szep idotok legyen!
hepehupa
 
 


Jaj Lányok ÚGY LEGYEN!!!!!!

Hepehupe küldj át egy kis meleget és napsütést magyarországra! :D

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Évi, Hepehupa!
Nagyon köszi a leveleket!
Annyira aranyosak vagytok mindannyian!!! :D
Mindenkinek csodaszép napos hétvégét kívánok!!! :lol:

Etus
etuspocok
 
 


Sziasztok!
Mosolyt csaltatok az arcomra,mert jó tudni,hogy mégis csak van jó hely a meddő nőknek.
Igen,bejelentkezek hamarosan csak üzletnyitás elött vagyunk és addig nem akarok plusz dologba belevágni.
Olyan kedvesek vagytok már Ti is.

Mindenkinek jó hétvégét!
maja300
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki élvezi a napsütést! Én a Dunaparton lakom, úgyhogy itt most kicsit gáz a helyzet, de persze közel nem annyira, mint Észak-Magyarországon. el sem tudom képzelni, mit élnek ott át az emberek.

A párom elvileg hétfőn hívja a doktornőt. Izgulok és nagyon remélem, hogy most már nem arról van szó, hogy valamilyen újabb vizsgálatra kell mennie, mert az nála is kiverné a biztosítékot, de most már én is inkább belevágnék valami "hasznosba".

Most megyek, lesétálok a partra és megnézem a vizet.

Szép hétvégét! Ölelés
bodzássüti
 
 


Lányok!

ha szükségetek van puregonra, írjatok a bittnerb@freemail.hu címre, mert nekem sok maradt, hűtőben tároltam 2011.02.-ig jó. nekem már nincs rá szükségem, megszülettek az ikrek :-).

Ingyen odaadom:-)

Kép
detko79
 
 


Sziasztok !

Csak egy gyors bekukk...

Tofu es en is jol vagyunk.
Tovabbra is kemenyen betartom a dietat, hogy elkeruljuk a cukorbetegseget, bar ezzel a szakorvos altal eloirt dietaval hizni tutira nem fogok. Ma van a 29-ik het utolso napja es valivel kevesebb, mint 3 kilot sikerult csak felszednem. Allitolag ez nem okoz gondot Tofunak, amig rendszeresen eszek es minden vitamint es asvanyianyagot megkap, mert az en tartalekaimbol nyulja le a hianyzo szenhidratot.

Etuspocok,
Kivancsian varjuk, milyen benyomasokat szereztetek a Cirisben.

Bodzassuti,
Minden rendben volt a parod es az andrologus beszelgetese alatt es utan ?

Remelem, megerkezett a szep ido, amit innen kuldtem. Jo nagy adagot kuldtem Nektek, mert itt tegnapra beborult es ma reggel esett is egy kicsit.

Szep napot!
hepehupa
 
 


Szia Hepehupa!

Még nem sikerült beszélni az andrológussal, mert újabb, nem várt otthoni és munkahelyi kavarás történt:((( Már totál ki vagyok bukva emiatt is, és ilyenkor nem merek szólni, mert tudom, hogy nem úgy szólnék hozzá és akkor esetleg mindent elrontok...
bodzássüti
 
 


Hepehupa, kaptunk a jó időből, szerencsére alakul, köszönjük :)!
Jó a rosszban, hogy kevés kilót szedsz fel, könnyebb lesz leadni, ha kell egyáltalán mit :)

Többiek, hogy vagytok?

Nálunk nincs egyenlőre említésre méltó fejlemény, de azért bekukkantottam :)
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Hepehupa, részemről megelégszem ezzel a meleggel, amit küldtetek :wink: Diétázol és mellette hízlalni szeretnének? :roll: Amúgy sztem a lényeg,h Tofu megkapja a vitaminokat, sztem hagy Ő az Anyujának is belőle ;)
Milyen az együttélés? Babaszoba készülőben van?

Bodzássüti, sajnálom,h megint összejöttek a dolgok. Nem lehet könnyű...., de remélem hamarosan írról írsz,h minden szupi :lol:

Etuspocok, jól emlékszem,h ma mentek/tetek a Cirisbe?

Zafír, akkor még a T&T-be n em kértetek időpontot?

Évi, ti lassan mentek UHU-ra, ugye?

Ephi?

Maja, sikeres üzletnyitást ;) aztán indulhat a fő project :lol:

Pusztik!

Bari

bari6
 
 


Bari,

még sajnos nem, finoman mindig emlegetem a férjemnek, de úgy vagyok vele, mint Bodzássüti, nem merem túlságosan erőltetni.
Bízom benne, hogy a héten sikerül lefoglalni az időpontot, de hát helyette nem merek intézkedni, most kicsit elege lett a dokikból, kell pár nap pihi.

Ti akkor most várakozó állásponton maradtok? Mikor mész Dévaiba?

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Megértelek, erőltetni semmi képp sem szabad Őket semmire...bízzunk benne,h nem gondolkodik rajta majd sokat ;)

Holnap megyek a HIV + hepatitisz eredményemért, Apának 15-én jönnek meg u.ezek az eredmények és 16-án megyünk Déviszhez, már csak 9 naaaaap :lol:

bari6
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltunk valóban a Cirisben. Párom annyira elégedett, hogy azt mondja ne is menjünk tovább. :lol:
Szerdára van még időpontunk a Kaáliba, de nagyon bizonytalan vagyok.
Itt annyira normális volt minden, hogy a végén azért bőgtem el magam, hogy milyen kedvesek. :D
Nem vagyok normális ugye?
Szóval most ott tartunk, hogy vérvételek újra, Apánknak andrológia újra és ha minden rendben akkor lombik.
Hepehupának írtam, hogy mi már idén töltjük a 41-et és nincs sok időnk.
Sajnos az előző orvosok elvettek az életünkből pár évet a semmire!!!

Mindegy most már. Párom szerint ne ezen rágódjunk, hanem azon, hogy minél előbb oldjuk meg a problémát, lehetőleg sikeresen.

Nem tudom a Kaáliban milyen a személyzet, hogy érdemes lenne-e kipróbálni. Itt minden ment, mint a karikacsapás. Aranyosak, kedvesek és egyáltalán nem nyomulnak, hogy hozzájuk menjünk.

Jó, hogy tudok megint izgulni vmin.!!
Eddig izgultam, hogy mi lesz a Cirisben, most izgulok, hogy mi legyen szerdán, aztán mindig találok vmit.

Hát ez történt!!!! :D :D
És akkor most itt állok, azaz ülök, hogy mi legyen!!!!

Szép napot nektek!!!
etuspocok
 
 


Szia Etuspocok,

lehet, hogy megéri elmenni - már csak az összehasonlítás végett is, de a párodat maximálisan megértem, olyan, mint az enyém, ha valahol már egyszer biztos kezekben érezte magát, nem kell újabb alátámasztás, hogy maradjon. Szóval mi sem mentünk már tovább, maradunk a Cirisben.

Remélem, hogy hamarosan indulhattok a lombikkal és hogy mégsem lesz olyan nehéz a döntés :)

Szép estét mindenkinek!
zzafir75
 
 


Szép jó reggelt, mindenkinek!

Hepehupa, micsoda jó időt küldtél nekünk :):)

Etuspocok, jobban vagy már, hogy aludtál egyet a dolgokra?

Bari, drukk az eredményhez, bár ez csak formaság, nem lesz semmi gond.

Bodzássüti, kidolgoztátok magatokat?

Ljuci? Ephi? Maja?
zzafir75
 
 


Sziasztok remélem mindenki jól van! :D

Mi meghoztuk a döntést, maradunk a Cirisnél nem megyünk tovább.
Megbeszéltük, hogy legalább egy lombikot végig csinálunk, aztán meglátjuk.

Remélem jól bírjátok a meleget!!! :P
Most aztán lesz belőle bőven!!!!

Jó pihenést estére mindannyíótoknak!!!!!!!!
etuspocok
 
 


Etuspocok, örülök, hogy sikerült dönteni!
És annak is, hogy velünk maradsz tapasztalatot cserélni.

Mikor várható a kezdésetek?

Többiek! Puszi! Évi, a héten lesz a konzi?
zzafir75
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a "jóidőt" Hepehupa! de a jóból is megárt a sok! :lol:

Etuspocok, szerintem jó döntést hoztatok.

Zafír, igen Pénteken 13 órára megyünk!

Bari, drukk a jó eredményekért :!:


Mindenkinek szép délutánt!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!


Etuspocok,
jó kezeben leszel, nem fogjátok megbánni :D
Megkérdezhetem melyik orvosnál jártatok?

Velünk minden rendben, most megint várakozás van ( mint mindig) :Đ

Ha megjött a mensi akkor jött a fogamzásgátló tabletta aztán nézzük hogy mi a helyzet.
Sajnos a szövettan még mindig nem jött meg :( emiatt kicsit aggódok....

De majd holnapra kiderül úgyis!
Remélem én:)

Hát velem ennyi lányok!

Bari,
Hol csináltattad a HIV és hepa teszteket?
Nekem is kéne olyan, de nem sikerült eldöntenem, hogy hova is kéne mennem....:?
Kicsit bizonytalan vagyok ebben a kérdéskörben....


Mindenkinek megy a drukkkkkk!!!!!!

Szép estét!

Ephi
ephi
 
 


Jó reggelt!

Ephi, örülök, hogy írtál!
Drukk a szövettanhoz!!!
Én a hepát és HIV-et Cirisben vetettem le, nagyon gyorsan megvolt. Bari biztosan tudja, hogy hol csinálják TB-re, régen mi is voltunk, 2 hét volt az eredmény, de már nem emlékszem, hogy hol.

Maja?

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Szia Ephi!

Nekem a körzeti orvosom írta meg a papírt hozzá és az ANTSZ-be kellett menni vele, vérvétel után.
Nekünk irtó rendes a körzetink, mert amikor a teljes vérkép- és vizeletvizsgálatot írta, akkor töltötte ki az ANTSZes papírt is és képzeld a kerületi laborban látták, hogy van ANTSZes papírunk is és a nővérke megkérdezte, hogy adjon egy ampullával a vérből, hogy ott ne keljen újra megszúrni minket! :!:
Így szerencsénk volt csak át kellett vinni a 2 ampullát és a vizsgálatkérő papírt.

Ha lehetőséged van rá akkor ezt így csináltasd, mert spórolsz vele kb. 35e Ftot! igaz tényleg kb. 10-14 nap az erdmény, de szerintem megéri.

Én az alábbi szöveget ( amit a Ciris honlapjáról másoltam ) nyomtattam ki a körzetinek és ezeket jelölte be az ANTSZ papírján.
"TORCH vizsgálat: Toxoplasma gondii , rubeola, cytomegalovírus, herpes simplex vírus, hepatitis B és C vírus, varicella-zooster vírus, parvovírus, Chlamydia trachomatis vizsgálata (antitest-kimutatás)"

Remélem, sikerült valamennyit segítenem. :)

További szép napot!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Ja és azt elfelejtettem, hogy hozzá írtam még extrába a HIVet is!

A férjemnek meg csak a HIV és herpes simplex vírus, hepatitis B és C vírus kellett!

pusssssz

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!

Mi Dévisztől kaptunk beutalót a Mária utcába. A HIV ingyenes volt, 2 hepáért kellett fizetni 5500 Ft-ot.
Nekem még toxot nem néztek :? valószínüleg a hormonnál fogják...

Hogy bírjátok ezt a hőséget?

Puszi,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok !

Rendszeresen bekukkantok, de nem volt idom irni, mert nagyon el vagyok havazva munkaval. Mar csak 9 napot es egy delutant dolgozok, az utodomat meg nem valasztottak ki es raadasul mindenkinek minden most lett surgos…
Utana viszont otthon maradok a szules elott ket honapig (es legalabb annyira elfoglalt leszek koltozessel, babaszoba festesevel es berendezesevel, szulesre elokeszito tanfolyammal.

Panaszbol ennyi eleg is. Tofuval tovabbra is nagyon jol vagyunk, imadom, amikor forgolodik vagy rugdos/boxol es imadom nezni, ahogy a pocakomat hullamoztatja, mozgatja. Tovabbra sincsenek panaszaim es szivbol kivanom, hogy hamarosan Ti is ilyen kellemes varandossagrol tudjatok beszamolni.
Tofuval a 30-ik heten jarunk es mostanra kb. 1,5 kg-os es 38 cm hosszu.

Etuspocok,
Orulok, hogy nagyon jo benyomasokat szereztetek a Ciris-ben. Mi is hasonloan jartunk – a Ciris utan el se mentunk a tobbi kivalasztott klinikat megnezni. Szoritok, hogy jok legyenek az eredmenyek es minel elobb indulhasson a lombik. Ha kerdesed van a lombikrol, nyugodtan keress meg, akar priviben is.

A varakozoknak turelmet es jo eredmenyeket kivanok!

Elvezzetek a o idot, mert az osszeset elkuldtem innen es mar napok ota borus, esos ido van, nyari zaporokkal megtetezve. Szivesen kuldok a pocsek idobol is, ha kertek :D
hepehupa
 
 


Hepehupa, pocsék idő nem kell!!!!!!!!!!!!! Én élvezem a meleget, Bari, már alig vártam.
Hepehupa, milyen sokat dolgozol :(, hogy bírjátok?? Tofu nem reklamál?

Ephi, mi is a Mária utcában voltunk akkor, szerintem dettó Dévisz beutalóval.

Évi, drukk holnapra, nem tudom, hogy mikor keveredek gép elé, de miattad igyekszem bekukkantani.

Végre jóóóó idő van, csajok!!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors helyzetjelentés: a párom holnap megy a doktornőhöz vmilyen kontrollra
Beszéltem Mártával és megkértem, tolmácsolja a doktornőnek, hogy próbálja meg rábeszélni a lombikra és hogy most már ne legyen újabb vizsgálat, hanem főzzünk abból, ami van. (mert engem meg Szakács doktor sürget - meg én is az egész ügyet) Remélem, hogy mindkét irányban már lesz elmozdulás.

A párom egyébként most azt mondta, hogy elege van már, nem akar újabb vizsgálatot, mondják meg mi van, aztán kész. Remélem, hogy az aztán kész azt jelenti, hogy kész a lombikra:))) persze ő nem így értette, de azt hiszem, hogy a múltkori szakításos történetből megértette, hogy ez komoly, mindenre elszánt vagyok és nem engedek. Talán belátja, hogy ezt be kell vállalnia, ha tetszik neki, ha nem.

A kromoszóma vizsgálatom megérkezett, azt írták, normális nő vagyok. Az övé is készen van, de persze nem mondanak semmit. Ilyen szempontból kár volt annyira paráznia a személyiségi jogai miatt:)))

Szóval, holnap délelőtt megy, de mondta, hogy gyorsan akar végezni, mert megy a piacra:))) Az a gond, hogy utána csak este találkozunk, nekem meg addig itt lesz a gyomorideg, mert telefonon tuti nem mond majd semmit. Végülis talán nem is baj, mert lesz ideje emészteni és végiggondolni, hogyan tovább.

Röviden ennyi....

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, nagy drukk mára!!!
Milyen szakításos történet??? Erről lemaradtam, remélem, hogy semmi komoly!

Cirisben nem tudnak Neked súgni, hogy hogy mentek a dolgok??
DRUKK

Évi, Neked is drukk ma! Várlak majd a hírekkel.

Kellemes hétvégét!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Hepehupa, részemről elég volt a meleg, jöhet a hűvösebb levegő :lol: ami megnyugtat,h az előrejelzések szerint egy hét és ideér ;) bocs Zafír :wink:
Pocaksimi Tofunak ;) A meleget jól bírod? Méretei szerint nem lesz kisbaba :). Természetes úton való szülés lesz? A párod bemegy a szülésre?

Bodzássüti, szorítok,h ma előrébb jussatok ;) Amint tudsz valamit, gyere gyorsan ;)

Zafír, olyan lehetsz, mint az egyik kolléganőm. 35 ˙C-nál kezdődik a jó idő :lol:

Puszi mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat!

Zafír! A szakításos történet az volt, hogy nem akart elmenni az andrológushoz. Kijelentette, hogy nem megy el, én meg kijelentettem, hogy akkor részemről a mi kapcsolatunk befejezve, mert ebből a témából nem engedhetek. Hosszú történet, de tömören ez volt a lényege, azután végül eljutottunk oda, hogy elmegy, mert én gyereket akarok. Elmondta a saját aggályait az egész gyerek-projecttel kapcsolatban, mármint a gyerekvállalás felelősségéről és az ezzel járó feladatokkal. (tudni kell, hogy mi jelenleg azért élünk kétlaki életet, mert neki van egy 90 éves édesanyja, akit nem akar magára hagyni. A hölgy viszont konkrétan elviselhetetlen, úgyhogy én eldöntöttem, hogy nem költözöm oda) Ez a kétlaki élet egy kisbabával már nyilván nem ilyen egyszerű és ő attól tart, hogy szét fog szakadni. Ráadásul még ehhez hozzájön a saját cégünk is, amiből szerinte én teljesen ki fogok vonódni és akkor még ott is meg fog szakadni. Szerintem ezek nem így vannak, de Ő ezt a fejébe vette, hogy igen.

A lényeg a lényeg, hogy tulajdonképpen ultimátumot kapott. Ennek a történetnek a vége az, hogy elment Erdei doktornőhöz, de kijelentette, hogy ennél tovább egy tapodtat sem.

Közben pedig én tudom, hogy miattam a valódi esély a lombik lenne, amitől Ő eddig teljesen elzárkózott.

Most ez a kérdés, hogy sikerül-e az ezzel kapcsolatos ellenérzéseit eloszlatni vagy sem, illetve, hogy Erdei doktornő további vizsgálatok nélkül áldását adja-e arra, hogy elkezdjük a lombikot.

Nem tudom, hogy tudnak-e súgni.... nem akarok totál hülyét se csinálni magamból. A gond még az is, hogy ott nagyon jól viselkedik... azt mondták, hogy kifejezzetten bűbáj volt.

Most azt hiszem csak annyi, hogy marad a remény, hogy most már belátja, hogy kénytelen lesz belemenni a lombikba, ha a kapcsolatunkat fenn akarja tartani. Márpedig fenn akarja tartani, az biztos, csak az a kérdés, hogy hol a határa ennek.

Ölelés mindenkinek és köszi a drukkokat!
Ha már tudok valamit, jelentkezem, de az szerintem csak holnap lesz.
bodzássüti
 
 


Sziasztok !

OK, a tobbseg velemenye gyozott es pocsek idot nem kuldok.

Bodzassuti,
Szoritok, hogy jo hireket kapj a pardodtol ma este es belemenjen a lombikba.

Junius 28-an tudjuk meg, hogy Tofu normalis meretu-e vagy nagy baba varhato.
A hugom mult het csutortokon szulte meg a kisfiat :D En leszek a keresztmama! Elso gyerek es 4,4 kilos lett, pedig a hugom 5 es fel kilot szedett csak fel a terhesseg alatt :shock: 25 oras vajudas utan vakumpumpaval huztak ki a babat. Kb. egy ora alatt varrtakl ossze a gatmetszest es a huvelyszakadast. Az epiduralis erzestelenites mellekhatasakent azota el van zsibbadva az egyik laba terdtul lefele, kapaszkodnia kell, ha lepcsozik es nem tudja a babat egyedul vinni a lepcson.
De a lenyeg, hogy a baba egeszseges, eros es ezerrel szopizik es eleg szepen alszik is. A hugom pedig elkezdett felepulni es erorte kapni.
A hugom tortenete utan en megelegszek egy 3-3,5 kilos babaval is. Eddig 2,76 kilot hiztam es mar a 30-ik heten tartunk.
De hat ember tervez, Isten vegez. Vagy genetika. Remelem, a donor nem volt annyire szep szal ember, mint a hugom parja (a csaladja ferfitagjai 190-200 cm kozotti magassaguak).

Hetvegen az edes mostohalanyommal leszunk es megyunk anyospajtasekhoz latogatoba, ezert nem valszinu, hogy be tudok kukkantani, de majd hetfon jelentkezek.

Szep hetveget!
hepehupa
 
 


Szia Hepehupa!


Szuper kismami vagy! Szegény tesód megszenvedett akkor.... de tényleg az a lényeg, hogy a baba rendben van, ő meg majd kiheveri...

Egyébként én az ilyen dolgok miatt hajlok arra, hogy bizonyos esetekben a császár esteleg jobb. (mondom ezt totál kívülállóként - bár már ott tartanék!) Az a baj, hogy Magyarországon annyira császár-ellenesek az orvosok is és a közhangulat is, hogy nehéz ezzel szembe menni.

A barátnőm farfekvéses babát szűlt meg normál úton, a férje ott őrjöngött, hogy császározzák már meg, mire az volt a válasz, hogy mi nem szoktunk.... azután a doki utólag mondta, hogy lehet, hogy császározhattak volna. Hát köszi.... Kiakadok attól, hogy engem azért kezelnek így vagy úgy, mert ott éppen mi a szokás, vagy a statisztikájukban éppen mi mutatna jobban.

Abbahagyom a fortyogást és tovább izgulok:)))
Szép hétvégét mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

A párom volt a doktornőnél és annyit sikerült kihúznom belőle, hogy a genetika is és a hormonvizsgálat is jó, és most nem kell mennie a doktornőhöz egy darabig. Nos, ez utóbbit nem tudom, mit jelent... Megpróbálom hétfőn megtudni Mártától, hogy ez micsoda. Illetve megkérem, hogy juttassa el Szakács doktorhoz a leletet. Ha ez jó így lombikra, akkor pedig megpróbálom ebbe az irányba terelgetni.
Jelenleg jobb ötletem nincs.
De az már jó, hogy nincsen nála nagyobb baj (mert én ezt így értelmezem).

Szép hétvégét!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a segítséget :)
Azt hiszem megpróbálom keresztül ütni a háziorvoson az ÁNTSZ-es beutalót.Remélem megírja, néha kicsit smucig :lol:

Amúgy errefelé most nincs semmi...csak várakozás és várakozás és várakozás...

Mindenkinek meg y a DRUKKKK én meg tovább várakozok :D

Ephi
ephi
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, örülök,h jók lettek az eredmények. Kíváncsi vagyok,h mondanak e holnap valamit, remélem igen ;)

Hepehupa, nem semmi amit a tesód átélt, további jobbulást kívánok neki.

Ephi, a többi vizsgálatot ott csináltatjátok?

Évi, Zafír???

Szépséges estét mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Ma reggel sikerült kihúznom az információt a páromból, hogy kapott leletet és a doktornő lombikot javasolt. Kérdeztem, hogy erről mi a véleménye, azt mondta, hogy majd megbeszéljük. De nem volt nyűgös vagy mérges és nem fagyott meg a légkör sem, úgyhogy bizakodó vagyok:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, drukkolok Nektek, örülök, hogy a párod nem zárkózott el mereven a dolgoktól. :)

Bari, hogy vagytok? Szerdán mentek konzira?

Évi, mi volt pénteken? Várlak a hírekkel!

Ephi, remélem, hogy ad a dokid beutalót!

Ma megyek asszem vv-re, progeszteron, prolaktin :)

Hepehupa, ideért az enyhülés :)
Pusza!
zzafir75
 
 


Sziasztok Lányok!

Most csak röviden, de még jövök ma! :D

Pénteken megvolt a konzi kb. 1 óra hosszás volt :wink: !
és ma voltunk terheléses cukron és IR-en.

Később megírom részletesen, hogy mi volt és az eredményt is.

pusssssz

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Huhh, Évi, izgalmas.
Majd írd meg azt is, hogyhogy mégis volt IR vizsgálat?
Nekem sem volt még, lehet, hogy ki kéne lőni ezt is a siker érdekében....???
zzafir75
 
 


Lányok, mi újság? Rég jelentkeztetek? Én is megyek dolgozni, puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki???
Nekünk ma megvolt a konzultáció és olyat hallottunk amit álmunkban sem gondoltunk volna.
Képzeljétek: amint piri megjön indulunk. Holnap 2 vérvételre is megyek, aztán ha piri megjön megint menni kell vv-re. Kedden csoportos tájékoztatásra kell mennünk. No meg pirifüggően indul majd az UHU is.....

Csajok, hasonló jókat kívánok nektek is az elkövetkezendő időkben ;)

Puszi mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!


Bari, Évi,
MINDENT BELE,MINDENT BELE, MINDENT BELE!!!!!!!!!!!
HAJRÁ HAJRÁ!!!
DRukkolok ezerrel, hogy minden rendben legyen!

Lányok, ezek csupa jó hírek!

Öröm ide bejönni!

Én pénteken megyek konzi uhu meg mit tom mire... most kell szednem fogamzásgátlót, ugyan nem tom miért... de beszedem...remélem többet nem kell beszedni :(

DE:
DRUKK!DRUKK!DRUKK!!


EPhi
ephi
 
 


Bari,
ezek fantasztikus hírek! Máris kezdés? Azt hittem, hogy várnotok kell. Milyen vérvételed lesz?
A tájékoztatótól ne rémülj meg, elég durva dolgokat mondanak, de csak a legrosszabbra készítenek fel.

Ugye majd jössz és mesélsz, hogy mi újság? DRUKK NEKTEK!

Ephi, akkor nálatok is kezdés van? A fogigátlót már éles kezdés előtt szokták adni, hogy leállítson vmi hormonokat, gondolom, hogy hosszú protokoll lesz? Nálam mindig azzal lettek a jobb eredmények, több petisejt és jobb minőség!

Évi, mi újság? Hepehupa? Maja? Ljuci?

Puszika
zzafir75
 
 


Ephi, köszi a drukkot :D a fogigátló szerintem is a kezdés jele :lol:

Zafír, holnap testosteront, progresteront fognak nézni. Előtte még Battán leveszik a toxot. Ami a kezdést illeti, tényleg bazi váratlanul ért minket, lehet,h aludni sem tudok ma úgy fel vagyok dobva :roll: Az igazat megvallva mi sem számítottunk kezdésre, szóval Dévisz ma megríkatott :cry: a jó hírével, utána meg nem értette,h miért sírok :lol: Nagyon cuki volt ;) . Nektek most vizsgálatok vannak?

Bodzássüti, nálatok van valami fejlemény?

Többiek, Évi, Maja, Ljuci, Hepehupa rég jelentkeztetek! Mi van veletek? Hol tartotok?

Mindenkinek megy a drukk és jövök mindig az új fejleményekkel ;)

HAJRÁ CSAJOK!!!!!!

Jó éjt!

Bari

bari6
 
 


Bari,

nálunk még apa végleges diagnózisára várunk, 28-án kell mennie, utána tudjuk belőni, hogy kb. meddig tart a kezelése és nálam mikor kerülhet sor a hysterre. Folytatás csak azután.

Puszi mindenkinek!

PS: ÉVI majd jelentkezz, hogy mi volt :)
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk...
Bari ez szuper!
Évi, megy a drukk, ahogy kell...

Nálunk egyenlőre semmi fejlemény. Jó esetben hétvégén tudunk nyugodtan beszélgetni. Remélem, hogy tényleg beadja a derekát. Mindenesetre hosszú távokban tervez (mostanában elég sok olyan ügyünk van, ami ilyen jellegű) márpedig tudja, hogy ebben könyörtelen vagyok... ha nemet mond, én is nemet mondok:((( de erre most gondolni sem akarok, hanem inkább keresem a pozitív irányú fogódzókat.

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, drukk a hétvégi kupaktanácskozáshoz :):)

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Tegnap két meccs között:))) sikerült beszélnünk. Beleegyezett, de mégegyszer akarja hallani Szakács doktortól a dolgok menetét. Mindegy, mert a doktor úr amúgy is azt mondta, hogyha minden összeállt, akkor le kell üljünk megbeszélni a menetrendet.

Az azért most is kiderült, hogy nagyon fél a felelősségtől és az élete totális felfordulásától, ugyanakkor csábítónak találja, hogy lehet saját gyereke:))) Hát igen, megértem, már sokáig élt úgy, ahogy most, ezt megszokta és tart az ismeretlentől. De az a fő, hogy beleegyezett.

Az viszont engem keserített el egy kicsit, hogy azt mondta, három hónapig kell valami c-vitamint meg e-vitamint szednie. Ami azt jelenti, hogy nem indulhatunk azonnal:(((
Mindegy, ha csak ennyi kell, kibírom

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?