Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Itt vagyok, nem tűntem el! :)
Elég sűrű volt a hétvégénk, azért nem tudtam írni.

Zafír mizujs, jól vagy?? Szorítok!!!!!

Bodzássüti túléltétek a konzultációt? :wink:

Bari, mindjárt itt van május 18! Köszi a tüszőnövesztőket eddig használtak, de még szükség van rájuk!!!

Hepehupa tök jó, hogy ilyen szuperül érzed magad. Küldj egy simogatást Tofunak a nevemben. :D

Ephi megnézem, hogy eddig (januárban kezdtük a kivizsgálásokat a lombikhoz) nekünk milyen költségünk volt és megírom neked, hogy be tud tenni a táblázatodba.


Elkezdtük a stimulációt Csütörtökön! 4 napig adtam a Menopurt majd ma reggel 8-ra mentünk UHUra és vérvételre.
Jó híreket kaptunk, mert most 8 db szép és 1db kicsi tüszőm van!!!
Adnom kell tovább a szurikat és Szerdán ismét 8-ra kell mennem UHUra és valószínű, hogy vérvétel is lesz. ( a vércsoport és ellenanyagszűrés miatt )
Pénteken is mennem kell majd UHUra. Vass doki mondta, hogy lehet, hogy már szerdán meg tudja mondani a leszívás időpontját.

További szép napsütéses napot!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok !

Evi,
Kisse megkesve ugayn, de gratulalok a hazzasagi evfordulotokhoz.

Ephi,
Kitartas es turelem! A muitet utan biztosan felporognek majd a kezelesek es ha lombikra lesz szukseg, akkor garantaltan nem fogsz unatkozni a sok UH es vervetel miatt a stimulacio alatt es a beultetes utan.

Zzafir,
Remelem, jol vagy es a probatranszfer es beultetes utani verezgetes nem tartott sokaig. Mikor kell terhessegi tesztet vagy Beta HCG-t csinaltatnbod?

Bari,
Kitartast a ket intezethez. Nalunk harom intezet volt a listan, de az elso, Ciris-ben tett latogatas, meggyozott es a masik kettobe el se mentunk. Igy is epp eleg volt a kivizsgalasokat vegigcsinalni.

Bodzassuti,
Remelem, jol ment a konzultacio az andrologussal es a parod nem hatralt meg.

Tofu elerte a kritikus testtomeget es mar szinte minden mozdulatat megerzem :lol: Nem vagyunk igazan szinkronban, mert o akkor aktivizalja magat, amikor en epp szunyokalni vagy aludni szeretnek :shock: Ejszaka minden fordulas utan felebredek, merft olyankor ugy tunik, mintha Tofu egyik oldalamrol a masikra atuszna, gimnasztikat vegezne es keresne a kenyelmes helyet :shock:
De az is lehet, hogy ez a normalis szinkron, azaz a baba akkor aktiv, amikor anyuka pihenni vagy aludni szeretne :lol:

Mult heten elkeszult a reszletes vercukorgorbe es, sajnos, a 7 ertekbol egy magasabb a megengedett szintnel. Ma voltam az altalanos orvosomnal, aki szerint nem tul nagy a gond es ez alapjan nem fognak inzulininjekciot felirni. Viszont minden edes es cukrozott etelt ki kell irtanom az etrendbol mint rostos uditok (eleve nem iszok), feher kenyer (hetente egy ropogos kenyercsucsok a fogyasztasom), tesztabol teljes kiorlesu (eddig se ettem mindennap, csak hetvegente), lekvar (hetente 3-szor egy preselt fureszpor cracker + lekvar a desszertem, ami ugrik), csokolade (a masnaponkenti egy kocka 70% etcsokikocka is ugrik), edes jughurt (eleve csak naturt vagy nagyon alacsony cukortartalmut eszek).
O is elismerte, hogy nem tudok sokat javitani, mert eddig is csak 3 kilot szedtem fel, pedig mar a 6-ik honap masodik feleben jarunk.
Szerinte a szakorvos havonkent fogja a cukorgorbe vizsgalatot kerni es ha romlik, akkor meg az is elkepzelheto, hogy az inzulininjekcio lesz a megoldas :(
Sejtettem, hogy gond lesz a vercukorral, mert a csaladban nagyon sok a 2-es tipusu diabeteszes plusz nekem 17 volt egy hasnyalmirigygyulladasom, ami miatt valoszinuleg kicsit kevesebb inzulint termel a szervezetem :(
Egy orvos mar 8 eve figyelmeztetett, hogy nagy valoszinuseggel gond lesz majd terhesseg alatt.
Megprobalok meg fegyelmezettebben enni, remelve, hogy meguszom inzulininjekcio nelkul.
Ez van, ezt kell nem szeretni :roll:

Minden szepet es jot!
hepehupa
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi, jól vagyok, néha furán érzem magam, amióta velem vannak a gubicskáink, nem volt vérezgetés. Kicsit szédelgek, fáj a fejem. Amúgy semmi extra, kapok elég gyógyszert, azok okozhatják.

20-án tesztelünk, még messze van.

Hepehupa, remélem, megúszod az inzulin szurit :), drukkolok!

Évi, hajrá, hajrá, tüszőnövesztő drukkok!!!!! Várom a híreket, hogy mikor lesz a punkció és milyenek a tapasztalataid Cirisben.

Bari, hogy vagy?
Bodzássüti, ma volt a konzi?

PUSZA
zzafir75
 
 

 
 

Sziasztok,
régen jártam erre, mert muszáj volt jegeltetni a babaprojectet, mert január végén derült ki, hogy cisztám van, addig nem stimoznak rá. A dokim április elején operált, így most pihi van, aztán később megyek vissza majd a CIRIS-be.

Viszont még februárban csináltattam az AMH Szakács doki kérésére, mivel nem volt aktális a téma, el is felejtettem, ellenben most kértem el tőlük.
Azt hittem, szívinfarktust kapok, nagyon megijedtem, hogy csak 5,8 lett az érték:(((
Ez a ref. tart. szerint nagyo alacsony, és a neten töb helyen írják, hogy ha alacsony az AMH, akkor a jelenleg ismert stimu technikák sem vezetnek eredményre:((

Segítsetek nekem, volt már vkinek ennyire alacsony az értéke???
Lehet, hogy itt a bökkenő nálam, hogy nincsenek normális petesejtjeim, amik megtermékenyülni képesek!?:(((
ljucy
 
 


Szia Ljuci,

üdv ismét itt!

Ne haragudj, hogy ha butaságot kérdezek, de mi az az AMH?
Így akkor még nem is próbáltatok a stimut? Írj még magadról!

A barátnőmnél is hasonló a probléma, bár az AMH értékről nála nem hallottam, csak több meghiúsult punkcióról. Pont azért akarja ő is a Ciris-t választani, mert hogy itt van/lesz petesejt donáció?
Erről tudsz valamit?

Szép estét mindenkinek!
zzafir75
 
 


ZZafir,

az amh egy olyan hormon, ami a petefészek működését,ill. a reprodukciós képességet nézi/mutatja.
Ez nekem baromi alacsony, de sajnos elég kevés info van róla a neten, de amik vannak, azok eléggé megijesztettek.

Én nem szeretnék emmiképpen petesejt donort:(
30 éves sem vagyok, fiatal még ahhoz, hogy kimerüljenek a oetefészkeim:((

Egyelőre még csak én következtettem ki a neten olvasottak alapján, hogy lehet, hogy nekem egy lombik is reménytelen lenne:(
Még nem mentem vissza, most a műtét miatt eléggé felborult a ciklusom, úgyhogy kicsit várok, mert ők is csak azt mondanák...


Nektek nem néztek itt a cirisben AMH-t?
ljucy
 
 


Zzafir,

stimut még nem próbálunk, mert amikor odamentem, a leleteim alapján megbeszéltük az inszemet, de csinált még egy uH-t előtte, és volt vmi cisztikus képlet a jobb oldalon, ezért nem csinált simut, azt mondta, ezt előbb ki kell venni.
De ott nem tudtam volna kifizetni a műtétet, így a saját nőgyógyászom csinálta meg a műtétet.
Most a műtét után megint nőtt 2 nagy cisztám, de ez már olyan, ami tüsző akart lenni, csak nem tudott megrepedni.
Ezzel most nem mehetek meddőségibe, mert megint elhajtanak, mert a cisztára nem stimuznak rá:(
Viszont ez az anti-müller hormon érték meg baromira idegesít:((((((
ljucy
 
 


Sziasztok!


A párom nem menekült el, hősiesen elment a doktornőhöz. A seregszemlén az az ábra, hogy a szám és mozgás gyengusz, az alak okés.
Vettek Tőle vért hormonvizsgálathoz és kromoszóma vizsgálathoz. A hormonvizsgálat eredménye holnap meglesz, a kromoszóma három hét és olyat nekem is kell csináltatnom. A kromoszóma vizsgálattal akarják megtudni, van-e valamilyen genetikai probléma. A hormonvizsgálattal pedig azt, hogy érdemes-e neki valamilyen serkentőt vagy doppingszert a sereghez.

Most leginkább a kromoszóma-vizsgálat miatt aggódom. Remélem, nem találnak semmi eltérést.

Az az érzésem, hogy most éppen abban a stádiumban van, hogy megpróbálja bebizonyítani, mennyire kockázatos, hogy itt erőszakoskodom vele és a természettel.

Röviden ennyit tudok most. Ha minden igaz, akkor csütörtökön megyek a kromoszóma vizsgálatra meg talán a műtét utáni kontrollt is meg lehet ejteni. Lehet, hogy akkor már többet tudok.

Köszönöm a drukkokat és nagy ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Ljuci, ezt az amh-t vérből nézik? Akkor nálad végül is a ciszták akadályozzák a kezdést, igaz? Hát igen, ha vannak ciszták, azzal nincs kezdés. Küldöm a cisztaüző drukkokat!

Bodzássüti, köszi a híreket, akkor jó volt végül is a tegnapi konzi!
Nyugi, a genetika úgyis negatív lesz, nekünk is megcsinálták és akkor mondta a konzulensünk, hogy nagyon kevés embernél lesz gond. Nálam egy mutató lett pozitív, ami az emberek 40%-nál - a trombózisra való hajlam. De ennyi lett a vége.
Úgyhogy drukk és nyugi, úgyis negatív lesz az eredmény!

Bari, hogy vagy? Évi?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Hepehupa, örülök,h Tufuka jól van :P a legtöbb ismerős kismami hasonlókról számolt be a mocorgást illetően. Lesz ez még rosszabb is állítólag :shock: .

Ljucy, Nekem már néztek AMH-t a Cirisben. Pont múlt héten kértem el az eredményt, mert az nem volt meg. Megpróbálom nem elfelejteni, de felírom az én értékeimet. Amúgy nekem is azt mondta Szakács doktor,h egy kicsit az alsó határon van, de nem vészes. Jaj de kár,h nem olvastalak este :roll: mert most izgulok,h nekem milyen értékem van. Össze tudjuk majd hasonlítani, mert egyidősek vagyunk. :wink:

Zafír, megy a további drukkkkkkk :D

Bodzássüti, mennyire kevés a katonaságotok? Vitaminokat kapott?
Biztos nem lesz baj a kromoszómákkal :wink: szorítok nagyon,h rendben legyen minden.

Évi, megy a tüszőnövelő drukk :wink:

Ephi, neked küldöm a mensimeghozó drukkot!

Szép napot mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


ZZafir,

de akkor végülis mi a megoldás a cisztákra? Megint egy műtét? vagy hazazavarnak, hogy múlasszam el, addig nincs kezdés???
Ez őrület!!:(

Barika,
hát, nekem még az alsó határ alatt van jóval, mert 0-13-ig alacsony, nekem meg 5,8, szóval nagyon gáz:(
De erre mit lehet tenni, mit mondott a Szakács doki? ha nagyon alacsony, akkor már bele sem kezdenek semmilyen kezelésbe? Vagy lehet ezt az értéket javítani vmi gyógyszerrel, injekcióval? Rákérdezel erre majd, ha mész?
ljucy
 
 


Sziasztok !

Ljucy,
Nekem is alacsony tartomanyban volt az AMH-m az elso lombik elott es megis lett 3 szep embrio, amibol ketto meg is tapadt, de sajnos spontan vetelessel vegzodott.

A masodik lombik elott meg rosszabb lett az erteke, de ennek ellenere ujfent lett 3 szep embrio es Tofuval mar a 6-ik honap vege fele jarunk.
A masodik lombik elott Szakacs doktor azt mondta nekem, hogy az AMH ertekenek a romlasa nem jo jel, de megprobaljak kikorrigalni.

Ugy tudom, azAMH-vizsgalatot, legalabbis tavaly, csak a Ciris vegezte Magyarorszagon. Valoszinuleg ezert talalsz rola nagyon keves anyagot.
Viszonylag uj koncepcio, mert tolem egy kulfoldi millios nagyvarosban vettek a vert hozza, aqz elemzest viszont agy 300km-re levo laborban csinaltak.

Egy cisztat nalam is talaltak es ennek ellenere azonnal kezdhettem a stimulaciot. Attol fugg, hol van es milyen meretu a ciszta. Ne felj kerdeseket feltenni a cisztarol. Magyaraztasd el, miert mehet vagy nem mehet a stimulacio.

Mennek a drukkok embrioragasztasra, tuszonovelesre es partner-hozzaallas-javitasra!

Szep napot !
hepehupa
 
 


Sziasztok!

Bari & Ljucy NE parázzatok, mert az alábbi linken láthatjátok az Anti-Müller Hormon ( AMH ) értékeit. Nekem egyébként 6-os és erre azt mondta a Vass doki, hogy teljesen normális, az életkoromhoz megfelelő !( 35 vagyok ) a link:
http://de.wikipedia.org/wiki/Anti-M%C3%BCller-Hormon

Igaz, hogy német, mert magyarul elég kevés info van róla, de bemásolom ide az értékeket:
- nők a termékeny korszakban: 1–10 µg/l
- csökkent fázis: 0,4–1,0 µg/l
- Menopauza: < 0,4 µg/l
- Felnőtt férfi: 1,5–4,3 µg/l

18 és 29 év között 20-25 pmol / L, 30. évtől jelentősen csökken, és 37. életkora körülbelül 10 pmol / L. Annyit írnak, hogy az 0,5 alatti értéknél a stimu nem hoz olyan jó eredményt.

Egy másik helyen viszont ezt találtam:
Referenzbereiche: (értékek)
( Nőknél) Frauen 1-5 ng/ml
( csökkent fázis )ovarielle Restfunktion: 0,8-1,0 ng/ml
( Menopauza)Menopause: < 0,1 ng/ml

 ( férfiak )Männer 3,0-5,4 ng/ml

 (fiatalok/gyerekek)Jungen
1-4 Jahre: 51,5-88,3 ng/ml
4-7 Jahre: 44,5-78,1 ng/ml
7-9 Jahre: 33,8-60,2 ng/ml

Itt olvashattok róla egy picit:
http://www.medicalonline.hu/cikk/termek ... /index.php

pussssz

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Hepehupa, Kásakévi,
nagyon szépen köszi, mostmár jobban érzem magam, kicsit megnyugodtam, tegnap már eltemettem magam emiatt...
Én még csak 30 vagyok...

Az első értékek &micro;g/l-ban vannak, a második a ciris-es mértékegység a ng.
Ha itt csak 1-ig van a csökkent termékenység, akkor a papírra miért írták azt, hogy 13-ig alacsony, és kb. a 32-estől jó!? Na, mindegy, a lényeg, hogy ha esetleg lombikra kerülne a sor, akkor van még értelme. Bár, előbb egy inszemmel kezdeném szívem szerint.

A cisztám egyelőre foliculláris cizsta, ami peteérés után elfelejtett megrepedni, az nem tudom, mikor és hogyna fog elmúlni. De erre biztosan nem fognak rástimuzni:(
Most kicsit még várok, mert ez az első ciklus a műtét után, hátha a következőben nagyobb sikerrel járok, és ciszta helyett petét növesztek és érlelek.
ljucy
 
 


Sziasztok!

Itt is vagyok, de kezdek az őrület határán lenni :cry: ma egész délután görcsöltem, először azt hittem,h azért mert pont egy hét múlva kéne megjönnie. Aztán a görcsök nem múltak,hanem megmaradtam. Azóta meg szembesültem azzal a ténnyel,h úgy néz ki,h megjön :cry: :cry: :cry:
Szerintetek mitől lehet? Soha nem volt még ilyen,h egy héttel korábban megjöjjön. Felhívjam Szakács doktort? vagy törődjek bele, vagy várjak még pár napot? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ljucy megnéztem az AMH-t. Tavaly lett nézve akkor volt 12,6 pmol/l
A ref.tartománynak ezt írták: 0-2,14 pmmol/l, 2-13 pmol/l alacsony , 13-27 pmol/l kielégítő
Nem nagyon mondott rá semmit. Mindig csak annyit, h majd ez stimuhoz kell majd.

Évi, köszi az adatokat :D

Szerintem sincs okunk az aggodalomra Ljucy. Mindannyiunknak lesz majd kisbabája :wink:

Szép estét!

Bari

bari6
 
 


Helló Csajok!

Kérdezni szeretnék tőletek, akinek van tapasztalata légyszi írja meg.
Csütörtök óta szúrom magam és tegnap estére már baromira feszített a hasam,alig bírtam lehajolni. Viszont reggel már nem igazán éreztem a feszítést és az injekció beadása után 1-2 óra után sem éreztem, hogy igazán „beindult” volna.
Nagyon megijedtem, mert azt gondoltam, hogy esetleg kifakadtak a tüszők.
Holnap megyünk reggel UHUra és majd minden kiderül, de eléggé parázom, hogy ez a stimuláció sem sikerül...........
Este 20-21 óra között beadtam az előírt „ellen tüszőrepedés” injekciót, remélem nem volt felesleges!

Szóval..........Ti meddig éreztetek feszítést??? egészen a „leszívásig” vagy egyáltalán nem??? vagy változó ideig????

előre is köszönöm.

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!

Akkor lehet, hogy nekem is van ilyen véreredményem, csak elfelejtettem, vagy nem foglalkoztam vele, majd átlapozom már a dossziét.

Ljuci, én úgy tudom, hogy a legtöbb ciszta vérzéssel távozik és a meg nem repedt tüszők is, de valóban úgy tudom, hogy ha az ott van, akkor nem stimuznak rá, persze kérdés, hogy mikor van ott? Azt hiszem, hogy nekem a ciklus vége felé kellett mennem uhura, hogy ezt ellenőrizzék.
Valami természetes gyógykészítményt próbáltál már? Mit mondanak a dokik?

Évi, én a punkció előtt olyan voltam, mint egy felfújt lufi, nekem is keményedett a hasam, mi délután szúrtunk, így most nem emlékszem, hogy pontosan mikor, de hogy nem folyamatosan, az biztos. Szerintem jó kezekben van és nem lesz idő előtt baj. Igaz, én is mindig ettől félek. De mindig alaptalanul. Meglesznek a kincseid, látni fogod őket az uhun. Mikor várható akkor a punkciód?

Köszi a drukkokat :wink:
zzafir75
 
 


Bari,
a12 körüli nem annyira rossz az 5,8-hoz képest, bár az is az alsó tartományban van, az tény.

Zzafir,

a ciszta ebben a ciklusban jött, már a 17. ciklusnapon 4cm volt, ráadásul kettő van beőle, mert előző ciklusban volt egy laparoszkópiám.
Az a gond, hogy nekem a vérzéseim elég kis semmilyenek, mondhatni alig van, és attól tartok, ez nem fog távozni azzal. Korábban már volt ilyen, és műtéttel végződött:(
Jövő hétre várom a mensit, ha nem jön meg, gondololkodom egy vérzésmeghozatalon Norculuttal, azzal elvileg lesz egy normlis vérzésem, és van rá esély, hogy kipucol, azt mondják...
Dokihoz (nőgyogyi) csak 2 hét múlvára kaptam időpontot, addig meg hatalmasra nőhet:(

Homeopátis cuccot szedek a doki javaslatára, cseppeket, ,egy hete, de egy hét semmi ezekből a cuccokból...
ljucy
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a mensi drukkot :) nagyon használt, tegnap meg is jött
:lol:

Bari,
Ne riadozz, semmi baj nincs, ha megjött az biztos azért van mert tisztulni szeretne a szervezeted a műtét után. Ez ha jól gondolom nekem is így lesz ... ehh ehh :))))

Ljucy,
üdv köztünk, még nem találkoztunk:) Szerintem ne parázz ha még csak 30 vagy. Én több ( nem is tudom mennyi :))) aztán most egy polippal bírkozok.
Szerintem, ha megengedsz egy szerény véleményt, én a lombikra szavaznék akkor biztosra tudsz menni. A stimuláció sose biztos, ott nagyobb esély van arrahogy ne sikerüljön.
Vass dokihoz eleve úgy mentem, hogy lombikot kérek ( Pincér egy lombikot lesz szíves :lol: :lol: :lol: :lol: -azt hiszem megbuggyantam kicsit) más nagyon szoba se jöhetett ezekkel az eredményekkel. Szóval fel a fejjel! Még semmi sincs veszve:)

Hepehupa,
mond, hogy most mindent kiirtottál az étrendedből, mit eszel?
Se kenyér, se lekvár, se húsi. Talán zöldséget? Gondolok a jövömre, azért kérdezgetlek, mert sejtésem szerint, nekem is hanyagolnom kell majd sok minden nagyon finom dolgot....
Tofuról nincs kép véletlenül?

Zafír,
hogy van a gubicskáid? Mikor mész legközelebb UHUra?

Éva,
huuuu drukkolok! Remélem Vass doki csupa jókat fog mondani. Én is nála vagyok... remélem majd összefutunk :))

Tehát mindenkinek megy a NAGY NAGY DRUKK DRUKK!!!!

és kitartás lányok semmi sincs elveszve!

Ephi
ephi
 
 


Sziasztok!

Az tuti,h semmi sincs elveszve...olyannyira,h nem lett mensi, nanem csak nyákkal távozó pecsét, az is csak 1x. Ma nem görcsölök már, de érzem a hasam alját :? beszéltem Szakács doktorral. Nagyon nem tudott mit mondani, csak valami olyat,h majd idővel kiderül,h mi volt... :shock: ami elég rejtélyesen hangzott. :roll:
Majd jövő héten kiderül,h megjön vagy sem...mert az igazat megvallva pont hasonlított egy beágyazódáshoz (ami teljesen hülyén hangzana a mi esetünkben, de ugyebár csodák vannak). Olyan hülyén is érzem magam, olyan vagyok mint aki ivott, már a kollégáim is megjegyezték,h mi volt az ebédemben? :oops: de lehet,h csak azért vagyok ma ilyen,mert felcsillant a remény bennem,h mi van akkor,haaa, de a következő pillanatban eszembe jut,h nekünk nagyon kicsi esélyünk van arra,h természetes úton jöjjön a baba, de valahogy mégsem tud ez a gondolat lelombozni,mert belülről mérhetetlenül boldognak érzem magam. A férjemnek nem is akarom elmondani, mert ő tuti nagyon beleélné magát (nem mintha én nem :oops: ) , de szerencsére itt vagytok ti nekem akikkel megoszthatom a gondolataimat.....amennyiben tudtok követni :shock:
Uh, jó sok zöldséget hordtam itt össze :roll: kb. ilyen a napom is.
Arra vágyom most,h üljek egy helyben és ne csináljak semmitsenem,hanem csak nézzek ki a fejemből.

Puszi mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Bari, juuuuhhhhuuu - akkor tesztelsz??? HALK DRUKK

Ephi, sajnos semmit sem tudok még. 20-án kell tesztelnem, addig csak a várakozás van. :roll:

Ljuci, szerintem is nagyon fiatal vagy, én már legalább egy 5-sel idősebb.. :oops: úgyhogy van még időd bőven.
Állítólag van olyan klinika, ahol felüléseket javasolnak cisztára, fogalmam sincs, hogy segít-e, de mivel sport, ártani - biztosan nem árt.. :)

Tofukánk?

Évi, hogy vagy? Megnyugodtál?
zzafir75
 
 


Sziasztok Lányok-Lányok "földiboszorkányok"! :lol:

Ephi jó híreket kaptam Vass dokitól!
Mikor jársz legközelebb a CIRISben?

Zafír megnyugodtam, megvannak a 'kincsecskéim"! :D
9 db szépen növekvő tüszőcském van, furi, mert átalakult az érzés és már nem puffadok, hanem olyan"feszítgető" sokat pisilős lettem! :oops:
A nyálkahártya is okés (8,5mm ), pénteken reggel megyek UHUra és vérvételre (az altatás miatt) és ha minden jól megy, akkor hétfőn punkció :!:
Hogy bírod a várakozást, én már előre izgulok?!

addig is napi 2 szuri :?

Bari én is szorítok, hogy "pocaklakód" legyen! Csodák tényleg léteznek, mert az egyik ismerős házaspárunknak is így lett egy szép kislányuk!!!! Tukajdonképpen szinte a 0-val volt egyenlő az esélyük, mert a spermakép pár 100as és peteérés talán évente 2szer v. 3szor, ha volt!!!! De Rebus az élő bizonyíték rá!

Ljucy neked is szorítok, hogy felszívódjanak maguktól a ciszták.

Hepehupa, hogy vagytok?

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!

Évi, szuper hírek :lol: Nagyon szorítok,h a 9 kincsed szépen növekedjen. Küldöm a tüszőnövelő drukkokat :lol: eddig mindig bejöttek a drukk-küldések :wink:

Aranyosak vagytok nagyon, és köszönöm a drukkokat :P
Egy volt kolléganőmék októberre várják a csodájukat. Ő mindig azt mondta,h csodák nincsenek, s lám ott lakik a pocakjában :wink:
Tesztet max. csak jövő héten csinálok hétfőn,ha addig nem jönne meg. Amúgy kedden mennénk majd a BMC-be és a Dévaiba.

Cistaűzésre már én is olvastam a felüléseket + borzasztó sok folyadékot,deee küldöm Ljucy a cisztaűző drukkjaimat :wink:

Pusztik és szépségesenszép estét kívánok!

Bari

bari6
 
 


Evi, ezek nagyon jó hírek!!!! Küldöm a tüszőnövesztő drukkokat! Hát igen, egyre szűkebb bent a hely, úgyhogy a vége felé már érzi az ember! Hétfőn akkor várhatóan punkció? Izgulsz?
Én most nagyon izgultam, nem tudom, hogy miért, de "kellemesen" csalódtam, alig volt fájdalmam a leszívás után, teljesen meglepődtem.
A várakozás nem könnyű, de nem lehet siettetni a dolgokat, így hát az esélytelenek nyugalmával várom a napot....


Bari, drukk drukk drukk a spontán babóra! Más fórumról is ismerek olyan lányokat, akiknél sikerült, most épp az egyiken 2 olyan lány is van, akinek spontán babója lesz, reménytelen helyzetből, már lombikra készültek. Most várják azt, hogy mehessenek az uhura és hogy hogy áll a dolog, de a tesztek már jeleztek +++++


Bodzássüti? Kaptatok hétfőn gyógyszert? Vagy vitamint?

Hepehupa, Tofunk?
:)
zzafir75
 
 


Vjlucsi, bocsánat, Neked is írni akartam, hogy vagy?
Mióta próbálkoztok? Írsz még többet magadról?
zzafir75
 
 


Lányok,
nagyon arik vagytok, hogy így ismeretlenül is drukkoltok nekem:)
szükégéem is lesz a cisztaűző drukkokra. 3-4 nap múlva kell majd megjönnie, de mivel peteérésem sem volt ebben a hónapban, nehezen tudom elképzelni, hgy megjön! Régen nem vártam már ennyire egy mensit:)

Mindenkinek drukkolok én is nagyon!
Bari,
vannak csodák, én is ismerek ilyen lányt, akik lombikra készültek, és ekőbb összejött spontán a babó!
ljucy
 
 


Sziasztok!


Ma voltam kontrollon (műtét utáni) és kromoszóma vizsgálaton, pontosabban vérvételen a kromoszóma vizsgálathoz. Márta megnyugtatott, hogy nem lesz azzal egyikünknél sem gond (Ti is mondtátok itt, úgyhogy most már ilyen értelemben tényleg nyugodt vagyok)
A rosszabb hír viszont az, hogy Szakács doktor szerint nem kellene nagyon erőlködni az inszemmel, mert a nehezen átjárható petevezető nem kecsegtet sok sikerrel. Engem önmagában a lombik nem zavarna, illetve nem tartana vissza, sőt magamtól is arra szavaznék. Az inszemet annyire gyenge kísérletnek érzem önmagában is (lehet, hogy nem így van, de valahogy mégiscsak az az érzésem). Viszont a párom nagyon ellenzi a lombikot (már írtam, nem akarom újra részletezni). Megint nagyon segítőkészek voltak az Intézetben, mert felajánlották, hogy beszélhetek a doktornővel telefonon és elmondhatom neki, milyen irányban kellene meggyőzni a páromat, illetve eloszlatni a félelmeit.
Ami egyébként a páromat illeti, nagyon megdícsérték, hogy mennyire rendesen viselkedett. :))))
Na persze, tud viselkedni, a hisztit nekem tartogatja.
Mondjuk ma mesélték, hogy egyáltalán nem egyedi az eset.

Képzeljétek: nekem is van egy ismerős házaspár, ahol volt 4-5 inszem, és utána az első lombiknál, a punkció napján jelentette be a férje, hogy nem is akarja az egészet, mi több, válni akar. Állítólag nem volt semmi előjele. Nem semmi, nem?

Mennek a drukkok változatlanul mindenkinek,
Zafír nagyon drukkolok, mikor lehet tesztelni?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


[quote="bari6"]S írta:bari6ziasztok!

Az tuti,h semmi sincs elveszve...olyannyira,h nem lett mensi, nanem csak nyákkal távozó pecsét, az is csak 1x. Ma nem görcsölök már, de érzem a hasam alját :? beszéltem Szakács doktorral. Nagyon nem tudott mit mondani, csak valami olyat,h majd idővel kiderül,h mi volt... :shock: ami elég rejtélyesen hangzott. :roll:
Majd jövő héten kiderül,h megjön vagy sem...mert az igazat megvallva pont hasonlított egy beágyazódáshoz (ami teljesen hülyén hangzana a mi esetünkben, de ugyebár csodák vannak). Olyan hülyén is érzem magam, olyan vagyok mint aki ivott, már a kollégáim is megjegyezték,h mi volt az ebédemben? :oops: de lehet,h csak azért vagyok ma ilyen,mert felcsillant a remény bennem,h mi van akkor,haaa, de a következő pillanatban eszembe jut,h nekünk nagyon kicsi esélyünk van arra,h természetes úton jöjjön a baba, de valahogy mégsem tud ez a gondolat lelombozni,mert belülről mérhetetlenül boldognak érzem magam. A férjemnek nem is akarom elmondani, mert ő tuti nagyon beleélné magát (nem mintha én nem :oops: ) , de szerencsére itt vagytok ti nekem akikkel megoszthatom a gondolataimat.....amennyiben tudtok követni :shock:
Uh, jó sok zöldséget hordtam itt össze :roll: kb. ilyen a napom is.
Arra vágyom most,h üljek egy helyben és ne csináljak semmitsenem,hanem csak nézzek ki a fejemből.

Puszi mindenkinek!

Bari



Bari megy a drukk ezerrel!
Nem tesztelsz egyet?

B
bodzássüti
 
 


[quote="zzafir75"]E írta:zzafir75vi, ezek nagyon jó hírek!!!! Küldöm a tüszőnövesztő drukkokat! Hát igen, egyre szűkebb bent a hely, úgyhogy a vége felé már érzi az ember! Hétfőn akkor várhatóan punkció? Izgulsz?
Én most nagyon izgultam, nem tudom, hogy miért, de "kellemesen" csalódtam, alig volt fájdalmam a leszívás után, teljesen meglepődtem.
A várakozás nem könnyű, de nem lehet siettetni a dolgokat, így hát az esélytelenek nyugalmával várom a napot....


Bari, drukk drukk drukk a spontán babóra! Más fórumról is ismerek olyan lányokat, akiknél sikerült, most épp az egyiken 2 olyan lány is van, akinek spontán babója lesz, reménytelen helyzetből, már lombikra készültek. Most várják azt, hogy mehessenek az uhura és hogy hogy áll a dolog, de a tesztek már jeleztek +++++


Bodzássüti? Kaptatok hétfőn gyógyszert? Vagy vitamint?

Hepehupa, Tofunk?
:)



Szia Zafír!

Nem, nem kaptunk még semmit, a doktornő előbb a hormon eredményt akarja látni és a kromoszóma vizsgálatot. Utána mondja ki a végső szót.

B
bodzássüti
 
 


Köszi Bodzássüti :) ! Még nem tesztelek, max. hétfő vagy kedd reggel, de lehet,h addig majd még megjön..... nehéz hinni benne, mert nekem is Szakács doktor azt mondta,h nem sok esély van a spontán babóra :cry: , de tudjuk,h sosem lehet tudniiiiii :P

Tuti jó lesz a kromoszómátok :)

Nem is mondtam, este 7-re megyünk Erdei doktornőhöz, mert a férjemnek fájt a (jaj ezt most hogy írjam le? :oops: ) ....amiből kettő van -ja :lol: Sajna nem most először, úgyhogy úgy döntött,h elmegy megnézetni. De olyan furi, mert csak akkor fájt neki,ha a kocsiban ült :shock:

Szépséges viharmentes estét!

Bari

bari6
 
 


ÓÓÓ, szegény Urad! Remélem, nem lesz semmi gond.
Azért én szorítok, hogy Szakács doktornak ne legyen igaza.....
bodzássüti
 
 


Bari, drukk a spontán babónak, vannak csodák, én hiszek bennük!

Bodzássüti, persze, még várjuk az eredményt. Kromoszómák rendben lesznek! Erről a lombikról tényleg kéne beszélgetni a pároddal, ez "csak" támogatott megtermékenyítés.... persze megértem a félelmeit, mi voltunk annó egy másik intézetben egy tájékoztatón, eléggé ránk ijesztettek ott is, de jobb, ha az ember tudja, hogy mibe vág bele. Drukkolok, hogy sikerüljön eloszlatni a kétségeit.

Hepehupa, Tofunk?

Évi, drukk!!!

Ljucy, cisztaűző drukkok!!!

Jah, 20-án tesztelünk :oops:
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Szerencsére semmi gond nincs csak most találtak visszért az UHUn :evil: amit max. ha az első lombik nem sikerül akkor kellene megműteni.
Amúgy a fájdalma valami gyulladás féle, szerencsére nem találtak arra vonatkozóan kóros dolgot. Azt a gyogyit kapta rá, amit én a kezemre, meg hűteni kell meg a fájdalomra algót.

Nekem a hasam egyre jobban fáj,úgyhogy sztem mensi lesz ez....

Köszi a drukkokat!

Kellemes 7végét!

Bari

bari6
 
 


Jaj. a visszér nem kellemes dolog...., szegény

Még ne add fel, de talán tényleg az a jó, ha nem éled bele magad. Azt is mondják, hogy a terheseknek is van a szokott menses környékén "mindjárt-megjön-érzésük".
Sajnos tapasztalatból nem tudom:(((

Szép hétvégét!
bodzássüti
 
 


Sziasztok !

Bocs, hogy nehany napja nem jelentkeztem, de egyreszt elegge el vagyok havazva munkaval, masreszt a kis szabadidomet interneten bongeszessel toltom, mert szeretnek minel jobban kepbe kerulni a baba-projekttel jaro holmikban, mert mar elkezdtuk a beszerzest. Lassan ugyan, de haladunk a valasztassal es a vasarlassal.
Tofuval nagyon szepen megvagyunk, tovabbra sincsenek panaszaim, ill. csak annyi, hogy reggelente alacsony a vernyomas, viszont ez a “jo” problemak korebe tartozik. Tofu mar vagy 1 kg sulyu es ennek megfeleloen neha akkorat rug vagy bukfencezik, hogy az egesz hasam beleremeg :lol: De egyaltalan nem faj es nagyon elvezem, amikor rugkapal vagy bokszol vagy fordul egyet. Neha a legfurcsabb pillanatokban teszi, mint uzleti targyalas alatt, amikor komoly onuralomra van szukseg, hogy ne mosolyogjak vagy ne kerekitsem ki a szemeim :D
Jovo kedden konzi a nogyogyasszal, meglatjuk, o mennyire latja tragikusan a 7-bol egy vercukorertek nem megfeleloseget.
A dietat meg birom. Sok mindentol eltiltott az orvosom, de zoldsegbol es sovany husbol, halbol lehet enni. Plusz zsirszegeny tej, zsirszegeny es nem cukros joghurt, friss gyumolcs, nagyon magas rosttartalmu kenyer es cracker, sovany sajtok. Ezeket kell varialnom. De lehet, hogy a nogyogyasz enyhit a dietan…

Zzafir, Szoritok a 20-i teszthez, remelem, pozitiv lesz. Ha nem erzel semmit sem, neg nem kell aggodni, mert en szinte honapokig nem ereztem sem mit sem. Csodak pedig vannak es hinni kell bennuk !

Evi, A ket tuszopunkcio elott kb. 4-5 nappal ereztem eloszor feszulest a petefeszkekben, de nem volt tul veszes. Egyik tuszopunkcio utan sem voltak gorcseim, fajdalmaim, es ahogy igertek, csak 2-3 csepp ver volt. Viszont en nagyon pihenosre vettem a programot utanuk es a beultetes utan is.
A tuszopunkcio utan altalaban du. 3-4-ig kell a Ciris-ben agyban pihenni, kozben rendszeresen bekukkant valaki vernyomast nezni vagy erdeklodni, vannak-e fajdalmaid. Mielott hazaengednek, a biologus meg tudja mondani, hogy hany petesejtet tudtak leszivni, abbol hany hasznalhato es hogy ICSI-ztek-e oket vagy esetleg szetosztottak oket ket csoportba es az egyiket hagyjak spontan megtermekenyulni. A petesejtek szamatol es a korodtol fugg. Nalam mindket esetben ICSI-ztek az osszeset. Masnap de. varhato az elso hivas a biologustol, aki elmondja, hogy addig hany termekenyult meg. Ha nincs legalabb 5-6 igeretes es szepen osztodo embrio a leszivast koveto 3-ik nap reggelen, akkor aznap lesz a beultetes, mert nem kockaztatnak, hogy esetleg elhaljanak.
Sajat tapasztalatom alapjan javaslom, hogy ne aggodj, ha nem minden tuszobol lesz petesejt es nem minden petesejt termekenyul meg. A lenyeg a minoseg. Nalam az elso lombiknal 11-12 tuszot lattak, viszont csak 7 hasznalhato petesejt lett es 3 szep embrio. Ketto viszont tapadt. A masodiknal 6 petesejt lett es 3 szep embrio, ami nem tunik soknak, de Tofuval mar a 6-ik honap vegen jarunk.
A masik javaslatom, hogy pihenj a beultetes utan nehany napot, akar egy hetet is. Aludj, hallgass zenet, olvassgass, hagyd, hogy a parod vasaroljon be. Nyugalom, harmonia es pozitiv gondolatok. Agymosaskent hangzik, de lehet, hogy epp ez fogja meghozni a sikert.

Ljucy, Mikor tudsz rakerdezni, hogy a cisztakkal mit lehet vagy kell tenni? Esetleg varhato, hogy spontan kilokodnek?

Bodzassuti, talan az a legjobb, ha a Ciris szakemberi beszelnek a ferjeddel arrol, mit jelent a lombik es elmagyarazzak, hany parnak vannak gondjai, ami miatt lombikra volt szukseg es hogy mennyire nem a „hogyan lett gyerekunk”, hanem a „lett gyerekunk” a fontos. A parok nem szoktak szetkurtolni, hogy lombikra volt szukseguk, ezert eleg vad otletnek tunik. De ha valaki kepben van, es tudja, hany masik parnak lett igy gyereke, mar nem is tunik scifi-nek. Hany masik problemat oldunk meg gyogyszerekkel es mutetekkel – ezrt miert nem lehet hormonokkal es lombikkal megoldani ???

Bari6, Mikor mentek a masik klinikakra ?

Hetfoig nem tudok jelentkezni, mert zsufolt lesz a hetvegi programunk.

Kellemes hetveget es szep idot !
hepehupa
 
 


Sziasztok!

Egyik fórumos sorstársam tegnap jó hírekkel jött. ET+10 napra 300-s hcg szinttel. Persze, hogy kísértésbe estem....
Rögtön produkáltam egy érvénytelen tesztet.
Aztán irány a patika, egy vödör teszt.
Ma reggel sajna negatív lett, ahogy várható is volt, asszem, már nem is lesz ++++.
Szóval vszínű, hogy kezdhetjük előlről, ez van sajnos.
Azért még minden nap tesztelek egyet, hátha :roll:

Hepehupa, kezdem én is úgy gondolni, hogy az 5 napos tenyésztés nem tesz jó a picikéinknek. Rá fogok kérdezni erre a Cirisben.

Tofunk biztosan édi lehet, és elképzeltem a szitut, ahogy a tárgyalás közben bukfencezik a pocidban :lol:
zzafir75
 
 


Zafír, 20-ig még van 5 nap, addig még bármi lehet. Küldöm tovább az extra drukkokat. Ne add fel, bízni kell az utolsó pillanatig. :wink:

Hepehupa, remélem majd mi is megtapasztaljuk a ficánkolást a pocakunkban. Úgy gondolom,h az egyik legcsodálatosabb érzés lehet.
Tofu majd veletek lesz egy szobában vagy a sajátjában lesz? Meddig dolgozol? Mikor mész legközelebb UHU-ra?
Mi kedden megyünk délre a BMC-re, majd hatra a Dévaiba.

Ephi?

Évi, mi volt a tegnapi UHUn? Sikeres volt tüszőnövesztő drukk :?:

Bodzássüti, mikor lesz meg a kromoszómaeredmény?

Ljucy, mi újság a cisztával, megjött? Remélem sikeres volt a cisztaűzés :lol:

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Hepehupa!

Köszi a bíztatást, szerintem is jó, ha az Intézetbe beszélnek vele. Bár addig még valószínűleg lesz egy-két veszekedés.... minden lépést olyan nehezen teszünk meg... de az a lényeg, hogy eddig mindent megtett, amit kellett.

Zafír!
Ne add fel! Azért a 10 nap még elég korai.... Éppen az imént olvastam egy blogot, ahol a negyedik lombik most lett sikeres. Ezek a hírek reménnyel töltenek el mindannyiunkat:)))

Drukkolok!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bari, Bodzássüti, köszi a vigasztalást és a drukkokat, aranyosak vagytok! Még bízok, de sajnos elég nehéz, ha minden nap negatív a teszt. De hát ez van, ezt kell nem szeretni.

Bari, nagyon kíváncsi vagyok a BMC-s tapasztalatokra, lehet, hogy minket is érdekel az az intézet. Várom a keddet.

Bodzássüti, így van, a lényeg, hogy eddig mindenen részt vett a párod, amin kellett, azt meg nem lehet elvárni tőle, hogy lelkesedjen. Egy nő másként gondolkodik, mint egy férfi, én is tegnap olvastam egy blogot, amit egy férfi írt, kiakadva a párja reakcióin - stimu alatt, punkció után, transzfer előtt-után.... majd végül a felismerés, hogy egy nő a sikertelen transzfereket is egy-egy elveszített babaként éli meg. Nagyon érdekes volt. Aztán összejött a várva várt baba, de kb. 5 éves koráig nem tudtak boldogok lenni az állandó féltés, és férj-feleség kapcsolatból apává-anyává válás miatt. Talán a végére el is váltak, már nem emlékszem pontosan.
Hát kapcsolatörlő dolog ez a lombik.. nem egyszerű.
zzafir75
 
 


Évi, holnap punkció?? DRUKK!!!!!!!!!!!
zzafir75
 
 


Zafír!

Köszi a választ!
Valóban, férfi és nő nem egyformán reagál dolgokra. A mi esetünkben pedig fokozottan így van. Remélem, hogy kapcsolatunk nem fog rámenni. Igyekszem jó lelki állapotban tartani magam, pozitívan gondolkodni és nem pokollá tenni az életét az érzelmi hullámzásom miatt. Igazság szerint most tényleg jól érzem magam, pozitívan tekintek a jövőbe és biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz. Próbálok tudatosan készülni arra, hogy a lombik program megpróbáltatásait jó hangulatban viseljem. Lehet, hogy nem lehet, de most, hogy a műtétből is könnyen és jól gyógyultam, visszanyertem a saját testembe vetett hitemet.

Ez így nagy hülyeség?

Továbbra is megy a drukk mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Zafír szorítok a 20-i teszt miatt!!!

Holnap reggel 8-ra megyünk és 9-kor van a punkció!
Már eléggé izgulok, de ez majd reggelre biztosan fokozódik :roll:

Jó éjszakát mindenkinek, holnap jelentkezem!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok,

Bari,

sajnos nem jött meg, ma kellett volna:(
Totál elegem van ebből az egészből már:( Nincs nyoma mensinek, és nem repedt tüszős em ebben a ciklusban egyáltalán:(
A nőgyogyimhoz csak 1 hét múlvára van időpontom, de addigra nagyon félek, hogy baromi nagy lesz, és már nagy gáz lesz:(
ljucy
 
 


Sziasztok lányok!

Évi, HATALMAS DRUKK!!!!!!!! Várunk a hírekkel, minden rendben lesz, már bent vagy szerintem....... gondolok Rád.

Bodzássüti, szerintem nagyon jó a hozzáállásod, és nekünk nőknek muszáj kitartani, ha mi nem bírjuk a megpróbáltatásokat, akkor ki? Szerintem a párod is megenyhül majd, ha szakemberektől hallja, hogy mi is ez a lombik. Úgyhogy kitartás!

Ljuci, mensihozó drukk! Ezerrel!!!!!

Bari, Hepehupa, hogy vagytok? Tofunk?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Elsőnek is mindenkinek megy az ÓRIÁSIIII DRUKKK!!!! bármi is legyen az :)

Évi:
Csütörtökön megyek műtétre...egésznapos elfoglaltság ;)
Remélem a punkció sikeres volt!! DRUKKKK ezerrel!!

Ljuci:
semmi baj, ne pánikolj ez a fő! Ha pánikba esel mert nem jött meg annál rosszabb! Csak nyugodtan! Próbáltál már gyógyteát?
Most nálam mensi rendezésre a következő keverék játszik:
csalántea, cickafarkfű ( az előbbi kettő alap és nagyon ajánlom) pluszban hozzá palástfű és mezei zsúrlófű. Ha kéred, belinkelem a leírásukat. Nem kell megijedni attól ami a zacskókon van, annál több jó hatása van.
Ciszták meg nem nőnek csak úgy, max ha tovább idegesíted magad! Tehát türelem türelem türelem!


Külön kérdés:
Nincs valami ötletetek, hogy mivel lehet a krónikus hányingert elmulasztani?
NEm, nem hinném, hogy terhes lennék, mert megjött... de miután elmúlt megint ott tartok, hogy émelygek és hányingerem van. :oops: :cry:
Ötletek?

Köszi előre is!

MINDENKINEK DRUKK!!!!

Kép
ephi
 
 


Ephi, borsmenta-teát próbáltad már? Nekem szokott segíteni, ízesítés nélkül kortyolgatva.

Milyen műtéted is lesz?

Évi, drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zzafir75
 
 


Ephi,

köszi, a gyógyteákat én is iszom, illetve ittam a cickafarkat elég rendesen hónapok óta, néha a csalán is befigyel, de a műtét után csak az előbbit ittam, és jött a ciszta. Akkor abbahagytam.:(

Szerdára sikerült kicsikarnom egy időpontot a dokimhoz, megnéz UH-gal, nagyon parázom:(

Émelygésre a citromos vizet szokták ajánlani!
ljucy
 
 


Sziasztok!

Nagy drukk mindenkinek! Izgalmas napokat élünk mostanában.

Ephi, csatlakozom Ljucyhoz, nekem is a citrom jön be, akár még csak magában is, nyalogatva.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk és drukküldés mindenkinek, mert ezer a meló :evil: este jövök majd ;)

Pusztik!

Bari

bari6
 
 


Helló Csajok!

Hál' istennek minden okés :!:
Igaz, reggel több mint 30 percet késtünk a forgalom miatt, az Árpád híd budai hídfőjétől egészen Kolosy térig lépésben vagy legtöbb esetben sehogy sem haladtunk! :roll:
Kurv@ ideges voltam, de a legtöbben ma így jártak az időjárás miatt, szerintem.

A lényeg! 11 petesejtett "talált" Vass Doktor, ami egy jó kiindulási alap. :D Holnap folyt. köv., várom majd a biológus hívását.

Lányok, köszönöm a drukkokat!

Én is küldöm a DRUKKjaimat NEKTEK!!!

Ephi, én az Unicumot ajánlom :) tutira nyerő és még jól is fogod érezni magad!
Na jó..............esetleg ismered a forever living products termékeit? Az úgynevezett 'Activator' ( szűrt AloeVera cseppek ) vízbe, teába, gyümölcslébe keverve nagyon jó hányiger ellen, de nekem még a jéghideg COCA COLA is segít, ha sz@r a gyomrom!
Nem csinálsz tesztet???? attól, hogy megjött a mensid még várhatsz babát?!

Szép estét mindenkinek!

Évi

Kép
kásakévi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?