Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

egcsi! mi is ezt várjuk, hogy végre költözhessünk, remélem év vége fele mi is eljutunk oda. Tök izgi lehet :D

Jeanner! Remélem nekem 2011-be belefér majd a baba. Én most fejezem be a sulit, holnap kezdődnek a vizsgáim, tiszta ideg vagyok :?

mka
mka
 
 


Hello lányok!
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/8 ... 44800_.png
Nekem itt van a múltkori hőgörbém. Úgy lehet megnyitni, ha belinkeled a böngészőbe. Én legfőképpen azért mérem a hőmet, mert így mindig tudom, hogy kb. mikor fog megjönni, mert sajnos nekem nem igazán rendszeres. Most például akkor volt peteérésem, amikor már felment a hőm. Ezt abból tudom, mert utána 15 napra jött meg. Szóval nem akarom hiú ábrándba kergetni magam és ezért mérem a hőmet, mert ha leesik a hőm, akkor már nem reménykedek. De egyébként én is barnázok. Sőt most két nappal menszi előtt is barnáztam. Eddig azért ez max 4 óra volt menszi előtt. Hát meglátjuk ebben a hónapban még nem veszek ovu tesztet, majd ha most sem jön össze akkor kipróbálom.
Mi is költözünk ebben az évben. Mama házában fogunk lakni. :) Csak fel kell újítani és arra építési engedélyt kell kérnünk. Ez kb 1-2 hónap de utána már hamar fog menni a felújítás. És szerintem október körül már ott fogunk lakni. :D Már nagyon várom.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Ivanka akkor ott iszonyat milyen meleg van. Én azt nem biztos, hogy bírnám. Megmondom őszintén én is iszonyatosan vártam már az árpilist, hogy végre próbálkozhassunk. :) És már el is jött. Hamar el fog telni az idő. Januárban már nem ott fogtok élni mint most?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

 
 

Gabi, van egy olyan találmány, h ovi mikroszkóp, nem olyan drága, és azt mindig használhatod, vis csak egyszer kell megvenned :-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hello Mindenki!

Egcsi! Milyenek a szomszédok??
Jeanner! Lehet mi is 2012-ben babàsodunk, ha nem jön össze jövôre...
Gabi! Lehet birni, nem gàz, én alig vagyok pl kint, a szàllodàban meg fàzok :lol:
Màs a levegô, màshogy érzed a meleget is.
Valaki! Segîtene a vonalzôban??? Làttàtok, bénàzok :cry:

Tudom, kicsit bonyolultak vagyunk. :lol: Szôval összefoglalva:

Abu Dhabiban vagyunk lassan 2 hônapja és maradunk még jun 11-ig biztos, de lehet augusztusig. Utàna szeptembertôl vagy tanîtunk Svàjcban vagy visszajövünk ide 3 hônapra, de januàrban Norvégiàban van 1 hônap munka, és ha annak vége akkor vissza véglegesen Svàjcba, mert elvileg ott lakunk màr lassan 3 éve.
Aki ezt àtlàtja, annak megemelem a kalapom...most még szàmunkra is sok a bizonytalan ...

Szôval vonalzô-szakértôk!
Bemàsoltam egy linket, ott ràjöttem nem az kell, ha nem az URL-es, 2 vonalzôm lenne, de arra mikor bemàsoltam azt îrta, tûl hosszû a karakterszàm, ezért nem engedte...ötlet valaki?
Vendég
 


Andival mi lehet rég volt?!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.03 14:05-kor.
Vendég
 


[quote]h írta:a minden jól megy, 2012-ben fogok szülni, de még értelmetlen lenne olyan topicot nyitni...


Nem biztos, hogy értelmetlen lenne, én pont ezért zugolvasok nálatok. :)
Nálunk 2012 nyara a terv.

Szia Egcsi!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


szisztok!

ivánka, akkor ti sokmindent megismertek a világban.
Én Franciaországban élek, és itt is maradok, mert a férjem francia. :D Nálam elég egyszerűek a dolgok :D

Na megyek, mert holnap vizsga, még átnézek pár dolgot :?

mka
mka
 
 


mka!

Igen, sokfele jàrtunk, de most màr elég...
Sok sikert a vizsgàhoz!
Ca va? Bien?? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást, volt itthon sok tennivaló, meg ballagáson is voltam.
Ma meg dokinál: pco-m van :(

Ebben a hónapban nem sűrűn leszek, itthon lesz végig párom, sok tervünk van, orvoshoz is megyünk...
Vendég
 


Andi!

Bàrki-bàrmit mondjon, h türelem meg kitartàs, ez most biztos nehéz lehet Nektek. Nem sokat tudtam errôl, most gyors utàna olvastam, elvileg mûteni kell (ugye?)

De azt îrjàk, lehet utàna spontàn terhesség még és a làbadozàs is 1-2 hét a mûtét utàn.
Szôval nem olyan rossz a helyzet!!! Èn kîvànok sok erôt és legyetek sokat együtt a pàroddal, az biztosan segît, fôleg ha jôl tud tàmogatni!!!
puszi
Vendég
 


Hello lányok!
Kitty kitartást kívánok, de azért szerencsére ez nem olyan betegség, ami ne lenne kezelhető. Persze sajnos időbe telik, míg beáll a hormonod, de aztán már nem lesz semmi gond. Ebben biztos vagyok. És nagyon jó, hogy már most kiderült és hamar orvosolni lehet, persze ez rajtad múlt és nem az orvosokon. :S
Szia Boeske üdvözlünk köztünk. Gratulálok a fiaidhoz, gondolom most már egy lány van tervben. :)
Ivanka hogy hogy eltűnt a vonalzód? Előbb már ott volt.
Jó sokat utazgattok akkor, de legalább megismeritek a világot.
Jeanner: Még nem is hallottam erről a mikrószkópról, de utána fogok járni. Köszönöm a tippet.
Egyébként, hogy vagytok? Mindenkinek jól telik a tavasz?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


A költözés lehet, hogy izgi, de 5 év alatt már 5X költöztünk. Ez már nem annyira izgi, inkább csak fejfájás. Ja, és minden költözés után megfogadom, hogy innen már csak a saját házunkba költözök... :roll:

Ivanka
A szomszédokat nem nagyon láttam még, a szembeszomszéd mosolygós, felettünk nem lakik senki....
Üss egy entert a két vonalzó között. :?:

Boeske
Szia! Te is überbátor vagy, négy gyerek már nem semmi. Ahogy anyám mondaná, még szilvásgombócból is sok. :lol:

Mka
Nekem ma este biológia teszt, tegnap kiselőadásom volt szociológiából...pontosan a költözés mellé már csak ezek hiányoztak. :roll:

Kitty
PCO..basszuskulcs... :( Legalább tudod. Nem reménytelen eset, van néhány ismerősöm, aki pco mellett lett babás. Szóval csak pozitívan! :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!
5x-5év alatt??? Atya....az igen! Akkor itt fôleg nem is tudom mit kell kîvànni, h sokàig maradjatok!?! Egész nagy rutinod lehet dobozolàsban. 8)
A vonalzôval màr rémàlmaim vannak :evil:
Az oldalon, ahol adjàk ezt a kôdot, nem tudom miért, de 3 sornyi a kôd, itt Babaneten pedig csak 255 karakter engedett, îgy a 2 vonalzô kôdja nem fér màr be :cry: ilyen hülyeséget....
Ìgy csak egy vonalzô lesz?! Lehet jel, h a babàs, még tûl sokàra van?! :roll:
Egyébként kettôsség van bennem, most pàr napja, hogy ismért gyakrabban itt tudok veletek lenni (ami jôô), rossz is, mert folyton megint csak a babàn jàr az eszem, îgy nem telik az idô... :roll:
Szôval talàlni kell majd egy megoldàst, h itt is legyek-meg ne is
(ez most nagyon hülyén hangzott, mi :?: )
Vendég
 


Sziasztok!

gabi85! Nekem van ilyen mikroszkópom, kb 2 hete vettem. Azóta mindennap megnézem, eddig nem mutat ovulációt, de szerintem normális. Számításaim szerint peteérés után pár nappal vettem. Nagyjából egy hét múlva kell, hogy mutasson vmit. Eddig praktikusnak tűnik. Nem olyan drága és nem kopik el.

mka
mka
 
 


Sziasztok csajok!

Andi, sajnálom :( talán némiképpen vigasz, hogy diétával visszaszorítható, és az egyik lánynak egy másik fórumon kiderült tegnap egy 7 hetes terhessége :) ő is PCOs... szóval, ne add fel!!!!

Mka, nagy kalappal, egcsi neked is!!!! :) nekem jövő hét szerdán kezdődik a fejezés, addig jó vagyok...

Egcsi, te felcsaptál gólyának? :lol: azok költöznek minden évben... :roll:

Ivanka, asszem, tudtalak követni... :roll: :wink: nem semmi lehet... de azért kicsit irigyellek :lol:

Boeske, mi úgy terveztük, hogy jövő októbertől próbálnánk meg... aztán majd jön, amikor akar/tud... :)

Gabi, egy próbát megér! Meg tegnap ajánlotta a doki a LadeeVit-et, sokkal jobb mint a Gravida vagy az Elevit, és a Femibionnal szemben tartalmaz vasat is és olcsóbb.. :wink:

Csajok, nálam szerencsére minden rendben, sőt több, mint rendben :) se ciszta, se mióma, erős peteérés, magas progeszteron szint, vastag méhnyálkahártya :) nagyon örültem, amikor eljöttem a dokitól.. ja, és tiszta petevezetékek! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Szupi hírek a nőgyogyitól. :D
Gólya :roll: Ne is mond, még jó, hogy nem olyan messzire "repülünk". :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Nem tudom, nálatok milyen az idő, de Afrikában tény, hogy melegebb van :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Melegből itt sincs hiány, hamarosan 45-5O fok lesz. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Az gyönyörű... tengerpart van arrafelé?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sivatag.... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Vagány :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Ivanka
van, hogy műtik, de nem minden esetben. A gyógyszeres kezelés az tuti, esetleg petefészek stimuláló injekció.

Gabi
hogy vagy?
Remélem, hogy hamar rendeződnek a hormonjaim.

Jeanner
örülök, hogy minden rendben! Maradjon is így!

Egcsi
milyen az új ház?

Boeske
én is üdvözöllek!
Vendég
 


Andi!
Ez a petefészek stimulàciô injekciô, remélem nem olyan csûnya, mint ahogy hangzik, majd mondd idôvel, ha kiderül mit kell csinàlni, szurkolunk!!!
Egcsi! Sivatag? Wow....
Jeanner!
Lécci küldj online agyban felém ilyen jô eredményeket :lol: Augusztusban megyek nôgyogyihoz, most elôször Svàjcban....szôval lesznek kérdések bôven, de azért még magammal cipelek valakit, mert orvosnàl màs beszélni, mint az utcàn....
Amûgy kiderült, h hosszabbîtani akarnak, îgy nem jûniusig, hanem augusztusig maradunk, és Rhamadan utàn szeptembertôl-januàrig is akarnak minket, nem tudjuk még hogyan döntünk, ez elég összetett.
Nu mindenkinek napsütéses napot!!! 8)
Vendég
 


Ivanka
Hú, nagyon szeretnek ott benneteket! :wink:

Kitty
Klassz az új hely, tegnap már a medencét is kipróbáltuk. Este nem is volt gond az elalvással, mindkét gyerek hullafáradt volt. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello lányok!
Fáradt vagyok, mert sok a meló. De legalább van. :D Mondjuk ha lesz jobb váltok. Nem itt akarok megöregedni.
Jeanner: Neked milyen vizsgálataid voltak, hogy ezt megtudtad?
Most még a hő mérését is elfelejtem, mert nem ott jár az a agyam. Annyi felé kell koncentrálni. És szombaton is meló. :((((
Tök jó, hogy medence is van Egcsi, nem lehet rossz. :))
Köszönöm Andi jól vagyok, hát a hormonjaim csak rendbe jönnek.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Majd belejössz, megedződz és már meg se kottyan. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi! Medence?? De kiràlysàg!!!!! 8)
Hogy làtod? Itt most sikerül maradni? Nincs semmilyen negatîv dolog eddig?
Gabi! Az, h nem hômérôzöl, jôl is elsülhet. Kiprôbàltok egy olyan hônapot, amikor csak ûgy bumm-bele, hàtha ez hozza meg a "szerencsét" ! :wink:
Lànyok! Akartam màr kérdezni, h ha most a naptàram alapjàn ki akarom szàmolni visszamenôleg, h hàny naposak a ciklusaim (de tudjàtok, nekem csak 4.nap indul be a vérzés rendesen) akkor honnantôl szàmoljam? Az elsô napi barnàstôl vagy a rendes vérzéstôl?
(Nem vagyok még elég érett, kiràz a hideg ezeknek a szavaknak a leîràsàtôl :lol: )
Vendég
 


Egcsi, medence????? :shock: nincs + 1 szobátok? :lol:

ivanka, drukk megy neked is :) majd küldöm a pozitív gondolatokat, meglátod, minden rendben lesz :)

Kitty, sokaknak a diéta maga is segített sokat...

Gabi, hüvelyi ultrahang + szűrés + rendes vizsgálat, csak ugye mivel babát szeretnénk, rákérdeztem erre arra, aztán meg a doktornő már mondta magától...

Képzeljétek, lehet hamarabb lesz babánk!!!! legalábbis megpróbálni hamarabb fogjuk :) tegnap vettünk gravidát + barátcserjét, teázok rendületlenül, és most várjuk, hogy felkészüljön a testem :) úgy örülök!!!!! :)

Ivanka, sztem a rendes vérzéstől...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ivanka
Én úgy tudom, a pirostól kell számolni.
Ha nem emelik drasztikusan a bérleti díjat egy év múlva, maradunk. Ha valahonnan hirtelen sok pénzünk lenne, lehet vennénk házat, de ennek nem sok esélye van.... :roll:

Jeanner
Hajrá! :wink: Mikor kezditek? Mi volt az elhatározás oka?
Van vendéngszobánk, de ha jössz befoglak bébisintérnek. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi, megbeszéltük, akkor megyek sintérkedni :lol:

Októberben kezdjük, mert egyrészt fel akarok rá készülni ( a hüvelytabi nem elmulasztotta, visszahozta a candidám, elegem van már komolyan...), másrészt az már az esküvő után van, harmadrészt akkor pont jókor születne a baba, nem menne a levesbe a 4. félévem...

Az elhatározás oka az volt, hogy nagyon szeretnénk már babát, de féltem, hogy áttesznek költségesbe, ha babát vállalok, de kiderült, h nem, maradok államis, és az a félévem sem bukta, amikor szülök, mert nem vonják le a 10 félévből :) tiszta jó sztem :)

Még mindig baromi meleg van nálatok?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Nyári baba szuper! Nekem mindkét fiam júliusi. :wink:
25 fok, most lehült kicsit a szél miatt. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Ivanka
persze, hogy megírom, ha majd eljutok odáig!
És hogy döntöttetek? Visszamentek télen is?

Egcsi
akkor jó lehet az új hely!
Vizsgákkal hogy állsz?

Gabi
neked melyik hormonnal vannak bajok? Biztos rendbejön, csak kis időbe telik :wink:

Jeanner
őszre már biztos rendbejössz teljesen. Örülök, hogy előrébb hoztátok a babaprojektet!

Kellemes hétvégét!
Vendég
 


Kitty
Jövő hét szerdán írjuk a félévzárót biológiából és utána junius 6-ig nyugi van. Akkor kezdődik a nyári futam, hetente kétszer 4 óra angol. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello lányok!
Bocsi, hogy ritkábban jövök, de nincs időm. Sajnos holnap is kell menni..
Nem tudom, hogy milyen hormonommal lehet gond, remélem semelyikkel. Én is gravidázok már február óta. Lassan elfogy egy doboz. Mondjuk ártani nem árthat.
Egcsi a medence az csuda jó. :)) Drukkolok a vizsgákhoz.
Jeanner: Nagyon örülök, hogy hamarabb próbálkoztok. :))
Ivanka szerintem a vérzéstől számítsd csak a ciklusod. Legalább is én ezt olvastam valahol. :)
Megyek pihizek a holnap előtt.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Egcsi
ez az angol is az iskola keretein belül van, vagy külön?
Elég kemény négy óra egyhuzamban :? De utána biztos jól fogsz tudni angolul :lol: (páromnak is hasonló lesz, intenzív német két héten keresztül :roll: ).
Vendég
 


Kitty
Ez nem nyelvtanulós angol, hanem inkább irodalom-nyelvtan jellegű, mindenféle esszéket kell írni. Már előre utálom, magyarul sem szeretek fogalmazást írni. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Andi! De mintha a soraidbôl azt venném, h jobb kedved van, ennek örülök! :wink:
Gabi dolgozik ezerrel, legalàbb van munka, ha kemény is ...
Egcsi, reméljük màr naprôl-napra kevesebbet dobozol, Jeanner-nek meg màr csak oktôberig kell türelmesen vàrni,
- a többiekrôl most nem tudok - :roll:
azért haladgat mindenki a maga ûtjàn, majd csak eljön 2011 (biztatva ezzel magam is...)

Velünk még nem ilyen letisztult a dolog, augsztusig maradunk, a többi reméljük 1 héten belül kiderül, h ôsztôl hol leszünk...
De augusztusban MAGYARORSZÀG, 2 hétre... ez màr biztos!
üdv Mindenkinek, szép hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi, sztem próbáld ki a barátcserjét, ha hormon, az rendbeteszi, igaz idő kell neki, de legalább nem borít fel semmit...

Ivanka, neked sem kell már sokáig várnod, ebben biztos vagyok :)

Egcsi, a 25 fok júliusban nagyon baráti :lol:

Kitty, hogy vagy?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Napközben már írtam nektek csajok, csak sajnos elveszett mert le kellett lépnem, mert jött az egyik orvos és be kellett zárnom a babanetet.
Szóval röviden ennyi volt:
Jeanner: Nem tudom, hogy van-e hormon problémám, még nem kezdek el semmit szedni, még próbálkozunk pár hónapig és ha nem jön össze ez a alatt a babó akkor tuti problémám van.
Egcsi én sem szeretem a fogalmazásokat. Hát ha muszáj akkor meg kell írni. :S
Kitty: A német intenzív tanfolyam is nagyon jó, bár én inkább az angolt preferálom, nekem is el kéne mennem egy ilyenre.
Ivánka tök jó, hogy jöttök Mo-ra. :)) Hiányzik egyébként az ország?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi!
Hiànyzik -e?
Jô kis kérdést adtàl :roll:
Az, hogy bàrhova megy az ember, mindenki panaszkodik, az, hogy a dolgok nem mûködnek (értsd: hivatal, kôrhàz...) az, hogy hiàba tanultàl, nem értékelik kellôképpen - anyagilag - a munkàd, az, hogy àllandôan màrôl-holnapra élni, hogy nem tudsz félretenni, hogy mindennek az àràt nézed...meddig soroljam?
Nem akarok a tàvolbôl "belesz...ni a sajàt levesembe", de sajnos, nem, ezek nem hiànyoznak. Ezt mindenki érti szerintem.
Viszont, hiànyzik az Alföld làtvànya, a kutyusom, a csalàdom, baràtok (akik szétszéledtek szintén)...az utcànk, az illatok...az csapvîz îze :lol:
Nehéz...de Mi döntöttünk, 3 éve és eszünk àgàban sincs hazamenni :(
Ui.:
Sajnos ismerek olyanokat, akik kimentek, csalàd lett, gyerekek-> akik egy szôt sem ismernek magyarul...Mi nem ilyenek leszünk...
Vendég
 


Ivanka, megértelek... mi is ezért terveztük, ha meglesz a diplomám, kiköltözünk Ausztráliába... pontunk a diplomám/szakmám miatt lenne dögivel, ha meglenne a felső fokú angolom (de addigra meglesz), akkor munkát is kapnék.. viszont most párommal aláírattak valami szutykot, ami 9 évre ittfogta... persze így 9 évig biztos az állása... cserébe 9 évig nem mehet sehová :( sajnos mi így jártunk..

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát megértelek Ivanka. Pontosan úgy van ahogy írod. Nem lehet a képzettségemnek megfelelő munkát kapni. Közgazdász vagyok és recepción dolgozom egy fillérért. Nővéremék idén mentek ki Ausztráliába, ha bejön nekik az élet lehet, hogy mi is követjük őket. Azért nem akarok itt nyomorogni. De majd meglátjuk mit hoz az élet. Párom mondjuk nagyon nem akar kimenni. Én speciel Ausztriába vagy Németországba is szívesen mennék. Mondjuk az nekem nem lenne megfelelő mert nem beszélem a nyelvet, csak angolul tudok, de biztos meg tudnám tanulni. Ott is jobb az élet.
Jeanner hát nem könnyű, és azért ez nem valami fair, hogy idekötik a párodat... :(
Engem csak a családom tart itthon, ha ők nem lennének már nem lennék itt!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


De milyen szörnyű, hogy ide jut el az ember, hogy el akarja hagyni az országot ahol él. :(((

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi, maximálisan megértelek... most egyelőre várunk... mit is hoz az új kormány... túl sokat nem várok tőlük... de am nézd meg a fórumot: nagyon sokan már most külföldről írogatnak... az első baba még biztosan itthon fog megszületni... aztán h a többi? az egyelőre kérdés...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Igen, szomorû... de tovàbb LEHET lépni. Sajnàlom Jeanner, h îgy jàrtatok, ez tényleg nem fair îgy...
Èn csak azt làtom, hogy nôvérem szenved a munkahelyén, férje szintûgy, anyukàm annyiért gürizik naponta, mint mi 1.5 napig egy hônapban...ez az egész nem fair, tudom.
Csak annyit tehetünk, h miest, mi is biztosabb alapokon àllunk majd, amennyire lehet "hazasegîtünk", ami nem egyszerû màr most sem, ha akarunk, mert nagyon makacsok és nem akarnak semmit elfogadni...mennyit ér a neveltetés generàciôkon àt?! :idea:
Gabi! Ez a recepciô szàmomra-szàmodra... nagyon szurkolok Neked, h talàlj valamit minél hamarabb!!!!!!!! Mellette pedig minden elismerésem Neked! Mert legalàbb làtszik, h akarsz dolgozni...és nem a Te szégyened, h csak ezt talàltad... :(
Vendég
 


Jeanner
Júliusban 45 fok lesz, 25 most van. :)

Ivanka
Teljesen egyetértek veled. A jó magyar kenyér ízét mi is gyakran emlegetjük. A család hiányzik-a családi kavarásokból kimaradunk, ami jó-de egyéb nem nagyon. :? Mi magyarul beszélünk itthon, szerintem fontos, hogy a gyerekek beszéljenek magyarul.

Tényleg szörnyű, hogy a fiatalok "menekülnek" Magyarországról. Én nem élnék otthon, mert amikor nagyon rosszul megy itt, akkor is sokkal jobb, mint otthon. Nem vet fel bennünket a pénz, egyedül a férjem dolgozik és el tudja tartani a családot. 2-3 év múlva viszont anyagilag is sokkal jobban leszünk, amikor már én is hozok haza pénzt.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi, az pompás... hogy bírjátok???? :shock:

Ivanka, anno én is így voltam, ha egyszer elmegyek, nem költözök többé haza... a legnagyobb bajom itt am a "kisebbséggel" van, akik szaporodnak, sokasodnak, felveszik a segélyeket, amit én és anyukád termelünk ki nekik, aztán a gyerekeik meg köpködnek minket a vonatról (nem vicc)... ilyen országban élünk... nincs az a jó magyar kenyér, ami itt tartana...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

A külföldön élésről én is tudnék beszélni. Én is kijöttem, mert nem találtam diploma után melót. És nem bántam meg. Főleg, hogy megismertem a férjem. Nem vagyunk gazdagok, de otthon sosem tudnék úgy élni, mint itt. Nekem sosem volt nagy hazaszeretetem, nem kaptam Magyarországtól semmit, amiért annyira szeretnem kellene. Ha nem lenne otthon a családom, szerintem nem is járnék vissza.

Ivánka! 2 hét múlva megyünk Svájcba egy hétvégére. A genfi tónál töltjük a házassági évfordulónkat :lol:

Ebben a ciklusban kezdtem el nézni életemben először az ovulációmat, és van :D úgy megörültem neki.

mka
mka
 
 


Ok. Meg is nyugodtam, kissé. Féltem leîrni a véleményem az otthoni dolgokrôl. Ugye, nem minden téren ismerjük még egymàst :roll: de nagyon ûgy làtom, a nézeteink hasonlôak.
Mit nem adnék most egy sajtos-tejfölös-foghagymàs làngosért..... basszus :oops:
De Egcsi, a csalàdi huzavonàk-csipkelôdések jajjjajjjjjjjjjjjj, de jô nem ott lenni, îgy csak mindig végighallgatom a 2 oldalt, de kint vagyok belôle :lol:
Jeanner! Mit is mondjak, kisebbség. Legjobb baràtnôm is az (amellett, h kékszemû és vilàgosbarna hajû) ÈN AZTÀN A VÈGLETEKIG nyitott és toleràns prôbàlok lenni, de ami otthon megy, az VICC! Kutatàsok-statisztikàk bizonyîtjàk, h a 8 éven aluli gyermekek nagy szàzaléka màr közülük van, nem kell sok matematika ràjönni, miben vàltozik az orszàg 40-50 éven belül, a nevet is beleértve... ez van, de nem csak otthon, màs orszàgokban is - ld. Németorszàg-törökök....stb.
Ès IGEN Mka - Egcsi: mi sem uszkàlunk aranyban, de basszus, sokkal jobban élünk, mint otthon és engem ez mindig erôsît mindenben. Sajnàlom, h csak ajànlani tudom mindenkinek azt, h hûzzon el otthonrôl...bàr ne îgy lenne, de aki kicsit is többre akar jutni, megprôbàlja.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?