Új privát üzeneted érkezett!

Reni, szegény Nia, megint beteg :( de nagyon ügyes a bilivel :lol: én is olvasok mindig, de írni már nincs mindig időm...

Ilona, nekem nem ment le a pocakom, bár mindenki ezt várta...izgalmas lehet így a vége :lol:

Trin, én is éjszaka írtam augusztusban a szakdogámat, visszagondolva nem tudom, hogy csináltam, de akkor 3 hét alatt lepörgettem. Találkozó jöhet, szívesen megyünk Lilivel.

Mágnes, de szuper, hogy negatív a rákszűrésed :lol: de jó lehet az anyák napi ünnepség, már nagyon várom :lol:

Gyöngyi, Peti ügyes, Lili még nem indult el, viszont most egyszerre 3 foga is jön, kettő rágófog. Imádja a játszóteret, és a többi gyereket :lol:

Kép
domo
 
 


mágnes!
Nagyon ügyes Bence,ahogy énekel.
Én is szeretem a Grace Klinikát,de nem mindig van időm
Persze én is rohanok mindig.
Igen csak a bilibe akar pisilni. :lol:

boris!

Tudom,én is imádok itt mindenkit,csak ki vagyok búkva egy kicsit.
a párom este jön haza.Most is 39,4 volt a láza.
ilyenkor gyomor ideg hányingerem van úgy aggódom érte.
Apósom is beteg nagyon.
a párod biztos talál melót annyira ügyes,és kreatív szakember.
büszke lehetsz rá.
Nia most építőzik meg Eperkét néz.
Lujzi?miket szeret?

domo!
Igen evvel mind így vagyunk,hogy nem mindig van időnk írni.
képzeld a bölcsibe látja a többieket és ,ott csinálta először.
Én próbáltam mindig de nekem nem csinálta.
3 fog az nem semmi?nekünk még mindig nem jött ki mind.



:wink:
m. reni
 
 


Reni, remélem Nia jobban van, ez nagyon magas láz, nem csoda, hogy ideges vagy! Ezért jó lehet a közösség, mert utánozza a többit :lol: (már ha jó dolgokat tanul...)
most már 10 foga van, nagyon beindult.

Kép
domo
 
 

 
 

mágnes, hurrá!!!

reni, oh szegény kis manó, reméljük ez a szép idő jó hatással lesz rá és gyorsan meggyógyul.
bbilona
 
 


mágnes, éljenéljenéljen, de örülök a negatív eredményednek, huhh.

renim, jól van, akkor gyere amikor csak tudsz :lol: :lol: Niuskánk, édes kicsike...gyógyulj gyorsan anyuci örömére!!
párom....nem. nem talál állást, eddig ezer helyre adtuk be a jelentkezését, összesen 2 :!: helyről írtak vissza...hogy bocsi nem te vagy a megfelelő. de nem is érdekel, szarok az egészre (bocsi, de tényleg elegem van ebből) amint eladjuk a házikónkat belevágunk egy saját 'valamibe, a magunk urai leszünk :wink:
Lujzi imád mesét nézni, úgyhogy most már csak akkor nézhet amikor mi megengedjük, amúgy meg motorozik, homokozik és fecseg :roll: :lol:

ilona, milyen szuperül együtt vagytok még :P na már várom nagyon a nagy napotokat :D :shock:

húú domo egyszerre jönnek a fogacskák :shock: nem sínyli meg nagyon Lilid?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Ági! Bence nagyon ügyes, hogy már énekel.
Szupi a negativ eredményed.
Reni! Már akartam irni, de elfelejtettem.
Nia nagyon ügyes a bilivel. És irtad, hogy éjszaka nem pisil be. Ezt hogy csináltátok? :P Annáról még nem tudjuk mi levenni a pelust éjszakára. És eléggé tele is van reggelre.
Sajnálom, hogy ilyen magas láza van Niának. Voltatok orvosnál, hogy mitől van?
Boriska lemaradtam valamiről? Áruljátok a házatokat?
Ilona! nekem sem ment le a pocakom. Annánál egyáltalán. Petivel is csak amikor 5 perces fájásaim voltak.
Domo! Húúú nem semmi egyszerre 3 fog.
Azt hiszem a multkor nem válaszoltam amikor kérdezted, hogy altatom el Petit. Bocsi.
Leülök vele az ágyra és ölbe veszem mint amikor még szopizott. És nagyon picit ringatom és igy elalszik. Valamikor 5-10 perc, de volt már 3/4 óra is.
Mostanában este pedig már az ágyában alszik el egyedül. Persze ott vagyok mellette. Nappal is sikerült már 1-2-szer.
Ma tesóm ballagásán voltunk. Olyan dög meleg volt, hogy csoda.
De Peti jobban elvolt mint Anna.
Anna tegnap óta megint taknyos. Szerdán anyák napja lesz az oviban remélem addigra meggyógyul.
BOLDOG ANYÁK NAPJÁT MINDENKINEK!!!!!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi:
Én Annám is taknyos.. Bár igazából nem is tudom.. időközönként flyik az orra, tüsszög, aztán órákig semmi Az éjszakát átalussza. Szóval nem tudom, vagy időben elkaptuk, vagy lehet, hogy allergiás..

Megyek lakógyűlésre, aztán Annának kell vásárolni nyári cuccokat, így megyünk a C&A-ba.

Ilonám:
folyton szem előtt a telefonom, annyira várom már a jó hírt :)

Boldog Anyák napját!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes türelem, még egyben vagyunk, bár a nyákdugó már második napja jövöget.

gyöngyi, na ez is jó hír, mert lassan kezdek megbolondulni, h mindenki azt nézegeti, h leereszkedett-e a pocakom.

boris, milyen ház eladó?
bbilona
 
 


Ilona ez már jó jel a szülés közeledtére. Szerintem a héten meglesz Kingus baba.
Annánál én nem találkoztam nyákdugóval, Petinél pénteken láttam és vasárnap szültünk.
Fájásaid vannak?
Nagyon drukkolok hogy minél gyorsabb és szép szülésed legyen.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Nyákdugó nálam csak Bencénél távozott. :)
Az én pocakom dec. elején már lent volt az okosok szerint, Bence mégis ráhúzott jópár napot :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Amikor az alhasamban érzek fájdalmat (alig bírok menni tőle), akkor jön a nyákdugó. Meglátjuk, mennyi idő kell a lánynak, már kezdek izgulni. Egyéb ilyen -olyan fájdalmak vannak, szerintem is meg lesz a nagy találkozás a héten.

Ne haragudjatok ez most annyira foglalkoztat, h nagyon máshoz hozzá sem tudok figyelni, szólni.

Szép hetet lányok! Sok gyógyító energiát a kis manóknak!
bbilona
 
 


Gyöngyi, és amióta nem szopival alszik el Peti, jobban alszik? kevesebbet kell fel éjszaka? nálunk most már két hete csak 2 órát alszik a kiságyban, és utána csak mellettem hajlandó. remélem ez most a fogak miatt van.
Anna mehet oviba? csak nem maradtok le az ünnepségről!

Boris, de megviseli a 3 fog, ráadásul kettő rágófog jön. Sokkal nyűgösebb, mint szokott lenni.
milyen házat akartok eladni? megint költözködés?

Mágnes, sikerült beszerezni a nyári ruhatárat? Anna nem lett taknyos?

Kép
domo
 
 


Sziasztok!
Ilona! Megértjük :P Neked most csak magaddal és a pici lánykával kell foglalkoznod.
Ezek jó jelek. Valószínű még a méhszájad is nyiladozik.
Azért kérlek mindennap jelentkezz be, hogy tudjuk egyben vagytok-e még.
Domo! Nem mondhatnám. De változó. Van, hogy 1-2 szer felébred, de csak a cumit adom vissza neki vagy inni kap és alszik tovább.
Van, hogy sokszor megcsinálja ezt. De volt már nálunk is, hogy az ágyában nem aludt el hiába kapott inni. Ahogy beraktam közénk aludt rögtön. De ott is felsirogat többször.
Átaludt éjszakánk még mindig nincs. :cry:
Annát ma nem engedtük oviba. Láttátok volna milyen hisztit csinált reggel, hogy ő akar menni. Vettem neki Stodal mert picit köhög is, de szerintem holnap visszük oviba. Nehogy ez miatt ne szerepeljen az ünnepségen.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


sziasztok

ilona, elhiszem, hogy most a veled történő események foglalkoztatnak, és ez így a jó :P úgy de úgy szorítok!!!!hát elérkeztünk ide, a mi ilonánk szülni fog :D
a nyágdugót én sem tapasztaltam, nekem csak úgy elkezdett folyni a magzatvíz, se fájások se semmi..a szülésznőm akkor azt mondta, valószínűleg a rátekeredett köldökzsinór miatt rugott nagyokat ami miatt megrapedt a burok.

domo, jajj szegénykém...ez a fogzás egy macera..
a ház a sajátunk, sajnos csak úgy tudunk vállalkozást indítani, hogy ezt eladjuk, veszünk egy olcsóbb 'valamit.
nem egyszerű..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ilonám: ne viccelj már, én úgy örülök, hogy végre írsz a terhességedről bővebben, eddig olyan szűkszavú voltál :lol: Szóval gyere, és mesélj, hadd izguljunk együtt veled! Én csütörtökre tippelek nálad! :wink:

domo:
Nyári ruhatár letudva, szerencsénk volt, tegnap a C&A-ben 20 %-os leértékelés volt.

Anna nagyon csúnyán köhög, ismét orvosnál voltunk, látszólag semmi baja, nem piros a torka, tiszta a tüdeje, ovis betegség.
El vagyunk tiltva szeptemberig az ovitól, mert állandóan léguti megbetegedései vannak. Augusztusban kap immunerősítőt, és újra próbálkozunk szeptembertől.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilona!
Én pont ennyi idős voltam Ilkával amikor megszületett.
Kíváncsian várom a nagy hírt Kinga érkezéséről. Hát persze hogy most csak ez foglalkoztat, utána meg majd más - szopizás, altatás, hogyan is kéne leülni stb.
Igen, a csajszi a gyyerekeknél segít kicsit amíg én főzök meg elrendezem a lakást, illetve csak vele tudunk játszóterezni, mert oda kevés vagyok egyedül. Ja, amúgy 21 !!!!!! éves - a szemtelen - de nagyon ügyes a gyerekekkel.

Boris!
Sajnálom a házat, de talán így egy kicsit felszabadulhattok. Ha a férjem elveszítené a munkáját, akkor mi is ezt tennénk. Bár ha így emelkedik tovább a benzinár, akkor a napi 100 km-es autózás lassan elviszi a fizuja harmadát.

Nálunk Csabi túl van a fogzáson, mind kijött már, bár van ami még nem teljes magasságban. Úgy tűnik hogy lassan megered a nyelve is, mert én már kicsit kezdtem aggódni. Már mondja, hogy madár, gyere, mama, papa, bácsi, el stb. és sokmindenre van már rövidített változat is.
Andrisom rendületlenül áll, most már egyedül is, sőt néha egyet lép is. Mászni meg olyan eszeveszett sebességgel tud, hogy csak na. A játszótéren ő is imád hintázni meg csúszdázni és nagy érdeklődéssel markolássza a homokot - néha kicsit fogyaszt is belőle.
Ilka lányom meg forog minden irányba és imádja a fiúkat. Akkora mosolyokat kapnak hogy én is elolvadok tőle. A múlt héten én is csajosítottam a lányt. Olyan akciós szoknyákat találtam a kikben, hogy beszélnek. Szóval az eddig itthon kicsit fiúsított lánykám most olyan rózsaszínben pompázik ha kimozdulunk, hogy összepisilik magukat a szingli fiúk a játszótéren.

Bocs hogy kicsit hosszú lettem.

tücsökbogár
 
 


boriska, huh jó nagy fába vágjátok a fejszéteket! Házat eladni most, sok sikert hozzá!

tücsökbogár, csüt. CTG. kicsit reménykedem, h nem engednek haza.
Minden foga, már?
Milyen jó, h találtál egy megbízható embert, aki segít.
bbilona
 
 


ilonka, eddig úgy fest, csak lecsúszunk...felfelé nincs így út, csak akkor, ha bátrak leszünk :lol: nem sok kedvem van az egészhez, de ez van.
na akkor izgulhatunk holnapután........meg addig is :lol:

mágnes, ez durva..eltiltották Annát az ovitól, hát egyetértek, barátnőm gyerekei egész télen betegek voltak, ők is pár napig 'bírták az ovit, aztán hopp..egyik betegség a másik után, aztán a szülők is elkapták, a bárányhimlőt a barátnőm férje, övsömöre lett :roll:
ruhatár úújjjé :wink:

tücsi, mi is félünk, de páromnak évek óta csak alkalmi munkái vannak...a diplomája ellenére. lépnünk kell, csak vegyék meg :wink:

többiek?
juci? renim?.........

Kép
Kép
piciboris
 
 



Tücsi:
jajj de gyönyörű ez a fiúcska!!!
A kertetekre irigykedhetem? :)
Hol a többi kép??

Ilonám: egyben még? :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Tücsi! Csabi milyen kis huncut! nagyon szép kertetek van. Én is szeretnék egyszer egy ilyen kertet.
Jó fiatal a segítséged, de a fő, hogy a gyerekeket szeresse és jól el legyen velük.
Ilona! Nagy drukk csütörtökre. És hogy már csak kettőben gyertek haza. :P
Ági! Sajnálon, hogy Annát eltiltották a oviból. Bár gondolom ez az Ő érdeke is, hogy picit erősödjön. Mitől kapja el ezeket a betegségeket?
Ő lehet, hogy nem örül ennek, mert már biztosan megszerette az ovodát és a ovis társakat.
Boriska! Drukkolok nektek, hogy inkább párod kapjon valami munkát és ne kelljen elköltöznötök.
Nálunk Peti már szinte csak két lábon közlekedik. Végig megy a lakáson és ez nagyon tetszik neki.
Ma 3 órakkor lesz az Anyák napi műsor. Majd csinálunk képet és rakok fel.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


tücsökbogár, aki ilyen szép kertet rittyent, az hozzánk is jöhet kertésznek :wink: (ő ugye Andris?)
Csabi, jóságos :shock: kész férfi már!

boriska, mi is a te párod foglalkozása? Én is inkább valami jó zsíros állást kívánok a férjednek. Hiszen nemrég költöztetek ide.
Most akkor azért megjött? Nem raksz róla vonalzót?

mágnes, na akkor most még annyi időd sincs, mint eddig, de hátha a nyár megedzi Annát. Mégiscsak igaza lesz annak a "varázslónak", aki szerint Anna immunrendszere nem valami erős.
Na ma el kellett mennem meghallgatni a születés hete jegyében azt hogyan is kell szoptatni, de hazafuvarom már nem volt, így lefárasztottam magam rendesen (kb.4 km séta), ami alapjában nem sok, de már csak vánszorgok. Így nagyon kíváncsi vagyok a holnapi CTG-re.

gyöngyike, már nem sokáig irigykedem az anyák napjára. Pont arra gondoltam, h mi ünnepelni fogjuk az apák napját is. Ami jár az jár, hiszen annyi mindent tesz értünk.

Na befogom a lepcsest!

Szép délutánt!
bbilona
 
 


Kicsit késett a folytatás, mert Csabi felébredt és hát akkor már ne aludjanak a többiek se.

Imádnivaló kis bohóc: Kép

nagyon fárasztó dolog a hintázás
Kép

bírkóznak a kiskakasok
Kép

szundikál a leányzó

na most meg a gép szarakodik

tücsökbogár
 
 


Akkor sem adom fel és megmutatom a csajt is.
szóval így szundizik
Kép

és az új kalapban
Kép

Ilona, az csabi. nem ő kicsi, hanem a tulipánok nagyok. :wink:

Köszi a kertdícséretet, ez csak az előkert, 5 éve készült, azóta nem sok teendő volt vele, de a ház mögött még van vagy 1000 m2, amit a kiskertésznek rendbe kell vágnia.

kíváncsian várom a ctgt

tücsökbogár
 
 


Ilonám:
jesszus te nőci! 4 km-t le tudtál még gyalogolni?? :shock:

Tücsi:
na hát az a bírkózós kép... :lol: A kicsi lány pedig tündér!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


tücsi, de cukik a babók, Csabid milyen nagyfiús lett!! Ilka olyan édesen alszik, imádom!! ja és Lujzinak is pont ilyen sapija van, csak nagyobb :lol:

ilona, jó kondiba vagy!! juhhéj :lol: :lol: nem semmi, mikre visz a kíváncsiság 8) :lol:
párom belsőépítész....de csak nyűglődünk..mondjuk utánam sem kapkodnak a reklámügynökségek a 10 éves gyakorlatommal.. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajoksegítenétek, Bp-en hol lehet kapni fogzásra borostyánnyakláncot ami igazi? köszönöm!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska:
A Minimanó üzletben lehet kapni, ezek eredetiek, és jó minőségűek, Bencének is onnan vettük.

www.minimano.hu

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


köszi mágnes!!!!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Ilona! Jesszus 4 km. :shock: Csodálom, hogy menetközben nem indult be a szülés igy a 40.héten.
Jelentkezz, hogy egyben vagytok-e még!
Tücsi! Nagyon cukik a gyerekek. Majd ha még Ilka is birkózni fog a fiúkkal.
Megvolt az anyáknapi ünnepség. Olyan édesek voltak a gyerekek. Igaz nem kimondott anyák napi versikéket mondtak, hanem amit eddig tanultak. De igy is aranyosak voltak.
Kaptam Annától egy kézlenyomatot. Mama egy piros szivecskét és kis cserepes virágot. Aztán amikor már csak evés ivás volt Anna kiment apjával az odvar részre. Miért ne rohat és hasra esett. A térde tiszta sebes lett. Volt sirás, de még este is. De annyiszor elmondtuk már neki, hogy ne rohanjon, de hát gyereknek ilyet hiába mond az ember még.
Ági nálatok nem volt az oviban ünnepség?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi
de volt, nagyon édesek voltak, Anna volt a Répamesében a kisegér :)
Én szivecske nyakláncot kaptam magokkal teleszórva, meg árvácskát. Aztán közös fagyizáson voltunk.

Ilona ctg-n van, kiváncsi leszek készülődik-e már a kicsi lány..

Mindjárt mutatok valamit :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na jó, ez nem megy, nem enged képeket feltölteni.... egyre rosszabb a babanet..[/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na megjött :? :cry: 36. napon. nekem 33-as a ciklusom..persze, valszeg 'lemaradtunk a tüszőrepiről..

ilonka??????????????????????????????????????????????????????????gyere már, szétvet a kíványcsiság!!

mágnes ki ne kapcsizd a telcsidet :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Szerintem Ilona már haza sem jött a kórházból :P
Boriska! Sajnálom! :(
Ági! Majd ha sikerül várjuk a képet

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Akkor semmi hír Ilonáról... :cry:
Pedig annyit gondolok rájuk :lol:

Még mindig nem megy a képfeltöltés, nagy rakás kaki ez a babanet... :twisted: [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


szép jó estét asszonytársak,

Reni, remélem Nia jobban van. A munkával mi a helyzet? A bilizés szuper!!! Nagyon ügyes a leányzó.

Borisom, úgy sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagytok, de tényleg jobb lesz hidd el. Mi szívesen költöznénk Tárnokra, de egyelőre kivitelezhetetlen. Ott szeretnétek maradni? Anyós meg duguljon már el!!! Miért nem állítjátok le? Le kéne ütni.... :roll:

Tücsi, gyönyörűek a gyerekek, de ezt úgyis tudod.Nagyon kiegyensúlyozottnak tűnik mind a három. A kertetek nagyon szép. A kis kertészed nagyon ügyes :D

Ági, remélem a te Annád is jobban van már. Van ilyen, hogy ovis betegség? Bence meg tuti édes az énekléssel. Levideóztad már?

Gyöngyi, Lotti is így alszik el este. Van még egy pár anyatej a fagyóban, nem tudom, hogyan fogja meginni, mert már cumisüvegből sem hajlandó inni. Lehet, hogy csinálok neki tejbegrízt belőlle. Kicsit bizarr.
Hogy van Anna?

Édesek lehettek a lányok az anyék napi műsorral. Jó érzés lehetett így látni őket.

Domo, Lili elkezdett már hisztizni? Csinál már valami galádságot?

Ilonkám, nagyon drukkolok nektek. Jöjjön ki könnyen Kinga. Remélem már a kezedben tartod :D

Lotti elkapott valami vírust, amitől piros és hurutos lett a torka. Elkezdtem adni neki a köptetőt és egyre jobban köhög. Én hülye este is adtam neki. Tapasztalatlan anyuka nem tudja hogy este már nem adunk köptetőt, a hülye tájékoztatóra meg nem írják rá....
Szóval most itthon dekkolunk,szegény Lotti tüsszög is, de nem jön semmi a nózijából.
Ma kijött a beváárlókocsijával a konyhába, felmászott a fotelbe, és elkezdte kérdezgetni, hogy "ez"? és rámutat arra mit tudni akar. Annyira édes. Rengeteg mindent megért, már meg lehet kérni apróságokra, hogy például adja ide a zokniját. Mondja, hogy labda, baba, pipi, hahó. Lecsúszik egyedül a csúszdán, és motorozik. Egyedül már tud állni, de még nem indult el. Viszont az étvágya egy falka farkaséval ér fel.
A múltkor hatalmas hisztit csapott a játszótéren, mert elfogyott az uzsija. Lefeküdt a földre, mindenki úgy nézett rám, mintha az ő gyerekük soha nem hisztizne. Kénytelen voltam hazajönni a kisasszonnyal, mintegy büntetésből. Ja és elkezdett dobálni, amitől hülyét kapok. Csapkodott is, de arról már talán kezd leszokni. Még csak az kell, hogy verekedős legyen.

Na jó hosszú lettem, gyorsan befejezem.

Csak még annyit: meddig kell adni a köptetőt?

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!

Ilonám! Várjuk a jelentkezésedet!!! Nagggyon izgulok!!!

Tücsök! Tudnám megzabálni a srácokat!!! Így elaludni??? :)
A kis nyálas tündérlány meg?? Egyszerűen gyönyörű!
( Ha látom a fiaid mindig csak az jár a fejemben, hogy milyen szerencsések, hogy ilyen anyukájuk született, mint te. :lol: )

Borcsám! Jaaj, de ha lépni kell, hát lépni kell!

Mágnes! Remélem, hamarosan sikerül a képfeltöltés. Nagyon felcsigáztál...

Lukács tud cuppanós puszit adni!!!! Így az anyák napi csokorral fejbegyűrt, majd adott egy óriási puszit. Nyálas is volt, kicsit taknyos is, de a legfinomabb.. Kell ennél több???
Tegnap beléptem vele a fodrászomhoz, poénból. Erre tök komolyan levágtuk a haját a gyereknek. Most olyan nagyfiús lett. Meg fogom mutatni!!!
Én meg teljesen összeomlottam. Az ujjamon mint utólag kiderült mégsem szemölcs volt, kicsit félrekezelődtem. Juhéjj. Így most alig van rajta bőr. Az is hámlik... Közben megfáztam, köhögök, a takony az agyamig ér. Homloküreg gyulladás. Majd valamit még be is ettem talán, mert egy napig olyan hasmenésem volt, hogy köhögni nem mertem.. Már úgy néz ki, megmaradok..
Számomra tök meglepő módon, Lukács ebből semmit nem kapott el, némi nátha nála is van, de őőőő kezdte!!!! Szopizott, csak talán ritkábban. Féltem, hogy ha vírustól vagyok szarul, mit kap tőlem, de semmi..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Szasztok,

jelentem Kinga pocakban, esze ágában sincs kibújni. Bár a doktornő tegnap úgy megvizsgált, h még ma is azt nyögöm. Vasárnap újabb CTG.
Sokalljátok a 4 km-t? Pont ti? Hiszen ha már van egy gyerkőc, ne adj Isten kettő, és úgy voltatok várandósak, az sem lehetett éppen sétamenet, én azt sokkal nehezebb feladatnak tartom.

boriska, huh belsőépítész, pedig az de jól hangzik. Szurkolok, h siker koronázza a ti nagy vállalkozásotokat!

tücsökbogár, viccesek ezek a gyerekek, és a kisasszony hát nem semmi a két szőke lovag között az amazon megjelenésével.

zel, ha nem szemölcs akkor mi a csuda az? Huh jól elkapott a gépszíj, remélem ma már jobban vagy!

Szép napot lányok!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Ilona mikor megláttam, hogy te irtál utoljára már azt hittem hogy te jöttél a jó hirrel. :P
Lehet azért vizsgált meg erősebben a dokinő, hogy valami beinduljon.
Zel! Mi van az ujjadon?
Én is gondolkodom, hogy le kéne vágni Peti haját, de csak hátul. Ott egy picit hosszú. És elrakni emlékbe.
Trinky! Köszike Anna jobban. Orra hol folyik hol nem. Most ritkán, de köhög. Stodalt adom neki.
Sajnálom, hogy Lotti beteg. Sok gyógypuszi neki!
Ennyi minden mond már? :shock: Petinek esze ágában sincs még semmit mondani. Néha mondogatja, hogy mama, baba, tete.
Képzeljétek tegnap éjjel leesett az ágyunkról. Apa még nem feküdt le és folyton felsirogatott Peti. Igy fogtam és magam mellé tettem (ágy közepére). De mostanában azt csinálja, hogy hasra fordul és már apa helyén van és utána tovább fordul.
Ez történt az éjjel is, de közben én is ő is bealudtunk. Csak a puffanásra ébredtem fel. és ott feküdt az ágy mellett a földön. Nem volt vészes a sirása. Felvettem megpuszilgattam és vissza raktam magam mellé és utána elaludt. Hálistennek semmi baja nem lett. De 1-2 napja megint elég rossul alszik. Lehet, hogy már érzi a következő fogát.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1273222719.6272.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1273222757.6451.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


tryin:
köptetőt 3-4 napig lehet adni, de arra ugye ügyelsz, hogy du. 4 óra után már ne kapjon?

Ilonám:
hát meg mertem volna esküdni rá ,hogy már babázol :lol:
Akartam már kérdezni:mennyi idő alatt értek be a kórházba?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági! Bence tündéri fiúcska lett evvel az új frizurával. De nekem a hosszú is nagyon tetszett! :P

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Mágnes, nagyon édes lett Bence a rövid hajával is, de azért sajnálom is, mert nagyon szép haja volt :lol:

Gyöngyi, fotók az anyák napjáról? nekünk van az ágyunkon leesésgátló, így Lili nem tud lepottyanni éjszaka.

Trin, szegény Lotti, remélem gyorsan meggyógyul. Lili tud hisztizni, leginkább ha nem kap meg valamit, de hamar megbékél. Most nagyon bújós, és nyűgős is, de most már 5 foga jön egyszerre, így kicsit nehezebben telnek a napjaink.
Lili is rengeteg mindent megért, csodálkozok is rajta :lol:

Tücsi, mind a három zabálnivaló, ANdris nagyon cuki a hintán való alvással :lol:

Ilona, Kinga jól érzi magát, de azért vasárnapra hátha beindul valami...

Kép
domo
 
 


Mágnes! Ez a gyerek?! Hááát, imádom a szép vörös üstökét!!!

Lukácsnak csak hátul és oldalt a haja levágva. A tetején maradt a hosszú... Nagyon zsivány.

Ilonám! Azért örülök, hogy nem fogtak benn. :) Türelem! ha itt az idő, kibújik a béjb!!!

Gyöngyi! Jaaaj, Petikém lebukfencelt? Lukácsom a négy lépcsőnket tette meg hátrafelé.. A feje egyszer sem koppant. Én jobban sírtam..

Domo! 3 fog? Akkor ti is küzdötök rendesen.
Lukács is ért mindent. Elmondom, mit szeretnék, vagy megegyezünk, hogy ezt csináljuk most, aztán azt és simán mennek a dolgok.

Lukács is elkezdett pötyögni. Háp háp, kot kot, kukuku ( kukurikú), u u u ( vau) áááá, ( miau) ana, apa, mama, papa, baba, NEM, nene, jó, te ( tessék) kö ( köszi) CICI, dödöde( tojás) , kátka( kártya) brum, brüm, endedd, ( engedj) ke (kell) . Tütüt és megnyomja az orrunkat.

Ujjam? Hmmm, ekcéma hajlamos vagyok. Gondolom, kicsit kinyírtam magam, így az jött ki, majd jól be is gyulladt, talán valami maszat került nyílt részre. Az ujjam bedagadt, feszítette a körmöm, fel is vált az ujjhegyemnél az élő részről. Abból naná, hogy pici véraláfutásos bibis dolog keletkezett, talán ezt nézték el szemölcsnek. Na ez most azért jó, mert az ekcémára nem szabad ezt a krémet kenni, amit kentem, majd kaptam egy másikat, persze, hogy ezt sem lehet, mert tök mélyen lehámlasztotta a bőröcskémet és a vékony bőr berepedezett, megint bibis lett. Most teljesen önkényesen kenem a kisgyerek Sudokrémével és hámosodik, talán rendbe is jön. De dokihoz már nem megyek. Kidobtam 4000 ft-ot, a semmiért, vagyis azért hogy szarabb lett, mint volt.. Nem a 4000, hanem az ujjam számít, de akkor is..
Már tudom használni, nem bántja a víz sem.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel, jobbulást!!!
Nagyon ügyesen beszél Lukács. Csabi is kb ugyanezen a szinten van, pedig fél évvel öregebb.
Mi is fogasodtunk, illetve Andris, megvan a 7. fogacska is. Ja és az a gyanúm, hogy hamarosan Ilka is fogat növeszt, mert rettenet módon harap mostanában és mint a képen is látszik dől belőle a nyál. Ja, és Andris önálló ácsorgásból megtesz felénk három lépést minden kapaszkodás nélkül.

Mágnes! Nagyon helyes nagyfiú lett a fürtös kissrácodból. Hamarosan mi is nagyfiúsítjuk Andrist.

Lottinak és Annának jobbulást!

Kinga! Hajrá, hajrá, hajrá! Anyádra vigyázz!!!!!

tücsökbogár
 
 


zel, talán emlékszel nekem fémallergiám van, nemrég voltam allergiabőrteszten, NA és a lényeg, hogy emiatt ekcémás a jobb tenyerem és nagyon sz.r ....nekem a kisujjam begyén kezdődött és mostmár kezd átfordulni az ujjaim külső részére is. bőrgyógyász ugyanígy krémet írt+tablettát, egyik sem használ, ugyanis szinte mindig érintkezem fémmel, kilincs, szemfesték, lábos+öblítők, mosogatószer, mosópor... stb sőt az ételekben is van: borsó,bab, hal .., kaptam egy részletes leírást, de megoldás egy dietetikus lenne, mert az is benne van a pakliban hogy a fémek felhalmozódtak a szervezetemben és egy hosszú diéta kéne. valszeg neked is valamilyen allergia váltja ki az ekcémát, és a stressz is okozhatja, ez nálam plusz bónusz :roll:

jaj mágnes, annyira megtudnám cirógatni ezt a legényt :lol: iszonyú aranyos!!húúú én úgy sajnáltam volna levágni a fürtöcskéket, de hát mit tegyünk, jön a nyár :P

ilona, juj, emlékszem barátnőmet a 40 hét végén vizsizte meg a doki, Amnioszkópiája volt (magzatburok-vizsgálat), ez belső vizsgálat, neked nem ez volt? sok doki pont azért teszi, hogy viszonylag 'természetes módon beindulhasson a szülés, nála ezért tette.

trin, drága asszonytárs :wink: szegény Lottika, puszi neki!!! remélem mától kicsit jobban lesz :) huh Lujzi most délelőtt verte ki a hisztit a játszótéren, minket is mindenki úgy nézett, mintha mozi lenne, gáz volt..úgyhogy ismerős a helyzet :wink:

gyöngyike, köszönöm, azért próbálkozunk...hátha most a május lesz a tuti hónapunk :lol:

renim?????? hogy van Nius? és te drága barátném???? mentek valahova a hétvégén?

domo, jesszus atyám!! 5 fog egyszerre! ahhoz képest nem is írsz 'horroros történeteket :twisted: nagyon jó kis csaj Lili, sokan 1 fogtól is nyűgösek..nálatok tesóka mikor lesz :P :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
az magzatvíz vizsgálat. Nekem Annával 2-szer, Bencével 4-szer volt. Csak akkorlehet elvégezni, ha legalább 1 ujjnyira nyitva a méhszáj.

Jajj dehogy nem sajnáltam Bence fürtjeit, el is tettem őket. :) De annyira le volt izzadva már a lakásban is, hogy féltem, hogy koszmós lesz.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jaj csajok megjártuk a kórházat......
Játékboltban voltunk, Lottit nyuszimotorozott, és előre esett az arcára. Felkaptam, nyugtatgattam, erre ránézek és tiszta vér a gyerek. Azt hittem ott rögtön összeesek. Szóltam egy anyukának, aki egy nagyfiúval volt, gondoltam ő már látott ilyet. Megmostuk az arcát, néztük mi érzik rajta, hát nem láttuk az egyik felső fogát. Most bújt ki mind a kettő, egy pár hete.
Azt hittem menten megőrülök. Az én gyönyörű kislányom fog nélkül... még csak négy van neki, és erre sem tudunk vigyázni.
Na betűztünk a kórházi ügyeletre, ott megnézték, és azt mondták ott van mindkettő. Lehet viszont, hogy feljebb csúszott. Hát nem tudom, nem merem tüzetesebben megnézni, meg szerintem fel is van dagadva az ínye.
Csináltak koponyaröntgent, hála Istennek nincs baja.
Remélem a foga is rendbejön, ha nem lesz jobb, hétfőn irány a fogorvos.
Most alszik szegény, de esküszöm veszek egy bukósisakot, és maradunk a négykerekű stabil motornál.
Öregedtem vagy tíz évet.

KépKép
trinky
 
 


Ági, köszi a köptetős tanácsot, már nem is adok neki többet.
Bence igazi nagyfiús az új frizurával. Én is sajnálom a szép fürtjeit.

Zelem, neked is kijutott :( Gyorsan gyógyuljon meg az ujjad. Te, én is sírok mint a záporeső, ha Lottival rossz történik. Alig bírtam elmondani a dokinek mi történt. Tudom, hogy mással sokkal nagyobb bajok történnek, de akkor is.... a sajátomnak minden fájdalmát felvállalnám. Mindig vannak új dolgok az anyaságban.
Várjuk a Lukács képeket.

Ilonám, nyugi, azt csak Kinga tudja, hogy mikor jön el az idő. A dokira sem hallgat, úgyhogy bármi lehet. Nekem délelőtt azt mondták, hogy itt még nem lesz baba egy darabig, utána este meg már menni kellett.

Gyöngyi, olyan kis nyavajások ezek a lurkók ezzel a ficergéssel. Ki kell párnázni az ágy melletti területet :wink:

Ja nem is mondtam, még hányás is volt éjszaka. Mostanában Lotti rengeteget vetődik az ágyikójában. Nincs ébren, csak motyog és vetődik. Na éjszaka akkorát dübbent a buksija, hogy arra felébredt, és elkezdett sírni, ettől köhögni, ettől meg hányni. Hú de jó volt ez is.....

KépKép
trinky
 
 


Jaaaaj, Trin! Jaaaj!
Szerintem a fogacska miatt ne aggódj. Majd a fogorvos megnézi. Bár a tejfognak nincs olyan nagy, határozott gyökere, mint a maradónak, talán nem lesz gond. Azt viszont nem tudom, a maradófog csírája ilyenkor hol van.. Én megnézetném a helyedben. Várd meg a reggelt, a száj gyorsan gyógyítja magát. A duzzadás addigra biztosan lemegy, akkor jobban fogod látni, mi a helyzet. De mondom, szerintem nem lesz gond, mert ilyenkor még nincs is egészen kibújva, majd " visszanő". DE biztosabb egy doki!!!!
Lottim is megy álmában??? Apa szokott derülni rajtam, mert mint a holdkóros megyek Lukács szobájába, amint hallom, hogy koppan a feje. Láttam már álmában négykézláb mászni.
10 évet öregedtél? Még én is kettőt mire elolvastam...
Ja, Lukács itthon a szék lábát akarta estében elharapni valamelyik este. Neki is vérzett a foga. Rögtön könyékig voltam a szájában, mozgattam őket, nem lazultak-e meg... Nem. És még meg is harapott.

Tudod? Amikor olyan magas láza volt Lukácsnak, akkor mondtam, miért nem inkább én, vagy apa vagyunk betegek. Vagy legalább lázasak. Bár a család bármelyik tagja elvállalta volna, csak Lukács ne szenvedne.


Mágnes! Engem is megkínzott a dokim, alig volt olyan pici eszköze, amivel be tudott kukkantani. De Lukács erre sem jött ki!!! :)

Borcsám! Ja, tudom, hogy neked fémallergiád van. Nekem az nincs... Szerencsére. Már egész jól néz ki az ujjam. Nem is fáj és érzek is vele. Komolyan olyan volt, mintha gyűszűt húztam volna rá.

Csajok! Ez, hogy kertes házban lakunk... Mindent megér. A gyerekemet este fél nyolckor úgy kell beveszekedni az udvarról. Egész délután kinn van, játszik. Megbeszéljük, hogy anyának főzni kell, akkor egész jól viseli hogy nem mehet le a teraszról. Aztán már futhatunk is a kertbe...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?