Új privát üzeneted érkezett!

Hello lányok!
Kicsit el vagyok keseredve, mert leesett a hőm. Hát sajnos nem sikerült a baba. Azt szokták mondani, hogy az még normális, ha egy éven belül jön össze a baba, de úgy is ha az ember mérő a hőmérsékletét és célirányosan van együtt a párjával? Hát nem tudom. Nektek hányadik hónapban jött össze a pici?
Voltam próba napon az egyik cégnél, de még megy egy másik lány is és utána döntenek. Hát meglátjuk, hogy az össze jön-e...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Egcsi
jó ez a sütis bevételes dolog :) Milyen sütit csináltál?
Költözéshez kitartást, én hetekig dobozoltam, aztán meg persze semmit se találtam :oops:

Gabi
mi már 8 hónapja nem védekezünk, baba még sehol. Nálam ugye elég egyértelmű a probléma, mégsem csinál(t) egy orvos se semmit, csak most... Szerintem az orvosok 99 % százaléka 1 évnél hamarabb akkor se csinál semmit, ha egyértelműen van baj (ld én).
Vendég
 


gabi85
sajnálom, valószinüleg nincsen semmi bajod. Az nem lehet, hogy gyógyszert szedtél előtte? Az is befolyásolhatja a fogamzást és még más ezer oka lehet. Az sem jó, ha görcsölve szeretnéd a babát. De az én véleményem az, hogy ha nem egyből, hanem csak pár hónap alatt fogan meg a baba, az még teljesen normális. Fel a fejjel, legközelebb biztosan sikerül.

egcsi
mi nagyobb lakásba költözünk, ma voltunk átvenni, hát mit ne mondjak, az én elvárásomat teljesen alámúlta. Azt mondták, hogy kitakarítják, hát ha nekik ez a kitakarítás... Minden tiszta kosz volt, úgyhogy lesz mit csinálnom. Már majdnem összbalhéztam velük, de nincs semmi értelme. Ahogy magamat ismerem, úgy is mindent átsúroltam volna. Itt lesz három hálószoba + nappali és étkező. Most csak egy hálószobánk van. Már nagyon várom, de félek is egy kicsit.
kisszsuzska83
 
 

 
 

Gabi
Nekünk hőmérőzéssel Berci 5. hónapban jött össze, Bence a másodikban. A múlt hónap nekünk sem sikerült, apjuk nem is értette mi történt.... :?
Ne stresszelj rajta, az nem használ. Lehet el kellene raknod a hőmérőt kicsit és kipróbálni anélkül. :wink:

Kitty
Mézes zserbó és linzer karika. Minden elfogyott. :wink:

Zsuzska
Akkor jóval nagyobb lesz a kégli...miért félsz tőle? Hát igen a suvickolás nekem sem hiányzik.... :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi

Nem tudom, csak érzek valamit. Lehet, hogy azért, mert eleve nem Magyarországon van, aztán mert nem saját, még nem ismerjük a főbérlőt, csak párszor találkoztunk vele. Szívesebben mennék haza.
kisszsuzska83
 
 


Zsuzska
Tudod meddig maradtok kint? Lehet, hogy ez szívtelennek hangzik, de nekem soha nem volt honvágyam.... :? Persze a család hiányzik, de szinte minden évben jönnek pár hónapra a szüleink, így nem olyan gáz.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok csajok!

Gabi, az a baj, h Kitty-nek igaza van... :-( én candidás vagyok, mint kiderült lassan 2 éve... az összes tünete előjött, csak nekem fogalmam sem volt róla, mi az. 40x minimum voltam dokinál, de mindig lelegyintett, hogy másnak is van folyása, ne dramatizáljam túl, és kiírta ugyanazt a szart, hiába mondtam neki, hogy nem használ semmit. Aztán amikor megjelentek a sebek a testemen, azt mondta, hogy menjek vele bőrgyógyászhoz, mikor pedig mondtam neki, hogy de már hányok minden reggel, rám ripakodott, hogy azért mindent ne fogjak már egy hüvelygombára!!!!! Utána kiderült, hogy candidám van, és attól van minden... most diétázom, és lassan rendbejövök... elmúltak a foltok, helyreállt az emésztésem, már nem hullik csomókban a hajam és nem hányok minden reggel... a folyásom is kezd lassan elmúlni... dokit váltottam, kíváncsi leszek, ez a másik mennyire lesz lelkiismeretes, hétfőn (jövőhét) megyek hozzá... annyira nem törődömök ezek a dokik... :?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Most látom csak... kicsit megkésve..

Gabi, gyönyörűek voltatok, nagyon jók a gépek és szívből gratulálok nektek így utólag is!!!! :-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hello lányok!
Köszönöm, hogy írtatok és megpróbálom leállítani magam. Nem ezen görcsölni, mert az nem használ. Csak az a baj, hogy már egy éve szinte folyamatosan ezen agyalok, csak eddig megszakítással még védekeztünk. De most már nem. Viszont most még nem jött meg csak barnázok. Érdekes. De szerintem most meg fog jönni és a következő hónapban majd nem gondolkozok. :D
A candida milyen folyást okoz? Mert nekem is szokott lenni folyásom?
A dokik nem igazán törődnek az emberrel csak akkor ha fizetünk sokat. Ez van.
Egyébként tegnap volt a keresztelőm. :))) Szép ez a hónap. :)))
Köszönöm Jeanner. :))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Most már megjött. Nem baj új hónap. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Gabi
sajnálom, de fel a fejjel, új hónap, ahogy mondod :wink:

Jeanner
sajnálom, hogy te is így megjártad az orvosokkal :(
De legalább már kezdesz rendbejönni, és mire elindul a babaprojekt, akkora teljesen rendbejösz :wink:

Egcsi
fini sütik :wink:
Pakolással hogy állsz?

Zsuzska
nektek is jó költözést, már ha lehet azt jónak mondani. Mondjuk én szerettem, mert kiélhettem az új lakásban a lakberendezési szenvedélyem :oops:

Ivanka
hogy vagy? na és hol vagy? :lol:
Vendég
 


Jeanner
Candida... :?
Sajna nehéz lelkiismeretes dokit találni. Itt jobb a helyzet, mert itt beperelik őket nagyon gyorsan, minden apróságért. :roll:

Gabi
Milyen felekezetü lettél? Új hónap, új remények! :wink:

Kitty
Dobozhiánnyal küzdök. A maradékot csütörtökön pakolom el, péntek korán reggel pedig indul a mandula.... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Református lettem. :) Előtte babtistákhoz jártam, de végül úgy alakult, hogy reformátusoknál keresztelkedtem.
Jó költözést mindenkinek, aki mostanában teszi. A dobozhiány ilyenkor sajnos általános.
Kitty tök jó, hogy szeretsz lakberendezni. Nem akarsz lakberendező lenni? Mondjuk én nagyon szeretek sütni, de nem lennék cukrász.. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok! :-)

Gabi, attól függ, nekem volt olyan is, hogy nagyon nagyon erős fehér (sárgás) folyásom volt, és felsebesedett a hüvelyem környéke magától, rettenetesen fájt... :-( még most is pöntyög, de már nem is tudom, mi az, mert menzesz előtt semmi, utána semmi, csak így félidőben :? azon is agyaltam, hogy talán a peteérés kori nyálka? mert viszont ha az fehéres, az gáz... :? na mindegy, ha cisztám van, vagy miómám, az hétfőn ultrahangon úgyis ki fog derülni :-)

Egcsi, azért nagyon irigyellek, nagyon szívesen élnék én is Amerikában (is)... lányok, ti hogy (miért?) költöztetek külföldre?

Kitty, veletek mi újság?

Csajok, fel a fejjel, új hónap, új remény! :-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hát nekem is van folyásom, viszont nekem egyáltalán nem fáj sehol, színe az mondjuk olyan fehéres, de peteéréskor átlátszó. Azért most már úgy is el kell mennem dokihoz, mert már egy éve nem voltam, úgy hogy ideje lesz.
Amerika jó hely én egyszer voltam Kaliforniában, még gyerek fejjel, de nagyon más volt mint Mo. Az emberek jó kedvűek voltak, nyugodtabbak. Hát más az biztos.
Én is kitartást kívánok mindenkinek!!!

Megyek sütök palacsintát. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Hát, a dokikkal tudod az a baj, hogy pl. nem ismerik a candidát, csak legyintenek rá, nekem meg tönkretette a vesémet, megtámadta a szívem és van rá esély, hogy elzárta a petevezetékeim :-( na mindegy, csak szólok, hogy a dokik hajlamosak ezt elbagatelizálni, az én dokim 2 évig legyingetett, hogy másnak is van ilyen, pedig az elején nekem is csak folydogált még, meg csak fehér volt, aztán mondtam neki a foltjaimat, azt mondta menjek vele bőrgyógyászhoz, ezzel nem ő foglalkozik, aztán mondtam neki, hogy minden reggel hányok, mondta, hogy ajánlja a háziorvosom a figyelmembe, mert terhes nem vagyok... szal ha nem használ, amit felírt (nekem soha nem használt...), akkor érdemes jobban utána nézni... addig érdemes a bajt kezelni, amíg kicsi...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szegénykém... Azért ez nagy bunkóság, hogy csak legyint rá. És a terhesség alatt is Candidád volt?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


:-D na most beletenyereltél, párommal még nem vártunk babát, de exemmel azt hiszem, volt egy... ott is már megvolt szerintem, vagy valami biztosan, mert az ex csupa gomba volt, de ezt sajnos későn tudtam meg... mármint hogy az az volt... mindegy, azt a babát kb. a 8-10. héten elvetéltem, akkor sajnáltam, most azt mondom, talán jobb is így... de nem a gomba miatt vetéltem... am egy másik bnőm is nagyon beteg volt, a végén már nem is tudott megállni két lábon... kiderült, hogy nagyon erős candidája van, de tiltakozott, neki nincs neki nincs... aztán csak elkezdett "diétázni", és azóta sokkal jobban van... mondjuk ezt a "diétát" javaslom mindenkinek, orvos mondta, hogy ez nem diéta, csak egy méregtelenítés, meg vitamin-ásványianyag feltöltés, hogy a McDonald's kiürüljön :-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Bennünket kihúztak a zöldkártya lottón 5 évvel ezelőtt. Kb. Berci születése előtt 2 hónappal jött a levél. Az egy éves szülinapja után jöttünk ki. addig intéztük a papírokat, árultuk a lakást....ilyenek. :)
Kicsit bővebben is írhatnála diétáról, engem érdekelne. Ha jól tudom cukrot nem nagyon ehetsz, de itt megáll a tudományom....

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Bocsánat Jeanner, nem olvastam el pontosan a vonalzódat és azt hittem, hogy már van babád.
Akkor ez a gomba dolog nem semmi... Le tudja dönteni az embert.
Egcsi tök jó, hogy kihúztak titeket. Különben sokat kellett volna rá várni, hogy megkapjátok a zöldkártyát?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Hát közel nulla esélyünk lett volna nélküle. De ha nem húztak volna ki bennünket, akkor most Új-Zélandról irogatnék. Az volt a "B"-terv. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Gabi,
sajnálom, hogy megjött , de vigasztaljon a tudat, új hónap új remény!!!
Ja és ne akard nagyon görcsösen, mert az sokat hátráltat. Lásd az egyik ismerősöm, már a fél babakelengyét megvette, de nem jött nekik össze. Aztán belevetette magát a melóba, hogy na nekik nem lesz gyerkőc, persze kövi hónapban már a pocakjában is volt a bébi. :)
Ja és gratulálok a kereszteléshez!!!

Jeanner,

sajnálom ezt a gomba dolgot. Drukkolok hogy mielőbb meggyógyulj!!!
Majd ird meg miből áll ez a diéta.

Egcsi,
kitartást a költözéshez, nagyon nem irigyellek most. Én nagyon utáltam a költözést. Tényleg ti miért költöztök?

Kitti,
mi újság veled???

Képzeljétek ma megvolt Nóriéknál az anyák napja! Nagyon édesek voltak, mondtak versikét, meg énekeltek. Ja és még ajándékot is kaptam, ő maga készitette és elég jól sikerült. :)
Ahhoz képest hogy még csak 2 éves, nagyon ügyes volt. :)

kellemes estét mindenkinek!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike
Anyák Napja :D Olyan édesek. Itt Amerókában egy héttel később van.
Költözés: Az új helyen jóval kevesebbet kell fizetni. Azért minden évben nem szeretném megismételni... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok csajok!

Gabi, nem, még nincs, egyelőre csak készülünk rá... nagyon :-) most úgy fest, sikerült beindítani valamit odabenn, már nem alvad a mensim :-) (nagyon alacsony volt az ösztrogénszintem, fél év alatt sikerült valamennyire feltornázni... )

Most még kb. 2 hét és megjön, aztán ha elmúlt, csinálok otthon egy candida tesztet, szerintem az már negatív lesz :-)

Írok egy blogot a diétáról, fenn van, mit lehet enni, mit nem, vannak receptek, étrendek stb, a címét a profilomban megtaláljátok! :-) vitaminfeltöltésnek és méregtelenítésnek is kiváló ;-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Rossz vagyok! Rossz vagyok! Rossz vagyok! :oops:
De vezekeltem, majd egy ôràn àt olvastam a lemaradàsomat. Szôval! Megtudtam, hogy volt:
Kocsifeltörés :?
Van egy csomô ûj tagunk :wink:
Volt Andi nap "Kittynél" ( Boldog Névnapot utôlag is!!!)
Lesznek költözések, meg volt Anyàk napi versmondàs, de talàn mégis csak a legnagyobb hîr a Gabi esküvôje!!!!! :P
Utôlag is SOK BOLDOGSÀGOT!!!! Gabi gyönyôrûek vagytok!!! (nem mûlt idôben :D)
Nem is hiànyzik a TV. Az élet mennyivel sokszînûbb a valsôsàgban :)
Remélem nem hagytam ki sok mindent, azon kîvül, h vannak prôbàlkozôk, akiknek KITARTÀST!!!!
Itt Abu Dhabiban, minden rendben. A hasam egyre nô (nem baba miatt), annyit eszek, h csak na....
Még nem tudjuk meddig maradunk, juni 11-ig biztos, talàn augusztus 9, ha hosszabbîtanak.
Annyira beleéltem magam itt az olvasàsba, h elöntött a "most akarok gyereket azonnal"-érzés.... basszus.
Na de tudjàtok, utsô munkànk januàrban Norvégiàban van, és csak ha hazaértünk (Svàjcba), lehet prôbàlkozni....mennyi idô még, ATYA....
De lelkesen követem a sorsotokat és Mindenkinek a legjobbat kîvànva üdv:
Linda
Vendég
 


Hello lányok!
Örülök Ivanka, hogy jól vagy és, hogy írtál. Már hiányoztál ám. Köszönöm a bókokat. :oops: Nehéz várni, de hamar eltelik ez az idő, főleg, ha jó helyen élsz akkor rohannak a napok.
:wink:
Ninike: Tündér lehetett a kislányod. :) Igyekszem nem görcsölni a témán.
Jeanner örülök, hogy már áll vissza a menszid. Tuti nincs már Candidád.
Egcsi: Ennek így kellett lennie, nektek ez volt megírva, hogy Amerikában fogtok élni. Azért ez a lottós dologra elég kevés az esély, de nagyon jó, hogy nektek sikerült. :)
Képzeljétek recepciós leszek. :) Nagyon boldog vagyok, csak egy bibi van csak 4 órára akarnak bejelenteni. Hát ez van. Most nem nagyon tudok válogatni, már így is olyan régóta keresek munkát. Valahol el kell kezdeni.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi!
Jô helyen? Tetszik? Làttad?
Azért ôvatosan ezzel a "csak 4 ôràra". Hihetetlen, mit meg nem tehetnek a kiszolgàltatott emberrel. Ne hagyd magad!
Aztàn kezdetnek nem rossz, mellette ûgyis nézelôdsz, hàtha lesz jobb....
De nem ünneprontô akarok lenni, gratulàlok!!! :wink:
Vendég
 


Ivanka
Már azt hittem elrabolt egy milliomos olajsejk. :D Nézd a pozitív oldalát a dolgoknak, gyerek mellett már nehezebb utazgatni, most járd be a világot, legközelebb lehet csak nyugdíjas éveidben teheted. :wink:

Gabi
Gratula a melóhoz! Majd látod hogy alakul, kezdetnek ez sem rossz. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!
Rossz pîz nem vész el .... nem kellek én itt a kutyànak sem :lol:
Idàig csak egy bekötött fejû manus àllîtott le, h megadom e a szàmom? Mondtam, NEM! Erre annyit mondott OK! Ennyit a letàmadàsokrôl :lol:
Egyébként ma szar napom volt, biztos azért, mert ismét kezdôdik a 12 napos ciklusom :cry:
Aztàn azzal vigasztaltam magam, hàtha jövô ilyenkor màr MINDEN megvàltozik...
Vendég
 


Ivanka
Jövő ilyenkor már a w.c. kagylót fogod ölelgetni reggelente. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Gabi, gratu a melóhoz!!!! Jaja, valahol el kell kezdeni... ;-)

Ivanka, tudom, miről beszélsz :-( DE!!! amit egcsi is mondott, hidd el, pikkpakk összejön a babus :-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Mi is 2011-re szeretnénk kistesót (áprilisra :)).
Itt a fogamzás oldalon a 2. topikban nagyon sok hasznos tanács van hőmérőzéssel, ovu előtti-utáni teákkal és minden mással kapcsolatban, ami rásegít a "babaáldásra". Ráadásul Esthajnalcsillagtól nagyon olcsón lehet hcg (terhességi), valamint Lh - ovulációs - (petesejt érés kimutatása) teszteket venni. Én az első terhességemnél - mikor első hónapban nem köszönt ránk a gólya -, akkor vettem ovu tesztet és második hónapban már célirányosan akkor és "úgy" voltunk együtt, ahogy meg van írva. Meg is lett a kisfiam. Én nagyon ajánlom! Mindezek mellett persze a nyákból is kitalálja az ember, hogy mikor van az a nap, meg fel is van puhulva a méhszáj, tapinthatóan. A lényeg a lényeg, hogy oda is érdemes benézni és a lányok szívesen tanácsolnak.

Candidával kapcsolatban nincs saját tapasztalatom. Mikor a fiam született, az egyik kismamának is volt, rendre megszült és utána tudta elkezdeni az ehhez kitalált diétát és remek formába jött azon kívül, hogy kitisztult belőle ez a cucc.

Én sajnos vetéltem idén januárban, az ezt követő fizetős kivizsgálásaimon derült ki, hogy IR-em (inzulinrezisztenciám) van. Persze az eredményeimre csak legyintett a háziorvos és a dietetikus, mivel a vércukorértékek brilliánsak lettek emellett - ezzel kapcsolatban nagy a tudatlanság még orvosi körökben úgy tapasztalom. IR-től simán elvetélsz az első trimeszterben! Most szedem a gyógyszert és láss csodát, megállt a brutális hajhullásom és a bőröm is gyönyörű széppé lett. Hiába jártam ezzel a problémával majd egy évig bőrgyógyászhoz, háziorvoshoz stb. Semmi sem vált be, mert nem tudták, hogy mit keressenek. Amit meg tippeltek, nem igazolódott be vér- és vizeletvizsgálatból.
Mensmentisben voltam az IR-meghatározáson és oda is járok endokrinológushoz - aki felírta a gyógyit, valamint nőgyógyászhoz is, aki a lelkemre kötötte, hogy gyógyszer ide vagy oda, amint pozitív lesz a tesztem, ugorjak be hozzájuk egy sárgatesthormon ellenőrzésre- AZONNAL! Ha az az anyukánál alacsony, nem marad meg benne a pici. Ha ezt decemberben tudtam volna, most valószínűleg repesve várnám az augusztust a kisbabánk megszületése végett, hiszen ez gyógyival pótolható. Ez a vizsgálat náluk - ha jól tudom - max. 2500,-HUF és másnapra megvan az eredmény. Én mindenkinek javaslom pozi tesztet követően!!!

Tulajdonképpen ennyit akartam csak írni, topikhoz csatlakozni sajnos nincs rendszeres időm.

Kívánom, hogy 2011-ben mindegyikőtöknek megszülessen a várva-várt kisbabája! Pussz

maccs01
 
 


Hu...micsoda infokat kaptunk Lànyok, köszönjük maccs...
Ma meg màr görcsölök HURRÀ :lol: :?
DE annyi minden van, ami miatt elmehet ez a szegény kis babô az elsô trimeszterben, hogy ha igen alaposak vagyunk, akkor minden napra jut egy vizsgàlat... :?
Persze az se jô...na nem tudom nàlunk hogy lesz, de én az a nagyon tutira menô - ultra aggôdôs tîpus vagyok...
Szôval értem én a "ne görcsölj rajta ûgy nem jön össze" tanàcsokat, csak amikor az embernek nem csak becsûszik, hanem régôta tervezi és végre eljön az idô, h SZABAD... nu majd làtjuk.
Asszem jobb, ha most nem îrok, teljesen összefüggéstelen lett az egész, bocsi :lol:
Vendég
 


Ivánka én teljesen megértelek én is így vagyok. Azt hittem, hogy 1 évnyi várakozás után rögtön össze fog jönni, de azért ez nem ilyen egyszerű. Azon gondolkoztam, hogy vegyek-e ovu tesztet? Szerintetek lányok ti mit javasoltok?
Köszönjük Maccs. :)
Én sem repesek az örömtől, hogy csak 4 órába jelentenek be, főleg a gyed miatt, de ha nem kezdem el a munkát akkor megint csak tolódik a dolog. Ha jön jobb azonnal váltok. :wink: Addig meg viszek haza pénzt legalább. :)
Ivanka csak gondolom, hogy milyen jó és szép ott és hogy gyorsan repül az idő. Nem jártam még ott, de tuti jó hely lehet.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Hààt igen...
Szép itt. De ahogy Jôapàm mondta, mindent be lehet unni...
Ezt a következtetést akkor vonta le, mikor màr 1 hônapja itt voltunk és egyik este Skype-on azt panaszoltam, h a kedvenc sütim, milyen szarul csinàltàk aznap... akkor döbbentem rà, EZ legyen a legnagyobb problémàm :lol:
Viccet félretéve!
Gabi! A helyedben tuti vennék ilyen tesztet, fôleg, ha olyan vagy, mint én, aki nem bîzza a véletlenre és ûgy akarja érezni, h mindent megtett - màr ha csak emiatt jobban is alszol...egy prôbàt megér, nem?
Egyébként itt szàllodàn belül minden OK, de kimegy az utcàra az ember és olyan kettôsség fogadja, mert egyik oldalt hatalmas felhôkarcolôk, a màsikon hiànyos a jàrda és rengeteg büdös és koszos nem szimpatikus ember màszkàl :lol: (pedig àllîtôlag itt a legkevesebb a bûnözés...)
Arra gondoltam, ha màr itt egy ilyen jô kis tàrsasàg kovàcsolôdik, Gabi utàn én is megosztom az esküvôi képeinket. :P

http://lindaferi.vfred.com - remélem még mûködik, ami szôl zene alatta, férjuram îrta erre az alkalomra :oops:
Tekintettel, h rengeteg kép, ajànlom vagy a Diashow-t vagy a listàbôl az elsô mappàt....

üdv Mindenkinek!!!
Vendég
 


Ivanka, jajj de megértelek... én is ilyen vagyok... :oops: :roll: ez a mindenen halálra aggódom magam... aztán persze mindig megfogadom, hogy ha majd odajutunk, akkor nem, én semmiképp... hát nem hiszem :lol: :roll:

Gabi, szerintem simán, bár bnőm azt mondta, a nagyító jobban megéri :-) tudod, amivel a nyálat kell vizsgálni, neki olyan is van, és minden hónapban nézi, h mizu van :-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Mindenkinek kellemes-hasznos-napos-tavaszias-jôkedvû-türelmes hétvégét!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én eddig a Várandósság 2011-ben szeretnénk szülni csapatban voltam, de a többiek eltűntek.
Csatlakozhatom?

mka
mka
 
 


Hello mka!
Persze, hogy csatlakozhatsz. :) Szívesen látunk. Mikor kezdtek neki a baba projektnek?
Ivánka annyira jók a képeitek. Nagyon nagyon szépek vagytok és profi a fotósotok is. :)
Még megálmodom, hogy kell-e az az ovu tesz. :D
Kemény a meló, nagyon sok felé kell figyelni, pénzzel dolgozunk, úgy hogy mindig toppon kell lenni. Szóval nem könnyű, de remélem bele rázódok. Ha meg nem akkor arra jó a három hónapos próbaidő..
Szép hétvégét kívánok mindenkinek. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Szia gabi!

Még egyenlőre nem kezdünk neki a babaprojektnek, előtte még sokmindent el kell rendeznünk. Én most fejezem be a sulit, aztán munkát is kell találnom. Azért reméljük, hogy ősszel belekezdhetünk.

Ennek ellenére már elkezdtem vigyelni a testem. Most kezdtem el az ovumikroszkópot használni, hogy megfigyeljem van-e rendszeresen ovulációm. Szóval készülődök azért a dologra. :D

Ti már próbálkoztok? Majd igyekszek visszaolvasni, hogy mindenkiből képben legyek :D

Jó hétvégét!

mka
mka
 
 


Igen mi már egy hónapja próbálkozunk. Én hőmérőzök, de gondolkodom az ovu teszten. Egyébként én tavaly fejeztem be a sulit és csak most kaptam munkát. :( Sajnos most ha nincs kapcsolata az embernek, akkor a munkavállalás is nagyon nehéz.
Hamarosan itt az évfordulótok. :D Nekünk addig még majdnem egy év van. :D Régóta vagytok együtt a férjeddel? Már ő is várja a babát?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Látom nemrég volt az esküvőtök,gratulálok. :D
Mi lassan 2 és fél éve vagyunk együtt, és bizony lassan egy éve házasok. Mintha most lett volna :D Nekem pont az évforduló előtt 3 nappal lesznek vége a vizsgáimnak, szóval elmegyünk kicsit kikapcsolódni, kiengedni a gőzt, és megünnepelni az évfordulót :D

Te mit tanultál?

Igen, a párom is várja már hogy babánk legyen, egyre többet beszélünk róla, reméljük már nem sokáig kell várni :D

mka
mka
 
 


Sziasztok!

Gabi! Veled kapcsolatban nekem mindig pozitîv érzéseim vannak, érzem én nem lesz ott gond :lol:
Mka! üdva a csapatban!
Azta de irigyellek, màr ôsszel neki kezdtek!!!
Ma meg màr vasàrnap! Anyàk napja!
Kîvànom, hogy jövô ilyenkor mindenki màsképp (is) gondoljon erre az ünnepre 8)
Akiknek meg màr van, azoknak is :lol:
Vendég
 


Hello lányok!
Köszönöm mka a gratulációt. :) Nagyon jó, hogy kikapcsolódtok a vizsgákat ki kell pihenni. :)) Tuti hamar összejön majd a babó.
Ivanka olyan édes vagy. Remélem igazad lesz. Bár most egy picit elkenődtem, mert beszéltem egy lánnyal akik ugyan így áprilistól próbálkoztak, mint mi de nekik össze is jött. De tudom, hogy akkor fog jönni a baba, amikor ő akar. :D Úgy hogy ezt el kell fogadnom.
Minden anyának boldog anyák napját. :)
Ivanka hogy vagy? Mesélj egy picit. Milyen ott az idő? Mindig meleg van?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Hello Mindenki!
Gabi! Tudod, nekünk még sokat kell vàrni a prôbàlkozàsig is, îgy még nagyobb türelem kell ... örülj, h Te-Ti màr ebben a fàzisban vagytok! Lehet mire mi neki kezdünk (jan-febr-ban) Te màr panaszkodsz, h nem képtelenség ekkora hassal aludni :lol:
Èn most per pillanat örülök, mint majom a ...., mert végre vàlaszt kaptam erre a barnàzôs dologra.
Itt az oldalon talàltam ilyen "orvos vàlaszol" részt és egy làny pont ugyanazt îrta és kérdezte, ami velem is van erre ezt a vàlaszt kapta:
"A menstruáció előtti napokban észlelt barnás vérezgetésnek minden bizonnyal az az oka, hogy nem megfelelő a sárgatest hormon szintje, ennek a hátterében pedig állhat az is, hogy nem kielégítő a peteérés, ha viszont babát szeretne, akkor valószínűleg szükség lesz egy kis gyógyszeres kezelésre."

Ìgy, hogy ezt tudom, tudok rà készülni és nem fognak felesleges hônapok elmenni arra, h MIÈRT nem jön össze, ok, tudom lehet màs probléma is még EZER is, de egy kipipàlva....
Szôval itt milyen?

Àllîtôlag 3 hét mûlva jön a "nyàr" (eddig a 35 fok nem szàmîtott annak) és jönnek a 45 fokok.... kemény, mi?

Àllîtôlag az utcàn senki nem lesz és a tengerben sem fürdenek, mert annyire felmelegszik és a levegô, màr most nagyon pàràs!
Hàt érdekes ez a klîma, azelôtt soha sehol ilyet nem tapasztaltam, de egynek OK :lol:
Jôl vagyunk! Ès jô ezt kimondani... de nagyon vàrom azt, h januàr legyen.... :oops:
Vendég
 


Egy "nem" szôcska kihûzva... elîrtam.
Vendég
 


Proba...proba....Proba....
Most meglàtjuk volt e értelme itt güzülni 1 ôràt a vonalzô miatt....
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Gabi, te nagy hőmérős vagy, úgy látom, gondolom van tapasztalatod... azt nem tudod, akkor is felmegy a hő, ha nincs peteérés?

Ivanka, te merre vagy, hogy ennyire meleg van? :shock:

Szia mka :-) mi is pont így vagyunk, még suli, meg lakásra is akarunk félretenni... :-( én valójában, ha minden jól megy, 2012-ben fogok szülni, de még értelmetlen lenne olyan topicot nyitni...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ivanka
Szuper képek. Nagyon szépek voltatok-biztos most is azok vagytok :wink: -a zene pedig nagyon profi! :D

Mka
Szia! :)

Jeanner
Igaz nem tőlem kérdezted, de azért válaszolok. Ha vezeted a hőgörbédet látnod kell két kifejezett fázist. Az ovuláció után 4-5 tizedet kellene ugrani a hőnek. A hőmérősben tesznek fel a lányok hőgörbét vagy keress rá a neten. :wink:

Átköltöztünk...nem volt egyszerű, de túléltük. Az új hely nagyon gyerekbarát, a játszótér itt van az épületünk háta mögött. A dobozkipakolós fázisban vagyok, de ez már ok. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi, ez tök izgi :-) bár költözés után nekem az volt a legnagyobb élmény, hogy megszabadulhattam a dobozoktól :-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?