Új privát üzeneted érkezett!

Ilona!
Nekem nem volt fogadott szülésznőm és így is nagyon rendes volt az ügyeletes, sőt majdnem elolvadt amikor egy ötöst dugtam a zsebébe.

Puszi mindenkinek!

tücsökbogár
 
 


trinky, na végre kiderült a kislánynál a turpisság. Szerencse, h nincs nagyobb baj. Most már ismeritek ezt a nyavalyát is.
Listát, igen hm, ígérted, még mindig jól jöhet szerintem, mert amit a védőnőtől kaptam azon ő sem igazodik ki. Köszi előre is.
Várjuk azokat az a előtte utána képeket!

lányok, köszönöm a szülésznős tanácsokat!

boriska, már azért érdekel milyen lesz a szülés, de ha a kezeim nem fájnának, zsibbadnának ilyen mocskosul, akkor simán ellennék ebben az állapotban.
Kényeztesd magad te is kicsit, az sosem árt, és főleg mert az jár mindenkinek!

mágnes, mondanám, h irány az orvos, de hová teszed a gyerkőcöket olyankor?

gyöngyi, kis kopé nagyon aranyos, és ügyesek vagytok a cici elhagyással. Kap helyette valami mást (tápszert, vizet, szilárdat)?

Szép hetet lányok!
bbilona
 
 


Ilonám:
Ismerős ez az érzés, én annyira élveztem a terhességet, hogy szülésután hiányzott :lol:

Holnap után megyek dokihoz, Nagyimék olyan drágák, és jönnek ma, hogy le tudjam járni az orvosokat.. Mennem kell fülészhez, nődokihoz, endos dokihoz .

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Gyöngyi, Peti nagyon cuki :lol: hogy sikerült a cici leszoktatás? most már magától elalszik? és jobbak már az éjszakáitok? nappal sem kap már cicit?

Mágnes, Anna már meggyógyult? Jó, hogy van segítséged, de miért kell ennyi doki?

Trin, a nagygenerál nekem se ártana, de ehhez van a legkevesebb energiám...De legalább a fogyás beindult :lol:

Kép
domo
 
 


Na kicsit visszaolvastam ebéd közben. (nem tart ilyen sokáig, csak háromkor jutott rá időm)

A gyerkőcök gyönyörűek egytől egyig!

Betegecskéknek meg jobbulást kívánok! Kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Nálunk is náthás volt mindhárom gyerkőc, a Csabit már nem szívjuk, csak a törpöket.

Ilona!
Nekem a 36. héten mondta azt a dokim, hogy anyuka, van egy jó hírem, a baba már készen áll, most már csak magának kell felkészülni a szülésre - és ez nekem olyan jó érzés volt, hogy most már rendben lesz minden.

Úgy tűnik tavasszal mindenkire rájön a szépülhetnék. Én a terhességem közepén voltam utoljára fodrásznál és már nagyon gáz ahogy kinézek. Én szerdán megyek a varázslómhoz, legalábbis remélem hogy az, mert csak a tehetség nem elég ahhoz hogy normális frizurát csináljon abból ami eddig nem hullott ki.
Tényleg, hajhullásra nincs valami ötletetek? Olyan kellene amit szopi alatt is lehet használni.

Boris!
Akkor most mi is van? Bocs ha nem vagyok teljesen képben. Lh teszt? Akkor mégis tesóprojekt? Allergiákkal mi a helyzet?

Nálunk jó két hete anyós kidőlt. Orvosi diagnózis: kimerültség. (természetesen lelkiismeretfurdalásunknak kell lenni, hiszen nekünk segített, bár nem kértük) Na mindegy, szóval egy hete anyumék vannak itt, de már csak két napig. Előtte pedig a Csabi volt nálunk. De azt hiszem, hogy most bátor - vagy vakmerő - leszek és megpróbálok egyszerre megbírkózni a három kis vadóccal. Biztos nem lesz egyszerű, de csak túléljük.

Mindenkinek szép tavaszt kívánok!

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Tücsi!Sajnálom, hogy ti is még betegek vagytok.
Hajhullással kapcsolatosan nem akarlak elkeseríteni, de még egy darabig fog.
Nálam mindkét gyereknél iszonyatosan hullott a hajam szoptatás alatt. Vettem hajhullás elleni sampont, de nem igazán vettem észre, hogy használt volna. De aztán magától alább hagyott a hullás. Nem akarok hazudni, de kb. 2-3 hónapja sokkal jobb.
Domo! Nálunk már elég régóta a cici csak elalváshoz kellett. Evésre igazán már nem szolgált. Délelőtt, ebéd után és esti elalvásnál kellett. Azon elaludt vagy csak 1-2 percig cumizott rajta és elengedte.
Ölben altatom el.
Éjszakák most megint rosszak állandóan felsírogat. És nem tudom miért. Lehet, hogy elkezdte a fogát érezni megint.
Előtte volt pár nap amikor elég jól aludt. Cici már egyáltalán nincs.
Nem is kéri.
Nálatok mi újság? Éjszakai alvás javult már?
Ilona! Mint ahogy irtam az előbb már csak elalvásra kellett a cici. Amugy már Peti rendesen kapott főtt kaját vacsira vagy Sinlacot.
Hát most Petiben megint lappang valami.
Már hajnalban éreztük, hogy meleg a feje, de lusta voltam felkelni lázat mérni neki. Reggel fél 7-kor mértem 37,8 volt adtam neki Nurofent, de folyamatosan meleg a pici feje. Keze szinte hideg. 1,5 óra mulva már csak 36,9 volt, de alvás után 1 órakkor megint 37,5 akkor megint kapott Nurofent.
És eléggé nyűgi is. Lehet hogy mi is a 3 napos lázat kapjuk el.
Trinky! Ti hogy vagytok? Lotti pöttyös még?
Hát én is tervezek fodrászt, kozmetikust, de itt olyan drága mindegyik. Igaz a párom azt mondja minek igy is jó vagyok. De én már unom a hajam is mert eléggé hosszú. Utoljára fodrásznál ha jól emlékszem Peti születése előtt 1 héttel voltam. Kozmetikusnál már ki tudja.
Ági Anna hogy van?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


ilonkám, juhhéj, csoda jó, már túl vagytok a 36. héten, dejódejó :lol: :lol: elhiszem, hogy nehezen viseled..és a szülés az egy csoda dolog, de várom majd a te szüléstörténetedet :D
párod veled lesz?

tücsi, igen, összevakartuk magunkat (hihihi) és mostanra elszántuk magunkat a tesóra ismét, sajna nekem van fémallergiám, valszeg emiatt lettem kiütéses, korábban voltam rubeolateszten, azon átestem, ez is rendben, és nézettem vércukrot is, az is oké, talán nincs nagy akadály, bár a két elhalt terhességem után nagyon félek..
de neked milyen nehéz lesz, elhiszem, hogy tartasz tőle, nekem néha Lujzival is nehéz, nemhogy 3 babókával..

gyöngyike, menj csak el mindenhová, ne hagyd magad lebeszélni ha te úgy érzed :wink: engem is mindig lebeszél a drága..pedig tutira nem mindegy, hogy hogy érezzük magunkat a bőrünkben :lol:

domo hány kilónál tartasz? de jó neked...azt hiszem én is elkezdek valamit :wink:

odry? hogy vagytok?

Kép
Kép
piciboris
 
 


lányok, akkor most van a nagy fogyókúrák és szépülés időszaka?

hajhullásra, én a hajmosás utáni csalánteás öblítést ajánlom. Megmosod, majd a korábban megfőzött teát a fejedre öntöd és kész a csoda. Legalábbis a sima hajhullásra nekem bejött. Ha a három gyerkőc okozza, akkor nem biztos, h segít :wink: .
Menni fog az egyedül is meglátod. Nem gondolkozol bölcsin, Csabinál?

mágnes, oh ennyifelé szaladni :shock: , h a fene enné meg ezt az orvososdit.
bbilona
 
 


boriska, velem lesz, bár az fel sem merült, h esetleg máshogy is lehetne (már a doktornőben, amikor megmutatta a szülőszobát).
bbilona
 
 


ilonka, nagyon jó volt nekem, hogy ott volt a párom, amikor varrtak, akkor Lacim Lujzit odahozhatta pólyában és végig mellettem állt Lujzival a karjában és ez olyan sok erőt adott nekem.
Sokszor írom, de mit is nem adnék, ha a helyedben lehetnék.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: így előre szeretnék neked és nektek sok-sok erőt, és szép élményeket kívánni, mert hát ki tudja... :D

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Rég voltam :roll:

Trinky!
Őrülök ,hogy jobban van Lotti :lol:
Őrülök,hogy bírod a fogyit nemsokára bombázó leszel,de már
most az vagy :lol:

Boriskám!

Fel a fejjel,nemsokára derű jön a ború után.
Rajtam is elhatalmasodott a depi,semmi nem jön össze.
dagadt vagyok a kocsi,is szarakodik,apósom is beteg ,ésNiának
7X szer volt beteg.Azért ez nem gyenge.
Lassan beleőrülök az orrszívásba.
Melóról meg ne is beszéljünk.
semmi :oops:
A múltkor 2 csaj interjúztatott,de ketten nem voltak annyi idősek mint én.szóval kutakodás.......
Lujzi,hogy van???

tücsike!
Én is csodállak mindenért,nem csoda,hogy hullik a hajad.
A revalid kapszula jó,csak étvágyat csinál.

bbilona!
Mindjárt itt a finish.Tanácsot nem adok ,mert gondolom tele vele a padlás.
Egy dolog mindig figyelj az orvosra mikor mint mond ,szülés közben.
nekem bejött.
Találkozol a hercegnőddel nemsokára.
:lol:

zel!

Lukács egy igazi pasi,mikor lesz neki tesója?
m. reni
 
 


Sziasztok!
Reni! Sajnálom, hogy kicsi Nia ilyen sokszor beteg.
Boriska! Te is átélheted még legalább 1-szer amit most Ilona.
Lányok ti mit használtok a talp sarok puhitására.
Enyém olyan száraz. Megfürdök és negyedóra mulva tök száraz a sarkam. Van valami jó tippetek?
Peti az este és éjjel lázas volt. Fürdés előtt 38,3 volt. Fürdésnél Anna hamarabb kiszállt és hűtőfürdőt csináltam Petyusnak. Kapott Nurofent, de nyűgin aludt. Fél 12 fele megint sirdogált és elég meleg volt. Megmértük a lázát és 38,5 volt. Kupot adtam neki és utána viszonylag jól aludt. Reggel semmi láz, de viszont az előbb hogy leraktam megmértem neki már megint 37,2 volt. Adtam neki Nurofent és most alszik. Amugy picit nyűgibb, de semmi látható baja nincs. Torka sem fáj mert akkor nem enne. Inni viszont iszik elég sokat.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyi!

jobbulást Petinek.nagyon sajnálom szegényt! :cry:
Okleveles ,pedikűrös és manikűrös vagyok.
sokan nem tudják,de a köröm virágkrém a legjobb a láb szárazságára.
Áztatás után lereszelni,+Finom szemcsés reszelővel átreszelni.
Ezek után jöhet a krémezés.csodákra képes!!!
m. reni
 
 


gyöngyike, pont ezt akartam mondani, én a szülős csomagomba vettem a körömvirágkrémet, de a kirepedezett kezemre olyan nagyon jó volt, h nem is akarok mást.
Jobbulást a kis hercegnek!

reni, szurkolok, h hamar találj állást és a kis királylány megedződjön hamar!

boriska, örülök, h megadja a Jóisten akár egyszer is ezt az élményt, h édes gyermekem lehessen. Biztosan imádtuk volna az örökbefogadottat is, de azért ez így egészen más lehet. Köszönöm a jókívánságot!

Ma voltasm CTg-n, meg az utolsó vérvételen. Ha nem feküdtem volna, dobok egy hátast, 3700g most a lányka. Remélem erősen, h. csal a doktornő mérlege :wink: .
bbilona
 
 


ilona, nem semmi a lánykátok :lol: szép erőben van már :lol: :lol:
tarsatok ki :D

reni, jajjjjjaj ez a munkadolog minket is sújt, sajnos..
iszonyat ami most van, katasztrófa..minket fel sem hívnak, vissza sem írnak, hogy köszi, nem kellesz..durva.

gyöngyi, köszi :wink:
jobbuljon a kis Petyusod :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ilonám:
szép sólya van a csajszikának!!! Azért megnyugtatlak, Bencét a 37. héten 3650 grammnak mérték, végül "csak " 3500-zal született. :)

Én holnap megyek nődokihoz, drukkoljatok, hogy minden ok legyen!
Fülész azért kell, mert egy hónapja nem hallok a jobb fülemre(pontosabban alig). Sajnos csak jövő szerdán jutok el. Endos doki pedig a pajzsmirigyem miatt kell. Egy fél évre szeretném letudni a dokikat..

Tücsi:
Nekem is sokáig hullott a hajam Annával is, Bencével még mindig. Az én gyógymódom: levágni... Most is ezt tettem, Annánál bevált, után nem hullott,amíg Beni meg nem született.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Itt vagyok ám! :)

Remélem, gyógyulgat mindenki!

Ilonám! Az utolsó időben akár +-fél kilókat is tudnak tévedni a dokik uh-n. Lukácsot 3800 g-ra tippelték, és "csak" 3580 volt amikor megszületett... :) Jaaaj, finis... Még bírd ki 3 hétig duopackban. Úgysem te döntesz, hanem a lánykád!


Petike! Te is gyógyulj meg gyorsan! Ne lázaskodj anyának, mert nagyon aggódik ám érted! Mi sem kevésbé!!!!
Gyöngyim! Csak úgy abbahagytátok a cicit? Nekem Lukács most, amíg beteg volt annyira "újraszívta", hogy megint a saját tejemben ébredek reggelente. Az elmúlt két napban átaludta az éjszakát, én meg a fejésen gondolkodtam már. Majd szétdurrantam..

Renikém! Jaaaj, ezek az interjúk. Nekem a csúcs az volt, amikor hatan ültünk benn egyszerre és váltva beszélgettünk.
Tesóka? Hmmm. Több lombikra nem mennék, egyelőre úgy hiszem.. Ha becsúszik egy kistesó, mi leszünk a legboldogabbak, de 4 lombik után az ember nem nagyon hisz a csodákban...

Borcsám! Na végre! Hajrá tesóka!

Trin! Nincs messze Pécs! Szólsz, amint ott vagytok és találkozunk! De jó lesz! Nemsokára nyár lesz ám! Juhéj!

Lukács nagyjából meggyógyult. Kicsi köhögés maradt még. Már megint rosszalkodik. Végre! Ma gumicsizmában mászkált a sárban, meg a medence aljában lévő esővízben. Aztán ki-be futkározott az árokba az utcán, nagyokat kacagva, sikongatva. Az árok aljában direkt hasra esve. Két csurom sár volt végére.
Eszik is már. Tegnap este egy kicsi csirkecomb krumplikrokettel simán beugrott. Ma reggel meg két szál virsli. Csak épp kenyeret nem akart mellé enni, mert a kalács jobban kellett neki. Hát hagytam, edd kakaós kaláccsal, ha úgy finom. Ette. Van gusztusa...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!
Köszi lányok a krém tippeket. És ezt gyógyszertárban vagy bárhol lehet kapni? És ebből is van több. pl. száraz bőrre? Bocsi a sok kérdésért, de még nem vettem ilyet soha.
Reni! Bocsika. Tudom, hogy ez a szakmád csak a pedikűrben nem voltam biztos.
Ilona szép sulya van a csajszidnak! De majd kiderül hogy jól mérték ha kibujik.
Nekem végig jól mértek mindkét gyereknél.
Ági!Drukk a dokihoz! Majd gyere hogy mi volt.
Zel! Igen csak abbahagytuk és kész. És pont amikor beteg volt. Érdekes mert nem is próbálkozott kérni.
Örülök, hogy már Lukács javulgat. De ha már rosszalkodik akkor nincs is semmi gondja, baja.
Miért nem hiszel a csodákban (tesó)?
Nálunk elég szar volt az éjszaka. Elég sokszor felsírt Peti és a cumi is alig kellett neki. Volt amikor tök élesen és nagyon sirt.
De reggel kiderült mi volt a baj. Alul a bal 3-as fogacska még ugyan nem bujt ki, de ott világit az íny alatt.
Úgyhogy valószínű ezért volt a láza is.
Amugy ma leakartam dokihoz vinni hogy miért ilyen nyugtalan éjszakánként, de a fog a bűnös. De nappal meg olyan jó kedve van.
Trinky! Hol jársz? Kicsi Lotti meggyógyult már?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi, az éjszakák semmit nem javulnak, Lili mindig felkel 2-3 óránként, így velem alszik, és cicizik. Szerintem most neki is jön valahol az újabb fogacska, mert hirtelen nagyon felsír, csak most nehezen akar kibukkani.
Peti hogy alszik el ölben? rengatod, énekelsz neki? csak még el nem tudom képzelni, hogy megy ez cici nélkül...

Tücsi, nekem 6 hónapig hullt a hajam, aztán megszűnt, most olyan sok van, mint előtte. Ügyes leszel, megbirkózol a 3 gyerekkel :lol:

Boris, hát, eddig csak 1 kilónál tartok, de nem kell sokat fogynom, már csak 2 kellene, és elérem a szülés előtti súlyt, a többi már ráadás.
sikerülni fog a tesó, ne aggódj :lol:

Reni, olyan ritkán írsz :( megszerette Nia a bölcsit? szegény nagyon sokat volt beteg.

Kép
domo
 
 


sziasztok csajok! :P megprobalkoztam a visszaolvasassal .... :lol: meg olvasok aztan jovok.. :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


ezt nem hiszem el! irtam egy csomot es elszallt minden :twisted: :twisted: most rohanok fozni majd jelentkezem 8) puszi mindenkinek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


gyöngyike, én a DM-ben kiválasztottam a Herbária körömvirágos tubusát (ez volt a legolcsóbb), és tökéletes.

zel, na a kis életművész jól megtapasztalja a világot. Most már teljesen be vagyok indulva, akár már ma mennék szülni. Pedig tudom, h utána lesz nemulass.

mágnes, na mi volt az orvosoknál? Súly ügyben kicsit megnyugtattál, én is ilyesmi tévedésben bízom.

jucmuc, ott nem szokás ebédet rendelni néha? Vagy nem szeretitek, esetleg drága? Csak hogy lenne egy szusszanásnyi időd.
bbilona
 
 


Ilona,

draga, sokat gondolok rad nemsokara itt a nagy nap! :P Ami az ebedet illeti fogalmam sincs, hogy lehet-e rendelni... :? ebedre nem is szoktam nagyon fozni mert a ferjem a menzan eszik davidenek hamar osszedobom en pedig bekapok valamit amit a hutoben talalok..altalaban salatazok. inkabb vacsorara szoktam fozni mar amikor... :lol: mi falun lakunk, de padovaban biztos van ilyen ebed-rendeles.

jobbulast az osszes beteg babanak! ma reggelre az enyemek is visszaestek egy picit remelem csak atmeneti.

sok-sok puszi mindenkinek nagyon nehez egykezezni... :lol: :lol: 8) :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


domo, nekem nagyon nehezen megy le akár egy kiló is, de most tényleg kedvet adtál, megpróbálok szénhidrátot nem nagyon enni, és talán nekem az a jó, ha délután csak zöldséget meg gyümölcsöt eszem..neked szurkolok!! hajrá!!

ilona, hú hát én elhiszem, hogy látnád már Kingát és azt is, hogy már nehezen viseled..
olyan érdekes ez, hogy pl nekem szülés előtt eszembe sem jutott az, milyen lesz belépni Lujzival a lakásba, hogy már hárman vagyunk, és mai napig emlékszem, hogy amint beléptünk, elfogott egy olyan érdekes érzés, hirtelen nem tudtam hol vagyok, mit kell most tenni..aztán pár nap alatt minden kezdett elrendeződni.ezt biztosan mindenki máshogyan éli meg, olyan kíváncsi vagyok a te első pár írásodra :lol: :lol: :lol: :lol:

mágnes? mi volt az orvosnál?

juci, padova mellett laktok?
szorítok,hogy ne legyetek betegek :!: :roll:

reni, Nius?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska,

köszi, igen Padovatol 10 km-re. Most alszik mindkettö igy atnezem a postamat valaszolgatok.. :D pusza

Kép
Kép
jucmuc
 
 


gyönygyi!

Ha azt a krémet kérdezed amit én írtam az egyszerű körömvirág krém.
bár hol lehet venni,nem kerül sokba.
300-400ft körül van.Nincs bőrtípushoz kötve.

domo!

Köszönöm kérdésed,már jobban szereti a bölcsikét.
Remélem ennyi vírus után ,stramp csajszim lesz az
nyavaják ellen.
Lilike ,hogy van?
ÉS AMI A NAGY HÍR:a lányom a bilibe pisil.
Éjszaka egyáltalán nem pisil be.
"BUGIBA˝akar lenne ahogy Ő hívja

:lol:
mennyit szeretnél fogyni?De ahogy láttam az iwiwen te igy is bombázó vagy :lol:

Boris!
Ilyen szar világ van a munka téren.
Nem tudom,hogy mi lenne ha az uram nem keresne igy az én 35.000ft ból éhen halnánk.
Lujzika nem szokott unatkozni?
Én állandóan agyalok,hogy mivel kössem le NIát.
Nagyon örökmozgó eleven csajszi.

Lukács!

Egy kis evőgép?
Hát igen ,én sem mennék több lombiknak,de azért sose lehet tudni.
Mikor repül a gólya felétek?

:lol: :lol: :lol:
Egy szakmai kérdés?
Unokahúgomnak.
A Nikkel mentes koronáról tudnál írni?
Sokba kerül?Tartóssága?
m. reni
 
 


bbilona!

Köszi a gyógyító energiát.
Tesódék ,hogy vannak?
Jut eszembe ti fogtok élni a START számlával amit a babáknak lehet igényelni?születés után 40-pár ezer forint ha jól emlékszem.
m. reni
 
 


reni, miért van aki nem él ezzel a számlával? Nem igazán tudok róla sok mindent, de amit hallottam, jó kamatozás például, az nekem tetszik.
Egyébként fogalmam sincs miket kell majd intézni, hová kell rohanni, de remélem ez is kialakul majd.
Bugiba? behalok, a nagylány már nem akarja a pelust, ez azért nem rossz hír.

boriska, megkönnyeztem amit írtál. Furcsa lesz hárman utazni az autóban, és igen hárman hazaérkezni, és mindjárt megérkezik közénk. Elképesztő!
Kitartást a fogyózáshoz!

jucmuc, ezek olyan interneten rendelős cégek általában (itthon Food Express, Teletál, de helyi éttermek is beállnak sokszor a sorba és olyan 7-800 forintért komplett ebédet szállítanak házhoz), nem csak városokban, hanem országosan. Persze nem anya saját főztje, de ki lehet vele váltani 1-2 napot, 1-2 szabad órát.

mágnes, no mi volt veled az orvosnál?
bbilona
 
 


Reni:
én nem élek a Start-tal.
Havonta kellene tenni be pénzt, amire nekünk sajnos nincs keretünk.
Az a 40 ezer 20 év múlva ki tudja mennyit fogérni, ráadásul ki van kötve, hogytovábbtanuláshoz, vagy lakásvásárláshoz használható. Addigra még csomószor csődbe mehet a bank is, ahol a start van...

Ilonám:
voltam dokinál, megnézett, azt mondja fogalma sincs mitől nincs vérzésem. Nincs baba, detüsző sem, és szerencsére ciszta sem. teljesen üres a méhem. Kaptam gyógyszert, szerdán kell telefonálnom a rákszűrés eredményéért . Nagyon bízom benne, hogy most jó lesz az eredményem.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Gyöngyim... Háát, nem semmi csávó ez a Peti gyerek... Csak úgy letenni a cicit?! Eeeej, Lukáccsal ez nem lesz ilyen sima ügy. És most kicsit be is vagyok ezért tojva, mert a jobb cicc, mintha nem működne rendesen... Eddig magam alá tejeltem éjjel, most meg, mintha kezdene a jobbos leállni. A balos még bírja erővel..
Gyógyulás? Egy kis affekta, majomkodós köhögésen kívül nem maradt semmi a betegségből. A kehét is csak akkor produkálja, ha hallja, ha valaki köhint. Aztán addig szórakozik, amíg köhög párat rendesen is.. Kis zizzencs.

Ilonám! Nekem a falu határában kezdett leesni, hogy jajjj, mindjárt hazaérünk. És jaaajjjjj, mi lesz?! Azóta birkózunk a feladattal. Minden nap más, minden nap van valami új. Valami csoda.
Azóta új telcsim is van.. Drága Kincsem először megúsztatta a fürdővizében. A kád alján koppant a teló. apa kikapta, aztán kiszárítottuk. Ezt túlélte. Aztán a szétcsúsztatós telefon fedélhangja annyira érdekes, hogy egész nap nyitotta-zárta a gyermek, ezt is bírta. Ott akadt ki a telefonom, amikor összezárni akarta, vagy eltörni.. Egyben maradt, de a kijelző elfehéredett és se kép, se semmi. Bár még működne, csak nem látom, mit csinál közben... Ja és bárhova tettem, valahogy mindig a kisgyerek kezébe került végül. Na az új még nem volt nála...

REni! Neeeem tudom!!! Nem fémezek fogtechnikailag... Allergiás a hugi? Lehet aranyból is a korona...
Nagyon ügyi Niababa! Bilibe pipil!!!!
A gólyám még nem érkezett meg.. Amelyik a kertben mászkált körülöttem.. Tavaly sem láttam. Remélem, nem esett baja.
A mensim meg két napja megjött.. :)

Mágnes! Szorítok..


Térkövezik az udvart... Édeskisfiam egész délután a melósoknak asszisztált. Vitte kis piros talicskáját kapott még homokot is bele. Toooolta is ezerrel. Csak kajálni jött be. Nem is láttam délután, végig az udvaron volt.. Legtöbbször apa játszott vele, de láttam a srácok kezében is. Ez a kis sz@ros nagyon élvezte. Úgy elfáradt, hogy a kádban már úgy pislogott, hogy erőlködve kellett kinyitnia a szemét. Aztán cicin úgy bealudt, hogy még hortyogott is.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


mágnes, akkor ez most se jó, se rossz hír. Remélem a szerdai eredménnyel minden rendben lesz! A vérzés meghozatalára kaptál gyógyszert? Vagy valami tüszőcsinálót?

zel, na ezért nem kértem új telefont, én magam sem tudok rá vigyázni, akkor h várhatnám el a gyerekemtől.
Igazi kis kubikus a te fiad, ő az a jég hátán is megél típus. Meg kell zabálni. Úgy látom örülünk, hogy megjött! Csak így tovább!
bbilona
 
 


Tudod? Mindig azt mondtam, hogy mi a fenének kell a gyerek kezébe adni a telefont... De egyszerűen nincs magasság, vagy rejtekhely; ami elég jó lenne a telcsinek gyermek ellen., :) Egész addig tudtam a telefonomra vigyázni, amíg Lukács rá nem jött, hogy baromi jó játék. Fedélhang, világít is .... A telcsi egy Samsung D500-as volt... Imádtam.

Jég hátán is megél.. :) Ma is szökött. A szomszéd néni nevetett rajta. Elindult egyik irányba, hopp, árokba befutott, mire utána nyúlt anyum,már hasalt az árok mélyén, felpattant és futott is a másik irányba. Mint aki fel van húzva. Este a sódert mostam ki a hajából. Tiszta barna már a keze és az arca.

Kenőmájast vacsizott, de megkínáltam előtte gy kis levessel. Megevett másfél szelet kenyeret májassal, aztán a levesből a daragaluskát, majd egyedül a kanállal a gombócmaradékokat, a végén pedig a májas tömlőjét mártogatta a leveses tányérba, majd a májast szívta ki... Aztán a kanalammal megkevergette a fürdőben a lavórban ázó naciját, amiben délután a tócsában jól elázott. :) Aztán azt a vizet is megkóstolta.
Édes egy gyerek!!!

Mensi? Örülök neki, mert végre kezdek helyreállni... Lukács szopizásai mellett igazi peteérésben még nem hiszek. De legalább végre a hormonjaim kezdenek rendeződni és örülök, ha apával van egy kis időnk-erőnk egymásra is! :oops: :lol:
( Mert voltak idők, amikor nem esett valami jól... :cry: :shock: :oops: :lol: )

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Édes Zelem, ott a csodád, a lábadnál futkorászik, eszi a borzalmas májkrémescsomagolást :D , hát légyszi higgyél a csodákban, mert ez a kis haramia egy óriási csoda. Csoda itt minden baba, Mágnes spontán Bencéje, Juci, spontán Sofiája, Tücsi három porontya, meg persze a többi kis nyavajás is.
Peteérés drágám :D :D én vagyok az élő példa, hogy szoptatás alatt milyen remekül babás lehet az ember. A végkifejlet más kérdés.....

Majd még írok, csak most dolgozom.

puszi

KépKép
trinky
 
 


Köszönöm Trin!!!
Tudom, hogy van egy nagy csodám!


Jaj, most bőgtem végig egy sz@ros sorozatot, mint Grace klinika.. Tisztára kész vagyok érzelmileg.

Ilyenkor döbbenek rá igazán, hogy tényleg mekkora csoda . Csak azt remélem, hogy elégszer el tudom neki majd mondani, mennyire szeretem. Hogy meg tudom védeni mindentől, amitől meg kell védeni. Hogy mindig ott tudok lenni.. Értitek!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Néha sikerül olvasnom benneteket, csak nem marad időm válaszolni.

Ilona!
Nagyon szorítok, hogy Kinga születése hasonlóan nagy élmény legyen mint Ilkáé és hasonlóan gyors - persze apának nem muszály lemaradnia róla mint nálunk.
Kérdezted, hogy nem megy-e Csabi bölcsibe. Hát nagyon nem szeretném. Az utolsó szusszomig azon leszek hogy bírjam itthon a három gyerkőccel. Nem tudom elképzelni hogy élné meg, szerintem büntetésnek, azt meg nagyon nem akarom.

Egyébként egész jól megy a dolog. A déli altatás egy kicsit rázós, mert egyik gyerek sem alszik el nélkülem, de ha szerencsém van akkor összejön.
Kedden meg csütörtökön jön egy fiatal kiscsaj segíteni, hogy tudjak főzni, mosni meg kicsit takarítani is, mert a napom nagyon ki van töltve egyébként a gyerkőcökkel, más nem fér bele.
De sokkal jobb ha csak én vagyok velük, mint ha anyósom is itt van, mert Csabi akkor kezelhetetlen. Olyan mint egy kis vadló, direkt olyanokat csinál amit tudja hogy nem szabad. Anyós meg most épp úgy döntött, hogy kaját akar nekünk hordani. :roll: Pedig nem igazán jön be a főztje, meg ráadásul mellékhatásként itt van az is hogy utána nem bírok a gyerekkel. De kb 20szor mondtam neki tegnap hogy nem kell, akkor is úgy búcsúzott el, hogy akkor pénteken jövök, hozom a kaját. :evil:
Na mindegy, lehet hogy megint össze kell veszni vele hogy értsen a szóból.

Zel!
Én biztos vagyok abban, hogy Lukács tudni fogja, hogy neki Te vagy a legtökéletesebb anyuka a világon!!!!

Ha addig nem jönnék, akkor vasárnapra napsütést és nagyon boldog anyák napját kívánok!!!!

tücsökbogár
 
 


tücsökbogár, akár az én anyukámról írnál, őt is néha helyre kell rakni, meg kell bántani, mert a szép szóból nem ért.
Klassz anyu vagy, jól bírod, le a kalappal! Köszönöm a szülésre vonatkozó jókívánságokat! Sokszor eszembe jut, h a szőrös lábad miatt aggódtál. :D

zel, mentős, gyerekbetegséges filmek ugyan nincs a karikában, de anyuknak még felnőtt felügyelete mellett sem ajánlottak. Te csak nézz valami mesét, vagy írj nekünk helyette!

Jé anyák napja :shock: :D , nahát de jó lesz nálunk is ilyen, már most bőgök rajta.
bbilona
 
 


Sziasztok!
Nagyon kihalt mostanában a topik.
Én is csak olvasok, de kedvem már nincs irni.
Ilona! Hogy érzed magad? 39. hét már mindjárt itt a vége.
Mikorra vagy pontosan kiirva?
Én mindkettő gyereknél éreztem és tudtam, hogy hamarabb fognak megszületni.
Tücsi ügyes vagy a 3 gyerekkel. Alvás nálam is nehézkes ha Anna itthon van. Van amikor Petit altatom el elsőnek aztán Annát, de volt rá példa hogy együtt vittem őket.
Zel! Jó kis munkás fiad van. Ha nagyobb lesz nem kell semmihez külön munkásokat hivni, mert addigra Lukács kitanulja :P
Trinky! Mit dolgozol?
Rólunk: Anna 2. hete jár ovodába és hálistennek nem beteg. Készülnek az Anyák napjára. Jövőhét szerdán lesz.
Majd mindennap újabb mondókákat mondogat itthon. Persze ha megkérdezzük hogy tanultak-e valamit azt mondja hogy nem.
Peti meg egyre többször sétálgat egyedül. Feláll és csak úgy elindul. Eddig mentem utána nehogy elessen, de most már nem. Ügyesen előre teszi a kezét ha esik vagy segre ül. Annával is kézen fogva ügyesen sétálnak. (Mindkét kezét fogja Anna és ugy vezeti)
Már mondogatja, hogy mama, tegnap óta hogy baba és tegnap még mondta hogy ham-ham.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Pont arra gondoltam én is, hogy nemsokára bezájuk a topikajtót, annyira nem jövünk. :? :?

Gyöngyi,
Örülök, hogy jól van Anna, és két hét betegség nélkül az csúcs. Bár most megint van valami torkfájós vírus :?
A szakdogámat csinálom, olyan óriási kutatást csináltam, hogy doktorizni lehet belőlle. A választások eredményét bele kell vinnem, úgyhogy lehet még a pártokhoz is el kell mennem... Szóval ennyi a munkám. Késő éjszakáig szoktam csinálni, ezért mostanában kávézok, amit régebben soha nem ittam, de máskülönben elalszok Lotti mellett.
Amúgy próbáltam szerezni valami kismamamunkát, de silány a kínálat. Mintha a kismamáknak a szüléssel elmenne az eszük, olyan munkát kínálnak, vagy ilyen hülye ügynöki munka, vagy láncleveles hülyeség.
Pedig jó lenbne dolgozni valamit, mert ez a GYED nevetséges.

Ilona, bizony-bizony anyák napja :D Úgy nézem, akár már ki is bújhat Kinga a hétvégén. Nagyon izgalmas :D Tök jó tavasszal szülni, mert ott az egész nyár a sétákra, nem leszel bezárva.

Tücsi anyóspajti egy mártír. Szerintem írd rá egy lapra, hogy nem kell kaja, hátha úgy megérti. Amúgy meg szerintem azt kéne neki mondanod, hogy "drága" mama, :D anélkül is meglátogathatja a gyerekeket, hogy hordja az ebédet. Nem tudjuk megenni a főztjét, hiszen még minden gyerek különbözőt eszik, úgyhogy kár fáradni vele.
Nehogy utána megint kimerüljön :wink: :wink:

Nem bírom az ilyen erőszakos embereket, mint a kedves mama.

Zelem, akkor is érzi a kis bandita, hogy szereted, ha nem mondod. Olyan érzékelőjük van ezeknek a csibészeknek, hogy hihetetlen.
Amúgy tudom, hogy mit érzel.......

Amúgy átléptünk a kisgyermek korba. Iszonyat hisztik vannak, dobál mint egy diszkoszvető, visít, mint egy malac. Ledöbbenek néha, de látom, hogy figyeli a reakciómat, így a legjobb amit tehetek, hogy elkezdek rajta nevetni, így ő is nevet. A múltkor idecsapott, erre rácsaptam egy kicsit a kezére. Na ez a legnagyobb butaság volt tőlem, mert azt hitte, hogy milyen jó játék az odacsapósdi.
Nem szeretném ha verekedős lenne.....

KépKép
trinky
 
 


Kérdés: mit szólnátok, ha májusban nyélbe ütnénk a találkát?


Domo, Reni, Boris és többiek, hol vagytok?

KépKép
trinky
 
 


en most itt vagyok lanyok de mar rohanok is mert ebredezik sofikam. az a baj, hogy semmire sincs idom...mikor vegre alszanak mindketten sajna ezer dolog van. ha feljovok a netre epphogy valaszolgatok a leveleimre mar amikor...aztan usgyi hazimunkazni... :lol: 8) ma vegre sikerult a masik topikomba irni igyekszem ide is jonni majd addig is sok-sok puszi!!! :P :P :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Ilonám! 12 nap....
Hmmm filmek.. Emlékszem, pocakosan még a reklámokon is elbőgtem magam.. :) Tudod, az a helyzet, hogy valami valóságalapja a filmeknek is van. És ha beteg babás, gyerekes filmet , hírt, bármit látok, hallok, szétszakad a szívem.. Aztán összeteszem a két kezem, hogy egy makkegészséges zsivány lót-fut a lábam körül.

Akinek most alig van bőr az ormányán. Térkövezték az udvart. Még van a sóderből egy-két kupac, amit bele kell söpörni a kövek közé. Édeskisfiam ebben mászott négykézláb, sikongatva.. A keze nem ment olyan gyorsan,amilyen tempóban a lábai tolták előre. Na, orr le is ért.. Csak addig kiabált, amíg ki nem mostam a sódert a szájából. Az, hogy a nózi karcos lett?! semmiség. Este bekentem neki, remélem, holnapra már nem lesz olyan piros. Ha igen, fényképezek és megmutatom!! :)
Ja, sóder.. Az, hogy a szandiban, a zokniban és a lábujjai között is állt még oké, de a pelusban is volt!!!!

Tücsök!!! Emelem kalapom! Biztosan elég nehéz lehet a három manóval egyszerre, de ugyanannyira szép is..
Anyós? Hát ja.. Sajnálom, hogy nehezebb vele, mint nélküle, mert még két kéz biztosan jól jönne.
A csajszi a gyerekekre vigyáz?

Gyöngyi! De édesek lehetnek a manók, amikor együtt sétálnak!
Kitanulja ez a kis szaros a kulizást, az biztos. Átfutottunk hozzánk a boltba, csak egy ragasztóért, erre egy kissöprűt elhozott a gyermek haza .. Azzal söprögette a kavicsot az udvaron. Na persze abba a maradék három szál fűbe, amit nem ástak szét, és még nem is tapostak le...

Trin! Én Lukácsnak a combijára kellett odapaskoljak. Rugdosott öltözés és pelenkázás közben. Állandóan a cicit találta el. Nem mentem vele és se semmire. Azt hitte poén.. Amikor hangosan szóltam, hogy nem szabad, akkor már tudta, miről van szó! :)
Jaj, meló. Totál mákom van, hogy itthon tudok dolgozgatni. Mivel imádom a melómat, szinte hobbi szinten csinálom. Ha pedig hobbival kereshet az ember, az a tiszta szerencse.


Csajok.. Olyan szarul jártam, mint az állat. Elkezdett fájni a bal hüvelykujjam a hétvégén. Lehámlott a bőr az ujjbegyről. Na, mondom, megint megégettem, hogy észre se vettem. Fájt egyre jobban, már bedagadt, a körmöm meg elkezdett feljönni. Éjjel már aludni sem tudtam néha. Ha valami hozzáért, bőgni tudtam. Ma végre sikerült bőrgyógyásznak megmutatni.. Nőtt egy szemölcs a körmöm alatt, szerencsére a végénél, így simán a lenőtt részt levágva lehet kezelni.. A családban senki sem szemölcsös.. Honnét és miért jött ez nekem????

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel, csak gyorsan: legyengült az immunrendszered. Most mennyi ideig véreztél? Nagyon durva helyen nőtt :shock:

Tücsi kérdezni akartam már, hogy apukád hogy van?

Mágnes, dokiknál mi a helyzet?

Gyorsan megyek aludni, mindjárt kelni kell :?

KépKép
trinky
 
 


sziasztok, vagyok én is, de olyan jó idő volt, hogy sokat inkább kinnt voltunk :P
Lujzim első mondata: apaka nézi a meccset
na mit szóltok :?: :P :P :P :P apaka=apa
nem semmi a csaj, azt is mondja, hogy a halnak nincs lába= a halnak nincsen labaka

ilonkám :?: :?: :?: :?: :?: hogy vagy? érzel valamit? valami kis jóslók erősödnek? jajj úgy szurkolok :shock: :wink:

zelem...ez a szemölcs, pont mint nekem az ekcéma..úgy látszik azért a szülés kicsit lemeríti az anyukákat..szerintem is vitamint kéne szedned, tudod mi lenne jó? 2-3000-es C-vitamin kúra, nagyon ajánlják, 4-5 nap és rendbe jössz!! Lukács egy édes kissrác, nem vagyok egy sírós fajta, de az utolsó mondataidra nekem sírhatnékom lett, én is úgy szeretném Lujzit megvédeni, olyan sok borzalom van kinn a nagyvilágban..

tücsi, tényleg..hogy van apud?

Juci, elhiszem, hogy nehéz a géphez ülnöd, én is ha itt ülök mindig kell valamit keresnem a neten, most pl. tetőcsomagtartót :wink:

mágnes hogy vagy? kiderült valami?

domo??

katám? te már nem is jössz???????annyira hiányzol!!!
pandi is teljesen eltűnt... :cry:

sapé??? andika???????

renim, Nius is eleven, mi??? hú, te Lujzit ha legalább 1x 2-3 órára nem viszem ki játszani a kertbe akkor délután nem alszik el és 5-től kezdődik az őrület :wink: ez már a tendencia..délelőtt mindenképp le kell 'fárasztani őkelmét :lol:

gyöngyike, de jó is lehet amikor a tesók együtt vannak, én már néha úgy, de úgy vágyom erre. Peti nagyon szépen és gyorsan fejlődik :lol:

csajok ez az anyóskérdés...hhmmm, nekem is tegnap beszólt, nehogy visszaköltözzünk pécsre (mert már ez is felmerül, itt Bp.-en semmi álláslehetőség..), mert akkor a párom áldozattá válik, és még azt is rámolvasta, hogy miért nem adtam már be Lujzit bölcsibe :?: :roll:
jaja, amikor fullosak a bölcsik, maszekra meg nincs pénzünk...egyszerűen gyengeelméjű, jól felhúzott. bocsánat a hosszúságomért :oops:

ja és szorítsatok lécccccci...hétfőn van a 33. nap..még nem jött meg.
és amicsúcs (nálam legalábbis :lol: ), hogy még nem teszteltem :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


boriska, akkor szurkolok! Tényleg ezek az első szavak, v az első mondatok? Édes csillag, már mennek a meccsek.

mágnes, bizony én is akartam írni, h elmúlt szerda és elfelejtettél jelentkezni. Kívánom, h minden rendben legyen!

gyöngyike, máj 11 a dátum. Nem érzem, h mikor jön, előbb v később. Jóslók vannak, meg mindenféle más fájdalom, de a hasam (amit mindenki kérdezget) nem ereszkedett még le.
Tündérek lehetnek a gyerkőcök. Mindjárt jön a lépcsőzés!

zel, húúúúú a körmöd alá :shock: , ohhhhh ez nem hangzik valami jól! Bármilyen kép jöhet, piros orrú, sebhelyes képű, söprögetős, szívesen nézegetjük :wink: .

trinky, csak neked is nehogy valami szemölcsöd nőjön a kimerültségtől! Jó kis témát választottál, alkalmazkodhatsz rendesen a napi helyzethez!

Jó hétvégét lányok!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Boriska!Akkor nagy-nagy drukk neked!
Lujzi nagyon ügyes a kis mondataival.
Ma Peti egész nap mondogatta, nem is mondogatta hanem kiabálta, hogy baba. Tegnap a mama volt soron egész nap azt mondta.
Zel! Trinkynek igaza van az immunrendszered legyengült.
Nekem amikor Anna mászni kezdett akkor begyulladt a lábujjam (mindkettő felváltva). Dokihoz elmentem adott rá kencét. De ez elég sokáig igy volt. Majd mielőtt Peti megszületett a gyulladás utóhatásaként gombás lett a körmöm (szintén mindkettő). Megint kaptam rá kencét, de mivel szoptattam azt nem igazán használhattam. Gyógyszertárban vettem magamnak másikat. Azzal kenem még mindig mert még mindig olyan. Egyiken már lenőtt az a rész, de a másikon nem. És folyamatosan begyullad, mert mivel nem igazán tudtam körmöt vágni, benőtt oldalt. Hozzáérni nem tudtam és folyton belerugtam valamibe. Az egyik lábujjam most talán már jó mert letudtam vágni a benőtt részt. A másikon még mindig nagyon vastag a körmöm így alig tudom vágni csipesszel. Már a multkor ott tartottam ,hogy rászánom és elmegyek sebészetre kivágatni. De mivel az egyiket úgymond rendbe tettem kivárom a másikat is hátha sikerül.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


boris!

Őrülök,hogy jöttél,én sem vagyok mindig toppon nem mindig reagálnak az írásokra,így hát írni sincs kedvem.
persze nem vagyok önző bunkó csak így érzem.
Tényleg édesek,ahogy magyaráznak.
A párod büszke lehet magára,hogy róla szólt az első mondta.
Nia is egy energia bomba.
Jó,hogy kitudod vinni.
:lol:

Nia most is beteg hétfő óta magas láza van.+hányás stb...
emiatt türelmetlen és hisztis.
sajnálom.szerencsére a bili most a sztár csak oda akar pisilni.
A párodnak van munkája?
zel!

Imádnivaló pasi Lukács
:lol:
Úgy meg faldosnám :lol:
milyen lett az udvar?
Igen az unoka húgomnak balesetben letört a foga.
És most derült ki,hogy fém allergiája van :shock:
a boltotok,hogy megy?
Jut eszembe a szemölcs általában vírusfertőzés.
trinky!

Tényleg nevetséges a gyed összege.
Jó lenne mellette dolgozni.
Én mondjuk nem síránkozás kép de 27 hónapja 25.200ft ot kapok.
Nia gyógyszere most 11.000frt volt erre a hónapra.
Nem könnyű,de ez van másnak sem egyszerű.
Lottika hogy van?
evés?fogyókúra?

bbilona!

hogy vagy?meleget hogy bírod?

tücsike!
Ilyenek ezek az anyósok.Mond meg neki,hogy másban segítsen ha
már ennyire akar.
:lol:
m. reni
 
 


renim, drága barátném, nagyon is érdekel, hogy mi van veletek :lol: :lol: és szerintem itt mindenkit :wink:
csak néha van egy téma aztán az a menős, de te nagyon fontos része vagy ennek a topiknak és amúgy is!!
jobbulást Niusnak, jajj de rossz, hogy betg, tudom én.. :cry:
és milyen ügyes, hogy bilizik, Lujzi nem akar még a szobatisztaság útjára lépni :wink: párom..hát most megint nincs, talán jövő héten kezd egyet, de abból kb 1 hónap múlva van pénz, iszonyat ami most van..

ilonka, ez az első igazi mondata amit kimondott, miközben párom ölében ült és 'nézte ő is a meccset :twisted:
akkor a pocakod még nem is szállt le, huhh de izgi, kicsi lány befordult már a 'jó irányba?

gyöngyike köszi!! sajnos negatív a teszt.

mágnes?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, csak a hetem elég rohanósra sikerült, fülészet, meg Annát a héten mi vittük Bencével az oviba, mi is hoztuk, ez feldarabolja a napomat.

Szerdán felhívtam a dokit, és teljesen negatív a rákszűrésem. :) Nagyon megkönnyebültem :)

Ma Anyák napja volt az oviban, most is itt lóg a nyakaban Annám első nekem készített ajándéka, egy szivecske, magokkal teleszórva.
Nagyon édesek voltak, Anna volt a Répamesében a kisegér. A végén bőgtem egy jót, annyira megható volt, hogy ott mondja a verset az én kislányom, NEKEM .

Filmek:
Én is sírtam a Grace klinikán. Én úgy vagyok vele, hogy nem árt néha a lelkemnek ilyen történet, mert azért hajlamos az ember elfelejteni, hogy mennyire szerencsés, hogy ők vannak. Ha ilyen filmet nézek, utána megint eszembe jut, hogy mennyit vártuk őket, és milyen jó, hogy itt vannak, milyen szerencse, hogy bosszankodhatok azért, hogy megint szétrámoltak, hogy hisztiznek, hogy nem alszanak. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Reni
így van, ahogy boris is írja, sokszor nekem is annyiravan időm, hogy olvassak gyorsan, kivel mi történik, aztán, mire reagálni is van időm, kimegy a fejemből minden. Ez gyedbetegség.. :wink:

Nia így is bilizik, hogy beteg???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ja!
Bence nem beszél.. Viszont énekel... Van egy traktora, amin a gazda az Old MacDonald-ot énekli. ..és ő is énekli, hogy íjáíjáó! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?