Új privát üzeneted érkezett!

Gabi
én szurkolok, hgoy jó idő legyen, a Margitsziget mégis cska szebb lenne :wink:

Egcsi
miért szüneteltek aug.-ig?
Teszthez drukk, biztos jó lett!
Gyerekeknek jobbulást, szegények :(
Vendég
 


Hello lányok!
Egcsi gratulálok a teszthez. :) Szegény gyerekek, jobbulást kívánok nektek.
Kitty: Szerintem jó idő lesz, de most már nem izgulok, mert lesz B terv, sőt ha holnap befizetjük a pénzt, akkor biztos, hogy oda is megyünk fotózni nem csak a szigetre. Akkor már kihasználjuk az árat. :)
Ninike: Remélem jól vagy.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Kitty
Csak gondoltam, a sulim miatt nem projectezünk, de azóta is jár az agyam, lehet mégse szünetelünk... jó, hogy ilyen határozott vagyok, mi? :lol:

A kölkek jobban vannak, Bercit nem engedtem suliba, nehogy valaki más is elkapja. Ma diétás nap és remélem ma éjszaka már alszunk. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

Gabi
ez így még jobb is, lesz sok-sok szép fotótok! :) És csak három nap... :wink:

Egcsi
nagyon határozott vagy :lol: De nem úgy volt, hogy most kezdtek???
Gyerekeknek továbbra is drukk, hogy hamar meggyógyuljanak, és jó éjszakátok legyen!

Én május 3-án megyek uh-ra és vérvételre, már nagyon várom, hogy végre kiderüljön, mi a helyzet :wink:
Vendég
 


Kitty
De, most kezdtünk. Holnap nem kellene megjöjjön... 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
kíváncsi vagoyk, mi van! Remélem, nem jött meg :wink:

Nekem ma megjött, de én ugye ezt vártam, aztán uh+vv, és remélem, a köv. ciklusban már tényleg lesz esélyünk a babára :wink: :roll:
Vendég
 


Kitty
De megjött, még tegnap délután... apjuk jobban letört, mint én.
Na, nem baj, újra próbáljuk. :wink: Legalább nem kell vigyáznom a költözésnél, hogy mit emelek. Bakker, el kellene kezdenem pakolni, 2 hétünk van itt....
A vérvizsgálat, már jó kezdet. Majd kapsz valami csodagyogyit és egyből ikreid lesznek. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hello lányok!
Én most remélem, hogy meg fog jönni, mert sajnos beteg vagyok és Neocitránt szedek, hogy valahogy össze szedjem magam holnapra. :cry: Bár azt mondják, hogy ilyenkor még nincs kémiai kapcsolat a gyerek és az anya között. Remélem, hogy ha már a pocakomban van, akkor nem teszem tönkre. :cry:
Kitty: Drukkolok a vérvizsgálathoz, hogy kiderüljön, hogy mi az akadály és hamar el tudjátok hárítani.
Egcsi: Új hónap új remény!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Gyógyulj meg gyorsan! :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
sajnálom, hogy megjött, de majd a házavatón összehoztok egy hugit :wink:
Ikreket köszi, de nem szeretnék, elég lesz egyesével is :lol:

Gabi
jobbulást, kúráld magad és pihenj sokat a nagy nap előtt!
Holnapra pedig nagoyn szép időt kívánok! :wink:
Vendég
 


Hello lányok!
Nagyon jól éreztük magunkat, jó időnk volt, nem voltam beteg és minden nagyon jól sikerült. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Szuper! Gondoltam rád/rátok! :D
Sok boldogságot az ifjú párnak! :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Gabi
gratulálok az ifjú párnak! Képeket ugye nézhetünk majd? :wink:

Nálunk hétvége jól telt, párom szombat este tejfakasztó bulin volt, én meg egy barátnőmmel megünnepeltük a névnapunkat (mindketten Andreák vagyunk). Elég jól sikerült :oops:
Vendég
 


Hello lányok!
Nagyon köszönöm a gratulációkat. Persze majd mutatok képeket, csak arra még egy picit várni kell, a fotós készíti őket. :)
Nagyon boldog névnapot kívánok Andi! :)
Igazából a Margit-Szigeten is meg a könyvtárba is fotózkodtunk úgy hogy lesznek benti és szabadtéri képek is. :D
Az étterem is nagyon jó volt, rendesek voltak finom volt az étel és a végén mindent becsomagoltak, ami megmaradt. :D Úgy hogy még ma is azt ettük. :lol: Emlékezetes nap volt és minden a legnagyobb rendben zajlott. :) Nagyon szépen köszönöm, hogy gondoltatok rám.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
köszönöm!
Örülök, hogy minden a legnagyobb rendben zajlott. Hányan voltatok végül?
Vendég
 


Gabi,

nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!

Örülök hogy szép időtök volt, írtam szombaton csak valamiért nem jelent meg.
Aztán muti majd a képeket!!!!
Még1x gratulálok!!!


Andinak boldog névnapot!!!

Sajnos nagyon el vagyok most havazva melóval, ja és ma jött az új főnök is.
De amint lemegy a sok meló többször jövök majd.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok én is? Mi jövő nyárra szeretnénk kistesót a már két és fél éves kisfiúnknak.
kisszsuzska83
 
 


Ninike
köszönöm!
Remélem, nem k*csög az új főnök, és hagy pihenni is!

Zsuzska
szia! Persze, hogy csatlakozhatsz! Gratulálok a kisfiúhoz, mi a neve?
Látom, külföldön laktok, de nem tudom betájolni ez melyik országban van :oops:
Vendég
 


Köszönöm! Tibikének hívják. Németországban élünk lassan már egy éve.
kisszsuzska83
 
 


hkitty22 Gratulálok névnapod alkalmából, így utólag!
kisszsuzska83
 
 


Zsuzska
köszönöm!
És mivel foglalkoztok Németo.-ban? Mo-n belül hol laktatok?
Vendég
 


Hello lányok!
http://picasaweb.google.hu/gabiszabi201 ... o20100417#
Már van pár kép, itt meg tudjátok nézni őket. :)
Üdvözöllek Zsuzska. Gratulálok a kisfiadhoz. :)
Nem voltunk végül sokan az étteremben. 31 vendég volt. [/img]

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


hkitty22
A férjem itt dolgozik kint, projektvezető egy nagy cégnél. Én itthon vagyok a pici fiúnkkal.

gabi
Köszönöm szépen!
Megnéztem a fotókat, nagyon szépek vagytok, gratulálok. Mikor volt az esküvő? Emlékszem a miénkre, három éve volt. Az volt életem legboldogabb napja.
kisszsuzska83
 
 


Gabi
nagyon szép pár vagytok! És nagoyn jók lettek a fotók, mint a kinti, mint a bentiek.
Vendég
 


Gabi
Jaj, de nagyon szép voltál! Ahol ültök a füvön, az nagyon romantikus! 8) Jó volt a fotós, nagyon klassz képek!

Zsuzska
Szia! Gratu a kisfiadhoz! Majdnem egyidős az én kisebbemmel. Az öcsém is Tibi. :D
Hogy bírod Németországot? Jól beszélsz németül? A férjem is dolgozott ott vagy 2 évig, de én nem mentem vele.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi

Köszönöm! Mennyi idősek a gyermekeid? És szeretnétek harmadikat? Nem igazán bírom, de muszáj. Végül is elvagyok. Minden nap ugyanolyan. Itthon vagyok a pici fiúnkkal. A némettel elvagyok, bár lehetne jobb is. Amikor a férjem megkapta az állást eszembe sem jutott, hogy otthon maradjak.
kisszsuzska83
 
 


Köszönöm lányok! :oops:
Most volt Zsuzsi szombaton az esküvőnk és számomra is egy csodálatos nap volt. :D
Szerencsére nagyon jó fotóst találtunk.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Zsuzska
Igen lesz harmadik, azért is vagyok ebben a topikban. :) Suliba járok, úgyhogy nem olyan egyszerű, nagyszülők sincsenek a közelben, nagyjából a zuram és én kell megoldjuk a gyerekfelügyeletet. Valószínű augusztusban állunk neki a bébgyártásnak. Már múlt hónapban is próbálkoztunk, akkor nem jött össze, most várnunk kell a sulim miatt. Nem akarok halasztani, vizsgaidőszakra kell időzíteni a szülést. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


sziasztok!

Gabi,
gyönyörűek vagytok a képeken!!! Nagyon szépek voltatok!!! (meg vagytok is) Még egyszer sok boldogságot!!!

Zsuzska,
üdv köztünk!!! Annyi idős kb. a kisfiad mint az én lányom. :)

Kitti,
hát az új főnökről még nem tudok nyilatkozni hogy milyen. Egyenlőre csak bemutatkozni volt, aztán majd 2 hét múlva fog kezdeni. :)
De nem unatkozom. Állandóan zúdítják rám a melót. :(

Jaj és képzeljétek, teljesen meg vagyok hatódva!!! Az én kicsi lányom anyák napjára verset tanul az oviban. :) :cry:
jövő héten lesz majd az anyák napja. Persze titkot nem tud még tartani így már előre elmondta itthon a versikét. :) De annyira cuki, és el se hiszem hogy már ilyen nagy hogy anyák napja lesz náluk. :)

Majd remélem készülnek képek és akkor teszek majd fel. :)

Kellemes estét mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike
Ez tényleg nagyon aranyos. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


ninike
Ez tényleg nagyon aranyos. Ha nem mondod, én teljesen elfelejtettem volna, hogy anyák napja lesz, már csak azért is fontos, mert anyukám biztosan megsértődött volna, ha nem köszöntöm meg. Azt azért nem hiszem, hogy az én fiam meg fog köszönteni, szerintem még ésszel nem igazán érti ezeket a dolgokat. De nem baj, lesz még rá ideje bőven:))
Akkor hétvégén költözünk egy új lakásba és állandóan ezen jár az eszem, meg a pakoláson.

egcsi
Ez így tényleg nem könnyű, én talán nem is csinálnám, főleg, hogy még segítséged sincs. Milyen suliba jársz, mit tanulsz?
Segítségem nekem sincs, semmi. Mi is ketten vagyunk a férjemmel, de ő is minden nap nyolctól este hétig dolgozik. Azért is félek, hogy mi lesz ha két gyerekem lesz, de ha más meg tudja oldani, akkor én is meg fogom valahogy.

gabi 85
Tényleg nagyon jó fotóst találtatok. Végül is a miénk is jó volt, inkább nekem nem volt kedvem fotózkodni akkor, mert már 5 hónapos terhes voltam és csak a műtermi fotókra volt energiám, így a szabadtéri elmaradt. De nem is bánom. A műtermi fotók is nagyon jók lettek.
kisszsuzska83
 
 


De jó Ninike, hogy a lányod ilyen ügyes és már verseket tanul. :) Biztos el fogsz érzékenyülni az ünnepségen. :) Megható lesz.
Egcsi akkor neked nem lehet könnyű... Gyerekek, tanulás.. De nagyon frankón bírod. :D
Zsuzska te is biztos bírni fogod. Hát elhiszem, hogy 5 hónapos terhesen nem volt kedved rohangálni.. Még az én energiámat is kivette, pedig én nem vagyok terhes. Este már csak annak örültem, ha leültem. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!!!!

:-) Nagyon örülök ennek a topicnak, mi is jövőre tervezünk babát... már mint a fogantatást, mert én is suliba járok, és ha minden jól megy, költözünk is :-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia Jeanner!
Üdvözlünk köreinkben. Milyen suliba jársz?
kisszsuzska83
 
 


Zsuzska
Szintén zenész...mi is 3O-án költözünk másik lakásba...már elkezdtem dobozolni. :roll:
Főiskola és ápolónő leszek. Még 2,5 év legalább. Bírni fogod a két gyereket, ha én tudom csinálni, más is. :wink:

Gabi
Muszáj bírni. Az az elvem, hogy a nyafogás helyett inkább a problémamegoldásra kell fordítani az energiát. :wink: Persze ez nem jelenti azt, hogy nem bukok ki néha. 8)

Jeanner
Szia! Milyen felkapott lett a költözködés ebben a topikban. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szia Jeanner!
Üdvözlünk itt. :)) Mit tanulsz?
A költözőknek kitartást a pakoláshoz.
Kitty voltál hormonvizsgálaton?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Szia Jeanner!
Üdvözlünk köztünk!!! Mesélj egy kicsit magadról ! Mit tanulsz?


Képzeljétek jó melós hétvégénk lesz. Vár a nagy takarítás 2. része. (De az ablakpucolás Apa reszortja!!! :) )
Ja és lakóparki szemétszedés is lesz a szépítsük a környezetünket akcióban. Szóval ott is képviselni kell magunkat. :)

Ti mit csináltok hétvégén?

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike
Pakolok, tanulok. Apjuk dolgozik, úgyhogy az aprónépet is nekem kell szórakoztatnom. A változatosság kedvéért most szerdán írunk dolit és jövő vasárnap prezentáció szociológiából, amire a költözés miatt már most készülnöm kell. Hócipőm tele.... :roll: Mindegy, mindjárt szabadság! :D
A takarítás majd a költözéskor. A régi helyen sem lehet disznóólat hagyni és az új helyen is biztos takarítok, ha mást nem a fürdőszobát. Nem lesz koszos, de akkor vagyok nyugodt, ha én is kisikálom a kádat és a budit. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Kandóra járok levelezőn, jobb későn, mint soha alapon :-D villamosmérnök leszek, ha minden igaz :-D

Hát, nálunk muszáj a költözés, anyóséké a ház, és hát nagyon kedvesek, meg végtelenül aranyosak, csak ha valami nem tetszik, akkor el lehet költözni... most kicsit morbid lesz a story, miért megyünk, de a múltkor akartunk egy kiskutyát, és szereztem egy labrador keverék kölyköt... vis páromnak szereztem, mert ő a nagy kutyás, mondom, biztosan nagyon örülne neki... :-) erre este felhívott anyósom, h nagy testű kutyát nem vihetek a házhoz, NEM ENGEDI!!!!!, majd ők keresnek kutyát, mert kis fogyasztású kutya kell, magyar kutya kell, majd egy tacskó vagy egy pumi, de majd elintézik, meg amúgy is, kitaposná a borsót, stb stb... én meg belegondoltam, h ha terhes lennék, el kellene vetetnem, mert a gyerekem/im kitapossa/sák a borsót? Na nem...... szóval költözünk :-)

Amúgy idén szeptember elején lesz az esküvőnk, szóval még az sem volt, bár tervezzük már egy ideje... 24 éves vagyok, nem is tudom, mit mondhatnék még :-D egyelőre ennyi jutott eszembe...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Jeanner
én is üdvözöllek itt! HÁt nem egy lányos szakmát választottál, én fizikából nagyon hülye vagyok :oops: Én 23 vagyok, és geológusnak tanultam, ami sajnos kis hazánkban semmire se jó :(
Költözést megértem, mi alapból nem akartunk senki szüleihez menni, na nem volt gond senkinél, de vhogy az nem egészséges. Mi már másfél éve lakunk külön :wink:

Nini
két és fél évesen verset tanul? :shock: Nagyon cuki lehet, én majd tuti bőgni fogok, ha egyszer az én gyerekem mond verset...

Gabi
május 3án lesz vérvétel, és uh is, most még nem lenne értelme a hormonvizsgálatnak, mert még nem ürült ki a gyógyszer, és rossz eredményt kapnánk.

Egcsi
hú, már csak egy hét a költözésig, gondolom nagy a felfordulás. De legalább ilyenkor az ember egy csomó felesleges dolgot kidob, amit addig csak tárolgatott. Én eddig kétszer költöztem, és mindig találtam olyanokat, amiknek már évek óta a kukában kellett volna lenniük :oops:
Vendég
 


jeanner
Hát tényleg nem könnyű szülőkkel lakni. Mi is két évig anyósoméknál laktunk, igaz külön részen, csak az udvar volt közös. Nekem ez is elég volt. Pedig imádom őket, így messziről. Apósom egy tünemény, de együtt lakni velük... hát mit mondjak. Jobb külön, pedig még sírtam is amikor elköltöztünk.

egcsi
Hát tényleg nem irigyellek, bár a költözést én is átélem. Nekem is kell takarítani itt is ott is. Kedden kapjuk meg az új lakáshoz a kulcsot, már nagyon várom. Aztán indulhat a buli. Már most félek, de majd csak túl leszünk rajta.

ninike
Te sem fogsz unatkozni hétvégén. Jó kis családi program. Én takarítani egyedül szeretek, mert akkor nincs senki a lábam alatt. Az ablakot is én szeretem megtakarítani, mert ha férjem csinálná biztos találnék benne valami kivetni valót. Ez egy rossz tulajdonságom, hogy inkább én szeretek mindent csinálni. Tudom ezzel magammal is kiszúrok. A szemétszedés az viszont szerintem jó program. Több helyen is csinálhatnák.
Mi a hétvégén bevásárolunk. Még festéket kell vennünk, hogy a kisfiam szobáját kifessük és hasonló, mert ugye jövő hétvégén minden zárva lesz az ünnep miatt.
kisszsuzska83
 
 


Hello lányok!
Mi a szüleimmel élünk, eddig minden szép volt meg jó, de most már kezd elharapózni a helyzet párom és apukám között. Úgy hogy remélem hamarosan el tudunk már költözni. Nehéz az együtt élés. Ők is mindent meg akarnak mondani, amit én még elviselek, de páromnak már a hócipője is tele van...
Ez a kutya dolog nehéz kérdés. Én 14 évet könyörögtem, hogy lehessen kutyám és most már lassan 3 éves az én gyönyörű Pankám. :D Mi menhelyről hoztuk, közép termetű, de engem speciel nem érdekel a kert. Előbbre való számomra a kutya. De ez mindenkinél másképpen van. Viszont én a pumikat nem szeretem annyira, mert picit megbízhatatlanok. Odacsípnek.. Egy labrador viszont nagyon édi.
Kitty: Akkor már nem sokára meglesz a vizsgálat.
Egcsi: Kitartást már tényleg nincs sok!
Ninike: Jó takarítást!
Zsuzska: Milyen lesz a fiad szobája? Kékre festitek?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Tulképpen mi is külön lakunk, ez a bosszantó... csak anyóséké a ház...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


gabi 85
Arra gondoltam, hogy zöldre fessük, és teszünk bele bordűr csíkot, amin autó, repülő, vonat, helikopter és vonat van. Éppen ma érkezett meg az autós ágya, már megrendeltük az autós ruhásszekrényt. Már a verdás függönyt és szőnyeget megvettük. A csillárja pedig helikopter formájú, ami fából van. Szerintem nagyon tuti lesz, már alig várom, hogy meglássa. Most még egy szobában vagyunk. Kicsit félek, hogy hogyan szoktatom majd külön szobába.
kisszsuzska83
 
 


Jeanner
Az én anyósom egy angyal, de nem laknék vele. A szüleimmel meg pláne nem. :D Mi jó messze vagyunk tőlük és a távolság jót tesz. :wink:
Villamosmérnök...hajrá! Biztos nem könnyű.... :shock:

Kitty
Biztosan lesz mit kidobni. Még nincs felfordulás, de gyűlnek a dobozok a garázsban szép lassan. 8) Ma egész nap sütök, holnap a fiam iskolájában lesz valami tavaszi esemény, az ő korcsoportja viszi a sütiket, amit árusítanak. A bevétel az iskoláé. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Zsuzsika, nagyon jól hangzik, sőt!!! :-) Biztosan nagyon szép lesz :-)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Egcsi
Nekem már gyűlt össze szemét, nem is gondoltam volna, de már elegem van. Sajna nekünk nincs hova rakni a dobozokat, ezért a hálószobát kineveztük pakolós szobának, és kiköltöztünk a nappaliba, de már lassan mozdulni sem tudunk a sok doboztól. Jó lenne már elmenni innen, nem szeretek itt lakni. Ti nagyobb házba költöztök, most milyenben laktok?
kisszsuzska83
 
 


jeanner
Ha kész lesz majd készítek képeket, de nem tudom hogy kell ide felrakni. Már nagyon várom. A kisfiam imádja az autókat. Az első szavai között volt az autó, és egész nap is csak azt hajtogatja, hogy autó, autó. Kiváncsi vagyok, hogy milyen képet fog vágni. Minden vágyam egy szép szoba volt neki. Sajna mikor megszületett, csak egy kis ágya volt, amit úgy kaptunk egy ismerőstől. Már írtam, hogy két évig az anyósoméknál laktunk. Akkor csak egy szobánk volt. Egy éve lakunk Németországban, itt már volt egy hálószobánk is és egy nappali. Mostanra sikerült egy nagyobb lakást találnunk.
kisszsuzska83
 
 


:-)

Szerintem feltöltöd valahová és belinkeled a kép menüpont alatt :-) már nagyon várom, nagyon kíváncsi vagyok!

A kisfiad milyen nyelven beszél? Magyart is, németet is beszéli? :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsuzska
A méret kb. ugyanaz marad, csak nem lesz garázsunk. Viszont olcsóbb, ami a mostani gazdasági helyzetben ugye eléggé mérvadó. :?
3 szoba, 2 fürdőszoba + nappali. A harmadik szoba vendégszoba lenne, de amikor nincs itt senki, akkor oda pakoljuk az éppen felesleges dolgokat. Ott tároljuk a kiságyat, hordozót, a kinőtt gyerekjátékokat stb. Ezeket még nem adom el/oda, mert még használni fogjuk. :)
Ti nagyobba költöztök?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?