Új privát üzeneted érkezett!

Ninike
Gratu a jó hormoneredményekhez! :) Szerintem írogathatsz továbbra is nyugodtan. Még az is lehet, hogy nagy hirtelen kedvezőre fordulnak a körülmények. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok Lànyok!

Kitty! Tök lehaltam, ahogy olvastam a dokis "élményed". AZONNAL vàlts orvost, ez beteg! :?
NE hezitàlj, komolyan.
Ninike. Szôval ne aggôdjak a barna vàratlan vendégem miatt? Most visszanéztem januàrtôl a naptàram, azôta vezetem. Hônaprôl-hônapra lettek hosszabbak ezek a napok. (novemberben hagytam abba, tudjàtok a gyôgyszert)
De akkor prôbàlok türelmet gyakorolni... :(
Ès Ninike el ne menj közülünk! Mi is csak februàrban kezdünk prôbàlkozni, szôval simàn a mienk is àtcsûszhat 2012-re... :?
Tiszta ledöbbentem ezen a Darôczin...ki tudja mi lehet igazàbôl a hàttérben :?:
Amûgy nem dolgoztunk 5 napot...
Meghalt egy sheikh, ezt a szîvàst...sajnàlom, mert fiatal volt, de mi meg elestünk egy halom pénztôl miatta :?
Nu, ennyi, akkor mindenkinek minden jôt!
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Ninike én is gratulálok az eredményedhez. Ez nagyon jó hír. :))
Még jó, hogy maradj!!! Közénk tartozol. :))
Ivanka: Sajnálom, hogy nem tudtatok dolgozni, de legalább pihentetek.
Hogy telik a Húsvétotok lányok?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

 
 

Gabi
Csendesen... Nem csináltunk semmi extrát és hétfő nem is ünnep itt. Mentem volna a játszóra a fiúkkal, de nagyon fúj a szél. :?
Holnap már iskola Bercinek, nagyon ügyes volt, gyakorolt, írás, olvasás, matek. Remélem a következő értesítőn meg is látszik majd. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szia Egcsi!
Milyen ügyi a fiad, hogy gyakorolgat. :) Ti mikortól kezdtek el próbálkozni a harmadikkal? Nyáron?
Mi már nem védekezünk, de azért nem számítok rá, hogy első hónapban összejön. De azért remélem nem kell sokat várnunk rá.
Viszont bizti nem lesz meg az esküvőn szerencsére, mert még nem volt peteérésem és után 15 napra jön meg mindig és már nincs annyi. :D Úgy már csak az időnek kell összeszednie magát. Jó lenne, ha sütne a napocska.
Egyébként Bence jár már bölcsibe?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Drukk a jó időhöz! Már mi sem védekezünk, majd meglátjuk hányadik próbálkozás jön össze. :wink:
Bence nem bölcsis, mivel a suli miatt itthon vagyok többnyire. Van egy magyar csajszi (na jó inkább nő, 5O éves), ő vigyáz rájuk, mikor kell. Ma délután például viszem őket, mert apjuk dolgozik, nekem suli.
Szeptembertől lehet beadom Bencét oviba 2-3 napra, ha nem jön egyik nagyszülő sem. Itt baromi drága a bölcsi-ovi, nem viszem őket, ha nem muszáj. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Nálunk szerencsére vannak magán ovik meg bölcsik, de néhány helyen várólista van. Persze a magán ovik itt is iszonyatosan drágák. Mondjuk ott talán jobb programokat is szerveznek, mint az állami ovikban.
Élvezték a gyerekek a húsvétot?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Élvezték, ha a csokievésre gondolsz. :D Az egyik áruházban volt beöltözve valaki nyuszinak, az is nagy siker volt. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

orvost váltani fogok, ez nem kérdés. Még vérvételre hozzá megyek, de utána többet nem. És ebbe a városba sem, mert a két jónak mondható orvost kilőttem, a többihez meg alapból nem akarok menni :?

Tegnap este hozott a nyuszi barátainknak Regina babát :D
Vendég
 


Huuu, a csoki evés az nálam is megy ezerrel. :)
Kitty: Persze jobb, ha át mész másik orvoshoz, mert úgy érzem ez a doki nem veszi komolyan, hogy te kisbabát szeretnél.
De jó a barátaidnak, hogy megszületett a kislányuk. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gratula Regina babához! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


GAbi, Egcsi
köszi!

Gabi
a sima mezei nőgyogyik 90 százaléka nem vesz komolyan, ha vmi bajod van. Csak azt szeretik, ha semmi problémád nincs, tejelsz mint egy tehén, és neki semmi dolga :evil:
Vendég
 


sziasztok!

Kitti,
gratulálok a Pici Regina babához!!! Nagyon jó nekik, hogy már meg is született a babájuk!!!

Hát Kitti mindenképpen keress másik dokit. Valaki olyat aki elég alapos. Szerintem már az első találkozásnál kiderül mennyire alapos. Majd drukkolok, hogy találj egy normálisat.

Gyerekek már megint felszaladtak rám a kilók!!! Nem tud valaki egy tuti fogyikúrát??? Muszáj lenne leadnom pár kilót!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike
Van a 9O napos diéta, állítólag az csodákat művel....én még nem próbáltam. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Nini
köszi neked is!
Doki lesz másik. Amúgy az elsőnél tök normális volt (azon kívül hogy semmi érdemit nem csinált), de most másodszorra nagyon bunkó volt :evil:

A 90 napos diétánál én azt olvastam, hogy csak akkor ajánlják, ha sokat akar fogyni az ember, amúgy lehet káros is :roll:
Az nlc-n van sok diéta, de én nem értek nagoyn hozzá (rokonok szerint inkább híznom kéne :? ).

Egcsi
nálatok milyen idő van? Itt elég rossz, tegnap egész nap esett, ma nem, de kánikula sincs :?
Vendég
 


Hello lányok!
Itt ma nagyon szép idő volt, viszont most már befelhősödött. De még mindig viszonylag jó idő van. Viszont tegnap erős szél volt majd szétfagytam..
Én diétát nem nagyon tudok ajánlani, mert nem tudom ezeket betartani. Inkább tornázok, de például ma is ellógtam. :oops:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Kitty
Hőmérsékletileg okés, 2O fok körül, de a szél nem akar eltakarodni. Pedig már nagyon unom. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Itt ma gyönyörű idő van!!!Mindjárt viszem is ki a ruhákat a napsütésbe. :)

Na gyerekek, itt a tuti segítség a fogyásomhoz! Apa hazahozott egy kis vírust, így most mindannyian (Nórit is beleértve) hányással hasmenéssel küzdünk! Szegény Nórit viseli meg legjobban.

Kellemes hétvégét előre is mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike
Jobbulást nektek! Gondolom, nem ezt a fogyókúrát választottad volna, ha rajtad múlik... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szegénykéim. Hát nem a legjobb fogyókúra. :(
Nekem volt olyan, hogy egy nap alatt lement rólam 5 kg hányással hasmenéssel. Mondjuk akkor óránként hánytam.. De aztán vissza is jött az az 5 kg. Főleg folyadékvesztés volt, bár a nadrágom is lógott rajtam. Az volt a legrosszabb, hogy sítáborban voltunk, de szerencsére ugyan olyan gyorsan elmúlt, mint ahogy jött. Egy napig tartott és másnap már síeltem. :D
Jobbulást kívánok.
Egcsi veletek mi a helyzet?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Semmi különös. Tanulok, mert vasárnap szociológiából tesztet írunk, hétfőn meg biológiából. Ez utóbbi kicsit keményebb, de érdekesebb is.
Sejtosztódás, öröklődés, genetika...
Végre nem fúj a szél, tegnap gyalog mentem Berciért a suliba, vittem a rollert, úgy jöttünk haza. 1 órácska séta a tavaszban és persze délután játszótér, este nem kellett ringatni. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Drukkolok Egcsi a vizsgádhoz.
Itt is egész jó idő volt ma. :)) Végre. De holnaptól elromlik az idő és jövőhét csütörtökig rossz idő lesz.
A séta az nagyon jót tesz, főleg ragyogó napsütésben. Ma én is kint ücsörögtem a kutyafuttatóban és dumcsiztam a többi gazdival. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Milyen időt mondanak az esküvőd napjára? Remélem szép napsütés lesz. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Gabi
már csak egy hét :wink: Hogy repül az idő, mikor el kezdtél írogatni ide, még több hónap volt hátra :wink:

Egcsi
tanuláshoz kitartást! Én nagyon utáltam jó időben bent kuksolni és magolni :x

Ninike
jobbulást, hát elhiszem, hogy nem ilyen fogyókúrára vágytál :(

Én az utóbbi pár napban nem voltam itthon, csüt. mamámnál voltam, gyúrtunk együtt tésztát, tegnap vetettünk zöldségeket, ma elvileg (még) nincs különösebb program. Vagyis nekem, párom volt munkatársam autóját szereli, meg most elment a haverjával boltba.
Vendég
 


Sziasztok!
Ha nem baj, en is csatlakoznek hozzatok.
Nekem januarban szuletett kisfiam, es nem is akartam tobb babat. De o meghozta hozza a kedvem! :wink: De mivel mar en se vagyok tul fiatalka, minnel hamarabb szeretnek, ha veglegesen raszanom magam- meg egy kicsit vacilalok, mert ez a terhessegem elegge problemas volt... De nagyon szeretnek egy fodros-bodros ruhajut is- mar az elsonel is erre gyurtam, de kis gezenguzt mar nem cserelnem le...
geri79
 
 


Geri
üdv itt! :D
Gratulálok a kisfiadhoz! Nagyon szép neve van :wink: Ezek szerint kis korkülönbséget akartok? (majd én is, de ha ilyen nehezen jön majd össze a 2. is, mint az első, akkor nem sok esélyem van rá).
Vendég
 


Koszi Kitty! Igen, ha lesz ketteske, akkor minnel hamarabb szeretnem! Miota probalkozol?
geri79
 
 


Geri
8 hónapja, nekem mondjuk vannak egyértelmű problémáim (mensivel), de még normális dokit nem találtam, egyik se csinált semmit :( Talán ebben a hónapban már lesz egy hormonvizsgálat, aztán tudunk lépni tovább :roll:
Vendég
 


igen, azt olvastam milyen "kedves" volt a dokid... hatha talasz egy jobbat. Baratok, rokonok ne tudnak ajanlani valaki embersegesebb, figyelmesebb dokit? de mondjuk 8 honap meg nem olyan sok, persze kivarni biztos az volt.
geri79
 
 


Már van kinézve egy szegedi doktornő, remélem, nekem is beválik. Amúgy őt itt a bneten ajánlották. Az ismerőseim közül senkinek nincs ilyen problémája :roll:
Nektek hanyadik hónapban lett Ábel?
Vendég
 


En tavaly januarban hagytam abba a fogigatlot, aztan mar nem vedekeztunk, de aprilisban gyurtunk ra jobban, es majusban osszejott- meg en is meglepodtem, hogy ilyen hamar, mert nekem az 5 honap nagyon kevesnek tunt, en sokkal rosszabbra voltam felkeszulve- akkoriban nagyon sokat dolgoztunk, en nagyon le voltam fogyva, marmint magamhoz kepest, de a termeszet ugy dontott, hogy igy is megfelelunk...
geri79
 
 


Szia Geri!
Üdvözöllek közöttünk. :) Gratulálok a kisfiadhoz.
Akkor szerencsére nektek nem kellett sokat várnotok a babára. Remélem nekünk sem kell majd.
Egcsi: Sajnos az időjárás azt mutatja, hogy ömleni fog az eső... :( De azért nem keseredek le, mert elvileg ma is azt kéne csinálnia és nálunk ragyogóan süt a nap. :D Szerencsések, akik ma házasodnak. Nekik jó idejük volt. Az a baj, hogy még mindig nincs eső helyszín. Mert ha lenne, akkor nem lenne gond, ha esnek, mert ugye akkor ott készülnének el a képek. :) De igyekszem szerezni, csak valahogy olyan nyögve nyelősen megy.
Kitty: Hát lassan eljön a nap. És persze ugyan olyan gyorsan el is fog telni.. Ilyen az élet szalad!
Drukkoljatok kérlek, hogy jó időnk legyen. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Geri
Szia! Gratula a kislegényhez! :) Hány éves vagy (már ha nem titok)?
Párod mit szól az újdonsült apa szerephez?

Gabi
Drukk a jó időhöz! Keress csak eső esetére helyet, de csak azért, hogy ne kelljen kihasználni. :wink:

Mi ma megyünk kirándulni a gyerekekkel, apjuk dolgozik. A könvemet viszem, amíg ők homokoznak, addig én tanulok. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


sziasztok
koszi a gratulaciokat. csak felkezesen potyogtetek, ugyhogy bocs az irasjelekert, de csopp itt feszit rajtam.
gabi- en is drukkolok neked, hogy jo idod legyen jovo heten, es nagyon sok boldogsagot kivanok.
egcsi- 31 leszek majusban. parommal nagyon szerencse van, sokat segit, es nagyon jol el van a kolokkel. eddig itthon dolgozott, de sajnos husvet utan elment dolgozni mashova is, igy kevesebbet latjuk, ha meg itthon van, vegzi az eddigi munkajat. :cry: dehat a penz nagy ur... jo kirandulast nektek.
geri79
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a jó kívánságokat. :))
Ábel még nagyon picike. Akkor nem sokat alszotok gondolom.. Hát sajnos valakinek dolgoznia kell, de gondolom nagyon várja párod, hogy hazaérjen hozzátok.
Egcsi milyen volt a kirándulás? Jó időtök volt?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Geri
Az első hozzászólásodból azt gondoltam, már közelebb vagy a negyedik X-hez. 8) 31 év az még semmi! Én 31 évesen szültem az elsőt, 34 voltam amikor Bence született és most dolgozunk Hármaskán. :wink: Én sem bánnám, ha kiscsaj lenne, persze az egészség a fontos. :D

Gabi
Klassz időnk volt, a gyerekek jót játszottak. Én leginkább Bence után rohangáltam, mert ahogy félre néztem, már el is tűnt. :roll: Komolyan veszek egy pórázt rá...

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


sziasztok!!!

na alakulunk egészségügyileg. Kb. másfél nap alatt ment át rajtunk a nyavalya. :)
Holnap már meló ezerrel. Nórinak meg ovi. :) Színházba mennek.

Gabi,
drukkolok hogy ne essen majd az eső. Egyébként csak mondom, hogy nekünk aznap zuhogó eső volt. És nem volt eső esetére fényképezési helyünk. Végül a Művészetek Palotájában voltunk, oda kéredzkedtünk be. Nem volt gond belőle. Mások is fényképezkedtek. :)

Geri,
üdv köztünk!!! Örülök hogy csatlakozol hozzánk!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Hello lányok!
Képzeljétek betörték a kocsink egyik ablakát. :x Hogy törne le a keze, aki ezt csinálta! Ma este fél 9-kor. Itthon voltunk, égett mindenhol a lámpa, a kutya kint volt. Iszonyat milyen szemét emberek rohangálnak az utcán. Éppen most vannak kint a rendőrök. Persze nem fognak tudni semmit csinálni.
Örülök Ninike, hogy már jól vagytok. Nem tudom, hogy lehet-e még a művészetek palotájában fényképezkedni. De holnap felhívom őket. Mert az is nagyon szép. :)
Egcsi ilyenek ezek a gyerekek. Ide szaladnak, majd oda. De addig jó míg rosszcsontok. :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Pajzsmirigy-alulműködés miatt nem szedhetek jód tartalmú vitamint, így áron alul adnék kb. 140 db Gravidát.

Resud
resud
 
 


Ninike
Akkor nem volt hosszú lefolyású a kórság. Gondolom ennyi is éppen sok volt belőle. :roll:

Gabi
2 éve mi is így jártunk. Elvitték a GPS-t, persze zsinór nélkül, úgyhogy használni nem tudták. Valami surmó tinédzser lehetett. :evil: Sajnos a rendőrség tényleg keveset tud tenni. Tőletek vittek el valamit?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Geri
akkor kistesó projekttel sem lesz gond :wink:
Mivel foglalkozik párod? És te szülés előtt?

Gabi
drukkolok, hogy jó idő legyen, ma eléggé nincs az :?
Kocsit sajnálom, tényleg szemét emberek vannak :?

Egcsi
mikor vizsgázol? tudtál tanulni, vagy éjszaka szoktál? az utóbbi nekem sose ment :roll:
Vendég
 


Hello!
Hát nem vittek el semmit, de az üveg elég sokba lesz, mert ha nincs bontott, akkor csak két hét múlva lesz 32 ezerért.... Még jó, hogy apuék kocsiját törték be, mert a miénk lesz az esküvői kocsi. De így meg szegények a 120-as skodával kell hogy jöjjenek az esküvőre, ha addigra nem ér ide az ablak. Na mind1 szeretem a skodát. Lelke van. :)
Viszont úgy érzem, hogy jó időnk lesz. Most nem is aggódok. Viszont felhívtam a Művészetek Palotáját mondták, hogy nincs lehetőség ott fotózni.. A könyvtárba meg ha lesz rendezvény nem engednek be. :(

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!
Gabi- hat, eddig 3 orankent evett ejszaka is- vagyis 1 ora szopi, 1 ora visszaalvas, 1 ora alvas, dehany napja csak 3-4 fele kel egyszer, meg 6-7 fele, es meg utana is visszalszik egy orat. Igy mar turheto. Nekunk akkor tortek fel az autonkat, amig a ferjem meglatogatott egyik nap a korhazban- sajnos eleg sokat bent volt a terhesseg alatt. Nem vittek el semmit, mert nem volt mit, csak a zarat rontottak el... Drukkolok, hogy kesz legyen idoben az auto!
Egcsi- szerintem nekem is ilyen kis orokmozgom lesz. ma ejszaka peldaul addig dolgozott, mig teljesen harant nem fordult a kisagyban, pedig meg maszni se tud, nem tudom, hogy sikerult neki. Te mit tanulsz?
Kitty- a parom fogtechnikus, en fogorvos vagyok. Ahol lakunk, ott van a rendelonk, es egy kicsi laborunk is. Eddig parom nekem keszitett leginkabb fogsorokat, de mivel en mar nem dolgozom, megcsappant a munkaja, ezert kellett elmennie mashova is dolgozni.
Ninike- koszi az udvozlest, es javulast nektek!
geri79
 
 


Gabi
hétvégén már jó időt jósolnak 8) Még jó, hogy nem vittek el semmit :?
Valami parkban nem szeretnétek fényképezkedni? Minden ismerősünk ott fényképezkedett, nem is tudok olyanról, aki épületben :roll:

Geri
az jó lehetett, hogy együtt tudtatok dolgozni :wink: Én geológusnak tanultam, de sajna semmire se jó, párom gépészmérnök, :wink:
Vendég
 


Kitty
Este 1O-11-ig bírom, utána inkább alszom. Tanulgattam, még most délelőtt is fogok, aztán meglátjuk. Biztos tud olyat kérdezni, amire nem tudom a választ. :roll: Ma este lesz a teszt. Már csak egy hónap van hátra a félévből, ilyenkor szorongatnak bennünket. :)

Geri
Akkor lehetnél a főnököm, én fogorvosi asszisztens vagyok. :D Most meg ápolónőnek tanulok, az jobban fizet. :wink:

Gabi
Drukk, hogy legyen ablak gyorsan és olcsón. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
remélem, jól sikerült a teszt :wink: Az az egy hónap hamar eltelik, bár tudom, neked nem így fog tűnni. Aztán meg itt a nyár :wink:
Vendég
 


Hello lányok!
Szerencsére volt bontott üveg és már meg is csinálták, úgy hogy anyuék is csini kocsival tudnak jönni.
Kitty: Azért keresek beltéri fotózási helyszín, mert ha rossz idő lesz, akkor nem tudunk kint fényképezkedni. Viszont ha szép idő lesz, akkor a Margit-Szigetre megyünk. :) De jó idő lesz. :)
Egcsi: Biztos jól sikerült a teszt! Sokat tanultál. Kitartást! Mindjárt itt a nyár.
Geri: Akkor most nem sokat alszol. Tök jó, hogy fogorvos vagy. :) Sajnos én sokszor járok fogorvoshoz, mert rosszak a fogaim. De én félek tőlük. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Hali
Elég jó lett a teszt szerintem, majd szerdán kiderül. :wink:
Sajna ma reggelre leesett a hőm, úgyhogy érkezik piri néne... :? Most szünetelünk augusztusig, aztán mindent bele ismét. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Bocsi, írtam, de elszállt! Most nem tudok hosszan írni, de holnap jövök!
Gabi,
örülök hogy kész az ablak! sok a szemét ember!

Egcsi, drukk a tesztekhez!

Puszi Mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Azt hiszem ide is elért a hányós vírus. Bence már 2X hányt, Berci 1X... Nagyüzemben megy a mosógépem az ágynemükkel.... :? :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?