Új privát üzeneted érkezett!

Szia Franci!! Üdvözlünk itt. :) Gratulálok a fiadhoz és nagyon sok sikert kívánok a következő babóhoz.
Ne keseredj el új hónap új remény. És ha már egyszer összejött tuti még egyszer össze fog. :wink:
Örülök, hogy tetszik a ruhám, egyszerű, de szerintem szép.
Kitty: Gondolkodtam a tanfolyamon, de ha mondjuk 2 hónapos akkor azt le kell járni és ha közbe jön munka nem lehet abbahagyni, ráadásul nem számít bele a gyedbe sajnos. Pedig nem ártana egy jó kis olasz tanfolyam, bár ilyet tuti nem indítanak. Viszont arra tényleg nincs lehetőséged, hogy kiutazz a pároddal? Az nagyon jó lenne.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


LAPTETO Gabi!!!!
Te kis mazlista!!
alma35
 
 


Franci
Szia! Anyám is fél a repüléstől...azért jön látogatóba, de mondta, hogy fél... :roll:
Hajrá babaproject! :wink:

Kitty
A tanfolyam sosem árt!

Már megint tombol az allergiám... minden tavasszal ez van. :roll: Anyám mondta, szedjek rá valamit, de ugye a babaproject mellett nem ajánlatos. Neki nem mondtam, hogy még egy babóra gyúrunk, nem támogatja az ötletet. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

Egcsi - Mit jelent, hogy nem tamogatja? Felt? Vagy aggodik a jovo miatt? Vagy azt mondja eleg ketto?
En tuti nem mondom el senkinek, csak ha mar latszik....
alma35
 
 


Alma
Idézem: "Magnak, bajnak, elég kettő is." Minek mégegy, azt fel is kell nevelni, benne vagy már a korban...ilyenek. :? Szerencsére anyós az én oldalamon áll. :wink: Én sem akarom elmondani legalább az első UH-ig, ami a 12. heti lesz.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Alma
igen, Németo.-ba megy. Volt szó róla, hogy megyek, csak nem olyan egyszerű, de bővebbet majd jún. után tudunk, mert akkor kezd a Mercinél.
Amúgy tényleg egyszerűbb kint nyelvet tanulni, biztos jó lenne :wink:

Franci
sajnálom a mensit :( De legalább megjön (én már ennek is örülnék).
Closti remélem, most is elsőre sikert arat :wink: (én egy hónapig szedtem, persze no kivizsgálás mellett :evil: - ott is hagytam a dokit)

Gabi
még nem tudunk az utazással kapcs. semmit, majd jún. után.
Ez bennem is megfordult, hogy mi van, ha akkor találok munkát, de ha így gondolkozok, akkor csak telik felettem az idő :roll: És se munka, se tanulás...

Egcsi
milyen allergiád van? Nekem macskaszőr, és por, no meg parlagfű... De annyira nem vészes :roll:
Vendég
 


Kitty
Nem tudom pontosan, mert nem vizsgáltattam ki, valami tavaszi fű-fa-virág...minden tavasszal mióta Bercivel terhes voltam. Kibírható, csak rengeteget fújom az orrom. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
azt nem is fogják tudni megmondani. Mert Anyunak is volt ilyen, aztán elment allergia tesztre, de azt mondták, nem allergiás semmire.
Mamának is volt tavaly, teljesen feldagadt a feje, csak lóadat Ca után lappadt le, és neki is az jött ki, hogy nem allergiás semmire (de legalább írtak fel neki Calcimusc-ot) :roll:
Vendég
 


Hát az allergia egy elég kellemetlen dolog. Párom anyukája is iszonyatosan allergiás a virágporra. Szegény gyógyszereken él ilyenkor. Párom meg lisztérzékeny, úgy hogy oda kell figyelni a táplálkozására.
Én szerencsére még nem vagyok allergiás semmire.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Szegény párod, a lisztérzékenység elég kellemetlen betegség. :?
Nálunk ilyen szerencsére nincs, de azért majd a babánál odafigyelek a hozzátáplálásra, mert azzal nagyon el lehet cseszni a dolgokat :? (vagy nem? :roll: ).
Vendég
 


Kitty
Igen, a hozzátáplálás fontos. :wink: Én mindkét gyerekemet 9 hónapig szoptattam és 6 hó előtt nem kaptak csak egy kis higított almalevet, mikor szomjasak voltak.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
én is így tervezem, és már felkészültem lelkileg, hogy a sok okos vénasszonynak hogy fogok beszólni :oops:

Mai torna is megvolt: fellocsoltam a füvet, virágoskertet, fákat, meg a ház előtti kavicsokat :wink:
Vendég
 


Nálunk a hozzátáplálással majd nagyon kell vigyázni. Gluténnal nem találkozhat 1 éves koráig a gyerek. Így talán meg lehet előzni a lisztérzékenységet. Mondjuk ő nem így született, hanem egyszer csak kialakult nála. Mondjuk anyukájának nem volt teje és ő valami lisztlevessel táplálta őt, úgy hogy nem csodálkozom, hogy lisztérzékeny lett.. De akkor ugye ezt nem nagyon tudták.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Hétvége hogy telt?

Mi egész hétvégén a kertben voltunk, fákat ültettünk, virágot vetettünk, no meg rokonoknál voltunk :wink:
Vendég
 


Szia Kitty!

Mi is sokat voltunk kint, vittük a kutyát sétálni. :)
Ezen kívül vettem fülbevalót meg karkötőt az esküvőre. Úgy hogy már ez is ki van pipálva, na meg az asztal dekorációt is letudtuk. :)
Úgy hogy már nincs sok hátra. Már csak jó idő kell, de ez úgy is csak aznap derül ki, hiszen most szombatra is végig esőt mondtak és nálunk egy csepp sem esett szerencsére, mert egyik ismerősöméknek volt esküvőjük.
Mikor tervezed, hogy elmész dokihoz? Én legutóbb amikor voltam, akkor csinált egy ultrahangot, mert nem jött meg időben. De szerencsére nem látott semmi cisztát.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Szia!

Pénteken megyek dokihoz, és remélem, csinál vmit azon kívül is, hogy felír vmi gyógyszert megint :?
Milyen kutyátok van? Mi elajándékoztuk a miénket, mert nem volt kompatibilis a kerttel :(
Nem sokára esküvő :D Izgi :D
Vendég
 


Kitty
Látom, te nagy kertész vagy! :wink:

Gabi
Hú, már majdnem itt a nagy nap! :D Mi Vegasban házasodtunk össze, semmi felhajtás nélkül 12 évvel ezelőtt. Senki nem gondolta volna, hogy együtt maradunk..... :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


sziasztok!

most épp táppénzen vagyok a gyerkőccel, megint összeszedett valami vírust. De így most itthon pihenek vele. :)
De csak két napot, mert szerdától a Mamiék vigyáznak rá. :(

Fancy,
üdvözöllek köztünk!
gratulálok a Kisfiadhoz. És egy kalappal a második babóhoz!!!
Új hónap új remény.

Nóri azért oviba jár, mert az állami bölcsi itt elég tré, és nem is kaptunk benne helyet. Ezért egy közeli oviba adtuk be, ahol van ovielőkészítő 2 éves kortól. Így járthat oda. De nagyon szeretjük, rengeteget foglalkoznak velük. és nagyon jó dolgokat csinálnak. Minden héten van valami kézműveskedés, nagyon jó irányba fejlesztik őket.
Egyébként sajnálom a sok betegséget. Nekem a pajzsmirigy alulműködés a szoptatás végével jött ki. És jódot szedek rá.
Mondta a doki, hogy jó az elevit meg minden, de könnyen lehet mellette pajzsmirigyhiány, mivel nincs benne jód, és a gyerkőc elvonja az embertől.

Na Gabi már nem sok van hátra. Mindjárt itt a nagy nap!!!

csütörtökön megyek a dokimhoz, hát kiváncsi leszek mit fog mondani a hormonjaimra.

Majd megírom mi volt. :)
Puszi Mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike
Jobbulást a manódnak! Mikor az én gyerekeim jártak közösségbe, valamelyik állandóan beteg volt és mindjárt ráment a fülükre... Viszont a kemény egy év után vége lett a betegeskedésnek és egy éve már orvost sem láttunk. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok lányok!
Hát már nincs sok hátra, izgulok is, hogy minden rendben menjen. Pont most írja a párom az ülésrendet. :)
Kitty: Nekünk keverék kutyánk van, nagyon szeretjük. A kertet csak kicsi korában pusztította most már csak néha néha ás egy gödröt. De nagyon jó kutya, szinte pórázt sem kell vinnem a séták alkalmával. Volt előfotózásunk és oda is jött velünk a Margit Szigetre. Ott is mindig mellettünk volt. :)
Ninike: Jobbulást kívánok a picurnak. Szegénykémet mindig megtalálja valami baci. Egyébként én Gravidát szedek ebben elvileg van jód.
Egcsi: Az nagyon jó, hogy már nem betegeskednek a gyerekek. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Köszi a jókivánságokat.
Szerencsére elég jó az immunrendszere. Szinte minden vírust megúszunk antibio nélkül. Most is 2,5 napig volt lázas, és már semmi baja. A láz és az immunrendszer győzött. Szóval most már csak itthon nyaral. De a dokinéni nem engedi még közösségbe a héten, nehogy visszaessen.

Igen, a gravidában van jód, csak nekem meg attól valami iszonyat szorulásom lett. Szóval így nekem az nem volt jó. Az elevitben meg nem volt jód, csak azt nem mondta nekem senki hogy szedjek mellé.
szóval vigyázni kell ezekre a dolgokra.

Gabi, nagyon nagyon drukkolok az esküvőre.
és mentek nászútra?

Most megyek mert a gyerkőc már vár és még dolgoznom is kéne.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Egcsi
szeretek kertészkedni, de csak azóta, amióta van saját kertünk, otthon nem szerettem :lol:
Tegnap is ültettünk még virágot, de többet nem fogunk, mert már így is elég zsúfolt a virágoskert :oops:

GAbi
nekünk is keverék volt (félig vadászkutya), de kisméretű. Kapott másfél évet, de nem változott, tavaly még elviseltük, hogy lerágott minden fát, bokrot, de most már nem. :roll:

Nini
majd írd meg, mit mond a doki! Én pénteken megyek, remélem, kivizsgál :roll:
Vendég
 


Hello lányok!

Ninike: Most nem megyünk nászútra talán majd nyáron, mert nincs keret rá. De nem baj, mert anyuék elutaznak akkor és lesz pár napunk egyedül. :)
Kitty: Drukkolok, hogy a doki végre ne gyógyszert írjon fel, hanem valami olyan vizsgálatot, ami segíteni fog.
Az vajon hormonzavarra utal, ha valaki barnázik menszi előtt?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!
Làtom megint jöttek ûjak, mindenkinek üdvözlet! :wink:
Prôbàltam visszaolvasni az elôzô napok hozzàszôlàsait. Làttam szôba jött az allergia is. Nekem kb. 1.5 ève van, bàr nem voltam teszten, annyit sikerült magamtôl is kitalàlni, h valôszînûleg por allergiàm van, mivel független téltôl-nyàrtôl-hajôtôl-szàrazföldtôl-orszàgtôl-MINDENTôL. Van és kész, sajnos. Fôleg reggelente nekem, utàna mérséklôdik.
A legrosszabb az orrfûjàs. Ugye, amit erre àltalàban adnak az az orrcsepp, amirôl mindenki tudja, h 1-2 hétnél tovàbb nem szabad hasznàlni, mert tönkreteszi a nyàlkahàrtyàt...
Nekem a tengervizes "orr-àtmosô" segîtett eddig a legjobban. pl. Phsysiomer.
Bàrmennyit lehet hasznàlni, nem àrt. Nincs megkötés és természetes eredetû! (Bàr valôszînûleg màr Ti is hallottatok rôla, egyre elterjedtebb.)
Gabi!!!! Közeleg a NAGY NAP!!!!! :P
Utolsô kérdésed nàlam is aktuàlis sajnos. Ìgy mindenkihez fordulok:
Novemberben hagytam abba a fog.gàtlôt, ugyan megjön minden hônapban, viszonylag mindig ugyanakkor, de a menete.... :x
Kezdôdik 4-5 nap barnàzàssal, majd 3 nap erôs és utàna még 3-4 nap megint barna :cry:
Férjem nem jôl viseli, h 11 napig "menstruàlok" és én sem viselem jôl.
Tipp valaki? MI ez? Mit lehet csinàlni :?:
Vendég
 


Gabi, Ivanka
barnázásra ezeket találtam:
-beágyazódás jele
-fertőzés, gyulladás
-hormonzavar
Vendég
 


Köszi Kitty!
Az elsô kivételével nem hangzanak jôl :?
Elsô meg még kizàrva.... :?
Vendég
 


Ivanka
érdemes lenne nőgyógyásszal beszélni róla, esetleg kenetet vetetni + vérvizsgálatot csináltatni, hogy a másik kettőre fény derüljön, hogy valóban mi a baj.
Vendég
 


Nem vagyok biztos benne, h mindezt itt Abu Dhabiban akarom :lol:
Pedig augusztusig itt vagyunk :?
Vendég
 


Gabi
Utalhat progeszteronhiányra, de ugye hormonvizsgálat nélkül ez nem tuti. Mennyivel előtte barnázol?

Ivanka
Az a nyomorult fogigátló! :twisted: Biztos a hormonjaid nincsenek egyensúlyban még... Két dolgot tehetsz, vársz még egy kicsit, úgysem kezditek még a babaprojectet vagy mész dokihoz kivizsgálásra. Azt hallottam a palástfű-cickafark tea is segíti a ciklus helyreállását. :)
Nekem is reggel legrosszabb az allergiám és az orrsprayt utálom. Inkább "szenvedek". :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Köszi a tippet! Hàla hoztam magammal egy csomag cickafarkfû teàt. Most ittam is egy csészével, eszem a vasat, az jô fertôzések ellen, màst ezek szerint nem tehetek. Orvoshoz inkàbb majd Svàjcba, ha hazaértünk, akkor megyek....
Mindenkinek szép estét és ha valakinek valami hasznos eszébejut, vàrom, üdv
Vendég
 


Sziasztok!

Igazából én világ életemben barnáztam menszi előtt és után.
Úgy hogy eddig nem érdekelt. Most sem idegeskedem e miatt majd ráér akkor, ha nem jön össze a babó.
Egyébként egy nappal előtte szoktam és még egy napig utána. Bár már volt olyan hónap, hogy több napig barnáztam előtte, de ez egyszer fordult elő azóta, hogy abbahagytam a gyogyit. Én áprilisban hagytam abba. Azóta viszonylag rendszeresen megjött. És vezetek hő görbét, úgy hogy láttam, hogy peteérésem is van, úgy hogy remélem hamarosan már hárman leszünk. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Szerintem az egy nap barna előtte belefér. Nekem is van egy két barna pecsét mielőtt megjön, szerintem akkor van baj, ha napokig van barna. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ivanka
még ezeken a teákon kívül én javaslom a kamilla ill. körömvirág teát, mindkettő gyulladáscsökkentő. Én néha szoktam hol egyik, hol másikat inni, még ha nincs is semmi tünetem. A 2.nak jobb íze van :wink:
Vendég
 


Köszönöm Egcsi a válaszod. Remélem tényleg nincs semmi gond.
Én teákat nem nagyon szeretem, főleg nem ízesítetlenül.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Köszi mindenkinek a hozzàszôlàst! Valôban nem az 1 nap a gàz, hanem ami nekem van màr :(
MA megjött, 5 ilyen nap utàn....
Kicsit el vagyok kenôdve, de most ez van.
DE jô lenne, ha lassan-lassan itt elkezdôdne egy olyan folyamat, hogy egyre többen jelentik be a nagy hîrt! Ugye, csak közeleg az a 2011!!
Egyre izgibb lesz ide belesni, ki-hogy àll! :wink:
Vendég
 


Ivanka ne keseredj el, mert ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy nehezen esel majd teherbe. E miatt ne is idegesítsd magad. Biztosan nagyon hamar összejön majd a babó. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Ivanka
Csak nyugi! Nem kell elkenődni, lesz ott babó, lehet hamarabb, mint gondolnád. :wink:

Én is hőmérőzök, egyenlőre nem volt még peteérésem ebben a ciklusban. Elég gáz...eddig nem volt vele gond, erre most, amikor élesben menne a babproject... :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
te akkor is hőmérőztél, amikor tutira nem akartatok babát?

Ivanka
fel a fejjel :wink: Lehet, neked lesz itt leghamarabb babád :wink:

Ma ablakot pucoltam, függönyt mostam, meg terítőket, utána kivasaltam. Egy része kész a tavaszi nagytakarításnak :wink:
Vendég
 


Kitty
Nem, csak most kezdtem, mert gyanús volt, hogy nem ovulálok. :? Egyébként mindkét gyerek hőmérő mellett fogant, de akkor azért hőmérőztem, hogy biztosra menjünk. :)
Nekem is kell takarítanom, nemsokára költözünk új helyre és normális állapotban kell átadni a lakást. Ki kell törölgetnem a konyhaszekrényeket, ablakot kell pucolnom, ilyenek...

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi
hova költöztök?
Én sose hőmérőztem, de ha megérem egyszer, hogy lesz normális ciklusom, és még nem esek teherbe, akkor fogok majd. :roll:
Vendég
 


Én is hőmérőzők. Nekem elvileg van pém, de az a baj, hogy nem esik le pé napján a hőm, már csak azt látom, hogy felment... Úgy hogy pontosan csak az után tudom, hogy volt pém. De azután mindig megjön 15 napra. Remélem az esküvőn nem lesz meg...
Tök jó visszahívott az a cég, ahol feladatokat kellett megoldani. Kedden megyek személyes interjúra. Nagyon össze kell kapnom magam. Jó lenne ha már bejönne valami. Bár én már nem várok a baba témával, mert eleget vártam már.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Kitty
Inkább ne kelljen hőmérőznöd. :wink:

Gabi
Nem baj, ha nem esik le a hőd a pé napján, nem kötelező neki. A lényeg, hogy utána felmegy és fent is marad amíg meg nem jön. :)
Drukk az interjúhoz! Csak ügyesen! :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Gabi
drukkolok! Ügyes leszel!
Nekem is lett volna, csak aztán kiderült, hogy olyan kell, aki már egy éve munkanélkülin van, meg x százalékban rokkant, és nem tom mennyi alatt van az egy főre jutó kereset. De rám egyik se stimmel :?

Egcsi
úgy legyen :wink:
Vendég
 


Köszönöm lányok a drukkolást, rám fér. :D Mondjuk csak kedden lesz, úgy hogy addig még van idő.
Annak örülök, hogy nem kell leesnie a hőmnek.
Egyébként ti érzitek a peteéréseteket? Én amióta abbahagytam a gyógyszert azóta van olyan hónap hogy nagyon érzem. De míg nem szedtem gyogyit előtte soha nem éreztem.
Kitty majd írd meg mi volt a dokinál.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi
Néha érzem, néha nem... :)

Hú, itt olyan hideg lett, kedden még 26 fok volt, tegnap meg 1O. És még esőt is jósolnak.... :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ma mondjuk nem volt olyan rossz idő. Viszont az nem lenne rossz, ha az esküvőn jó időnk lenne. De majd elválik.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál, jól felhúztam magam, ő kezdte velem a kiabálást, én meg nem hagytam magam Evil or Very Mad

Doki: Mi a panasza?
Én: Kezdeném mondani, de közbevág
Doki: Ez nem érdekel, miért jött, nem érek rá, sietek (pedig időpontra mentem Evil or Very Mad
Én: elmondom újra, amit először is akartam mondani.
Doki: ok írok fel fog. gátlót
Én: de nem akarok szedni
Doki: akkor én nem tudok mit kezdeni magával, menjen haza, és várja míg megjön Shocked
Én: de semmilyen vizsgálatot nem lehet csinálni?
D: nem! Miért nem akarja a fog.gátlót szedni?
Én: mert gyereket akarok
D: akkor vetkőzzön le, megvizsgálom (de csak megint kézzel, megállapította, hogy nem vagoyk terhes, de ezt amúgy is tudtam. Aztán megint felírta azt, amit múltkor, ha megjön, a 16. napon menni kell vérvételre (hogy ez eddig nem jutott eszébe???). És megjegyzi, hogy akkor valszeg hormonproblémám van. Na ne mondd??? Tényleg??? Evil or Very Mad

Na szóval jól felhúztam magam.

Ünnepek alatt nem jövök, minden nap megyünk vhova, így ezúton kívánok mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket!
Vendég
 


Szegény Kitty. :( Elhiszem, hogy tiszta ideg lettél. Én is biztos kiborultam volna. Sőt lehet elküldöm a dokit melegebb éghajlatra.
Azért jó lenne, ha a nőgyógyászok értenének ahhoz, amit csinálnak (tisztelet a kivételnek).
Én annál a nőgyógyásznál születtem, akihez most járok. Mondjuk ő nem magán orvos, de ha már terhes leszek, akkor egy magán orvoshoz fogok járni. A mostani nőgyógyászom olyan semmilyen, nem kér vizsgálatokat. Múltkor mikor 1 hetet késett akkor hüvelyi uh-t csinált, ami csoda, mert még soha nem vizsgált meg és azt mondta nem lát semmi rendelleneset. Úgy hogy remélem azóta sem alakult ki ciszta.
Kellemes Húsvétot kívánok én is mindenkinek! :))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Kitty
Húú, ez nagyon gáz... :roll: Menj el vérvételre, de szép csendben keresgélj másik dokit. Ezek után....mi az, hogy nem ér rá... :shock:

Kellemes Húsvétolást Mindenkinek!

(Én benézek majd a hétvégén, ha lesz valaki. :wink: )

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket!!! Meg sok nyuszit!!! Ja meg locsolót, el ne hervadjon senki. :)

A barnázásról annyit hogy a fogigátló után normális, kell egy kis idő hogy újra helyreálljanak a hormonok. Szóval akár fél évig is normális lehet.

Én egyébként mióta a Nórit megszültem azóta érzem mindig a peteérést.
Nekem nincs bajom a nőgyógyászommal. Mondjuk nem éppen a legolcsóbb, de nagyon elégedett vagyok vele. Hihetetlenül normális és nagyon alapos. Inkább elvégeztet száz plusz vizsgálatot potyára, mint hogy valamit kihagyjon. Még vidékről is járnak hozzá egy csomóan. Egyébként a munka megszállottja.

Kitty,
sajnálom hogy ilyen tapló a dokid. De azért remélem hogy végre kiderül miért nem jön meg gyógyi nélkül.

Ja egyébként voltam a dokinál. És megnézte az eredményeimet. Azt mondta hogy magas a progeszteronom a 21. napon. Ez azt jelenti, hogy tuti van peteérésem, és ráadásul valszeg dupla. Szóval sanszos lehet később ikerterhesség is. :/
Ja és mondtam neki hogy most még nem akarunk babát, erre közölte velem, hogy akkor minden alkalommal védekezzünk, mert nagyon sanszos hogy ha egyszer nem akkor tuti terhes leszek. :)
Szóval hiperszuper idálisak a hormonjaim. :)
Bár így utólag lehet a Nóri is azért jött össze az első alkalommal amikor nem védekeztünk. :)))

Hát nem tudom jöhetek-e még közétek dumcsizni. Csak mert végül is úgy döntöttünk lehet csak 2012-ben vágunk bele a babaprojektbe. :( Sajnos mostanság nem ideálisak a körülmények. :(

Na a lényeg hogy minden ok velem, és a hasfájásom is megszünt. Valszeg a spirál okozta. Főleg így hogy a hormonjaim full rendben vannak. Már csak azt remélem hogy 1 év alatt nem romlanak el.

Puszi Mindenkinek!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?