Új privát üzeneted érkezett!

Zafír, sajnálom, remélem, legközelebb... :D
Más: nem tudom, észrevettétek-e de valakinek megjött az esze: kivancsicsacsit kimoderálták. Ezek szerint mégiscsak figyel valaki a mocskolódókra. :shock:
gubcsi79
 
 


Hahó lányok,

köszi gubcsi!

Infókat gyűjtök a méhüregi vizsgálatról, kinek volt már ilyen? Mit kell tudni róla?

A tapasztalatokat előre is köszönöm!

Szép napot Nektek :)

PS: csacsiság volt azt hinni, hogy a fórumunknak megint egy botrány kell.
zzafir75
 
 


Jaj Zafír!

Ne csüggedj!!!!


Képzeld mi is 15-re kaptunk egy időpontot, csak mi meg költözni fogunk és mégsem jó nekünk, de a 15-e utáni héten megyünk az már biztos!!!!

Remélem összetalálkozunk egyszercsak!
Még kezdő vagyok, úgyhogy a vizsgálatokhoz nem tudok hozzászólni, de valaki tapasztaltabb biztos előkerül..:)

Szép napot! Annamari
maryann32
 
 

 
 

Szia Ananmari,

köszi már jobb, tegnap volt a holtpont. Próbálok továbblépni.

Még immunológiai vérvételre akarnak küldeni, vmi APA antitestre - hát erről, őszintén szólva nem hallottam még semmit....

A méhüregire megint azt mondták, hogy szerintük nem kell, felesleges, mert 1. UHU alapján nincs ráutaló jel, hogy szükségem lenne rá, 2. elsődlegesen a petevezetőket nézi, nekem meg arra nincs szükségem az ICSI/PICSI/IMSI miatt - de ahogy gondolom. Cirisben az alap-protokoll része, háááát, szokom a gondolatát, állítólag nem túl kellemes dolog. Akkor ezen szerintem Te is túl fogsz esni, együtt szenvedjük el :D
zzafir75
 
 


Lányok,

méhüregiről, nekem volt tavaly áprilisban, NAGYON FONTOS, HOGY NEM FÁJ.Én nem bírom a fájdalmat elmondanám nektek, ha fájt volna. Talán kicsit kellemetlen, azt lehet rá mondani, de nem kibírhatatlan. Ami biztos tényleg sokkal több infót ad, mint egy ultrahang, minden apróság látszik vele a méhüregben és mutatja, hogy átjárható-e a petefészek. Nekem volt petevezeték átfúvásom is, az horror, ehhez képest.
Nagyon vékony katétert vezetnek fel a méhnyakon keresztül a méhbe és azon szerintem jódot juttatnak be, egy kis ballonnal nyomják fel. Lényeg, amikor nagyon feszített abbahagyták , így nem fájt, az egész nem volt 10 perc.
Engem megnyugtatott mindenesetre. Szóval nem félni:)
Pá, jók legyetek.
kockaspled
 
 


Helló Csajok!

Annamariiiii, mi majdnem egy időben megyünk az Intézetbe.... majd nyitva tartom a szemem!!!! :)

Zafír, Kockáspléd csodállak titeket, komolyan és küldöm felétek a pozitív energiákat!

hellóbelló!!!
kafelatte
 
 


Hahó lányok,

köszi Kockáspléd a biztatást. A méhüregi megbizonyosodás kapcsán tényleg hasznos lehet, nálunk a petevezető - a korábbi orvosok szerint nem lényeges. Na majd megbeszéljük a dokival.

A vv-nek a nyomára bukkantam a neten, legalább már tudom, hogy miről is van pontosan szó.

Amúgy lelki regenerálódás hete van nálunk, és várjuk a mensit... :(

Kafelatte, aranyos vagy - köszi a pozitív energiát, ránk fér :wink:
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zafír, a lelki regenerálódás sok mindenre jó, használd ki és lassitsd le a perceket! Hidd el jót fog tenni!

Aztán mély levegő és gyerünk!

puszi: Annamari
maryann32
 
 


Hahó lányok, hogy smint?

Maryann, Ti is kezdetek jövő héten Cirisben?
Lelkileg már jobban vagyok, munkaterápiára fogtam magam. És készülök a következő kezelésre....

Kockáspléd? Ildi? Gubcsi?

:)
zzafir75
 
 


Hahóóó!!! Itt vagyok!!!!

Jaj örülök Neked Zafírkám! Hajrá, most már mi is hamarosan a startvonalra állunk...:)

Szevasztok!!!!
kafelatte
 
 


Sziasztok,

csak azért néztem be hozzátok, mert olvastam, hogy Vass Zoltán lett az új vezető.
Engem még nagyon régen tanított is (szülésznőnek).
Szerintem a legjobb kezekbe kerültetek nemcsak a szakmai tudása, embersége miatt, hanem azért is mert ő a legjobbakkal dolgozik.

kívánok mindenkinek eredményes kezelést :wink:

Üdv, Vera
verácska
 
 


Hahó lányok!

Jövő héten indul a menet, már nagyon várom!!!
Voltam a héten vérvételen, és (ismét) imádtam a helyet :D

A személyzet nagyon aranyos, szimpatikus, előzékeny és figyelmes.

Vass Dokiról meg most jött egy kedves vélemény, köszi Verácska, mi is bízunk az új orvosunkban!!! :D

Vkivel találkoztam az intézetben szerdán, jár valamelyikőtök Szakács dokinál? 8)

Kellemes hétvégét!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok
meglátjuk mi lesz , már csak pár nap és én is landolok a Cirisben. 15-én , 10-re megyek.
Nagyon várom és nagyon bízom benne, hogy segítenek, és az égiek is ránk mosolyognak és végre lesz babánk.
Jók legyetek, majd mesélek.
Kockaspled

Ui.: látod Zafír megmondtam csúcsszuper hely:)
kockaspled
 
 


Sziasztok!!!!

Hú Verácska, de jó, hogy írtál, ez mindannyiunknak fontos hozzászólás!

Máris jobb lett a hangulatom!

Köszi!

Annamari
maryann32
 
 


Hahó,

hogy vagytok?

Köv. két hétben teljes teltház a Cirisben, nincs időpont.
Ezek szerint nem csak hárman-négyen vagyunk 8)

Ki mikor startol?

Szép napot!
zzafir75
 
 


Kedves Zafír és Kockáspléd!

Bocs, hogy nem válaszoltam anno. Babonából nem akartam korábban írni, ugyanis terhes vagyok! Úgy látszik a baba úgy döntött az utolsó pillanatban, hogy spontán megfogan. Tegnap már hallottam a szívhangját is. Mindenkinek sok sikert kívánok a Cirisben, ahol nagyon kedvesek voltak és velem örültek a jó hír hallatán. Puszi mindenkinek!!!
bb75
 
 


Hahó lányok!

BB75 micsoda fantasztikus hírek!!!! Szívből gratulálok és nagyon örülök NEKTEK!!! Gondoltam ám, hogy hasonló okból tűnhettél el, a helyedben én is ezt tettem volna.

Többiek? MIlyen volt az első konzi nap? Nekem a mait át kellett tennem másik napra....

Szép estét!
zzafir75
 
 


BB, szuper, nagyon örülök.
Én 26-án reggel nyitom a hetet, írni fogok mi a helyzet. Most vettek le vért egy csomó hormonra meg minden vacakra, majd meglátjuk milyenek az eredmények.
kockaspled
 
 


Hahó lányok,

Kockáspléd, milyen volt az első konzi? Szimpi a doki?

26 mindjárt itt van, nagyon drukkolok!!!!

Többiek?
zzafir75
 
 


Hahó,

már voltam nála.

Nagyon tuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Többiek, helyzet?
zzafir75
 
 


Sziasztok,

Zafír, 26-án megyek a párom lebetegedett a múlt heti időpontból nem lett semmi.
Nagyon várom, mesélj, mi volt. Kíváncsi vagyok nagyon az új doktorra és remélem végre babások leszünk. Úgy döntöttem talán már eleget szenvedtünk és végre sikerülni fog:)
Írjatok !
kockaspled
 
 


Sziasztok!

Kockáspléd, azt hittem, hogy 26-án már startoltok a programmal.
Nekem nagyon szimpatikus volt az új doki, igaz, már látásból ismertem, mivel előtte a volt munkahelyén kezeltek. (Ebből most azért van némi helyzeti előnyöm, mivel tudja, hogy ott milyen volt egy kezelés,stb.)

Kedves volt, nyugodt, tárgyilagos - nem kapkodott, nem türelmetlenkedett, tényleg tudni akarta, hogy mi történt velünk. Átnézte a leleteinket és egy csomót kérdezett. A vizsgálaton is oldottabb volt a hangulat, nem a korábban megszokott "ugorj fel a futószalagra" stílus.

Nekem nagyon szimpi, illik a hely atmoszférához, ahogy a férjem mondaná, MEGADJA A MÓDJÁT.

Tetszik a szemléletváltása is az előző csapathoz képest. Remélem, hogy jövő hétfőn hasonlóan jó tapasztalataid lesznek :)

Én mindenenestre úgy érzem, hogy jó kezekben vagyunk - és teljes bizalommal fordulok hozzá. :D

Többiek?
zzafir75
 
 


Szia Zafír,

nagyon örülök, hogy ilyen jókat írtál. Remélem nekem is hasonló élményeim lesznek. Megpróbálok nagyon pozitív lenni és bízni abban, hogy minden apró részletre sikerül figyelni és sikerülni fog.
Már arra is gondoltam, ha lesz beültetésünk elmegyek szabadságra és kikapcsolom a mobilom. :)
Majd hétfőn írok mi volt. Azt nem írtad nálatok mi következik, stimu, vagy mi?
Jók legyetek.
kockaspled
 
 


Most olvastam, hogy megszületett Béres Alexandra kislánya. És a nőgyógyász Vass doktor!
gubcsi79
 
 


Sziasztok!
Csak pár sort szeretnék irni , bár én nem a Cirisbe járok, de mivel Vass doki volt az orvosom, azért gondoltam ide vágó lehet. No, igen, Vass doki volt Béres A. "orvosa". Igazából, amikor a doki tovább állt a Dévai Intézetből, akkor minden beteget elutasitott aki nála akart szülni, csak őt nem. Ezt nem kamubol irom, egyik ismerősöm akinek juliusban sikerult a lombik nála, szintén Vassnál akart maradni, de ő kerek perec elutasitotta. Pedig ő aztán tisztában lehet, hogy a lombikos kismamiknak kicsit nehezebb a terhesség, nagyobb oda figyelést igényelnek, stb. Na mindegy, biztos meg volt rá az oka ,de azert ez nem volt valami szép. A másik velem kapcsolatos, de szintén tőle indul. Én csak remélem veletek tényleg alaposabb lesz, mint a nyáron a betegeivel. Ugyanis nálam nem vette észre a már látható és tapintható endometrozis jeleit. Igy viszont, igaz nem jutottam el a beültetésig, de igy elég kicsi lett volna az esély a megtapadásra. Szoval én utolag nagyon kiakadtam ezen, hiszen most emiatt min. fél évet kell várnunk....Ha meg akkor ez kiderult volna megsporolhattam volna 100 000-et, és már " ki lennék pucolva" lapar által...Én kivánom nektek, hogy legyen vele szerencsétek, néhányunknak nem volt az utolsó hónapokban.
renna77
 
 


Hahó lányok!

Én eddig meg vagyok elégedve! A Cirisben amúgy is összehasonlíthatatlan a színvonal az eddigi tapasztalataimmal.

Renna, én az Intézetedben a nagyfőnökhöz jártam Ciris előtt, nem is olyan rég - és nagyon rossz emlékeim vannak... én is pénzkidobásnak és időpazarlásnak érzem azt a kezelést, amit ő csinált - és azt a pár hónapot, mire összeszedtem magam lelkileg, ahogy a DOKTOR ÚR lereagálta a történteket....

Sajnos meg kell szenvednünk a babáért, és mindenkinek lehetnek rossz tapasztalatai, én azért megköszönöm az észrevételedet és bízom benne, hogy a Cirisben minden rendben lesz.

Sok sikert Nektek és mihamarabbi gyógyulást!
zzafir75
 
 


És gratula Béres Alexandrának, nekem lelki erőt ad, hogy neki sikerült!!!!!!!! :lol:
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Ismerősömtől hallottam Vass doktorról, és nekem sokat jelentett amit mondott róla és amit Ti is írtatok.

Kedves Renna!
Visszanézve a korábbi levelezéseket, augusztusban még sírva búcsúztál tőle, és sajnáltad, hogy nem tudsz a Ciris-be Vass doktor után jönni. Nem értem most akkor miért ez a vagdalkozás. Szerintem nem kell a lázítás!

Katica
katica 28
 
 


Katica, nem vagdalkozok, de már látom, az éremnek két oldala van. Én akkor tényleg azt hittem, hogy milyen szuper meg minden, nekem azért ez, hogy nem vette észre az endometrozist (pedig ő meddőségi szakember, és ezek szerint nem cisztákat látott hanem ez volt az de nem kuldott elvizsgálatokra hogy akkor most mi is van valojában), ez nagyon sokat ront a további limbikos ugyben, hiszen hiába is mutenek meg, lesz X hónap amikor lehet próbálkozni, és hiába a beültetés, eléggé lecsökkenti a megtapadás esélyét a dolog. Azt nem ismétlem, ha ez kiderult volna, akkor nem kezdjuk el és még a zsebemben lenne az a súlyos 100 000, és nem lettem volna már tul egy végulis felesleges hormondózison. Az pedig, hogy nem vállalta a Dévai Intézetben a további terhesgondozásokat, nem titok, újakat már egyáltalán nem fogadott, a régiek kozul meg azokat tartotta meg akiknek már nem volt sok hátra. Akik pdig épp az 1 vagy 2. trimeszterben voltak, szépen leadta, menjenek máshoz.
Én ha tehettem volna ,tényleg utána megyek, de sajnos anyagilag nem tehetem meg. Lehet velunk már azért ennyire "laza", és nem annyira alapos (bár az én kezdésem vizsgálatokkal nem nyárra esett hanem februárra), mert már fél lábbal nálatok volt.
És tényleg remélem, nálatok meghozza a sikert és TÉNYLEG alapos lesz. Hisz biztosan jó szakember.
Az, hogy nyáron tényleg kiakadtam, hogy elmegy, szerintem itt sokan megértik, hiszen ebben az intézetben is óriási váltások voltam. Természetes, hogy az ember kiakad, nem egy belgyógyászt kell lecserélni, ez eléggé bizalmas rész, hogy az ember csak úgy simán átlépjen rajta, oké, akkor m,ajd lesz másik doki.
Tehát legyen vele neked is szerencséd, és néha nem árt kicsit szkeptikusnak lenni. Ő is emberből van, és tévedhet ez igaz. De azért én elvártam volna a egy meddőségi szakembertől hogy egy endometrózist X ultrahang és kolposzkópia meg méhszondázás után azért vegye már észre!!!!
renna77
 
 


Sziasztok,
Én is regisztráltam hozzátok, mivel látom Vass dokiról beszélgettek. Én is Dévais voltam, nekem is ő volt az orvosom. Januárra várom a babócámat. Már nagyon sok doki kezelt, sok helyen, de hozzáfoghatóval még nem találkoztam. A bizalom kialakult már az első találkozáskor. Kiválló szakember és nagyon emberközeli. Alapos, türelmes és megértő, nagyon nagy tudása van, és ha fogalmazhatok így nagyon "jó keze". Mindenkinek a legőszintébben tudom ajánlani. Neki pedig a legjobbakat kívánom. :-)
fügelány
 
 


Sziasztok,

fügelány, köszi a pozitív véleményt! :lol:

renna, én is kiírhatnám magamból, hogy engem hogy hagyott cserben Dévai doki, mennyi pénzt hagytunk ott a semmiért, és hogy nem kaptam meg a saját leleteimet vagy legalább a másolatait, hogy mit mondott, amikor mondtam, hogy pihentetni akarom a témát... kritikán aluli... satöbbi satöbbi...., de van ennek értelme? Minden eset más és más, kinek az egyik hoz sikert, kinek a másik. Mit itt próbálkozunk és bízunk a teljes sikerben, mást nem tehetünk! Én a Dévaiba biztosan nem megyek soha többé vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neked nagyon szorítok, hogy mielőbb rendben légy, nagyon nehéz időszak lehetett ez Neked és tudom, hogy milyen érzés, amikor rajtad kívülálló okok miatt nem folytathatod a kezelést. Én is így jártam, csak a másik dokival.... :?

Csajok, láttátok egyébként, hogy megújúlt a honlap???
Máris böngészem az új infókat.


Szép napot!
zzafir75
 
 


Fügelány, kisfiú? Kislány?
zzafir75
 
 


kisfiú :-) és már nagyon várjuk, de ez természetes :-)
lányok, nagyon szurkolok nektek, minden elismerésem a kitartásotokért. kivételes emberek akik soha nem adják fel! :-)
fügelány
 
 


Nagyon jó már Nektek, azért ez reményt ad, hogy van, akinek sikerült :)

Hányadik próbálkozásra jött össze? Inszem vagy lombik volt?

Gondolom, hogy már mindneki nagyon várja a kis trónörököst, jó is egy pocaklakó, remélem, hogy hamarosan mi is csatlakozhatunk!!!

Terhesgondozásra saját orvoshoz jársz?
zzafir75
 
 


Sikerülni fog, meglásd. És majd babafotókat cserélgetünk :-)
Én 2 évig jártam más dokikhoz a Vass doki előtt. Az első se szó se beszéd egyből műtétet javasolt (laparoszkóp). De meg kell jegyeznem, ezt egyetlen UH vizsgálat után, semmi egyéb kézzelfogható eredmény nélkül. Őt azonnal ott is hagytam. Majd következett egy másik doki. Ő nagyon lelkiismeretes volt, próbálkozott a gyógyszeres módszerrel sokáig, monitoroztuk a peteérést, de csak nem jött össze. Majd ő ajánlotta a Vass dokit. Nála is volt 2 gyógyszeres próbálkozás, majd egy inszem. És ez össze is jött. :-) Terhesgondozásra Vass dokihoz jártam, de mikor ő átment hozzátok váltanom kellett. Maradtam Szt Imrénél, saját dokival és már beszéltem egy szülésznővel is. Ti mióta próbálkoztok? Hol tartotok? Vass dokihoz fogsz járni?
fügelány
 
 


Sziasztok csajok!

Fügelány, mi már a harmadik lombikra készülünk, és igen, Vass dokihoz fogunk járni. Lényegében második éve próbálkozunk, de a spermaeredmény után azonnal tudni lehetett, hogy csak a lombik jöhet szóba. Szóval hiába a lazítás, ezermegegy vérvétel, belgyógy kivizsgálás, ha egyszer a katonákkal van a baj.

Sajnos az első kettő lombik nem sikerült, igaz, az elsőnél be sem indult a sejtosztódás, hiába volt petesejtünk szép számban, apucival nem sikerült összehozni. Itt volt egy intézményváltásom, nem ecsetelném, hogy miért. Aztán a másodiknál hiába volt két embriónk pociban, nem tapadtak meg. Úgyhogy...:

Most kicsi pihi, aztán bízzunk benne, hogy mielőbb folytathatjuk és sikerrel járunk, mint Ti.

:)
zzafir75
 
 


Szia Zzafir,
Valóban nem könnyű a helyzetetek, de én azért ott látom ám a fényt az alagút végén :-) Bízom benne, hogy rendben lesznek a dolgaitok. Mivel nem nálad van a gond, remélhetőleg ez már tényleg csak idő kérdése. Vass dokinál nagyon jó kezekben leszel. Lehet a sors akarta ezeket a váltásokat az életedben, és terelt a helyes útra... Csak bízz magadban és a dokiban, mert nagyon sok múlik ezen. És valóban nagyon fontos hogy vigyázz magadra.
Mi meg kedden megyünk megkukkantani a babócánkat, minden ilyen alkalmat csodaként élünk meg. :-)
Azt hiszem értem az intézményváltásos dolgot, én is addig mentem amíg megtaláltam azt amit kerestem...én remélem hogy most téged talál meg az amit keresel :-)
Amúgy a szurikat hogy bírod? Mennyi idő telt el a 2-ik lombik óta?
Szorítok :-)
fügelány
 
 


Fügelány, köszi a biztató sorokat, igazad lehet.
Az első lombiknál még tűfóbiában szenvedtem, nagyon féltem minden egyes szurinál, a másodiknál már a párom kezelésbe vett, és már magamat is szúrtam, elmúlt, szerencsére!
Szeptemberben volt a beültim és szeptember 29-én kellett tesztelnem, sajnos nem jött össze, szóval még nagyon friss a dolog.

Az első lombik júniusban volt, de ott beültim sem lett, hiába volt 12 petesejtünk....

Hát ez van sajnos, szorítok keddre, remélem, hogy megírod, hogy milyen volt.

Kockáspléd, ha jól számolom, holnap Neked is jelenésed van Vass dokinknál :)

Szép estét!
zzafir75
 
 


Sziasztok Lányok,

visszaolvastam és hihetetlennek tartom, hogy emberek véleménye hogyan tud megváltozni feketéről fehérre néhány hónap alatt. De ezzel a dologgal tényleg csak megjegyzés szinten foglalkoznék, többet nem érdemel. A negatívumokat, pocskondiázást hozóknak üzenem lelki megerősítésért "járunk " ide, pozitív gondolatokért, hogy túléljük, ami még ránk vár és lehetőleg sikerrel. Nekem nincs szükségem arra, hogy negatív dolgokat olvassak arról az emberről, akibe a hitemet és bizalmamat vetem az elkövetkezendő hónapokban.
Mindenkinek szól, már sokszor leírtam SZABAD ORVOSVÁLASZTÁS van kis Hazánkban. Mindenki oda megy, ahol jól érzi magát, ahol úgy érzi törődnek vele és ott biztosan megjön az eredmény.
Zafír, jók az emlékeid, ma voltam. Levettek 12 kémcső vért, én kértem az összes leletem frissítését. Megvolt a terheléses cukor és inzulin,minden hormon, pajzsmirigy hormonok stb. november 6-án lesz eredményem.
Nos és Mr.Vass, ahogy én hívom magamban, kedves volt, őszinte és végtelenül korrekt. Nagyon szimpatikus volt az, hogy bár tudott a korábbbi nagyon durva hiperstimulációmról, annyit mondott, hogy nem tiszte bírálni senki munkáját és lássuk hogyan tovább. Mindent megbeszéltünk és nagyon megnyugodtam. Sokat kérdezett, de szemmel láthatólag felkészült az eléggé vaskos dossziémból.
Szóval nagyon boldog vagyok és külön öröm volt végre látni a lányokat és beszélgetni velük.
kockaspled
 
 


Lányok készen van a Táblicsku, várom az adatokat , priviben, vagy ahogy szeretnétek. Nem én készítettem, hanem a párocskám:) Remélem mielőbb annyian leszünk, hogy sorokat kell pótolni:) Kép Ciris csapat
kockaspled
 
 


Hahó lányok!

Kockáspléd, örülök, hogy hasonló tapasztalataid voltak...:)

Küldöm az adatokat, de priviben, itt nem untatok vele senkit.

Szép napot mindenkinek!
zzafir75
 
 


Lányok, hol vagytok????? Küldjétek az adatokat, hadd lássuk hányan vagyunk és hadd szoríthassunk egymásnak mindenért, amiért csak kell:)
kockaspled
 
 


Ropogós, friss táblácska:) Kép Ciris csapat
kockaspled
 
 


Hahó csajok!

Kockáspléd és kedves férje, tök jó az új táblázat, remélem, hogy hamarosan előkerülnek a többiek és megtelik infóval.

:D
zzafir75
 
 


Sziasztok Lányok!

Sokáig tanakodtam, hogy megírjam-e nektek a velünk történteket. Mi is Cirisesek vagyunk, eddig a kivizsgálások folytak nálunk, illetve nézegettük, hogy van-e peteérésem. Szakács doktor az orvosunk. Régóta olvaslak már benneteket, és drukkolok mindenkinek a háttérből. De a minap valami olyan történt, amiről úgy gondoltam, hogy meg kell osztanom veletek. Inszeminációnk volt a Cirisben. A férjem reggel azzal keltett fel, hogy rémálma volt, miszerint elcserélték a mintáját. Gondolhatjátok, milyen idegállapotban ment be... Én csak később érkeztem a beavatkozásra, a mintaadásra egyedül ment a párom. Már azt furcsállotta, hogy a recepción nem kérdezték meg a nevét, de gondolta, ismerik már. Be is kísérték a szobába, amikor észrevette, hogy a pohárkán nem az ő neve van, hanem egy másik férfié. A rémálma miatt nézte csak meg, egyébként nem foglalkozott volna vele. Az asszisztens után ment, aki szegény sűrű bocsánatkérések közepette kicserélte a pohárkát és a papírt, mint kiderült, nem ő tehetett róla, mert neki már készen adtak mindent a kezébe... De aznap 2 inszemináció volt. Azt hiszem, jobb bele se gondolni, mi lett volna, ha nem néz rá a pohárkára... Szakács doktor sajnálta a történteket, de szerencsére nem lett belőle komolyabb baj. Ha ez utólag derült volna ki, én nem is tudom, mit csináltam volna! Nem szeretnék senkit bántani, csak arra figyelmeztetnélek benneteket, hogy nagyon figyeljetek oda mindenre, ellenőrizzetek le mindent, mit írtok alá stb.! Ha ez mindössze 2 inszeminációnál megtörténik, nem is tudom, mi lesz, ha tényleg beindul a klinika... Mi Szakács doktorban nagyon megbízunk, miatta járunk oda, nem a Ciris miatt. Ott voltunk már akkor is, amikor mindenféle botrány keringett a klinikáról, mégis maradtunk. Pedig érdekes változások történtek, konkrétan nem értjük, miért olyan ember ül a recepción, aki nem érti ezt az egész rendszert. Nekünk ez jött le. Sok sikert kívánok nektek! Ezentúl is foglak olvasni benneteket. És ne haragudjatok, de úgy éreztem, hogy ezt muszáj megírnom...
rebeka00
 
 


Sziasztok Lányok!

Ritkán nézek be ide, mostanában este korán elalszom... Nem is baj, kell a pihenés... jót tesz az..:)

Nagyon klassz a táblázat, remélem telik majd szépen és hamarosan lesznek kis vonalzók is, ki mire várja a babukáját...

Szép napot Nektek!

Annamari
maryann32
 
 


Csajok!

Én csak most olvasom a Béres Alexandra storyt! nahát! Ez nagyon jóóóó!!!! :) Úgy örülök!

Gratulálok a babához és Vass doktornak is!

:)

Ildi
kafelatte
 
 


Latte, írtam neked privit! :)
Még múltkor akartam kérdezni, végül is a teázással mi lett? Külföldön voltunk, ezért nem voltam.
gubcsi79
 
 


Sziasztok!

Szeretnék kérdezni néhány szót Vass doktorról. Igazából még nem dőlt el, melyik intézetet szeretnénk válasaztani, csak jövő héten jövünk haza külföldről, ahol férjem 5, én 3 évet töltöttem. Egy másik fórumon írtak dr. Vass Zoltánról, és most olvastam, hogy a ciris Klinikán dolgozik.

Köszönettel:

Tusnádi Mirtill
myrtill
 
 


Mirtill, nem jártál véletlenül két évet a Terézvárosi Két Tannyelvű Gimnáziumba?
gubcsi79
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?