Új privát üzeneted érkezett!

Domo! Lili gyönyörűűű!
Annyi huncutság csillog a kis szemeiben!
Puszilom!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


domo, nagyon édes ez a jány!!! nekem a jobb 2. kép a kedvenc :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Katata!
láttalak bejelentkezve!!!! csak életjelet adj!!!! naaaa! Mi van veled?!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

 
 

domo, Lili zabálnivaló, szerintem pont így jó ahogy van, ilyen kis husin. Nem kell genetikai uh, legalábbis nem mondta a doktornő. köv. vizsg. nov. 3-4 nyaki redő, vérvétel.

zel, na rögtön gondoltam, ha nincs a főnök cincognak az egerek, majd Lukáccsal rendet tesztek hamarosan!
Most nézem csak a naptárat, holnap névnap! Isten éltesse a kis kíváncsiságot.

jucmuc ez a fejvédő dolog nem is olyan rossz, vicces lehetett benne.

Puszi lányok, szép hétvégét!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Lukács nagyfiúnak Sok boldog névnapot Kivánok!!!
Peti az éjjel lázas volt 38,7 (popsiban), de jó kedvű. Kúpot kapot és 6 órát aludtunk egyhuzamban. Fél 7-kor keltünk evés, lázmérés 38,2 (hónaljban).
Kb. 1/2 11-kor megint megmértem neki már 37,7 volt.
Nem tudom mi lehet, mert igazán jókedvű és eszik is. Lehet fog vagy a 3 napos láz. De az csak a végén derül ki hogy az volt.
Domo! Lili még mindig nagyon szép. Tetszik az a nagy haja :lol:

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Domo, Lilinek levágátok elől a haját? A múltkor mintha hosszabb lett volna. Vagy csak máshogy volt fésülve. Édes bogár, pont jó így, ahogy van a kis hurkáival.

Ilona, a kombinált tesztet a dokinő csinálja, vagy valamelyik kórházban ejtik meg?

Gyöngyi, remélem Petinek csak a foga miatt van láza. Mi az a 3 napos láz? Te jó ég :shock:

Lányok ha rizst akarok adni Lotinak, akkor először magába adjam? Vagy keverjem hozzá almához? Az már főzelék, vagy még csak desszert? Ma kutyultam neki almát krumplival, de nem akarta megenni, előtte szopizni sem akart. Biztos nem volt éhes.....

Kata, gyere légyszi.

KépKép
trinky
 
 


Na már a saját gyerekem nevét sem bírom helyesen írni..... Kezdek bekattanni, kedden vizsgázok, és nem tudok tanulni. Nem szeretnék megbukni, de most elég nagy esélyem van rá. Azt sem tudom, hogy etetem meg Lottit. Itthon vigyáz rá apija, de annyit tejet nem tudok produkálni, hogy két evésre elég legyen. A vizsga meg legalább 4 óra lesz, a város másik végén. Most jut eszembe, hogy nem is voltunk még ennyi időt külön :shock: :?

KépKép
trinky
 
 


Trinky!
3 napos láz: lázas lesz a gyerkőc minden tünet nélkül és a 4. napon pöttyös lesz. Csak akkor derül ki, hogy ez a 3 napos lázas betegsége van/volt.
Anna volt, de nem volt vészes a láza (alig 38 fok).
Most pedig Petinek 4 órakkor 39,6 fok volt (popsiban). Ebből 0,5 fokot le kell vonni. Kapott egész kupot és 3/4 óra mulva 38,2 lett. De olyan furi, mert a pici buksija szinte tűz forró a kis keze pedig hideg.
Remélem semmi gond nem lesz. Ha marad a láz holnap leviszem a dokihoz.
Ráadásul az is idegesit, hogy mult hét végén voltunk anyuéknál. Ahol Ők előző héten betegek voltak (megfázás tünetei). Hétvégén semmi bajuk, de kedd környékén nagyon fájt anyum feje és elment a dokihoz ahol azt mondta neki, hogy ez a H1N1 virusa van.
De vérvétel nem volt igy nem tudom, hogy hogy állapitotta meg. Igaz anyuék meg sem fogták Petit épp ezért mert nem voltak jól.
Trinky! Drukk a vizsgádhoz.
Próbálj meg hétfőn minden szopi után fejcsizni és igy hátha összejön két evésre való.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi, nyugi, szerintem mindenre rámondják, hogy H1N1. Vérvétel nélkül hogy tudja megállapítani? Röntgen szemei vannak? Jó kis orvos.
Petinek biztosan nem ilyen baja van. Lehet, hogy tényleg ez a három napos bigyó. Utána miért lesz pöttyös?

KépKép
trinky
 
 


trinky, a Rókusban csinálja a doktornő az uh-t és ott is veszik le a vért.
Jó kis feladat a vizsga, gyerkőc, plusz etetés.
Tesóméknál: Anya Piliscsabára jár egyetemre, ekkor az egész család felkerekedik, amíg anya suliban, addig apa van ott a gyerekkel, amikor etetni kell, anya kéznél van, és a sulival is halad. Persze ez hetente egy nap, és öcsém is vállalkozó, így annyi szabdideje van amennyit csinál magának.
Remélem sikerül a vizsgád! Mondd meddig tart még ez a suli?

gyöngyi, micsoda gyerekbetegségek vannak :shock: . És ha a kúp nem segít, mi a következő lépés?

Andi, most már csak a tésztaevés? És mi?

Szép hetet lányok!
bbilona
 
 


Boldog névnapot! A babanetes hódítónak Lukácsnak!

gyöngyi!

Jobbulást Petinek :wink:
Szegénykém nem lehet könnyű.
vérvétel alapján szerintem sem lehet pontos diagnózis.

domo!

Egyszerűen gyönyörű Lili!

Az a haj mennyiség :shock:

Trinky!
Miből fogsz vizsgázni,?Keresztbe tett lábbal szorítok neked :lol:


bbilona!
Hogy érzed magad?Apa nem szokott kényeztetni?
m. reni
 
 


Köszönjük a sok dícséretet!

Gyöngyi, szegény Peti, remélem ma jobban van. Voltatok orvosnál?

Trin, a rizst én nem adtam magában, hanem rögtön kevertem gyümivel, zöldséggel. Én főzeléknek gondolom...Alma krumplival nálunk nagyon bejön.
Levágtam elől a haját, mert már az orra alá ért, és hát nagyon zavarta, csak a buta anyja sajnálta lenyírni...
sok sikert neked a vizsgához, én egy hét múlva megyek államvizsgázni, Lili jön velem.

Zel, boldog névnapot Lukácsnak :lol:

Kép
domo
 
 


Ilona,

Nezd csak mit talaltam..:))
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Gyöngyi, remélem jól van a kis kópé :? :?

Zel, boldog névnapot Lukácsnak :D

Domo, hol államvizsgázol? Milyen szakon?

Ilonkám, én is vinném Lottit, de 2 óra írásbeli, utána egyből szóbeli lesz, és hát ilyen eü viszonyok között, ki tudja ki szörcsög a sok ember közül. Nem akarom, hogy valamit összeszedjen.
Ez most nem az egyetemi vizsga, mert ott még a szakdogámmal adós vagyok. Ez a munkahelyemen szükséges vizsga, ami gusztustalanabb a legszörnyűbb és legszárazabb tantárgynál is. Rengeteg, szóról szóra kell tudni, nem kapcsolódik a munkámhoz közvetlenül és a fele jogszabály. :( :( :roll:

Jucmuc, nem rossz találmány ez a kobakvédő. Most nézem egy napon fog születni a kisasszony Davideval? Tök jó.

Na megyek, mert az ember a fejemet veszi, hogy netezek tanulás helyett.

KépKép
trinky
 
 


jucmuc, zseniális a fotó, meg ez a fejvédő is. Nem akarta leszedni?

trinky, oh a munkahelyen vizsga :shock: , huh mik vannak. Ezek szerint számíthatsz rá, hogy lesz hová visszamenned, ez nagyon jó. A szakdolgozat akkor már nem is lesz neked olyan nehéz feladat. Akkor sikeres tejcsi gyűjtést, és apának kitartás!

domo, államvizsga, hogy ti miket csináltok a töpörtyűk mellett :shock: . Emelem kalapom lányok, nem vagytok semmik, mindenki tanul ezerrel.

reni, az én férjem nem az a kényeztetős fajta, de mindenben segít, figyelmes.

Pusza lányok!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Köszike az aggódást.
Vasárnap délután 39,6 volt a láza. Szerencsére a kup levitte.
Ilona te kérdezted: Ha kup nem viszi le akkor hűtő fürdő.
Voltunk dokinál.
Garat/gége (nem emlékszem) hurut. Tehát a torka. Kaptunk antibiotikumot rá.
Tegnap délelőtt is volt láza 38,2 és délutánra megint majdnek 39-re felment. És furcsa mód akkor a lázcsillapitó nem igazán vitte le. Ezért éjszakára még kapot Nurofen szirupot.
Éjjel 3-kor ettünk és akkor is 38,1 volt.
Ma reggel óta még (kop-kop) nem volt láza. De viszont most reggel kijöttünk az étkezőbe és hányt egy nagyot.
Remélem most már elmulik.
Nekem is fájdogál picit a torkom már.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Még akartam irni:
Van egy eladó hagyományos babakádunk állvánnyal 3000 Ft., és Phillips bébiőr 7000 Ft-ért. nem tudtok esetleg valakit aki venni akar?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Trin, közgáz, nemzetközi tanulmányok. Te hova jársz?
Sok sikert a vizsgához, hogy sikerült?

Ilona, nagyon rossz Lili mellett tanulni, nekem nem megy. Inkább vele foglalkozok :lol: De ezt még muszáj megcsinálnom, mert így is addig halasztottam, hogy már nincs más lehetőség...

Gyöngyi, szegény Peti, remélem ma már nem lesz lázas!

Kép
domo
 
 


Sziasz!!


Köszönjük a névnapi köszöntéseket.Nagyon jól esett.

Én is emelem kalapom a baba mellett tanulóknak.
Lukács / pillanat pipilni alig enged. Ha leteszem jön utánam, ha a kiságyba rakom, kiabál. Nem hiszti, csak erősen hangot ad a nem tetszésének. :lol:

Gyöngyi! Remélem, gyorsan meggyógyultok! Gyógypuszikák!

Nekem is fáj a torkom. Talán nem adok bacit Lukácsomnak...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Halihó!!

Lukácsnak így utólag is boldog első névnapot kívánunk!! A másik vonalzód? A tesón gondolkoztok? :)

Gyöngyi: jobbulást kívánok én is, itt a házban is minden gyerek beteg, az enyémeket kivéve, valami vírusos nyavalya van...

Ilonám: ahányszor ránézek a vonalzódra, mindig elcsodálkozom, hogy hogy telik az idő!!!

Domo:
Lili nagyon huncut csajszi! Hatalmasat nőtt :)

Annával voltuk biorezonanciás mérésen, nem tudom mennyire lehet hinni az eredménynek, de a szervezetének gyakorlatilag nincs ellenállóképessége. El vagyok keseredve, nem eszik sem zöldéget, sem gyümölcsöt, a Béres cseppet kapja, dehát nem sokat ér... :cry:
Bezzeg Bence.... Ő aztán fal, nem válogat, tegnap a Medve sajtos kenyeret ette, nagyon ízlett neki :)
Átáltunk a napi egyalvásra, nagyon könnnyen ment, Annával sokat szenvedtünk ebben az időben. Tényleg nagyon különböző a két gyerek...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1256037978.2873.jpg[/img]

[/img] Kép

[img Kép [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!!! Másik vonalzó? Tulajdonképpen csak cikluskövetésnek szántam. Így tudom, hol tartok. Most volt mensim 2008 jún..5. óta először. Túúúúúúúdom, előfordulhat, de egyelőre még normális peteérésben sem bízok. Lukács napi 6-8 x szopizik, bár éjjel nem mindig kel fel.

Jaj, a mutatóujjas méréses izé-bigyó alapján nincs Cacának ellenállása? Aszerint a cukros, diétázós, majd jól betésztázós-szalonnázós anyósom jobban volt, mint én, terhesen, full vitaminozva, gyümölcshegyeket elpusztítva.

Tudnak ezek a sz@rosok valamilyen pózokban aludni. :lol:

Tényleg, te főzöl Bencének. Fűszerezel valahogy? Lukács mostanában csak az üvegeseket eszi meg, vagy amit a kezébe tud fogni. A főtt répa a levesből oké, de ha csak natúr főzöm neki, nem eszi meg..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel: tenyérodatevős scanneres bigyó volt...

Főzés: a sót teljesen mellőzöm, a cukrot szintén. Édesíteni én almávl szoktam, nálunk minden főzelékbe kerül egy kisi ,mert Bence alapvetően édesszájú.. :) használok fahéjat,petrezselymet,zellert, póréhagymát, snidlinget,fokhagymát.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kösziköszi!!!!!

Nekem azt mondták, egy iciri csipet só mehet, cukrot én sem használok. De jó, hogy a többit írod. Így mindjárt más lesz a kaja.. :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!
Rakok képet az én kis betegemről. Látszik a szemén pedig itt már láza sem volt. Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Ági! Szépek a gyerekek! Bence is milyen ügyesen álldogál már.
Most az éjjel is nehézkes volt.
Állandóan felébredt és sirt. Cumi sem kellett neki. Szerintem a torka fájt, mert elég furin nyelt szegénykém. Remélem gyorsan hat a gyógyszer.
Amit felraktam eladó dolgokat senki nem tud aki ilyet venne?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyi, én szívesen vennék bébiőrt, de reménykedek benne, hogy valakinél lesz egy feleslegben, mire nálunk szükség lesz rá. Petike drága, jó hosszan beteg, ez nem igazság. Remélem hamarosan meggyógyul!

mágnes, képzeld van valami vizsgálat, ahol azt is megmondják milyen magas lesz a gyerkőc felnőtt korára. Unokatesómék oda vitték el a fiaikat, azóta az akiből kb. 7cm-rel kisebb felnőttet jósoltak, lelki beteg, mert ő kosarazik, neki kellene magasabbnak lennie. Egyébként állandóan beteg Caca? Vagy gyengécske? Szerintem ne aggódj, a gyerekek pontosan azt eszik, amire szükségük van :D , amíg mi felnőttek el nem rontjuk őket. Ez a biorezonancia izé nekem nem a szívem csücske, látom mit művelnek a főnökasszonyommal, aki 40 felett babát szeretne.

domo, na azért sejtettem, hogy nem lehet az a tanulás olyan könnyű, de a kalapom marad megemelve.

boriskám?
beze, sapé, katata, andi hát hová tűntetek?
bbilona
 
 


Köszi lányok a drukkokat, sikerült a vizsgám. Nagyon rossz volt így távol lenni Lotitól, de őszintén szólva, valahogy nem bánom, hogy az apukájával is volt kettesben egy kicsit. Nekem meg néha el kell szakadnom tőle. Most például legszívesebben a világ végéig rohannék, ugyanis egyszerűen több mint egy hete nyávog. Ha felveszem, a leteszem, ha kimegyek a szobájából. Nem tudok semmit csinálni tőle, a lakás bombatámadás utáni állapotban van, a vasalni való tornyokban. Lotti meg ordít. Jó most nem mert elaludt, én meg itt keseregtem, hogy becsődöltem. Nyugtassatok meg légyszi, hogy nem lesz ez mindig így. Visszatér egyszer az én mosolygós jókedvű kisbabám.

Ági, a biorezonanciában és a kapcsolódó ezoterikus bigyókban egyáltalán nem hiszek. Különben is, ha Annának nulla immunrendszere lenne, akkor állandóan beteg lenne. Egyszer mi is voltunk ilyenen, és akkor azt mondta a nő, hogy csütörtökön délután háromkor ágyba kell bújnunk apjukkal, és akkor lesz bébi. Már a szitu is elég vicces volt. Elkéredzkedni a munkahelyről, idegeskedés, hogy jaj csak be ne duguljon a közlekedés. Persze semmi eredménye nem lett, meg amúgy is nekem nagyon ellenemre volt ez az egész vizsgálat. Ha aggódsz, akkor vidd el Annát egy immunrendszerre vonatkozó felmérésre, és ott sokkal szakszerűbben megvizsgálják. Édesek a gyerkőcök, és Bence nagyot nőtt :shock:

Domo, szociológis szakra járok, illetve már befejeztem az összes vizsgát, csak a szakdolgozat megírása van hátra. A kutatást is megcsináltam, csak meg kell írni, elemezni stb.

Gyöngyi látszik a szemén a kis drágának, hogy nehéz idők állnak mögötte. Remélem most már teljesen meggyógyul.

Ilonkám, ez a magasságmérés/jóslás a legázabb amit mostanában hallottam. Minek adnak ki ilyenre pénzt az emberek? Ez hihetetlen.

KépKép
trinky
 
 


gyöngyi!
szegénykém tényleg látszik az arcán
:shock: Reméljük most már jobban lessz.

Mágnes!

Gyönyörűek a csimóták.Bence tiszta apja.

:wink: Nagyon ügyes!
:wink:

Trinky!

Ismerős a helyzet!
NIa is csinált ilyet,hol jobb hol rosszabb napja van.
Pláne ha jön a kis foguk.
A lakással ne törődj :shock:
Mondom én aki tisztaság mániás :?


Csajok minket valaki elátkozott :evil:
Kezdődött a kocsival ami vizsgára felkészítés 125.000ft.
Egy ideje ázik az erkély.Ma meg az előszoba konektorából
folyik a víz meg mindenhol ázik a plafon.
Nia vette észre:-Aja folyik.
Felettünk csőtörés van.
Megőrülök!!!!!!! :twisted: :twisted:
m. reni
 
 


Ja az 50.000ft os fényképezőgépem is elromlott.
Persze most járt le a garanciája. :twisted:
Nem tudom fotózni a lányomat!
m. reni
 
 


Hmmm, ez akkor egy ilyen idegtépett hét.. Mikorra lesz végre vége?!!!

Egyik csajszi nyávog, anyjának gratu a a skeres vizsgához. Nyugi Trin, majd abbahagyja. Vagy nem, de majd megszokod! :lol: 6 hónapos. Igaz, a nyolc hónaposokra mondják, a szeparációs szorongást, de Lukács is egy hónapja nyávog, ha nem lát. Eddig egész jól elvolt az etetőszékében, de a múlt héten felállítottam neki az utazóágyat a konyhában járókának. Abban tud mozogni, mert a székben fel akart állni. És meg is tette. A szívbajt hozva rám.

Másik életemnél meg mindenféle vizek folynak?! Konnektorból?! Én is megőőőőőrülök. A fényképezőgépet nagyon sajnálom. Meddig kell Nia kis édespofiját nélkülöznünk? Autó... Az enyém is elkészült. Hopp 90 ezer. Mintha a fogamat húzták volna. De már több, mint egy éve itt állt a garázsban. Lejárt zőőődkártya, műszaki, beragadt fék. Volt minden... Ja,a fékkel kezdődött.
Renikém! Átokűzőket küldök!

Ilonám! Ez csúúúcs! Magasságjóslás! Vááá! Nyugtasd meg az öcsit. Én 167 cm-rel jó kosaras voltam!!

Gyöngyi! Gyógyuljatok meg ti is nagyon gyorsan, Úúúgy sajnálom a kis beteg csibéket. Olyan bágyadtan csillog a szeme.

Nem megyünk úszásra. Lukács beteg. Megint a füle. Tiszta láz. Tegnap este óta 37,1 alá nem nagyon ment. Kincsem meg ültében orra bukik és elalszik. Emellé háromfogú lett a drága és a másik felső metsző csücske is fehéredik rendesen. Egyébként meg tök jó a kedve, eszik, játszik berreg, dumál. A rendelőben csajozott. Csak a láz nyomja a kis Kincsem. Ja, és a N.fen le sem vitte a lázát. Csak a kúp használt.
Szétszakad a szívem, annyira sajnálom.. Ő meg csak bújik hozzám..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Kis bogyók, hát mindenki beteg lesz! :cry:

zel, remélem a kis nyuszinak hamar meggyógyul a kis füle. Honnan lesznek ezek a betegségek?
Nem semmi, hogy ennyi foga van, mondd meg neki nem kell rohanni, nem marad le semmiről.

trinky, igazán ügyes vagy ami a vizsgát, és egy hős ami a gyerekről való "leválást" illeti. A kis csibész, mintha kitalálna mindig valami újat, amivel anyát az őrületbe kergetheti.

reni, a konnektorbóL :roll: Talán rosszabb már nem lehet, most csupa jó dolognak kell veletek történnie, hogy egyensúlyban legyen a sok rosszal.
Elromlott a gép? Na az meg mitől tud elromlani? Mi a vaterán vettünk anno egyet, fele annyiért mint az értéke. Nyaraláskor vettek gyorsan egyet, de itthon már nem kellett, így eladták. Igaz garancia nem volt rá, de nem is kellett.

mágnes, milyen nagy egy kiságy, mégis elég az egyik sarka az alváshoz. Meg kell hatódni, ahogy összekucorodik ott a sarokban a kis örömbogyó.
Szép hétvégét lányok!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Csodásak a gyerekőcők!!!!
Kár hogy én nem tudok képet tenni fel. Majd próbálok a gépen állítani és hátha... nem vagy egy müszaki zseni.

Reni!
ÁÁÁ nagyon sajnálom, hogy rátok jár a rúd. Mi év végétől ez év elejéig voltunk így és már a hajamat téptem... nalunk a kedvenc alig 1 éves fényképezővel kezdődőtt.... aztán sorban: Talán 7ig nem jutottunk, de csak épp nem. Mi épp a Bálint születése elött vettünk és én is sajnálom azt a pár hónapot, mert Dávidról sem készült sok kép.
Nagyon veszélyes dolgok történnek a lakásotokban, csak arra a csöpp lányra vigyázz!!!

Zel!
Nagyon sajnálom Lukácsot.... lehet, hogy ki kell majd vetettni a manduláját? Persze ez később derül ki, de én azt hallodtam van köze és az megoldás. Gyógyulást kívánok és sok puszika!

Ilona!
Ti hogy vagytok?

Minden lurkónak erőt és egészséget!!!

Puszi!

Kép

Kép
odry
 
 


Gyöngyi!

[color=darkred]Isten Éltessen a Neved napján!!!
Legyen szép napod![
/color]

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Odry! Köszönöm aranyos vagy.
Odry! IrfanView programot nem tudsz letölteni ott tudsz kicsinyiteni. nekünk is az van.
Zel! Jobbulást Lukácsnak! Remélem azóta már nincs láza?!
Mi már jól vagyunk. Nincs már láza kedd óta. Torka sem fáj talán, de nem eszi meg a főzit amit csinálok. Csak cici.
Viszont tegnapelőtt este lefekvéskor olyan visitást művelt...
Talán akkor tört át a fogacska, mert azóta valamit érzek alul az inyén az ujjammal. De megnézni nem tudom.
Trinky!Gratula avizsgádhoz.
Peti nálunk is hisztizik ha nem lát. Ezért ha nagyon jól eljátszik a kiságyában akkor próbálok egy darabig nem bemenni. De ha meglát jön a hiszti. Apjával is addig van el amig nem lát és nem hall engem.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyi, Isten éltessen sokáig egészségben! Klasszak a vonalzók!

odry, köszönöm szépen jól vagyunk, egyre jobban.

Szép hetet lányok!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Lányok hol van mindenki!!!!
Tücsökbogár? Már több mint 1 hete nem irtál! Remélem csak pihengetsz és nincs semmi gond?!
Boriska,Zel,Domo,Trinky,Andi, Sapé???
Ilona! Köszönöm szépen. Örülök, hogy már egyre jobban vagy!
Mikor mész tarkóredő mérésre?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Bocs csajok, igyekszem jönni, de sajna anyum múlt csütörtöktől nincs és hát ugye anyóssal nem ugyanaz a helyzet.
Elég fárasztóak a napjaim. Van pocifotóm is, csak nincs időm feltölteni.

Ilona, holnap töltöd a 12. hetet!!!!!!!


Ha van egy kis időtök és energiátok, szorítsatok apukámnak, most műtik.

tücsökbogár
 
 


Tücsök! Ezerrel szorítunk!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


sziasztok csajok :lol:

tücsi, nagyon-nagyon gondolok rád, apudra....


gyöngyike drága :lol: boldogságos szépséges névnapot (ne haragudj, hogy csak most...) :!: :P és jobbulást pöttömkédnek!!

zelem, Lukácsodnak egy gyógypuszit küldök :lol:

odry, küld nekem képet és felteszem :lol: :lol: :lol: :lol:

reni én úgy érzem ránk 1 éve jár a 'rúd.... :cry: tudom milyen ez...szorítok, hogy hamar-hamar végetérjen ez a rossz időszak!!!

ilonkám, de jó nézni a vonalzódat!!! és mostmár nem úszod meg a pocakosfotót, és kizárólag fejjel kérjük :lol: :lol: :lol:

mágnes, örülök a blogodnak, gyors bele is kukkantottam :lol: :lol:
Anna nem is szereti a zöldséget meg a gyümiket?

trin, nagy-nagy gratu a vizsgádhoz!!! nagyon ügyes vagy!!!!!
Lottika.....hát nagyon rossz ez...Lujzinak is vannak rossz napjai..tarts ki, tutira elmúlik :lol:

magamról: nem jött még meg de szombaton teszteltem egy szép nagy negatívot ...és ma is..33. napon :cry: már nem tudom mi van, miért nem sikerül... :( :(

Kép
Kép
piciboris
 
 


tücsökbogár, nagyon szorítok édesapádért!
Várjuk a pocakfotót, a tiéden már van mit nézni!

boriska, pedig milyen jó lenne ha a tesó könnyebben a pocakodba kerülhetne! Nagyon szurkolok!
bbilona
 
 


Gyöngyike:
Isten éltessen sokáig!

Boriskám:
Nem voltatok még orvosnál, hogy megnézze, rendben vagy--e? Nagyon sajnálom, hogy nem akar összejönni...
Anna nem hajlandó sem zöldséget, sem gyümölcsöt enni... Talán a héten egy kis előrelépést tettünk.. Egyik délután megevett fél almát, ma pedig ebédre egy nagy tányér almalevest! Rájöttünk, hogy ő nem az a típus, akire rá lehet hagyni, kicsit erőszakosnak kell lenni vele. Persze nem tömöm meg, de el kell érnem, hogy megkóstolja a dolgokat, mert odáig sem jutottunk el eddig. Tehát nem is tudja, hogy mit miért nem szeret....

Ilonám:
Mikor mégy dokihoz legközelebb?

Mi ma voltunk Bencével mérésen, 10400 gramm és 80 centi :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszi csajok, 5 órás műtét lett, találtak még ezt-azt, de az majd csak később derül ki, hogy mit is. Egyenlőre túl van rajta, aztán meglátjuk...

bocs Gyöngyi, boldog névnapot így utólag is!

Gyorsan megpróbálom feldobni a képeket.

Fene se érti, én is sokat eszek, de anya pocija mégis jobban nő:
Kép

Kis jegesmackónk elfáradt:
Kép

Nagy kópénk meghódítja a világot:
Kép

tücsökbogár
 
 


Tücsök! Remélem, apukádról mihamarabb jó híreket tudsz írni!
Gyönyörűséges pocakod van. A srácok meg? Csak ismételgetni tudnám magam. Imádom őket.

Mágnes! Talán most majd már elkezdi kóstolgatni a gyümiket. Kicsit nógasd! :lol:
Bence meg ihaj, mekkora gyerek már! Gondolom, őt nem kell az evésre buzdítani! :lol:

Picibém! Ne légy türelmetlen! Mondom én... Esetleg nem kéne egy dokit keresned, tekintettel az endós múltadra?! Legalább egy hormonképet csináltatni? Csak tipp... vagy egy átjárhatóságit. Ki tudja, nem maradt-e valami...
( Ja, erről a türelmetlenről jut eszembe. :lol: Múltkor beszélgettem valakivel pár szót, aki mondta, hogy egy ismerőse is mennyire akart gyereket,aztán már mondták neki, hogy ne akarja annyira, mert azért nem sikerül. Elkezdtem vigyorogni, hogy nem úgy van az. Na Kaptam is az érzést, hogy én miért tudnám ezt jobban megmagyarázni, amikor pont egy pici gyerekem van. Na gyorsan kifejtettem a könnyen oszt észt az, aki simán babás lesz, nem kell dokihoz járni, inszemezni vagy lombikozni. Ha tudná, ez milyen, nem mondaná, hogy ne akarja már annyira valaki a babát. Lett is néma csend! :lol: )

Gyöngyim! Én is boldog névnapot kívánok, így utólag..
Te meggyógyultál? Torokfájásodból mi lett?

Lukács meggyógyult. Az étvágya is jobb lett, mint begyógyszerezve volt. Ma alig győztem a kaját lapátolni a szájába. És mondja közben, hogy mam mam... :lol:

Én is teszek pár képet. A fiókba egyedül be tud mászni. ( felemás zokniban. Az egyiket összerágta, tiszta nyál volt, gyorsan lecseréltem szárazra, a másikat meg elfelejtettem. ) :lol: Kép Kép Kép Kép Kép
Pár napig egész nap kidugott nyelvvel közlekedett.
Kép
A kádban sem bír már megülni.. Kép Kép
Az alsó két fogacska. Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, micsoda képességek! Fiókbamászás :D Mi is csináltuk vajon? Sokszor nem gondolkozunk, mielőtt kimondunk valamit, nálad meg jól beletrafált a kedves beszélgetőpartner a témába. Nekem a sogornőm szokta kérdezgetni, mikor mesélem, hogy a második lombikra milyen soká szántuk rá magunkat. "Miért annyira rossz volt? Na én erre nem tudok semmi frappánsat, ecsetelgetni meg semmi kedvem.
De a lombikos rokonunk (ötödökre lett siker), állandóan sírva ölelgetett a hétvégén, hogy 6 inszem, 2 lombik, és hogy hogy átérzi min mehettünk keresztül. Jó volt egy sorstárssal. Ilyen is van.
Meg ti is vagytok.

tücsökbogár, gyönyörűséges pocakod van, a kissrácok meg ... a szokásos, meg kell őket zabálni.
Apukádnak sok erőt kívánok!

mágnes, akkor csak így tovább az almával és társaival! Még hogy nincs immunrendszere! Még mindig ezen háborgok.
Kicsi fiad, meg nem viccel a növekedéssel!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a névnapi köszöntéseket.
Boriska! Szerintem is menjetek el dokihoz egy hormonvizsgálatra és UH-ra. Hátha kiderül, hogy mi a gond. Sajnálom a neg. tesztet.
Tücsi! Nagyon szép pocakod van! Apukádról van már valami jó hir?
Szépek a fiucskák is!
Ági! Mi is igy vagyunk Annával. Amióta Petinek adom az almát,banánt azóta Ő is jobban megeszi. Előtte könyörögni kellett, hogy egyen meg már egyet.
Amugy nála is van olyan, hogy amit először lát azt nem hajlandó megkóstolni sem. De ha már megizlelte akkor folyton azt kéri.
Szép sulya van Bencének!
Zel! Ügyi Lukács hogy igy be tud már mászni a fiókba.
Köszönöm hálistennek én nem lettem beteg. A torokfájás csak aznapi volt.
Ilona! Már 12 hetet betöltötted!!!
Nálunk Peti folyton mellettem feláll pikk-pakkra. Ágyában is már egyre többet próbálkozik, de ott még csak térdepelésig jutott el.
Már négykézláb is szépen megy.
Ági,Tücsi! Nálatok láttam borostyán láncot a fiuknál. Mennyire használ szerintetek. Érdemes még ilyenkor Petinek venni?
Mennyibe kerül?
Amit multkor irtam, hogy kinn a foga. Hát tévedtem. Azóta is csak pukli van ott és nem szur fogacska. Tegnapelőtt éjjel is 3/4 órát orditott mire Nurofent adtam neki és bekentem utána sikerült elaludnia.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyömgyike, öcsémék 7 hónaposának ott van a nyakában, és észre sem vette senki egyszer csak kint volt két fogacska.
bbilona
 
 


Gyöngyi!
Nekünk bevált a borostyánlánc. Csabi 3-11 hós kora között használta és alig viselte meg a fogzás. Sajnos akkor úgy rákattant, tépte a kezével hogy kénytelen voltam levenni. MOst megint legalább 4 foga jön egyszere és már hetek óta kínlódunk kezdve a nyűgösséggel, napközbeni nem alvással sőt jó kis popókicsípős hasmenésünk is volt. Szóval szerintem őrült nagy a különbség, de már nem tűri meg magán a fiatalúr. 2300 vagy 3200 Ft volt.
Ha Andrisnál észreveszem hogy dagad az ínye, ő is fog kapni. Egyenlőre csak a nyála ömlik, bár az nagyon.

tücsökbogár
 
 



Tücsi, olyan szépek vagytok mind a négyen :lol:

államvizsgázni voltam, de végre túl vagyok rajta, most egy darabig nem tanulok...
Lili elkezdett "beszélni", annyira édes, és közben dugja ki a nyelvecskéjét :lol:
ma voltunk doktornál, 7800 gramm és 72 cm.

Zel, Lukács annyira cuki! hát ahogy a fiókban ül és pakol :lol:

Mágnes, Bence milyen nagy már és milyen kicsire össze tudja magát húzni :lol:

Gyöngyi, megkésve, de boldog névnapot kívánok! Peti teljesen meggyógyult?

Boris, sajnálom, nehéz lehet...

Ilona, túl a 12 heten? mekkora a pocak? hogy vagy?

Trin?

Kép
domo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?