Új privát üzeneted érkezett!

Reni!!!! Hú, mekkora bunker vagyok...
Mi is sok boldogságot kívánunk az összes ünnepnapod alkalmából.

Niának jobbulást.
Mi megúsztuk egy hőemelkedéssel...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Remélem Nia hamar meggyógyul.

Zel!
Várlak benneteket! Az én fiaim sem olyanok ám, hogy letámasztom őket a sarokba és ott maradnak. :wink: Szóval a rosszcsontság nem betegség.
A vonalzó azért van, mert várjátok kistesót is?

tücsökbogár
 
 


Tücsök! Valahogy biztos voltam benne, hogy neked sem kell egy kis rosszaságért a szomszédba menned. :lol:
Mikor induljak?

Áh...vonalzó. Így majd tudom, hol tart a ciklusom.
persze, várnánk a kistesót, de 4 lombik, ICSI, 7%-os spermakép után az ember nem hisz a csodákban. Lukács meg még szopizik is sokszor, így a peteérés még tutti elmarad..

végre kész az autóm is. :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

 
 

Trinky, a kajával bajban voltam az elején, mikor, mennyit, sajnáltam elhagyni a szopit is. Most már látom, hogy bár imádja a cicit, de már élvezettel eszik minden mást is. 1 hónap után hagytam el egy szopit, így ebédre már csak mást eszik. Ezenkívül még 6 körül eszik gyümölcsöt, a nap többi részében még szopi van. Egyébként Lili szeret enni, látszik is rajta, de ő se sír sose a kaja miatt. Ha Lotti mosolygós, boldog baba, akkor biztos eszik eleget. Hány kilónál tart?

Zel, nekem még nem jött meg, szerintem az éjszakai szoptatás miatt. Nehéz hinni a csodában, de azért a 7 % az nem nulla :lol:

Reni, Niának jobbulást.

Kép
domo
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok pár sort, majd még igyekszem jönni.

Zel, nekem is fél éves volt Lexi, amikor megjött, még javában szopizunk, nem zavarja. Viszont össze-vissza jön, kicsit zavar....Éjszaka megint 2x kell szopi. Gratula a 2. foghoz.

Reni, Niának küldöm a gyógypuszikat, remélem, hamar meggyógyul.

Megyek etetni, majd jövök. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zel, higgyél a csodákban, hiszen az egyik épp készül felfalni a világot :lol: :lol:
Gratulálok a nagylánysághoz. Szerintem mindenkinél egyénileg hat. Nekem kevesebb lett a tejcsi és sósabb. (megkóstoltam :oops: )

Domo, én is sajnálom elhagyni bármelyik szopit is, hiszen így kevés van, de Lotti is szereti a kajákat. Tegnap megevett egy üveg alma-barackot. Azt hiszem kiegyeznék három szopival is, csak szopizzon még egy kicsit, legalább tavaszig, amikor levonulnak a betegségek. Bár lehet, hogy már nem is termelődik ellenanyag ilyen idős tejjel.

Reni, ma elmegyek a postára és feladom az állatot. Minél hamarabb legyen ott Niának, hátha attól is gyógyul. Utána majd írok. Mekkora a láza? Csak este vagy egész nap? Milyen vírus lehet ez? Szegénykém, biztos nagyon rossz neki. :(

Volt itt a védőnéni, megmérte Lottit 66 cm. Azt mondta súlyban is teljesen jó lehet. Kedden viszem mázsálni. Remélem van már hat kiló, és nem fogyott.......
Azt mondta ilyen alkat a csaj, nem kell parázni, hogy nem hurkás. Ő inkább hosszúpuska. :D

KépKép
trinky
 
 


Domo, megsasoltam Lili képét az iwiwen...... hihetetlenül gyönyörű :D

KépKép
trinky
 
 


trinky, a gyerekek profik abban hogy mit és mikor egyenek, ne aggódj, kicsi a bors de erős.
Amúgy másnap megkértem apósomat legyen a taxisofőröm, így már nem volt olyan kellemetlen és aztán nem volt egész nap hányingerem, asszem a hosszú idő utáni éhgyomorra biciklizés nem volt túl jó ötlet.

domo, igen a Jánosban szeretnék szülni. Köv. vizsg. nov.3 uh nyaki redő és másnap vérvétel ugyanezért.

tücsökbogár, a nagyszülők igénylik az unokát szerintem ez nagyon kedves, sok helyen nem így van, örülj neki, és Csaba vezérnek is kell egy kis "leválás", neked meg sok pihenés, már ha Andris hagy magadra némi időt. Olyan szép kis család lehettek, jó elképzelni benneteket.
És igen szeretnék dolgozni, szeretem a kollégákat, meg amit csinálok, és a pénz is kell. Azt beszéltük meg a főnökömmel, h egyelőre dec.31-ig biztosan dolgozom, akkor aztán visszatérünk rá és megbeszéljük h bírom-e tovább is.
Sajnos a leépítések miatt kalkulálnia kell, így most pont kapóra jön neki minden kismama.

kicsiboriska hajrá!

reni, ó szegény kislány. Hűtőfürdő, gyógyszerek semmi nem segít? Isten éltessen!

zel, új remények.. :wink: Örökbefogadós dolgot nem fejezitek be? Mondogatom én is a férjemnek, néha h apuka, muszály lesz megszoknia.
bbilona
 
 


köszönöm Lányok!

A pozitív energiákat.
Most alszik az életem.

Nagyon nehéz volt csajok.
40 cfok is volt a láza.
A hütő fürdő is alig segített,
Egész nap tombolt benne.
hol lement hol visszajött.

zel!
7% is van remény.
egy Lukács mellé szépséges kislánynak :lol:

trinky!
olyan édes vagy,szeretnék küldeni ruhát mert sokat kinőtt Nia.Meg persze várom az adataidat.
köszönök mindet előre is.

tücsike!
Hogy vagy?pocak.

beze!

neked is köszönöm.
m. reni
 
 


Trinky!

Lotti drága nagyon ügyes,hogy ilyen szépen eszik.
én is szerettem volna hosszú puska lenni,de én gömb villám vagyok,bár Nia az apja lessz.
Annyit mondott a dokinő,hogy vírus.
A torka is lángolt.Hányt stb... :roll:
Voltunk szülinapi baba zsúron és ott elkapott valamit.

bbilona!

Köszi neked is :lol: Már egy kicsit jobban van.
hogy vagy???Pocakfotót szeretnék!!!!!!!!!!!!!!
m. reni
 
 


Reni!
Jót röhögtem a gömbvillám hasonlaton!
Szegény kicsi Nia, olyan kis elesett lehet ilyen betegen, de talán pont a magas láz segít neki kipusztítani azokat a fránya vírusokat.
Egyébként köszönöm, jól vagyunk. Ilka sokat mocorog. Én most kezdtem el a nagy kajálásokat, mióta kiderült, hogy a cukorterhelés rendben van. Tudom hogy nem kellene, de nem tudok ellenállni. Tegnap este pl a férjem meglepett egy somlói galuskával - persze ő mára gondolta az elfogyasztást - én bezzeg este kilenckor bevágtam. Isteni volt, de úgy égett a gyomrom tőle, hogy azt hittem a köv két hónapban nem fogom kívánni az édességet. Hát ez nem így van, már reggeli után letoltam egy túrórudit.

Andrisom egy tündér, itt szuszog mellettem, hagy netezni.
Reggel pedig hallottam a telefonban, hogy Csabi nagyon vidáman csacsog, miközben másodszor reggelizik a mamival. Ott vannak a keresztlányaim is, úgyhogy rendesen foglalkoztatva van a nagylegény. De én önző dög vagyok és alig várom a vasárnapot hogy jól megölelgethessem.

Zel!
Az elkövetkezendő három hónapban bármikor jól jön a segítség! - Sőt jut eszembe inkább 18 évben! :oops:

Trinky!
Én is kedden viszem a srácokat, mind a kettőt egyszerre - nagy móka lesz, ráadásul Andris oltást is kap.

tücsökbogár
 
 



Te önző dög Tücsök.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Papa elvitte Lukácsot sétálni. Én gyorsan kitakarítottam, nagyjából. Főleg Édesem közlekedési útvonalát. Tehát az összes szobát gyors felszittyóztam, parkettát áttöröltem. Port kéne nyalni,de nincs kedvem. Alig várom, hogy hazaérjenek. Hiányzik a kis pöcsös. Akkor is, ha ma nem mehettem a látóterén kívülre, mert visított utánam. :lol:
Szépek a srácok. Tudnék rajtuk puszilni százat.
Apa teletankolta a kisautómat. Kigyógyulunk a takonyból és már csapok is a lóerők közé! :lol:

Reni! 40 fok???? Hogy' bírtátok? Jaj, drága kis Niám. Gyógypuszilom!

Ilonám! Egyelőre nem beszélünk az öribabáról. Vagyis azt nem mondtuk, hogy feladtuk. Majd. Most azt hiszem ráérünk.
Lukácsot nem tudom egész napra mamira hagyni. Nem tudom, mi lesz. Biztosan folytatnánk, csak legyen Lukács nagyobb. Még a cici a legfőbb kajaforrás...
Te csak mondogasd, apa, vacsi, apa, mit nézel a tv-ben., apa menjünk aludni, stb. Hétfőre már hallgatni fog rá! :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Jaj, szopi, mensi...
Köszike a hsz-eket. Lukács ugyanúgy szopizik, mint előtte. Tejem is van elég. Éjjel fejnem kellett, mert már fájt.
Mellette természetesen eszik mindent, ami rágható.
Tegnap tök pasisan csinálta. Etetőszékben eldőlve félig, egyik lába fenn kalimpált. Kezében könyve, olvasott is, bár fejtetőn tartotta. Közben meg mondogatta minden falatnak, hogy mámámámám.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

Le vagyok maradva....

Hogyan kell a sütőtököt sütni? Én még sosem csináltam. A kicsik miatt lehet tenni valamit rá?
Nekünk is mondta a dokinéni, hogfy adhatok neki már enni mást is, de még nem akarok, hála tejci van és el van vele. Na és mennyire....67cm és 8400gramm a Bálint. A Dávid 8 hónaposan volt ennyi. Kosarasak, vagy szumosok leszünk... :shock: A dokinéni is ledagizta :? mert nincs nyaka. Dávidnak sem vol, mi ilyen pofisok vagyunk. Dávid, meg épp 15kg. Majd ha lesz Boris küldök képet a kisdaginkról :lol:
Megkapta a 4 hónapos kötelezőt és ő is belázasodott, de hála csak aznapra. Az elsőnél nem, de azóta mindig belázasodik. Azt mondja a doki,hogy az jó, mert jól müködik az inmunrendszere.

Zel!
Gratula a 2. foghoz! Esetleg majd egy vigyorgos képet!?
Nem biztos, hogy ismét menni kell a kistesó kérdésben a dokihoz és az meg még úgy sem 100 % hogy nem eshetsz teherbe, mert szopiztok. Vannak csodák, itt is történt már 1-2 :wink:
Nekem a szomszédasszonyom 2 fiú útán szedte a bogyokat és úgy lett terhes, pedig még szopiztatta a 2 fiát is. Most már 3 fiú van és hála egészséges lett a 3. baba is.


Reni!
Isten éltesen! Sajnálom Niát.... olyan kis elesettek ilyenkor. Remélem javul a lelkem. Szedett valami gyógyszert?

Tücsi!
Szépek a legények! Milyen jól fog majd Ilka kettejük között vigyorogni. Édesek. Hogyan bírod?

Beze!
Mostanság kel Lexi, vagy eddig is kelt?

Nekem sem vol jó éjszakám, biztos a frontok.... Dávid 23.30kor felordított...gyors cumi és aludt tovább, majd bálint felkelt 01.45körül és 4ig nem birtam vissza altatni, killodtunk....majd a Dávid 6.40 kor kelt :shock: most olyan vagyok mint mosot kaki.

Ez egy nagyon jó sztori: Egy ismerős vett csivava Kutyát ( bocsi, ha nem így kell írni ) vigyázzanak rá, modta a doki, mert még kicsi és nem kéne más sétáltató állattal találkoznia. Ezért kihordták a Boszorkányszigetre sétáltatni a kis drágát, míg egy nap a sétát megzavarta egy bagoly és a csivava vacsora lett neki :? :?
Mikor mesélték mosolyogtam, de szegény kutyus...

Szép hétvégét!

Kép

Kép
odry
 
 


Odry:
a tököt hosszában és keresztben kettévágod, a magját kikaparod egy kanállal, alufólia a tepsi aljára, hoy ne ragadjon, és be a tököt. Én az Apáéra egy kis cukrot szórok a tetejére, a bencéére viszont nem, finom édes nélküle is. Jó sokáig sül, közben nézegeted, ha már pirul a széle, és puha a villával megnézve, akkor jó (kb. 2 óra kell neki lassú lángon)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Domo, köszönjük, nyűgösen, de jól. Készülődnek az alsó fogak, ha azok kijönnek, már lesz 8. Alig alszik, napközben félórát, éjszaka ma 5-ször felsírt. Ő is hulla fáradt és én is... :cry:

Mágnes, az univerben nincs cukor, a hippekben előfordul,leggyakrabban a kecskemétiben találkozom vele. De csak olyat veszek, amiben nincs. Sok mindent szeretünk. :D

Viburcol kúp segített valakinek?

Reni, hogy van Nia? Remélem, meggyógyult!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tücsi, ez a két fickó egyre jobban hasonlít egymásra. Andris = mini Csabi :D :D Nagyon édesek, és a kicsi is milyen mosolygós, és nagyon kikerekedett. A kedd akkor igen üdítő lesz nektek is. :?

Zel, küldjél légyszi tejszaporító angyalkákat. Lotti durmol egész éjszaka, én meg arra ébredeke, hogy fejni kéne, de annyra álmos vagyok, hogy inkább szunyálok. Le kéne feküdni akkor amikor ő, de most pl.: fél kilenckor aludt el, és azért a tyúkokkal nem szeretnék aludni.

Odry, durva ez a kutyás sztori, bár nekem a kutya az a nagyobb testű fajta, de minimum egy izomtacskó. A csivava egy kutyajellegű készítmény számomra. Vagy inkább macska.

KépKép
trinky
 
 


Tücsi, nagyon édes mindkettő :lol: és milyen vidámak :lol:

Beze, napközben Lili is csak félórákat alszik (3x), pénteken aludt 2 órát, már azt hittem valami baj van...

Trinky, Lotti ilyen jól alszik? Lili nagyon rászokott a hajnali cicizésre, nekem meg nincs erőm erről leszoktatni, inkább alszok tovább...
és napközben mennyit alszik? miket eszik már Lotti?

Ilona, hogy vagy? nekünk tetszett a János szülészete :lol:

Boris, hogy vagytok? gyere, mert hiányzol!!!

Kép
domo
 
 


Beze!

Igen már jobban van a kis gézengúzom.
köszi a kérdést!
Nekem is volt viburcul kúp.Nekem nem segített.de viszont sok
mindenkitől halottam,hogy jó.
Nekünk a dentinox volt jó,én ma is azt használom.

Domo!
OLyan gyönyörű a kislányod :lol:
Mindig megcsodálom az iwiwen.
Nia is keveseket aludt,nem sok alvás igénye volt,van :roll:

Tücsike!

Nagyon szép a két fiú,már tudom,hogy írtam,de mint két tojás.
Nyugi a süti evés később is maradni fog.

Trinky!
Írtam privit.
Nia is aludt éjszaka.reggelre be volt durranva a cicim
Vagy kifolyt,neked nem szokott,.
Tejszaporításra Pandustól halottam,homeós bogyót.

odry!
Nem kapott semmi gyógyit,mert vírusra nem adnak.
Lázlehúzás.vitamin stb.
Mizu?fodrászkodás megy?
féltékenység nincs?
m. reni
 
 


Mágnes!

Nagyon szomorú vagyok,hogy a blogodat nemírod :cry: :oops:


Csajok megyek takarítani :shock:
Semmi kedvem,de Nia most alszik,
puszi nektek :lol:
m. reni
 
 


Sziasztok!

Domo, Lexi sajnos egyszer alszik fél órát, most konkrét 25 percet aludt... :cry:

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Domo, változó, hogy mennyit alszik napközben. Van amikor összesen 1,5 órát, van, hogy háromszor 40 percet. A legjobb, amikor délelőtt 1 órát alszik, délután meg 2-3-at :lol:
Még mindig a sütőtöknél tartunk, holnap kezdjük a krumplit, utána répázunk, és utána főzelékezünk. Úgy csinálom, hogy a déli szopi után kapja az új kaját, uzsi szopi után meg a gyümit. Nem tudom, hogy jó-e így. Csak utána olyan jól lakik, hogy 3 óra múlva sem akar enni. Tegnap este már azért visított, mert etetni akartam, ő meg nem akart már többet enni.
Jaj ez az evés a halálom. Mindig nyugtattam a gyerkőcös barátnőimet, hogy ne görcsöljenek a gerek evésén, erre tessék én görcsölök a legjobban. Már látom lelki szemeim előtt, hogy holnap mondja a dokinéni, hogy hát Lotti nem hízott ebben a hónapban semmit, sőt fogyott is. Anyuka muszáj kirendelnem a gyámhatóságot, mert ez a gyerek éhezik :? :?

KépKép
trinky
 
 


Reni, Trinky, köszönöm Lili dícséretét, hát én is odavagyok érte :lol:
Trin, mi még mindig mérjük itthon Lilit hetente, és minden héten hízik egy keveset, most 7,5 kiló. De ne görcsölj rajta, ha boldog baba, akkor nem is kell híznia. Húgom kisfia két éves, és most lépték túl a 10 kilót.
Lili is ebédre és uzsira kapja a kaját, de szopi előtt adtam neki.

Beze, hát ez tényleg nem sok alvás :?

Reni, örülök, hogy Nia jobban van. NApközben nem aludt, vagy este sem?

Kép
domo
 
 


Reni:
Ma reggel is úgy ébredtem, hogy nekiállok írni újra, de megitn nem jött össze, olyan bágyadtak vagyunk egész nap...
De az elhatározás már megvan, szóval újraélesztem a blogom, csak idő kérdése :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Trinky, jól csinálod, mindig szopi után kell megkínálni, aztán amikor már nagyobb adagokat is megeszik, pl egy fél üvegnyit, akkor már nem kell előtte, sőt utána sem szopi. A méredzkedést utálom, feleslegesen stresszelik vele az anyukákat. :evil: Múltkor megkaptam, hogy Lexi csak 140 grammot hízott 4 hét alatt, ez milyen kevés, tömjem jobban és tápszerezzem. Tápszert azóta sem kap, mert a szopi helyreállt, fél üveg kajánál meg nagyon ritkán eszik többet, ha igen, akkor meg kijön belőle. :evil: Egyébként se malac, akit hízlalni kéne!!! :evil: :evil: :evil: Nem vékony, tök egészséges és egyelőre szeret enni. Erőltetni nem fogok semmit. :twisted:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, csak mint Domo, én is sajnálom elhagyni a szopit :( :oops: Olyan jó, amikor mókázik szopi közben a kölök :D

Na teszek képet a csenevészről.

Annyira bekakált, hogy le kellett csutakolni :lol: (még a haja is olyan volt...)
Kép

KépKép
trinky
 
 


trinky, jókat mosolygok az aggodalmaidon, de talán a gyámügy azért túlzás.., ugye nem is olyan könnyű anyucinak lenni? Nem irigyellek ezekkel a gondokkal, biztosan frászt lehet kapni ezektől az evéses, alvásos dolgoktól, de biztosan jól csinálod. Reklamálna az a kis huncut, ha üres lenne a pocakja, gondolom van már jó nagy hangja, és sikításban is remekel.

domo, az jó, ha tetszett a jános, majd hamarosan én is beszámolhatok :wink: . Hetente méritek? Kell?

reni, végre gyógyul a nagyszemű hercegnő, igazán örülök!

tücsökbogár, na azért pihentél egy kicsit a hétvégén? Csabi meg már otthon szuszog a kiságyában.

Szép hetet lányok!
bbilona
 
 


hát az az igazság, hogy én nem is mérem Bencét, sőt a védőnő sem méri.. :lol:
A hozzátáplálás szopi előtti vagy utáni adása attól függ, hogy mit szeretnél vele elérni. Ha csak kóstoltatni szeretnél, és a szopit szeretnéd megtartani, akkor kizárólag szopi után adj neki. Ha viszont az a cél, hogy egy szoptatást /tápszert kiválts, akkor éppen fordítva, előtte kell adni a gyümit/zöldséget, és utána cicire tenni, vagy tápit adni kiegészítés képpen.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hmmmmm, hozzátáplálás... Mi jól el vagyunk csúszva az ajánlott módszerektől. :shock: :lol:
Lukácsom ma hajnali egykor úgy döntött, cici kéne. Kapott. Háromkor,mire épp elaludtam, azt gondolta, hiányzom neki, megkapott, cicivel. Reggel hatkor hajnalizott, játszott hétig, így a mosott sz@r hozzám képest matyóhímzés.
Ma Édes Dedem evett virslit, répát kruplit ebédre, belekajált a csirkesültbe, a sütimről meggyet kapott. Főzelék ne kerüljön a szájába, barackot köszöni szépen csak kockára szelve, mászás közben, mert az nem kaja, ami mellett ülni kéne, egyébként rendszeresen "olvas" az etetőszékben. Almát gerezdbe vágva eszik, "lereszeli ő a kis fogacskákkal.
Két szopi között eszünk ilyen kajákat. Max. annyi lett az eltérés, hogy ebéd után talán kicsivel kevesebb a szopika.
Eddig mi is rendszeresen méredzkedtünk. Besokalltam, mivel a baktériumos sztori alatt nem gyarapodott a Kincsem. Most meg azért nem hízik olyan nagyokat, mert állandóan mozog. Így havi egyszer lesz mérve, én nem idegesítem magam. :lol:
Jól van, fejlődik, egyre ügyesebb, nől a foga, gügyög, produkál. Éjjel alszik, nappal meg nem. Ha szerencsém van , akár 3x 20 percet. Vagy egy nagyot meg egy picit. De ezek a ritkábbak.
Mondtam a dokinéninknek, hogy ez mennyire normális. Kinevetett, és azt mondta, örüljek, hogy nem fordítva csinálja Lukács! Aludhatna napközben többet, de ha nem igényli, akkor nem fog.

Trinky! De édes ez a mosoly!!!
( Mi is kentünk már mindenhova kakit..)
Tejszaporító? Még az anyám is csodálkozik... Két tesóm van, én szopiztam legtovább. 4 hónapos koromig.
Eszek, iszok,ha nem felejtem el, meg, ha tudok, kicsit pihenek.
Lukács az ügyes! Ő szopcsizik!

Reni! Látom, Nius jobban van. Gyógyuljon meg gyorsan! Gyóóóógypuszikák!
Végeztél a takarítással?

Ilonám! Hoogy vagytok? Mindjárt átlépsz az első harmadon...
Ugye még otthon vagy?

Odry! Hát ez a kutyás sztori?! Szerencsétlen kis állat. Még jó, hogy nekem a kutya 60 centi marmagasságnál kezdődik!
Nincs még fogas fényképünk.. Hmmm, sürgősen pótolom a hiányosságot. Addig keresek másikat..

Domo! Lukács is két hete volt 7 kiló. meg 71 centi.

Beze! Lukács sem tápizik. Sinlacot kellett volna kapnia, de még az anyósom beteg kiskutyája sem ette meg Lukács helyett.

Lukács egyre kevesebbet laposkúszik. Már tök biztosan közlekedik négykézláb. Kijön a szobájából is, a nappali sokkal érdekesebb.

Pár kép... Szóljatok, ha sok vagyok.. :lol:
Majdnem lemásztam a kanapéról. ( A papa fogta a bokám. )
Kép
Kép

Sebaj, van mivel játszani..
Kép Kép

Pancsolok!!!!

Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Trinky!

Nagyon szép Lotti,és az a mosoly Imádom!!!!!
Igen szopi után kell kínálni ,de utána később
az étkezéseket beiktatni szopi helyett.
A kakis téma ismerős.Nálunk ha kaka van akkor
a szobába nem lehet megmaradni olyan büdi
:lol:
Tuti jó anya vagy ezen ne aggódj!


Zel!
Képből sosem elég,Imádom azt a pasit tessék jönni udvarolni hozzánk :lol: Lukács Igazi férfi mindenevő :lol:
Jól csináljátok.takarítás mindig tudnám csinálni.
Hol van az én rendezett lakásom????

bbilona!
Köszi a gyógyító erőt jót tett.
pocakos fotót kérek!!!!!!!!!!!!!!!

domo!
Nap közben nem nagyon aludt este ,viszont végig aludt!
Hercegnőnek hány foga van??
m. reni
 
 


Megjöttünk a dokinénitől. Vicces volt, mert a két védőnő, meg a doki is megbecsülte a súlyát, de én nyertem. :lol: 6020 gramm a drágám. Ahhoz képest, hogy 2870-el jöttünk haza rendben van. Szóval duplázott. Mindjárt bontok egy üveg pezsgőt :lol:

Zel, nem semmi férfiembered van. Olyan mintha már legalább egy éves lenne. Nagyon szépen ül. Úgy látom pakolós gyerkőc :P Helyes, imádom a pakolósokat. Van bennük élet. Bár tesóm már tépi a haját, mert keresztlányom húzza a székét mindenhová, és mindent kipakol amíg ő szoptatja a minit. Azért így kívülállóként tök vicces. :P

Ilonkám, maaaaaajd megtudod :P mi az igazi aggodalom :lol: azért remélem nem lesze ennyire gáz mint én. Tényleg tegyél pocakos képet. Követeljük :D :D

Tücsi, mi volt a dokinál?

Reni, akkor ezek szerint már jobban van Nia. Tegyél képet róla is, olyan régen láttuk.

Pandusról tudtok valamit?

Kata, Boriskám? Jucmuc?

KépKép
trinky
 
 


Trin:
ez a kép valami szper Lottiról :) Nagyon elégedett a heyzettel :)

Zel:
Lukács nagyon hapsis :) A kajával meg tök jól csináljátok, van tej, közte eszik. Sinlac.. érdekes, Bence imádja :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Trin, olyan édes! ez a fogatlan mosoly :lol: tök jó a súlya, most már ne aggódj!

Zel, csodafiad van :lol: nagyon szép és milyen ügyesen csinál már mindent, hogy ül :lol:

Reni, Lilinek még nincs foga...

Ilona, nem kell mérni hetente, csak úgy lemérjük megszokásból, de emiatt nem aggódunk.

Kép
domo
 
 


zel, biztos valami logisztikus lesz, vagy boltos mint az anyuja, hogy így szeret pakolni :D Milyen más a fürdőkádban, mintha a tesója lenne :wink: Tényleg boltocska működik, rá kell nézni? Hétfő óta dolgozom.

domo, aha na jó ha nem kell mérni a súlyát, akkor talán nem is pánikol annyit az ember. Tudod ránéztem a lányod vonalzójára, elképesztő, hogy repül az idő. Nem gondolod?

trinky, látod- látod ügyesek vagytok ti csajok ha összefogtok, csak hízik a kis csibész eleget, te meg mégiscsak szupeanyu vagy!

reni, pocakfotó :shock: ne má ez még csak egy kis zsírkupac, várok én még azzal, de ígérem lesz később!
Örülök, hogy Nia jól van! Mikor fejezed be a manikűrös tanfolyamot?

boriska, béreltél te is egy csigaházat? Biztosan jössz majd ha úgy érzed, de azért hiányzol.

Pusza lányok!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Olvastalak ám titeket, de nem volt energiám irni.
Babócák csudaszépek és ügyesek!
Domo!Boldog 8 hónapot Lilinek!
Zel!Nektek pedig boldog 7 hónapot!
Mi mult hét szerdán voltunk méricskézni 6.850 g és 65 cm.
Oltást is kaptunk, de csak picit sirás volt szúráskor és több nem.
Hálistennek láz nem volt.
2 napja hiába csinálom meg a főzit Petinek nem hajlandó belőle enni. Gyümit persze megeszi.
Képzeljétek hétfőn elkezdett négykézláb menni, tegnap pedig a járókájában felült. Ugyhogy nekünk is lejjebb kell hétvégén tenni az ágyakat.
Az éjszakákkal még mindig küzdünk. Egyszerűen nem tudok mit csinálni. Legtöbbször 2 óránként kel. Aztán védőnő és bárki hiába mondja adjak neki vizet, teát. Én adom, de neki esze ágában sincs utána vissza aludni.
Van amikor szopizik 1 ciciből és elalszik. Leteszem és 10 perc mulva elkezd nyekeregni. Aztán másik cici.
7 hónapos és még egyetlen egy átaludt éjszakám sem volt. :cry:
Ilona! Óvatosan a munkával. És várjuk majd a pocakos képet.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


sziasztok, nagyon hálás vagyok a hiányolásotokért, mindenkit nagyon szeretek, ez a legjobb topik :lol:

csajok, nagyon szépek a babókák a topikunkban :lol: :lol:

ilonka, én is nagyon szeretnélek már látni 'olyan kismamis pockóval!! kiskönyved van már ugye? örültél neki?

zel, nagyon gyorsan fejlődik a kisfiacskád, nem semmi, basszus szerintem 1-2 hónap és járni fog :lol: az meg ahogy eszik/eteted, nagyon szupcsi, hiába lemozogja, kell az energia :lol:

domo-trin, szépek nagyon a csajok!
trin szerintem Lotti olyan egészséges, és a mosolya is ezt mutatja, nagyon kedves az arca :lol:

domo, lehet, hogy Lilinek egyszerre jön ki az összes fogacskája :lol: :lol: :lol: :lol:

beze, kitartást a fogvárós időszakhoz, hát igen, ez egy nehéz időszak..próbálj te is aludni amikor Lexi alszik napközben, bár nekem ez sosem sikerült.. :lol:

renim, mégegyszer istenke éltessen sokáig!!! úgy örülök, hogy Nius jobban van :lol:

mágnes, húúú de nő ez a legényke :lol: Annád meg hamarosan megy oviba, jesszusom... :shock: :D

tücsi, hogy van apud?
rólad is kapunk pocakos képeket?

gyöngyike?

andi?

juci??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Domo!
Majd lesz fogacska :wink: Niának 10 hónaposan jött ki.

Kicsiboris!

Őrülök,hogy újra sziporkázol,de mi van veled????
Magadról semmi hír?Ez nem ér elfenekellek :oops: :P
Köszönöm a köszöntést!

Bbilna!

Én a pici pocira is kiváncsi vagyok
:wink:

Csajok!

Szeretnék meglepetést tortát sütni az uramnak a szülinapjára!!!
Csokitortára gondoltam kéne valami tuti jó recept :lol:
m. reni
 
 


Boriska! Örülök, hogy visszajöttél! :P
Egy friss kép. Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


reni, édi vagy!!! én itt szoktam receptet keresni:
http://www.mindmegette.hu/valogatas/cso ... enalja-326

magamról: páromat tömöm vitaminokkal, meg tojással, hússal, próbálkozunk :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


gyöngyi, tündérbogyók, nagyona ranyos kép :D ! Vigyázok, vigyázok.

reni, türelem.

boriska, éljen éljen végre meglettél! Te meg igyál sokat!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy vagy Kboris! Szük szavúnan, de majd ....
Küldtem épp most neked képet a Bálintró, ha lennél kedves feltenni a csajoknak :wink: Köszi- puszi

Gyöngyi!
Szépek a gyerekek. Anna is szokott ebben hintázni, vagy már nem fér bele!? És ha nem, nem szoktta zavarni, hogy Peti meg pintázik?

Reni!
Hála vissza jöttek mindazok, akik a Dávid születése óta jöttek, így legalább ezt a pár embert nem veszítettem el. Nehéz, de most sajnos múszály.... Dávid útán nem volt ilyen nehéz, de 2 gyerekkel kicsit nehezebb, de gördülékeny a dolog, eddig.
És te mikor végzel? Ha szeretnétek tesót, akkor most, mert ha belevágsz a munkába nagyon nehéz újra kezdeni...

Én romokban, de majd össze szedem magamat....

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok Lanyok! :P Gyorsan irok amig Davide nezi Thomast... :lol: :lol: :lol: gyönyörüek a gyerek fotok! Trinky, Lottikad hihetetlen mennyire szepseges! :P
Meg mindig olyan furi erzes, hogy lesz egy kislanyom is...nagyon örülünk neki! :D
Gyöngyi, nagyon szepek a kicsik, milyen jol eljatszanak! :P

Zel,
Latom Lukacs is szeret pancsizni...nagyon edes szep formas kisbaba! :D

Boriskam, jo olvasni teged is, hogy van draga Lujzikad? :P

Odry,

Minden elismeresem, hogy meg dolgozni is tudsz a ket pici mellett!!

Puszi mindenkinek most rohanok... :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Gyöngyi, nektek is boldog 7. hónapot :lol: nagyon édesek a fotón :lol:

Ilona, tényleg nagyon gyorsan repül. de hát te is mindjárt a 12 hónapnál tartasz :lol: émelygés még megvan? következő vizsgálat? nektek nem kell menni genetikai uh-ra?

Boris, na végre :lol: magadról nem sokat írtál...

Kép
domo
 
 


Sziasztok,

köszönjük a dícséreteket.

Boris, nagyon szűkszavú vagy. Azért legalább jöttél.

Ilonkám, ne mismásold el a pocifotót? Vagy megváros vele a 12-ik hetet?

Jucmuc, Tücsi tőletek is képet kérünk. Sok-sok pocakot szeretnénk látni.

Gyöngyi édesek a gyerkőcök. Szerintem ez az időjárás is kihat az étvágyukra a bébiknek. Hogy kell főzni a baba főzeléket? Gondolom nem kell bele rántás, habarás, csak kutyulni kell. Akkor meg miért hívják főzeléknek?

Csajok, verem a fejem a falba, annyira hülye vagyok.
Ma sikerült az édesemet meghányatnom. Délben szopizott, de én egyszerűen nem hittem el, hogy olyan kis idő alatt jóllakott, ezért csináltam neki tejpépet, bár a múltkor se ette meg, hátha most. Na hadonászott, hogy nem akar belőlle enni, de én nyomtam belé, elvégre én tudom, hogy ő még éhes. Evett kb. 3 kanállal. Na mondom akkor együnk répát, úgyis az következik. Azt sem akart enni, tolta el a kezem, de akkor is megkóstoltattam vele, és a végén még egy kis banánt is nyalattam vele az ujjamról. Utána elvolt egy kicsit, lefektettem aludni, fél óra múlva felébredt, betettem az etetőszékbe, viháncolt, és hirtelen 3 sugárban jött ki egy nagy adag tej, a pép, a répa, meg ami csak volt benne.Rettenetesen megijedtem, még soha sem hányt. Kiszedtem a székből, arccal lefelé fordítottam, egy picit sírt, de utána már egyből nevetgélt. Gondolom megkönnyebbült a gyomra.
Megfogadtam, hogy mostantól hiszek neki. Ha eltolja a kezem, nem erőltetem. Nem vagyok normális, hogy azért mert ő nem egy hurkás baba, azt hiszem, hogy éhezik.
Szóval vége van a parámnak, elegem van magamból, haladunk a saját tempójában, majd csak eszik rendes kaját a 18-ik szülinapján. :lol:

KépKép
trinky
 
 


Renikém! Már indulunk is udvarolni. Te csak készíts husikákat. Enni azt szeret! :lol:
Én a rendezett lakáskán már nem is töröm magam. Nekem is volt olyan időszakom, amikor szinte "élére vasaltam" a házat minden nap. Aztán rájöttem, hogy nem én vagyok ő érte. Az alapvető, normális rend mindig meg volt, de a rendmániát sikerült leküzdenem. Most meg örülök, ha nagyjából sikerül elvégeznem, amit eltervezek. Főleg, ha melóm is van..

Trinky! Rámol. Nagy élvezettel, szakértelemmel teszi. Ma a szobájában dolgozott. Szóltam neki sokszor, hogy ha nem hagyja abba, becsípi a fiók az ujját. Becsípte. Sírt, aztán folytatta. Négyszer. Egyébként meg rámoljon. Érdeklődik, nézeget, fog, tapogat, nyalogat mindent. Azért vagyok itthon vele, hogy elpakoljak, amit ő még nem tud. De majd megtanuljuk azt is. Addig meg hadd tanuljon szétpakolni. :lol:
Jaaa, sokan nézik idősebbnek... Hosszú, magas gyerek. Meg nagyon ügyike szerintem. :oops:

Mágnes! ma is megpróbáltam egy kis sinlacot csempészni a szájába. Sikerült 3 kanállal. Attól még nem fog hízni. :cry:

Domo! Lili még nincs elkésve a fogzással. Ráértek. Addig sem harap meg! :lol: Mint Lukács engem. Szerintem csak szeretetből teszi. Cicit ritkán fogja meg a fogaival, de a karomat, államat, fülemet és hasamat már megharapta. Jaj, meg van, hogy fújja,mint én szoktam az ő pocakját. Jól "megrotyogtatja" aztán felnéz, naná, hogy úszunk a nyálában és nevet.
Egyébként meg boldog 8. hónapot!

Ilonám! Legyen logisztikus, ha azt szeretné, de kereskedelembe csak vezetőként, mint az anyja! :lol:
Bolt működik, de sajnos, azt látom, hogy amíg én vittem, jobb volt. Most azt hiszem a sok bába közt a gyerek elveszik. Működik, de nem úgy, ahogy kéne. Volt jobb is. Kicsit összekapom magam, és jobban ránézek..

Gyöngyi! Nektek is gratula 7. hónaphoz! :lol: Nagyon ügyesek vagytok! ( Mi már a legalsó szinten használjuk a kiságyat. )
Fogacska van már? Lukács akkor nem engedte a szájába a kanalat, amikor jött a foga, vagy épp kibújt. Gondolom érzékeny volt neki, vagy féltette. Meg Lukácsom a kaja hőmérsékletére kényes. Inkább csak langyoska legyen...
Mi ma méretkőztünk. 7 kiló és 73 centi... Az elmúlt hónapban nem hízott semmit. Illetve a hó közepére fogyott 20 dekát, azt szedte vissza. A fogyás a pisibaktériumok és az antibiotikumok miatt volt.
Ja, meg a fogak miatt. Talán.
Most várunk két hetet, hátha beindul megint a gyarapodás, meg most adom neki a normaflore-t. És közben remélem, mutatkozik valami, és nem kell majd tápszert is kapnia. Vagy ki tudja, lehet, hogy azzal mennénk valamire? Bár Lukács jókedvű, mozgékony, kiegyensúlyozott. Apja is vékonyka volt gyereknek, rólam meg ne is beszéljünk...
Nagyon szépek a gyerekeid. Édesek a hintával..

Kicsibém! Hooool csavarogtál?? Végre itt vagy, ez a lényeg. Régen láttuk Lujzit! Hajrá tesóprojekt!

Odry! Hű, hogy' tudod a melót megoldani a két gyerekkel? Nekem néha még eggyel is nehéz. :shock: Ja, de a muszáj, az muszáj.
Miért vagy romokban?!

Jucmuc! Köszike. Lukács nagy pancsis. Járunk babaúszni is. Eddig nagyon szereti. Ha már csak arra jó, hogy meg tudom mosni a haját üvöltés nélkül, már nyert ügyünk van. De már csúszott el a vízben a nagy játszásban és mi jobban megijedtünk, mint ő.

Trinky! még egy kicsit neked... :lol: Szeeeeeeegéééééény Lotti!
Most megtanultad, hogy nem tömünk gyereket?! Te nem liba az!!!
Milyen tejpép volt? Lukács is hányt tőle, bár én nem tömtem bele. :lol: Kétszer adtam neki, kétszer hányt tőle. Egyszer éjjel. Arany kis szivem feküdt benne. Én meg sírtam, hogy éééén idióta, mit tettem vele... De sajnos, hogy rájöjjünk, hogyan "működnek" a gyerekeink, el kell követnünk pár bakit... Ne aggódj a hurkákon végre. Majd nézd meg, mennyivel ügyesebben fog mindent csinálni, mit egy dagibabi. Persze, azok is édesek, de! Itt a faluban van egy kisgyerek, aki már nagyon kövérke lett. Nem is csinál semmit, csak fekszik. Az anyjának már szóltak, hogy nem kéne ennyi tápszert adni a picinek, de ő azt mondta, hogy ő ugyanmááá, nem veszi el a megszokott mennyiséget a gyerektől. Közben arra nem gondol, hogy annak a kicsi szívnek mennyit kell dolgozni abban a nagy testben..

Lukács nem kakilt három napja.... Ma végre sikerült. Láttam, hogy tol ezerrel. Mentünk is kicsomagolni a cuccost. Hát nézem, ezért nem volt érdemes erőlködni. Kezdem törölni a kis popsit, amikor egy puki elszabadult. Jól van mondom, talán lesz itt még valami, mikor Életem újult erővel az alkotásba kezdett. Pelust már kivettem alóla, csak a törlőkendő volt a kezemben, amikor sikerült a produktumot napvilágra erőltetni. Mit volt mit tennem, hát odatartottam a kendőt a likacska alá. Erre a kisfiam teletojta a markomat. Már épp kezdtem beletörődni, hogy bizony, ettől lepotyoghatnak a körmeim, amikor ismét elkezdett nyomni. Hűha, mondom, ennek nincs vége. Gyorsan leültünk a bilire. Kicsit mondókáztunk és sikerült a bilibe is egy kupacka kakit és még pisit is tenni. Volt öröm!!!!!
Ez ám a méltó befejezése a regényemnek! :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!
Odry! Anna eleinte bel kart ülni ebbe a hintába, de mondtuk neki, hogy őt már nem birja el. Amugy van neki is amit az ajtóra raktunk fel. Műanyag beleülős.
Köszönjük a dicséreteket.
Trinky! Még elő fog fordulni bizti hányás. Én a multkor nem is tömtem meg és mégis hányt.
Főzi: krumpli,répa,brokkoli stb. puhára főzöm és (mostmár) villával töröm össze neki. Ez elég pépes. Főzőlevével higitom.
Zel! Nagyon ügyik vagytok.
Fogunk még nincs. De viszont 3 napja úgy fáj a cicim amikor szopizik. Olyan mintha már nagyon vékony lenne az inye és átérezni a fogat. Nagyon fáj ilyenkor.
Éjszaka megint horror volt (nekem).
Óránként kétóránként (mikor hogy) kelt fel és csak cicit hajlandó elfogadni.
Bezzeg nappal tud 3 órát is aludni.
Teljesen ellentéte Annának Peti.
És még nem irtam, de ha a földön van és ott ülök mellette odamászik és felkapaszkodik állásba rajtam. Egyre jobban és gyorsabban csinálja már.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Hát én csak tépem a hajam a fiam miatt... Mindenhová felkapaszodik, feláll, de még instabil, és esik-bukik, koppan a fej, sír.. Nálunk meg járólap és parketta van... Meddig tart ez még????
Mi 4 foggal rendelkezünk, de még turmixolok, kb. 4 napja képes megrágni a kölesgolyót és a kukoricás pufit.

Gyöngyi:
Bence is ezt csinálja, nem tudok leülni mellé nyugodtan, mert abba a pillanatban jön, és mászófalnak használ :lol: Már a vállamig felmászik a kis alpinista :)
Az én két gyerekem is teljesen ellentétes :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Agi,

Davide is esett-kelt, aztan vettünk neki un. fejvedöt, a chicco-tol. Az nagyon sok rossztol megvedte utana.

Trinky,

Sajnalom a kaja-dolgot. Nem baj ha nem eszik sokat Lottikad hisz meg csak hat honapos. En ilyenkor meg csak a gyümiket kezdtem kostoltatni azt is csak egyszer naponta megis jo kis husiban van Davidom. Ne aggodj de persze megertelek teljesen!

Pusza mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Trin, én meg néha azon aggódom, nem eszik-e Lili túl sokat... A kis hurkácskáit imádom :lol:

Zel, nektek is boldog 7 hónapot, rohan az idő. Mi is szoktunk együtt kakilni, néha segítek neki, ha nagyon erőlködik.

Gyöngyi, az éjszakai kelés nálunk ugyanígy megy. Hetente egyszer alszik nagyobbat, de egyébként 2-3 óránként kelünk cicizni.

friss képek:

Kép Kép Kép Kép

Kép
domo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?