Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok

úgy látom, még nagyon nyaraltok!

Időközben mensi rendben, holnaptól indul a puregon ... jaaaa, és harmadik napja magamnak adom a szurit :lol:

ennek nagyon örülök, mert iszonyatos tű fóbiám volt eddig, úgyhogy ez nálam nagyon nagy eredmény!

Kockáspléd, helyzet? Változtatlan?

Többiek??? :shock:
zafir75
 
 


Zafír,
minden ok, holnap ultrahang és meglátjuk van-e odabenn valaki.
Szia majd írok.
kockaspled
 
 


Kockáspléd,

nagyon szorítok és várom a jó híreket!!!

:):)
zafir75
 
 

 
 

Szia Zafír

Petezsák 9 mm, benne 3 mm szikhólyag :) Nagyon boldogok vagyunk.
Jövő szerdán megint megyek.....Azt mondta az orvos addigra lesz szívhang.:)
Szorítok neked is, küzdj a szurikkal, és nemsokára neked is lesz zsákocskád:)))))
kockaspled
 
 


Kockáspléd, GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Nagyon örülök!!! :D

Nekem ma megy be a harmadik puregon, és a decapból a 19-dik, már teljesen megszoktam, no para! Hétfőn vv és UH. Addig pedig pihi.

Várom a jövő szerdai híreket és mégegyszer gratulálok!!!
zafir75
 
 


Lányok!

Nincs véletlenül infótok arról, hogy a közeljövőben lesznek OEP támogatott lombikok az Cirisben?

Kösz!

Zafir!

Hajrá szurik! :wink: Nagyon ügyes vagy, hogy már megy egyedül a szúrás!
agnyes
 
 


Sziasztok lányok!

Kockáspléd, hogy vagy? Földöntúli boldogságban?? :)

Agnyes, köszi :), én is nagyon boldog vagyok, hogy megy, és már nem rándul görcsbe a gyomrom, ha a szurit meglátom, vagy csak megérzem a fertőtlenítő "illatát", amit illatnak nem neveznék...

Nem tudom, hogy lesz-e valaha OEP-es a Ciris, én úgy olvastam a médiában, hogy csak úgy kapta meg a működési engedélyét, hogy ha nem pályázik oep-es pénzekre... sajnos.... de nem tudom, hogy ez igaz-e.
Kíváncsi leszek a szeptemberi árakra, és hogy lesz-e valóban indulás szeptemberben, persze remélem, hogy engem ez most egy darabig nem fog érinteni, esetleg majd kistesó ügyben....

Most növesztem a petéket és várom a 31-ei UH-t, hogy hogy sikerült.... :)

Jó babásodást mindenkinek!
zafir75
 
 


Sziasztok!

Október 9-én 16 órától PCOS közönségtalálkozót szervezünk Kelenföldön.

Mindenkit szeretettel várunk, aki PCOS-ban vagy IR-ben szenved, még küzdős, vagy már révbe ért és babázik. A korábbi évek tapasztalata alapján, férjek és kisebb-nagyobb gyermekek is megtalálják ott a helyüket (büfé, csarnok, játszószoba, szoptatós-pelenkázós szoba).

Tervezett műsor:

- PCOS riportfilm levetítése (3 sorstársunk és családjának közreműködésével, továbbá szerepel benne dr.Tűű és dr.Breyer), Budapest Film támogatásával készült: ez egy dokumentumfilm, amely 3 PCOS nőn keresztül mutatja be a szindrómának tüneteit, általa okozott életvitelbeli nehézségeit, teherbeesési problémákat; szó esik a PCOS kezeléséről, életmód-váltás szükségességéről; a civil összefogás erejéről

- színpadi beszélgetés a filmben résztvevőkkel és alkotókkal

- büfészünet, közben igény esetén szakértői tanácsadás

- dr.Breyer Helga (jelenleg Németországban dolgozik) előadása a PCOS és IR terápiás "ínyencségeiről", kifejezetten közönségkérdésekre alapozza a mondanivalóját; kérdezz-felelek

- 2009-es metformin baby mozi levetítése

További részletek később fixálódnak.

Aki szeretne jönni, azt kérjük, hogy legkésőbb szept.25-ig regisztráljon (sari.nora kukac pco-szindroma.hu), mert ennek függvényében alakítjuk a fogadókapacitást! A belépés ingyenes.

Aki metnek köszönhetően babás lett, és szeretne benne szerepelni, az szintén szept.25-ig jelentkezhet az idei metformin baby moziba.

Részletek itt: http://www.pco-szindroma.hu/in.....i2009.html
arkon
 
 


Sziasztok
mai jó hír, a Cirisben október 15-től gőzerővel indul újra a munka. Vass doktor színre lép:)
Jók legyetek.
kockaspled
 
 


Kockáspléd!

Szia! Rég hallottam rólatok! Hogy vagytok :D ?

Terhesgondozásra is a Cirisbe jársz?

Szép napot!
zafir75
 
 


Szia Zafír,

a helyzet nem jó, elvetéltem, vagyis éppen most van folyamatban. Nem engedtem műszeres befejezést csinálni, szeretném, ha a természet rendezné el a dolgot. Nagyon nagy fájdalmaim vannak és két napja erősen vérzek. Az orvosom szerint még egy két nap és kiürül. Múlt szerdán ugyanaz az orvos mondta ki, hogy elhalt a babánk, aki két évvel ezelőtt. Sírva mondtam neki, hogy abban bíztam, amit akkor elvett tőlem a sors, azt visszakapom. Erre szomorúan közölte, hogy nincs szívhang és az embrió már csak 4 mm.....
Ha minden igaz Vass doktor első betege leszek a Cirisben. Ott vannak a kis eszkimóink megyünk értük.
kockaspled
 
 


Sziasztok Lányok!

Húha kockáspléd, ez szíven ütött..... mit is mondjak, bízzál nagyon a dokiban, én is azt teszem..... sikerülni fog, biztosan!

Én is voltam így, tudom mi az amin átmész, de nagyon reménykedek, új doki, a CIRIS is tetszik, szép ősz van, jövőre babázni fogok, csak erre gondolok!

Zafiír, te hogy vagy?

Most már leszek én is többet, túlvagyok egy költözésen, úgyhogy most már magammal és a jövendő kisbabámmal foglalkozom!
maryann32
 
 


Sziasztok!

Én egészen új vagyok errefelé... Most nézegettük a párommal a Ciris honlapját, gondolkodunk, hogy ide menjünk. Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre, tapasztalatotokra. Két éve "dolgozunk" a babán, egyelőre semmi eredménynel... :(

Üdvözlök mindenkit:

Ildikó
kafelatte
 
 


Kedves Kockáspléd!

Én is nagyon sajnálom...

Lányok!
Én is kaptam már időpontot Vass doktorhoz. Nagyon gondolkodtam az intézetváltáson, de most már kivárom mi lesz itt a Cirisben. Remélem, hogy szimpatikus lesz az új orvos és végre sikerül...[/img]
bb75
 
 


Sziasztok, végül is a Ciris mellett döntöttünk. Konkrétan rákérdeztem az OEP-re, azt mondták, hogy dolgoznak rajta. Az ember (férj halmazállapotú) utánanézett, és annyit mondott csak, meglepné, ha a Ciris megkapná, mert a szakma nagyon a Kaáli kezében van, a minisztériumban nagyon nagy Kaáli befolyása, és szerinte nagyon be fognak tenni nekik. De lehet, hogy egyszercsak győz a józan ész...
Kockáspléd, sajnálom, ami Veled történt, én is jártam így. Sajnos természetes úton fogant a baba, aztán meghalt...
Egy dologban biztos vagyok: a Vass doki garancia arra, hogy jó kezekbe kerülsz, ha Béres Alexandrának is sikerült összehoznia...
gubcsi79
 
 


Sziasztok,
mindenkinek köszönöm az aggódást. Túl vagyunk a nehezén, és megígértem magamnak egyszer a nagyközönségnek is leírom, hogy természetes úton művi befejezés nélkül is lehet vetélni... Ma voltam orvosnál, minden rendben a méhem teljesen üres, a vérzés elállt, zárt volt a méhszáj.

Érdeklődők : Mi szól a Ciris mellett?
- nyugalom
- csend
- törődés
- várakozás nincs
- emberség
- segítőkészség
- őszinte aggódás
- tudás

Szóval minden , ami emberi. Szakmailag nincs nagy tapasztalatom, voltam a Tapolcai Kaáliban.... ott a felsoroltak közül semmit sem tapasztaltam. Embertelen volt, egy vérvételért fél napot vártam, sorra hívták be előttem a puncsos régi pácienseket, a reggel kilencre kapott időponton délután 3-kor volt a vizsgálatom. Ott ültünk étlen szomjan egész nap.....

A Ciris kivizsgálása nőgyógyászatilag nagyon alapos, férfigyógyászatban szintén. Nekem végül endokrinológiai elváltozásom lett, azzal máshol kezeltek, de most megyek vissza és nagyon nagyon várom , hogy találkozhassak megint velük.
Szóval egy találkát megér, kell kérni egy konzultációs időpontot és mindenki döntsön az érzései szerint. Mi nem csalódtunk.
kockaspled
 
 


Szia Kockáspléd!

Régebben olvastam ezt a topikot, de most muszáj hozzászólnom is, annyira szorítok neked, hogy végre megérkezzen a kisbabád.

Meg mindenki másnak is!

:)
babszi82
 
 


Hahó lányok!

Kockáspléd, rettenetesen sajnálom, most olvastam, hogy mi történt :cry: . Ez rettenetes, de várnak a fagyibabák!!! És valami már természetes úton is megindult, azért ez jó, nem? Nálunk erre esély sincs...

De.... azóta beköltöztek a pocaklakók, szombaton volt napja, azóta pihengetés ezerrel. Reggelente van néha kis barnázás, nagyon remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy..... :( hasonló tapasztalatok?

Így vízszintbe tettem magam, biztos, ami biztos. Nagyon sokat szenvedtünk ezekért a babákért, nem akarom őket elveszíteni.

Mikor kezdetek a Cirisben?
zafir75
 
 


Zafír!

Neked ez most beültetés volt? A Cirisben csinálták? Bocs, csak eddig időnként nézegettem csak ezt a topicot és nem tudom, mik az előzmények és kíváncsi lennék a tapasztalataidra.
bb75
 
 


bb75!

Igen, az volt, de nem a Cirisben. Akkor kerültem oda, amikor kitört az orvos-botrány, és nem akartunk szeptemberig várni.
Persze továbbra is érdekel az intézet, remélem, hogy egyenlőre "csak' terhesgondozás szintjén és nem újabb lombik program kapcsán :)

Ti is lombikra készültök?
zafir75
 
 


Drukkolok Neked! Igazad volt, hogy nem akartál várni, nekem is nehéz kivárni az okt. 15-ét. Csak az a baj,hogy ha átmegyek máshova, kezdődnek újra a kivizsgálások, stb. Ráadásul tuti, hogy először inszemet javasolnak, azt pedig időhúzásnak tartom. Már volt egy lombikom a Cirisben, ami nem sikerült, pedig nagyon jó esélyekkel indultunk az orvosok szerint.Maradt két eszkimó. Már egyébként van egy 6 éves kisfiam, ő természetes úton fogant. Neked melyik intézetben csinálták?
bb75
 
 


Mi külföldön voltunk, gondoltunk egyet, és belevágtunk. Még nincs gyerekünk és már nagyon szeretnénk babát.
Mivel morfológiailag nagyon rossz a spermaképünk egy új eljárásra volt szükség, amit még itthon nem csinálnak - tudtommal. Az ICSI sajnos az előző próbálkozásnál nem volt elég.

Végre eljutottunk odáig, hogy megtermékenyültek a petesejtek és visszakaptam két blasztocitát. Most reménykedek és próbálok vigyázni a pocaklakókra, lehető legoptimálisabb körülményeket biztosítani. 29-én tesztelünk, addig már megint várakozás....

Sajnos eszkimónk nem maradt, pedig jó lett volna. Ti akkor most a fagyi babákra készültök? Ott is vannak gondolom előkészületek, szuri-kúra, ilyesmi, ugye?
zafir75
 
 


Az a legrosszabb, hogy amíg nem jutok el az új orvoshoz, nem tudok semmit felíratni, ezért mindenképpen meg kell várnom. Az viszont szerencse, hogy elméletileg pont 15-e körül jön meg és akkor belevágunk. Gondolom az orvos azt fogja javasolni, hogy kezdjünk az eszkimókkal. A szurikat már nagyon bírom, a férjem fájdalommentesen be tudja adni.
bb75
 
 


Az én párom is nagyon ügyesen szúr, a mostani ciklusban már párszor magamnak is adtam be injekciót :)
Most is van kettő, egy a pociba, egy fenékbe - izomba, de ezt is nagyon jól adja. Azért ez nagy könnyebbség, nem?

Akkor Te az első betegek között leszel, akiket az új doki kezel majd :)
zafir75
 
 


Hú, én képtelen lennék magamnak beadni. Egyébként igen, az elsők között leszek. Remélem most sikerülni fog. Mit hallottál a fagyasztott embriókról, mekkora az esély?
bb75
 
 


Zafír,
nagyon örülök, pihenj sokat és remélem 29-én pozitívat tesztelsz.
BB,
talán majd találkozunk , mi is 15-én kezdünk a Cirisben. Nagyon nagyon bízom bennük és talán már magunkban is. Sorstársak vagyunk, nekem is van egy 9 éves fiam, aki természetesen fogant és évek óta nem sikerült a másik. Éppen most vetéltem el egy spontán terhességet, de nagyon remélem, hogy ez már jó jel, a maga szomorú módján....végre működök odabent. Az út orvosról csak jót hallottam, így remélem nem csalódunk. Az összes többi embert meg nagyon szerettük ott, jó lesz visszamenni. Engem műtöttek is ott, még soha nem törődtek velem így sehol...Lelkileg , testileg egyaránt. Ha fájdalmam volt azonnal adtak injekciót, félóránként rámnéztek. Előtte két évve volt szintén elhalás miatt terhességmegszakításom, reggel kilenckor vittek vissza egy közkórházban a szobámba, délután 4-ig rám se nyitották az ajtót...A Ciris ettől fényévekkel előrébb jár.
Mellesleg ott van 5 eszkimónk 3 nagy és két picurka. Szerintem mi is fagyival kezdünk. Azt hallottam egyébként, hogy erősebbek, mint a nem fagyik, mert a felengedés megterhelő nekik, amelyik gyenge nem éli túl.
kockaspled
 
 


Sziasztok!

Jaj Kockáspléd, olyan jó, hogy írsz a benyomásaidról, a tapasztalataidról! El sem hiszed, hogy másnak mennyi erőt és segítséget adsz ezzel!

Szurkolok az eszkimóidért, és lehet hogy egyszer összefutunk majd a Cirisben, valószínűleg megpróbáljuk mi is ott!

üdv.: Ildikó
kafelatte
 
 


Hahó lányok!

De jó, hogy feléledt a fórum és bővülünk új tagokkal.

bb75: a fagyi babákról ugyanazt mondták külföldön is, mint amit Kockáspléd írt. Amelyik felébred, az erős. Úgyhogy nagyon szorítok mindkettőtöknek! Nekünk sajnos fagyi-baba már nem maradt, de remélem, hogy kárpótol a két pocaklakó :):)

Szerintetek 29-e környékén érdemes vv-re is menni? Cirisbe?

Szép napot!!!
zafir75
 
 


Sziasztok!

Zafír!

Nyugodtan menj vérvételre a Ciris-be, biztos szívesen megcsinálják. Hogyan telik az idő, izgulsz, vagy nyugodt vagy? Tudom milyen nehéz az a két hét várakozás. Én állandóan vizsgálgattam magam, hogy érzek-e valamit. Egyáltalán nem tudom, hogy beültetés után mennyi idővel várható a beágyazódás, mert erről az orvosok különböző véleménnyel voltak. Neked mondtak ezzel kapcsolatban valamit?

Kockáspléd!

Tényleg hasonló a helyzetünk. Drukkolok az eszkimóinknak! Neked mikorra várható a beültetés?
bb75
 
 


Zafír,

ha a vérvétel napján beérsz 10-ig a lányok kettő körül mondják a HCG szintedet telefonon. Az már elég sokatmondó, többet ér , mint a tesztek.

BB,
fogalmam sincs mikor lesz beültetés. Mivel múlt pénteken vetéltem el így úgy vélem pont a vizsgálat táján lesz a következő mensim. Szóval novemberre saccolok. Abban bízom, hogy nem kell hónapokat várnom és újabb vizsgálatokon részt venni. Az inzulinrezisztenciámat és a pcos-t hétfőtől akupunktúrával is kezelik, remélem az is segíg helyretenni a dolgokat. Rengeteg meddő nőnek született a Yamamoto intézetes kezelés után babája. Egy gond van csak, rettegek a tűktől és a szúrástól, nem is tudom mi lesz velem. A lombikos szurikat is a párom adta be.....
Jók legyetek, írjatok, olyan jó, hogy végre éledezünk. Mire életre kel a Ciris a fórum is a régi lesz.
kockaspled
 
 


Hahó lányok,

kisebb problémák miatt új felhasználónéven, de azért megismertek, igaz? :D

Szóval, bb75 - bizony, egyre jobban izgulok, ugyanazt élhetjük ilyenkor át, várjuk a jelet, hogy velünk vannak-e. Félek a teszteléstől, de még van 9 napom, hogy szokjam a gondolatot és felkészüljek az eredményre!

A vérvételre köszi a választ, Kockáspléd, tök jó, hogy még aznap van is eredmény. És persze az a tuti. Lehet, hogy abból már esetleg arra is lehet következtetni, hogy hányan vannak?

A tűfóbia leküzdhető, élő példája vagyok! Én is rettegtem, de már meg sem kottyan, inkább legyen még sok sok szuri, mert az most jót jelent :)

Szép napot!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Jaj de jó olvasni Titeket! Mindenki tele várakozással!
Ettől máris jobb az én kedvem is!

A szuritól tényleg nem kell aggódni, én is eléggé belejöttem, pedig...

Kíváncsian várom a híreket rólatok!

Annamari
maryann32
 
 


Lányok,
túl vagyok az első fonal-beültetéses akupunktúrámon. Őszintén és minden túlzás nélkül rettenetes volt, sírva jöttem ki a rendelőből. Olyan fájdalommal járt, amire nem lehet felkészülni. Az orvos csúcs volt, kedves, aranyos, de ettől a kezelés nekem a pokol volt.
A páromat is kezelték volna, bejött velem, de aztán nem engedte. Azt mondta attól is rosszul volt, hogy nézte.
Több helyen már most meg van dagadva és eléggé fáj is, majd beborogatom.
A sok rossz ellenére próbálok arra figyelni, hogy segít felkészülnöm a lombikra és rendbeszedi a szervezetem rejtett tartalékait.
Kaptam vietnámi gyógyszert is, amely gyógynövény tabletta és a méhnyálkahártya erősödését segíti elő.

Már nagyon várom Vass dokit és a Cirises találkozót, rám fér az a plussz érzelmi töltet, amit ott megkapok. Érdekes, mindig olyan jókedvvel jöttünk el onnan, még akkor is, ha rossz hírt kaptunk...

Gyülekezzünk és októbertől rajzolok majd én is táblázatot rólunk, hogy mindig lássuk, ki hol tart a kezelésekben.

Zafír, nagyon vigyázz a kis drágaköveidre, szorítok értük.
kockaspled
 
 


Hahó lányok!

Ki hogy van ma?

Mi nagyon fáradékonyak vagyunk, remélem, hogy igaz a többes szám, ezen kívül haspufi, kemény kis (formás) pocak :D , meg tudnám szokni 8) . Csak reménykendi tudok, hogy ezek esetleg már jelek.
Egyre közeleg 29-e, izgulok.

Kockáspléd, egy másik fórumon már hallottam erről a furi módszerről, szorítok, hogy sikerrel járj! Meddig is kell ezt csinálni?

Mariann, szia, de rég hallottam felőled, hol tartasz?

Bb75, hogy vagytok?

szép estét!
zzafir75
 
 


Sziasztok Lányok!

Feldobódok, ha olvaslak Titeket! Komolyan!!!!!
Kocakaspléd abban a táblázatban remélem én is helyet kapok!!!!

Kis drágakövek, jaj de szép ez :)))) Valóban azok...:) Szorítok értetek Zafír!

Ildikó
kafelatte
 
 


Sziasztok,

elkészítem a táblát és majd kérek tőletek infókat hozzá.
Zafír, minimum három kezelés kell, nagy erő kell, hogy elmenjek másodszorra.
Van 6 hely ahol a szúrás helye be van dagadva és piszkosul fáj is. Nem baj kibírom, tudom mi a cél. Nem tudom mi köze az akupunktúrához, de egész éjjel pisilni rohongáltam:)
Zafír, pihenj sokat, lógasd a lábad és remélem pár nap múlva zebra teszted lesz.
Többiek, felteszem majd a tábát este, ha készen leszek vele.
Jók legyetek
kockaspled
 
 


Hahó lányok!

Ma megszegtem a szabályt és teszteltem! Bár ne tettem volna! Negatív lett, én meg lehervadtam :?.
Felhívtam a klinkát, finoman letoltak, hogy még korai volt. 29-én kell tesztelni! ühhhümmmm.... Tapasztalatok? (A beülti 12-én volt, tényleg korai?)

28-án már mehetek vérvételre, ha nem bírom tovább. Muszáj is leszek, mert rendelnem kell a gyógyszereket, ha +++++++++++++! totális pánik..., hogy csíkosodjunk!

Valami gyorstesztet emlegettek, aminek 2 órán belül van eredménye. Nem tudjátok, Cirisben van ilyen?

Kockáspléd, szorítok, hogy bírjad cérnával :), remélem, hogy hatni fog, ha igen, lehet, hogy engem is megfűztél :)

Kafelatte, nálatok hogy áll a helyzet?

Bb75: készülsz már a fagyi babákra, mikor kezdetek?

Annamari?

Többiek?

Szép napot!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Hát Zafír szerintem is korai voltál kicsit, de éppen ezért ne hervadj le!!!! Semmiképpen se!!!!!!

Mi bejelentkeztünk a Cirisbe, de a férjem még külföldön van, megvárom és majd vele megyünk, valószínűleg 2 hét múlva valamikor. Úgyhogy addig nincs semmi extra hír.

Remélem nálatok hamarosan annál több lesz!

Üdv: Ildi
kafelatte
 
 


Kafelatte, köszi a bíztatás, valahogy csak kibírom jövő keddig. Akkor lehet először. Remélem, hogy ++++++++++++++++++++ :)

Bízzunk!!!
zzafir75
 
 


Zafír,
a beültetés után legkevesebb 10 nap kell egy pozitív teszthez, én még annál korábbiról sose hallottam. Nekem anno a 7. napon volt pozitív, amit a kapott HCG injekció okozott.
Hallgass a lányokra, NEM SZABAD LEHERVADNI és bírd ki légyszíves ezt a pár napot. Már tényleg nem sok van.
A terhességi tesztről pedig annyit, hogy nekem volt, hogy 1300-as HCg-nél nem mutatott semmit.....A vértesztben én jobban hiszek, ott nincs tévedési lehetőség, nem zavar be, mennyit ittál, meg minden más idióta körülmény.
MI itt sokan szorítunk nektek, és meglátod, csillogni fognak a kis zafírjaid:) Kép Zafír:)
kockaspled
 
 


Kockáspléd,

teljesen meghatódtam, milyen aranyos vagy :D - és ez a Zafír :D :D :D :oops:

Két napja tesztelgetünk, úgy döntöttünk, hogy készítjük magunkat, így nem lesz akkora összeomlás, ha mégsem. :roll:

Eddig sajna negatív, de igazad van, hinni kell az utolsó percig. Így különösebben még nem hervadtam le, igyekszem szinten tartani magunkat :)

Keddre van kiírva a tesztem, és a lányok szerint legkorábban hétfőn próbálkozzak, ezt nem igazán értem, de mindegy, hétfőig minden napra jut egy teszt. És lehet, hogy kedden, ha még mindig negatívak vagyunk, lesz azért egy vv.

Ha mégsem akarnak minket, a mi kis zafírjaink, akkor sem adjuk fel, kis idő múlva újra próbálkozunk majd. :roll:
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Már csak egyet kell aludni!!!!! :)

Jövő héten mi is megyünk a Cirisbe, remélemegy jó dolog kezdete lesz!

Mi van veletek? Hogy vagytok?

Üdv: Annamari
maryann32
 
 


Hahó Annamari,

de jó, hogy Te is megjöttél!

Nálunk izgalom a tetőfokán :) :shock: , reggel teszteltünk, kettőt. Az egyiken megjelent egy második nagyon halvány csík, a másik negatív lett. Persze izgatottságomban nem jól csináltam meg az elsőt sem, ami jelzett, mert 5 perc helyett 5 mp-re mártottam... oda, ahová kellett, tiszta gyagya vagyok?!

Ma du. még veszünk teszteket és holnap folytatjuk, egészen keddig. Remélem, hogy megerősödik a második csíkocska, és nem csupán látni akarok ott vmit 8)

Jövő héten milyen progid indul, hogy vagy?

Szép napot mindenkinek!!!
zzafir75
 
 


Jesszus, ezt a baromságot!!!
:D
Egyébként engem nem érdekelne, ha Szcientológus lenne bárki a Cirisben, ha ettől lenne babám... Kiváncsicsacsi, nagyon kilóg a lóláb. Nekem véletlenül van olyan ismerősöm, aki kiugrott a Sci egyházból, nem kívánom senkinek. :( Lányok, Kiváncsicsacsi annyira átlátszó, hogy nagyon. Magyarországon a Szcientológusok egyáltalán nem rejtik véka alá a vallásukat, tessék bármelyik keresőprogramba beütni a szcientológia szót. Feljön egy sereg oldal, egy sereg támogató - többek között a vitaminos Lenkei -, de Somody, se matejka sehol. Ha már itt tartunk, Kaáli kétszer is... Egyébként nem hinném, hogy az a Somody, aki Veresegyházán az egyik leghangosabb Református, pont Ron Hubbard hülyeségeire lenne vevő. Kiváncsicsacsi, hagyj bennünk békén a hülyeségeiddel. :D
gubcsi79
 
 


Sziasztok Lányok!

Jövő hétem megyünk a Cirisbe!!!! :) Annamari, kár hogy te kicsit előbb leszel... akár össze is futhanánk!

Már nagyon kiváncsian várom, kicsit izgulok is, de teljesen megbízom az ottaniakban, annyi jót hallottam már róluk. Örülök, hogy végül így döntöttünk, megnyugtató nekem. :)

Zafír! szurkolok Neked, gondolok ma Rád!!!!! Hajráá!

Szép Napot Nektek!

Ildikó
kafelatte
 
 


Mikor jössz? Írj privit, jó lenne már egy sorstárssal találkozni. Mármint Annamarin kívül. :) Az előbb annyira elöntött az indulat a szcientológus hülyeség kapcsán, hogy gyorsan rákerestem, ki is ez a kivancsicsacsi. Képzeljétek: nem elég, hogy új felhasználó, de csak itt és - hol máshol? - a dr. Vereczkey betegei topikban kommunikál. :lol: Hát ez milyen már? Nincs egy moderátor aki letiltja az ilyen nyilvánvaló provokációt?
gubcsi79
 
 


Egyébként jó ötlet: egyszer találkozhatnánk benn a klinikán. Pl. teadélután keretében... Szerintem nekik is érdekük lehetne, ha tartanának egy "babaváró délutánt"... Bár nekem lehet, hogy egy reggeli jobb lenne, mert délután egy kicsit mindig besűrüsödnek a dolgok. Na, rohanok is, még kell termelnem 10,000 karaktert a napi penzumhoz. Sziasztok!
gubcsi79
 
 


Hahó lányok!

Holnap beugrok vv-re, még nem adom fel a reménykedést! :) Bár reggel megint negatívat teszteltünk...

Szerintem ha meglesz az eredmény, én is kérek időpontot a Cirisbe. A méhüregi vizsgálat eddig nem szerepelt a leletek között, pedig voltam már két lombikon is. .. most megfogadtam, ha nem sikerül, akkor hajrá megint, és ezt is kérni fogom... egy konzi nem árthat róla, ??? :?

Szóval, lehet, hogy októberben összefutunk :D

Csacsihoz annyit, hogy mivel hamarosan indul az intézet, biztosan megint kell egy jó lejárató kampány, csak azt nem fogja fel senki, hogy mi már döntöttünk, ebben az intézetben folytatjuk, tök mindegy, hogy ki mit írkál.

Egyébként nem ártana már felfogni, hogy a kezeléseket szakorvosok végzik, nem az intézet tulajdonosa... nem tudom, hogy miért olyan fontos az ő személye...???

:roll:
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Szerintem is az a lényeg, hogy ki miben, kiben bízik. Egyébként érdekes amit gubcsi ír, valóban, lejáratás van... egészen felháborító!! Mi harcolunk a kisbabánkért, mások meg ilyenekkel szórakoznak!!!!

A találka szerintem is jó dolog!!! Jó lenne:) Mit szóltok hozzá? Kafelatte? Hm? :)

Annyira tetszik, ahogy Zafír hozzááll a dolgokhoz, sikerülnie kell!!!!

Hajráááááááá!!!!


Sziasztok!

Annamari
maryann32
 
 


Hahó lányok,

sajnos ez nem jött össze, :cry: , a vérvétel eredménye végleges.

15-én mi is megyünk Vass dokihoz :)

Szép estét!
zzafir75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?