Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Trinky! Nekem is kezdetektől a bal cicimet nehezen akarja elfogadni. Ha eszik is mindig akkor engedi el amikor a legjobban megindul a tejcsi. Ilyenkor én is megpróbálom hónaltartásba rakni és úgy eszik rendesen. Aztán átrakom a másikra még ha kell.
Zel! Friss képet kaphatunk Lukácsról?
Lányok Mitől lehet zöld a széklete a babónak?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


zel:
igen,borostyánlánc,színtiszta borostyánból készül.
Nekünk konyak színű van (mégiscsak fiú :wink: ). Nem tekeredik a nyakára, mert akkora a hossza, hogy nem tud ráfeküdni, nem tud rászorulni. Én lekerekített szemekből állót vettem, és külön vannak csomózva, hogy, ha esetleg elszakadna, akkor se guruljon szét az ágyában, ne tudja megenni. Csavaros kapcsos.Mi itt Pesten a Minimanóban vettük. Nem mertem nagyon teszveszről rendelni, mert azt nem látom, hogy mekkora, hogy van csomózva, stb. Egyáltalán nem zavarja Benit, észre sem veszi :) Alvásnál sem szabad levenni, mert az a fontos, hogy folyamatosan érintkezzen a bőrével.

Gyöngyi:
hát ha nincs hozzátáplálva, és nem tápszeres, akkor valami kis vírus lehet.. :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Gyöngyi, nyugi ne ijedj meg. Zöld két okból lehet a széklete a babának:
1. túletetted
2. erős a tejed
Állítólag van egy harmadik ok is: túl sok az előtej, tehát a hígabb rész.

Lottinak is sokszor zöld, és először én is frászt kaptam, de megkérdeztem a gyerekorvost. Arra jutottam, hogy erős a tejem, mert az arcán akkor sok volt a tejpötty, keveset eszik, mégis normális a súlya.

Tegnap még hónaljtartásban sem akart szopizni, de ma reggel már úgy legalább elfogadta. Néha úgy érzem feladom a szopiztatást, de reggel egyezséget kötöttünk. Még három hónap utána tőlem befejezhetjük. Azt mondta rá "hö" ezt igennek veszem.
:lol: :lol:

Zel, Lotti is szereti ha körülrajongják, és állandóan nézelődni szeretne, így mindig ki kell venni a babakocsiból. Megizmosodtam :D :D

KépKép
trinky
 
 

 
 

Nekünk akkor szokott még zöld lenni Lukács kakija, ha valami újat ettem.
Friss zöldséget, vagy amit addig nem. Ha nem fáj a pocija, nincs semmi gond... Vagy nem nagyon nyálkás, akkor azért lehet, mert esetleg megfázott a kis pocakja. Arra meg elég gha este kicsit melegebb vízben fürdeted... Ne aggódj.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Köszike a tippeket.
Mára már megint rendes sárga volt. Ugyhogy fogalmam sincs mitől lehetett.
Csütörtökön megkaptuk az oltást is. És 5240 g és 59,5 cm már Peti.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok Lanyok! :P

Vegre sikerült lekicsinyitenem a kepeket, ahogy igertem teszek parat.

Kép Kép
Kép

valamiert nagyon nehezen tölti fel a kepeket majd maskor probalom me'g.

Viszont van egy kep amit mindenkeppen szeretnek veletek megosztani:
Kép

Velünk is megtörtent a csoda, me'g ma is nehezen hiszem de mivel mar uh-n is lattam biztos a dolog... a kilencedik het elejen jarok es nagyon remelem, hogy minden jol alakul ezutan is.
Nem is csinaltam tesztet csak a 42. napon mert teljesen kizartnak tartottam, hogy terhes lennek...

Hasonlo csodat kivanok minden volt es leendö lombikosnak es persze mindenkinek!!
Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

sikerült a többit is feltölteni..

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Hatalmas gratula!!! Üdvözöllek a csapatban! :wink:
Várjuk a többieket is!
Nagyon szuper lehetett a nyaralás és Davide egy imádnivaló huncut kisfickó! Tesókához is hasonlóan jókat kívánok!

Zel!
Nekünk is olyan láncunk van, mint Mágnesnek. Én is elégedett vagyok vele, bár én éjjelre nem hagyom Csabi nyakában, ha éppen fogzik, akkor inkább adok neki este camomillát. Egy ideig Csabi sem foglalkozott vele, aztán kb. 6 hós korában elkezdte rágcsálni. Szerencsére már abbahagyta.

tücsökbogár
 
 


jucmuc:
jajj gratulálok nektek!!! :) :) Nagyon örülök!! És nem csináltál tesztet? Akkor semmi tünet?

Tücsi:
rágja?? Azt hogy? :shock: Bence nem is tudná a szájához venni, mert ahhoz rövid.

Fiam 78 cm... :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jucmuc, annyira örülök. Egyszerűen szuper :lol: :lol: Te mindig olyan nagy reményt adsz nekem :lol: :lol: Nagyon kellemes várandósságot kívánok. De jó!!!!!!!!!!

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!
Jucmuc! Nagy Gratula!
Nagyon szép kis szőke huncut fiacskád van.
Trinky! Ebben a topickban szinte minden második baba gyorsan jött, az első nehézségek után.
Nekünk is Anna 3,5 év inszem, mig Peti második hónap spontán jött.
Ha jól rémlik Áginak is spontán lett Bence.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Tücsi,

Nagyon szepen köszönöm! :P Igen, jol telt nagyon a nyaralas es az idönk is jo volt szerencsere.

Agi,

Köszike neked is nagyon rendi vagy! :P De csinaltam tesztet csak a 42. napon. Tüneteim is voltak de mindig elhessegettem a gondolatot mert elkepzelni sem tudtam, hogy en igy lombik nelkül...
Az elözö ciklusom is 38 napos volt gondoltam ez is igy megnyulik.
Nagyon sok jele volt csak egyszerüen nem akartam tudomast venni roluk. Meg most is olyan picit mintha nem is velem törtenne ez az egesz.
Egy honap mulva megyek kombinalt tesztre remelem minden rendben lesz. Biztos furcsa lesz majd kettövel valoszinü lesznek kerdeseim... :lol:

Trinky,

Draga vagy te is köszike! :P Ja, igen a fagyis beülti...hat akkor sem hittem volna, hogy sikerül. Olyan jo amikor a sok megprobaltatas utan a sors olyat produkal amit csak almodban gondolnal. En azt mondom, hogy barmi megtörtenhet ha mi (apa borzaszto eredmenyeivel) spontan babat varunk.
Lottikanak is siman lehet spontan tesokaja! :P
Talan az is közrejatszott, hogy az eselytelenek nyugalmaval eltük napjainkat ki tudja...sokan azt mondjak, hogy azert mert mar van Davide nem tudom...
Ha belegondolok, hogy csak a veletlenen mult, hogy nem csinaltak mehfeltöltest ami nem csak kellemetlen de draga is.
Most kellett volna hivnom a Kaalit idöpontert azert vartam, hogy megjöjjön...

Jo ejt mindenkinek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Gyöngyi,

Aranyos vagy, köszi szepen neked is! :P Erre nem is figyeltem fel...marmint, hogy itt a masodik könnyebben jött mindenkinek. De jo! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


jucmuc, háromszoros hurrá, és éljen éljen éljen! Jó, hogy ennek a csodálatos hercegfinek lesz egy tesója, és ilyen egyszerűen! Nagyon örülök!

zel, micsoda osztálytalálkozó, ez igen, jó kis csapat lehettetek!

gyöngyike, örülök, hogy megnyugodhattál Peti ügyben. Látod te már a második gyerkőccel birkózol, mégis tud meglepetést okozni!
Hol tartunk kérdésedre? Apácska elmegy megnézeti nála mi a helyzet, annak a jövő hét hétfőn lesz meg az eredménye, aztán, ha augusztusban hazajöttünk a nyaralásból megyek én is a ciklusom kezdetén eldöntjük, milyen protokoll legyen, és belecsapunk a lecsóba, kb szept.
Képzeld csak az öcsémék lurkója 8kg, és csak 4 nappal fiatalabb a te Petidnél! Most belegondolok, hogy ő milyen elbűvölő a mosolyával, biztosan a te Petid is nagy mosolyművész, meg kell őket zabálni!
bbilona
 
 


Jucmuc!
Óriási gratula! Szinte hihetetlen, mennyi csodababa van már a topicban!
Nagyfiad édes. Tündéri kis szőke vagány! :lol:

Ilonám! Jaj, de jó! Annyira örülök, hogy végre belevágtok, megint!


Köszike a láncos segítséget.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Nagyon örülök nektek és gratulálok a kisebbikhez. Dávid nagyon szép fiú.... ilyenek ezek a Dávidok :lol:
Való igaz és hála nálatok is bejött, hogy a 2. gyermek jön magától!
Nekem a várrandóság sem volt könnyű, de most, hogy már ketten vannak.... hát ez sem.

Mágnes!
Megadnád a bababolt címét!? Már csak azért is, mert a párom Pesten dolgozik és ha rátudom venni, akkor elküldöm a láncért, így téged sem terhelnélek. Persze ez még 2×sem biztos, hogy elmegy...

Gyöngyi!
Nekünk is szokott zöldes lenni, de ritkán, de a doki azt mondta az nem baj. Örülök, hogy jól vagytok!

Mi az éjszaka nem mondhatnám, hogy jól aludtunk. Én semmit... felváltva volt fent a 2 gyerek. §1.15kor Bálint evett, majd 3.20 kor tudttam letenni, mert egyszerűen csak cicin lenne és a cumitól berág, na meg öklendezi ki a kaját. Tej van bőven... Miútán lettem és én is elhelyezkedtem a Dávid elkezdett anyázni....akkor bementem hozzá, de nem aludt rögtön vissza, mint máskor, így bebújtam mellé és mikor is 5 fele azt gondoltam alszik kikeltem, persze ahogy letettm a saját ágyamba a fejemet, már sírt is. Nem szokott ilyet csinálni, csak nagyon ritkán. Na mondom akkor jöjjön át, mert ha Esetleg Bálint is kelne, akkor ne sírjon megint... igen de ott meg nem birt aludni, mert már csicseregtek a madarak és hát szükösebb a hely is. Na elaludt, de mire örültem volna és én is álomba szenderültem volna, megint felsírt. Akkor kikaptam az ágyból és átvittem az ő ágyába és ahogy letettem, úgy is maradt 7.45ig. Persze Bálint meg kelt 6.40kor enni..... szóval ennyi a történet.
Az elmúlt 3 este nagyon jó volt. 21 kor elaludt mindkettő, Bálint 2-3 között evett, majd 6kor és alszik tovább.
Remélem tudok ma ebéd útán aludni.

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
odry
 
 


Jucmuc!

Óriási gratula neked!!!!!
probléma mentes terhességet kívánok :wink:

Csajok!

Olyan ideges vagyok!
A csepp amit felírtak Niának még csúnyább a szeme a csepptől mint az előtt!!A mellékhatás az ami a tünet.Holnap csak vissza viszem mert
csütörtökön elutazunk nyaralni.

Trinky!
Niának is volt zöld a kakija,de semmi baj nem volt.
m. reni
 
 


Jucmuc,
nagyon gratulálok! Olyan jó ilyenekről hallani, mi is nagyon reménykedünk, hogy a 2. spontán összejön!
Kisfiad pedig tündéri, nagyon szépséges :lol:

Ilona, de jó, hogy újra belevágtok :lol: szeptember remek időpont lesz a lombikra!

Trinky, azóta hogy megy a szopizás? nálunk csak egy-két alkalommal volt gond, de ha megnyugtattam, mindig elfogadta végül. Én fekve is szeretem szoptatni, úgy próbáltad?

Gyöngyi, szépen növekszik Peti! Zöld kaki vírustól is lehet, Lilinek attól volt, de szépen elmúlt!

Zel, Lukácsról olyan rég láttunk képeket! hogy alszik Lukács napközben?

néhány kép a nagylányról :lol: most már 6 kiló, gyönyörű hurkás combocskái vannak :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
domo
 
 


Bocs csajok, de most nem tudok reagálni.

Most szóltak a tegyesztől, hogy Csabinak született egy édes testvére, ő is kisfiú. Egyenlőre csak annyit tudunk, hogy koraszülött volt, a 33. héten született, már két hetes. Semmi egyebet. Teljesen kész vagyok. Nem tudom mit csináljunk, várom hogy szóljanak, mikor nézhetjük meg. A világon a legboldogabb lennék, ha olyan paraméterekkel és kilátásokkal született volna, mint Csabi, de így most teljesen össze vagyok zavarodva.

tücsökbogár
 
 


Tücsökbogár!

Hát nem semmi.Nem irigyelek,tanácsot nem tudok,és nem is karok adni.A szívedre hallgass.
m. reni
 
 


Tücsök! Hány gyereket szerettél volna???? Elbírnál két picivel, plusz a harmadikkal a pocakodban?? Lehet, hogy semmi bajt nem okozott neki, hogy korábban született. Nem mondtak róla valamit??? Jajis tenem. Itt bőgök a gép előtt. Én is kész vagyok..

Renikém! Menjetek dokihoz! Féltem Nius szemecskéjét!!!
Hol fogtok nyaralni?

Domo! Tündérszép lányod van. Lili csak szopizik? Azért látom, egy kis csibészségért nektek sem kell a szomszédba menni! Édes!
Lukács este 8-ra alváskész. Fürdés, vacsi ilyeneken túl. Az utóbbi két éjszakát átaludta, ha kel éjjel enni, akkor 3 körül ébreszt. Aztán 6 körül. Utána simán alszik kilencig, fél tízig. Akkor rendesen felébred. eszik, átöltözünk, pelus, stb, majd kb két óra múlva ismét kér egy kis cicit, és alszik egy, másfél órát, van, hogy kicsit többet. Délután 3-4 körül sikerül még egy órára letennem, utána nem alszik. Esetleg nagyon kicsit, 20 percet, fél órát hat óra körül. De hat után nem is hagyom már aludni, mert akkor kukorékol akár tízig, tizenegyig.
Lukács is közel van a hat kilóhoz, múlt héten mértük 5,8 kilónak meg 64 centinek.

Most pedig felébredt....

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel!
Mindig is három gyerkőcöt szerettünk volna, hiszen a kiinduló állás is ez volt. Azóta mióta elvesztettük a piciket, azóta meg azt valljuk a férjemmel - ezt ő fogalmazta meg - hogy határ a csillagos ég.
Hogy őszinte legyek jobban örültem volna egy kicsit nagyobb korkülönbségnek, de valami miatt ez így kellett legyen. Azt hiszem ahhoz nagyon rossz dolgokat kell a kórházban mondaniuk, hogy nemet tudjunk mondani, hiszen Csabi testvéréről van szó, nem "csak" egy örökbefogadandó gyerkőcről. Nekik azt is éppen elég lesz majd lelkileg feldolgozniuk, hogy a szülőanyjuk lemondott róluk, legalább nőhessenek fel együtt és segíthessenek egymásnak.
Legújabb infók: 1920 g, 41 cm. 1900-al született, úgyhogy már elkezdett hízni, ami nagyon jó jel. Holnap mehetünk megnézni és akkor beszélhetünk a drnénivel is, hogy mit mond az állapotáról és a kilátásairól.

Domo!
Lili imádnivaló husibaba!

tücsökbogár
 
 


Tücsi, édestestvér esetén a testvért örökbefogadóknak szólnak először? ezt nem tudtam, de jó, hogy így van... AZ 1900 gramm nem olyan kevés, de akkor holnap többet tudtok. Olyan jó anyuka vagy, hárommal picivel is elboldogulsz :lol: Hátha a pocaklakó kislány...

Zel, igen, Lili csak szopizik. Egyszer próbáltam itthonhagyni lefejt tejjel, de nem fogadta el a cumisüveget (cumija sincs), inkább várt rám 4 órát a drága...
Jó sokat alszik Lukács :lol: szopizás közben alszik el, vagy magától, vagy altatod?

Kép
domo
 
 


Tücsi:
ahogy olvasom a soraidat, szerintem ti már a lelketek mélyén eldöntöttétek. A kérdés tényleg az, hogy lesz-e segítséged, leginkább most a terhességed alatt. 1900 gramm az nagyon szép eredmény a 33. hétre, ilyenkor már nem szoktak problémák lenni.
Drukkolok, és váom a híreket!!

Odry:
Mini-Manó Babacentrum
1149 - Budapest, Nagy Lajos király útja 112.
(A kedvenc bababoltom, imádok oda járni :) )
www.minimano.hu

Ja és igen, Bence is spontán csodababa!! az én spontán babám az előbb nyakalt be csont nélkül 2 nektarint egy almával és háromnegyed banánnal.... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


domo:
Lili egy tündér :) Világosodik a haja?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tücsike!

Titeket egy angyali párnak tudlak elképzelni,nagyon jó emberek vagytok :lol:
várjuk a fejleményeket....

zel!
Holnap visszük a dokihoz,!Ő a mindenünk megőrülnék ha valami
komoly baja lenne. :roll: Balatonra megyünk.

Mágnes!
Kis hami baba.Jó étvágya van !Átírnád majd nekünk Fifit?

Domo!

Mi egy reklám baba,Nagyon szép :lol:
m. reni
 
 


Domo!

nt lemaradt!
nagyon szépséges Mint egy reklám bébi :lol:
m. reni
 
 


csajok!!! valamelyikőtöknek volt a babájának
Kötőhártya gyulladása.???
Minden esetben csipásodással jár?
m. reni
 
 


Reni:
persze, átírjuk! Aztán küldöm postán . Hétvégén remélem meglesz :wink:
Kell még valakinek Fifi?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!


Jaj de édi bédi vagy ,nagyon köszönöm!!!! :lol: :lol:
Rá ér,mert elutazunk csütörtökön.
Jövőhét végén jövünk haza.
Mennyit,és milyen számlaszámra utaljak?
küld el privibe.


puszika NIa nagyon boldog lesz :lol:
m. reni
 
 


tücsök :!:

csak miattad írok.
meglepődtem. és a páromnak is megmutattam amit írtál.
nagyon szorítunk Csabi tesójáért és természetesen a ti döntésetek. de én teljesen elérzékenyültem..klasszak vagytok.

én asszem visszavonulok.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kicsibém!! Ne mááá! Mééér akarsz visszavonulni?


Mágnes! Hű, két nektarin almával banánnal? Ez még nekem is sok! :lol:
Épp gondolkodom, hogy megkínáljam-e Lukácsot egy kis gyümivel? Már tartottam a kis szájához cseresznyét, szívta, mint a cicit, meg a nektarint is nyalogatta. Lehet, hogy örülne egy kis újdonságnak már? Vagy várjak még? A dokinéni és a védőnéni is azt fogja mondani, hogy inkább még csak szopizzon.

Tücsikém! nagyon várom a híreket. Bár teljesen biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz. Sőt bennetek is biztos voltam.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!
Boriska! Mi történt?!!?
Reni! Balatonon hova mentek?
Mi is vasárnap megyünk Siófokra.
Tücsi! Drukkolok, hogy minden ugy alakuljon ahogy ti szeretnétek.
Domo! Nagyon szép nagy hajasbabád van.
Ági! Van étvágya Bencének!
Zel! Szerintem várj még vele, ha van elég tejcsid. Mondjuk én is akarok már gyümit adni neki, ha betöltötte a 4 hónapot.
Lányok! Ti 3,5 hósan bele vinnétek babót a medencébe fürdeni? Most ezen gondolkodom, hogy Petit fürdessem-e majd nyaralás alatt medencébe. Persze úszópelus is kéne neki, mert általában nem örülnek ha meztelenül viszik a gyerekeket a medencékbe.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Tücsökbogár!
Hát nehéz dió.... Nagyon jó vélemény szerint, hogy megadják annak az eélyét, hogy a testvérek egy helyre kerüljenek, hiszt neki a későbbiek során ez sokat fog számítani. Ti valóban csodás emberek vagytok!!! A szülő anyáról ezt nem mondanám, mert ezek szerint Csabi ' eldobása" nem jelentett semmit, hogy megint meg teszi egy kisemberrel. Nem értem őt, de nem is akarom....
Az biztos, hogy Ti nagy becsben vagytok az égieknél!
A koraszületés és a súly miatt ne aggódj, én is 7 hónapra érkeztem és épp 2 kiló voltam csak, ahoz képest szép nagylány lett belőlem. Egyébként a 3 és annál több iker terhességet is hasonló időben és van, hogy kevesebb súllyal jönnek világra.
Várom a híreket,. mint ahogyan a többiek is!!!

Boris!
Írtam emilt!

Reni!
Bálintnak a bal szeme folyamatosan csipás és könnyezik...... van, hogy alig, de rá 1-2 nap és megint. Mi cseppeket kaptunk és már 5 napo kora óta használom, de hiába. Én is csütörtökön viszem és majd látjuk. Remélem Nia szeme rendbe jön hamar! Jó pihenést és szép időt!

Mágnes!
Köszi, majd probálkozom apukával! Tud ám enni a fiacskád :shock: Így lesz szép nagy legény :wink:

Kata!!!!!!?????


Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
odry
 
 


Gyöngyi!
Ma már olyan követelményeknek kell megfelelni egy strandnak,hogy nyugodtan. Persze a fején lévő szerveket óvatosan... de gondolj bele, hogy a babaúszást is már 2 hónaposan el lehet kezdeni. Ott még a víz alá is dugják a babákat.

Hova mentek nyaralni?

Kép

Kép
odry
 
 


Hű micsoda dolgok történnek itt!

Tücsi, hihetetlen dolog történik veletek. Nagyon kíváncsi vagyok a mai napra, biztosan a lehető legjobban döntötök.

Boris, ne vonulj vissza légyszi, te ide tartozol, és nagyon hiányoznál mindenkinek.

Domo, gyönyörű a kisasszony, a fürtjeivel.

Reni, durva azért, hogy a gyógyszertől rosszabb lett. Ez sima házidoki volt, vagy szakorvos?

Göngyi, mi visszük Lottit babaúszásra, úgyhogy szerintem nem árt neki a medence, ha szeret fürdeni. Előtte azért mi azt csináljuk, hogy fürdetés végén fokozatosan lehűtjük a vizet 32 fokra, meg a fejére locsolunk vizet.
Mondjuk egy dolog meggondolandó: milyen tiszta a víz.

Rólunk: a szopizás változó. Hol jobb, hol katasztrófa. Tegnap mértük: 4,5 kiló és 61 centi. Jó hosszú lábai vannak.
Az éjszakai alvás fantasztikus. 21.15-30 között elalszik, és 4-6 óra között kel, majd gyorsan eszik és kb. 9-ig. Napközben általában 2 óra ébrenlétre van beállva, majd alvás a kiságyban (van amikor csak fél órát). A fekve szopit is próbáltuk, néha bejön. Szerintem nekem állva kellene szopiztatni és lehetőleg közben sétálgatni.
És íme a nagylány: Kép Kép Kép Kép

KépKép
trinky
 
 


trinky, csodaszép a kis Pöttöm Panna!

domo, a te kislányod is gyönyörűséges a kis tokájával!

tücsökbogár, huh hirtelen 3 gyermek szülei lesztek, nagy kihívás, minden elismerésem a tiétek! Oh milyen izgalmakon kell átesned! Nagyon sokat gondolok rátok, hogy a kistestvér egészéges legyen, és tessetek egymásnak!

reni, édes kis bogár, hát senki nem veszi komolyan azokat a gyönyörű nagy szemeket. :(
bbilona
 
 


ODRY!
Drága csipás tündér,és mitől lehet?


trinky!
Olyan szépséges,és az a láb lol:
A doki kifejezetten gyerek szemész szakorvos.
Már most olyan méreg van bennem,hogy mondtam a páromnak,hogy vigye ő el.Mert összevesznék a dokival.
A senkiházi nem elég,hogy egy rakás pénze a vizsgálat,még
hülyeségeket csinál :twisted:

bbilona!
Olyan jó,hogy jöttél már hiányoztál.igen a drágám szemeit
senki se veszi komolyan.Nagyon ideges vagyok a témától.
Mi újság a melóhelyen?

gyönygyi!
Siófokra indulunk csütörtökön.
kellemes lesz a nyaralás,már alig várom. :lol:
Meddig marattok?

zel!
Anyánk!!!!!!
Beszélj Borissal,hogy ne csinálja......
m. reni
 
 


Reni, mi volt az orvosnál? jobban van a szemecskéje?

Mágnes, tényleg sokat világosodott, lehet, a végén még szőke lesz :lol: Jó étvágya van Bencének, tegyél fotót, már rég láttuk!

Boris, ne vonulj vissza, máris hiányzol!!!

Tücsi, mi volt ma a kórházban?

Trinky, de szép szemei vannak :lol: és milyen jól alszik :lol: és mikortól mentek babaúszásra?

Gyöngyi, én úgy tudom, hogy más a babaúszáson a víz minősége, hogy a bébik is belemehessenek. Más medencékbe csak 6 hó után javasolják.

Kép
domo
 
 


Ilona,

Köszönö, tünder vagy! :P Nagyon örülök, hogy nemsokara kezdesz csuriban mindenem erted! :D

Zel,

Köszi szepen ari vagy! :P Nemsokara a Te Lukacsod is ilyen csibesz lesz bar gondolom mar most sem unatkozol... :lol:

Odry,

Nagyon köszi neked is! :P Sajnalom a nem alvos ejszakat hat mint mondjak eleg szep kilatasok... :lol: 8) persze nem banom en csak legyen.. :D

Reni,

Köszönöm szepen! :P Nagyon sajnalom Niacskat! :( Hogy van most? Javult valamit a helyzet?

Domo,

Köszike!! :P Tiszta szivemböl kivanom neked is! :P Lili egyszerüen gyönyörü! :D

Tücsikem!

Nagyon szoritok ertetek, hogy minden jol alakuljon! :P Meghatodtam es pityeregtem is tenyleg csodalatos szülök vagytok le a kalappal elöttetek! :P

Trinky,

Edes, gyönyörüseges Lottikad van! Fotelben probaltad a szopizast? En az elejen mindig ott szopiztattam, ejszaka pedig az agyban.

Gyöngyi,

En az itthoni medencenkbe hat hosan belevittem igaz csak egyszer es rövid idöre. Szerintem attol függ milyen az a medence ahova mentek. Uszo pelus viszont mindenkeppen kell!

Boriskam,

Miert irod, hogy visszavonulsz? Szeretnek nagyon segiteni...

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Boriskám:
Te szoktad mondani indig Katának, hogy a csigaházból jöjjön elő...Most te is megúzódsz? :cry:

Reni:
ne hülyéskedj, nem kell utalni semmit, ajándék Niának :wink:

Zel:
Hát a 4 hónapot én is megvárnám a kóstoltatással, aztán szépen lehet neki adni :)

Trin:
Lotti mekkorát nőtt! :lol: A lábacskás képet megzabálom... :oops:

Gyöngyi:
Én is vacilátamk,hogy nyaralásnál bevigyem -e Bencét a vízbe, de úgy döntöttem, hogy be fogom.. A fejére vigyázok, neki nem nunusa van, ami fertőzés veszélynek van kitéve.. :roll:

Na mingyá keresek képet a pulyákról :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hali!

Elkéstetek!!! :lol:

Lukács épp az előbb evett kb 2 teáskanálnyi barackot! Csak úgy cuppogott! Fogta a kanalat, meg a kezemet, alig akarta elengedni. Aztán csak nyelt, meg vigyorgott! :lol: Nem szopi helyett adtam neki, hanem előtte kicsit...
Majd elkezdett berregni. Vagyis próbálkozik vele, csak úgy fröcsög a nyála! :lol:

mi két hónaposan úsztunk medencében. Igaz, alig használták rajtunk kívül. Akik még belementek, az két kisgyerek volt az anyukájával. Lukács lengő kukaccal úszott, de a DM-ben van pelus. Nekünk is kell majd venni, mert a jövő héttől reményeim szerint megyünk babaúszásra.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Na itt vannak a képek.. Mostanában kizárólag hasalós képeket tudok készíteni Bencéről... :lol:

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1246370028.8955.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1246370059.4842.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági!
Nagyon szépek ezek a gyerkőcök. Az első édi, két cumis.
Bencének milyen kis vörös haja van.
Nálunk is esélyes Petinek, mert nekem kiskoromban vörös hajam volt.
Annád hogy áll a bilizéssel?
Reni! Vasárnap megyünk és csütörtökön jövünk. (Azúr Hotelbe megyünk)
Odry! Siófokra megyünk most. Augusztusban pedig Zalakarosra.
Köszike a fürdős segítségeket.
Szerintetek a közel 5,5 kg-os Petire ráadhatok 7 kg-tól való fürdős pelust? Csak azunk van és nem akarok kisebbet veni, mert ugysem lesz elhasználva és ahhoz pedig egy kicsit drága hogy ott álljon.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Agi,

Gyönyörüek ezek a gyerekek! :P

Zel,

Latom Lukacsnak jo etvagya van! :lol: :wink:

Gyöngyi,

Szerintem siman ra'adhatod! Probald ra akkor rögtön kiderül. Az a lenyeg, hogy azert legyen annyira szoros a kis labainal, hogy ha esetleg kakil ne folyjon ki belöle. :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Gyönyörűek a gyerkőcök!!!

Hát csajok elfáradtam.

De kispocok ugyanolyan gyönyörű kisbaba, mint Csabi volt, csak persze fele akkora. Magához képest hatalmasak a kezei - mint Csabinak volt - és sok barna haja van. Pár percre apa is láthatta, mert a nővér kihozta az ajtóhoz és ablakon keresztül láthattuk. Elfért a két tenyerében.
Szerencsére itt nem kőkorszakiak a körülmények, így engem beengedtek etetésre - persze meghatározott időben és ideig, de legalább lehetőség van rá. Mindenki nagyon kedves volt, már kétszer én etettem. Először amikor megfogtam, szinte nem is éreztem a súlyát, olyan kis könnyűnek tűnt. Ügyesen és nagyon mohón megette a kajáját, aztán szundikált is tovább. Én meg egy órán keresztül tarthattam a kezemben és beszéltem hozzá, simogattam és énekeltem neki. Nagyon békésen aludt, közben még mosolygott is. Aztán a második etetésnél már nem is tűnt olyan eszméletlenül picinek. Ekkor kaja után még nézelődött kicsit és engem is jól megnézett magának, aztán aludt tovább. Elbúcsúztam tőle, mert a következő etetés pont fürdésidőben van, de holnap délelőtt ha anyósomék megjönnek, már megyek is a pöttömhöz. A drnéni szerint minden rendben van vele, nem is kellett lélegeztetni, nagyon ügyes gyerkőc és már elkezdett hízni. Akkor adják haza, ha eléri a 2300 g-ot. Most 1950-et.
Szívem szerint minden etetésre mennék, de azt nem tehetem meg Csabival, mert azzal gyakorlatilag eltűnnék az életéből, márpedig neki is nagy szüksége lesz a babusgatásra. Egyenlőre nem tudom elképzelni, hogy a hétköznapokat hogyan fogjuk megoldani, hogyan fog működni két és fél gyerkőccel az élet, de majd kiderül.
Köszönöm mindenkinek a szorítást, nagyon jól esett amiket írtatok, bár én úgy gondolom, hogy pusztán szeretjük a kisfiúnkat és a legjobbat akarjuk neki, márpedig mi lehetne jobb neki, mint a testvérével felnőni.
Na most aztán szép kis regényt írtam nektek.

tücsökbogár
 
 


Tücsi,

Nagyon örülök nektek es a boldogsagotoknak!!! Fantasztikus emberek vagytok!
Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Trinky! Gyönyörű babád van!

Tücsök! Hát, na hát a szívem... Nem jutok szóhoz.... Annyira biztos voltam benne, hogy minden rendben van...
Készülj fel, hogy a pocok már tudja, milyen jó szülei vannak, és két hét múlva. vagy még egy pici és vihetitek is haza. Ja, annyi idő alatt felrántja a hiányzó 30 dekát, hogy mehessen már veletek! Na beszélek össze-vissza, de úgyis érted....

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Tücsi:
hát sírtam rajtatok egy sort, hihetetlen és olyan jó, hogy léteznek még ilyen emberek,mint Ti! Nagyon megérdemlitek a boldogságot!
Na és hogy hívják az új kis jövenéyt??
Húúú..nagycsaládosok vagytok!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata!!!! A lap tetején láttam, hogy be vagy jelentkezve!!!!
Énekeljek???Csiga-biga gyere ki! :lol: vagyis gyere be!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?