Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Én 18-án csütörtökön kezdem a szurikat.
Baba nagyon jó, hogy ennyi tüszőcskéd van, gondolok rád sokat.

Móni!
Nagyon izgulok érted is, én nem bírnám ki a helyedben, de persze ezt mindenki maga dönti el.
Holnap kérlek írjál!!

Bibus!

Hogy vagy?? Jobb már a pocakod??

Noki! Jó nagy már a pocid, irigykedünk ám, de majd követünk Téged.

Tinkyb!

Téged is puszillak, remélem már nem is emlékszel a műtétre. Ha a kontorollon minden rendben lesz, mikor lesz a lombik??
detko79
 
 


Sziasztok,

minden ok, Ergam cseppet kell szednem, ami úgy érzem sokat segít a dolgon. Pocifájás nincsen, minden ok. Jövő héten kontroll. Szerencsére sok a munkám, úgyhogy minden energiámat a munkahelyi teendőkbe fektetem, mire hazaérek már kedvem sincs semmihez. Szépen lassan telnek a szorgos hétköznapok, de repüljenek is, hogy ismét eljöjjön a mi időnk :wink:

Puszika,
Bibus
bibus
 
 


Sziasztok Csajok
Én most elköszönök tőletek,mert van egy agyban gyenge nőci aki folyamatosan lesi minden lépésemet és "zaklat" ha megtalál!
Azt hiszem itt a babaneten is sikeresen megtalált és inkább elköszönök tőletek!
Amúgy Párom volt nője az illető :shock: Élete legrosszabb lépése ez a nő volt, legalábbis szerinte :D bízom benne,hogy ennél rosszabb lépései nem lesznek :D
Írjatok a mailemre és ott folyt köv ha szeretnétek!

Nagyon drukkolok nektek és foglak benneteket olvasni továbbra is!
noki&potyi
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat mindenkinek! Én és a pici jól vagyunk. Igazából semmit nem érzek, csak a melleim nőnek és fájnak. Kedden megyek a V. doki magán rendelésére. A 12. hétig két hetente fogok járni hozzá. Már táppénzen vagyok otthon. A héten ha sikerül bevezetjük az internetet otthonra, és akkor majd tudok sűrűbben jelentkezni.

Tegnap a Mamma Mia filmet végig bőgtem... :D Érdekes hogy az érzelmeimen nem tudok uralkodni.

Noki sajnálom hogy nem leszel már... :(

Puszilok mindenkit!
bobcsike
 
 


Sziasztok Lányok!

Megírná valaki, hogy mi a különbség az inszem és a lombik stimu között :?:

Andy, remélem tényleg elhagyott a köved! Az az áldott folyékony kenyér! :lol:

Baba, grarula a sok szép tüszőcskéhez, ez már majdnem egy focicsapat! További sok sikert :!:

Bibus, olyan jó olvasni, hogy ilyen pozitív tudtál maradni! Dupla csíkokat kívánok a legközelebbihez :!:

Bobcsike, örülök, hogy Te is és a baba is jól vagytok! Ezek az érzelmi hullámok legyenek a legkellemetlenebb tünetek a várandóságod idején. :) Mesélj majd magatokról :!:

Detko, köszi, a kedves szavakat! Csak ügyesen azzal a szurikkal :!: :lol:
Tényleg nem emlékszem már a műtétre, csak örömöt érzek, hogy túl vagyok rajta. „Piri”-re vagyok nagyon mérges, hogy miatta két héttel csúszik a kontroll, de már csak egy hét van hátra. Remélem jövő héten kiderül, hogy mikor kezdhetjük az inszem-et, lombikot nem engedélyezi a családi kassza, a műtétem elvitte az árát. Az Uram nagyon hisz az inszem esélyeiben, én még a spontán akcióban is reménykedem.

Móni, várlak a jó hírekkel! Mi volt ma a vérvételen :?:

Noki, sajnálom, hogy nem leszel már közöttünk! :cry: Szörnyű lehet egy ilyen őrült elől bujkálni! Sok boldogságot kívánok Réka baby-hez :!:

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Ezt kifelejtettem:

Detko, laptetős lettél! :lol: Hozzon szerencsét :!:

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

a HCG szint csak 22 ami nagyon alacsony valószínűleg csak biokémiai terhesség. Hétfőn megyek kontrollra. :(

Móni
móni101
 
 


Párom lecseszett ,hogy miért nem írok nektek emiatt?!
Azt mondta,hogy azért csinálja ezt ez a nő,mert látja,hogy menekülök!
Pedig nem menekülök......csak úgy vagyok vele,hogy okos enged.....
Vagy rosszul látom?!
Amúgy elmaradt ma az UH :(
Nem akar semmi összejönni mostanság :(

Viszont nagyon jól vagyunk hiába ilyen fránya mostanság az időjárás :D
Móni
Nagyon sajnálom :cry: ,de tudod nem feladni!!!
Detko
Nagyon mennek a drukkok!!!!
Bobcsike
Halkan,de gratulálok neked nagyon!!!
Trinkyb
Valóban nem 100-as a nő :D
És tudnék mit mesélni róla :D ki lennél akadva mennyire gáz!
Viszont nekem a legfontosabb az ,hogy várjuk a babánkat és a rosszat leszámítva minden okés! :D
Ha van kedved akkor majd írj!

Puszi mindenkinek!
És bocsi akinek nem írtam!!!
Moncsi
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Noki!
Szépen haladtok!
Szerintem se hagyd itt a barátnőidet egy őrült miatt! :wink: Az ex meg csak hadd idegeskedjen,hogy milyen szépen gömbölödsz és boldogok vagytok! :wink:
Szerintem csakazért is írogass.....ha eltűnnél,akkor olyan,mintha Te húzódnál vissza.Erre pedig Neked semmi okod,hisz te vagy nyeregben! :wink:
További szép babavárást! :D

Újdonsűlt kismaminak gratula! :D

Üdv. mindenkinek és további babásodást kívánok mindenkinek! :D

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok Lányok!

Ciris közlemény mindenkinek!!Fontos!!
Mint tudjátok egy ideje sajnos felemelkedtek az árak a C-ben,főleg V.doki ára (25%-kal!)Tájékoztatni szeretnélek benneteket,h EZ NEM V.DOKI DÖNTÉSE VOLT ÉS EBBŐL A PÉNZBŐL Ő NEM LÁT SEMMIT!!!Ezt azért osztom meg veletek,h ne pártoljatok el V.dokitól és a legfontosabb,mindenkit megnyugtassak!!


Nokikám!

Egy kis időhiányban szenvedek,de hétvégén feltétlenül szeretnék valamit írni Neked és párodnak!!Nem a nőciről van szó...


Remélem mindenki jól van!!

Kép
bandy27
 
 


Igazatok van csajok és szégyenlem is magam ,hogy ilyen vagyok aki inkább csendben marad!
Az a baj,hogy sokat idegeskedtem emiatt és féltem ,hogy ugyan ez lesz :(
De nincs ez!
Köszi nektek és a férjemnek!!!

Andy
Nyugodtan írj, bármiről is legyen szó!

Puszi mindenkinek!
És köszönöm!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi van Veletek? Olyan keveset írtok :!:

Andy, köszi, V. dokiról az infót! Én szeretnék kitartani mellette! :lol:

Ági, nagyon szép babák az ikreid! A nehézségektől eltekintve fantasztikus lehet „dupla adag” gyerkőcöt nevelgetni. :lol:

Baba, sok sikert a mai punkcióhoz! Mesélj majd, hányan lettek :?:

Detko, elkezdted a szurikat, hogy megy :?:

Móni, kívánom, hogy hétfőig még emelkedjen a hcg szinted :!:

Noki, ez az! Ne hagyd magad! Nagyon jó, hogy maradsz velünk! Az iWiW-en pedig van lehetőség jelenteni a zaklató személyeket. Örülök, ha segíthettem! :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Szia Tinkyb!

Igen örültem, hogy laptetős lettem. A szurik mennek, de nem vészes, már van benne gyakorlatunk, A férjem adja be reggelente. 29-én kell mennem vérvételre, 6-án uh-ra.

Móni!
Szorítok, hogy minden rendben legyen.

Baba!

Írjál mi volt a punkció eredménye.

Puszi mindenkinek
detko79
 
 


Lányok köszönöm a biztatást nem mondtam le erről a babáról, Cirisben a lányok nyugtattak, hogy láttak ők már 15-ös HCG-ből is babát.
Sok drukk mindannyitoknak!!!!!

Móni
móni101
 
 


Sziasztok
Egy gyors vizit ,mert a páromnak kell a gép :roll:
Csak egy képet szerettem volna feltenni nektek ,hogy lássátok milyen szép nagyra sikerült megnőnöm :D:D
Kép
33hetesen :D

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Nagyon dögös kis mami vagy, mindig várandósnak kéne lenned! :D

Móni
móni101
 
 


Noki, aszta, mekkora már a pocid! :lol: Nagyon csini vagy :!:
Hogy repül az idő, pár hét és Réka kibújik!

Lányok, meg ne fagyjatok! :cry:

Szép hétvégét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk!
Pénteken leszívtak 8 petikét, valószínű hétfőn lesz a beköltözés, bár én nagyon szeretném, ha szerdán 5 naposan lenne.
A petefészkeim igen meggyötörtek, fájnak. Ez meddig normális?
Meddig fájhatnak? Képzeljétek 9 emberkének volt pénteken punkciója. Azért ez nem semmi, sajnáltam szegény lányokat és persze a csodadokinkat, mert rengeteg dolga volt. A biológusnő Kati egy tünemény, nagyon fáradt volt ő is, de csak mosolygott és tündéri aranyos volt, én őt nem ismertem még személyesen, de maximálisan beleillik a csapatba. Lányok! Most kellene egy kis drukk, ezt a szörnyű arányt a táblázatba szeretném kicsit javítani. :oops:
Puszi mindenkinek, hétfőn este jelentkezem és addigra visszaolvasok.
Szép napot mindenkinek! Kép Kép Kép

Kép
baba1973
 
 


Baba!

Nem kicsit, nagy drukkot küldök :!:
Nagyon szorítok, hogy berajzolhassam Neked is a szívecské(ke)t a táblázatunkba :!: :lol:

Küldöm éteren az energiát: ++++++++++++++++++++++++++

Szép napot Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Szia Baba!

Nagy drukk neked és a baboknak. Hány petike termékenyült meg a 8-ból? A mennyiségtől és persze az osztódásuktól függ, hogy mikor kapod vissza. Ha 8 jött le akkor valószínű, hogy szerda lesz.

Móni
móni101
 
 


Baba
Nagyon és maximálisan mennek neked a drukkok!!!
Ügyesek lesznek a picik!!!!
Tinkyb
Bizony Rékus nemsokára itt lesz a karomba!
El sem hiszem, hihetetlen,de már várom nagyon.....és izgulok ,hogy mi lesz velem ha beindul a szülés! :shock:
Móni
Köszönöm ezt a szép bókot :D
Remélem hamarosan sok ilyen képet látunk majd mint amilyet Én is feltettem!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


A drukkot nagyon köszönöm!
A nyolc petikét kettéosztották, és a "természetesből" 1db termékenyült meg, az befecskendezősből pedig 3db. Igy sajnos nem valami jó az arány :cry:
Holnap, az-az hétfőn kell menjek értük, szerintem kettőt kapok csak vissza. V-doki a műtétem miatt nem szeretné a többes terhességet. Én bízom benne nagyon, azt csinálom amit mond, de titkon persze nem bánnám, ha ikreim lennének.
Holnap majd mesélek.
Sziasztok!
Noki!
Nagyon csini vagy!!! :lol:

Kép
baba1973
 
 


Sziazztok Lányok!

Bocsesz,h nem írtam a hétvégén,de sok dolgom volt és a mai napot is szeretném túlélni!!!DE MINDENKIRE SOKAT GONDOLTAM/GONDOLOK!!!


Baba!

Mennek a drukkok 1000-rel!!!

Móni!

Nagyon sajnálom,de tudom,h fel fogsz állni és minden rendben lesz!!!

Noki!

A válasz menni fog,ha minden összejön estefelé!!

Tinkyb!

Mosolygós szép napot!!


Megpróbálok még jönni!!

Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Sajnos nem sikerült. :(

Móni
móni101
 
 


Sziasztok Lányok!

Holnap jön valaki a Ciris-be? Tízre kell mennem, mert Juli felhívott ma, hogy szeretnék, ha a szerda délutáni időpontomat áttennénk már holnap délelőttre.

Noki, nyugi, a szülésen is minden ok lesz! :lol:

Andy, köszi a napi jókivánságaidat! Hova lettek a mai képeid :?: :lol:

Móni, NAGYON SAJNÁLOM! :cry: :cry: :cry:

Baba, mi újság Veletek, visszakaptad ma Petikéket :?:

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!
Tegnap beköltözött hozzám 3db gyönyörű albérlő. Most én vagyok a házinéni :oops: :lol: lesem a nemkimondott kívánságaikat, igyekszem nyugton maradni, és legalább 8 hónapig itt tartani őket. :wink: :D :lol: A pecó öszkomfortos, kaja, pia van, egyenletes hőmérséklet, vesére, hájra kilátás, szóval ideális lakás nekik. A tuningot utrogestan és duphaston formában bíztosítom felár nélkül, és repibe jár még a prednizolon és 3 naponta az ovitrell is. Szóval a szoba kiadó hirdetésem betöltve. :wink: :lol: :D VÉGRE!!!! :D :lol: :wink:

Kép
baba1973
 
 


Móni!

Nagyon sajnálom. Mondtak valamit, hogy miért nem tapadt meg a 4-ből egy sem?? Fognak Téged vizsgálni??

Baba!

Vigyázz a "gyerekekre". Már csak 2 hét és minden kiderül!!

Én továbbra is szúrom magam. Lányok!Ha már nem szedem a fogigátlót, de szúrom a suprefactot, akkor is meg fog jönni??

A prednisolon tablettát miért kell szednünk?? Én elolvastam a tájékoztatót, ez egy szteroidos gyógyszer, gyulladásra, allergiára való, nem értem, miért kell szedni??

Tudtok segíteni??
detko79
 
 


Móni
Annyira nagyon sajnálom ,hogy nem sikerült :cry: :cry: :cry:
Hogyan továbbot lehet tudni?
Detko
Prednisolont igen valóban egy szteroid gyógyszer és ilyenkor azért kell ,hogy nehogy valami baci, allergia vagy fertőzés legyen most így beültetés után előtt közbe!!
Én nem is tudom meddig szedtem?!
6-8 hétig???!!!
Baba
Nagyon drukkolok ,hogy jól érezzék magukat az új lakók a kecóba :D
Páromnak is megmutattam amit írtál és jó nagyokat mosolygott rajta!!!
Pihenj sokat és tessék jó sok fehérjét enni!
Én zabáltam a túrót,de amikor már meguntam akkor váltottam körözöttre :D

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lánykák!

Nokikám!

Egy pinduri türelmet kérk én is a válaszra,most is csak bekuksiztam,h mi van veletek!!!

Baba!

De szépen fogalmaztad meg a babák helyét,jót mosolyogtam rajta :D :D :D

Detko!

Már nem is olyan sokáig szurizod magad ugye??Hogy viseled??Ki adja be??Bocsika a so kérdésért!!

Tinkyb!

Lécci,lécci írd meg mi volt ma!!Nagyon várom,h mi van veled!!Ne csigázz...


Kép








Kép







Kép







Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

Baba házinéni, nagyon kedvesen leírtad a költöztetésetek körülményeit. Küldök egy nagy adag babaragacsot, drukkolok a Lányokért! A túró mellé még a tonhal áldásos hatásáról is hallottam.

Detko, Hajrá szurik!

Noki, lubickolós szép napokat Réka baby-nek is!

Bobcsike, minden rendben Veletek?

Andy, remélem Te is jól vagy! Köszi az érdeklődést, szóval ez volt ma:

Képzeljétek, meg vagyok dicsérve! Voltunk ma drága főorvos bácsinknál kontrollon, és uhu-n nagy megelégedéssel állapította meg, hogy elmúlt a hematomám, meggyógyult a méhem. Annyira őszintén örült Ő is velünk, hogy ilyen gyorsan jó lett az eredményem! Kezdjük az inszemet! Megkaptam a recepteket, a szurihoz a tollat. Holnaptól már szedem a pajzsmirigyre a gyógyit és ha megjön, kezdem a szúrni a puregont, és szedni a clostilt. Ma van a 14. házassági évfordulónk, ezért ez a mai esemény igazán szép ajándék nekem, nagyon boldoggá tesz.

Szép estét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb!
Nagyon köszi a petikéket, olyan jó érzés látni.
A vv 6.-án lesz.
A hasam fájdogál, de büszkén viselem.
Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkot.
A petikéim megmutatom, ha nem bánjátok. Kép

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok Lánykák!

Remélem mindenki jól van,vigyáztok magatokra!!

Kép








Kép








Pussz mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Baba, új lakóid hogy viselkednek, nem rendetlenkednek? A táblázatot javítani fogom. Örülök, hogy megmutattad a Petikék fotóját. A középső nagyon erősnek tűnik, tőle biztos megkapod előre a kilenc havi kauciót :!: :lol:

Andy, már megint aranyos képeket küldtél nekünk! Te is vigyázz magadra :!: :lol:

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!
Kihal a forum?
Mérgeztek?

Kép
baba1973
 
 


Baba
Milyen szépségesek a gyerekeitek!
A jobb oldali kisemberke nagyon kis erősnek látszik!
Majd kicsattan már olyan szép nagy :D
Millió hatalmas drukk!!!!
Pihenj sokat, egyél igyál sok fehérjét!

Nálam Rékával minden okés!
Sajna nem tudok más dolgaimról jót írni,rosszat meg nem akarok :D
Dokinál voltam és azt mondta,hogy 3hét múlva eldöntjük ,hogy szüljünk vagy még várjunk!
Csajok el sem hiszem ,hogy évekig küzdöttünk ezért a csodáért és most meg lassan a karjaimba tarthatom ŐT!
Nagyon kívánom mindannyitoknak ,hogy mihamarabb ezt a csodát átélje amit én fogok és jelenleg is átélek!

Millió puszi nektek!
Moncsi

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok, csatlakoznék, ha nem bánjátok.

Már jó egy hete rágódom, hogy nekivágjak-e a Ciris-nek. Már fel is hívtam őket, hogy tájékozódjak a várható költségekről, várakozási időkről, de hát értelemszerűen nem tudott mit mondani a hölgy így, hogy nem tudják mi van velem. Jövő hét után kell telefonálnom, ha akarom őket, mert most mennek konferenciára.
Szóval tipródom, mert nagyon drágának találom így, hogy lehet ezt olcsóbban is megúszni. :?
Viszon egyre jobban kezdem azt érezni, hogy az idő pénz és nem kellene már tovább húznom az időt állami intézményekben, ahol az ég világon nem történik semmi, csak az idő telik, elfogyott a türelmem.
Jelenleg a SOTE I. Baross utcai ARO-ban vagyok még hivatalosan, de terveim szerint oda már nem megyek vissza.
moncsi_73
 
 


Baba, úgy látom egyidősek vagyunk :lol: :lol: . Drukkolok a 6-i vérvételhez!!!
moncsi_73
 
 


Sziasztok!
De csend van itt..... :roll:

Gondoltam elújságolom Nektek is.
Nem tudom emlékeztek-e írtam régebben,hogy júniusban belevágunk a kistesóba.Na,ma délután teszteltem egyet és rögtön 2 csíkos lett.Tök erősen!Pedig még csak ma vagyok az ET. után a 10. napon.Hétfőn megyek a Kaáliba vv-re,már csak azon izgulok,hogy nehogy megint ikrek legyenek.
A "nagyok" így is 1,5 évesek lesznek,mire megszületik a tesó,úgyhogy elég lesz most 1 baba. :D

Mint tudjátok az ikrek a 6-ra jöttek össze,most meg rögtön. :D
És itt van,borul minden olyan szabály,hogy 1-2 hetet feküdni kell,meg semmit nem csinálni stb...Szerintetek én mennyit pihentem az ikrek mellett?Semmit.Feszt emelgetni kell a popsijukat,meg rohangálni utánuk,mert 2-en 2-felé másznak stb...
És tessék,itt a példa,hogy így is sikerülhet!
Úgyhogy lányok kitartás és tényleg nyugiban kell végigcsinálni!Én nem agyaltam,éltem a mindennapokat és nyugodt voltam.(Persze,2 gyerekkel a hátam mögött könnyű nyugodtnak lenni,de akkor is....akartam/akarom nagyon a 3. babát és csalódott lettem volna,ha nem sikerül)

Kitartás és drukk az akciósoknak!

Ági
pálgi
 
 


Moncsi73
Üdv a körünkbe!
Ha rám hallgatsz akkor nem gondolkozol azon,hogy kipróbáld e a Cirist!
Én azon emberek közé tartozom akiknek bejött,itt meggyógyítottak és lassan anyuka leszek, de amint olvashatod itt a fórumon, sajnos vannak olyanok is akiknek MÉG nem sikerült!
Ha bármi kérdésed van akkor tedd fel nyugodtan ,mert most pihenős időszak van ,de sokat szoktak írni ide a lányok!!!!
Sok drukk neked is!!!
Pálgi
Nagyon fantasztikus hírekkel jöttél :D
Gratulálok, persze csak halkan.....
Mi lesz ha ikrek lesznek?
Mennyi babát kaptál vissza?

Puszi mindenkinek!
És tényleg!!!!!!!!
Hol vagytok csajok?

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Ági!

Ez igen, gratulálok :D De jó!!!! Csodás :D
Igen, van ahol kimondottan mondják, hogy nem kell feküdni, mert kell a vérkeringés.
Ismerek olyan lányt is, aki beültetés után egyből sielni ment és sikerült neki.
Ha megint ikrek lesznek :lol: :lol: akkor felkötheted a gatyaszárat!
moncsi_73
 
 


Sziasztok!
Ma mégiscsak elmentem vv-re.Ma vagyok a 11. napon és a hcg-m:457! :shock: :D :?
Megint ikergyanús vagyok. :roll:
2 hét múlva uh....azért remélem 1 baba marad.

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok Lányok!

Moncsi73, légy üdvözölve itt a topikon! :) Mesélj majd magadról! V. dokinál megbízható kezekben lennél.

Ági, gratulálok a magas hcg szintedhez! :)

Remélem, ezzel a képpel felvidítalak Benneteket egy kicsit!
Íme, családunk új pici tagja, egy csöpp golden retriever csajszi. :lol:

Kép

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

A Magyar Nemzetben jelent meg egy cikk azt hiszem a tegnapiban, hogy Vereckey és Kosa doktor kilepett a Cirisből. A tulaj nézeteivel nem tudtak osztozni. :(

Móni
móni101
 
 


Sziasztok Lányok!

Móni, köszi!

Küldöm a cikk linkjét, amiről az előbb Móni értesített minket:
http://www.weborvos.hu/lapszemle/sajat_ ... et/137134/

Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Köszi az infót. Na ez szép, most aztn végképp nem tudom hová menjek :(

Egyébként 2006. január óta próbálkozunk. Apa rendben van, már többször is volt spermavizsgálat.
2007. év elején hormonvizsgálat keretén belül kiderült, hogy kicsit magas a prolaktinom, kaptam Bromocriptint kis adagban, és a következő hónapban sikerült, pozitívat teszteltem. De sajnos nem sokáig tartott, mert méhenkívüli lett, ki kellett venni a jobb oldali vezetőmet.
2008. januárban volt HSG-m, a bal oldali átjárható. Azóta semmi.

Jelenleg a SOTE I-re jár(tam)ok. Még nem volt stimulációm, nem jutottam el odáig. Most intézetet keresek, ahol folytathatnám.....
moncsi_73
 
 


Sziasztok!

Most jövök a cirisből, ott az asszisztens lányok nem tudnak semmit a dokik kilépéséről, mert az egyik lány pont rákérdezett. Most külföldön van V.doki, ha 3-án kilép, nem tudom 10-én ki csinálja nekem a punkciót. Na még ezért is izgulhatok.

Moncsi! Üdv a körünkben, azért gyere és beszélgess velünk, mégha nem is a cirist választod.

Ma reggel nagyon sokan voltak egyébként vérvételen. Délutántól szúrom a puregont is.

Pálgi! Gratulálok!!

Puszi mindenkinek
detko79
 
 


Sziasztok lányok!
Egy kicsit eltűntem,de nálam minden rendben van. Olvastam én is a híreket a Cirisről és V.dokiról. Egyből felhívtam őket, de sajnos csak nekem is azt mondták amit Detko írt. Szerintem 3-a után fogunk többet megtudni! Remélem csak "kacsa" az egész. Ha pedig nem ,nemhiszem, hogy cserben hagy bennünket a mi V.dokink!!!

Pálgi! Graulálok én is neked!
Azért ezt nem kellene írnod egy másik fórumon!
Ciris:Először vita alakult ki ott köztem és az ottaniak között,mert megkérdeztem,hogy mi a fenének járnak oda?Egy rahedli pénzt elköltenek egy kétes,hírhedt intézetben egy kókler dokinál.Aztán megbékéltünk,próbáltam segíteni Nekik,de sokszor csak fogom a fejem,hogy mik vannok ott.
Mi sem ócsároljuk a Kaáli intézetet, pedig hidd el lenne miért! Nekem 10 évem ment rá az ő felelőtrenségükre!!!
Mi megbízunk ebben a "kókler" orvosunkban, és lám sokunknak sikerült babát csinálniuk, akik más intézetből kiábrándulva jöttünk át! Mellesleg mi sem megyünk át a Kaális fórumba "jópofizni", aztán a hátuk mögött meg "köpködni"és megírni, hogy mik vannak ott azon a fórumon!!!!
Olvassál bennünket, megköszönjük ha megosztod velünk a történéseket, csak légy szives ne szidd azt az orvost és az intézetet, úgy,hogy nincs összehasonlítási alapod! Nekem van, és hidd el ordító a különbség a két intézet között!!!!

MIndenkinek sok puszi!!! Hugi.
hugi206
 
 


Egyetértek Hugival!!

Velem sem nagyon törődtek a Kaáliba, hiába mondtam, hogy méhsövény gyanúm van, azt mondták ők nem látnak semmit, semmi megelőző vizsgálatra nincs szükség. Persze, hogy volt sövény és persze, hogy elvetéltam, semmi esélyük sem volt a babáknak továbbfejlődniük. ennyit a Kaáliról...
detko79
 
 


Sziasztok Lányok!

Kész ideg lettem!!

Pálgi!

Megkérdezhetem,h mi a fenében segítettél Nekünk??Semmi rá utaló jelet nem vettem észre,a jó szándék is marha távol áll tőled!!Megint csak megalázni tudod az intézetünk és a szeretet dokinkat!!Mi is átmenjünk a te fórumodra szitkolózni??Tulajdonképpen mit akarsz elérnií??Mi kitartunk a végsőkig és mi EMBEREK vagyunk,akik nem gyűlölködünk.Már ne is haragudj,de vagy békén hagysz örökre bennünket vagy vállald a következményeit!!!Menj vissza a saját oldaladra és ott papolj!!!Nagyon elegem van belőled!!Egyébként is,mit keresel a mi oldalunkon??????


Én lánykáim!!

Megvan a szakvéleményem,augusztus elején lesz a kőtörés!!Juhéé :D :D

Mindenkinek sok-sok pussz és ölelés!!!

Andy
bandy27
 
 


Nem értelek benneteket. :roll: :lol:
Nagyon jól tudtátok,hogy mi a véleményem a c-ről,a működéséről,a Ti szeretett "dokitokról"!Ezt korábban nyíltan leírtam,megvitattuk....stb...Máshol nem mondhatom el a véleményemet?Ez itt egy nyílt fórum.Nem a hátatok mögött tettem.
Ha visszaolvasol és van szövegértésed,akkor ki tudod olvasni,hogy adtam tanácsokat,segítségeket! :wink:

Mindegy,Ti vagytok a gyöpösek és röghöz ragadtak....most már azt mondom,hogy szenvedjetek csak....

Én már elértem amire egy nő csak vágyhat,sőt annál is többet! :D Én boldog vagyok,hisz újra egy/vagy kettő életet hordok a szívem alatt és ez a lényeg!!!

Ági
pálgi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?