Új privát üzeneted érkezett!

kata, mert januártól ezt tesszük, igaz szerintem nem találtuk el a középidőt...és talán nem is volt megfelelő a peteérésem.. de emiatt most is az van bennem, hogy nem fog sikerülni.
te nagyon ari vagy :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


azt hiszem lassan dukál egy nyaralás, meg is szervezem júli közepére......ha lesz rá pénz ha nem.. :oops:

Kép
Kép
piciboris
 
 


bocsi csajok, de ezt muszáj.... :oops:

Leraktam legkissebbiket a játszószőnyegre játszani, kijöttem a fürdőbe, és mire visszamentem, ez fogadott:

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1244131032.3032.jpg[/img]

A kis dzsungelharcos elindult kifelé a szobából :lol:


Ezt meg csak úgy:
[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

mágnes ne izélj már ez tök jó 8) :lol: Bence nagylegényed nagyon 'gyors fejlődik :lol: annyira cuki, kis huncutka :lol:
hát anna...kérem...egy gyönyörű lány, annyira szép arca van, szeretem látni :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Mágnes :D :D :D olyan mintha Bence a tv-t nézné :lol: :lol: nagyon édesek a gyerkőcök.

Boris, ne görcsölj légyszi. (de utáltam mikor nekem ezt mondták......)
Szervezd a nyaralást, hová szeretnél menni?

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!

Odry küldött képet Bálintról!!!!!

Kép

és az összehasonlítás kedvéért... Dávid anno....

Kép


naggggyyyyon édesek :-)

Kép
Kép
Ági279
 
 


Ági köszi a képet, sajna én nem tudtam letölteni az mms-t..

Odry most írt, hogy sok összenövése lett az első császárnál ez volt a gond :cry: eléggé kivan majd még ír :roll:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nagyon szívesen!!!!! Ugye mennyire egyformák???? Legalább is nekem....

Kép
Kép
Ági279
 
 


édes bátyómért kérlek benneteket, szorítsatok...gyomorműtétje volt reggel..elvágtak valamit most 3 órája műtik.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám,
jajjj! :shock: Az Égiek vigyázzanak rá!! Biztosan minden rendben lesz!! Puszillak és szorítok!
katata
 
 


Odry Drága,
mintha ikreket szültél volna, csak egy pár hónap különbséggel!! :lol:
Gyors gyógyulást Neked!
katata
 
 


Sziasztok!!!!

Odry! Hatalmas gratula Bálinthoz! Azért nem semmi csaj vagy, hogy két egyforma fiút tudsz szülni, úgy hogy nem ikrek.... :lol:

Katám! Tiszta szívemből sajnálom.. Úgy kergettem feléd a gólyákat. Egyik szintén lombikos barátnémnak most sikerült, és bíztam, hogy te leszel a következő...
Progiszuriból nekem is kettő ampulla volt naponta bökve. Ráadásként napi 3x2 utro is volt a programon.

Picibém! Ha elöntött a tojásfehérje, jó nyomon vagytok a kistesó felé. Egyébként nem csak pont félidőben kéne ám arra tesókára rádolgozni, hanem már jó pár nappal előtte, minden másnap. Aztán még utána is, ki tudja! :lol:

Mágnes! A fiad tiszta apja. A lányod meg egyszerűen gyönyörű.
Elmászott a kis kalandor? 4 hónaposan?

Mi megkaptuk a kéthónapos szurit. Hát jaj, nagyon sírt a szentem. Ketten fújtuk az arcát, hogy vegyen levegőt. Én belül sírtam, mint a zápor, Lukács előtt nem tehettem, nehogy megijedjen. Volt egy kis hőemink utána, de semmi vészes.
Most pedig a csípő uh kontrollján voltunk. Drágám alig egy-két héttel volt idősebb a többieknél, de látványos volt a különbség. Mindegyik pici, mint a kis krumplik, gombócban anyucijuk mellére bújva aludtak. Én kincsem kifelé fordítva, hogy lásson mindent, futott a kezemben, csak úgy kalimpált a lába, meg vezényelt is rendesen és boldog-boldogtalanra vigyorgott azzal az édes kis fogatlan vigyorával. Na lett is mindenki boldog. Ezen felbuzdulva még dumált is egy kört mindenkinek, aki körülöttünk állt. Volt he, hö és hágn is. Aztán végre mi következtünk és a doktornő nem értette, mit keres egy 4-6 hónapos gyerek ott. Mire mondtam, hogy csak kettő és fél hónapot töltöttünk be...


Borcsám! Szorítok! Nem lesz semmi baj!!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


katám, nagyon aranyos vagy, hát teljesen felvágták, nagy műtétje lett kiszedtek egy 10cm-es cisztát, most intenzíven van, de nagyon féltem...

zel, de jó, hogy jössz, annyira szeretném látni, ölbekapni Lukácsot, hogy már ez őrület :lol: :lol: úgy elképzeltem a szitukat és jót mosolyogtam (most csak erre vagyok képes).
köszi!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jaj, de messze vagy Borcsám! Pécsen még simán tudnánk egy jót randizni... Mint anno...

Nem lesz semmi baj Bátyáddal!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, mondd azt a kis szőke gyereket, aki eddig a képeiden volt hová dugtad? Ezt a kis barnát biztos te is a szomszédból kaptad kölcsön. Úgy látszik tanulsz mágnestől, ő is képes volt a fotó kedvéért kölcsönkérni egy másik porontyot:wink: :D !

mágnes, akkor mostantól jobban kell figyelni a csönd van a gyerekszobában! :D

trin, klassz, hogy nincs szükség semmiféle kínzóeszközre, és köszönöm!

boriska, gyors gyógyulást kívánok a testvérednek!
Most akkor, hogy Lujzi elindult már nem is kell menni tornára ugye?

domo, raktározom az infókat :P .

Pusza csajok, szép napot!
bbilona
 
 


Iszonyú migrénem van hétfő óta. :? Tud valaki valami tuti ötletet, ami nem gyógyszer? Az ugyanis nem használ.... :roll:

Boriska,
mi hír bátyádról?
katata
 
 


Zel,
tüneményes ez a legény! 8) Én is nagyon szeretem, mikor kifelé van egy baba és kalimpál minden tagja! :lol: :lol:
katata
 
 


Zel!

gyönyörű Lukács :lol: Most még annyira nem veszik fel a szurit,még az
anyuka jobban fél/Mint pl én/
Amikor már nagyobbak akkor már be se akar menni.
Niát 3-an fogták le :oops:

Jucmuc!
Akár az én lányomat jellemezted volna egy az egyben :lol:
Nagyon édes huncut tepertők!

Odry!
Nagyon szép a bébi :lol:

kicsiboris!
Jobbulást a tesódnak!!!!
Miért kellett megműteni?
m. reni
 
 


tök ideg vagyok, semmi hír a bátyámról, felesége reggel óta bent van nála.. éjjel még altatták...
hasnyálmirigy gyulladása volt, ennek szövődménye lett 7 db ciszta, azt akarták, hogy a 7-et összefűzik és a gyomorba vezetik, hogy 'elfogyjanak..de elb..ák a műtétet ezért kellett felvágni, iszonyúan félek..

kata, nekem az algoflex forte használ a migrénre, neked nem?
hát más...nem a vérnyomásoddal van valami? lehet, túl alacsony, akkor egy kávé, fekete tea? mérd meg ha van mérőcéd :shock:
nekem minden bajomra valamelyest használ egy jó meleg füdő :wink: meg igyál sokat...nemtom..

zel drágaságom, hát messze kerültünk az már tuti...sajna...
de lehet, megoldom valahogy :lol: :lol:
köszi, nagyon tartok ettől a bátyóm féle dologtól..

ilonkám, aranyos vagy.. :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


kicsiboris!
Próbálj megnyugodni,tudom nehéz.
Nem kis műtét volt,de biztosan hamarosan jobban lesz a bátyód.
gyors felépülést kívánok neki,!!!++++++++++++++++
m. reni
 
 


reni az a gáz, hogy két helyen kilyukasztották a gyomrát...próbálok megnyugodni...de senkit nem lehet elérni, bátyám mobilja folyamat foglalt, otthon nincs senki...

Kép
Kép
piciboris
 
 


kisciboris!

jaj szegényke! :roll: :roll: Nem tudom,hogy emlékszel-e,de
apukámnak 1éve nagyon komoly hasi műtétje volt.A köldökét
is eltávolították,hatalmas vágás van rajta.Nagyon nagy darab ember,de elég hamar felépült.
Nem tudtok valahogy bemenni hozzá??
Ha személyesen látnád bizti megnyugodnál.
m. reni
 
 


reni nagyon jó, hogy vígasztalsz, Lujzi alszik, apa az emeleten dógzik én meg egyedül ezzel...szóval Németországban élnek, és Regensburgban van a klínikán, de mondtam a páromnak, készüljön, mert ha gáz lesz megyek ki :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska,
van híred bátyádról :?:
katata
 
 


jajj köszi csajok, nnna!! megműtötték és a körülményekhez képest jól van, 10 infúzióra van kötve :shock: és 6 zacskó van kivezetve ahol a genny és egyéb kijöhet :cry: még nagyon féltem, 2 napig intenzívn van. de ez már jobb mint a bizonytalan, köszönöm nektek az aggódást.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Huhh, Boriska, akkor most már biztosan minden rendben lesz. :D Mielőbbi gyógyulást neki!!! Próbálj meg Te is megnyugodni kicsit, bár tudom, hogy nem könnyű.
katata
 
 


kicsiboris!

Igen a hasi műtéteknél ez az eljárás!Most már minden rendben
lesz,gyors felépülést a tesódnak++++++++++++++

Csajok!
Mindenkinek kellemes hétvégét!!!!
:lol:
Debrecenbe nagyon rossz az idő :roll:
m. reni
 
 


Sziasztok!
Boriska! Gyors felépülést kivánok a bátyádnak!!
Odry! Gratulálok nagyon szép a kisfiad!
Ági! Nagyon ügyi már Bence és Anna milyen szép!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


mindenkinek köszi a drukkot, remélem is hogy hamar felépül :!:

mi meg hajrázunk apával :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Elöször is köszönöm a sok gratulációt és minden mást!

Akkor bele is vágok a lecsóba..... kicsit lehet hosszú leszek, de van miről írnom.

2009.06.03. reggel 6.00kor felvettek a szülészeten... szokásos tortura....előkészület, majd a mütőasztalon ülök és az anesztes kezdi, kezdené az érzéstelenítést. Spinált adott, amit Dávidnál is. Persze az ember izgul és maga a környezete is idegesíti, frusztrált egy helyzet, úgye. Nem baj én veszem a levegőt és arra gondolok, mindjárt túl vagyunk rajta és Bálinttal rendben legyen minden. Kapom az szurit a derekamnál, majd a spinált szurkálja.... kb 20 perc volt mire megtalálta és normálisan beadta. E közben egy szép nagy darab ember rámnehézkedett, mert nem jól tartom magamat. Folyt rólam a vízés alug kaptam levegőt...pánikolni kezdtem. Kb a lapockám aljáig szúrt, ami igen magasan van és hát lejebb kéne az az érzéstalanítés. Na, majd miután már le is toltak, hogy nem jól tartom magamat, mondtam, hogy adjanak már egy kis szusszanásnyi időt és rajta újra. Na akkor sikerült is. Ott rontodott el a dolog, hogy amikor felülsz és a talpadat teljesen le kell rakni, vállakat leereszteni és cicahátat csinálni, mindezt terhesen :shock: na és jött agy nő, aki az anesztesnek segítkazett és a hasamat elkezdte befelé nyomni, hogy nem vagyok elég domborúúúúú, na ezt nem kellett volna. A dokim a nagy csipesszel amiből már kiszáradt a jód, a sarokban gugolt és rázta a fejét. Hát én inkébb mondtam volna, hogy üssenek agyon.
Szóval a sikeres érzéstelenítés útán gyors felfektettek én össze szedtem magamat szépen.... mire is lenyugodtam volna, érzem, hogy alig kapok levegőt és mikor ez rámjött a dokim és a mütősnő szabájosan elkezdtek réngatni, cincálni és épp hogy nem feküdtek rám. Gondoltam, na most emelik ki a fiamat, mire is megszólal a dokim, hogy hát ez nem lesz egyszerű kiemelés,mert összenővések vannak :shock: Na a víz megint levert és azt hittem ott ájulok el és hát minden rámtört.... szívem szerint ordítottam volna és felugrottam volna onnan, szabályosan halálfélelmem volt már :cry: Na aztán megszolalt a mütősnő, hogy mindjárt kint lesz a fiam és látszik már hogy hajas baba.... na akkor megint erőre kaptam és türtem. Majd tényleg pár pillanat és sírt a drágám, velem együtt ( mint már most is)

Felkerültem a mütős osztályra és ami ott zajlik... kaptam az infuziót és amikor lement a 3 líter ki is ment az érzéstelenítés és jöttek adták a fájdalom csillapítot. Lefolyt az is és már majdnem aludni is bírtam volna,mikor jön a másink nővér és benyomja az infúziósan az oxitocint.... Amit Dávidnál orrba kaptam, most meg valami nagyon erős, mást. Ennek a következményét 15 percen belül élvezhettem és kb 1,5 óráig potyogtak akönnyeim és jajgattam, mert mindenm görcsölt. Rosszabb volt,mint vajudnom, anno.
Nővérkék... hát ezt múszály és ilyen, türjek. Mire én....oké de máskor nem volt ez ilyen.
Jött a dokim, hála és mikor is el lett mondva neki akezelésem, lebaszott mindenkit és azonnal adott egy kábitós érzéstelenítőt, mert hát nem jól tették a nővérkék a dolgukat. Előszőr is, miért kaptam fájdalom csillapítás után rögtön görcsöt okozó szert?????
Gondolom a 4 nővérke nem komunikál egymással és hát hol ez jött, hol az :x
A fájdalmamim sokkal nagyobbak, mivel az összenővések voltak. Ez attól alakult ki, hogy hajlam... állítólag. A hast követő zsírréteg és a belső szervek köztött van egy vékonyabb nyákos valaminek nevezett dolog és ez nőtt a méhemhez, ahol vágatk anno . Valhogy így tudnám leírni,amit a dokimagyrázott. Sajnos most is számítani lehet rá, de végül is élni lehet vele..... Na ettől fájt jobban a hasas a Dávid születése útán is sokáig éreztem és hát most a várrandóság alatt.

Miútán letelt 12 óra, vittek fürdeni ( vittek volna ) .... hát nem épp akkor, hanem este 11 kor,amikor én még mindig nem aludtam semmit. NAgy élmény volt :( :evil:
Másnap reggel kivették a katétert és szevasz menj!!!!!!!!! Levittek a gyerekágyra is, mondjuk annak örültem. Na ilyenkor már vártam, hogy jobb és erősebb leszek, de nem. Mivel ott volt a fiam is és csak intéznem kellett, 4 óra múlva össze estem....
Fájt a hátam, de kegyetlenül és a mellemtől lefelé, mintha fejtenék le a húsomat, Szörnyűűű Jött a doki, mondom mi van. uhra vitt, majd beszélt az aneszetesel, mert mondtam, hogy minden egyes szúrka helye fáj.
Kiderült, hogy hát persze ez attól van, mert legalább 25ször megszúrt és hát az izom, meg stb és hát csak ment egy kis anyag is. Még jó, mondták, hogy nem fulladtam meg a mütőben, mível olyan megeson is szúrt. NA ismét kábítós fájdalomcsillapítás és nem mehetek hazta, csak ki tudja,majd, ha erős leszek és fel tudom venni a fiamat.
Nem örültem..... eszembe jutott, hogy csak besazélek a dokimmal, hogy írjon ilyet otthonra és majd otthon szedem. Igen, de kiderült, hogy akkor nem szoptathatom a kicsit... Addig kutattak míg rátaláltak egy kúpra és azt írtak fel,mert azzal szoptathatok.
Így tegnap hazajöttem. Itta családom és segítenek felváltva. Kúpot nem használom, bírom a fájdalmat és minden nap jobb...
A fátam rettenetesen fáj a hasam meg úgy mint az elsőnél már végre.

Dávid fiam egy anygyal! Nagy szeretettel fogatta a tesót és annyira gondoskodik róla. Ölelgeti, puszilja, simizi és mindent oly ovatosságel, hogy le vagyunk halva neki, mert nem is mondtunk és mutattunk neki semmit.
Majd küldök képet borisnak.

Bálint is nagyonjó fiú! Eszik alszik. Tegnap egész nap aludt, hogy haza jöttünk és féltem majd éjszak a mi lesz, de nem. 2.15kor kelt enni és 7.30ig nyomtuk a szunyát. Most már nem kap csak 1-2 evésnél pótlást, de napok kérdése és a tejem is elég lesz, mert hála az is jöttmár az 2. alkalommal, hoyg szopiztunk.

Kicsit hosszú voltam, bocsi. Nem olvasom vissza a helyesírási hibáimat :oops: elég volt ennyit itt ülnöm és kassan Bálint is eszik.

Puszi mindenkinek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Jesszus Odry!! :shock: Ez elég durván hangzik. :? Ennyi minden borzalom!!! De a lényeg, hogy végre otthon vagytok és kezdenek megnyugodni a dolgok és te is szépen gyógyulgatsz. Próbálj meg sokat pihenni és erősödni. Sok puszi Nektek!!
katata
 
 


Drága Odry, hős vagy!!!! Most tudom csak értékelni, hogy milyen sima szülésem volt. Nem semmi amin átmentél, de végre ott szuszog a karodban Bálint. Remélem hamar felépülsz, és most már minden oké lesz.

Zel, tündéri a gyerkőc :D :D Ez az oltás úgy látszik hasonló reakciót vált ki minden gyerekből. A pneumococcus ellenit is beadattátok?

Boriskám, nagyon szorítok, hogy bátyuskád minél hamarbb meggyógyuljon.

Lányok én megalapítom a "szoptatásban megzakkantak" klubbját. Lotti az oltás után 4 napig alig szopizott, de szó szerint alig. Kb.:200-at. A hajamat téptem. Már a tápszeren gondolkodtam (Mágnes elolvastam a blogodban az ide vonatkozó részeket - teljesen igazad van), egyfolytában fejtem, rémeket láttam.... arra gondoltam, hogy éhen pusztul, kiszárad, és egyebek. Én csak gyömöszöltem a szájába a "kaját" ő meg sírt. Erre szombat reggeltől jobban eszik, viszont már csak ötször egy nap, és akkor sem túl sokat. Az biztos, hogy nem egy pufók baba.
Viszont, ahogy elkezdett enni, úgy nem alszik napközben. Tegnap kb. fél órát aludt egész nap, és délutántól egyfolytában sírt a fáradságtól. Hiába volt minden igyekezetem, befuccsoltam. Este kilenckor levittem még sétálni, utána fürdés után evés nélkül elaludt, és négykor úgy kellett keltenem, mert ömlött a tejem.
Szóval az idegeim gallyra mentek. Persze a férjem osztja az észt, hogy ne idegeskedjek, ne aggódjak, fog egy kalapácsot és annyi a mérlegnek..... ettől csak még rosszabb.
Akkor jobb egy kicsit amikor ránézek erre a kis csomagra, és látom, hogy milyen szép kis csöpp lányka, na akkor megbocsájtom minden dobhártyaszaggató ordítását és csak imádom. És remélem, hogy nem okoztam neki maradandó lelki sérülést azzal, hogy ideges voltam, és egy internátust helyeztem kilátásba, ha iskolás lesz :lol: :lol:

Ja, és a nem alvás és sírás ma is folytatódott, mígnem beültünk a kocsiba és a város legrosszabb útjain rázogattuk ki magunkból a lelket, míg Lottikám édesen szunyált.

Hát hol van a korábbi vízióm, hogy ruganyós léptekkel tolom tűzpiros babakocsinkat, benne a vigyori kisbanyámmal???? :lol: :lol: (Ezt írtam be korábban a várandós naplómba, amikor "milyennek képzeli az anyaságot" című részt taglaltam.)

Na de ez nem panasz akart lenni, hanem csak úgy jó kiadni magamból.......

KépKép
trinky
 
 


trin, emlékszem amikor mágnes is hasonló dolgokkal küzdött, aztán názd meg Cacát micsoda gyönyörűság cseperedett belőle. A te leányoddal sem lesz ez másképp. Idegességre meg szeretettel ajánlom a citromfű teát. A gyerekek sokkal jobban tudják mire van szükségük.

boriska, remélem a bátyus már sokkal jobban van, és megnyugodhattok végre!

odry, te tényleg egy hős vagy! A gyerekeid mint két tojás, igazán megérte. De nagyon sajnálom a rossz élményt, az ilyen kontárokon először ki kellene próbálni amit csináltak veled, aztán meg elküldeni utcát söpörni.

Szép hetet lányok!
bbilona
 
 


Odry!
Nem semmi amin keresztül mentetek. Mielőbbi felépülést kívánok. A kisfiad pedig gyönyörű!

Kata!
Sajnálom hogy nem lett igazam. De ki kell tartani.

Boris!
Remélem hogy jobban van a bátyád! Apával meg tessék szorgoskodni és nem negatívkodni itt! Egyszer már összejött spontán, sikerülni fog!

Trin!
Még csak 9 hetes Lotti. Nálunk az első három hónap volt kemény, akkor sokat sírtam Csabival együtt, mert úgy gondoltam, hogy biztosan bennem van a hiba, hogy nem tudok rajta segíteni, meg különben is egy kínlódó baba látványa nagyon szívfacsaró. Aztán szinte egyik pillanatról a másikra múltak el a pocifájós, sírós, nem alvós napok és beállt a napi ritmusunk. Azóta a világ legnyugodtabb és legédesebb gyerkőce az én kisfiam. És hogy megnyugtassalak, nem okoztál neki semmi lelki károsodást, sőt hidd el, hogy ő érzi a te szeretetedet és törődésedet, amit meg is fog hálálni. Amúgy meg ha mégsem lesz tejcid, egyáltalán nem olyan szörnyű dolog a tápszer.

Rólunk:
Csütörtökön voltunk Bubikát kukkolni, aki felturbózta megát és 3,6 cm-re növekedett, tehát a pontos terhességi korom akkor volt 10 hét. A vonalzóm eddig sem számolt jól. Dec. 30-ra vagyok kiírva. Szóval Bubikánk kapálózott a kezével-lábával, meg forgolászott, imádtam.
Aztán a nagy örömre ott maradtunk a Balcsinál hétvégére. Természetesen ramaty idő volt, alig tudtunk kimozdulni, de azért jó kis kikapcsolódás volt, és anyumékkal is lehetett egy kicsit CSabi. Olyan édes volt, annyi puszit osztogatott mindenkinek, hogy csupa nyál volt mindenk. Most ez az új szokása - nekem nagyon tetszik. Ja, meg úgy gondolja, hogy már igen nagy fiú, úgyhogy egész nap azon dolgozik, hogy egyedül akar állni, kapaszkodás nélkül. Ennek jópár kék foltocska a következménye, de nagyon kitartó.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Ilonkám nem tudom, hogy ihatok-e citromfű teát, mindenestre magnéziumot szedek. A legjobb egy jó alvás az idegekre, ami hellyel-közzel ma meg is volt, úgyhogy tele vagyok energiával.

Tücsi, persze, hogy nem szörnyű dolog a tápszer, csak tényleg az van amit írtál, hogy rossz látni a kínlódását, rossz a tehetetlenség. Rossz a nyomás mindenhonnan, hogy nem szabad hagyni sírni, rossz, hogy szinte már fanatikusan nyomják az ember lányába, hogy szoptatni kell.
Tegnap este viszont döntöttem: itt az ideje, hogy komolyabban vegyem a napirendet. Evés, játék, alvás. Persze továbbra sem fogom hagyni sírni, de ha kicsit sír nem fogok a kardomba dőlni, hogy milyen rossz anya vagyok.
Most jutottam el odáig, hogy úgy csinálom, ahogyan a megérzéseim diktálják.
Ezt megerősítette az is, hogy Lotti 7 órát aludt északa, utána még 3-at lehúzott, egész délelőtt mosolygott, még szopi közben is huncutkodott, most meg itt horkol a kendőben. Kipihentebb vagyok és bizakodó.

De jó lehetett látni Bubikát :D :D szépen növekszik a drága. Még pár hét és lehet látni, hogy fiú vagy lány, meg persze a legjobb amikor már érzed is, hogy forgolódik :D :D
Csabi nagyon ügyes, hogy ilyen kitartó.

KépKép
trinky
 
 


köszike csajok, bátyóm jobban van, már nincs intenzíven :lol:

odry, hát igen. te nagyon-nagyon jól elviselted Bálint születését.
azt hiszem én nem bírtam volna ki....és ahogy a csajok írják, én is összerakhatom a két melsőt..neked ez nagyon rossz lehetett én amikor olvastam, hogy a lapockádnál bökdöstek, megdöbbentem, ez az anesztes ért egyáltalán ahhoz amit csinál???basszus... :cry: :oops: ezt nem kb. derékmagasságban keellett volna beadni :?: durva...és még szerencse, hogy te bírtad és nem ájultál el közben :shock: na most már annak örülök, hogy otthon vagy, sokkal gyorsabb lesz a gyógyulás, a hátadra nem lehet valamit kenni hogy ne fájjon? nagyon édes srácaid vannak, puszika, várom a képeket :lol:

trin, húúú én elhiszem, hogy kiidegelted magad.....Lujzi születése utántól nem akart enni, sárga volt ezért állandóan aludt...én is ki voltam bukva, tudom milyen rossz érzés amikor nem tudunk nekik úgy segíteni ahogy érezzük, de te kitartottál és nagyon jó anyukája vagy a kis Lottinak hiszen annyit aggódtál most is :!:
és nagyon jó lesz ez amit eldöntöttél, szerintem is a belső megérzések a legjobbak, asszerint tenni mindent :lol: :lol:

tücsi, nagyon édes ez a Csabika, már állni szeretne, nemsokára fut :wink: bubikát pusszantom :shock: :lol: milyen nagy már 8) :D

Kép
Kép
piciboris
 
 


ilonkám....ilonkám....te megint rejtőzködsz :wink: szóval kihasználtátok a hónapot pároddal? egy hét és kiderül :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

most nem tudok mindenkinek a sorai reagálni....bocsi.

bajban vagyok! Úgy náz ki, hogy kisfiamat hamar dícsértem. Szerintem felcserélte a napszakokat... :shock: Ki vagyok mint a liba. Nem tudom felébreszteni és ha sikerül is, akkor már 4 órát aludt és csak eszik és már megint alszik. Mindent próbáltam, sőt ma volt a dokinéni, meg a védőnő is és meg is lett nyaggatva, amire fel is alélt, de aztán semmi.
A védőnő azt mondta éjszaka öltözetesem fel és nyított ablaknál altasam, hátha az elnyomja.

Tud nekem valaki tanácsot adni?

Remélem még gyors csírájában tudk változtatni rajta. nem is kap pótlást, csak cicit, tehát etetve sincs túl. Ja egy kicsit sárga, de ettől a Dávid sem aludt ennyit.


Odry

Kép

Kép
odry
 
 


odry, sárga? a kórházban is az volt már? ez változó lehet, sajnos vannak gyerekek akik a sárgulástól egyfolytában alszanak, simán lehet attól!!! Lujzi besárgult a kórházban,és már ott rengeteget aludt, és itthon is kb egy hétig, persze ő éjjel is, Bálint valszeg a napközbeni miatt nem tud éjjel aludni..jajj szegénykém...a nyitott ablak, hát nem tudom..akkor meg lehet, hogy a zajoktól nem fog aludni. nem tudod ébrentartani valahogy? Dávid kicsit ha aktivizálná?
este felkel és sír?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris!

Nincs fent egész éjjel, csak többet, mint nappal. igaz ez tegnaptól van így. Ma is töbször ébresztettem és nem megy, ha igen, akkor hagyom sírni és mihelyt felveszem elalszik. Dávid úgyanúgy nyúzza és éli kis életét, tehát van, hogy akkora zaj van, vagy hisztizik a fülébe és semmi. Picit sárga, azt mondja a doki attól is többet alszik. Ezt tudom is, de hogy ne lehesen fent tartani fél órát.

Sírni nem hagyhatom éjszaka, mert olyan a hangja, hogy Dávid felkelne..... szóval cici-séta ének. Elalszik leteszm és már ha én is meghumnék kel. Édes pofa, de IMÁDOM!

A levegő jobban elnyomja, ezért mondták, hogy nyissam ki rá. Most, ha nem fog aludni, akkor ezt kiprobálom. De remélem fog.

Lányok!
Köszönöm a dícséreteket, de nem vagyok hős, hanem csak tulélő :D és higgyétek el, ha ezt előre tudom altatást kérnék.

A derekam nagyon fáj és alig bírok élni, pláne az éjszaka miatt. A hasamat jobban türőm, amin csodálkozom is.

Kép

Kép
odry
 
 


Odry:
hát nem mondom, hogy egy álomszülésed volt, de nagyon erős csajszi vagy!
Gratulálok még egyszer! remélem képet is láthatunk majd :)

Napszakcsere:
3 óránál többet ilyenkor nem szabadna hagyni aludni, de ,ha nem sikerül ébreszteni, akkor nem tudsz mit tenni, mint várni. Ahhoz még nagyon kicsi, hogy le tudd foglalni, márpedig máshogy nem tudod ébren tartani... Kitartás... :?

Na rohanok, levegőzünk. Anna 4 órát aludt :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Odry! Nem semmi amin keresztül mentél, de a lényeg, hogy már otthon vagytok. Nagyon szép a kisfiad! Gratulálok mégegyszer!!
Peti is sárga volt 6 hétig és Ő is elég sokat aludt.
Szerintem még át kell állnia az otthoni létre és változni fog Ő is.
Nappal szerintem mindenképpen keltsd 3 óránként, ha nehezen megy akkor csipked meg a kis testét vagy vizes kézzel a buksiját simizd át. Nekem ezt mondták a kórházban. Tudom, hogy nehéz mert én is szenvedtem Petivel, mert folyton elaludt a cicin és hiába keltettem. Kitartás!
Tücsi! Gratulálok szép nagy már Bubikád!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


csajok drukkoljatok, visszük Lujzit pneomo oltásra...jajj úgy fog sírni...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Hát az éjszak a jó volt, ahoz képest, hogy aludt egész nap. 2 alkalommal kelt, de csak enni. JA és nyitott ablaknál aludtunk, jó volt a levegő.
Reggel 9 kor felkeltettem átöltözni és enni, de evés után álomba is szenderült és még nyomja. Probáltam ébreszteni, épp hogy nem pofoztam szegénykémet.... csipkedem- maszírozom, felsír, nem tettszését mútatja, de aztán csicsikál tovább :shock:

Szerintem is majd átáll, de azért furi, mert hiába a 2. babám, olyan mintha mindent elfelejtettem volna..... furi :wink:

Itt van családom naggya és segítenek..... hát vagy nem. Ma már én is mindent csináltam, teregettem, porszívóztam stb.... mert kényelmes anyósom tegnap ráunt a konyhalányszerepre, Így Dávidall kiviharzott az udvarra, de még arra sem képes, hogy néha bejöjjön egy pohár vízet adni a gyereknek. A mamám főz mindenkire és ha 2 kavarás közt van ideje, akkor segítkezik nekem. Szegénykém... Holnap és holnapútán nem hívtunk senkit, mert már rájöttünk felesleges. Majd jön a mamim és főz, az a nagy segítség.

NA mára ennyi, majd jövök!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Boris, drukkolok Lujzinak, hogy viselte? Bátyád hogy van?

Trinky, mindig vannak rosszabb napok! A napirendet Lili magának alakította ki, nem erőltettem rá semmit. Most is változtatt rajta, de már elég kiszámítható. A mérleget viszont már nem használjuk, szerintem bőven elég hetente egyszer lemérni, emiatt ne stresszeld magad. És ne idegeskedj a tej miatt se, ha nem lesz, a tápszer is megfelelő (de az idegesség nem tesz jót). Na jó, én könnyen mondom, már semmin nem idegeskedek...

Odry, remélem gyorsan jobban leszel. Biztos elmúlik ez az aluszékonyság, és akkor könnyebben lehet fenntartani nappal is. Addig kitartás. Fotókat küldjél!

és néhány kép:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
domo
 
 


odry, de jó :lol: akkor mégis a nyitott ablak a jó megoldás, nálunk az a nem jó, ha nyitvahagyom, hogy a szomszéd hajnalban megy el és előtte brőgeti a kocsit, tuti felébredne Lujzi..
húúú ez az anyós dolog...hát ja, néha sokkal idegesítőbb ez a lustaságuk...

domo köszi, bátyóm kicsit jobban van,de lehet, hogy megint felvágják...úgy sajnálom-..Lujzi üvöltött mert bepofátlankodott velünk egy anyuka a fiával és őt oltották be előbb, na Lujzi már akkor elkezdett sírni..
de ez a lány milyen édes, olyan kiegyensúlyozott :lol:

zel jól vagytok?

katám?

gyöngyike képek??

többiek?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Odry, Lotti is sokáig sárga volt, talán most már nem. Szerintem ha nagyon nem bírod tovább vidd be a kórházba, hogy tegyék legalább egy napra kék fény alá. Mennyi volt a b.rubin szintje amikor hazajöttetek? Szopizni azért szopizik? A kaja a legjobb ellenszere a sárgaságnak, csak tudom, hogy ilyenkor két kortytól beájulnak. Kitartás. Anyós..... inkább nem mondok semmit.

Domo, édes a csajszi. Mekkora eleségtartói vannak :D :D :D Tündéri, na és a haja :lol: :lol: :lol: A napirendet Lotti alakítja, én csak asszisztálok neki. Lili alszik rendesen napközben? Még ringatni kell? Hogy van a pocakja? Lottit mindig felébreszti a hasfájás. Érdekes éjszaka viszont teljesen jól alszik.
Nappal sajnos nagyon keveset szunyál, akkor is csak ha kézben van, és szól a Maxikukac :lol: :lol: :lol:

Tücsi, jó, hogy írtad a három hónap vízválasztót, már más is mondta, hogy három hónapos kortól picit jobb a helyzet.

Boris, szorítok, hogy ne kínozzák a bátyádat többet és gyógyuljon meg hamar. Szegény Lujzi, remélem már el is felejtette a zurit.

KépKép
trinky
 
 


Most csak 2 kép erejéig, mert Peti itt van az ölembe. Kép Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


gyöngyike de szép gyerkőceitek vannak, Anna olyan szép :lol: de szép a frizkója, Peti meg nagyot nőtt :lol: :lol:

odry küldött képeket a srácairól olyan édi ahogy Bálintot fogja Dávid :lol: :lol: Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Azt sem tudom hol is kezdjem, olyan régen jártam már itt. Remélem azért még emlékeztek rám. Ritkán, de olvastalak titeket.

Domo, Trinky, Bgyöngyi, Odry!
Szívből gratulálok a babáitokhoz, így utólag is! :lol: Jó egészséget, és sok-sok örömet kívánok hozzájuk!

Kata!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült még a baba, de tudom, mivel olyan vagy mint én voltam anno, vagyis kitartó, sikerülni fog!
Bízom benne, hogy hamar eljön! Szorítok neked, hogy így legyen!

Tücsökbogár, Mágnes!
Gyönyörű szépek a gyerköceitek, gartulálok hozzájuk!

Magamról, magunkról pár szót.
Lehetne hosszan ecsetelni mi is történt, de nem teszem csak a legfontosabbakat írom le. Arra biztosan emlékeztek, hogy elköltöztünk, majd vettünk egy lakást Miskolcon. Jó nagy felújítás van a hátunk mögött, sok nehézségekkel, de szerencsére március végén beköltözhettünk az új otthonunkba. A lakás szépítése, pakolás még most is folyamatban van.
Közben ugye 3 havonta jártam cytológia kontrollokra,az eredmény PII volt minden alkalommal, de e mellett mindig találtak valami nem odaillőt. Ez húzódott már 2006 óta, majd most május 25-én megműtöttek. Azóta lábadozom, gyógyulgatok. A szövettani eredményem is meglett, ami összességében negatív, de elváltozásokat találtak, ami miatt gyógyszert kell szednem. 6 hét múlva ismét mennem kell cytológiai kontrollra.................
Röviden ennyi talán rólam.
De a lányomról regéket tudnék mesélni, imádom, tündéri teremtés. Most lesz 5 éves a drágaságom!
A nehézségek őt is megviselték, már a költözéssel járó dolgok. De most már biztos helye van, szereti az ovit, szeret itt lakni.
Tudom sokszor ígértem már hogy teszek fel képet róla, most remélem sikerül is. A múlt héten volt az oviban a néptánc foglalkozás záró alkalma, amire minket szülőket is meghívtak, hogy lássuk mit is tanultak ebben az évben. Nagyon édesek voltak!
Remélem tényleg sikerül feltenni a képeket!




Kép
Kép
Kép

Kép
sapé
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?