Új privát üzeneted érkezett!

Hahóóóó csajok!


Tinkyb tehát te is nyáron jössz? Kb, mikor?

Huginak sok ölelés hétvégén ujra találkozunk csak imádkozzunk hogy legyen jó az idő mert akkor a bográcsozás elmarad!!!

Puszi mindenkinek szurkolok ezerrel!!!


Bandynak sok puszi köszi a sok kedves fotót ami tőled érkezik legalább jól indul a napunk!!


Sziasztok jó pihenést!
laura69
 
 


Hahóóóó csajok!


Tinkyb tehát te is nyáron jössz? Kb, mikor?

Huginak sok ölelés hétvégén ujra találkozunk csak imádkozzunk hogy legyen jó az idő mert akkor a bográcsozás elmarad!!!

Puszi mindenkinek szurkolok ezerrel!!!


Bandynak sok puszi köszi a sok kedves fotót ami tőled érkezik legalább jól indul a napunk!!


Sziasztok jó pihenést!
laura69
 
 


Sziasztok Lányok!

Laura, laptetős lettél! Két hét múlva megyek kontrollra V. dokihoz, akkor talán megtudom, hogy a nyáron mikor indíthatjuk az inszemet, júliusban vagy augusztusban. Én is a hétvégi jó időért izgulok, mert mi is bográcsban főznénk halászlevet egy kerti party keretében.

Móni, sok sikert a pénteki baba gyárlátogatáshoz! Drukkolok Értetek!

Fáncsi, Hugi, Zsiby, Vasikáné Zsuzsa írjatok magatokról!

További szép estét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 

 
 

sziasztok!

olvaslak ám benneteket én is. jövő héten szerdán megyek UH-ra, akkor beszéljük meg V.dokival, hogy mikortól szurizzam magam. Már ebben a ciklusban elkezdődik a stimu, várható punkció jún. vége, júli eleje.

Remélem mindenki jól van.
Móni szorítok Neked nagyon!
detko79
 
 


Sziasztok
Szeretném megkérdezni ,hogy ki lenne olyan kedves ,hogy átvenné tőlem a táblázat készítését?
Sajna a felújítás még mindig nagyüzemben zajlik nálunk és mire készen leszünk mindennel addigra meg a kiscsajszim kitölti majd minden időmet, tehát nincs időm csinálgatni,de ezt gondolom észre is vettétek ,mert nagyon hanyagollak benneteket!
Pedig rettenetesen hiányoztok ám!

Sok puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Noki, én szívesen átvállalom Tőled (ha valaki nem ragaszkodik hozzá, hogy ő szeretné csinálni), bár a másik szemem sír, mert ez azt jelenti, hogy aktívan nap, mint nap már nem leszel itt velünk. Persze megértem, most legyen is Réka és a családod a legfontosabb. A topikalapításod, és a történeted nagyon sok erőt és segítséget ad itt sokunknak! Hiányozni fogsz! Remélem, ha időd majd engedi, írsz Magatokról, és képeket is kapunk Réka babáról.
Még nem akarok elköszönni, de már most sok boldogságot kívánok a kicsi Lányotokhoz!
Technikai jellegű kérdésem volna: mivel szerkesztetted a táblázatot?

További szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb
Örülök és köszönöm ,hogy átveszed a táblázatot :D
Jövök amint tudok ,de nagyon sok a munkánk itthon és lassan már itt az idő ,hogy megszülessen a lányunk is :D
Mindent leírok neked privbe a táblázattal kapcsolatba!

Sok puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Olvastátok a legújabb cikket?
http://index.hu/belfold/2009/05/27/elha ... klinikaja/

Örülök, hogy nem hagyják magukat a Cirises dolgozók :-)!!!!

Puszi,
Bibus
bibus
 
 


Sziasztok!

Köszi Nektek, hogy szorítotok nekünk holnapra.
Gratulálok és köszönöm a Ciris minden jóérzésű munkatársának, hogy kiállnak értünk és védik az érdekeinket.

Vasikáé!

Mi újság veled? Léptél valamit?

Móni
móni101
 
 


Sziasztok Lányok!

Jelentem átvettem Nokitól a táblázat felügyeletét. Íme, az első próbálkozásom. Remélem meglesztek velem elégedve. Kérlek Benneteket, írjátok meg, ha módosítani kell benne. Bízom abban, hogy hamarosan mindenki neve mellé berajzolhatom a szívecské(ke)t :!: :lol:
Noki, ugye megnézed mit produkáltam!

Móni, holnap ezerrel drukkolok Értetek! Sok sikert! Írjál majd!

Bibus, köszi, hogy felraktad a cikket. Jó lenne, ha legalább a tulajdonosok megegyező állásponton lennének. Örülök, hogy az intézet dolgozói ilyen pozitívan állnak hozzánk.

Andy, Baba, Fáncsi, Hugi, Zsiby, Tocsa, Vasikáné Zsuzsa (és akiket véletlen kihagytam) írjatok magatokról!

További szép estét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok
Tinkyb

Nagyon büszke vagyok rád :)

Nekem be is írhatod,hogy júni 4-én vizsgálat :D

Vasárnap egyedül leszek itthon és akkor visszaolvasok és írok nektek!

Puszi
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

6 petikénk van. Érdekes, hogy most 3-mal kevesebb mint múltkor pedig több Puregont is kaptam, viszont a méhnyálkahártyám most magától vastagodott a múltkor bogyóra volt szükség. Illetve lehet, hogy a méhpempő szedése oldotta most meg. V. doki szerint a csillagok állásától is függ, hogy hány pete érik.
Ami még meglepő volt az az, hogy páromnál már 1 éve nézik a spermák számát mindig nagyon gyatra volt 2 millió egységenként, a szüleim nemrég vettek egy mágneses terápia matracot (bemer 3000) és egy párszor már rá is feküdt. Kati műtét után berohant hozzám, hogy képzeljem el 12 millió lett az eredmény. Szerinte a matrac javított a dolgon.

Móni
móni101
 
 


Szia Móni!

6 petike, az nagyon jó, nem szabad az előzőekre gondolni. A férjed eredménye is javult, látod minden jóra fordul, szorítok, hogy most sikerüljön!!
detko79
 
 


Sziasztok Lányok!

Móni, nagyon jó hírekkel jöttél! Hihetetlen ez a matrac sztori, gratulálok a szép javuláshoz! Ezerrel drukkolok Értetek! Mikor kapod vissza petikéket? Remélem, engem ér majd a megtiszteltetés, hogy a neved mellé berakhatom a szívecské(ke)t!

Baba, Andy, Fáncsi, Hugi, Zsiby, Vasikáné Zsuzsa (és akiket véletlen kihagytam) írjatok magatokról!

Itt a mai táblázatunk! Írjátok meg, ha valakinél módosíthatok! Az az ötletem támadt, hogy más színnel jelölöm azt a sort, akiért éppen izgulhatunk. Ha nem szeretnétek, hogy ilyen legyen, szóljatok, és visszaállítom az eredeti verziót.
Noki, köszönöm a kedves dicséretedet, igyekszem a csapatért!

További szép estét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb!

Még nem tudom mikor kapom őket vissza én is remélem, hogy most már végleg oda lehet vésni a táblázatba a szívecskéket.

Móni
móni101
 
 


Móni
Megy nagyon a drukk Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Tinkyb
Szuper így a táblázat :Dű
Nagyon jó 5let ,hogy kiemeled azoknak a nevét akikért drukkolni kell!!
Csak így tovább!
Mit teszel majd a nevem mellé,ha meglesz Rékus? :D
Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Angyalkát :!: :lol:

Nagyon örülök, hogy tetszik így a táblázat!

Neked is, és az egész csapatnak kellemes, boldog pünkösdi hétvégét kívánok!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Most jutott eszembe, hogy ez az angyalka kétértelmű is lehet.
Elnézést, én csak is a pozitív jelentésű szimbólumra gondoltam.

Mit szóltok a cumihoz vagy a cipőcskéhez, rózsaszín illetve kék színben?

Kép
tinkyb
 
 


Noki, csináltam egy mintát, néhány variációval. Melyiket szeretnéd, Réka baba születése után? Esetleg van más ötleted?

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Tinkyb
Nem értettem félre az angyalkát,de valóban jobbak ezek a képek!
Csak egy gond van 8)
Nem tudok választani :oops:
Nekem mindegyik kell :D:D:D
Félretéve a viccet ,a kezecskék és a cumik tetszenek nekem nagyon,de remélem,hogy más is mond véleményt erről és akkor megszületik az eredmény :)

Én is kellemes hosszú Pünkösdi hétvégét kívánok mindenkinek :D

Kép
noki&potyi
 
 


Noki, örülök, hogy mindegyik kell! :lol:

Lányok, merre jártok? Segítsetek! Szerintetek melyik legyen a befutó, kinek melyik jön be :?:

Fáncsi, Zsiby, ha olvastok, Nektek melyik tetszik? Hamarosan Ti is ilyet kaptok a szívecske helyébe :!: :)

Móni, drukkolok ezerrel! :D

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Levizsgáztam, és nem sikerült. :-( Én szúrtam el, rosszul olvastam el az egyik feladatot, az egyik tantárgyból, és mást írtam le, pedig azt is tudtam. Ennyire hülye voltam. Decemberben újra kell mennem, és nem fogadják el a sikeres vizsgákat, újra kell az összesből írnom. Nagyon nem örülök neki, hogy ennyire benéztem, mert nem akartam most tandíjat fizetni, és nem tudom, hogy Lilike mellett hogy lesz időm újra felkészülni.
Hugi nagyon sajnálom ami történet!!!!!!!
Tinkyb nekem a cumi vagy a kiscipő tetszik.
Noki neked nem dagadt be a lábad? Nekem két napja nagyon fáj a lábam, és be is dagadt. Aktív pihenést írtam elő magamnak. Tök jó, hogy mindjárt szülni fogsz.

Képzeljétek lányok, hogy mi történt. Már a lombik előtt kiderült, hogy hajlamom van trombózisra. Elküldött a szülész orvosom további kivizsgálásra, és injekciókat kaptam. Minden nap szúrnom kell a hasamat egészen a szülésig, és utána még hat hétig. Nem gondoltam volna, hogy a következő lombikig egyszer is szúrnom kell magam.

Drukkolok mindenkinek! Szép estét kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Zsiby
Basszus nagyon sajnálom,hogy benézted a kérdést és így nem sikerült a vizsgád :cry:
Mikorra vagy kiírva?
Már nagyon a vége felé fogsz járni mire menned kell megint vizsgára :shock:
Én is nagyon dagadok :cry:
A bokám az a combommal vagy egy méretbe 8)
Annyira durván szokott kinézni,hogy az csak na :P
Párom mindig viccelődik,hogy olyan szép formás combom van, csak kár ,hogy le van csúszva a bokámhoz :D:D:D

Kaptam rá egy nagyon jó homeos bogyót ami használ is!
Ajánlom neked is!
Olvass utána, mert valóban sokunknak bevált!
Na meg van egy segélyvonal amit bármikor lehet hívni a problémád van!
Én már igénybe vettem :D
http://www.homeopata.hu/segelyvonal.php
És a vizesedésre a bogyóka!
Natrium sulfuricumot 9CH (5/nap golyó,de valaki 2x5db-ot is szed egy nap)
Nekem egyenlőre elég a napi 5db + fekszem sokat és polcolom a lábaimat a szopipárnára :D

A szurizást nagyon sajnálom :(
De legalább észrevették és foglalkoznak vele!
Sok olyat hallani ,hogy nem is foglalkoznak ezekkel a dolgokkal!

Szép napot mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Tettem fel képeket a www-be :D

Kép
noki&potyi
 
 


Sziaszok Lányok!

Noki, nagyon irigyellek! :lol: Gyönyörű helyet csináltatok Rékusnak, kedves kis szobája lett! Pár hét és nemsokára abban a pihe-puha ágyikóban fog édesen aludni, és vigyázhatod minden álmát. Nagyon tetszik a hintája is.

Zsiby, sajnálom, hogy nem sikerült a vizsgád! Milyen szakra jársz? Ne bánd, hogy szúrnod kell magad! Örülj, hogy kiderítették, hogy hajlamos vagy rá. Sajnos két éve, ezért vesztettem el az Anyukámat. Ha akkor ismerem az előjeleit – előtte már öt napja jelentkeztek –, talán megmenthettük volna, a háziorvosa ízületi gyulladásnak diagnosztizálta. Ezért én ezt nagyon komolyan veszem.

Fáncsi, remélem, Veletek minden rendben van! Tudjátok már, hogy Kicsifáncsi fiú vagy lány lesz-e? Hogy vagytok?

Móni, szorítok Nektek!

Megcsináltattam a evés előtti és utáni cukros vérvizsgálatot, és rendben van az eredményem. Mondtam a háziorvosomnak, hogy V. doki azt állapította meg, hogy a pajzsmirigyem alulműködik. Erre ő határozottam kihangsúlyozta a válaszában, hogy ha arra kapok gyógyszert, akkor sokkal nagyon esélye lehet a teherbeesésnek. Annyira megnyugtatott ezzel.

Baba, Andy, Hugi, Zsiby, Vasikáné Zsuzsa (és akiket véletlen kihagytam) miért hallgattok? Írjatok magatokról!

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre ismét köztettek,mindenki annyira,de annyira hiányzott!!!Mindenkire sokat gondoltam és drukkoltam 1000-rel,akinek kell!!

Azért nem írtam eddig,bocsesz érte,mert utolért a pech széria!!Tele van a sícipőm mindennel!!

Kiderült mi okozza a magas pulzust,sajna a szívemmel vannak gondok,ugyanis nem zár rendesen a bal billentyűm.kaptam rá egy jó kis gyógyszert,ami mellett 62-70 a pulzusom.Ja és a halálfélelmemre is hat.Csütörtökön mennem kell a 24 órás EKG készülékért,ha azt kiértékelték,vissza a drnőhöz.Vesedokim is érdeklődött,felhívott,hogy vagyok.Kedden hozzá kell mennem,mert kiderült,hogy vesekövem is van és lehet robbantani kell,a bacit célzottan kikezelni,mert bent nem kaptam rá semmilyen gyógyszert,a fehérje számom fölment 11 ezerre,nagyon görcsölök már napok óta,remélem sikerül megszülni a követ.Ráadásul kb.fél évvel tolódik a babaproject is,mert még följebb ment az IR-em és a glüköz terheléssel,és így nem engedi a drnőm,azt mondta be kell állítani normálisan a cukorgyógyszert,mert nem elég a napi 2x1 belőle.

Bocsesz,hogy ilyen hosszan írtam le.!!!

Kép








Kép








Pussz és vidám napot mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Jó reggelt Mindenkinek, és nagyon kellemes Pünkösd hétfőt!

Noki köszi szépen a linket, meg a bogyó tippeket, el is mentem a gépen, hogy ha kell, bármikor elő tudjam venni. Képzeld nemrég baktériumot találtak a vizeletemben, elég sokat. Bajban is voltam, hogy mitől lehet, mert annyira vigyázok mindenre. A doki szerint terhesen sokkal fogékonyabb az ember mindenre. 5 napig antibiotikumot kellett szednem, nagyon nem örültem neki. Most megyek majd vissza kontrollra. A következő vizsgám decemberben lesz, addigra már meglesz a kis Tündérkirálylány. Picurka már most bent egyetért velem mindenben. Az egyik vizsgám szóbeli volt, és az a tanár egy állat. Tipikusan az az ember, aki élvezi a hatalmát, és ki is használja, hogy tanít. Nagyon lekezelően, és megalázóan beszélt velem végig, én meg kellőképpen felháborodtam rajta, és a szóbeli vizsgám egy nagy veszekedés lett. Picurka a pocakomban ő is kifejezte nem tetszését, és a veszekedés ideje alatt folyamatosan rugdosott. :D :D :D Megvédte az anyukáját.

Móni nagyon drukkolok!!!!!!!!! Fantasztikus az eredménye a párodnak, utána is nézek ennek a matracnak. Jó lenne, ha nem kellene többet lombikozni, és így javít az eredményen. Nekünk sajna nem maradt fagyasztott bébike.

Tinkyb nagyon sajnálom, hogy ez történt anyukáddal. Inkább beadjuk az injekciót, a gyerek érdekében szükség van rá. A 31. héttől a hátamba kell adni, azt meg már én nem tudom beadni magamnak. Onnantól lesz szép menet, mert a férjemnek tű fóbiája van, kénytelen lesz addig ezt leküzdenie.

Átmentünk egy másik dokihoz, most ő folytatja a terhesgondozásomat. Ez a doki csinálta a genetikai uhu-t bent a Cirisben. Dr. Belics Zorán-nak hívják, és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Ő az I. szülészetin dolgozik. Itt bent lehet a férjem velem a császáron. Így már én sem félek annyira ettől az egésztől.

Drukkolok mindenkinek!!!!!!

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Drága Andy!

Jaj, nem egyszerű ez az egész, de legalább kiderült, és lehet kezelni a dolgot!!!!!!!!

Nagyon vigyázz magadra, és millió ölelést küldök Neked!!!!

Kép
Kép
zsiby
 
 


Na most már sikerült egy kicsiot visszaolvasnom!!

Zsiby!

Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült a vizsgád :( :(
Biztos a decemberi sikerül!!
Igen,én is így vagyok vele,legalább meg van az ok és mindenhez pozitívan állok hozzá!!Az mondjuk egy picit fáj,hogy halasztódik a baba :( :( :( De tudom,utána már végre velem marad!!Én is milliószor ölellek és pocak simit küldök Lilikének!

Noki!

Nagyon szép a gyerekszoba :D :D Annyira vidámságot áraszt :D :D Hogy vagy??Téged is milliószor ölellek és küldök sok pocak simit Rékának!!Ha majd lesz időd,tudom,hogy írni fogsz Nekem!!Én is nagyon elfoglalt vagyok!

Tinkyb!

Nagyon ügyesen vezeted a táblicskut!! :D :D
Ha lehet még szavazni,Nekem a kis cipő tetszik a legjobban,2. helyen a cumika áll.


Laura!

Köszönöm az újabb dicséretet és amiket küldtél,nagyon örültem neki!! :D :D Nem tudod véletlenül,hogy Hugi megkapta,amit küldtem??

Kép






Kép








Mindenkinek millió pussz és ölelés!! :D :D
bandy27
 
 


Sziasztok,
remélem mindenki kipihente magát.
CSUPA NAGYBETÚKKEL ÍROM, HOGY AKI SZERETI MÉG JOBBAN BÍZZON BENNE ÉS A KOLLÉGÁIBAN : SOMODY IMRE NYILATKOZATÁTÓL ELHATÁROLTA MAGÁT A CIRIS TELJES DOLGOZÓI KÖRE, VERECZKEY ATTILÁVAL AZ ÉLEN :a CIRIS Budapest Nemzetközi Reprodukciós Intézet szakmai vezetése, orvosai, biológusai, szakdolgozói (...) akként foglalunk állást, hogy nem támogatjuk az IVF (in vitro fertilizáció, azaz mesterséges megtermékenyítés )kezelések állami finanszírozásának megszorítását, csökkentését".


Andy, ne add fel, legyél magaddal nagyon szigorú. Nekem azt mondta az endos doktornő, hogy minden vétkezéssel közelebb kerülök a fecskendős inzulinhoz és ez mindig jusson eszembe, mielőtt magas szénhidráttartalmú ételt ennék. Némileg én is szomorú vagyok, mert tekintettel a nagyon magas inzulinomra valószínű hónapokig tolódik a bébiprojekt, de próbálok inkább arra gondolni, hogy az első két hónapon lassan túl vagyok és ez volt a neheze. 14 kg mínusszal a hátam mogött nagyon jól érzem magam.
Nagyon jó, hogy írtátok a homeós segélyvonalat, mert a húgom a 4. hónapban van és annyira dagad a lába, hogy én még ilyet nem láttam. A dokija minden kivizsgálásra elküldte, a leletei negatívak, tehát sajnos hajlama lehet... De kipróbáltatom vele a homeo bogyókat, hátha használ neki. Nem is mertem mondani neki, milyen lesz, ha már 7., 8, hónapban lesz, hatalmas pocakkal, súlytöbblettel. Nekem sosem dagadt a lábam a terhesség alatt, de látom ő hogyan szenved, szegényem már hetek óta saruban jár, mert minden másba beledagad a lába.
Nagyon vigyázzatok magatokra és remélem jég helyett jön a bébieső.[/b]
kockaspled
 
 


Sziasztok
Tinkyb
Örülök ,hogy rendben van a cukrod!
A gyógyszerek meg remélem ,hogy hatnak és mihamarabb pocakos leszel Te is :)
Átvetted a táblázatot és nemsokára a pocakomat is :D:D:D
Andy
Vigyázz nagyon magadra és örülj Te is,hogy fény derült a problémára!
Mindent tarts be amit mondanak!!!
Majd írok mindenképpen amit lesz időm, de most a hetem megint jó kis pörgős lesz....lehet megint hanyagolnom kell majd a fórumot is :cry:
Zsiby
Remélem neked is beválnak a homeos bogyók!!!
A baci ellen meg nem tudsz mit tenni.
Mondjuk Én már 8hónapja nem voltam a férjemmel és egy nagyon jó intim mosakodót használok és nincs is semmi bajom...kopp...kopp...kopp!
Femagyn B a neve és abból is a zöld színűt ajánlom!
Mostanság érzem ,hogy folydogálok,de erre azt mondták,hogy természetes!
Minden alkalommal domestos törlőkendővel törlöm le a wc-t és szerintem az is sokat segít!
Na meg tisztasági betétet használok ,de abból is az illatmentes meg minden mentest :D
Most ,hogy dokit váltottatok így már nem a cirisbe jártok?
Móni
Nem semmi ez a matrac!
Örülök ilyen jó eredményeket produkált a Párod!
Mennek a drukkok ,de nagyon!
Kockáspléd
Nagyon sajnálom a tesódat :(
Tudom,hogy min megy keresztül!
Az a baj ,hogy erre egy gyógyír van.....pihi...pihi...pihi....
Na meg ez a homeos bogyó,de ez sem csinál csodát , csak enyhíti a tüneteket!
Az Én lában 36os volt....most jelenleg 39 cipőt és papucsot tudok hordani!
Azokból is a gnómokat ,mert széle hossza kell ,hogy egyezzen :(
Remélem szülés után visszanyerem az eredeti formámat,mert különben cserélhetem le a az összes cipőmet és papucsomat :D
Annak meg örülök,hogy ennyit fogytál és ,hogy jól érzed magad!
Hidd el ,hogy meg lesz a gyümölcse a sok küzdelemnek!
Nagyon drukkolok neked is!

Mindenkinek sok puszi!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Noki!

Ígérem mindent betartok!!Nem áll szándékomban magam alatt vágni a fát!!Rékát pusszantom Pároddal együtt!


Kockáspléd!

Most amikor voltam a kórházban,beszéltem egy dietetikussal,rengeteg tanácsot adott,hogy mit egyek.
Pl. ebédre a rizst javasolta a lassan felszívódó szénhidrát miatt.
A gyümikkel is vigyázni kell,mert a szőlő nagyon fölviszi a cukrot.Én nagyon szigorú vagyok magamhoz,de miért emelkedett mégis??Egy hét múlva megyek az endokrinologus drnőmhöz,hogy megbeszéljük mi legyen,hogyan tovább.


Mindenkinek sok pussz és ölelés!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

Andy, de jó, hogy jelentkeztél! Örülök, hogy leírtad, hogy mi újság Veled! Remélem, gyorsan eltávozik belőled az a fránya vesekő, és a gyógyszerek rendbe hozzák a szívedet és a cukrodat! Sajnálom, hogy ennyi mindennel meg kell küzdened. :cry: Kívánom, hogy minél előbb újra kezdhessétek a babaprojektet! Már a képeid is nagyon hiányoztak!

Kockáspléd, gratulálok a mínusz kilókhoz! Meglátod, a fogyásod és az inzulinod csökkenése biztos sikerhez fog vezetni! Én drukkolok Nektek!

Noki, annyira kedveseket írtál nekem. Igen, igen, amint Rékus megszületik, nagyon nagy örömmel veszem át a pocakodat is!!! :lol:

Zsiby, sok sikert a Párodnak a szurizáshoz!

Hahó, Többiek :!:
Baba, Bibus, Bobcsike, Detko, Fáncsi, Hugi, Laura, Vasikáné Zsuzsa (és akiket véletlen kihagytam) miért hallgattok? Írjatok magatokról!

További szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Kaptok tőlem szokás szerint meglepit :D :D
Remélem ez is elnyeri tetszéseteket!!

Kép









Kép










Kép







Sok pussz mindenkinek!!!
Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltüntem, mert én is kedden vizsgáztam.
Most nincs időm visszaolvasni, de remélem, hogy mindenki rendben van.
Én ma veszem be az utolsó fogigátlót és már egy hete bököm magam a suprafact-al. 8.-án megyek vérvételre.
Puszi mindenkinek!
Baba

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát mit ne mondjak,elég peches és fárasztó napon vagyok ma túl.
Reggel 7-re bementem a kórházba,vittem a vizeletem,hogy minél előbb meglegyen az eredmény.Ez így nagyon jó is volt,az asszisztens barátnőm mondta 3 nap alatt van meg az eredmény és 11-re jöjjek vissza a dokimmal beszélni a kö miatt.Így történt...csakhogy 2 óráig hiába vártam a dokim,kiderült más helyett a műtőbe van,lehet,hogy csak 4 órakor végez.Inkább hazamentem,mondták,holnap 8-ra menjek vissza.
Bocsánat,nem panaszkodni akartam,az nagyon távol áll tőlem!!!


Kép








Kép







Kép









Mindenkire nagyon sokat gondolok,legyetek jók!!

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Holnap megyünk a porontyokért a babagyárba! :lol:

Móni
móni101
 
 


Móni!

Akkor én küldök Neked egy tonna ragacsot és mennek részemről 1000-rel a drukkok!!!

Baba!

Elárulod,hogy miből vizsgáztál???

Mindenkinek derűs estét!


Kép









Kép






Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Nem vagyok zakkant,tudom,hogy szép vasárnapot ír,de szerintem olyan gyönyörű ez a virág!!

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Andy!

Nem semmi, amin keresztül mész. Elengednek a munkahelyedről?? Jó sokat kellett várnod a semmiért. Én ilyenkor teljesen kiakadok.

Móni!

Nagyon szorítok holnapra neked. Hány termékenyült meg?? mennyit kapsz vissza??

Én holnap 10-re megyek, UH és megbeszéljük a beültetés menetét.

Puszi mindenkinek
detko79
 
 


Detko!

4 termékenyült meg 6-ból és holnap lesznek 5 naposak. 3-mat szeretnénk vissza.

Móni
móni101
 
 


Sziasztok Lányok!

Baba, végre írtál! Szóval nálatok is folyamatban az akció. Szorítok Nektek! Miből vizsgáztál?

Andy, sok kitartást kívánok a vizsgálatokhoz, úgy olvasom, hogy rád fér, ennyi várakozás miatt!
Csak „panaszkodj” nekünk nyugodtan, együtt érzünk Veled! :) Köszi, a kedves képeket!

Detko, jó, hogy Te is jelentkeztél! Remélem minden rendben van Veled!

Móni, megy a drukk részemről a 3 porontynak :!: Mondd meg nekik, hogy ügyesek legyenek Anyuci pocijában! :lol:

10-én 14 óra megyek kontrollra a Ciris-be. Akkor jön valaki :?:

Bibus, Bobcsike, Fáncsi, Hugi, Laura, Vasikáné Zsuzsa (és akiket véletlen kihagytam) miért hallgattok? Írjatok magatokról!

További szép estét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Móni
Hatalmas drukk neked a kicsikhez!
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Móni mennek a drukkok ezerrel, és küldöm a sok-sok babaragacsot +++++++++++++ A legjobb helyük bent lesz az Anyukájukban, aztán tessék sokat feküdni!!!!!!!!!!!


Voltam bent a suliban, hogy megnézzem a nem sikerült vizsgámat. Tulajdonképpen nem értem, miért nem sikerült. Megint megnéztem a feladatcímet, és szerintem nem értettem félre. Szerintem az tartozott bele, amit írtam, a tanárnő szerint nem. Szerinte másik irányból kellett volna megközelíteni a dolgot. A könyvben is így volt, szóval nem értem az egészet. Ha mást szeretne kérdezni, akkor pontosabban kellett volna leírnia. Volt ott egy srác, akinek szintén nem sikerült, és ott helyben újra leszigorlatoztatta, engem meg nem. Hát hol itt az igazság?????? Én menjek vissza fél év múlva, mintha tényleg csak erre lenne időm...... Nagyon felháborodtam, ez mostanában nagyon megy nekem...... :( De úgy néz ki, hogy a másik két vizsgámat elfogadják jövőre is, és nem kell megismételnem. Legalább ennnyivel beljebb vagyok.
Szerintetek el tudok még menni egy hónapra nyelvtanfolyamra? Nagyon szeretném magam lekötni, mert a vizsga-tanulás óta egyáltalán nem megy. Nekem német munkahelyem van, és lassan egy éve nem beszéltem németül, biztos sokat felejtettem. A tanfolyam hétfőtől-péntekig tarta napi 4 óra. Nincs is messze a lakásunktól a tanfolyam helye. Szóval, szerintetek menne még? Pénteken kezdem a 6. hónapot.

További szép napot, most mennem kell epret kerítenem magamnak, mert már remeg a kezem érte. :D :D :D

Kép
Kép
zsiby
 
 


Sziasztok Lányok!

Móni, küldöm a babaragacsokat! :lol:

Zsiby, milyen szakra jársz, és miből volt a szigorlatod? Szerintem vágj bele, most még pont időben kezdenéd a nyelvtanfolyamot. Négy óra talán nem lenne megterhelő számodra, és lelkednek is biztos jót tenne, ha hasznosan töltenéd az idődet. És Lilike is okosodna Anyucival. :D

Teszek fel friss táblázatot. Megint változtattam rajta. Kiszedtem azokat az adatokat, amelyek a sikertelenségre utaltak. Ezek a múlté, tudjuk már kivel mi volt anno. Most legyen az a fontos, hogy mi fog történni a jövőben. Úgy gondoltam nem jó hatással van ránk, hogy látjuk és mindig az eszünkbe is juttatja a kudarcot. Csak pozitívan! A stimuláció oszlopban a készülődőknél (várakozóknál) a sorszámot eggyel előre léptettem. Megvan az eredeti, ha szeretnétek, természetesen vissza tudom állítani. Kérlek Benneteket, írjátok meg, ha valakinél elírtam adatod, vagy van új információtok.

További szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok!

Tinkyb! Nagyon ügyi vagy, köszönjük.
A mai uh-n minden rendben volt, 3 mp volt az egész, ma nagyon pörgette a dolgokat V. doki, emiatt egy kicsit szomorú voltam. Hogy lehet 3 mp alatt mindent megnézni uh-on??

Jún. 19-én kezdem szúrni magam, július 8-a körül lesz a leszívás.

Móni! Gondoltam ma Rád nagyon.

Írj majd!!

Hugi, Vasikáé! Nagyon eltüntetek.

Puszi mindenkinek
detko79
 
 


Halihó Lányok!

Köszönöm a sok drukkot! Haza értünk 4 bébivel! :D
Na most aztán lehet izgulni, hogy ebből mi sül ki majd.
17.-én vérvétel.

Móni
móni101
 
 


Azta Móni!!!!!!!!
4Baba????
Nem semmi :D
Mi lesz ha......na,de ezt nem most kérdezem meg mégsem!
Nagyon drukkolok Neked!!!
Pihenj sokat , most az jót tesz!
Tinkyb
Na, milyen jó ötleteid vannak :D
Ugye milyen jó ez a táblázat készítés :D
Nekem nagyon jól jött műtét után, és lombik alatt is :D
Zsiby
Eper mániád van?
Nekem cseresznye :D
Mondjuk annyira nem örülök neki,mert reggel rohannom kell folyton a wc-re tőle :D:D:D

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki

Hát most én sem akarok rágódni azon, hogy mi lesz akkor ha.....
Reméljük, hogy a természet bölcsen és kíméletesen elrendezi a dolgokat. :D

Móni
móni101
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?