Új privát üzeneted érkezett!

kata, jajj de jó :lol: pont ilyen szupi hírekre ácsingóztam és akkor most (ahogy zelanyu mondaná) sok folyadék sok fehérje :lol: :lol: :lol: te így érzed a tüszőcskéket? de jó, én ma éjjel arra ébredtem, hogy fáj a hasam...nem tudom ez jó-e vagy rossz...kb 10 nap múlva tesztecske :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


odry, tündéri a kiskrapek! És köszi a fejjel ellátott fényképet, szép nagy pocakod van, nem lehet vele könnyű. Kitartás!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Boris!
Köszi a képeket!!!

Most már látjátok is a panaszom méreteit :lol:
Ma megyek a dokimhoz és kíváncsi vagyok mit mond.
Ha tudok este még írok.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 

 
 

Odry:
te jó ég, tényleg hatalmas a pocak :) Dávid pedig igazi zsivány :) Nem sok van már hátra.. CTG-n voltál?

Kata:
Továbbra is drukkolok nektek! : )A 7 szép szám!!! :)

Boriska:
Nem lehet, hogy neked is most van p.é-d?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


odry, szívesen :lol: világraszóló kismamis pocid van :lol:

mágnes, nézem a mikroszkópomon most nem látok páfrányokat, nemtom mi a csuda lehet, de fel is vagyok puffadva...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Nyítva van a méhszájam, így szigorú fekvés!!!!!!!
Azt mondta a doki, ha betartom, akkor kíbirom és talán a jövöhét vége fele lehet baba. Na de ő meg pont elutazik holnap és szerdán jön haza..... FEKSZEM.
Bálint a méretei alapján 37 hetesnek felel meg :shock:
Szóval valóban óriásiak vagyunk..... persze Bálint nélkül is nagy vagyok, de így együtt.... :wink:

Ha tudok jövök, de nem rohanok, remélem nem haragszotok.

Boris számát tudom és írok, ha Bálint meglátta eme napvilágot!

Puszi mindenkinek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


odry, nagyon szorítok nektek, hogy jövő hét végéig kibírjátok :!: :!: nagyon-nagyon gondolok rátok!!! jajj ez a doki...., hogy pnt most nem lesz elérhető...de írj nekem, meg ha bármi van hívj bátran!!!! puszika kitartást Adri :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


odry!

pihenj amennyit csak tudsz :lol: tőlem biztos nem vagy :lol: nagyobb,én 118 kg val szültem.Persze a poén az egészben ,hogy
3 mérleget hoztak le,mert nem hitték el a súlyom számát :lol:


Kicsiboris!
Te drága nem gondolod,hogy kisbabát vársz?!!!
Puffadás,ingerlékenység,fejfájás,aluszékonyság,pocifájás.stb.
ez mind arra utal :lol:

katata!

Nagyon szorítok érted :lol: :lol: :lol:

Magunkról :Oltáson voltuk tegnap a lányomat 3-an fogták le.
A dokinő szerint egy kis erőgép :lol:
m. reni
 
 


Odry:
Húú akkor már tényleg nincs sok hátra :lol: Kezdhetünk érted izgulni :)

Quinny-s csajok! Babakocsi észrevételeket szeretnék, vásárlás előtt állunk, és többek között qunniy néztem ki... Szempont: könnyen csukható, csomagtartóban elférő, nem borulékony, testvérfellépő felszerelhető.. A quinny bír ilyenekkel? :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

a quinny inkább csak szép mint praktikus!

előnyei.minkét oldalról tolható,lehet vele villogni.
gördülékeny a kereke.könnyen összecsukható.


hátrányai:Nagyon nagy helyet foglal a kocsiban.csak a kocsi maga
12kg,Nem nagy a bevásárló alsó kosár része. és a patkára
nehezebb a feltolás.

nekem a 6.babakocsi van írni fogok a babakocsikról ,rengeteg babakocsi van,de a legtöbb nem éri meg azt a rengeteg pénzt.
Én egy hülye anyuka vagyok aki ebbe a hibába bele esett.
m. reni
 
 


mágnes,
quinny buzz-om van, az eggyel régebbi, de ugyanazt tudja mint az új dizájn.
- nem borulékony, stabil
- könnyen -egy mozdulattal- szétnyitható
- összecsukni kicsit nehezebb, nekünk FIAT Puntónk van, a csomagtartóban simán elfér ha levesszük két kerekét ami egy mozdulat
- a mózes, a normál ülést és a hordozót szintén egy mozdulattal rá lehet pattintani a vázra (én hordozót nem vettem de azt olvastam, hogy ami jó benne, hogy ha az autóban elalszik a baba, kiveszed hordozóstól és azonnal a vázra tudod rakni, így még fel sem ébred)
- testvérfellépőnek nézzetek utána, én nem vettem még..
- a felfújható kerékhez van pumpa, mi egyszer fútunk utána
- az első kerék bolygósítható (így kell írni?)
- a fogórész magasságát is lehet állítani, amikor a párom tolja, fljebb szoktuk állítani

amit szeretek benne: nagyon stramm, biztonságos kocsi, szép,
a mózese nagyon szupi, belül pihe-puha de merevfalú így utazáskor abban aludt Lujzi ill. az elején napközben is amíg belefért:o) a normál ülésén a lábtartó hajlítható, így most ezt már lehajtva használjuk, vannak hozzá kiegészítők.

kb ennyi jut eszembe, de kérdezz ha van még valami :P

reni, hát még kb napom van tesztelésig, én arra gondoltam,hogy talán meágyazódáskor lehet alhasi fájdalom :roll: az jó lenne.....

Kép
Kép
piciboris
 
 


mágnes, még valami, amit nem szeretek benne az pont a bolygósítható első dupla kerék, de szerintem ez az én bénázásom miatt van..

Kép
Kép
piciboris
 
 


hát nem tudom eldönteni , hogy megvegyük-e...
A másik lehetséges jelölt ez:

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1242388551.0494.jpg[/img]

Ez lábzsákkal, pelustáskával majdnem feleannyi, mint a quinny.... szerintetek? [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Reni:
milyen tipusú babakocsijaitok (húú de hülyén néz ki leírva...) voltak?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 



Tücsi:
Ha nem piros, próbálj megnyugodni! Azért hívd fel a dokid, hogy mit mond. Utrozol?
pihenj! Nem lesz semmi gond!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tücsi,
a barna az nem baj. Nekem legalábbis mindig ezt mondja a dokim, amíg nem piros, addig semmi gond, de neki azonnal szólni kell.
Szóval hívd a dokit azonnal, mert ha mégis baj lenne, akkor progi szurival még segíthetnek, vagy szigorú fekvéssel vagy mit tudom én.
A doki segít megnyugodni!!
Szorítok!
katata
 
 


Tücsike!

Igaza van a csajoknak telefon,és próbálj megnyugodni!!
Nekem mensim is volt egy gyenge.

Mágnes!
Ez a quinny hasonmása :wink: Mennyi?
voltak.Peg perego pliko p3,quinny,bébé confort,chicco,cam,
A peg perego kocsik nagyon jók :lol: meg a bébé confort is.
De a bugabbo is nagyon szuper.
m. reni
 
 


tücsi :!:

hú én csak most tudtam jönni (kertészkedtzem) de remélem már minden ok és beszéltél a dokiddal?
tényleg nem gond a barnázás amíg nem piros, de még akkor sincs mindenképp gond!!! legkedvesebb barátném hónapig barnázott, és utána megszűnt, nem lett gond.
írj, mi van veled?????

mágnes, én most tuti az olcsóbbat venném, a quinny tényleg nagyon húzós áron van...ezt a kocsit ki gyártya? kipróbáltad?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Tücsi?????????
katata
 
 


Reni,Boriskám:
ez top rider, és 35 rugó.. Nem próbáltam, mert nem is nagyon láttam még ilyet... :wink:

Tücsi:
remélem pihensz, és azért nem hallunk felőled.. :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


én 3 hétig véreztem.. Aztán megszületett egészségesen Anna

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tücsi,
remélem azóta megnyugodtál és nincs semmi baj!

Csajok,
8 db szép tüszőm van, 11-es nyálkahártya.
Kedden 10:30-kor lesz a punkció!!! :D
Jajjjj, de izgulok!!! 8)
katata
 
 


KATATA!

DE JÓ HIREK!!!!
Szép szám a 8-as.
Nagyon szorítok+++++++++++++++
m. reni
 
 


Sziasztok!

Most már megemésztettem a dolgokat, sokat pihenek és remélem marad még a legény. Most épp azt hallodtam több anyukától is, hogy volt aki úgyan így volt nyítva már 25 hetes kora óta és 40 hétre szült. A másik meg azt mondja ( ami hihetöbb ) Hogy neki is mondta a doki, hogy 1 cm re nyitva van és 2 hétre szült. Szóval bizakodom, hogy a 37 hetet megérjük.

Kata!
Nekem is a 8as a szerencse számom! :wink: Keddre minden jót nektek!

Reni!
Ari vagy.... Én is 117kgval mentem szülni Dávidot. Most 112kg vagyok :shock: Rengeteg, de hát ez van. remélem majd én is leszek oly ügyes mint te és Bálin útán vissza tudok fogyni.

Na megyek visszintesbe :P :P

Kép

Kép
odry
 
 


tücsike :?: :?: :?: :?: :?: :?:
jajj gyere már olyan ideges lettem.....

odry, szerintem, hogy nyitott a méhszáj az nem jelent semmit. simán kibírjátok ezt a 2 hetet, egyébként meg tudod, :!: :!: :!: fejben kell szépen elhitetned magaddal, hogy minden okés lesz :lol: :lol: és én nagyon szorítok értetek :D

mágnes, hallottam ezt a márkát, 35 rugóban minden benne van? az nem semmi :lol: asszem jónak tűnik..

renim, hogy vagytok? Nia? miket játszik mostanság? képzeld Lujzim olyan akaratos lett...húúú nem gondoltam, hogy ez ilyen nehéz lesz...és meddig tart? huhh

gyöngyike nagyon köszi :!: :lol:

pandi?

Kép
Kép
piciboris
 
 


katám, drága katám
húúú ez a 8db tüszőcske nagyon-nagyon jó :lol: annyira megörültem amikor olvastam!! és a méhnyálkahártya is szupi, nekem 10-es volt Lujzinál :lol: jaj úgy szurkolok!!!! de te ne izgulj ám, csak szépen, nyugodtan...ahogy a csillag megy az égen :wink:



domo :?: jól vagytok?

trin?

Kép
Kép
piciboris
 
 


juci :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kata! Gratulálok, nagyon ügyi vagy!

Köszi csajok a nyugtatást, ma már kicsit nyugodtabb vagyok, de tegnap nagyon oda voltam. Dokim azt mondta, hogy ha erősödik akkor menjek hétfőn, ha nem, akkor marad a csütörtök. Ma eddig még nem volt semmi, bár egész nap fekszem, mindent apa csinál. Úgy imádom! Holnap este meg két napra eljönnek anyumék. Remélem hogy minden ok és csak egy kis pihi kell Bubikánknak. Tényleg úgy érem, hogy mindig történik velünk valami.

tücsökbogár
 
 


tücsi de örülök! na akkor pihi-lazi 8) :lol: a párod meg egy angyal, ilyenkor olyan arik, nem :lol: és nem lesz semmi gond, csak most ne stresszelj :!: nem most lenne a második menzeszed? mert még olyankor is lehet ilyen :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


tücsi:
Lehet, hogy jelzett tesóbogyó, hogy jó lenne pihenni egy kicsit! Tényleg pihi ezerrel, használd is ki, kettővel majd nem lesz ilyenre módod! :wink:

Megnéztük ma a quinnyt...hát... beleszerettem... És most dilemmázom, mert tetszik,és jól irányítható, viszont tény, hogy összecsukva bazi nagy... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Katám! 7 tüsző volt versenyben, most meg 8 lett?? Na az az egy kis csalfa lesz a tuti befutó!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes ugye-ugye....na én is pont így voltam a quinnyvel :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Katata!

Gondolok ma rád okat :wink: :wink:

Kicsiboris!
Nia nagyon okos kislány,nagyon tanulékony.
Mostanában csinálja ,ha nem úgy van valami ahogy akarja akkor
toporzékol hisztizik :roll: egyébként nagyon ügyi mindent
csinál utánam. Egyre érhetőbben mond szavakat!
Szinte mindent megeszik,ha nem a fogára való akkor kiköpi.
Ezért szoktunk hadakozni :lol:
Lujzi?miket csinál?a 15 hónapos oltásra,hogy reagált?
m. reni
 
 


mágnes!

Nagyon sok boldog születésnapot!!!!!!!!!


Katata!

AZ "S betű lemaradt!szóval Sokat gondoltam rád!!!
Mizu???????????????????

odry!

Csak a babával törődj,ne a kilókkal. :wink: Nekem is van még mit leadni :lol: De azért őrülök,hogy 48.as ruhaméretről 42-44 re csökkentem :lol: majd te is fogsz még csinibb leszel :lol:
m. reni
 
 


csajok klímát szeretnék venni!
Tapasztalatok várok milyen márka stb.....


Ilonka drága hol vagy??????????????????
m. reni
 
 


reni, de édi lehet Nia és olyan jó rájuk büszkének lenni :lol: :lol:
Lujzinak amíg beadták neki az oltást addig sírt, utána abbahagyta.
ő nagyon elkezdett válogatni...
és hisztis is rendesen :shock:
tegnap voltunk a velencei tónál, na ott is elkezdett hisztizni mert nem kapott tejszínhabot a kávémról...

klímával kapcs.-ban: nincs tapasztalatom, de nagyon utánanéztem mert szerettünk volna: DAIKIN és SAMSUNG, ezeket ajánlották, ill. a Samsungnak csúcsdizájnos tipusa is van, amit még fontosnak tartottam az, hogy inverteres legyen és halk..., itt utánanézhetsz:
http://klimabazar.eu/samsung/inverteres_monosplit


Inverteres Klíma:
Ha az energiatakarékosság fő szempont, jó szolgálatot tehetnek az inverteres split klíma készülékek. Folyamatos teljesítményszabályozásuknak köszönhetően, akár 40%-kal kevesebb energiával képesek a hűtésre, vagy fűtésre, a hagyományos on-off gépekkel szemben. A folyamatos teljesítményszabályozásnak számos további előnye létezik. Ezek a típusú split klímák komfortosabb légkört teremtenek a lakásban, hiszen nem szárítják intenzíven a levegőt, valamint csendesebb működésük az éjszakai használatra is alkalmassá teszi őket. A teljesítmény pontosabb illesztése végett a hőingadozás is kisebb az inverteres split klímák által kondicionált helyiségben. Magas hatásfokmutatóik (COP, EER) miatt előkelőbb helyet kapnak az energia-besorolási létrán.

Kép
Kép
piciboris
 
 


kata, holnap a nagy napunk lesz :lol: :lol: :lol: izgulok...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kata, holnapi punkcióhoz nagyon szorítok, minden rendben lesz :lol: nagyon jó a 8 tüsző :lol:

Tücsi, minden rendben veled? ugye már nem barnázol?

Odry, jó nagy pocakod van, de kitartás még 1-2 hétig!

Reni, klímában nem tudok segíteni, én nem szeretem...

Zel, Trinky hogy vagytok? és Ilona jön a nyár, nem lesz újabb lombik?

friss képek a tündérkémről:

Kép Kép Kép

Kép
domo
 
 


Reni:
Nagyon köszönöm :)

Fiacskám oldalra fordul végre, és már nem sok hiányzik neki a teljes hasraforduláshoz :lol:

qiunny tulajdonosok lettünk :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes :lol: az istenke éltessen nagyon sokáig :!: :!: minden valósuljon meg az életben, ahogy te szeretnéd, boldog szülinapot :lol: :lol: :lol:
gratula a quinnyhez :lol: :lol: :lol:
és nagyon ügyi fiad van :!: :!: Lujzikám ezt kb. 6 hónaposan tette...

domo, de édes ez a lány :lol: és már tudja mitől döglik a légy :oops: :shock: :lol: :lol: a kis csupasz képre gondolok :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Csajok!

Izgulok! Holnap 10:30! Gondoljatok rám!! 8)
katata
 
 


domo:
ez a csajszi már most nagy bohóc :lol: Édes!

Kata:
Kezem lábam görcsben lesz holnap, nagyon drukkolok!!!

Boriskám:
Köszönöm szépen :)

Csajok!
Ha valamelyikőtök dolgozik kis-nagy vállalkozásban, vagy Apa dolgozik, és hajlandóak lennétek/nek Apára szánni egy kis időt, hogy informatikai szervizelést,karbantartást, vagy számítógép árajánlatot tehessen, nagyon kérlek szóljatok! Rezeg a léc a melóhelyén, és heti 5 céget meg kell látogatnia, aláírt papírral, hogy ott volt.. Szóval help!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


katata, veled feküdtem, és veled keltem nagyon drukkolok neked!

tücsökbogár, érted is remeg kezem lábam, nagyon vigyázz magadra! Kis családod gondolom most is megszervezte a házi őrizetet :wink: .

reni, köszi jól vagyok. Semmi extra. Öntőzőrendszer már 70%-on áll, nálunk most ez a nagy projekt.

mágnes, gratula az új járgányhoz! Isten éltessen egészségben jó sokáig!

domo, a kis királylány zabálnivaló. Köszi a képeket. Háááááát ha már így rákérdeztél, talán júniusban újar nekifutunk.

boriska, ne feledd "Te vagy a főnök!"

babszi drága, merre vagy? Mi újság veled?

Szép napot lányok!
bbilona
 
 


BBILONA!

Azért ezek nagyon jó hírek :lol: hajrá június++
Hogy sikerült rábeszélni apát?

kicsiboris!

Nagyon édi vagy a klíma dologban,még átrágjuk :lol:
Az bizti,hogy nem semmik a csajok :lol:
Még most jön a java :wink:

katata!

Gondolunk rád++++++++++++++++++

domo!
Annyira szép :lol: :lol: :lol:
m. reni
 
 


Kedvenc képem :lol: Kép
m. reni
 
 


Domo, Reni!
Imádnivaló leányzók! Nagyon büszkék lehettek.

Mi egyenlőre pihenőben vagyunk. Vasárnap visszatért a barna, aztán hétfőn megint semmi. Nem bírtam volna ki csütörtökig, úgyhogy elmentünk tegnap a dokihoz, aki szerencsére nem hajtott el. Szóval Bubi gyerek jól van, 14 mm-es, hamarosan új nevet kell neki keresnünk, mert kinőtte a Bubi nevet. Egyébként mondta doki, hogy lát egy pici bevérzést a méhben, de szerencsére nagyon messze van a petezsáktól. Ő is és mi is reméljük, hogy nem riogat minket többet.

Kata!
Szorítok ezerrel!!!

tücsökbogár
 
 


Tücsi:
haematomád van?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, hát nagyon sajnálom, ez az egész mostani állapot sz.r úgy ahogy van, páromnak nincs munkája, alkalmik vannak...ne haragudj, így nem tudom mit lehetne tennetek, talán interneten kereshetne cégeket, de ha tudok valamit akkor jelentkezem :!:

tücsi, a lényeg, hogy ne idegeskedj, ne hagyd hogy felidegesítsenek és pihizz, nem lesz semmi gond. most így az elején szerintem a stressz árt a leginkább... :!: :!:

reni nem csoda, hogy kedvenc ez a kép :wink: :wink: nahát Nia, irtó huncut kislány lehet... :lol: :lol: :lol: és milyen édi, hogy hagyja a copfokat!!! Lujzi mindent kiszed a hajából..

ilonkám, jujj de jóóóóóóó, szuper vagy :lol: várom, hogy beinduljanak a dolgaid :oops: :wink:


kata, nagyon izgulok érted....

juci??? hogy vagytok? zelem??? trin???
hát sapé eltűnt teljesen...

Kép
Kép
piciboris
 
 


mágnes, területi képviselő a párod? én is nézem már hónapok óta a páromnak a munkákat és nagyon sok területi képviselői / értékesítői állást látok, esetleg érdemes lenne neki is nézni újakat, hátha....

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?