Új privát üzeneted érkezett!

Szia, Anydy.
Nem úgy sírok. Hanem amúgy. Nem rossz, csak nem bírom vissza fogni magam. Mindenen képes vagyok.
Aranyos vagy nagyon. Jó veletek lenni.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok lányok,
Detko nekem is szednem kellett az estrofam tablettát és a doki azt mondta hogy méhnyálkahártya vastagodásra napi 2x2 kell. Remélem ezzel segítettem valamit.
Bandy csak pozitívan az egészségügyi ellátáson meg ne húzd fel magad ja és főleg ne fogyjál le többet . Aképek őrülten helyesek amit küldesz ezektől máris jól indul a napom
Tinkyb, Enierdelyi, nagyon köszönöm a szurkolást biztos jól csináljátok mert még mindíg tart a hőemelkedés. Mághoz 1 hétre csüt. 30-án megtudom vajon mi a helyzet.
Tényleg jön valaki 30-án a cirisbe, én 8-ra megyek jó volna dumcsizni.
Hugikám őrülten szorítok nektek csak ígérd meg, hogy megint nem parázol a következő uh-ig. Tuti minden rendben lesz Anyut, Gabeszt puszilom.
laura69
 
 


Vasikáé neked az előbbi üzenetben szerettem volna írni csak annyira nehéz követni kivel mi történik.
Na szóval a hangulatváltozásaid teljesen érthetőek és bátor csajszi vagy, hogy magadnak adod be a szurikat ez nálam már olyan stresszes helyzetet teremtene hogy csak na. Ugy hogy fel a fejjel de tudod mit sírj ha ahhoz van kedved az nem szégyen ,megsúgom én is szoktam 27-e meg nemsokára itt van és ezerrel szurkolok neked minden ok,. lesz na és mit látok laptetős lettél tudod ez mit jelent?
Sok puszi ne aggódj szép naot neked is , este megint jövök addig csak pozítívan csajok sziasztok!
laura69
 
 

 
 

Sziasztok!
Harmadszor írok, ez most csak próba. :oops:

Kép
baba1973
 
 


Mi a fene van ezzel a babanettel, mert ha hosszabbat írok, azt írja ki, hogy error :cry:

Kép
baba1973
 
 


Újra próbálom!
Szóval tegnap voltam a C-ben ultrahangon. A kis csodadokink V- doki uhu-zott és azonnal diktálta Dórinak a tüszőcskéim méreteit.
Kb:8-9 db van 18mm- től lefelé. Tehát a petefészkem előkerült, köszöni szépen kivállóan van és gyönyörű tüszőcskéket termelt. :D
Nem kellett keresni, szóval a hétfői napot nem értem. Na mindegy az a fő , hogy V- doki vizsgált és én ettől hihetetlen módon megnyugodtam. H-doki okozott nekem két álmatlan éjszakát.
A nyálkahártyám 14mm, ideális úgy érzem a holnapi randira apa sejtecskéivel:) Ja!- a hormonjaim is tökéletesek.
Tegnap este 9-kor beadtam még magamnak 3 db fostimont és 2 ampulla pregnylt és remélem, hogy ezek voltak az utolsó stimuláló hormonok, mert én bizony holnap babásodni megyek. :D :lol: :oops: :lol: :D
Holnap jön valaki a C-be?

Kép
baba1973
 
 


Hahó lányok!!! :D

Baba!
Éljen! Megvan a petefészek!!! Hát hiába, V.doki az V.doki!!!!!
Nekem különben sem jön be a H.dokika! Na mindegy! Az a lényeg, hogy minden maga a tökély! Te megnézted magadnak a jónásodat? Remélem magadban is olyan biztos vagy mint amilyen bennem voltál!!! :wink: Tudod! Nálam bejött! :D
Holnap mikor kell gondolni rád?

Tinkyb!
Ma volt a műtét? Hú én egy kicsit el voltam akkor kavarodva. Most olvasom,hogy mindenki szurkol neked! Na, hát akkor én sem maradhatok ki belőle! Hajrá, hajrá! Már biztos túl vagy rajta, és minden jól sikerült!! Holnap írjál!

Barátnőm! Laura!!!
Hát te drága! Ne izgulj, tuti babás vagy! Hőemelkedés!! Meg úgy egyáltalán, tudod mindenki mit mond!!!!

Andyka!
Írtam neked emilt!!!!Remélem nem utálsz értük!!!

Nálam minden rendben van, a rosszullét még mindig elkerül, viszont állandóan éhes vagyok!! És eszem is! Sajnos!

Mindenkinek puszi!Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Tinkyb!
Már biztosan túl vagy rajt és ébredezel :lol: sokat gondolok én is rád!
Hugi!
Szuper, hogy nem vagy rosszul! Mondtam, hogy nem lesz semmi gondod! :lol:
Nekem a jónás szerint a május 1,2,3 lenne ideális, én úgy gondolom, hogy ez az időpont sem kedvezőtlen. Nagyon bízom magamban, és a Csodadokinkban, de tudom, hogy Ö is csak hozott anyagból tud dolgozni. :wink: :D Én meg már nem vagyok mai csirke. :oops:

Kép
baba1973
 
 


HURRRRÁÁÁÁÁÁ, HURRRÁÁÁÁ, HURRRRÁÁÁÁÁ!
Baba, annyira örülök. Már alig vártam hogy végre megtudjam mi van odabent nálad. Tegnap és ma reggel folyamatosan frissítettem. Ahogy volt egy kis időm frissítettem. Erre ma délelőtt eltűnt a netem. Pech. De, végre meg tudtam, nagyon szuper. Annyira jó!!!! Én is, én is, én is!
Holnap nagyon, nagyon még nagyobban szorítok neked. Mihelyst tudsz valamit azonnal írj, figyelek.

Laura, köszönöm. Bőgök is, mert jól esik. És amúgy sem tudnám vissza fogni magam.

Csajok! Olyan jó hírek vannak mostanában, úgy fel tud dobni. Nagyon jó kedvem van.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé!
Annyira aranyos vagy, köszönöm!
Már te is a cél elött állsz!- Dehogy állsz száguldasz a cél felé!!!
Ha holnapi sejtrandi nem jön össze akkor én is kezdem a fogigátlót és megyek lombikra. De remélem, hogy erre már nem lesz szükség.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok, csajócák!

Mi van már, senki sehol figura van már megint? Baba! Majd mesélj mi van. Annyira szorítok hogy már fáj a tenyerem. Le kellett vágnom a körmeimet mert bele vágtak a tenyerembe. :lol:
Hú, az este a Fraxiparine nem túl jól sikerült már megint. Néha olyan mintha vajba szúrnám, máskor meg áááááááááá........!!!!!!! :cry:
De, mindjárt itt a vége és az eredményért bármit meg teszek.
Mindenkinek szép napot kívánok és írjatok már, hiszen mindenkivel történik valami amit itt el tudna mesélni.
Ölelés és pusza.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Kicsit széjjel röhögtem magam, ezért bemásolom nektek is, nevessetek ti is. Voálá:

Ez megtörtént

Helyszín: Budapest, Egér út, Shell kút

Elvittem az autót szerelőhöz, hogy nézzék át, megnéztük a kerekeket is ...stb.

Jövök visszafelé, gondoltam le is mosom, meg kap egy tank üzemanyagot.

Állok a sorban a kútnál, jön egy kislány, valami kikent kifent cabrióval, előttem áll a sorban a pénztárnál, látszólag valamilyen okból zaklatott, de én nem nagyon voltam képben a kábulattól, amit a parfümje okozott, amit biztos egy dézsából magára borított.

Szóval jön ő a kutashoz:

* Csaj: hali, egy autópálya matricát lécci!
* Kutas: milyet?
* Csaj: ccc nem tom. hány napos van?
* Kutas: ilyen-meg ilyen.
* Csaj: Ilyen jó lesz.
* Kutas: ok, rendszám?
* Csaj: Most szívatsz?
* Kutas: nem, ha pályamatricát akarsz venni, nekem kell a rendszám
* erre ő: Jól van, de erre még lehet hogy rábasztok ( bocs a szavakért, de ezt mondta a kislány ) és kirohant.

Nézzük a kutassal, hogy mit csinál, mert eltűnt a kocsija mögött.

3 perc múlva b***i, visszajött, letette, a hátsó rendszámtábláját az asztalra, és közölte a pultossal, hogy ilyen még vele nem történt, letört a körme, és a barátja már úton van, mert nem tud így vezetni miféle eljárás ez?

Kutas: nem kellett volna behozni, elég lett volna ha bemondod.

Erre a csaj: "úúú igen,?"

jött is a csaj pasija pár perc múlva egy jó nagy mercivel, bement, megkérdezte mi történt, elmondták neki, és a kutassal egymást támogatták a röhögéstől, jó fej volt.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Hahó lányok! :wink:

Zsuzsa!
Ez annyira jó ez a sztori, hogy át is másoltam az üzifalra! Hülyére röhögtem magamat!
A Fraxiparine az marha rossz! Nekem is mindig fájt amikor beadtuk. Csíp,mar,fúj! És ráadásul mindig bekékült!
De nem baj, mert mindjárt itt van a cél!!! Ügyes leszel, meglátod!!!

Baba!
Mizujs? Már én is nagggyon kiváncsi vagyok!!!!

Tinkyb!!!
Veled? Írjál ha hazaértél!!!

Lányok! Mi lehet Zsibyvel? Olyan nagyon régen jelentkezett! Elfelejtett bennünket teljesen! Ha olvasol bennünket, akkor lécccci-lécccci írjál!!!

Kockáspléd, Roni, Kobzoszsu Ti is jelentkezzetek!!!

Mindenkinek pussz! Hugi.
Látjátok,hogy már mindjárt 8 hetesek vagyunk??? Bizony áááám!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Halihó szép estét mindenkinek és jó hétvégét.
Az idő ólomlábakon vánszorog és soha nem lesz már csütörtök, hogy megtudjam a jó vagy ne adj isten a rossz hírt, de mit lehet tenni várunk, várunk, még mindíg csak várunk.


Vasikéá szuper a vicced legalább felvidítottál vele!

Mindenkinek ezerrel szurkolok vigyázzatok magatokra sokat pihenjetek és azért íjatok ha lesz időtök.

Sziasztok lányok
laura69
 
 


Sziasztok!
Én túl vagyok rajta, remélem, hogy még nem késtük le a randit.
Tegnap elött óta fennt van a hőm, de V. doki szerdán azt mondta, hogy péntek, ma mondta, hogy a jobb petefészekből már elszálltak, de a balban még vannak. Én ezt már nem értem. Ő azt mondta, hogy ez igy jól van és én hinni akarok neki. :lol: Tehát most nagyon bizakodó állásponton vagyok.
Tinkyb!
Hogy vagy?
Mindenkinek nem tudok most írni, de remélem, hogy vasárnap jobban ráérek és jövök.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok!
Meg van a genetika. Súlyos kromoszóma hiba volt. De szerencsére a következő terhességre nincs következménye.
Puszi Nektek és nagyon szurkolok Mindannyitoknak.

Móni
móni101
 
 


Baba, olyan jó hogy végre írtál. Nagyon örülök hogy végre megvagytok. Küldöm a babaragacsokat. Pihenj sokat, most jót tesz a fekvés. Higgy a dokiban. Ő csak tudja mit beszél.

Móni, durva amire gondoltam, ezért inkább nem írom le. Nézd a jobbik oldalát és hajrá következő. Nagy ölelés neked és sok erőt a következőhöz.

Jó éjt mindenkinek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Móni!
Ez nagyon durva! Nem tudták volna ezt valahogy kiszűrni? Lehet, hogy hülyeséget kérdeztem, de nem értek hozzá! Jaj! A lényeg az, hogy a következő babára nem lesz hatással! Azért szerintem nem ártana egy genetikai vizsgálatot csináltatnotok: Nem mondták?

Baba!
Örülök, hogy túl vagy, remélem csak taliztak a sejtek valahol,és meglep titeket is a gólya! Pihizzél sokat, az utrót nyomkodjad, és utána szigórúan 2 óra fekvés!!! Muszály!!!! MOst te vagy az első!!!

Vasikáé!
Már neked sincsen sok hátra!! Hétfőn mondják meg, hogy mikor lesz az akció???

Lányok! Ez a fránya vonalzó nem jól számolja a napokat már megint! Én ma vagyok 8 heteske, és ő nem azt írja! Pedig én már tolnám előre a napokat!!!!

Laura!!!
Sok pihi, és tudod!! Nem csinálunk semmi rosszat!!!!

Mindenkinek puszi! Hugi.

Ja! Tinkyb!! Miért nem jelentkezel????

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Kép


Baba, Vasikáé! Ezt most Nektek küldöm!!!!Hozzon nektek sok szerencsét!!!!!
Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Laura drága barátnőm!! Ezt meg Neked küldöm!!!

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi, nagyon cuki vagy, köszönöm szépen. Nagyon aranyos az a gólya. Puszi.

Kellemes hétvégén mindenkinek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Hugi

Néztek már nálunk genetikát és semmi gond. Ez csupán véletlen eset volt, sok vetélésnél ez az ok csak ott nem végeznek kromoszóma vizsgálatot a kaparékból. Nem egy olcsó mulatság így a kórházak nem csináltatják meg. Egyébként szeptembertől az országban elsőként itt a Cirisben lesz lehetőség arra, hogy a beültetés előtt vizsgálják az embriókat. Az engedély meg van már, csak a felszerelést kell még beszerezniük. Így ki lehet majd zárni azt, hogy beteg baba legyen vagy vetélés. Mi most nem várunk szeptemberig mert én bízom abban, hogy nem fog ez előfordulni nálam még egyszer. Letudtam már a statisztikák.
Egyébként megnyugodtam, hogy nem én rontottam el valamit vagy nem vettek volna eszre nálam valami rejtett bajt. Így nem kell aggódnom a következőnél.

Móni
móni101
 
 


Szép vidám kó reggelt!


Kép












Pussz mindenkinek!!
Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!
Hugi! Nagyon köszi:)
Mi lehet Tinkyb- vel?
Tudtok róla valamit?

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok lányok!
Drága Hugi barátosném gyönyörű a fotó amit küldtél, éppen hogy nem bőgtem el magam.
Nyugi pihenek eleget, és óvatos vagyok ,hülyeséget meg amire te gondolsz nem csinálok majd kiderül 4 nap múlva nem igaz?
Szuper hogy jól vagytok a 8 hetes bébivel a pocakban, vigyázzatok ti is.
Bocs hogy pénteken annyiszor telefonáltam de hát bebizonyosodott, hogy én még nálad is rosszabb vagyok, ezért hétvégén nem is mertelek zargatni.
puszillak
laura69
 
 


Lányok, visszatértem !

Nagyon örülök a jóhíreknek, a szívhangoknak, amikben nekünk még nem volt részünk.

A sikertelen lombik után elmentünk a Mensmentis klinikára, akik a meddőség endokrinológiai kivizsgálásával és kezelésével foglalkoznak. Olyan döbbenetes inzulin eredményem lett, hogy azonnal gyógyszerre állítottak. Az endokrinológus szerint esélyem sincs ilyen inzulinértékek mellett teherbe esni és terhességet kihordani. Azt mondta ilyen inzulin érték mellett nem létezik az a progeszteron mennyiség amivel fent bír maradni a terhesség. Éppen időben érkeztem, nem voltam messze attól, hogy életem végéig inzulint kelljen adagolnom.
A terhelt inzulin értékem sokszorosa volt az elfogadhatónak. Az endokrinológus szerint a cukorbeteg diéta, a gyógyszer és a torna meghozza a hatását.
Kicsit elszomorodtam, mert anno a legelső ultrahangon Vereczkey doktor leíratta, hogy PCO jellegű petefészek és mégsem vizsgálták tovább a Cirisben. Értelmetlenül dobtunk ki több százezer forintot a lombikra, a kezelésre, a gyógyszerekre. Nem haragszom rájuk, inkább magamra, hogy nem mentem tovább. Ha rendbejövök, akkor első utam a Cirisbe vezet a fagyibabáimért. Mellesleg javasoltam Mártinak, hogy vegyék fel a protokollba a PCOS kezelést. Szívesebben jártam volna hozzájuk, mint megint egy új helyre, ahol mindent előlről kell kezdeni....
Az életem fenekestül felfordult, 120 grammos szénhidrát diétán vagyok, lényegében úgy élek mint egy cukorbeteg.Most szoktatnak hozzá a gyógyszerhez, eddig elég jól bírom. Egyáltalán nem fogyaszthatok hozzáadott cukrot tartalmazó ételeket, italokat. Mindent mérek és mindent írok, amit megettem.
Hát ennyi van velem és mindig olvaslak benneteket, mindig izgulok értetek,

kockáspléd
kockaspled
 
 


Sziasztok!

Andy, köszönjük ismét a képet. Annyira jó.

Kockáspléd, nagyon örülök hogy jelentkeztél. Viszont kicsit szomorú vagyok mert beteg vagy. Nem lesz könnyű megszokni ezt az életmódot, de ha elég kitartó vagy, előbb-utóbb majd simán fog menni az egész.
A lényeg hogy hamarosan mehetsz lombikozni és most már tuti a siker.

Képzeljétek, ma volt Székesfehérváron a baba börze. Voltunk, körül néztünk. Én olyan szívesen fogdoztam volna a sok baba ruhát, de türtőztettem magam, majd lesz rá épp elég alkalmam. Nem vettünk semmit, de most már tudom hogy ott fogjuk be vásárolni a baba kelengyét. Nagyon jó árak vannak. Nagy táskával és hosszú listával fogok menni legközelebb.
Biciklivel mentünk, a mai edzés is meg volt. Az is nagyon jól esett. Ennyi. Holnap megyek Cirisbe. Majd délután jelentkezem a hírekkel.
Addig is mindenkit ölelek. Vigyázzatok magatokra.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szia Kockaspled!

Én már több endokrinológusnál voltam a pajzsmirigy alul működésem miatt és mindig rákérdeztem a terheléses cukor vizsgálatra, de mindannyian azt mondták, hogy nálam felesleges a leleteim is a normál alkatom miatt. Nagyon komplikált vizsgálat? Tanácstalan vagyok, hogy csak azért is ragaszkodjak-e a vizsgálathoz.
Örülök, hogy kezelnek Téged és így már tuti sikerül a következő.

Móni
móni101
 
 


Jó reggelt Lányok,

Tinkyb, merre jársz? Ugye minden rendben van veled? Kérlek, jelentkezz!

Vasikáé, mikor lesz a punkció? Már szép nagyok azok a tüszők, igaz?

Baba, szerintem, talán azért mondta V. doki, hogy így lesz jó, mert lehet, hogy sok tüsződ volt és így kisebb az esély a sokas ikerterhességre. Vagy hülyeséget írok? :roll:
Nálam az első inszemnél annyi tüsző volt, hogy rendesen felkészítettek arra, hogy sokan is lehetnek majd, és akkor vagy a sok babával járó kockázatot vállaljuk vagy a redukciót később vagy leállítjuk az inszemet.
Az a lényeg, hogy tényleg jó lesz így, csak pozitívan! :D De tudom, téged nem kell győzködni erről. Mikor kezdesz el tesztelni? :wink:

Noki drága, és te merre vagy? Látom ám, hogy a másik fórumon bejelentkeztél, te kis eltűnős. :wink: Kíváncsi vagyok rád, így szoktam nézegetni. Remélem, nem veszed rossz néven.

Andy, indul az áprilisi akció? Vagy pihensz még? Mikor mész a Ciris-be? Bár lassan vége áprilisnak.

Kedves babások, Nektek nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen veletek és a babáitokkal, de hát ez így is lesz! Zsiby, te tényleg nagyon eltűntél. Jól vagytok? Mekkora már Tökéleteske?

Laura, továbbra is küldöm a ragacsokat! Mikor is lesz a vv?

Nokikám, már teljesen össze vagyunk zavarodva. Nem tudjuk, hogy mikor, kivel mi történik. Kérlek, segíts rajtunk! Lenne egy kis időd frissíteni a táblicskut?

Kockáspléd, örülök, hogy túl vagy a vizsgálatokon és kiderült a sikertelenség oka.
Amit a Ciris-ről írtál (kissé csalódott vagy, de nem haragszol rájuk), azzal teljesen egyetértek. De miért nem ott végeztetted az IR-t? Talán emlékszel, a sikertelen lombik után, én is megnézettem a PCO jellegű petefészek dignózis miatt, és a Ciris-ben végezték a vizsgálatot.
Amúgy, én pl. nem mondhatom, hogy nem kaptam teljes körű tájékoztatást anno, amikor megszülettek a kivizsgálások eredményei a Ciris-ben. Az igaz, hogy a PCO-nak magam néztem utána, de aztán lett egy csomó kérdésem és elég sokat beszéltem V. dokival. Megkérdeztem, hogy nem gondolja-e, hogy előbb ennek (a PCO-nak) kellene utána járni, mert ha valóban PCO-m van, akkor kicsi az esély a babásodásra akárhogy is. Ő akkor azt mondta, hogy ez az én döntésem, de ő nem hiszi, hogy ilyen problémám lenne, nem PCO a diagnózis, hanem PCO jellegű petefészek, tehát a lehetőségek: 1. Ciszta műtét 2. PCO, IR kivizsgálás 3. Inszem 4. Lombik. Úgy gondolom, ők egyelőre a laparoszkópiára, hiszteroszkópiára és inszemkre, lombikokra fókuszálnak. Még akkor beszéltem az üzemorvosunkkal is, aki endokrinológus és ő sem javasolta az IR kivizsgálást, inkább az inszem és a lombik mellett volt.
Szóval, Kocaspled- bocs az előző szösszenetért – nem lehet könnyű most Neked, és nagyon szurkolok, hogy sok-sok erőd legyen a teljes életmódváltáshoz, aztán meg, hogy jöjjön a baba. :D Mennyi idő kb, amíg normális ütembe visszaáll a hormonműködés, mikor mehettek a fagyikért?

Móni, a Ciris-ben a terheléses inzulin és cukor vizsgálat 3 vérvételből állt. Az első reggel 8-kor éhgyomorra. Ezután megitattak velem egy cukorszirupot és aztán még egy vv 9-kor és 10-kor. Nem tudom, miért van minden orvos ennyire a vizsgálat ellen, amikor csak ennyi? Költséges talán? Azt sem hiszem, mert asszem 2500 ft volt a Ciris-ben. Vagy esetleg lennének még további vizsgálatok is, amit nekem nem végeztek el? Mondjuk, azok után, hogy jók az eredményeim, nem is akarom már tovább forszírozni ezt a dolgot.

Szép hetet mindenkinek Lányok!
tocsa
 
 


Sziasztok lányok!

Tinkyb!

Jelentkezz,mert már nagyon izgulunk értes!!

Tocsa!

Köszönöm lérdésed:)
Pénteken beszéltem V.dokival,hogy elmegyek hormont nézetni és IR-t,mert az már másfél éve nem volt.Igaz,szedem a cukor gyógyit rá,de elég furcsán érzem magam...szóvaljúnius vége felé,ha megjön,kezdődik a szurika:) :) az inszem így július elején lesz :) :)
Te hogy állsz a futással,szolival,szépségápolással??
Munka még mindig dögivel??

Kockáspléd!

Annyira örülök,hogy írtál!!! :) :)
Biztos segíteni fog a gyógyi,amit kaptál!
Én még szépen le is fogytam tőle...
Te melyiket kaptad??
Drukkolok,hogy mielőbb jók legyenek az értékeid és folytasd az anyaság vezető utat!!

Zsuzsa!

Menek a drukkok és várjuk a jelentkezésed!!

Móni!

Minden rosszban van vmi jó!
Ezt arra értem,hogy kiderült mi volt a gond!!
Ne aggódj,biztos sikerülni fog legközelebb!!

Laura!

Nem kell sokat várni és megtudod a jóhírt!!
Addig is mennek 1000-rel a drukkok!!Veled vagyok!4

Hugikám!

Remélem hétvégén is aktívan pihiztél,fincsi kajálat csináltál párodnak!!
Mai nap folyamán küldök egy fincsi receptet!!

Kép








Kép









Sok pussz és ölelés mindenkinek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok. Túl vagyok a műtéten! :lol:
Először is Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy így szorítottatok értem és, hogy gondoltatok rám :!:

Kép

Csütörtökön 1-től 3-ig tartott a műtét. Nagyon féltem előtte. Két miómát vettek ki, a kisebb mérete, akkora volt, mint csoda doki bácsink egy ökle, a nagyobbik az ökle kétszereséhez hasonlított nagyságra. A nagyobb a méhem mögött volt teljesen, nagyon nehéz volt a nagysága és az elhelyezkedése miatt az eltávolítása. V. doki azt mondta egy közös ismerősünknek, hogy világklasszis operációt hajtott végre rajtam, azzal, hogy a miómák kioperálása mellett megmentette a méhemet. Köszönöm Neki!
Ahogy előre megírtátok, mindenki tündéri aranyos és segítő kész volt velem végig. Első éjszaka Ibolya volt velem. Szegény nagyon nem unatkozott, mert róka koma velem töltötte az estét, illetve volt még egy műtétes lány rajtam kívül a másik szobában, és ő is ugyan ebben a cipőben járt. Volt, hogy egyszerre két fele kellett volna szaladnia. Átvészeltük. Húgom Pesten él, így ő minden este bejött hozzám. Képzelhetitek első este, milyen jó társaság lehettem, vagy belealudtam, míg szegény beszélt hozzám, vagy öklendeztem. :D Másnap Juli törődött velem, neki is sokat köszönhetek. Reggel az első túlédesített tea után, ismét kidobtam a taccsot, majd egy óra alatt, tízpercenként egy korty vizet magamba erőltettem, majd elmajszoltam egy kekszet. Így elmúlt a hányingerem. Valószínű, hogy a migrénem miatt voltam ilyen rosszul – esetleg az altatás is besegítetett ebbe –, sajnos a stressztől, nagyon ki tud rajtam jönni. Aztán felkeltem, rendbe tettem magam, és egész nap jól éreztem magam, jöttem-mentem, vigyorogtam. Dóri és Márti is kedvesen bekukkantott rám. Hihetetlen, hogy egyáltalán nincsenek különösebb fájdalmaim, erőt kell venni magamon, hogy betartsam a fekvést keddig. Közösen abban maradtunk V. dokival, hogy a biztonság kedvéért, még ott töltöttem a péntek estét, és szombat délben Ő engedett haza, szúrnom kell a Fraxiparine-t, és szednem kell Ergam cseppet. Szombaton mielőtt elindultunk haza összefutottunk a műtős hölggyel, vele egyébként nem találkoztam még, és ő is megállított, hogy ő bizony látta milyen nagyot szedtek ki belőlem. Egyébként pedig H. doki-t lett kijelölve ügyeletesnek, aki pénteken délben kivette a csövet a hasamból, az elég kellemetlen volt, olyan érzés volt, mintha a hátam közepéből húzta volna ki, azt mondta, hogy kb. ott is volt. Így H. doki pénteken még külön behozta a mobilszámát. Szombaton este kicsit belázasodtam itthon, hívnom is kellett H. doki-t. Ezért mindenki megnyugtatására, tegnap újra mentünk a Ciris-be H. dokival „randizni”. Majd húsz percig uhuzot, van egy kis vérömleny a méhembe, ez okozhat lázat, majd fel kell szívódnia. Telefonon konzultált B. dokival, ő is ott volt a műtéten, és bejárt hozzám ellenőrizni, nagyon jó fej. Kaptam Augmentin dou-t és Klion tablettát (fertőzésekre). Este már csak hőemelkedésem volt. Szóval most pihizek, és nagyon várom, hogy folytatódjon a babaprojekt. Anyagi okokból biztos, hogy majd inszemünk lesz. 30-án 11-re megyek varratszedésre H. dokihoz, mert V. doki nem lesz, majd V. doki 6-án fog kontrollon megvizsgálni.

Mindenkinek továbbra is szurkolok!!!

Szép napot a már és leendő kismamiknak!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok
Tinkyb minel elobbi gyogyulast
Vasikae nagyon drukkolok, en vasarhelyi szuletesu vagyok de most kovaszna megyeben elunk
Moni orulok,h. kiderult ,h. mi okozta
Hugi csak igy tovabb
Tocsa, Andi titeket is udv.
Kockaspled, atelem a szituaciodat, es azon gondolkodom,h. vajon nalam is miert nem javasoltak az Ir-t. Nalam is pco jellegu a pf., de a mult evtol szedem a metformintot, altalaban ezt adjak, te is ezt kell szedjed? es pl. en 55kg. vagyok, lehet azert nem javasoltaka dietat? csak gondolkodom. Es vegul is nem ertem mi koze a progeszteronhoz? nem is kerdeztem ra eddig.
Neked kivanom,h. rendezodjenek ezek a hormonertekek.
MIndenkinek szep hetet
Eni
enierdelyi
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak velem nem történt semmi, de titeket olvaslak ám.
Korábban én is voltam a Mentsm-be,nekem is kellene diétázni, mert egy kicsit magas lett az inzulin, sajnos nem tudom betartani, mozogni meg a műtét miatt nem tudok.
Most várom, hogy a menstr. megérkezzen, aztán a 10. napon megyek konzultációra és akkor eldöntjük, mikor legyen a lombik.

Móni!
Örülök, hogy azért kiderült mi volt a gond, ilyenkor az ember egy kicsit átértékeli a rosszat, most tudom sikerülni fog neked és nekem is, na meg persze a többieknek is.

Tinkyb! Na végre, hogy jelentkeztél! Már kezdtem aggódni. örülök, hogy jól vagy, azért pihizzél sokat.

Hugi! Hogy vagy? Remélem már nem izgulsz annyira.

Tocsa! Felétek mi újság??

Andy! Majd írd meg, miben egyeztetek meg V. dokival, mikor lesz az inszem.

Mindenkit puszilok!
detko79
 
 


Sziasztok!

Olyan jó hogy végre annyian jelentkeztetek és jó sokat írtatok. Csak most kicsit magam alatt vagyok és nem tudok vissza olvasni. Majd estére kicsit kipihenem és jövök olvasgatni és reagálni.

Velem csak annyi hogy nekem sem találta H doki a baloldali petefészkemet, így csak a jobb oldalit nézte meg. Ott van egy picuri tüsző, 11 mm-es, szerdáig még szúrok hátha nőni fog addig, és akkor megint meg nézik. Csak azt nem értem hogy ha most nem találta, akkor hogyan találja meg szerdán? Igaz, akkor nem ő fogja nézni hanem K doki. V doki már nem is foglalkozik velem. Majd csak a beültit csinálja meg jövő héten, ha lesz mit beültetni.
Most kissé ki vagyok, pihenek egyet hátha lenyugszom estére.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé!
Nem minősítek, de tudj a sorok között olvasni!!!!!!
Nekem a bal oldaliban mondott H. doki egy 10 és egy 11mm- es petécskét, a jobb oldalit nem találta. Ez hétfőn volt! Szerdán V. doki a balban 15,16, 17, 17, a jobb petefészkemben pedig 16, 16, 17, 18,18, a nyálkahártyám 14mm volt. Pénteken mire mentem a jobb oldalt két nagy elszállt, de a kissebbek már nagyok voltak, és a bal oldalon is megvoltak. Szóval neked is a jobb oldal lesz a domináns és tuti, hogy több tüszőcskéd van!!!!
Nyugi! Nekem 2 pici helyett V.doki 9 nagyot látott.
Veled is ez lesz!

Kép
baba1973
 
 


Tocsa!
Én a hétvégén már kiváncsiskodni fogok, én nem bírom tesztelés nélkül :oops: :D :lol:

Kép
baba1973
 
 


Zsuuuuzsaaaa, nem elkeseredni. Azért mert H nem találta, még nem biztos, hogy nincs benne tüsző, akár több is. Az egyik általában mindenkinél jobban működik, mint a másik. Hidd el, 2 nap alatt még sokat nőhet az az egy is és azok is, amiket most nem láttatok. Mindesetre ez a sok petefészek eltűnés gyanús.
Bízz magadban és petikéidben! :wink: Tudod, csak pozitívan. Képzeld el, hogy szép nagyra nőttek és egészségesek lesznek és gyönyörűen meg fognak termékenyülni! Ne feledd, a természet sem produkál többet havonta, mint egy. Fel a fejjel kislány! :D

Csajok, mi a fene van, hogy V soha nincs bent mostanában?! Mégiscsak elmegy?

Tinkyb, te kis csavargó. Végre jelentkeztél. Már kezdtem aggódni, hogy valami baj történt. Ezek szerint, csak kicsit hosszabb lett a bent tartózkodásod. Micsoda műtét lehetett. Nem semmi ez a két mióma. Remélem, mostanra már teljesen jól vagy. Se rókakoma, se hőemelkedés. Most aztán, pihenj jó sokat és a gyógyulásra koncentrálj. Aztán jöhetnek a babák. :D

Szia Eni, Detko, üdv Nektek is. :D

Andy, remélem, jók lesznek az eredményeid és a nyáron valóban inszemezhetsz. Mikor is volt nekünk az első inszemünk? Tudod, amikor együtt feküdtünk bent a Ciris-ben? Augusztus?
Jól vagyok, köszönöm a kérdést. Szolizni már nem járok, mert a nap is barnít és sok időt töltök a szabadban pl. kertészkedéssel. Továbbra is Marcizok sokat, bár egyre nehezebb a kis hátsóját ringatni. Egyre súlyosabb a kölyök. Zabálnivaló kiscsákó és napról napra ügyesebb. Kis erős János. 2 hónapos és hason fekve tartja a fejét és nézelődik. Hozzá még a lábát is behajlítja térdből és összekulcsolja a bokáját. Csuda pofa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tocsa 2010.09.02 13:49-kor.
tocsa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

Ne keseredj el,hidd el,minden rendben lesz,a helyén van minden!!!!
Drukkolok azért 1000-rel mindenképp!!!

Tocsa!

A pontos dátumunk:szeptember 10-e szerda volt.
Bocsesz,de az ilyeneket nem tudom elfelejteni.
A két veseműtétemet is betéve tudom...
Gyönyörű baba Marcika,puszikáld meg helyettem is!!
Ti mikor mentek a Cirisbe??


Tinkyb!

Micsoda dolgokon mentél keresztül!!
Most koncentrálj a mielőbbi gyógyulásra és utána Te is hamar ott leszel a célegyenesbe!!


Nekem ma megjött az angyalkám után...picit furi érzés,leszakad a hátam,a pocim nem fáj,csak a buksim,de ömlök,mint állat.Holnapra már biztos jobb lesz.Az endokrin drnőmet ma 3/4 6 felé kell hívnom,ha minden sikerül meglesz szerdán a 3.napi vv és nem kell következő hónapra tolni.

Kép






Kép






Pussz mindenkinek!!
Sokat gondolok Rátok!!
Mennek mindenkinek 10000-rel a drukkok!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok
Millió puszi mindenkinek először is :)
Ne haragudjatok ,hogy nem jövök ,de az uramnak még mindig nincs munkája és most éppen abba éli ki magát,hogy a házat újítjuk és a kertet csináljuk :D

Azért kukkantottam be most gyorsan ,mert szeretnék új ,friss táblázatot feltenni ,de nem tudom ,hogy mikor kinek mi van és mi vár rá!
Kérlek benneteket ,hogy küldjetek új adatokat ,mert nem szeretném a régiekkel feltenni a szép kis táblácskánkat!
Aztán a héten jövök ám és mesélek és reagálok mindenre ami történt itt is és ott a nagyvilágba!

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki!
Én pénteken voltam inszemen, vv május 8.-án lesz.

Kép
baba1973
 
 


Sziasztok csajok!
Babaezerrel szurkolok nincs hőemelkedésed?
Köszönöm, hogy gondolsz rám csütörtökön lesz a vv.-em háááát kicsit be vagyok rezelve ugyhogy drukkolj.
Mindenkinek kívánok minél előbbi babaváró tavaszt, és pihenjetek sokat, mégegyszer köszönöm a bíztató sorokat.
Hugikám jó lenne ha az amit érzel igaz lenne, te leszel az első akit hívni fogok ha kiderül de ha mégsem suikerülne akkor is fogunk mi még együtt babakocsit tologatni ugye???
Vasikáé jaj ne aggódj még 1-2 szuri és szuper jók lesznek azok a tüszők meglátod szorítok neked.
Tinkyb pihenj sokat, jobbulást, kitartást kívánok!
Puszilok mindenkit sziasztok lányok csak pozitívan.
Bandy köszi a ragacsokat és hogy gondolsz rám aranyos tőled, ja és a fotok annyira édesek jó kedvre derítenek puszi
Tocsa V. doki marad mert én rákérdeztem ugy hogy nekem a Márti mondta hogy nem megy sehova bár hívják pl. Angliába hát ennyit tudok, na és persze addig sehova nem engedjük amíg nem csinál nekünk gyerekeket nem igaz?
Na most már tényleg sziasztok
laura69
 
 


Szép jó estét lányok! :D

Andyka!
Még nem kaptam meg a receptet!!! :cry:
Várooom!

Laura barátnőm!
Ne legyél már besza...a, ok. lesz minden!! Nyugi! Hát igen, embert barátjáról! Tudod miért írom, ugye? Könnyen beszélek már, pedig én is tiszta ideg voltam.Vagyok!

Vasikáé!
Ne idegeskedjél, a mi V.dokink meg fogja találni a petefészkedet meglátod! Nem értem a H.dokit! Biztos hiányzott arról az óráról amikor a petefészek uhu-t oktatták, hogy hol is található! :(

Baba!
Ne tesztelj!!!!!! :x Légyszi!!!

Tocsa! Marci baba változatlanul tündéri! Már szeretném látni a mi babáinkat is ilyen képeken! Ti mikor mentek neki megint a projektnek?

Kockáspléd!
Gondolom egyik szemed sír, másik nevet! Egyrészt jó, hogy megtaláltátok az IR.dolgot, másrészt meg legalább tudod, hogy ezért nem sikerült a beültetés. Majd most rendbehoznak téged, és utána nálatok is fog jönni a bébi!!!

Nálam semmi változás nincs, sokat pihizek, tolnám az időt. Rosszullétek még mindig elkerülnek. Nagyon jó kis babám van!!!!

Noki!
Megmondanád, hogy hol lehet kapni a szerkentyűt amivel a szívhangot lehet hallani? És mikortól lehet azt használni??

Mindenkinek további szép estét!!!! Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok, jól ki aludtam magam és kicsit megnyugodtam. Nagyon szépen köszönöm a vigasztaló szavakat.

Tocsa, tök aranyos vagy hogy mindenkire gondolsz és mindenkinek írsz pár sort, de mindenkinek írnál valamit magadról is? Csak néhány sort. Légyszike.
Most látom hogy írtál. Nagyon aranyos ez a Marcika. Olyan gyúrni való kis csávó. Köszönöm a vigasztaló szavakat, nagyon jól esik.

Andy, köszönjük ismét a kedves képeket. Hatással vannak a hangulatomra. Ezek szerint, ha ma megjött, akkor szerdán mécc 3 napi vv-re? Akkor még talizhatunk is. Nekem 8-ra kell menni. Ugyi le írod ha mész?

Tinkyb, hát ez borzasztó. Le írni nem tudom hogyan olvastam a miómás nagyságait. Ez borzalom. Még jó hogy meg tudták menteni a méhedet. Uram Isten. Nem semmi egy sztori. Tátott szájjal olvastam a történetet. Jaj, de jó hogy túl vagy rajta. Most már tényleg minden rendben lesz.

Laura, csütörtökre mennek ezerrel a drukkok.

Mindenkinek jó éjszakát kívánok és holnap ismét írjatok. Andy, ne felejts el válaszolni hogy mikor mész.
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szia Zsuzsa!

Örülök neki,hogy egy picit jobban vagy már :D :D
Nagyon sajnálom,de nem fogunk talizni :( :( :( :(
Én Szegeden csináltatom a hormonokat és az IR-t is.Nagyon ari,kedves az endokrinológus drnőm.Ma hívtam,ahogy megbeszéltük,megígérte megpróbál közelebbi időpontot,mint július 2.Csütörtökön megyek hozzá,de csak 11-re,így nem lesz 3.napi hormon,de a legfontosabb most úgy is azí IR.A hormonjaim elvileg úgy is jók,aug-ban meglett nézve,de ha a következő hónapban megyek,akkor se késő,mert elég hamar megvannak az eredmények.Ja,és a szívemet akarja rendbe tenni!
Addig nincs gond,míg mosolyt csalok az arcotokra...én szeretném,ha mosolyognátok,jókedvűek lennétek!!


Pussz és drukkolok 1000-rel!!
Minden rendben lesz,fel a fejjel!!
Majd jelentkezz!!

Andyy

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig elvoltam. Nem felejtettelek el benneteket, csak nem tudtam az oldalra bejelentkezni. Megcsinálták az összes gépünket, szabad az út most már. :-)
Remélem sokat lehet gratulálni.
Hugi nagyon örülök neked!!!!!!! :D :D :D :D
Megpróbálok vmennyire visszaolvasni, hogy lássam mi az újság. Látom sok új arc is van, nektek is drukkolok ezerrel.
Nálunk minden ok. V doki nem erősítette meg 100 %-san, de úgy néz ki, hogy kislányunk lesz. Nagyon örülök, mert mindig is kislányt szerettem volna. :D Már 110 mm-s, lassan kész nagylány.
Megvettük a babakocsit, teljesen beleszerettem.
http://pandababahaz.hu/shop_artdet.php? ... nas_441583

Három nappal ezelőtt éreztem először, hogy rugdos a baba, nagyon jó volt. Azóta kicsit lusta.
Millió puszi mindannyiótoknak!

Zsiby

Kép
Kép
zsiby
 
 


Halihóóóó!!! :D

Zsiby!!!
Na végre jelentkeztél!!! Már az iwiw-re akartam írni, hogy mi van veled! De irigyellek, hogy már ilyen nagy terhes vagy!!! És hogy kislányod lesz! Bevallom titkon én is arra vágyom, de ha fiú lesz sem baj!!!Az a lényeg,hogy egészséges legyen! A babakocsi tök jól néz ki, el is mentettem a kedvencek közé!

Tinkyb!
Neked tegnap elfelejtettem írni. Már alig vártuk,hogy végre jelentkezzél, el sem tudtuk képzelni,hogy mi lett veled. Hát, mit ne mondjak, jól túlórázott veled a mi V.dokink! Nem semmi,ahogy megnövelted ezeket a miómákat!Mostmár teljesen kitisztította a méhedet? Mehet a lombik? Vagy az inszem?

Noki!
A táblázatba az adat:05.04 uhu!


Laura!
Hogy vagy? Már nincsen sok hátra! Holnapután megtudod, hogy az a kis lurkó okozza a hődet odabent!!!!

Mindenkinek szép napot!!!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Halihóóóó!!! :D

Zsiby!!!
Na végre jelentkeztél!!! Már az iwiw-re akartam írni, hogy mi van veled! De irigyellek, hogy már ilyen nagy terhes vagy!!! És hogy kislányod lesz! Bevallom titkon én is arra vágyom, de ha fiú lesz sem baj!!!Az a lényeg,hogy egészséges legyen! A babakocsi tök jól néz ki, el is mentettem a kedvencek közé!

Tinkyb!
Neked tegnap elfelejtettem írni. Már alig vártuk,hogy végre jelentkezzél, el sem tudtuk képzelni,hogy mi lett veled. Hát, mit ne mondjak, jól túlórázott veled a mi V.dokink! Nem semmi,ahogy megnövelted ezeket a miómákat!Mostmár teljesen kitisztította a méhedet? Mehet a lombik? Vagy az inszem?

Noki!
A táblázatba az adat:05.04 uhu!


Laura!
Hogy vagy? Már nincsen sok hátra! Holnapután megtudod, hogy az a kis lurkó okozza a hődet odabent!!!!

Mindenkinek szép napot!!!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Halihóóóó!!! :D

Zsiby!!!
Na végre jelentkeztél!!! Már az iwiw-re akartam írni, hogy mi van veled! De irigyellek, hogy már ilyen nagy terhes vagy!!! És hogy kislányod lesz! Bevallom titkon én is arra vágyom, de ha fiú lesz sem baj!!!Az a lényeg,hogy egészséges legyen! A babakocsi tök jól néz ki, el is mentettem a kedvencek közé!

Tinkyb!
Neked tegnap elfelejtettem írni. Már alig vártuk,hogy végre jelentkezzél, el sem tudtuk képzelni,hogy mi lett veled. Hát, mit ne mondjak, jól túlórázott veled a mi V.dokink! Nem semmi,ahogy megnövelted ezeket a miómákat!Mostmár teljesen kitisztította a méhedet? Mehet a lombik? Vagy az inszem?

Noki!
A táblázatba az adat:05.04 uhu!


Laura!
Hogy vagy? Már nincsen sok hátra! Holnapután megtudod, hogy az a kis lurkó okozza a hődet odabent!!!!

Mindenkinek szép napot!!!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Halihóóóó!!! :D

Zsiby!!!
Na végre jelentkeztél!!! Már az iwiw-re akartam írni, hogy mi van veled! De irigyellek, hogy már ilyen nagy terhes vagy!!! És hogy kislányod lesz! Bevallom titkon én is arra vágyom, de ha fiú lesz sem baj!!!Az a lényeg,hogy egészséges legyen! A babakocsi tök jól néz ki, el is mentettem a kedvencek közé!

Tinkyb!
Neked tegnap elfelejtettem írni. Már alig vártuk,hogy végre jelentkezzél, el sem tudtuk képzelni,hogy mi lett veled. Hát, mit ne mondjak, jól túlórázott veled a mi V.dokink! Nem semmi,ahogy megnövelted ezeket a miómákat!Mostmár teljesen kitisztította a méhedet? Mehet a lombik? Vagy az inszem?

Noki!
A táblázatba az adat:05.04 uhu!


Laura!
Hogy vagy? Már nincsen sok hátra! Holnapután megtudod, hogy az a kis lurkó okozza a hődet odabent!!!!

Mindenkinek szép napot!!!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Halihóóóó!!! :D

Zsiby!!!
Na végre jelentkeztél!!! Már az iwiw-re akartam írni, hogy mi van veled! De irigyellek, hogy már ilyen nagy terhes vagy!!! És hogy kislányod lesz! Bevallom titkon én is arra vágyom, de ha fiú lesz sem baj!!!Az a lényeg,hogy egészséges legyen! A babakocsi tök jól néz ki, el is mentettem a kedvencek közé!

Tinkyb!
Neked tegnap elfelejtettem írni. Már alig vártuk,hogy végre jelentkezzél, el sem tudtuk képzelni,hogy mi lett veled. Hát, mit ne mondjak, jól túlórázott veled a mi V.dokink! Nem semmi,ahogy megnövelted ezeket a miómákat!Mostmár teljesen kitisztította a méhedet? Mehet a lombik? Vagy az inszem?

Noki!
A táblázatba az adat:05.04 uhu!


Laura!
Hogy vagy? Már nincsen sok hátra! Holnapután megtudod, hogy az a kis lurkó okozza a hődet odabent!!!!

Mindenkinek szép napot!!!! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?