Új privát üzeneted érkezett!

mágnes, ez a méhszájplasztika mit jelent? az ott lévő 'nem szép dolgokat eltávolítják?
hát mit mondjak nagyon szorítok neked, hogy ne ez a variáció legyen!!!!!! jövő szerdán remélem jó eredmény vár minket :!:
és ez a szocpol....ne má!!!!! mi sem jelentettük be, és csak valami10-20 ezer forintos 'büntit kellett volna fizetnünk, de végülis pont akkor hoztak ki egy új kormányrendeletet és megúsztuk, szerintem járd körbe a témát, ehhez nincs joguk!!!

domo, anniyra édi a kis Lilike :P olyan tudományosan szemléli a világot :lol:

zel????
trin???? jól vagytok?

kata, szorítok!!

tücsi, na akkor hajrá hétfőn :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Domo!
Tündérbogár ez a kiscsaj! Nagyon édes kis pofikája van és azok a nagy kék szemek.....

Mágnes!
szorítok, hogy ne kelljen mégse az a műtét!

Kata!
Dr. bácsi elégedett volt velem, egyenlőre 15 db szép, egyforma tüszőcském van, amik persze hétfőig még nőni is fognak. Hétfőn bizony lehet nekem szorítani. Jobban izgulok, mint az elsőnél. Hát mikor sikerüljön, ha nem az utolsó próbálkozásnál, nem?

Kisbogaram két napja alvássztrájkol napközben. Kétszer fél óra alvással próbálja estig kihúzni, de természetesen estére már elég nyügi lesz. Tegnap este vacsi alatt bealudt, alig tudtuk felébreszteni, hogy legalább böfizzen egyet. Biztosan nem akar lemaradni semmiről, nem ér rá aludni.

Szép hétvégét mindenkinek! Menjetek napozni! :lol: :lol: :lol: Hurrá itt a nyár! :lol:

tücsökbogár
 
 


tücsi, okkés akkor kidobom habtestem :lol: :lol: Lujzi meg éjjel nem alszik...felsír aztán csak az ágyunkban hajlandó kb 1 órás rugdalódzás után elaludni, borzalom, zombi lettem...

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

Boriska:
A méhszájplasztikánál a méhszáj felső rétegét leszedik.....

Tücsokbogár:
Lehet, hogy most áll át Csabia napi 2 alvásra? Emlékszem, ez az időszak Annánál is macerás volt, mert estére már nagyon fáradt volt, mindig próbáltuk tolni negyed órával az altatást, de persze ő folyton közbeszólt... Most meg már napi fél órát alszik.... :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, gondoltam, hogy kb ez a plasztika, amikor laparon voltam volt egy csaj, 6 hónapos terhes volt és ugyanilyen beavatkozása volt, és megmaradt a baba is, nagyon profik már a dokik ezen a téren :shock: de azért nagyon jó lenne ha nem kéne átesned rajta, meg a babákkal a macera az egy külön probléma...

többiek??

reni?? hogy vagytok?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jajj úgy örülök!
Képzeljétek, tegnap megérkezett 10 zacskó fagyasztott anyatej a törzstopicom egyik mamájától.Neki rengeteg van, és már nem fér, és megkérdezte, nem kérjük-e. nem kell neki pénz sem érte, azt mondta nem akar ő meggazdagodni ebből. Annyira rendes! Ma volt a főpróba, hogy Bence elfogadja -e az idegen tejet, ráadásul fagyasztóból... Nos, a fiam úgy beszlopált 80-at belőle, hogy csak na! :lol: Úgy megnyugodtam, hogy ha tőlem nem is kaphat eleget, de legalább így mégis több anyatejet eszik, mint tápszert! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági,
ez nagyon szuper! És akkor rendszeresen fog tudni adni?

Kidolgoztam magam a telkünkön. Egy napbarnított hulla vagyok... Megyek is aludni. 8)
katata
 
 


katata, ugye milyen jó tenni-venni a napon? Mit csináltál? Hogy áll a telekegyesítés, építkezés?
Minden jót neked holnapra!

tücsökbogár, 15 tüsző :shock: Szent Habakukk, az aztán szép mennyiség! Neked is hajrá holnapra! Csabikához pedig kitartás.

mágnes, ugye olyan jó, hogy akadnak még ilyen rendes emberek is. Amikor lyesmit hallok, arra gondolok, hogy nem is olyan rosszak az emberek, mint amilyennek sokszor látjuk.

kicsiboris, akkor te mostanság nem jutsz el fodrászhoz ugye?

Képzeljétek 204-ek vagyunk az alapítvány listáján, ami első hallásra rémisztő, de tavaly óta 140-et léptünk előre, így viszont már nem is olyan rossz. :)

Csókolok mindenkit!
bbilona
 
 


kata, na én is veteményeztem, virágokst ültettem meg Lujzinkak homokozót 'gyártottunk :lol: én nem barnultam le :cry: csak kicsit megfogott a nap, mst nagyon erős ez a napsugárzás mi?

de jó mágnes, milyen klassz csajok vannak :lol:

ilonkám, hát ez a szám tányleg kicsit soknak tűnik, de mindegy is....úgyis lesz hamarabb spontán vagy lombikocskával... :shock: :lol: :lol:

odry, hogy vagy????? küldesz sms-t nekem ha van valami???

többiek??
zel, domo, gyöngyike, juci, reni, pandi trin???

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ilonkám,
ez azért komoly előrelépés, nem is olyan elérhetetlen már az öribaba!!! 8)
Telekegyesítés rendben, de építkezésbe még nem fogunk bele óvatosságból, a válság miatt kivárunk még. Viszont a telket akkor most már idén élvezni szeretnénk, így füvesítünk, ültetünk egy-két fát, elkerítettem egy kis konyhakertet, virágost magamnak. :lol:

Borsika,
na akkor Lujzi biztos nagyon élvezni fogja a homokozót!!!:) Most már csak árnyékoló kell mellé, mert a nyári napban muszáj lesz! 8)


Vacakol a mensim, még mindig nem jött meg rendesen csak pecsétel... Így nem megyek szerintem még holnap sem 2-dik napi vérvételre... :roll: Remélem holnap megjön végre rendesen!

Tücsi drága!
Nagyon szorítok!!! Hamarosan túl leszel rajta. Nagyon várom a híreket, hogy hány petesejtet sikerült leszívni és hogy hogy vagy!!!
katata
 
 


Boriska, jól átkereszteltelek!! :lol: Bocsi! 8)
katata
 
 


ok katata, mikor vacakolna ha nem most! Szurkolok, hogy megjöjjön úgy igaziból!
Ah, szóval marad a lakásbérlés, és a fűnyírás a hatalmas telken :wink: Testmozgásnak nem rossz.

bizony boriska, már most nagyon kell vigyázni a napon, az uram leégett. Naptejeket készenlétbe! Homokozó, az örökzöld gyerekjátszóhely, milyen jó hogy elfér a kertben.
bbilona
 
 


Kata:
Hát úgy tűnik, hogy tudunk rendszeresen hozni tőle, amíg neki van teje, és fölösleg, addig mi is kapunk :lol: Én már asnnak is örülök, ha csak 1 hónapig kapunk, sőt minden cseppnek örülök :)
Mensidnek pedig: múkodj!!!

Ilonám:
ha ez az előrehaladás ilyen tempóban megy, akkor már csak másfél év! De előtte még egy spontánka becsusszan, és 2 éven belül 2 gyerekes is lehetsz! Ha nem több... :wink:

Most jöttem haza tablófényképezésről, a mostani nyolcadikosok voltak a napköziseim, és meghívtak Sosem volt még napközis tablóképen, annyira meghatódtam, hogy picsogtam is kicsit :oops: :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


kata, na akkor mindenki odaküldi neked a 'mikulást és holnap tuti megjön, szurkolok :lol: :lol: :!: 30 naposak a ciklusaid? amióta szültem még hosszabb lett...remélem nem újult ki az endóm...

mágnes de édi lehettél :lol: miket tanítasz?

ilonkám, a homokozóval csak az lesz a bajom, hogy Lujzi hamar kieszi belőle a homokot....barátainknál már edzett rá...

tücsi, jajj de izgulok érted, gyere mihamarabb :!: :!:

zel? trin jól vagytok??

odryt nem láttátok??????? csak neeem, vagy lemaradtam valamiről csajok......

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszönöm az érdeklődést. Nagyon ügyesek voltunk, mármint én is meg a dr. bácsi is, ugyanis 16 petesejtecskét sikerült leszívni, úgyhogy hétvégén még megturbózták magukat a skacok, mert az akkori kontrollon csak 15-en voltak.
Azért nem vagyok túlságosan inci-finci, de itt van anyukám és segít a Nyuszit ellátni. Talán holnap már jobb lesz. Holnap tudjuk meg azt is, hogy hányan indultak fejlődésnek. Apa azt modta, hogy így már cserejátékosokkal együtt meglehet a focicsapat. :wink: Reméljük, nagyon szurkolunk a kis tesókezdeményeinknek.

tücsökbogár
 
 


Köszönöm az érdeklődést. Nagyon ügyesek voltunk, mármint én is meg a dr. bácsi is, ugyanis 16 petesejtecskét sikerült leszívni, úgyhogy hétvégén még megturbózták magukat a skacok, mert az akkori kontrollon csak 15-en voltak.
Azért nem vagyok túlságosan inci-finci, de itt van anyukám és segít a Nyuszit ellátni. Talán holnap már jobb lesz. Holnap tudjuk meg azt is, hogy hányan indultak fejlődésnek. Apa azt modta, hogy így már cserejátékosokkal együtt meglehet a focicsapat. :wink: Reméljük, nagyon szurkolunk a kis tesókezdeményeinknek.

tücsökbogár
 
 


Köszönöm az érdeklődést. Nagyon ügyesek voltunk, mármint én is meg a dr. bácsi is, ugyanis 16 petesejtecskét sikerült leszívni, úgyhogy hétvégén még megturbózták magukat a skacok, mert az akkori kontrollon csak 15-en voltak.
Azért nem vagyok túlságosan inci-finci, de itt van anyukám és segít a Nyuszit ellátni. Talán holnap már jobb lesz. Holnap tudjuk meg azt is, hogy hányan indultak fejlődésnek. Apa azt modta, hogy így már cserejátékosokkal együtt meglehet a focicsapat. :wink: Reméljük, nagyon szurkolunk a kis tesókezdeményeinknek.

tücsökbogár
 
 


tücsi, nnna gratula a csapatkához, dejódejó :lol: :lol: :lol: apának van ám humora :wink: hasikád fáj? fekszel?

jó sokan lettek, most aztán van sok-sok kicsike lehetőségetek :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


tücsökbogár, pompás hírek. Na csak maradjon meg minél több, osztódjanak, és jöhet a Csabi tesó! Mikor lesz a beültetés, lehet tudni?

boriska, megeszi, oooh? Finom a homoktorta, finom, na de ennyire! :shock:

mágnes, milyen aranyosak!

pandácska, reni, babszi, gyöngyi, odry, gyerünk, gyerünk ne már, hogy 4-en levelezgetünk itt!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Köszike a hiányolást. Olvasgatlak néha benneteket, de irni már nincs időm.
Most Anna pár napja beteg. Náthás, folyik az orra és már köhög is és elég nyűgös lett most. Peti baba jó kisfiú. Eszik, alszik. Van hogy evés után elnézelődik egy darabig aztán elalszik.
Már nagyon figyel a hangokra is.
Páromnak pedig a dereka megint beállt. Tegnap szinte derékszögben jött haza. Ugyhogy most valamennyire Őt is el kell "látni".
Tücsökbogár! Szép kis csapatotok lett. Hajrá beülti!!!
Ági! Szupi hogy tud Bencus tejcsit enni. Neked már egyáltalán nincs?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Már csak 8-an vannak. :cry: :cry: :cry:
Csütörtökön lesz a beülti, már ha addigra lesz mit beültetni. Tegnap nagyon fel voltam dobva, de most újra aggódok. Tudom, hogy a 8 sem rossz szám, de egyáltalán nem biztos, hogy szépen is fognak osztódni, főleg ezek után.
Azért fájdogál a pocim, de azt kibírom - pláne ha van értelme kínlódni, akkor nagyon szívesen teszem.
Viszont nagy hír, hogy Csabinak megvan a negyedik fogacskája.

Gyöngyi!
Annának jobbulást!

tücsökbogár
 
 


Tücsi, de jó, ez szuper hír :lol: hányan indultak el mára? mikor kapod vissza őket, és hányat?

Kata, neked megjött végre rendesen? mikor mész a dokihoz?

Ilona, ez elég jó előrelépés a listán :lol: azért a lombik is képben van még?

Kép
domo
 
 


Tücsi, egyszerre írtunk, már válaszoltál is.
Ne aggódj, a 8 tényleg nagyon jó szám, és szépen oszódni fognak!
Gratulálok a 4. fogacskához :lol:

Kép
domo
 
 


Tücsi:
A 8-as olyan szép szám!!! Biztos vagyok benne, hogy stramm kisfickók, és kihúzzák péntekig! Néhányuk plusz még 40 hétig :wink:
Gratulálok a fogacskához!!! Nem volt nyűgös tőle?

Gyöngyike:
Annának jobbulást kívánok, na és a párodnak is!
Tejem van még, de sajnos kevés, a kezdetektől fogva szinte minden etetés után pótolni kellett tápszerrel. Most így az a felállás, hogy a 6-7 étkezésből 2 alkalommal kap tápszert is az anyatej mellé, a többi saját, ill. "idegen" anyatej :lol:
Fiam ma rekorder lett! Este megetettem 9-kor, és legközelebb hajnal 5-kor ébredt!! Én persze már fél ötkor fent voltam tiszta kipihenten, hogy miért nem ébred a gyerek, nem tudok aludni. :D
Annám nagy pasifaló lesz.... Tegnap 2 és fél órát játszott a két szomszéd 10-12 éves fiúval :) Azok el voltak bűvölve tőle, leosztotta őket, ha nem tetszett valami, és naghyon jól érezte magát :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tegnap volt egy éve ,hogy megfogant Bence :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Elnézést mindenkitől,de nagyon sokat írtatok,így próbálok
felzárkózni. :lol:

Mágnes!
Szerdára szorítok,hogy ne legyen semmi baj :lol:

Bbilona!
Te drága,hová mentek nyaralni :?:

Katata!

De jó,hogy itt vagy,olyan jó
hogy újra a toppon vagy :lol:

Pandus!
Köszönöm a megnyugtatást
:lol: De nagyon nehéz minden pillanatban figyelni :shock:

Domo!
Gyönyörű a kiscsaj :lol:

Tücsi!

Nekem anno 16 petesejtet szívtak le,6 volt tökéletes
3-at ültettek vissza,és három a fagyiba ment.
m. reni
 
 


Kicsiboris!

Te drága,téged utoljára hagytalak.
Lujza hogy van??
Nia nagyon sokat fejlődött!
Fésülködik,próbál öltözni,puszit dob,szaladgál,integet,
mindent felismer.Utánozza a kutya hangját,és nagyon szeretné
érvényesíteni az akaratát :lol:
m. reni
 
 


mágnes, eszem a kis pasifaló szívét! Olyan jókat lehet rajtuk mosolyogni, annyira bájosak és egyben viccesek ezek a kis felnőttutánzók!
Mi bújócskáztunk egy ismerős 4 éves kislánnyal, már előre kiabált, hogy hova bújt el. Megszakadtam a nevetéstől.

reni, milyen kis ügyes már a nagylány. Keresel munkát? Hogy áll a dolog nálatok?
Hová megyünk nyaralni, azt még nem tudom.
Ti mentek valamerre?

tücsökbogár, szurkolok, hogy a 8-ból minél több megmaradjon, de kettő biztosan és legalább egy tesó kerekedjen!
Nekem csak 3-at szívtak le anno, és szerencsés voltam, mind szépen megmaradt. Nagyon drukkolok!
Te mondd, az első kettő fog alul nő ki azt tudom, és a második kettő felül?

katata, akkor ma beindult talán a mensid?

gyöngyike, jobbulást az egész családnak! Anyatigris meg csak tartsa magát egészségben, hogy tudja a családot pátyolgatni!
Képzeld nyaki gernicsérvemmel ma kedtem a spéci gyógytornát, azt mondta a gyógytornász, hogy ez még szinten tartható. Ha teheted menj el majd!
bbilona
 
 


zel, minden rendben?
bbilona
 
 


bbilona!
És milyen a torna?bírod?
Szerintem Balaton lesz a nyaralás helyszíne 8)
A tervek:
Májusba bölcsibe íratás/ha felveszik,és van hely
:shock:
Januárba megy bölcsibe,ha minden igaz/Feltéve ha tudok szerezni
valahonnan egy munkáltatói igazolást.
Még 1hónapig itthon leszek a beszoktatás miatt,és utána indul a
munkakeresés.

Ez így leírva egyszerűnek tűnik,de közben már megszakadt a szívem : :cry: Mi lesz a kicsikémmel???? :shock: :shock:
m. reni
 
 


reni, biztosan baromi nehéz lesz, de ha látod a boldog arcocskáját, ahogyan a többiekkel játszik biztosan megnyugszol.

domo, nem sokat írsz, milyen otthon a kis királylánnyal?
Lombik, remélem ezt a szót hamarosan elfelejthetem. Nagyon reménykedem a spontánban. Ha mégsem sikerül, lehet hogy a nyárom rábeszélem apát a köv-re. De erre gondolni sem akarok.
bbilona
 
 


reni, nem csodállom, hogy elfog a szívfájdalom, én is gondolkodom a bölcsin, csak hát ha esetleg lesz tesóka akkor tuti nem adhatom be...pedig Lujzi nagyon társasági lény..
nagyon ügyes Nia, igazán büszke lehetsz rá :!: :!: :!: :!: milyen cukorfalat lehet ahogy dobja a puszit :lol: :lol: :lol:

mágnes, ez milyen jó :!: :!: Anna már kokettál :wink:
Bence meg egy angyal :lol: pont egy éve fogant? megünneplitek? :P :P :P :P

tücsi, nehogy elkeseredj!!!! tuti minden okés lesz, a lényeg, hogy most nyugi-nyugi :lol: :lol: :lol: a 4. foghoz én is gratulálok :lol:

domo kérünk képet Liliről :!: :!:

gyöngyike, lumbágós a párod? jajjjjj...
te hogy bírod a strapát? :wink: :D

csajok, ma voltunk gyerekdokinál, szerinte Lujzinak már rég járnia kéne, el kell vinnünk neurológushoz, hogy mi van a mozgásfejlődésével :shock: :roll: én azt érzem, hogy lassan de egyenletesen fejlődik....
meg elküldött vérvételre, nektek is kellett menni így egy éves kor körül?

Kép
Kép
piciboris
 
 


odry :?: :?: :?: :?: :?: :?: hogy vagytok :?: :?: :?: :?: mi van vekletek????
ha jól nézem márc 30-án jöttél utoljára :cry: :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska:
ünneplés??... Azt mondtam Apának, hogy na ezen a napon nem bújhatunk össze! Mindhárom terhességem ápr. 6-7én fogant, én agybajt kapok, ha most is.. :wink: :lol:

Járás:
18 hóapos korig nem tekinthető kórosnak, ha nem indul el a gyerek... Én a helyedben, hogy megnyugtassátok magatokat, elvinném Lujzit Dévény felmérésre. Annával ez tett csodát! Ott felmérik, és elmondják, hogy van-e problma. Annának pl. le volt tapadva kicsit az izma.

Voltunk ma oltáson, fiam végig üvöltötte az oltás és a babakocsiba behelyezés köüzti időt. De olyan szinten, hogy kijött a doki néni, hogy enneka gyereknek ekkora hangja van? :lol:

6700 gramm és 66 cm ....
:oops: :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csajok!
Végre megjött rendesen, de csak ma este, így a második nap az holnap után lesz, mert ugye mai nem az első nap, ha este jön meg. Ugye ti is így szoktátok számolni? Eddig csak barnázgatás volt...

Tücsi,
nagyon szorítok, hogy ügyesek legyenek!! Szerintem a 8 nagyon jó eredmény!!! Majd írd minden nap a híreket, hogy mi van velük!!!
katata
 
 


A bölcsikérdésbe ha belegondolok, máris kiráz a hideg, de a babáknak szerintem jót tesz, meg azért az anyucinak is marad egy kis szabad ideje!! Persze én könnyen dumálok... :)

Boriska,
nem értem ezeket a vizsgálatokat. Nincs abban semmi, hogy nem jár még Lujzi. Lustább egy kicsit és kész. Majd ki csattan az egészségtől!!

Mágnes,
akkor Bencével sem lesz semmi, ha ilyen erővel ordít!!!! :lol:
katata
 
 


katata, én is így számolom, a kórházban azt mondták így kell. Akkor hajrá csütörtök!

boriska, ez megint csak azért van, hogy ne unatkozzatok! Szurkolok, hogy mágnesnek legyen igaza!

mágnes, az lenne ám a sikerszéria, ha most megfoganna egy harmadik kismágnes! :wink:
bbilona
 
 


Ilonka,
köszi, akkor jól számolok én is. 8)

Zel, Trinky,
Minden ok? Rég jelentkeztetek!!

Tücsi,
?? Hogy vannak picurkák?
katata
 
 


Kép
katata
 
 


Odry
????????????????????????
katata
 
 


Katám:
Bence 2009 január 8-án született :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, így boooooocs!!!!!
Csak ezt az oldalt futottam át, nagyvonalakban.

Katám4 De jó, hogy itt vagy! Jól számolsz! Nagyon sokat gondoltam, gondolok rád! Szorítok érted!

Ilonám! Ti most hogy álltok, vártok még, vagy belevágtok még egy lombikba?

Borcsám! Ne aggódj, Lujzi hamarosan elindul, nem győzöl majd utána futni. Keresztlányom közel kétéves koráig nem volt hajlandó egyedül menni. Nézesd meg a csibét, de biztos vagyok benne, hogy nincs semmi baja.

Mágnes! Hűha! Micsoda nagylegény! Caca meg pasizik?

Reni! Messze van még január! De azért szinte érzem már én is, milyen nehéz lesz őket kicsit elengedni.
Már látom lelki szemeimmel magam az ovi kapujában bőgve. Miközben Lukács nagy boldogan futkározik a többi gyerekkel, picsogó anyjával mit sem törődve! :lol:

Tücsökbogár! Nagyon szép a nyolcas csapat is! Drukkolok nektek ezerrel, hajrá kistesó!!!!
Lukács is alvássztrájkol. Napi egy etetések közötti időt simán ébren tölt. Általában este, hat után, így a fürdésre már egészen elfárad, nyűgös lesz. 8-kor fürcsi, kaja, és fél 9-9 között már alszik is. Hajnali egy után kel csak fel legközelebb...

Szóval Lukács..
4,15 kiló, a múlt héten kicsit több, mint 30 dekát hízott. Kezd a csöppöm hurkásodni. Vagány csávó! Utálja, ha a babakocsi teteje fel van fölé nyitva. Szeret sok vízben fürdeni, és visít, ha kiveszem a kádból. éjjel 4- 4 1/2 óránként kel, nappal két és fél órát bír ki kaja nélkül. De van, hogy kaja után egy órával ismét cicizni akar. Szív két kortyot, gondolom, akkor szomjas, aztán bealszik. De a cicit nem engedi! :lol: Játszik vele. ilyenkor én vagyok a nagyon gonosz és akkor is leveszem tőle! :D
Szeret hason aludni, az én hasamon, de apáé is elég kényelmes!
Nagyon sokat mosolyog, jókedvű baba. Imádjuk!
Nem tudunk betelni vele.

Kezd ébredezni... Vihetem a cicit... :lol:

Gyorsan pár kép...

Kép
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel:
gyönyörű ez a kislegény!! És milyen rendes, hogy éjjel ritkábban ébred :lol: Gyere gyakrabban, ha tudsz. olyan jó hallani felőletek!!!!

Az én fiam ma végigaludta az éjszakát!!! Este 9-6 ig

Közben meg ideges vagyok, ma du. kell a cytológia eredményért telefonálnom. Olyan lassan ketyeg az óra, cidrizek rendesen... :oops: :? :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


odryval mi a csuda lehet...pedig megírtam priviben neki a telszámomat.... :roll: :cry: aggódom érte..

mágnes, na mi lett a citológiai eredményed? húú remélem nem lesz gáz...
de jó, hogy Bence így bealszik, baszus Lujzi asszem 6-7 hónaposan kezdte átaludni az éccakát..

zelem, de édik vagytok!!!! és annyira cukin írsz Lukácsról!! érződik minden szavadból a szeretet :lol: :lol: :lol:
és megváltozott minden körülöttetek??Lukács mindent átborított :?: :lol: :lol: :lol:

kata, köszi :lol:

mágnes, mi az a dévény felmérés? segítesz nekem kicsikét? köszi! jajj és hol csinálják? csak úgy odamegyek, vagy be kell jelentkezni? fizetős? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nah felhívtam a dokimat, és rendben van a cytológia, nem kell műtét ! :lol: Jajj akkora kő esett le a szívemről! Fél év múlva újra megnézzük, de nem is bánom, inkább nézzen rám gyakrabban :)

Boriska:
A Dévény torna egy fajta gyógytorna, de előtte a Dévényes végzettségű gyógytornász csinál egy felmérést, hogy milyenek az izami, szülés körüli körülmények, stb. ,szóval megnézi, hogy szükség van -e tornára, vagy minden ok.
Országszerte vannak Dévény gyógytornászok, és régiókra van bontva , hogy melyik településről, kerületből hová lehet vinni a gyerkőcöt. Telefonon kell bejelentkezni, nekünk 2000 ft volt egy alkalom.
Pesti telefonszámokat tudok, belinkelem, előre is bocsi, ha kicsit hosszú... :oops:
Baranyi Ágnes Budapest
Balázs Judit Budapest X. 70-388-3013
Kurtos Katalin Budapest I. 20-463-2199
Németh Nikolett Budapest I. 20-410-7341
Juhászné Szabó Antónia Budapest II. 30-219-0918
Knob Tímea Budapest II. 20-376-9035
Lovass Edit Budapest II. 70-866-4237
Molnár Tünde Budapest II. 20-545-9522
Pohlinger Ildikó Budapest II. 20-269-3042
Reicherné Hrabéczy Andrea Budapest II. 20-371-4176
Zsiborásné Jakubovics Mónika Budapest II. 20-991-1696
Stefánkovics Gabriella Budapest II. XIII. 20-415-5071
Harman Ágnes Budapest IV. 20-338-0328
Bálványossy Eszter Budapest IV.XIV.XV.IX. 70-285-8903
Gyenes Anikó Budapest V. 30-481-9570
Holitskáné Spitzár Mária Budapest V. 20-436-5955
László Zsuzsanna Budapest V. 20-357-7305
Szabóné Sándorné Budapest VIII. 30-374-0216
Balázs Mariann Budapest XI. 30-318-5500
Oroszné Póth Renáta Budapest XI. 20-995-3592
Speerné Kemper Annamária Budapest XI. 20-591-0395
Fürediné Lauf Eleonóra Budapest XII. 319-0103
Haraszti Hedvig Budapest XII. 3555-392, Alapítványnál
Horváth Beáta Budapest XII. 30-222-2888
Izsák Katalin Budapest XII. 3555-392, Alapítványnál
Matula Zsuzsa Budapest XII. 3555-392,Alapítványnál
Radnóti Barbara Budapest XII. 30-264-2043
Boda Zsuzsa Budapest XIII. 20-516-7077
Csepregi Marietta Budapest XIII. 20-210-8646
Kiss Valéria Budapest XIII. 30-252-8545
Burján Katalin Budapest XIV. 30-244-8371
Negyedi Viktória Budapest XIV. 20-393-5503
Orosházi V. Andrea Budapest XIV. 251-9113
Dr. Kovácsné Csapó Csilla Budapest XIX. 30-433-4322
Juhász-Tóth Zsuzsa Budapest XVI. 70-297-5998
Rózsa Adrienne Budapest XVII. 70-266-5274
Lencsér Istvánné Budapest XVIII. 20-395-3732
dr. Medveczkyné Morvai Tünde Budapest XX. 30-296-5079
Dankulinné Gazsovits Edit Budapest XXII. 362-5696
Svantekné Laczkovich Dóra Budapest XXII. 20-570-8949
Auner Andrea Budapest, XIII. Dunakeszi 20-452-3213

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Érdemes felhívni, elmondod, hogy a kislányod még nem jár, és a doktor néni is és ti is aggódtok, szeretnéd, ha megnézné.
Velünk csodát tett! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Zel,
de jó, hogy jöttél!! Milyen édes ez a csöppség!!!!! Azért látom néha mérges is tud lenni!! 8)

Ági,
javítom! :wink:
De örülök, hogy nem kell műtét!!! Hurrá, hurrá!!! :lol:

Fűmag elvetve a kertünkbe, belocsolva, holnap délutántól enyém a pálya... :roll: Azt nem tudom, hogy ha rámegyek a földre, mikor be van locsolva, mitől nem ragad a lábamra a föld, vele a fűmag? :? Ahova lépek ott fű nem terem?????? :? De rálépnem meg muszáj lesz,mert másként nem tudom meglocoslni, oda kell mennem a locsolóhoz, arrébb kell tenni, stb.
katata
 
 


mágnes hurrá!

katata, ez aztán a jó kérdés fűmag ügyben, de nemigen tudod máshogyan csinálni, úgyhogy hajrá fű! Hajrá ma!
bbilona
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1239263737.6472.jpg[/img] Így aludt.. :)

[/img] Kép Kis dokkmunkás..

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1239263792.197.jpg[/img] Húsevő :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszönjük a dicséreteket!


Kicsibém! Szerintem Te ugyanígy írsz Lujziról és a többiek is a babáikról. Naná, hogy érződik minden szóból a szeretet!

Sokszor jut eszembe, hogy milyen jó lenne, ha minden gyerek legalább fele annyi szeretet kaphatna, mint Lukács, Lujzi, Csabi, Nia. Lili, Lotti, Bence, Annák, vagy bármelyik akit épp kifelejtettem.. ( bocsika..)

Katám! Nem méééérges... Fázik.. Kellett két este, mire kiderült, hogy Lukács nem bírja az előírásokat. Az ajánlott fürdővíz-hőmérséklet neki alacsony! :lol: Azóta pár fokkal melegebb vízben fürdetjük, így nincs sírás csak, ha ki akarom venni. Teszteltük. Visszatettem, elhallgatott.. :lol:

Megtörtént az első hasfájásunk.. Sírt. Én meg vele. Próbáltam vigasztalni, apa meg engem.
Remélem, sok ilyen nem lesz, mert a szívem majd' megszakadt..
[/url]
zel
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?