Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :D

Kata,

Nagyon örülök, hogy hamarosan kezdesz, ez a beszed! Jo volt olvasni soraidat! :P

Boriska,

Sajnalom ami Lujzikaval törtent, tennyleg eleg ijesztö...remelem többet nem fordul elö! :P A tüszörepit mindig erzem en is, pontosan tudom mindig mikor van ovulacio. Ne aggodj normalis ha erzed. :P

Trinky,

Sajna nem tudom mit lehetne bevenni...vigyazz nagyon magadra hamarosan megerkezik Lotti! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


tennyleg=tenyleg :oops:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandacska,

Nagyon örülök, hogy Dora baba meggyogyult! :P Ugye milyen jo erzes amikor puszit adnak? Davide jo nyalasat szokott de en nagyon boldog vagyok töle! :P
Irtad, hogy nem szeretnetek lombikot, en ugy emlekszem maradt fagyi babatok. A fagyis beülti az nem annyira megterhelö azert megprobaljatok vagy csak spontanra mentek?

Tücsi,

Csabika gyönyörüseges, drukkolok a lombikhoz! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 

 
 

trin, na elfelejtem mondani, írni, a piopharoxot szerintem használhatod a torkodra, én is használtam, kérdezd meg a dokidat.
ez végül is csak helyileg ható antibiotikum, nem jut be a véráramba, kérdezz rá mert viszont nagyon gyorsan hat :!:
a szurkálás pár perces volt, és a minimikroszkópom mutatta a 'páfrányokat, szerintem tuti repike volt..

pandi, akkor hamarosan ti is aktivizáljátok magatokat :lol: :lol:

juci, tegyél képeket Davidéról, olyan szép fiú!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kata!
Nagyon örülök, hogy végre szűk lett az a csigaház! Hajrá lombik, pocakosodjunk együtt! Ilona, téged is várunk ám a csapatba! A pénteki jó eredmények után én is belelkesedtem, előtte csak olyan legyünk túl rajta érzésem volt, de most nagyon bizakodó vagyok. Holnap megyek kontrollra, remélem minden ok és a héten meglesz a leszívás is.

Pandácska!
Szurkolok a spontán babához!
Nekem Dóra baba eddig is egy angyalnak tűnt, el sem tudom képzelni, hogy hisztizni szokott.
Nálunk tegnap nagy vendégsereg volt - anyós ideszervezett egyszerre 11 embert. Persze először Csabi nagyon megrémült a sok idegentől és úgy bújt hozzám, ahogy még soha. Nagyon jó érzés volt, ahogy kapaszkodott belém. Aztán viszonylag gyorsan felengedett, a végén még kurjongatott is nekik.

Trinky!
Jobbulást kívánok. Én is úgy tudom, hogy vannak olyan gyógyszerek amik ha szükséges, akkor terhesség alatt is szedhetők. Ha napok óta nincs hangod, akkor azért lehet hogy érdemes lenne még egyszer rákérdezni a dokire, nehogy tüdőgyuszi legyen a dologból!

tücsökbogár
 
 


Trinky,
Köszönöm :wink:

Kata,
Ez szuper! Örülök, hogy erő költözött beléd, de annak mégjobban, hogy újra lombikoztok!! Remélem, hogy ők elhozzák neked a várva várt csodát: http://www.kki-darany.hu/

Boris,
Igen, lehet ilyen fájdalom tüszőrepedésnél.

Jucmuc,
Dórinál is egy liter nyállal jár :lol: Képet a szőke hercegről. Spontán, nagyon maximum fagyis beülti, de azt is szeretnénk elkerülni.

Tücsök,
Pedig Dóri tipikus kisördög, hisztis, rosszalkodós, nehéz eset, de nem is tudnék másmilyen gyereket nevelni :lol: Megszoktam, hogy ilyen, és most furcsa, hogy ekkorát változott, de valahol jó :wink: Könnyebb.
Vendég
 


Pandus,
tök jó ez webcam!!! :lol: Majd figyelgetni fogom!!! :wink:
katata
 
 


Kata:
jajj úúgy örülök, hogy itt vagy!!! Hiányoztál innen!! Örülök, hogy sikerül megint előre nézned, nagyon drukkounk neked!!

Hoztam képeket, szokásomhoz híven megint sok leszek, elnézést érte... :oops:

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1238415977.2281.jpg[/img]

[/img] Kép Nagy kék szemeim.. :)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1238416041.0278.jpg[/img] Tudok mosolyogni :)

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1238416076.8309.jpg[/img]

[/img] Kép Mosoly 2.

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1238416131.488.jpg[/img] kinövöm a babakocsit..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boriska, :D :P Kép

Pandacska,

En nagyon drukkolok nektek a spontanhoz, olyan fiatal vagy meg biztos össze fog jönni ugy is! :P En mar nagyon varom, hogy Davidenek kistesoja legyen meghato, ahogy ölelgeti a gyerekeket a jatszoteren, boltban stb...

Boriska, Pandus, teszek par kepet most, majd kesobb spenotosat is de most nagyon turelmetlen ofelsege...ha lesz majd idotok ti is tesztek a gyonyoru kislanyaitokrol? Olyan jo nezegetni oket! :P

Agi,

Szepsegesek a gyermekeid, es azok a kek szemek Bencenel.... :P

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


mágnes, nem semmi mennyire fiús Bence, asszem őt nem fogják kislánynak nézni..... :shock: :lol: Anna meg nagyon szép, olyan jó lenne majd nagylányként is látni, lehet, hogy addig leelezgetünk :lol: :lol:

juci, köszi!! na végre megint látjuk a fiadat, nagyon huncut és a lovacskája szenzációs, kishuszárom :lol:

új vonalzót kellett gyártanom...megszűnt a nőivonalos...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kata, de jó, hogy végre újra itt :lol: nagyon hiányoztál!!!

Tücsi, örülök a remek eredményeknek :lol:

Jucmuc, Davide nagyon szép kisfiú :lol: nektek van esélyetek spontán testvérre, vagy lombikkal próbálkoztok? (maradt még fagyibaba is?)

Mágnes, de jó, hogy ilyen jól viselte az utazást :lol: de hát ilyen szép gyerekeknél természetes :lol:

Trinky, én a gyömbéres teát tudom javasolni, de lehet közben már meg is gyógyultál.

Zel, hogy vagytok?

Boris, ez biztos tüszőrepi volt :lol: sok sikert :lol:

és néhány kép (nincs időm válogatni, bármikor felkelhet):

Kép Kép Kép

Kép
domo
 
 


Mágnes, gyönyörűek a gyerkőcök. Bence hasonlít rád igaz?

Jucmuc, hát a szép szőke herceg és a fehér ló :lol: :lol: :lol: nem is lehetne jobb. Úgy drukkolok nektek a kistesóhoz. Tényleg van esély spontán babára? Én annyira reménykedek, hogy a másodikunk már spontán érkezik.

Domo, ennek a lánynak egyre nagyobb a haja. Gyönyörű!!!! Magatokról nem is írtál. Mi a helyzet?

Lányok, már két hónapja jön az előtejem, tegnap meg hatalmas adag jött ki. Lehet, hogy hülyeség, de igaz azért marad Lottinak a kolostrumból?

Boris, én is bioparoxot akartam venni, de a gyógyszerész nem adott
:cry: :cry: Mindegy, úgy néz ki most már megmaradok.

KépKép
trinky
 
 


domo, te ez nem akármi ám :lol: :lol: Lilinek akkora a haja mint Lujzikánknak... :shock: :lol: :lol: és olyan érdeklődő ahogy nézi a színes játékait, nagyon zabálnivaló, :lol: őszintén szólva igazán megjött a kedvem...............

húúú trin szerintem ez az ami neked most van, szeintem 'igazi tej a szoptatáskor kezd jönni addi meg tuti lesz előtejed :lol: de aztán lehet, hogy rosszul tudom...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Mágnes,
egyik gyerkőc szebb, mint a másik!!!!

Jucmuc,
a te szőke tündéred is nagyon huncut!

Domo,
máris 6 hetes a kis tökmag!!! Édes ahogy eltűnik a babakocsi bugyraiban!!
katata
 
 


kata, nagyon tetszenek a vonalzóid :wink: :lol: és a hozzálás a leginkább, nnna ez egy jó kezdés lesz azt hiszem :!:
és ne tűnj el!!!!! tudod, hiányoztál mindenkinek és ha van kedved/energiád, teszel egy táblát? jajj de köszi!!!magadhoz mindjárt beírhatnád az időpontocskákat, hogy mi is lássuk :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám,
hát igyekszem, igyekszem. Valahogy mindig jön erő, már ugyan nem tudom honnan, de jött most is!!! 8) Tesóm is óvatosan megkérdezte, hogy ugyan miben bízok még. Tudom, hogy félt azért kérdezte ezt. Aztán elmondtam miért bízok és sikerült meggyőznöm. :D
Mindjárt rakok táblát, de szóljatok ám ha valami nem jó!!!! Az életkorok tuti nem jók már, de én nem javítok, míg nem szóltok! :wink:
katata
 
 


Kép
katata
 
 


katata, éljen, éljen éljen... :D Igen nagyon örülök, hogy előkerültél, és új reményekkel, újult erővel vágsz bele a "programba". A legjobbakat! :D
Még mindig nincs munka? Huhh, na az szuper, pedig Szeged jó nagy város. Ki gondolta volna! Sajnálom.

pandácska, csuriban az ujjam. Dudor az egy név, vagy a nagy pocakra gondoltál?

trinky, gyógyulj meg hamar! Jó kompromisszum az anyósoddal, nagyon jó diplomata vagy.

domo, a kis hercegnő csodaszép. Te is ilyen barna hajú vagy?

mágnes, hogy megnőtt a fiad a vidéki levegőn! Csodaszépek!

gyöngyike, oh a kis bestia, méghogy féltékeny, ez biztos azért van, hogy nem legyenek túl egyhangúak a napjaid! Kitartás a két prücsökhöz!

reni, itt vagyok láthatod, csak babáztam egyet Berlinben.

Teszek képet, Batbajánról:

Kép
bbilona
 
 


kata köszi a szép táblácskát :lol: :lol: kérhetem a korom módosítását? 37, köszi és a plusz infóba, tesóprojekt indul :lol: :lol:

ilonkám nagyon imádom az ilyen alvós képeket és milyen cuki arca van Batbajánnak :lol: és ilyenkor ölelgetné meg őket az ember, de ugye nem lehet :shock: :wink: :lol:

sapé, tamaranna eltűntek :cry: kár...úgy megnézném tamar ikreit!!!
no meg Ágotát :roll:

Kép
Kép
piciboris
 
 


kata:
az én koromat is javítanád? 28 vagyok még másfél hónapig.. Ja és egy kérésem lehetne? Nem lehetne valahogy a táblicskuba odavarázsolni mindkét gyerek sazületési dátumát... :oops:

Ilonám:
Nagyon szép pofija van Batbajánnak :) Jajj olyan fura leírni a nevét.. :) Van neki becézése? Bati?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na ma érdemes volt benéznem. Ennyi gyönyörű gyerek egy rakáson! :lol: :lol: :lol: Egyik szebb mint a másik, vagyis mind nagyon szép és hihetetlen milyen gyorsan cseperednek.

Nagy hírem van: tegnap délután Csabi nekiállt tolatni, azaz hátrafelé mászni. De mindezt olyan hévvel, hogy néha azért veszem fel, mert attól félek hogy túlerőlteti magát. Közbe-közbe felnéz rám és nagy büszkén hatalmasakat kacag. Egyszerűen zabálnivaló.

Dr. bácsi kontrollon megdícsérte tesóka kezdeményeket, azt mondta 99% hogy hétfőn lesz a leszívás. (én kicsit bíztam benne, hogy korábban lesz, de az a fránya hétvége már megint közbeszólt. Na mindegy, még két napot növögethetnek a tüszőkék)

tücsökbogár
 
 


Ilonka,
nagyon szépet álmodhat ez a legény!! :D A neve nekem egyébként nagyon fura, nem is tudtam még megjegyezni... :oops:
Magadról nem írtál. Lombik? Vagy inkább ne faggassalak?

Boris,
javítottam.

Mágnes,
ok, javítom és megpróbálom.

Tücsi,
Csabika tündéri lehet ahogy tolat! Gratula neki!! :lol:
A hétfői punkcióra meg mennek a drukkok!!! Nagyon tudom milyen jó lenne már abbahagyni végre a szurikat, de a hétfő mindjárt itt van!!! :wink: Olyan izgis!!! :D
katata
 
 


katata, tudom fura , de akármilyen hihetetlen magyar név. Nem kell megjegyezni, apukám is leírta, hogy tudja.
Lombik, hm, hát néha megfordul a fejemben a gondolat, hogy ha most sem sikerül, akkor bele kéne vágni ismét, és így telnek a hónapok, mert annyira reménykedem.

tücsökbogár, szenzációs lehet a ksiember, lassan csattognak majd a tenyerei a kövön!

boriska, Batká-nak becézik én Bajánnak hívom, az úgy nem olyan hosszú.
bbilona
 
 


csajok, most döbbentem meg milyen öreg vagyok....jajj reni ne haragudj.....borzasztó ez, mágven 10 évvel fiatalabb... :shock:

Lujzit megkédeztem, hol van anya............................................... Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


mágven=mágnes

bocs...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
jajjmá!! Dehogy vagy te öreg!!! Én azt mondom, hogy de jó, 10 év múlva még mindig olyan fiatal leszek, mint te :wink:

Megyek, lassan sütöm a fánkot :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, most viccelsz velem :?: :twisted: :lol: pont ma mondtam a páromnak, hogy amikor középídőm van olyan a bőröm mint a matuzsálemnek :shock: tiszta ragya...no meg a ráncok...fánkot süüüütsz?még erre is van energiád. :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Kata, köszi a táblát, jó így együtt látni.

Boris, a ragyás arc a tinédzserek kiváltsága, úgyhogy nem vagy öreg. Miért mondasz ilyet a párodnak? Ez olyan, mint amikor felhívom a férjem figyelmét a sonka lábaimra. Észre sem vette volna, hogy sonka, de én botor ezt sulykolom belé. Utána meg csodálkozom, hogy nem mondja milyen csinos vagyok :D :D :D

Ilonkám, édes ez a fiú!!! Ők akkor most ténylegesen Berlinben fognak lakni? Sógornőd német?

Tücsi, édes lehet a tolató Csabi.

Lányok, egész nap 10 perceseim voltak, vagyis délben elmúlt, de most is, meg reggel is jöttek a görcsik. Jól berosáltam, de az előbb kibőgtem magam, bevallottam apjuknak, hogy félek, és már jobban is vagyok, és már nem is félek. Voltam reggel NST-n, a szülésznő szerint bármikor beindulhat, sőt azt mondta lehet, hogy már délután lesz valami, de a méhszájam teljesen zárt. Remélem pikk-pakk kitágulok. Azért furcsa érzés volt, ennyi idő után újra mensi görcsöt érezni. Meg az is furcsa, hogy ennyire közel az idő. Mágnes, Zel, most gondoltam csak bele, hogy mennyire rossz lelkileg az, ha túlhordja az ember lánya a babát. Ez az állandó készültség őrület.

KépKép
trinky
 
 


jaj trin, veled érzek ezekben a napokban (is), elhiszem, hogy megijedtél :roll: én is megijedtem amikor elfolyt egy része a magzatvíznek...de olyan jó, hogy elmondtad a párodnak és megkönnyebültél ezáltal, és nagyon jól állsz hozzá, gyors tágulsz majd és gyors jön Lotti :P :lol: :lol: na csak báran, ezerrel szurkolok, most még pihizz amennyit csak tudsz :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska,

Köszike! :P Igen, nagyon szeretjük ezt a pacit egyfolytaban rodeozunk... :lol: :lol:

Domo,

Köszönjük szepen! :P Sajnos spontanra nem sok eselyünk van fagyi pedig nincs több, Davide lett belöle... :lol: :lol: :lol:
Gyönyörü kislanyod van, gratulalok! :P

Trinky,

Tünder vagy köszike! :P En is nagyon szeretnek egy spontan babat...hajjaj mennyire örülnek neki! :D Soha nem lehet tudni, sokszor hallutunk mar ilyet...hatha velünk is megesik.. :D :D

Nyugodj meg, minden rendben lesz! Elhiszem, hogy aggodsz, en 41+1-en szültem tudom milyen...az volt a legidegesitöbb, hogy mindenki hivogatott, hogy mi van mar meg mindeg egyben? :evil:
Kitartas! :P

Kta,

Köszönjük! :P Közben en is 37 :oops: :oops: lettem.... :lol: :lol:

Ilonkam,

Nagyon szep ez a kisfiu! :P

Tücsi,

Nagyon szoritok neked! :D Davide is tolatassal kezdte.. :P

Boriska,

Lujzikad gyönyörüseges! :P Azok a hatalmas szemek!

meg par kep hercegemröl:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


jucmuc, a herceged zabálnivaló! Micsoda haja van! :D Jaj nektek lányok!

trinky, akkor mostmár a finisben! Nagyon szurkolok, hogy Lotti világrajövetele könnyű legyen!

boriska, Lujzi édespofa, és hajrá tesóprojekt. :wink:

mágnes, tényleg hogy honnan van neked ennyi energiád?

tücsökbogár, örülök a jó híreknek, hajrá hétfő!

katata,+++++++

Szép napot csajok!
bbilona
 
 


Imádom Dávide fürtöcskéit! :lol:

Kata!
Kétszer vagyok a táblázatban és sajna nem a 27 évvel kezdődő sor az igaz. Az alsó részben tökéletesek az adatok.

Boris!
Én azóta nem érzem magam öregnek mióta itt a Csabi. Úgy érzem hogy fiatalít, sőt nem csak én érzem így, mert apa már az első pár álmatlanul töltött éjszaka után is azt mondta, hogy igazán megszépít engem az anyaság. Persze kiröhögtem, hogy ezek szerint a karikás szemekre bukik... De igaz ami igaz, a boldogság azért jót tesz a magunk fajtáknak, úgyhogy Te sem nézhetsz ki rosszul egy ilyen kis tündérke mellett, mint Lujzi.

Ilona!
Nekem tetszik a kispasi neve, különösen a becenevei. Végülis bármilyen gyakori nevet adtak volna neki, Németországban mindenképpen különlegesen hangzana, akkor meg már legyen igazán különleges. :wink:

Ha jobban megnézem Kata táblázatát, akkor nagyon úgy tűnik, hogy a zebrás rész hamarosan nagyon lecsappanik, úgyhogy hajrá csajok, tornásszuk fel magunkat alulról a következő fokozatba!!!!!

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Kata! Örülök, hogy visszajöttél! És nagyon jól döntöttetek, hogy belevágtok újra a lombikba.
Nekem is javitanád a koromat 33-ra még egy kis időre!?
Lányok! Micsoda lánykákat, fiucskákat láttam a képeken. nagyon szépek mind egytől-egyig.
Trinky! Kitartás! Már mindjárt itt a vége. Hacsak már ........!
És igen lányok lassan elfogynak a pocakos kismamák, úgyhogy kell az utánpótlás!
Mi jól vagyunk. Peti 3 óránként eszik, darabig nézelődik majd elalszik. Éjszaka is 3 óránként kel. Volt/van 1-2 nap amikor 1-2 órát ordit, mert fáj a pocija, de aztán alszik rendesen.
Annával még küzdök, mert nekem egyszerűen nem akar szót fogadni. Mintha nem is neki szólnék nem figyel. Már rá kell orditanom néha, hogy odafigyeljen. Remélem hamarosan javulni fog.
Amugy tesót szereti. Folyton simogatja, puszilgatja.
Ági! Te mikor vitted Bencét ki sétálni és mennyi időre?
Most én is gondolkodok rajta, hogy lemegyünk. De a védőnő erre huzta a száját, hogy az sok. Inkább rakjam ki az erkélyre.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi:
Én 2 hetesen vittem ki Bencét, pedig akkor még igencsak január volt. Kapásból fél órát voltunk kint..
Szerintem simán ki lehet vinni ilyen időben.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


most írt trin
:!: :!:

"reggel 5 óra 9 perckor világra jött a mi gyönyörű kislányunk Lotti Blanka"

jajj most titokban kicsit elsírtam magam, annyira gratulálok!!!!!!!!!

gyöngyike, és milyen érzés amikor puszilgatja Anna Petit? jó lehet nagyon látni őket :lol:
szerintem Anna majd szép fokozatosan 'megnyugszik, barátainknál olyan féltékeny volt a kissrác a hugira, hogy dirrekt bepisilt, hogy ráfigyeljenek a szülők, pedig már szobatiszta volt....szóval kitartást :lol:

tücsi ari vagy!!!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Trinky:
Óriási gratula nektek!!!! Paramétereket nem tudunk!!! :cry:
Azért nem semmi, hogy tegnap du. még totál zárt volt :)

Gyöngyike :
Valűszínúleg Anna így adja ki magából azt, hogy egy "betolakodót" vittetek haza. Minden gyerek máshogy adja ki a dühét, az én Annám pl. hetekig újra rosszul aludt, sokszor ébredt, és sírt. Mostmár normalizálódott a helyzet, nálatok is fog majd, biztos vagyok benne, hamar megszokja Annád, hogy már négyen vagytok egy család. Kitartás! :wink:

Kéretik drukkolni! 5-re megyek a nődokihoz a cytológiám miatt.... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Trinky, :P

Sok szeretettel gratulalunk Lotti erkezesehez! :P


koszi lanyok a dicsiket! :P

agi, szoritok neked, minden rendben lesz! :P puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


mágnes, drukkolok!!!!!! gyere majd este, mesélj :!: :!:

trin megkérdeztem a szülésről annyit írt, hogy nagyon fáradt, 12 órás kemény vajúdás után császárral született Lotti.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Bekukk!

Beteg az egész család 2 napja lázas vagyok.

Gratulálok trin!!!!!!!!!!!!!!
Rengeteg tejcsit,és pihenj ha lehet :lol:
Várunk vissza :wink:
m. reni
 
 


reni, mit kaptatok el? influenza?

juci, annyira édes a fiad :lol: :lol: :lol: úgy tetszik a haja :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Trinky!
Gratulálok! Várjuk a részleteket és mielőbb képet is szeretnénk Lotti Blankáról. Gyönyörű nevei vannak ennek a leányzónak.

Reni!
Jobbulást az egész családnak!

Gyöngyi!
Örülök, hogy jól vagytok. Biztosan Anna is meg fogja szokni, hogy anya nem csak rá figyel, a lényeg, hogy Petit szeretgeti sokat. Holnapra 21 fokot és szép tavaszi időt kívánnak, szerintem menjetek nyugodtan levegőzni.

tücsökbogár
 
 


Na szóval, megjártam a nődokit. Megismételte a szűrést, jövő szerdán lesz eredmény. Azt mondta, ha szerdán is ugyanilyen lesz a cytológiám, akkor be kell feküdnöm méhszájplasztikára. Ez legalább 1 nap bent töltött éjszakát jelent, de az is lehet, hogy többet. Plusz otthon 1 hétig segítségre lesz szükségem, mert fokozott vérzékenység jelentkezhet... Szuper!!! Azt mondjuk nem tudom ki fog segíteni itthon,de remélem nem jutunk el odáig, hogy ezen kelljen aggódnom.. :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


trinky, hatalmas gratula a kis gyönyörűséghez!

mágnes, nagyon szurkolok, hogy jó legyen az eredményed! Mi lenne a gyermekeiddel addig, meg a szopival?

gyöngyi, tesómék 1 hetesen kint altatták a csöppet (1-2 óra). Kitartás Annával, okos kislány biztosan hamar feldolgozza azt a "megrázkódtatást", hogy már ketten vannak a Világ közepén.

Szép napot csajszik!
bbilona
 
 


Sziasztok!
Trinky! Gratulálok! Várjuk majd a képeket.
Tegnap kimentünk délután sétálni. Petit ahogy beleraktam a mózesbe szinte máris aludt. Félórát voltunk lenn.
Ági! Drukkolok hogy ne legyen szükség a befekvésre és jó legyen a leleted.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Trinky, nagyon örülök, gratulálunk a picihez :lol: remélem hamar hazaengednek, és tudsz jönni fotókkal :lol:

MÁgnes, ez elég rosszul hangzik, de remélem nem lesz gond a szerdai eredménnyel.

Gyöngyi, jól tetted, hogy kivitted. Nekem is azt mondta a védőnő, hogy 6 hétig sehova (végül 4 hétig bírtam).

Ilona, helyes az unokaöccséd!
örülök, hogy már kezdesz ráhangolódni egy következő lombikra. Persze azért szurkolok, hogy spontán sikerüljön :lol:

két friss fotó:

Kép Kép

Kép
domo
 
 


domo, ezt a csodálkozó arcot, meg kell zabálni! Köszönöm a szurkolást! Szerintem is szenzációs kis krapek az unokaöcsi, alig bírtam ki, hogy ne pusziljam össze a kis pofiját.
bbilona
 
 


Ilonka,
hát akkor hajrá spontán! Ha remény van, az már fél siker! 8)

Trin,
hó jól begyorsultatok!!!! :lol:
Gratulálok és majd várjuk a szüléstörténetet és a fotókat is persze!!! 8)

Mágnes,
szorítok, hogy ne kelljen befeküdön!!! Nagyon izgulsz gondolom szegényke. Bizakodjunk!!!!

Domo,
mindkétképen szenzációs Lili!!!! :lol: Csak mosolyogva lehet nézni!!

Meg persze az öszes kis lurkónkat!!!! 8)
katata
 
 


Tücsi,
meglesz akkor hétfőn a punkció? Hogy állnak a tüszőcskéid???
katata
 
 


katata, tücsökbogár hajrá hétfő!
bbilona
 
 


domo:
ez az óriási haj... megzabálom :)

én most épp az OTP-n dühöngök, valószínű a szocpol egy részét vissza kell fizetnünk, mert nem jelentettük be 60 napon belül, hogy megszületett Bence! :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?