Új privát üzeneted érkezett!

Anya mi jól vagyunk

remélem hamar rendbejöttök ti is!

unokaöcsinek ma nincs láza .. remélem nem is lesz!
Vendég
 


Boni

Unokaöcsinek örülök,akkor talán rendben lesz minden :).
Na meg hogy jól vagytok? :)

Villő is rendbe jött, tegnap megnézte doktornéni, füle OK, tüdő ok :).

Aszongya maminak egyik este,amikor nem akart elaludni és mami már mérges volt...és el akarta küldeni a másik mamához :):

Jaj Mami,hát Te nem tudod, hogy Te használod a beteg gyerekeket és a litéri mami az egészségeseket? :lol: ( mert ugye oda nem visszük őket betegen após szívműtéte miatt...)

 
 


A fiam alkotása :)....

Megfejtés? :)

Kép

 
 

 
 

Anya!

:lol:

a lányod nagyon okos...

fiad alkotásának megfejtése:

a vakond és a kutya

egyszer volt, hol nem volt , volt egy...... ügyike! :lol:
Vendég
 


Boni,Te is ügyike :lol:!
Megnyerted a kupát :D!
Kép

Az a vicc,hogy előtte nap kérdezte meg a Q betűről, hogy az milyen betű...aztán amikor ezt írta,egy mesét akart írni és hát ugye a józan paraszti ésszel a kutyát könnyebb leírni Q-val :lol:!Azt hittem,megzabálom :)!


Olyan édes Zsigi a középső vonalzód képén :).Gondolom,nagyot fejlődött mostanság :).Mesélj :)!
Előkeresem ám majd azt a képet,amin szt Bulcsú nagyon hasonlít rá :).

Unokaöcsi?

 
 


Éljen! kupát nyertem :lol:

Unokaöcsi otthon van szerencsére! kapott kúp amit ha esetleg görcs lenen a fenekébe kell dugni és elmúlik...de láztalan szerda óta...elméletileg holnap lesz eredménye eeg-nek... :roll:

hát hétvégén a kiságyban felállt.. de aztán hátrazuhant és elment a kedve :roll:

felülni nem tud, csak ha egyik kezembe kapaszkodik, másikkal kitámaszt..viszont már nem fejel előre ülésből, hanem óvatosan oldalrafordulva hasra ereszkedik.. talán menni fog ez visszafelé is :lol:

hátról hasra még mindig csak úgy,ha nyújtózik és kapaszkodót talál, de akkor mint a villám...

ami aggaszt,hogy a pociján és a könyökén ki van száradva a bőr.pirosas..kenem gyógyszertári testápolóval dr.néni tanácsára de nem látnám,hogy használna.. :roll: ötlet?
Vendég
 


Nagyon ügyes a kis Zsigi, tejesen jó ütemben halad :).Enyimek sem tudtak hamar felülni maguktól, de ülni már tudtak régóta :).

Aztán a felállással úgyis ráér még,addig van neked nyugtod :lol:!

Unokaöcsinek drukkolok és örülök,hogy jobban van :).Majd holnap hozod az eredményt :).

Foltok szárazak,érdesek? Olyan, mintha kezdene kisebesedni,Mert akkor sajnos nem biztos,hogy elég a testápoló :(.
Mert ha így van, akkor az ekcéma szerű, Bulcsúnak is van, kicsi kora óta.... Elvittem egy nagyon jó magánbőrgyógyászhoz,aki azt mondta,hogy ilyenkor télen,amikor könnyen szárad a bőr és ki is repedezik, a kis repedéseket megtámadják a gombák és attól pirosodik, sebesedik,szárad. Sajnos teljes megoldás csak a szteroidos krém, ő olyat írt fel,ami nagyon picit tartalmazott csak, meg rengeteg E vitamint (ezt csak bőrgyógyász tudja), és az 2 nap alatt rendbe vágta. Mindig van vmilyen gyógykrém itthon télen,mert most is olyan a bőre,mint a rinocérosz :?...

Ha nem ilyen van nálatok,akkor passz .... :roll:

 
 


Csak bejelentkezem életjelet adni. Vár a teregetés, meg egy halom vasalni való...

 
 


baccus Anya' én is válaszoltam és most látom nem jelent meg :roll:

már nézegetem is a bőrgyógyászokat és bejelentkezek .. most találtam itt a kerületben egyet...

MOncsi köszi az életjelet! :lol:
Vendég
 


Boni

OK,majd írd meg mindenképp,hogy mi volt!!!

Pusz :)

Apa holnap jön haza :).

 
 


Anya mindenképp

De jó akkor jó napok köszöntenek rátok!!!!!
Vendég
 


Boni

Háhá,tudom az asszonyneved :lol:!Na jó,sokra nem megyek vele,de legalább a nickedet tudom már értelmezni :wink:!

Betegség nyomtalanul eltűnt? :)

 
 


Sziasztok!
Iygekszem jönni, olvasok is, de írni nem nagyon van időm. Viszont itt olvashattok rólunk:
http://gyermekeimnek.freeblog.hu/

 
 


sziasztok szuksegem lenne par tanacsra lefekudtem a baratommal mar v 3 honapja de minden oknak tunik a menszem megjott a tesztem negativ lett de a mellbimbom szine megvaltozott s hasspuffadasom is van nincs normalis szekretem szerintetek ez mitol van?
 
 


Fordulj orvoshoz :).

 
 


Itt az Újév, új jót hozzon,
Régi jónktól meg ne fosszon.
Hogyha új jót nem is hozhat,
Vigye el a régi rosszat!


BUÉK minden régen látott topikosnak!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron