Új privát üzeneted érkezett!

kismamik, tényleg kevesebb tejet igyatok, mert igaza van gyöngyinek, tejallergiát okozhat a babánál, bocsi én is olvastam ezt :shock: :shock:

zel, na én már korán rátoknéztem, hogy vagy-e még :lol: ma este esetleg? megbeszéled Lukáccsal? megint van valami front :lol: :lol: :lol:

gyöngyike, én megértelek és kívánom, hogy mihamarabb bújjon elő Peti, no azért talán zelt még várjuk meg... :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


mágnes, csajok, ha beadom bölcsibe Lujzit 2 éves korában és megszületik a tesó is akkor hogy van a gyed meg a családi pótlék?
gyed mindenképpen csak egy marad, tehát nem kapok többet 23 gyerek után? és csal. pótlékot?

köszi :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Borcsa!!! 23 gyerek után tuti többet kapsz :)
babszi
 
 

 
 

Boris:
ha 2 évesen megszületik a tesó, akkor te választhatsz, hogy Lujzi után akarod kapni a gyest, vagy tesó után a gyást (vagy gyedet, amire jogosult vagy). Persze ez költői kérdés, mert a gyessel minden esetben rosszabbul jársz.. A családi pótlék pedig 2 gyerek után jár már ekkor, vagyis duplán kapod.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boris, 23 gyerek az nem semmi, nem vagy kispályás :D :D (Babszi, jó volt a hozzászólás :D :D )

Zel, hátha tényleg azért van nyugiban Lukács, mert tudja, hogy már csak egy nap és kint lesz.
A dobozon pocakok lesznek :lol: :lol:

KépKép
trinky
 
 


babszi!

Én is mennék egy jót nyaralni,jó pihenést!

zel!

Nekem a védőnő azt mondta,hogy ne igyak tejet max egy pohárral.
Lukács biztos kuncog oda bent,hogy várjatok csak :wink:

trinky!

Nem is emlékszem,hogy apa bent lesz a szülésnél?

Kicsiboris!
Nálunk csak akkor tudod bölcsibe adni a csemetét,ha a dolgozol!!!
Másképp nem veszik fel!Borzasztó túl jelentkezés van mindenhol.

Mágnes!
Reméljük nem lesz baj, a vizsgálaton!!!!++++++++++++++
m. reni
 
 


Jucmuc!

Gyönyörű a fiad :wink: irigy vagyok a sok fogacska miatt!! :wink:
m. reni
 
 


naaaa, tessék...most elszóltam magam, hogy 23 gyereket szeretnék :lol: :lol: :lol:
jól becsaptalak benneteket :!:

mágnes, köszi az infót, de akkor most hogy van? tgyást kaphatok a pici után majd? választhatom? a gyes az lószar...uhh kiugrott :cry: :wink: nálad hogy van?

reni éppen a rádióban hallottam erről, hogy most már több helyen kérik a munkáltatói igazolást....úgyhogy Lujzikám valszeg velem marad :P :P :twisted:
te hogy szeretnéd? vissza tudsz menni? tesó?

Kép
Kép
piciboris
 
 


zel csicsikálsz?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Neeem! Csavarogtam! Viszonylag jól aludtunk éjjel, teljesen fel vagyok pörögve. Beugrottam a városba, melltartót, meg hajzselét venni. Meg összeszedtem a szintén csavargó anyámat, aki elkísért, és kaptam tőle egy macis kék hálóinget. Hiába mondtam, hogy elég ami van... Szerinte nem. Így akkor már nem tiltakoztam.
Melltartó. Nem szopis, csak a sima kis top forma, minden merevítés, csat meg izé nélkül. Tök kényelmes. nem merek szopisat venni, amíg nem tudom, mekkora fog kelleni. :shock: :lol:

Meg sóskát kerestem, mert azt akartam már tegnap is főzni.

Hát, tejbevitel már mindegy. Csak nem lesz allergiás rá Lukács. Ha meg igen, majd bocsánatot kérek tőle! :lol:

Viszont mióta hazaértem, finoman fájogatok néha. De most nem érek rá, mert elindítottam a mosógépet. :lol:
Meg sóskát is kell főznöm!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Boriska:
Én Annával voltam dec. 28-ig gyeden. Amikor lejárt a gyed, nem gyest igényeltem, hanem Bence születésétől tgyást. Így kapm a 2 csaldi pótlékot és a tgyást. Utána ismét gyedre megyek majd, ésamikor Beni 2 éves lesz, kiveszem a szabijaimat, ami a 2 gyerekkel nekem már fél év. Itthon leszek fél évet szabin, kapom a fizum, mellette a gyest és a 2 családit. Na az a fél év lesz a szép élet! :)

zel:
azért tartalékolj energiát a szülésre is! Ha most kifárasztod magad, akkor mi lesz? Majd Apa nyom?? :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, és az, hogy kiveszed a szabikat az hogy van? addig a munkahely fizeti vagy a tb..? vagy hogyan van ez? mert akkor nálam is hasonló lesz a helyzet.. :lol:
bocs, hogy faggatlak, csak tisztán sze :lol: retnék látni :lol:

zel, te aztán nem vagy semmi egy csaj :lol: :lol: nagyon bírom, hogy így aktívkodsz de van is egy megérzésem...vihar előtti 'csend??
szoptatós melltartó tipp: én kínaiban vettem, nagyon jó, 100%pamut, több méretű van, és ócsó, akkor 650ft volt, vettem is jó nagyokat 5-öt :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hááát, most hogy így mondjátok, nem biztos, hogy nem a vihar előtti csend és pörgés egyben... Már kész a sóska, kiteregettem, ettem is. Elég rendesen bekeményedtünk, így most elpihenek. Nehogy mááá' apának kelljen majd nyomni!

A topokat én is majdnem kínaiban vettem.. Majd anyuval vetetek rendes melltartót is, de tényleg gőzöm nincs, mekkora kell belőle. Rendes, legombolhatós szopis melltartó van a kínaiban?

Olllyan fiiiiinom lett a sóskám, hogy csak na. Mindig spenótot szoktam csinálni, de most úgy ettem volna sóskát.

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Boriska:
Na látod, ezt nem tudom, nekem kicsit más a helyzetem, mert pedagógus vagyok, és nekem a nyári szabijaim járnak,az meg ugye több, mnt az éves 20-22 nap.... :oops: De hogyki fizeti?... Passz... Az biztos, hogy a munkahelyed felé kell jelezni, hogy kivennéd a szabijaidat, és utána visszamennél dolgozni, a többit a munkaügyisnek intéznie kell. Azt tudd, hogy szabiról viszont elküldhetnek, de ha úgy vagy szabin, hogy mellette jár a gyes, akkor addig nem. :wink:

zel:
nem semmi ,hogya 40. héten is kívánós vagy! :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, biztos nem lesz semmi gond!ÉS olyan szépen növekszik Bence :lol:

Gyöngyi, szép (kicsi) pocak :lol:

Zel, én a szülés előtti napon teljesen fel voltam pörögve, még főztem is (pedig ez rám nem jellemző :oops: )

Jucmuc, tényleg nagyon szép fiad van :lol:

Boris, azt is hallottam, hogy akkor sem vesznek fel a bölcsiba, ha otthon van az anyuka a kisebb gyerekkel...

megyek, mert felkelt Lili baba :lol:

Kép
domo
 
 


nem bírom ki.... :oops:
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1236778417.2164.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, én sem bírtam volna ki... :lol: 8) :lol: nagyon édesek :!:
húú, én nem megyek vissza a munkahelyemre, ezt megbeszéltük, mivel elköltöztünk más városba fizikailag nem működne, na ilyenkor mi van...

zel, igen, rendes egy műanyag pöcökkel legombolható, és az enyémek jó vastagok, több rétegű, megnézem mindjárt mekkora...

na el akartunk menni járszóházba....nem találtam oda....rohadt messze van, eltévedtünk.stb...elegem van, Lujzi végighisztizte az utat, annyira elvonja ilyenkor a figyelmemet.
keresek egy közelebbit :wink:

domo, igen ezt ma hallottam.....a lista végére kerül aki tesó mellett akar bölcsit...na ez jó....így meg akkor hogyan? maszek bölcsire nincs pénzem.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
pfffhhúú akkor passz... Szeirntem akkor is feléjük kell jelezni, és a letelte után pedig felmondassz, vagy kölcsönös felmondásit köttök..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, igen asszem valami ilyesmi lesz...utálom az ügyintézéseket, köszi a tippeket :lol:
annyira cukik ahogy együtt játszanak :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Zel,

Köszike! :D Rajtatok a vilag szeme! :P

Reni,

Köszi! :D Miert Niacskanak mennyi foga van? Egyebkent azt mondjak minel kesöbb jönnek elö annal jobb...nem tom :P


Domo,
Köszike! :P Milyenek az ejszakak?

Ilonkam,

Tunder vagy koszi szepen! :P Addig vagyok itthon ameddig akarok, es mi tesot is szeretnenk az iden.. :P

Trinky,

Koszi! :P En voltam szoke, apukaja sotetbarna tipikus olasz.. :lol: neked sem sok van mar hatra a pocakossagbol... :P

Babszikam draga, tart karokkal varunk! :lol: :lol: :lol: drukkolok, hogy hogy minden jol alakuljon! :P

Gyongyi,

Koszonjuk szepen! Gyonyoruseges poicak!!! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Agi,

Gyönyörüseges gyermekeid vannak, szuper fotok!! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


jajj csajok, Lujzi elesett és a felső fogainál dőlt a vér...annyira megijedtem...úgy sírt :cry: :cry: felhorzsolta az ínyét szegénykém, most úgy látom jobbn van...majdnem én is sírtam...

Kép
Kép
piciboris
 
 


zel?

húú mostmár gyöngyikéért trinért is izgulhatunk, odry jól vagytok?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Még itthon...

Egyre gyakrabban érzek erősebb mensi-szerű görcsöket, de elég rendszertelen. 12-7-5-25 percenként. Már lezuhiztam, hajamat is megcsináltam, hátha menni kell. De nem tudom, mikor is kéne indulni. Szóval szerintem még itthon maradunk kicsit. HA erősebbek lesznek, vagy rendszeresebb, felhívom a dokim. De addig nem, mert akkor csak egész éjjel a szülőszobán forgolódhatok, és se enni, se inni.... :lol: Meglátjuk. De azért azt hiszem, tényleg hamarosan összejön a randim Lukáccsal!

Borcsám, Lujzi foga nem sérült meg? Jajis tenem! Úúúúgy sajnálom!

Domo! Nálam ez a főzés állandó, az a furcsa, ha nem csinálom... Így ehhez most nem tudom viszonyítani! :lol:

Mágnes! Ne fogd vissza magad, ha képfeltöltési kényszered van! Én nagyon örülök neki. Szépek, aranyosak!

És most jönnek az én képeim is. Gyengébb idegzetűeknek nem ajánlom. Bugyi-trikó van csak rajtam...
A másik a bölcső.. :lol:
Kép
Kép

Most viszont tényleg elköszönök! Holnap már nem jöhetek haza. Jelentkezem, van sok telefonszámom tőletek..
Sziasztok!!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zelem drágám :lol: Ez a Lukácsos pocak...gyönyörúúúúúúú :lol: :lol: Lukáccsal mostmár nagyon hamar taliztok, én sok-sok erőt kívánok Neked - Párodnak - Lukácsnak a születéshezés a teremtéshez :lol: a csodás eseményhez :P éljétek meg nagyon szépen, aztán személyesen is látni akarom Lukácsot :lol: :lol:
aludjatok még egy jót :lol: :lol: :lol: :lol: pusssz

minden kismaminak és leendőnek puszika...meg vagyok hatódva..asszem...

Kép
Kép
piciboris
 
 


jajj én is úgy nosztalgiáztam egyet!! Zel ez a pocak gyönyörű!!!
Az enyém úúúgy hiányzik...
Nagyon drukkolok nektek, és alig várjuk már mi is Lukácsot... :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok...

Beszéltem a dokimmal.
Megyünk. Inkább ott legyek, mint nagyon rohanni kelljen!

Köszönjük! Ez a pocak majd nekem is hiányozni fog!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok!

Mágnes!
Ne izgulj minden rendben lesz Bencével!!! Mi is így jártunk és semmi bajunk nincs. Csinálnak egy ekg.t neki és uh.-on megnézik a szívét. Te is láthatod majd hogyan is dolgozik a kis drága. Kinövik ezeket és azért is küldenek, mert sok babánál előfordul.

Zel!
Sok szépet és jót kívánok Nektek a nagy napra!

Boris!
Szegény Borka. Mi is jártunk így, de nekünk kicsit le is tört a foga sarka, de nem feltűnően. ilyen ez ha elindulnak....

Mi jól vagyunk. Ma elintéztem a keresztelőt a Bálintnak. Azért ilyen hamar, mert augusztus 9 én tartanánk és a Dávid szülinapjával együtt. Mivel ez útázási időszak, így mindenkivel le kell egyeztetni, h itthon legyenek. Sajnos anno a Dávidé 1 hónappal később volt, mint ahogy én terveztem, pont azért, mert senkinek nem volt jó és addig toltuk, míg mindenki ráért.
Holnap lesz fényképező gépünk és csinálok én is képeket és küldöm Borisnak!

Jó éjt!

Kép

Kép
odry
 
 


zel, nagyon várjuk Lukácsot és téged :lol: :lol: :lol:
na majd forródrót....................... :lol:

odry várom a képeket :lol:
jajj ezek az esések kelések :cry: nagyon úúútálom előre...annyira kikészültem attól, hogy nagyobb baja lesz Lujzinak, hogy remegtem mint a nyárfalevél...pláne apa is itt aggódott...
jó ez a kersztelős időpont, én is most húsvétra terveztem de a bátyóm lebetegedett..nehéz egyeztetni.. :shock:
pussz

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajok, most sms-eztem zelel, mennek a kórházba, majd még sms-ezünk ha van valami új :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Zel! Sok drukk nektek! Ügyesek lesztek!!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


boriska, akkor várjuk a híreket! Oh kiscsibe, most nőtt ki és már letörik, nem igazságos! Unokaöcsi már elmúlt négy ő is a minap leesett az ovibana a mászókáról. Eredmény= bal első fog kitört, jobb leső félig letört. Még nem pösze, vagy ilyesmi. Szóval boriska vértezd fel magad, ha belegondolok velünk mi minden történt, akkor a java még most következik!

zel, tudom, hogy mire olvasod már nem lesz aktuális, de igazából nem értem, hol van rajtad az a huszonkiló. Szerintem mindenki ilyen csinos kismama szeretne lenni. Nagyon szurkolok!

mágnes, te csak ne fogd vissz amagad, minden gyönyörű gyermekről szívesen nézegetünk fotókat! Na elég szép számú tapasztalata van a lányoknak a szívzörejes anyuka rémisztgetésről, remélem nálatok is csak a stressztűrőképességedet tesztelik!

jucmuc, idén tesó? Oh, micsoda jó ötlet!

gyöngyike, igazán szép pocakod van. Annyira sajnálom, hogy így meggyötör, mikor ezerrel élvezhetnéd is! Remélem, onnantól kezdve, hogy kibújik a kis lurkó ő lesz a világon a legjobb gyerek!

domo, jól vagytok?

trinky, no valami fejlemény? Festés utáni képek?

pandácska, hová lettél? Jó melós dolog az építkezés, ugye?

sapé, katata nem tudnátok valami életjelet küldeni? Úgy hiányoztok!

Nálunk: a melóm nem csak a héten sok, hanem ezentúl ennyi, mert leépítés van, örülök, hogy van munkám.
Tesómék fia még nem fordult be, még nem szülnek. Hogy meddig várnak, fogalmam sincs? Lehet mire kimegyünk még nem lesz unokaöcsi.

Szép napot, jó szülést, kevés hasfájást lányok!
bbilona
 
 


Nagyon drukkolok zelnek! Nem merek sms-t írni.... :oops:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na csak nem bírtam, írtam egy üzi. Még egyben vannak, azt írta, nem lesz könnyű menet, Lukács még gondolkozik... :?
Hát mire vár már ez a kicsi fiú? Itt a tavasz, bújjon elő! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


én is pont most kaptam tőle üzit :lol: :lol: milyen egyszerre gondolkodunk mágnes :lol: :lol: :lol: jejj szegénykém hosszú szülése lesz valszeg.. úgy szorítok nekik, azért tényleg megszülethetne már ez a legényke..basszus, csak gyors legyen és fájdalommentes :P :shock: vagy olyan nincs is.....de hátha :D

Kép
Kép
piciboris
 
 


sms: Lukács még nem jön, meggondolta magát....
Makacs egy kishapsi ,már most látszik :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Anyám, nem bírom már ezeket az izgalmakat így a 9-edik hónapban. Lukács, ne gondold meg magad. Bújjál ki, a nap is kisütött.
Annyira izgulok.

Boriskám, simogasd meg helyettünk is Lujzikánkat. Remélem már jól van, és a kis foga sem tört le.

Ilonkám, teszek képet, csak elhúzok a szülésznőhöz, hogy megcsapoljon. Azért ne dolgozd túl magad, csak annyira amennyire még megéri.

KépKép
trinky
 
 


jajj de izgulok én is....ne máááá...még nem jön a kiccsávó, elindíthatnák már...csak egy kicsit....már érett baba..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Megjöttem a szülésznőtől, csinált NST-t, teljesen jó lett. Meglepődtem mert csak a jövő héten lenne esedékes. Vett vért is, de a nagy beszélgetésben a pisi a táskámban maradt :oops: :oops:
EDA-val kapcsolatban abban maradtunk, hogy ha gyorsan tágulok nem kell, ha lassan akkor igen. Hú nagyon izgalmas ez az egész, ezért most duplán izgulok Zelért. Remélem, amikor itt lesz az ideje akkor gyorsan és vidáman, fájdalommentesen fog Lukács megszületni.

KépKép
trinky
 
 


trin, köszi, jól össze-vissza símogattam meg puszilgattam, szerencsére nem tört ki a foga...megnéztem a száját, úgy nézem csak felhorzsolta :lol:
örülök, hogy minden ok odabennt, szupi :lol: te is pisisztrájkolsz :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Zel!

NAgyon szépek vagytok!örülhet LUKÁCS milyen szép anyukája van!
Lerágom a körmömet értetek.

Én 41 hétre szültem,ha jól emlékszem 5 amnioszkópiám volt :shock:
Kitartás :lol:

Trinky!

Neked meg nyugi ,nem szabad idegeskedni :lol:

Jucmuc!

Niusnak 2 foga van :lol: Nagyon huncut egy csajszi :lol:


Kicsiboris!

Hála Lujzi jól van :lol:
Nekünk később jön a tesó kérdés :oops:
Munkakeresés pénzgyűjtés,stb.....
m. reni
 
 


reni,
elhiszem, hogy most átgondoltátok a tesókérdést, az az igazság én is tartok kicsit, a hitelünk is megemelkesódett...de a baj az, hogy ha most jönne össze a tesó akkor a 39.-be fogok lépni... :cry: :cry: :cry: hiába....elment az a 4 év...

Kép
Kép
piciboris
 
 


trinky, na szuper, hogy minden rendben! Én is izgulok nagyon, pedig nekem még nincs is pocakom, de nagyon átérzem (azt hiszem :roll: ).
A képet pedig nagyon várom ám, csak nem akarlak ezzel nyaggatni!

kicsiboris, na akkor Lujzikával is minden ok. Tudod mire katona lesz elfelejti. Nekünk mindig ezt mondogatta apukám.

reni, milyen munkát keresel? Nem éppen a legjobb idő dolgozni menni sajnos, most amikor a leépítések világát éljük. De sok sikert!
bbilona
 
 


ilonkám, igen minden okés, tudod olyan fura, hogy amikor megláttam a vért a kis szájában annyira rossz érzés volt, azóta eszembe jutott, ha lesz tesó ott is ilyenek lesznek, nehezen viselem ha fáj neki valami..... :cry: :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriska:
szegény Lujzi.... Perze az ember tudja, hogy ez mindenhol előfordul, de mégis reménykedünk benne, hogy a mi gyerekünket sosem éri majd baj... Én hálát adok az égnek, és le is kopogom, de Annával még semmilyen vérzéssel járó probléma nem fordult elő. Illetve dehogynem! Egyszer! Amikor ideköltöztünk, még csak bútorba kapaszkodva járt. Nem szokott hozzá, hogy a parketta csúszik, belekapaszkodott az éjjeli szekrénybe, hogy felálljon, megcsúszott a lába, és állal rázuhant a szekrényre. Na akkor neki is ömlött a vér a szájából.... :cry:


húú amnioszkópiám nekem is volt, Annával 3, Benivel 2... Utáltam, és féltem tőle mindig... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mi lehet zellel...most én nem merek sms-ezni...mágnes neked nem írt??????

Kép
Kép
piciboris
 
 


mágnes, hát az a baj velem, hogy én ráadásul nem bírok vért látni.....pláne ha az így érint, hogy a kicsi leányomé..jajj szegény Annácska, képzelem az ilyedtségedet!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajok írt zel, még nem szülnek, Lukács bestoppolt..
ma már nem írok nekimajd holnap...hadd pihenjen :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

De izgi.... Lukács jót nevet odabent :lol:

Ma voltam dokinál és minden okés velünk. Ami meglepő számomra, de persze ez a cél. Faros!!!!!!!!! Pedig annyira szeretném már ha megfordulna és úgy is maradna. Elterveztem, hogy szülni szeretnék, mert a császár nagyon nem jó és azt már úgy is tudom... :wink:
Remélem nekem is megadatik ez az élmény.

Jó éjt Mindenkinek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


odry!

Még simán befordulhat,barátnőmnek 2 héttel a szülés előtt fordult be.!

kicsiboris!
Nem vagy öreg,felesd már el ezt a mániádat!!!!! :twisted:
Persze mindenki este más,és fantasztikus 2 gyerekes anyuka leszel,és tündökölni fogsz a két drágaságoddal :lol: :lol: :lol:

Bbilona!
Hát nem semmi a mai munkahely keresés :twisted:
Elég sok mindenhez értek,és sok területen kipróbáltam már magam.
Voltam,én már hitelügyintéző ,de kirakatokat is rendeztem már :lol:
Az az igazság,hogy ha a drága Lányom betölti a 2.évet akkor utána.bölcsi.A be szókatásnál még úgyse tudok,de utána mindent bele.
:D
30 éves leszek,egy pár év múlva jöhet az utánpótlás.
Hogy áll a gerinckezelés??

zel/Tündérke!!

Lukács baba,boldogság kis tündér
Siess,mert mindenki rád vár :wink:
m. reni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?