Új privát üzeneted érkezett!

dodo: Na ez jó hír! Köszi, akkor majd alaposan visszaélünk a helyzetünkkel, és előrenyomulunk. :lol:
fmarti
 
 


Jó laptető. :oops:
fmarti
 
 


Márti tényleg? Na mesélj! Te mit kombináltál? :D

Kép
linda24
 
 

 
 

Kép céklát ettem Kép meg is kell vizsgálnom Kép ha már a pucérkodásról volt szó...( ma este) Kép

Kép
andkata
 
 


Dodó!! Ha úgy leszünk, akkor megyünk, de az nem most lesz. Sajnos drága a jegy is és idő sem nagyon van rá. Ha a házat sikerül felújítani, akkor nem nagyon marad lé utazgatni!
Meg hát akkor az ember nem 1 napra menne, valami szállás is kéne, kaja is kéne az már sok együtt.
De tényleg nagyon aranyos vagy!!!! Nagyon jól esik!

Képzeljétek!! Akkorát nevettünk az előbb! Viki grimaszkodott!!!!!! Mi nevettünk rajta, viki meg annál jobban csinálta! Mi még jobban nevettünk és ez tetszett neki!! Én nem is gondoltam, hogy ilyet is tud!! Az a pofa amit bevágott...Komolyan mondom nagyon hihetetlen, de tuti azért csinálta, mert röhögtünk rajta!!!! Nagyf@sz lesz ez a gyerek!! Úgy fog minket hintáztatni, ahogy csak akar!! :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Kata: Jajj de jó, hogy Adél kedve megjavult! Na igen, a hazaérkező apjukra mindig tudnak vigyorogni ezek a csajok, akármilyen gondjuk is volt előtte! :)

Tegnap éjszakánk elment, de azért volt már jobb is. Már előre félek, mi lesz, mikor 6 órányi időeltolódás mellett kell majd újra belőnünk a napirendjét. :roll:
fmarti
 
 


Csodaszép Adél-manó!!! Tök jó, ahogy szétkente a céklát! Mi nem szoktuk így elkenni, mindig gyorsan lehúzom a kanállal a pofiról :oops:

Kata! Most nincs friss kép, de holnap csinálok és mutatok!!

sz.andi
 
 


Kata: Adél csodaszép, de ezt már le sem kell írni. És az integetés sem semmi! Ha én integetek Leának annak reményében, hogy ő is visszaint, csak néz rám, hogy "ennek meg mi baja?" :lol:

Linda: Én ma kikövetkeztettem, hogy a gyerekemnek fáj a füle, mert többször odakapdosott a kezeivel. Aztán az apja hazajött, és megállapította, hogy semmi baja, és nehogy elvigyem holnap a betegek közé, mert akkor tuti összeszed valamit. :oops:

Andi: Müttyentyű nagyon aranyos lehetett!
fmarti
 
 


Kata örülök hogy Adél jobban van! Ez a csaj valami szépséges!Melyikőtök ilyen szép? Bár ez hülye kérdés, gondolom te is, és apa is! :D

Márti hát úgylátszik akkor hogy mi anyák már csak ilyenek vagyunk! :)Egyébként nálunk is apa nyugtat meg általába ha én valamin agyalok! :D

Kép
linda24
 
 


Helló!

Bekukkantok egy kis esti mirelit pizza mellől :)
Ez a torkos csütörtököm :)

Ünnepelteket Isten éltesse!

Betegeknek jobbulást! Gyógyuljanak meg hamar!
Különösen Ági Szonjájának! Annyira örülök, hogy már jobban van!
Ági, remélem, most már jót alszol!

Márti: előrefurakodtok - a melyik járaton is? :wink:

Babák nagyon cukik! Ügyesek és szépek!

Véda: kíváncsivá tettél a "titok" iránt, kicsit nyomozok és belekukkantok én is :)
13-a nekünk jónak tűnik!

Nati ma szinte semmit sem aludt, de hízott ám a májam miatta :) Volt nálunk a védőnő, és nagyon megdicsérte, milyen ügyes :) és szerintem nagyon okos is, mert bár feltérdelgetés közben időnként nagyokat koppan, de azért óvatosan duhajkodik: ahol nem érzi stabilnak magát, ott nem törekszik mindenáron felkapaszkodni.
A védőnőnk egy áldás: meséltem neki rólatok, és hogy sokan összetennétek a kezeteket, ha ilyen védőnőtök lenne :) ő meg mondta, hogy imádja a munkáját. Látszik is rajta!

Orsi: kiszáradás-para: amíg szopizik, addig nem kell aggódnod a folyadék miatt. Lényeg, hogy ne érezze rajtad Emma a parát, mert akkor megutálhatja az ivást. Nekünk a védőnő gyümölcslevet javasolt kóstolgatásra, mert édes, finom, a kicsik ügyesen kicuppogják pl. a cumisüveg kupakjából.

Meztelenkedés: nem csinálunk nagy ügyet belőle. Általában nem lófrálunk meztelenül, de fürdeni azért kell néha :) És nem lehet bezárkózni, mert úgyis jönnek utánam a gyerekek. Fel sem tűnik nekik, ha épp öltözöm-vetkőzöm. Annál inkább Apának :lol:

Ha már emlegetem: épp mosogat. Ez egy valódi szerelmi vallomás részéről :D

Most elköszönök, mert az elsőszülöttem még randalírozik.

Nem ígérem, hogy túlterhelem a bnet szerverét, de benézek majd, ha lesz rá módom.
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
bondi
 
 


Andi!
Na csak nem gondolod, hogy máshol fogsz aludni, és enni....szállás és kaja nálunk.

d.dodó
 
 


Dodó!! Jaj, de aranyos vagy! Tényleg nagyon jól esik! Na ha egyszer eljutunk, ígérem ott találkozunk!!

sz.andi
 
 


Na úgy látszik Viki elaludt, megyek én is szunnyadni!

Jó éjszakát mindenkinek!!!
Betegek pedig holnapra aludják ki a betegséget és gyógyuljanak meg!!!

sz.andi
 
 


Csillus: De örülök, hogy te is benéztél! És úgy veszem észre, a kedved is jó, maradjon is így! :wink: Egészségedre váljék a pizza!
Védőnőm nekem is nagyon rendes, nem cserélném le semmi pénzért! Szakmai tudása is elismerésre méltó, meg az embersége, segítőkészsége is. De ahogy hallom, ez tényleg elég ritkaság, mi szerencsések vagyunk. :D
Gyermekeidnek meg puszi a homlokára, mert mindkettő okos, szép és ügyes is! :)

Megyek én is szundizni, jó éjt lányok!
fmarti
 
 


Jó reggelt!

Kávé Kép és kakaó Kép

Zsuzska!

[quote]L írta:ackó mindíg mosolyog? Hihetetlen, milyen jókedvű kisfickó... vagy csinálsz vele valamit?


Ááááááááááá, csak drogozik. Füvezik, de már vmi keményebbre kell váltanunk :lol: :lol: :lol: :lol:

Bandi!
mi nem szoktunk. Vagyis engem már látott cicibe :lol: :lol: :lol: , de amúgy nem. Anyóséknál nem volt tabu a pucozás, nálunk sosem volt pucozás.

Levi képek szuperek!!!! Kép

Márti!
Lea képei nagyon jók a slide show-ban! Kép

Adél nagyon czukerr! Kép

Csilluci!
Jó, h bekukk!!!! Kedved is jó, mert kaptunk újabb humorbonbont tőled Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok, szép reggelt!


Viki: Köszi a ma reggeli finomságkat! Mindjárt hörpöpöm is be a reggeli kakaómat! :wink:

Lackó durmol, vagy a játékaival bírkózik?

Lea - mióta szerdán korábban kellett kelnünk az útlevélkészítés miatt - megkettyent. Aznap 6:50-kor ébredtünk apájával, és gondoltuk, felébresztjük, de ahogy hallotta mindkettőnk hangját, felébredt magától, amíg öltöztünk. Ez akkor jó is volt, de azóta mindegyik reggel 6:50-kor kel. :shock: Pedig előtte azért kb 8-ig aludt. :roll: Persze így meg hamar elfárad és elalszik kb 1,5-2 óra sikítozás és játék után.

kike: Milyen volt az éjszakátok?

Ági: Szonja hogy van? Nándi?

Titi: Csendben vagy, veletek mizu?

Niciéknek továbbra sem jó a gépén valami és azért nem tud babanetezni?

Többi csendes topiktárs???
fmarti
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Nem tudtam korábban jönni,mert Domi nem hagyott.
A gyógyszer beadása továbbra is kínszenvedés,lefogással lehet csak beletuszkolni.Keverni nem merem semmivel.És még köptetőt is úgy kell beletölteni,már retteg mindentől ami a szájához közeleg és nem cici.
Éjszaka háromszor kelt.
Nekem meg továbbra is hasmenésem van,hajnali háromkor már mentem a wc-ra,akkor utána vettem be olyan gyógyszert,amit Vera mondott,hát úgy tűnik már az sem segít,mert ma reggel ismét többször voltam,megint vettem be,de már alig van.
Vercsi is nagyon köhög még...

nézzük mi is történ a nagyvilágban ezen a napon.
272 (1737 éve történt)
Megszületett Nagy Konstantin római császár, aki államvallássá tette a kereszténységet.

1883 (126 éve történt)
Megszületett Salusinszky Imre újságíró, szerkesztő. Az Est című századeleji lap szerkesztője, 1933-tól főszerkesztője.

1887 (122 éve történt)
Meghalt Alekszandr Porfirjevics Borogyin orosz tudós és zeneszerző (Igor herceg).

1902 (107 éve történt)
Megszületett John Steinbeck Nobel-díjas amerikai regényíró (Édentől keletre, Egerek és emberek).

1911 (98 éve történt)
Megszületett Kazal László színész, érdemes művész (2x2 néha öt; A csodacsatár; Mici néni két élete).


1929 (80 éve történt)
Oroszország és Amerika kereskedelmi megállapodást írt alá.

1932 (77 éve történt)
Megszületett Elizabeth Taylor Oscar-díjas angol születésű amerikai filmszínésznő (Cleopatra, Macska a forró bádogtetőn).

1933 (76 éve történt)
Kigyulladt a Reichstag, a birodalmi gyűlés épülete.

1936 (73 éve történt)
Meghalt Ivan Pavlov szovjet fiziológus, aki 1904-ben orvosi Nobel-díjat kapott. Az ő nevéhez fűződik a feltételes és nem feltételes reflexek kutatása. (Pavlov kutyája).

1991 (18 éve történt)
Irak ivonulásával és Kuwait felszabadulásával véget ért az Öböl-háború.

1807 (202 éve történt)
Megszületett Henry Wadsworth Longfellow amerikai költő.

1865 (144 éve történt)
Meghalt Jósika Miklós báró író. Népszerűségét történelmi regényei hozták meg számára, melyek közül kiemelkedik Abafi című műve.

1872 (137 éve történt)
Charlotte Ray, az első fekete bőrű nő megszerezte diplomáját a Harvard Egyetemen.

1883 (126 éve történt)
Oscar Hammerstein szabadalmaztatta az első szivarsodró gépet.

1897 (112 éve történt)
Megszületett Marian Anderson amerikai énekesnő, aki csendes magasztosságával képes volt felülemelkedni faji és kulturális korlátokon, brilliáns hangjával Schubert és Brahms műveit adta elő.

1917 (92 éve történt)
Megszületett Devecseri Gábor Baumgarten-díjas, József Attila-díjas, Kossuth-díjas költő, író, műfordító.

1930 (79 éve történt)
Megszületett Joanne Woodward amerikai színésznő, aki 1957-ben a "The Three Faces of Eve" főszerepéért elnyerte a legjobb színésznőnek járó Oscar-díjat.

1964 (45 éve történt)
Budapesten megszületett Für Anikó színművésznő.

1976 (33 éve történt)
Meghalt Kalocsay Kálmán orvos, egyetemi tanár, eszperantó író és nyelvész.

1989 (20 éve történt)
Meghalt Konrad Lorenz osztrák etológus.

1994 (15 éve történt)
Befejeződött a tizenhetedik Téli Olimpia a norvégiai Lillehammer-ben.

280 (1729 éve történt)
A Nagy Constantin római császár felvette a kersztény vallást.

1557 (452 éve történt)
Megnyílt az első orosz nagykövetség Londonban.

1913 (96 éve történt)
Megszületett Irwin Shaw, amerikai regény- és drámíró, az Oroszlánykölykök című regény írója.

1921 (88 éve történt)
Megszületett Szőllősy András zeneszerző.

1962 (47 éve történt)
Chicago-ban (Illinois, USA) megszületett Adam Baldwin színész (A vér szava, 800 mérföld az Amazonason, A függetlenség napja, Dr. Jekyll és Mr. Hyde).

1967 (42 éve történt)
A Pink Floyd kiadta első kislemezét "Arnold Layne" címmel.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Mártim!
Lacus is akkor kelt ma.

Most éppen a kedvenc időjárásjelentését nézi, hamarosan jön a Híradó is. Meg van veszve a szignálukért.

Lacus is kidől 2 óra múlva.

NAgyon rákapott az ülésre, most már csak ÜlőBika Nagyfőnöknek hívjuk az apjával. Tegnap leraktam a kiságyába, elmentem wc-re és mikor visszamentem ott ült, fogta a rácsokat (Szabadítsatok ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Hát Levi este tényleg elkapta a fonalat, igaz háromszor ébredt, egyszer nem kért semmit és vissza is aludt, de lényegében 20-hn7ig aludtunk.

Fel vagyok háborodva, hogy visszaengedték dolgozni a szentesi orvost! :evil:

Ma megyek barátnőzni! Be kell mennem melóba az adópapíromért, és ha már ott vagyok, akkor beülünk kicsit valahova.
Meg ha már ott vagyok, be kell mennem a DM-be veszek tápszert! :evil: , új MAM cumisüvegfejet, meg terhestesztet.
Szülés óta annyira össze-vissza van, hogy nyugodtabb vagyok ha csinálok. Pedig már bevetésre készen áll a dilibogyóm az asztalon. :roll:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kikém!
Jobbulást Nektek!!!!
20150601134430
 
 


Kike! Valószínű átsiklottam felette, hogy Vera mit ajánlott neked, de nálunk ilyen esetre Bolus adstringens van. Nálunk bejött.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Jóreggelt!

Kike jobbulást nektek, reméljük Domi hamar meggyógyul!

Viki nálunk is híradómániás, de főleg a szignálért van oda! Mikor kezdődik odakapja a fejét, és úgy nézi és örül, hogy más arra a pillanatra megszűnik létezni!De egy pár reklámmal is így vagyunk! :D

Tényleg már akartam kérdezni hogy van aki már olvas mesét a picinek?

Kép
linda24
 
 


Sziasztok!
Tök jó éjjelünk volt megint. Kelt szokásos fél 2-kor, fél 5-kor és utána is a KISÁGYÁBAN ALUDT 7-ig!! :) Akkor átvittük a nagyágyba, játszottunk egy negyed órát, és keltünk.
Már készül a túró a túróscsuszához, és be van dagasztva egy sonkáskenyér (ismerősnek).
Lizy viszont nem tudja lefoglalni magát. :? Ébredés óta csimpaszkodik belém és nyíg!

d.dodó
 
 


Köszi Lányok!

Kriszti:Vera az Imonium-ot ajánlotta.

Apa egyenlőre megúszta az elküldést,de márc.-ápr-ban 50%-os leépítés lesz a gyárban,ott már flexesek is mennek el,nem csak szerződésesek!
Utána négy műszak helyett három lesz-uniós előírás.Ő a kiszállításon van,ugye minden műszakban egy ember,tehát közülük is egynek mennie kell....De már azt is hallotta hogy bezár az A épület,és csak a B lesz.Egyre szarabb a helyzet.. :(

Kriszti:terhestesztet?eredményről kérünk ám beszámolót! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Orsi: miert ne mennenek hangversenyre hetfon? jegyek nalam!

VKata: akkor a hangverseny utan megyunk,koszonjuk! HA valami dolgod lesz, segitek, ha nem tudok elzavarsz!



Adel olyan szep! Orulok hogy jol van!


LEa is egy tunder. HAstancoktato nem tudok de van egy ismerosom aki tancol, megkerdem tole.
MArti draga! Nem tudom mennyire van idod, de nem tudunk talizni valamikor? Jovo heten jon a joido setalhatunk egyet....szivesen megyunk mi feeltek ha neked a bkvzes gond. Nekem van berletem, meg mi kendovel teljesen mobilak vagyunk.
Csak egy otelt ha sok s dolgod nem tukmalom magam rad!


NA megyek mert Annam elunta magat az ebredes utani idillben....

Etteremben jol viselkedett csak az etetoszek nagyobb gyerekeknek volt kitalalva( meg ov sem volt rajta) igy olben volt, vag ya padn uldogelt de jo kislany volt, evett a csulokbol is:)
majd teszek fel kepeket ha ot osszerendeztem.
JA de utana meg indulnunk kell. Akkor majd delutan.
Vendég
 


Jó reggelt!

Kike! Ó szegény,ez most jól összejött.
Én mindig Reasec-et vettem be ha hasmenésem volt.
Nem tudom kapható e recept nélkül,mert én mindig a kórházban szereztem! :oops: :lol:


Kriszti! Várjuk az eredményt!

Hát én most meghalnék ha terhes lennék!
Áron éjjel 1X kelt 1-kor,aztán még 6:30-ig aludt,most nagyon beállt a fél hétre!
Viszont tuti jön a foga,este kapott Nurophent,most fél órát sikított mire elaludt!
Már annyira ideges voltam,hogy semmi se jó és csak üvölt,hogy akkorát rúgtam a kompba,hogy gurult egy darabig aztán a falnak cssapódott! :lol:
Aztán megnyugodtam................
Énekeltem tovább a bóbitát,ringattam és láss csodát csendben elaludt! :oops:
Úgy szégyelltem magam,bizti tényleg érzi,hogy ha mérges vagyok és még jobban üvölt!
Ráadásul szakad az eső,tombol a szél,megint be vagyunk zárva és ide sem tud jönni senki mivel még meg vagyok fázva!
Azt nem engedi,hogy itt skypolgassak!
Na de most írt a terhes barinőm,gyorsan megnézem,mert aztán szellőztetnem kell meg hammolni amíg alszik!
Úgy szeretnék csak egy napra beülni a kocsiba és elmenni dolgozni,és emberekkel beszélgetni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


linda!
Én mondókákat szoktam neki olvasni!

d.dodó
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Viki, köszi a kakaót, finom volt!

Nagyon csendes ma reggel a topikunk!

Kép
Kép
patr
 
 


Kriszti: a rossmannban a heten a nagy mam cumisuveg komlpett akcios, 815 vagy 850ft.
Anna is a dmes tapot issza.
En mar nem is szoktam tapszer receptert beszaladni a rendelobe, nekem a patikus mondta 6 honapos korig lehet vennyel venni :roll:
Vendég
 


Linda: en probalkoztam mar mesevel, de nem megy, azonnal odamaszik es o akarja lapozni a konyvet vagyis osszegyuri tepi....ha meg a hintaban ul es ugy olvasok vagy a kisagyban es ugy nem koti le annyira hogy csendben maradjon, igy nem igen szoktam ezzel elorukkolni, egy egy mondoka erejeig tan birja de amugy megy a dolgara. Nem az en gyermeem temperamentumahoz van szanva a mese....
majd tan ha mar a kepek lekotik....vagy ki tudja?
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:42-kor.
Vendég
 


jó reggelt!

kike!
még mindig csak jobbulást és kitartást tudok mondani, azaz irni. remélem hamar rendbe jöttök.
apátoknak remélem azért megmarad a munkahelye, és nem külldik el. mocsok világ.

dodó!
azt a sonkás kenyeret én is megkóstolnám ;)
szuper éjszaka. nálunk is az volt :D anyukám kelt hozzá etetni :D

akata!
örülök hogy adél sokkal-sokkal jobban van.

linda!
visszajelöltelek!

kriszta!
majd ird meg hogy milyen lett a teszt. de szerintem no para. rendeződni kell a dolgoknak.

andi!
bence is szokott grimaszolni. mostanában a nagy sláger a szájcsücsörítve fujom a levegőt szitu. nah persze néha meg elfelejt rajta lyukat hagyni és vörösödik a feje mert nem jön ki a levegő :D

anyjuk!
várom a képeket. kiváncsi vagyok csülökkisasszonyra :D


nekünk is jól telt a torkos csütörtök. már visszajáró vendégek vagyunk a csárdába :D és volt cigányzene is. tavaly is ott voltunk még pocakkal. akkor nagyon visszhangzott a nagybőgőre a pocakom. nagy felüdülés volt hogy most nem tette. felidéztük az akkori dolgokat. jókat nevettünk rajta.
hagymaleves + Hízott libamáj roston tokaji mártással, sült almával, burgonyapürével Ez volt az enyém. és nagyon finom volt. féltem tőle hogy az almát tulságosan bemézezik de nem tették :D
a krisztián meg hagymaleves + Bélszínjava konyhafőnök módra (libamáj roston+alma+héjában sült krumpli+valami mártás)
bence keresztszüleivel voltunk.
jah és krisztián ivott kökénypálinkát. hát a szaga förtelmes volt (tipikus hp szag, aztán miután a pohár kiürült már érezni lehetett a kökényt, meg krisztián is mondta hogy finom volt, és érezte a kökényt) hát én nem tudtam volna meginni... úútálom!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Azt hiszem eldőlni látszik a szeptemberi munkavállalásom :?
Megjött a gyedem, sokkal kevesebb, mint gondoltam! :cry:

Kép
Kép
patr
 
 


Linda!
Még nem mesélünk, csak ének és mondókák!

Ami!
Nyugi!! Kívánom h hamar kibújjon a fogacska.

Tami!
Anna csülköt evett? :shock:

Pattim!
Milyen éjjeletek volt?
20150601134430
 
 


Kép csontival
Kép elfogyott
Kép papa es a meselo ujj
Vendég
 


Viki, az éjjelünk az pocsék, szokás szerint, már csak akkor fogok írni az éjszakáról, ha egyszer végre jól alszik!

Mi is jól torkoskodtunk tegnap, meglepően kevés volt a számla is!Zsolti nagyon jól viselkedett, ő is evett (egy kis alma-banán pürét) és megmutatta a pohárból ivós tudományát, mindenki el volt alélva tőle! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Tami!
Szépek vagytok!!!!

Patti!
:(
Zsolci ügyes!!! Ajándékot is átadtátok?
20150601134430
 
 


Tami, hol voltatok? Olyan ismerős ez a hely!

Kép
Kép
patr
 
 


anyjuk!
nagyon édesek a képek. az apjával nagyon aranyosak. és tökre hasonlítanak :D nálatok sem nagyon kellene apasági vizsgálat ;)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Ja, nem köszöntöttük még Szabolcsot, mivel vasárnap van a szülinapja, és ugye a kavarás miatt most egész hétvégén itt vannak a gyerekek, majd csak szombat este köszöntjük fel!

Kép
Kép
patr
 
 


en dietast akartam enni, de ferjuram kijelentette ha mar egyszer ott vagyunk egyek normalisat, igy hat rendeltuk a ketszemelyes csulok talat( oszintem a maradekot elcsomagoltattuk es meg az is sok ket embernek, az lesz a holnapi ebedunk) meg egy sztrapacskat, ami nagyon jo volt.
Vendég
 


anyócák!
nálunk ma frankfurti leves lesz. nem tudná nekem valaki megmondani hogy ehhez milyen másodikat csináljak? valami light-osat...

köszi

Kép

Kép
timi1982
 
 


Hú,micsoda hamik!
Mi sose szoktunk elmenni torkoskodni.felébredt Domi. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tami, ez nem Szent Jupát? Mi ott voltunk tavaly torkoskodni.

Kép
Kép
patr
 
 


Jó reggelt!

Adél jól van. Robogunk ki, habár esik.

Timi!
Lekváros derelye? ( én mélyhűttet szoktam...)

Na jobbra el! ( pl a postára :wink: Viki)

Kép
andkata
 
 


Timi!
Palacsintát!

Katusom!
Tudod a címemet? :shock:
20150601134430
 
 


Viki, tudja :wink:

Kép
Kép
patr
 
 


de Patti a szt Jupat, nem eppen bababarat ( lepcso, szuk, nincs eteto) de szupi es jok a kajak!
Vendég
 


[quote="patr"]V írta:patriki, tudja :wink:


Huncik vagytok! Kép
20150601134430
 
 


jó reggelt!

Viki köszi a kakaót

csak fél kézzel vagyok, így rövid leszek mert utálok pötyögni

Patr! akkor mész vissza?

Anna tündérke!

Adélról nem is írok semmit, mert csak magamat ismételném!

Ági! Hogy van Szonja?

Kike! Nem mindig szabad erős hasfogót bevenni! Jobbulást!

Mindjárt kint van Jázmin jobb felső metszője. Elég nyűgi most.

Kép
szly27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?