Új privát üzeneted érkezett!

Orsi! Kovács Emma nem igazol vissza engem?

Kike! Jó hogy észrevették a fülgyuszit! Gyógyuljon meg Domika!

Köszönjük a dicséreteket!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok,

na újra elaludt a lekekm, kíváncsi leszek, meddig.

Márti! Kubu!

Nagyon-nagyon kedvesek vagytok :P , de ne fáradjatok a fotóval.
Van egy kosztümöm, krémszínű, abban leszek.
De tényleg nagyon köszi.
Márti! Amúgy sem hiszem, hhogy jó lenne rám :oops:

Véda!
Kedves kis család! Jó volt olvasni! Hát még a végét... :oops:

Kubu!
Tényleg eléggé kint laktok. De a séta is jót tesz. Többnyire mi is csak itt keringünk Zuglóban, nem megyünk be sehová.

Jó nagy fiú ez a Levi!!!!

Kike!
Én a meleg sót ajánlanám!


Na, húzok takarítani....délután séta, aztán beugrik az (egyszem) barátosném, aztán fürcsi egyedül, mert Apa csak későn jön Szegedről.
Vendég
 


Nelli!
Én ezt nem értem, de mindegy.
20150601134430
 
 

 
 

Béláim az Úrban!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Orsi!
Nekem is van menya ruhám itthon, igazi királylányos. Bár vállpántos, kéne hozzá vmi bolero rész.
20150601134430
 
 


[quote="patr"]B írta:patréláim az Úrban!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


By Legényanya :lol:
20150601134430
 
 


Kike, Dominak gyors jobbulást!!

Nemsokára jön Szabolcs a gyerekekkel, és akkor most vasárnap estig itt lesznek, úgyhogy nem tudom mennyit tudok itt lenni, de mindenképp szakítok rátok időt!

Kép
Kép
patr
 
 


Hát, nem tod Orsi mit hagysz, ki aza fűző...anno majd egy havi bérembe került... 8) Úgyhogy gondold meg! :wink:

Viki! Az nem baj, h nem érted! :wink: Én sem értem már őket! :D
De vajon Nicike,h talált meg engem? :roll:

Köszi csajok a jelöléseket, az Uramnál találtok fotókat is...
Vendég
 


Nellim!
Téged nem értelek ebben az esetben.
20150601134430
 
 


Én sem értem, mert jelölés után nem lehet tudni, hogy te vagy a másik volt a jelölő fél! :shock:


Hoztam képet a most elkészült cipócskámról. Van kenyérsütő gépem, de mostanában valahogy rájöttem, hogy sokkal jobb a kézzel, sütőben sütött. Szebb, finomabb, nem olyan száraz.
A mostaniban van extraként bors, pirított kockázott hagyma és sonka.

Kép felülnézetből

Kép oldalról

d.dodó
 
 


Ági, légyszi írj majd, hogy mi van Szonjával!!! Nándinál volt már az orvos?

Kép
Kép
patr
 
 


patr!
Remélem azért a meglepetés másik fele sikerülni fog! :wink:

d.dodó
 
 


Finom!
Kép
Hagyjál, egyedül eszem!
Kép

Azt akartam még elújságolni, hogy Zsolti pohárból iszik! Gyönyörűen! Persze szegény ridegtartáson van, csak vizet kap!

Kép
Kép
patr
 
 


Dodó, én is remélem! :wink:

Kép
Kép
patr
 
 


Patr!
Gyönyörűséges Zsolti....és ügyes is.

d.dodó
 
 


Na, jó biztos h hülyeség ez a jelölés dolog, de én szeretnék kicsit rejtőzködő üzemmódban lenni...csak azért szántam rá magam az egészre mert érdekelt, h mi van egy-két régen látott cimibivel...Sajna, az Uram nem hagyta, h az őneve alatt kukucskáljak... :?
Vendég
 


Orsi: Már lefotóztam, de ha tényleg tárgytalan, akkor nem teszem fel ide. :D Én szívesen kölcsön adtam volna, mert annyira nem óvom a széltől is. Szép emlék, de ennyi, nem fogom széfben tárolni. :lol: Nekem valahogy mindig többet jelentett az, hogy valakinek örömet szerezzek, mint maguk a tárgyak, többek között én a jegygyűrűmet sem hordom, ami valljuk be, nőknél igen ritka. :D Na de nem akarok erőszakos sem lenni, végülis már megvan, hogy miben leszel! De végül sikerült blúzt találnod? Arról lemaradtam. :oops:
(Kubu, a fentieket nem sértésnek szánom!!!! Csak nekem a megfogható anyagi dolgok, tárgyak nem sokat jelentenek, ellenben egy emberi mosoly be tudja aranyozni a napomat. :) )

Viki: Legényanya nagyon ott volt! (Ráadásul az én családomban van jónéhány Béla, apai ágon és anyain is. :lol: )

kike: Dominak gyógypuszi!!!
fmarti
 
 


Dodó!
Ez baromi jól néz ki!!!!
20150601134430
 
 


Köszi a zoknis,sapis,sós dolgot,már meg is csináltam,szegénykém! :( Úgy sajnálom...

Megyek is mert igen nyüszike!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Patr!
Gyönyörűséges Zsolti....és ügyes is.

d.dodó
 
 


Dodó! Te irtó ügyi vagy!!!!!!!!!!!!!!!!! Az a kenyér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kérem a receptjét! Egyébként a kenyérsütőről hasonlóan vélekedem...De én pl mindig abban dagasztom a sütiket, ezért tartom, arra kíváló! Főeg h a férjem nagy kedvence az aranygaluska. Ezt akarok készíteni Patriéknak is, ha egyszer megtisztelnek... :wink:
Vendég
 


Dodó, köszi! Főleg igy 2x! :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
patr
 
 


Gyönyörű Fiú, csak gyönyörűen ihat pohárból! ;)
20150601134430
 
 


előbb elment a netem.

viki!
Köszi! :oops:

d.dodó
 
 


Hát, Márti értem ám ezt a nyílt célzást!!!!!!! :cry: :D :D Én sajna nagyon tudok ragaszkodni dolgokhoz, de egyébként mások szerint néha már túl segítőkész is vagyok, na ezt rakjátok össze...
Pl.: az elmúlt hetek vmelyikén kitakarítottam a gardróbszobát, tele van ezer éve nem használt cuccaimmal, találjátok ki mit pateroltam ki? Egy zsák férfi inget! :? :D
Vendég
 


sziasztok!
én is itt vagyok, csak sajna takonykórunk van :cry:
meg kipakoltam a kamrából anyóspajti 3 éves penészes befőttjeit :wink:

Ági, nagyon sajnálom kis betegedet, de ne akarj ott lenni sztem az rosszabb :roll: :roll: én voltam gyerekként kétoldali tüdőgyulladással kórházban, nem anyai szívnek való az :oops: :oops: meggyógyítják a kis manódat ne félj!!

Dodó, tök édes a "kistestűd", igazi kis manó, én nagyon bírom. a másik manóarcú Viki Lackója, ő is nagyon bejön, olyan "gyúrnivaló" mind a kettőn kész vagyok :P egyszerűen kész vagyok a kaja remekműveidtől. komolyan mondom, ezzel milliomos lehetnél...

Patri, látogatás ugrott egy időre fenti okok miatt, lassan megkérlek, hogy postázz cuccokat, mert már nem tudom mit adjak rá :wink:
kátyú ügyben meg elmondták a lányok a tutit. látnátok az egyetlen utat, amin gyermelyre el lehet jutni
:shock: :shock: a gyermely rt is azon jár a millió 20 tonnás k... kamionjával, esküszöm, épp felület már nincs az aszfalton :evil:

Ünnepelőknek sok boldogságot!!

nem tudom, mit és kit felejtettem el...
Vendég
 


Nah, hova tűnt mindenki?
Csak nem épp a családomat térképezitek fel az Uram iwiw-es oldalán??????? :? :D :D

Hahó! Most gyertek, mert mindjárt ébred a Kishercegem!!!!!!!
Vendég
 


Pati: Nem ér feltenni képeket Zsoltiról! Olyan gyönyörű az a gyerek, hogy hihetetlen!!!!! És tudom, hogy Lea lemarad róla. :(

kubu: Én is kis helyen nőttem fel, tudom, milyen az, amikor mindenki mindenkit ismer, és mindenkiről jobban tudja a szomszédja, hogy mi van vele, mint ő saját maga. :lol: De szerintem soha nem szabad mások elvárásai szerint élni. Bocsánat a naturalista megfogalmazásért, de én lesz@rom, mit gondol a Józsi bácsi meg a Piri néni, úgy élem az életem, ahogy én szeretném. Mellesleg én sem pofázok bele, hogy ők hogy éljék az életüket, szóval joggal várom el, hogy engem is békén hagyjanak. (Párom szülei most is azon paráznak, mit fognak szólni az emberek ott a faluban, ahonnan kb 8 éve eljöttünk, hogy mi külföldre költözünk. :shock: :shock: :shock: )
A dolgokhoz ragaszkodás; párom még ilyen, hogy minden vackához ragaszkodik, hogy jó lesz az még valamire. Most pl. ahogy költöztünk, nem engedte, hogy a kisautó-gyűjteményéből adjak unokaöcsémnek. :shock: Mondtam is neki, hogy gondoljon már bele, mennyire nevetséges, amit csinál, de továbbra is ragaszkodott az autókhoz. :roll: Innen is látszik, hogy egy pasi mindig gyerek marad! :lol: De egyébként egy csomó más holmit meg, ami számára nem fontos, odaad bárkinek, akkor nagyon jószívű. De hogy lemondjon a számára kedves dolgokról...
A jóindulatodat tényleg nem akartam megkérdőjelezni, azért is írtam, nehogy félre érts. :)

dodo: Kapunk képet egy szelet friss csodakenyérről is? Nyammmmmmmiiiii!
fmarti
 
 


kubu!
400g fehérliszt, 100g korpás liszt, kb 1 evőkanál só, 1 csomag porélesztő (itt az 12g-os), kb egy "kupica" (mondjuk pálinkás) folyékony vaj...de amugy csak érzésre öntöttem bele... egy kicsi fej hagymár olajon megpirítottam apróra kockázva, és a sonkát is. Majd langyos vízzel kb 3,5 -4 dl összedagasztottam. (ne legyen ragacsos a tészta!!!!)gombóccá formáltam, és 30 percet kelesztettem. Majd ujra átgyúrtam, megformáltam, és vágtam a tetejébe 3 csíkot, és kelesztettem még 20-30 percet (men szabad hogy túlkeljen, mert nagyon lapos lesz). a sütőbe alulra tettem egy jénai tálban vizat, majd zsírpapírral lefedett sütőlapo beraktam sülni a kenyeret (eleve azon kelt) 230 fokra. Ja, mielőtt betettem, lekentem a tetejét víz és tej keverékével. 15 perc elteltével kiveszem a vizesedényt a sütőből, ekkor ujra megkenem a tetejét vizes tejjel. Majd pirosra sütöm. Aztán a LÉNYEG: Ha kész, leveszem a tepsiről, és simán a sütő rácsára teszem, lekapcsolom a sütöt, lekenem még egyszer utoljára vizes tejjel a kész kenyeret, és félig nyitott (becsípek egy fakanalat) sütőnél hagyom kihűlni.

d.dodó
 
 


fmárti!
Majd ha megvágom a kenyeret, kaptok arról is képet....de nem most, mert forron NEM SZABAD felvágni!

d.dodó
 
 


Na, megyünk sétálni!

d.dodó
 
 


Márti! Egyébként én is lesz@rom az egészet, de mint írtad a szülők és a közvetlen család miatt, ilyenkor meggondolom....Egyébként nekem annyira, de annyira jó, h eljöttünk onnan....olyan szinten megy a hülyeség, az irígység az egymás utálata,h az már elszomorít. Persze tudom h ez főleg annak köszönhető, h nincs munka, megélhetés és hát így túl sok a szabadidejük az embereknek...

Úgyhogy csak pörgessetek létszi át!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.26 16:20-kor.
Vendég
 


Dodó, köszönöm, de szerintem, ha lehet másold át a receptesbe is a könnyebb visszakereshetőség kedvéért! :) Köszi!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:48-kor.
Vendég
 


Patr! Zsolesz egyszerűen gyönyörŰ!

Kisbetegekről kérünk infót!
Vendég
 


Sajna nem lakik,de regen igy volt :(
Vendég
 


mérges vagyok:
Kép Kép

kukucs:
Kép


Kép

ez aztán finom:
Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Mav, nem is merem megkérdezni h mi történt Apával, de akkor Te most egyedül vagy otthon az ikrekkel?
Vendég
 


Timi! Jók azok a "mérges vagyok"-képek! 8) Hatalmas szemei vannak Bencédnek!
Vendég
 


Egy kérdés:hogyan tudom megnézni a neten hogy melyik gyerekfogorvosi körzet a miénk??

Amúgy mondjuk ha nem a saját körzetemhez megyek akkor fizetni kell neki?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tomónak is izlik:
Kép Kép


Kép Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Nagyon édesek a gyerkőcök! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


[quote="fmarti"]
írta:
fmarti[size=9]A dolgokhoz ragaszkodás; párom még ilyen, hogy minden vackához ragaszkodik, hogy jó lesz az még valamire. Most pl. ahogy költöztünk, nem engedte, hogy a kisautó-gyűjteményéből adjak unokaöcsémnek. :shock: Mondtam is neki, hogy gondoljon már bele, mennyire nevetséges, amit csinál, de továbbra is ragaszkodott az autókhoz. :roll: Innen is látszik, hogy egy pasi mindig gyerek marad! :lol:


Na ezt mintha a z én párocskámról írtad volna, Márti!

Kép
andkata
 
 


Tomi és Bence képek nagyon jók! :D Zsu-val mi van?
Kike a válaszom passz! Helyi önkörm oldalán prób. már?

Na nekem mennem kell!
Nem tom jövök e még!

Betegeknek jobbulást!!!!!!!!

Puszi
Vendég
 


Még annyit, h Vera kérlek írd meg mire jutottál?!
Vendég
 


Fejlemények:

Adél továbbra sem lázas :lol: , de jó nyűgös. A jobb felső metszőnek kb egy nap kell, szóval ez is bejátszik. Sőt lehet. hogy mindent ez okozott, legyengítette és hozzájött egy fránya vírus. Lényeg, hogy jobban van! :)

Kép
andkata
 
 


A nap híre: Villő az agárdi barátnőm leánya, ma délelőttt a világrajött. Minden rendben, 3400 gramm és az éjszakát már az édesanyjával tölti:)

Kép
andkata
 
 


[quote="andkata"]F írta:andkataejlemények:

Adél továbbra sem lázas :lol: , de jó nyűgös. A jobb felső metszőnek kb egy nap kell, szóval ez is bejátszik. Sőt lehet. hogy mindent ez okozott, legyengítette és hozzájött egy fránya vírus. Lényeg, hogy jobban van! :)


Puszilom a Gyönyörűséget! Kép

Apa meddig lesz az óceán túl oldalán? Melyik városba megy?
20150601134430
 
 


Gratula a Barátnődnek! Nagyon szép nevet válaszottak!
20150601134430
 
 


kike: nem kell fizetni! eltoroltek a vizitdijat, azota tudtommal nincs ez igy!
HAt hogy nalatok hogy kel megnezni en nem tudom en egyszeruen beirom a googleba hogy xIvker gyermekorvos es kiadja a listat.
de azt nem hogy ki a mienk.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?