Új privát üzeneted érkezett!

Kubu
Nagyon köszi! Nem vettem okoskodásnak egyáltalán, sokat segítettél! Még annyit kérdezhetek, hogy a sima kötelező magánnyugdíjpénztári tagsára is vonatkozik, vagy csak arra amibe plusz én léptem be magamtól (mert ilyen nincs :P ) ??
Hát végülis ez valamennyire jó hír h elég a munkanélkülibe menni, mert az mérföldekkel közelebb van, viszont ha látnád kik ülnek ott! :shock: :x Magukat Istennek képzelő agyilag zokni, lekezelő stílusban beszélő, abszolut segítő- és kompromisszumképtelen tehenek! :evil: De asszem megyek és rendet teszek! Kép

Ági
Veled vagyunk! Nagggyon duuurva h a szülőnek kell hűtőfürdőztetni! :shock: De remélem édesanyád majd rendet rak! +++++

[quote]W írta:erám!
Már a piacról írtál?

Nem én készültem piacra hanem Vkatus! :lol:
Vendég
 


Most már minden laptető az enyém lesz? :shock: 8)
Vendég
 


köszi csajok!

Kubu azért én szivesen lennék ilyen környezetbe mint ti, nálunk csak a sok autó van a környéken :cry: igy jár aki a városba lakik...
bencuri
 
 

 
 

s.o.s a gzerek vmit elnzomott a billentz\yeten ;s ay=ta, megg'rgzult a dr'g'm mit kell megnzomnom h vissyat;rjen<<<<<<<<

Ha ;rthet[ egz'ltal'n h mit akarok
Vendég
 


Segítség, csúszik a padló (még jó, hogy a rugi majdnem kicsi)

Kép Kép

Roli melegítőben:

Kép

Kép
szly27
 
 


Szilvi nagyon kis ügyes Jázmin!
bencuri
 
 


sztem a nyelvet állította át, Kubu.

lenn az alsósorban van egy olyan most, hogy EN (mint english) és azt kell HU-ra átállítani szerintem.

Amúgy gyalog nagyon messze van a belváros?
Melyik része Miklósnak?
és ismerem a várost.
Vendég
 


Kubu! Én is jártam már így, de sajna nem tudok segíteni! Én azt hiszem újraindítottam és lettek ékezetes betűim.

Kép
szly27
 
 


Köszi Bencuri! Megy ez már jobban is, sőt fél kézzel, csak most csúszott a padló! :lol:

Kép
szly27
 
 


Szép napot :P

Jajj, jajj, jajj!!!
Drága kicsi Szonja!
Ölelés és puszi az egész családnak!
(Ágicám, remélem, jobb lett a lelked ettől a kis "krízis intervenciótól", amit a lányoktól kaptál!)
Kitartás! És Szonja 1-2 napon belül sokkal jobban lesz!

Köszöntöm Laurát és Lénát!

Most ömlengeni fogok a családomról:

Lilu tegnap - ez már a 3. nap - is csodás csajszi volt magatartását illetően is! (A tanulmányait már nem is mondom... Azt eddig is tudtam, hogy nagy spíler, de tegnap olyan 100%-os magyar dolit rittyentett, hogy az apjával ketten bámultuk pl. az egyik feladatot, hogy hogyan is kell? :oops: :roll: )
Szóval alakul nagyon szépen!!!

Csabici tegnap magától, egyedül elaludt a kiságyban!!!
Ne kérdezzétek mi történt, mert magam sem tudom, csak azt, hogy szopi után próbaképpen betettem, és röhögve körbejárta 10X a kiságyat, majd letette magát, cumit kapott, betakartam, és aludt :shock:
Kapott egy kis varázsigét még utána, hogy így is maradjon! :lol:

Apushoz mentem be ezután, aki ott feküdt az ágyon félmeztelenül, illatosan, és huncut szemekkel rám nézve, mint egy Adonisz, így hát a nap vele zárult nagyon szépen, és szemérmetlenül :oops: :lol:

Ez volt tegnap, és a mai nap még ennél is jobb lesz!!!

Még néhány napja akartam, de elmaradt:


Andici!

Mütyi képeket tegyél gyakrabban, mert rendesen odavagyok a lányodért! :D

Most visszaolvasok! :wink:
Vendég
 


Jázmin terpeszes képén szétröhögtem magam!
:lol: Rolkó egy igazi gáláns pacák! :D
Vendég
 


Orsi

Itt találsz kozmetikákat és árakat is! :wink:
Vendég
 


Evelin nekem is hiányzik nagyon, de teljsen megértem...

Tamaraildi!
A lányokkal egyetértek. Valki etesse meg, akiben megbízol, nem muszáj szakképzettség... Látom, akadt jelentkező is :wink: Sikerülni fog!!!
Vendég
 


Na megjavult a kicsikém, vmi billentyűkombináció hatására, mint láttátok, teljesen meggárgyult.

Orsi! Alsó buckában, a taksonyi híd környékén, belváros cca 2,5 km. :(
Én minden nap teljesen egydül vagyok itthon a 2 fiamat leszámítva. Még barátnőm sincs a városban...Egyáltalán senkit nem ismerek itt... :(

Véda! Gratulálok hozzá!
Vendég
 


Jázmin kép szuper! :D

Vera! Korodból ítélve, amit fénykép alapján vélek beazonosítani, te kötelezően váltál (tv. erejénél fogva) mgnygpénztári taggá, ezt a díjat kötelezően vonják le a keresetedből és az álatlad választott mgnygdpénztári számládra kerül befizetésre. Ezen felül létesíthető még önkéntes pénztári tagság is, amelyet akár te önként is fizethetsz de esetleg kafetéria keretén belül a máltatód is fizetheti, de ez önkéntes alapú! Jelen esetben a kötelezően levonandó pénztári tagságodat kell igazolnod egy hiteles tagsági okírattal. Bocs h túl részletes és komplikált voltam. (Én egyébként az egyik ilyen pénztárnál a felsz. végelszám. csődelj. alá került máltatók által be nem fizetett tagdíjakat igyekeztem behajtani, a mválalók érdekében, egyfajta hiteezői érdeképviselet láttam el.)
Vendég
 


Jaj, csajok én már megint farkas éhes vagyok! :shock:

Ja igen Mav még neked akartam írni, h ha egyébként jól vagy akkor tuti h csak a srácok szívnak le... Nekem csak egy van mégis most mértem h ruhástul vagyok 47 kg, bár törpe vagyok(csak 165cm), mondjuk én nagyon élvezem h annyit ehetek amennyi csak belémfér, egyenlőre büntetlenül... 8) nem tom mi lesz, ha egyszercsak elkezd a sok kaja rám rakódni :?

Na szóval megyek főzni!
Vendég
 


véda!
De jó-de jó! Hogy Lilu is ilyen kis aranyos, Csabici is ügyes volt, hogy egyedül aludt el!
Nem tudom, hogy olvastad e, de mi is alakulunk Lizyvel....az általad említett módszerre. :)

szly!
Nagyon édesek a gyerekek!

wera!
gyanus ez a sok laptető! (A másik topikba ahova irogattam, ott mondtuk mindig, hogy aki a legtöbb laptetőt szerzi egy adott időben, ő lesz a következő kismama! :) Oké, hogy ökörség.... :lol: )

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Most tudtam csak ide ülni,remélem maradhatok még egy kicsit!
Áron 6-kor kelt majd hamma és még 7-ig aludt,azóta viszont ébren!
11-kor sikerült elaltatnom,de akkor már nagyon nyügi volt!
Viszont amíg ébren volt kimostam,összetakarítottam,felmostam.....
Minden kész,ő meg békésen kompozott és kiabált! :wink:
minden hol feláll,tesz-vesz,IMÁDOM!
És hát már 20-kor aludt,úgyhogy éjszaka azért tudok aludni egyben 7-8-9 órát is,úgyhogy nem panaszkodom rá!
14 körül jönnek Anyósék,úgyhogy du. nem leszek.
Most még gyorsan megcsináltam a mákos gubát(Apával 2 hete arra fáj a fogunk) és most itt vagyok!

Ági! Jaj nagyon sajnálom,de minden rendben lesz!
Apa és Anyukád is vigyáz rá+ott vannak a nővérek,orvosok,nem lesz semmi baj!
Nándinak is jobbulást,várunk a fejleményekkel!

Marcsi! Hú,hát kitartás neked Anyudhoz!
Bordagyulladás! :roll:

Andkata! Köszi a híreket Evelinékről! Teljesen megértem,hogy nem jön!
De persze sajnálom! :cry:

Wera! Jaj de durva! Hát ez nem lesz egyszerű menet mi?
Hogy van Bugri???????
Aludt?

Titi! Tök jó,hogy mentek hammolni!
Remélem Anyós elbír majd a két kicsivel!

Kubu! Hú ez tényleg rossz lehet,ott egyedül!
Én már néha a postásnak is örülök!
De csak ha 1X csenget! :lol:

Mit is akartam még........................

Kép


Kép
ibm
 
 


Véda! Jaj de jó! Gratula az egész családhoz!

Varázsige jöhet! :wink:

Orsi! Én is borotválkozom!
Egyszer epiláltam,azt hittem befosok és ráadásul csupa piros pötty lettem!
Nincs az az isten,hogy még egyszer valaki rávegyen bármiféle fájdalmas szőrtelenítésre! :lol:

Ez a qrva hó egyfolytában zúdul le a tetőről és akkora hangja van,hogy persze Áron máris ébren van!
Nem hiszem el! Kép

Roli nagyon édes!
Jázmin nagyon ügyes!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Újra itt. A karom még mindig remeg a tonnababymtől.
Rendelőben mindenki el volt hűlve Levitől. A mérlegen úgy kellett minden végtagját felpakolászni, mert mindehol lelógott. Legközelebb már fel sem fog férni.
8380gramm és 79cm!!!!!
Majd képet kreálok és ez mehet majd 7 hós adatnak.


Jajj, szegény Szonjácska! Mielőbbi gyógyulást! Ági, apa vigyáz rá, ne idegeskedj, tudom milyen rossz lehet!

Lackó nagyon édi! Úgy megnézném élőben is! :D

Jázmin haláli! :lol: Nem esett kétségbe?


Ja, mondtam a tápot a dokinál, azt mondta, hogy meg kell venni a DM-ben vagy a Rossmannban. :shock: Hát jó. Ez van. De ha úgy drágább, lehet nézek másik márkát. Most Bebát eszik. Még van két bontatlan doboz, azokat megpróbálom eladni.
És a másik: a védőnő még csak most fogja kiértesíteni az itteni védőnőt. Jó mi? Remélem jövő héten akar majd jönni, mikor nem vagyunk itthon. :roll:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszti! Én a Dm-ben babylove-s tápszert veszek,Áron azt ette meg végre egy időben,így annál maradtam.
6 hós tól:1300ft.
Na megyek mert raklamál!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ezt nem fogjátok elhinni! A szomszédban lakik egy huszonvalahány éves srác, és karácsonyi zenét hallgat! :shock: :lol: :shock:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Hú Kriszti Levi nagyon szép méretekkel rendelkezik! És milyen hosszú!

Ági sajnálom, ne izgulj minden rendben lesz a kislányoddal!

Lackó tündibündi!

Jázmin nagyon cuki ahogy ott ál! Olyan jót mosolyogtam rajta! És Roli milyen nagy fickó! :)

Mav minden rendben a kissráccal?

Köszi a válaszokat, akkor nem rohanok a tanácsadásra, majd talán jövőhéten beadatom, de akkor előtte felhívom hogy van e oltóanyag!

Kép
linda24
 
 


Voltunk bevásárolni (én úgy utálom ezt, hogy egyik hónom alatt a tíz kilós gyerek a másik kezemben tíz kiló cucc, na ja legalább ki van egyenlítve) mégis megpróbálom a meggytortát, anyu segít.

Írtam, hogy szétment a gumim. Valaki nem tudja, hogy lehet kárigény erre benyújtani? Állítólag ahova tartozik az út, gondolom önkormányzat, az fizeti a kárt! Csak nem tudom mit kell tennem!

Levi nem semmi 79 cm :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Patti, én nem tudom, de lehet h apa tudja ha hazaért megkérdezem!
bencuri
 
 


A legtöbb baba milyen jó húsba van csak mi rostokolunk a 7 kiló körül? ! :? :shock:
bencuri
 
 


Kriszti lehet hogy a srácnak karácsonyi hangulata van! :D :D

Kép
linda24
 
 


kubu!
Nem volt kagyló! 8) Rák, meg lazac volt! De fincsi volt így sörtésztában sütve bazsalikommártással!

d.dodó
 
 


bencuri!
Mi még 6,5-ök sem voltunk a 7 hós mérésen....pontosan 6030g volt! :?

d.dodó
 
 


Pati: Ha közúton történt károd, akkor előbb ki kell hívni a rendőrséget, hogy felvegyenek helyszíni jegyzőkönyvet (hogy valóban ott és akkor keletkezett károd :? ), és ezzel a papírral mehetsz az illetékes önkormányzathoz. Az majd megpróbálja megmagyarázni, hogy nem az ő hibájuk volt (pl volt kint tábla, ami jelezte az úthibát, volt a közelben egy aknafedő, és akkor már egyből küld a csatornaművekhez stb). Na így megy ez egy jóideig, majd talán pár hónap múlva valaki elismeri a kárt, vagy nem. Ha elismerik, a kárt elismerő biztosítója elkezd vizsgálódni, hogy pontosan mi az elsődleges és a másodlagos kár, mert csak az elsődlegeset fizetik ki... valamikor.
fmarti
 
 


Kriszti! Felírtam az adatokat! Jázmi is kb ennyi súlyban, csak ő egy h ónappal idősebb! :lol: Nem esett kétségbe, már ügyesen le tud ülni! Próbálta egy ideig összehozni a lábait, aztán megunta és leült.

Kép
szly27
 
 


Jázmin édes és Roli is!

Levi méretei :shock: :shock: :shock: :shock:

kubu: Jó gizda vagy ahogy Viki mondaná. :lol:
Nem talállak iwiwen...
fmarti
 
 


Sikerult visszaolvasni.
Csaba nem tul jo kedvu,de hasal,kuszik,jatszik.
Es most eloszor egyutt elaludtak onalloan a kisagyban,mig osszemixeltem nekik a pipicicit. Megvartak h ebedet rakjak fel,hajat mossak es mire bementem mosolyogva fogadtak. Ebresszen fel valaki!!!! :shock:

Patr!
Persze,majd azt mondjak kikerulhetted volna :lol:
Gyerkocok azokkal a gyonyoru szemekkel :shock:

Agi!
Nagyon tudom min mesz keresztul,de hidd el jobb h nem te vagy a lanyod mellett,mert megorulnel,ha latnad mi megy ott ilyenkor.
Mikor mi voltunk is mi hutoztuk a gyereket sot gyogyszert is mi adtuk be :x

Lacko,Roli,Jazmin es a tobbi gyerkoc gyonyoruseges :wink:

Ildi!
Hagyj neki idot,foleg ha meg szopizik es etnyleg keress vkit a csaladbol eloszor,aki nem stresszel annyira h egyen es lehet h akkor meg lesz a siker :wink:

Lattam tegnap az eves,alvas volt a tema:nalunk:
reggel 8 szopi,10kor gyumi 100(ritkan 150),del szopi,delutan szopi kiszamithatatlan mikor,6kor fozi (csak h ejjel tudjanak aludni-de igy se tudnak),aztan mar nem nagyon esznek alvas elott. Ejszaka szamtalan keles,akkor mindig szopira alszunk vissza,szoval ennek mennyisege is kiszamithatatlan.
Apaval mi osszebujva aludtunk el,aztan ez rendezodott ejjel,kinek hogy volt kenyelmes. De most egesz ejjel vmelyik mellettem alszik,mikor apa volt koztunk mert feltem h leesik(az kene meg ezek utan).Mikor a kisagyban kel a masik cserelek a mellettem levo alvora de en hamarabb elalszok mint o szopik es igy ott ragad. hajnalban mar alt mind2ott marad,mert ott tudnak TALAn aludni. Jegyzem az agy 4unknek 140x200 es elfertunk :lol:
Vendég
 


Mav! Örülök, h minden ok!

Patr! A Kolleginának -Mártinak-igazat kell hogy adjak, bár a rendőrt még oda lehet hívni... :wink: Ha be akarod adni arra figyelj h az illetékesnek ad be, pl.: lakott területen belül a helyi önkorm-nak, egyéb úton megyei közútkezelő?-ez nem bizti, de utána lehet járni...Sajnálom a kárt. Otthon, otthon olyan út vezet a faluba, h a földutak ezerszer különbek nála, már a Volán is azt mondja h nem hajlandó járatot küldeni.

Kriszti! 79 cm :shock: Az nem semmi!

Orsi, mikor is lesz a nagy nap? Most jutott eszembe h a multkoriban fehér blúz után kajtattál, sikerült venni, Mert nekem van egy csodaszép igai angol fehér fűzőm (vas merevítésekkel) ami eddig kb. 1 h-t volt rajtam. Szerintem a fűző, kis zakóval, esetleg boleróval nagyon csini, úgyhogy ha gondolod...nagyon szívesen kölcsönadom! :wink:
Vendég
 


Márti, nem tom h nem találsz, hisz te tudod a nevem?!
Egyébként épp a sztoganoff pipit tömöm két pofára :oops: 8) , a másik kajcsihoz kevésnek bizonyult uis a husi...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.26 13:20-kor.
Vendég
 


mav!
Akkor apa most mégiscsak otthon lakik?

d.dodó
 
 


Márti, Nelli köszönöm, akkor ezt buktam. :cry: Pedig nem két fillér egy új gumi, még akkor sem, ha használtan veszünk.

Mav, az éjszakáitok kísértetiesen hasonlítanak a mienkre, csak azzal a különbséggel, hogy mi egy gyerekkel adjuk elő.

Elalvás: mi is összebújva alszunk általában el, aztán félálomban én szoktam odébb mászni, hason szeretek aludni (ekkora cicikkel :shock: )

Kép
Kép
patr
 
 


Patr, már mért buktátok volna? törölve...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.26 13:28-kor.
Vendég
 


Márti most már tényleg muszáj törölnöm a nevem! Lsd fent!
Vendég
 


Apa már reggel volt a gumisnál, ahol levettél a felniről a rossz gumit. Most vissza kéne menni, feltetetni a rossz gumit, ami ráadásul annyira rossz, hogy két métert nem lehet vele menni, nemhogy egy km-t! Még ha egy közelebbi kátyút keresnék is (ami nem lenne nagy feladat, mert van bőven) ez már akkora tortúra!

Kép
Kép
patr
 
 


Ok, persze ezt ti tudjátok, egyébként ha vmilyen kár ér a kötelező kárenyhítésen, kárelhárításon túl ne tegyetek semmit, mert ha igen eleshettek a kártérítéstől v kártalanítástól, mivel lehet h úgy már nem bizonyítható a kár ill. a kár és az eset közötti okozati összefüggés és hát úgy nincs lóvé...
Vendég
 


No,megjöttünk a fülészetről,szörnyű,itt is egy órát vártunk...Szóval bizony nem csak a torka piros,taknyos,hanem a bal oldalon középfül gyulladása is van :cry:

Vera:Nagyon szépen köszönjük,megjött a szundikendő! :D

Hogyan melegítsem a kis fülét hogy el is viselje?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Pati: Sajnálom, hogy nem tudunk tényleg segíteni.:( Én ezt csak azért írtam le, hogy légy tisztába a dolgokkal. Sajnos nekünk is volt szerencsénk egyszer végigjárni ezt az utat egy komolyabb ügy kapcsán...

kubu: Bejelöltelek! :wink:

Orsi: Ha kubu nem írja, eszembe sem jut! Hülye vagyok eléggé, na de ez van... Szóval nekem megvan az esküvői ruhám! Ugyanis én anno csináltattam sajátot (kb annyiba került, mint ha kölcsönöztem volna), és itt van a szekrényben, előkaparom és lefotózom. Méretben nem tudom, mennyire jó, én nem voltam annyira nagyon gebe soha, az esküvőnkkor sem. :lol: (Bár a mellbőségem az nem volt nagy. :oops: )3 részes, hosszú V alakú szoknya, ujjatlan felsőrész (nem tudom mi a neve :oops: ) és bolero. Mindjárt hozok képeket, csak leteszem Leát szunyázni.
fmarti
 
 


Márti! Én már megtaláltalak Téged! :wink: De elvből, nem jelölhetlek be...úgyhogy létszi Te tedd meg ha akarod...
Vendég
 


Hát nekem is meg van a menyasszonyi ruhám, tudjátok olyan igazi menyasszonyi ruha, de azt nem adom kölcsön... :oops: :oops: :oops: Bocs!
De a fűzőt én is lefotózom neked, ha esetleg a Kollegináé mérteben nem klappolna, uis én mindig túlságosan is dúskeblű voltam, a fűző egyébiránt pedig méretre állítható...De Orsi hozzam a képet??
Vendég
 


kubu!
Én ezt nem értem...miért nem jelölheted be elvből? Seenkit nem vehetsz fel iwiwen?

kike!
Juj, nagyon sajnálom.... kvirózsátok nincs otthon? Mert annak ha kinyomod a levét, és vattára teszed, az is nagyon jó a fülbe...vagy pici zokniba só...megelegít, és egy vékony sapit ráadsz, és az alá berakod a meleg sós zoknit!

d.dodó
 
 


Béláim az Úrban!
Nem vagyok 2 óráig és teleírtok 2 oldalt! :shock:

Viki!
Kis Lacit Isten hozta!!!!

Orsi!
[quote]B írta:ár ilyen vidám vejem lehetne!

Kép

Wera!
[quote]I írta:dézet:
Werám!
Már a piacról írtál?

Nem én készültem piacra hanem Vkatus! Laughing


Tudom, már lassan szemüveg kéne nekem! :lol:

Jázmin terpeszes képe atomkirály! Rolkó megy olyan szép!!! Kis Szerelmem! Kép

Lilukám nagyon ügyes! Kép Csabi királyfira pedig hatottak a varázsigék!

Kriszti!
A doki írja csak ki azt a qva tápot!!!! Így sokkal olcsóbb!

Gratula Levi paramétereihez! NAgyon magas csávesz lesz belőle!

Gyere Lackót dögönyözni!

Domikának jobbulást! Sót melegítsél, azt tedd rá.
20150601134430
 
 


Az előbbi hsz-t kérlek ne vedd sértésnek Orsi, úgy értem azt senkinek nem adnám oda...
Vendég
 


Nelli én már jelöltelek!
Miért nem jelölheted Mártit? :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Dodó, ezt csak én döntöttem el, mert ha netán kihagynék vkit, pl.:vmelyik rokont, akkor abból sértődés lenne, így úgy döntöttem én nem jelölök be senkit, de aki engem megtalál azt visszajelölöm. Lehet h ez hülyén hangzik, de csak annyit mongok,h egy 1700 fős faluban nőttem fel, a palóc földön...bár, lehet ez semmit nem mond sokatoknak.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?