Új privát üzeneted érkezett!

Mav
Sajnos lehet agyrázkódása, de azt észre lehet venni rajta. Ájulás, hányás, többszörös megszédülés, aluszékonyság, rosszkedv ilyesmi. Figyeld a szemét, hogy tiszta-e a tekintete!
Nóri is naponta esik legalább egy ilyet. Tudom, ez nem vigasz, de képtelen vagyok kivédeni én is...
Vendég
 


Beszéltem tegnap Evelynnel. Már egyáltalán nem olvas minket, ha valaki szeretne vele kommunikálni, azt priviben megteheti. Jól vannak, de a lelke szerintem még nem igazán... :(
Vendég
 


Jó reggelt!

Most csak magunkról, nem is leszek sokáig, mert nemsoká megyünk dokihoz mérésre.

Tegnap délután, apa hazajött, evett, leült ide játszani.Levi iszonyat hisztis volt, egyszer csak káromkodva felpattant, hogy azonnal öltözzünk, nem bírja tovább, levisszük a gyereket sétálni.

Hurrá! Nem szoktam neki mondani, mert néhányszor lehurrogott, hogy mit gondolok, dolgozik és még sétálgatni lesz kedve ha hazajön? Jó, akkor erről ennyit.

Sétáltunk egy jó órát, Levi közben aludt. Szegényem még az öltözésnél sem reklamált, gondolom várta már nagyon a sétát.

De meglett az eredménye, nafgyon jól telt az éjszaka. Remélem apus belátta, hogy kell a séta minden nap. Mondtam neki, hogy nekem már az is nagy segítség, ha csak le meg felhozza a babakocsit.

Este nagyon jó kedve volt cirmikémnek. Vigyorgott, nevetgélt, nyelvét nyújtogatta.

Szóval igaz, hogy este 10kor aludt el a drágám, de csak kétszer ébredt éjjel. Egyszer fél2kor aztán négy után ébredt nagyon keservesen sírva, nem kellett neki se enni, sem inni, hát lefogtam, kiszívtam az orrát, bekentem az ínyét, hát volt ordítás. Aztán beraktam a nagyágyba. Vigyorgott mindkettőnkre, de meg sem mozdult, elaludt hamar. Végül fél7kor keltünk.


Tegnap volt apám az ügyvédnél, és úgy néz ki, hogy meg fognak tudni egyezni! Hurrrrrá!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 

 
 

Ok,értwettem,nem rágom magam hogy mindig betegek!
Mav:ó,szegény,remélem nem lesz semmi baj!Gyógypuszi neki!

Sajnálom hogy Muffin már nem is olvas minket,remélem amint helyrejön a lelke ,visszajön közénk!!

Domika annyira nyügös szegényem :cry:

És ráadásul Apa ma mondta hogy náluk is elkezdődött a leépítés,eddig a másik épületben volt,most már náluk is,holnap reggel közlik velük,kinek ágyő.
Basszus,már csak ez hiányozna :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Anita!
Figyeld a kis drágát! Werus nagyon ügyesen leírta!

Werám!
Sajnálom h rosszul aludtatok!

Evelyn nagyon hiányzik nekem! Kép
20150601134430
 
 


Kriszti!
Apa Kép

Lacusra is drogként hat mai napig a séta. Tegnap fél 5 előtt még az ágyon röhécselt az apjával. Fél 5kor idultunk a lakásból és 16.38kor már horkolt is a kocsiban.

Kike!
Drukk apának!
20150601134430
 
 


:lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.26 08:44-kor.
Vendég
 


Jó reggelt
Csatlakozom Verához, ami éjszakát illeti! Én nem tudom mi baja volt, mert most látszólag semmi, de egész éjjel nyögött, forgolódott, felült :shock: és persze felébredt.

Kata, örülök, hogy Adél jobban van!

Laurának nagyon boldog szülinapot!!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok! :)

MArcsi!
Kitartast a mai napra!

Kike
Szerintem se legyen lelkiismeret furdalasod, a betegseg az megtalalja a modjat, hogy megtalaljon minket!Sajnos.
Remelem Apat nem fogja erinteni az ágyö!

Akata
Igen, en vagyok az a vöröshaju Kép

Wera
Nem problema, ha nem ertünk egyet :) , miert ne lehetne mas velemenyünk!Imadom am, NOrid pofijat minden meretben es valtozatban - olyan kis cserfes!Es gyönyörüüü!

MAv
Remelem, hogy semmi baj, figyelgesd - szegenyket!!!Azert az csak 20 cm, talan csak nem lett agyrazkodasa!

Kriszti
Gratula az uj lakashoz, amit lattam belöle, nagyon szep lett! Erezzetek jol magatokat ott!!!

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!

Mav!
Nagyon sajnálom, gondolom hogy megijedtél!!!
Figyeld azt, amit Wera mondott (hányás, szeme), remélem nem lesz baj.

Sajnálom én is, hogy nemm jön Evelyn, de én valamennyiree megértem. :(


AKata!
Örülök, hogy Adél jobban van!
Tejcit kérdezted:
sajnos most ezzel kín van, mert tápot nem eszik, tejpépet sem, a folyadékbeviteltől meg nagyon para vagyok, bár a teát elfogadja, úgy-ahogy csőrös pohárból.
Éjjel van egy nagy szopi, ott sok a tej, a másodiknál már alig, meg este is van egy jó adag. A többi az csak komfortszopi.
nekem mindig volt tejbelövellésem, most meg ált. nem érzem és a jobb mellem gyakorlatilag használhatatlan.
nem is aggaszt már nagyon, scak valahogy a tápot el kellene fogadtatni vele,
sinlac nem helyettesíti a fehérjét, ugye?

Akartam kérdezni, hogy ma ebéd után nincs-e kedvetek sétálni, de rájöttem, hogy Adél gyógyulgat még.

Kriszti!
Én épp ezért viszem szigorúan mindennap Emmát ki a levegőre. Úgy vettem észre, hogy jobban alszik, jólesik neki.

Viki!
Lackó-Packót pusziljuk.
Vendég
 


Laurának És Lénának boldog szülinapot!

Kryss!
Nagyon szép vagy! Irtó szép a hajszíned!
Vendég
 


Ja, es amit akartam meg:
Patri
Persze en is lattam a kepeket a sracokrol!MOst en mondom: Azok a szemek!!!! Tenyleg levesznek majd mindenkit a labarol - mar most is!!! :)

SAjnalom, hogy Evelyn nem olvas mar errefele - de azert meg is ertem öt. :cry:

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


mit látok.... Evelin...

nagyon sajnálom!

Remélem, mielőbb visszajön hozzánk!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Tita!
Te is aztán jókor főzöl! :shock: Ráadásul olyat, ami nem 2 perc alatt van kész! Remélem azért az éjjeletek jó volt!

Marcsi!
Nyugi! Túléled! És Laurának Boldog születésnapot!

Lénának Boldog Hófordulót!

kryss!
Jó, hogy néha előbújsz! Lea nagyon édes!

kike!
Jobbulást nektek! É is szoktam olvasni amit írsz, mármint a fordulókat!

Nekünk éjszakánk szuper volt! Pedig ugye cicin aludt be. De Véda féle rágondolást alkalmaztam. És mais csak fél 2-kor kelt először! :lol: Utána megint fél 5-kor, és 7-kor végleg.

d.dodó
 
 


Csajok!
Egy teljes lábgyantának (comb és vádli is) mennyi a piaci ára kb.?
Én még nem voltam, de most el szeretnék menni, csak nem tudom, mi az átlagár.

Köszi
Vendég
 


Kryss, köszi :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Orsi!
Nekem a teljes láb + hónalj + fazon + szemöldök került 4 e Ft-ba, itt falun.

Tejcsit nem akarsz már szaporítani? Tápot nem enné meg a szépség a csőrös pohárból?
20150601134430
 
 


Viki!
Köszi :wink:

Próbálkozunk a táppal is a csőrösből, de bízom benne, hogy a két nagy szopiból talán megvan még 400 ml körül.
Meg most a beba ha helyett megpróbálok majd valami más tápot is.

amúgy jól van, pörög, úgyhogy bízom benne, minden oké.

meg cicire teszem gyakran.

Lackó álmosodik már? :)
Vendég
 


Orsi - ja, meg ezt is akartam :D
Szerintem biztos nem leszbaj, ha erdelybe mentek. Persze ki kell takaritani, es vigyazni, hogy mit adsz neki - de szerintem ne izgulj! Mifelenk azt mondjak,hogy: Az egeszseges gyerek felnevelesehez jo par kilo kosz is tartozik!!! :lol:
A bokot meg köszi :oops: - hozzafüznem fenntartasokkal. De a lenyeg, hogy en ilyen vagyok, es ezt elfogadtam! Azota semmi önbizalom problemam ! Pl a csunya fogaim miatt
GYantarol nem tudok felvilagositast adni....mar ezer eve volt....

Dodo
en mindig csodallak Teged, hogy Te annyira eszakra költöztel! En mar Ausztriat is sokallom! Delre nekem okosabb lett volna!
:lol:

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Jó reggelt!

Már a végén jártam a főzésnek, de mível nem volt nálam pénz, így meg kellett várnom míg Tamás megjön és hozza a főznivalót.
Szerencsére van kuktám így nem tartott olyan sokáig.

Levi megint üggyin elaludt, de éjjel már megint sokszor és sűrűn kelt.Reggel viszont 8 körül kelt végleg. Persze fél 8-kor cumit adtam neki.
Ma jön anyós vigyázni a gyerkőcökre. Fél 2-re megyek fogadó órára, este 6-ra meg megyünk egy görög étterembe torkoskodni.
nagyon bízom benne, hogy nem jön közbe semmi.
Már csak azon izgulok, hogy anyós bírja az estét két gyerekkel és mindent jól csináljon, főleg Levi altatását. Ja és minden ruhadarabot adjon rá... A fűtést úgy oldottuk meg, hogy Levit több rétegbe öltöztetem. Bevált.

Anita: Sajnálom Csabit, sok puszi neki!!! Csak figyelgesd és ha valami szokatlan van akkor inkább vidd be potyára a kórházba, hogy megnyugodj!!!
Apa besegít?

Most megyek reggelizni, aztán folyt. köv.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


jo reggelt

minden kisbetegnek gyors gyogyulast!

szulinaposokat Isten eltesse!


Rossz ejjszakas anyukaknak sok ero a mai naphoz!


Tamarildi: en szivesen megprobalom megeteni, bar oszinten az en lanyom sem eszi( es nem csak nekem nem) es semmifele erre iranyulo szaktudasom nincs, csak annyi hogy mindket srac akire vigyaztam pocsek evo igy tudom hogy kell trukkozni.
es fo szabaj ne legy ideges. en mikor kezdek az lenni abbahagyom az etetesse valo probalkozast! nem eri meg, neked is neki is rossz.
vedd poenra :? ugy ertve enekelj hallgassatok zenet csak ugy probalj egy kanal etelt beadni neki ha nem fogadja el ne is probalj ujat, probald fekve ulve karon.
lhet o sem birja a szigoru korlatokat, egyetek egyutt az ebedlo asztalnal...
Szoval trukkoz es ne idegekedj! NE legyen az eves a nap sarkallatos pontja! En aterzem min mesz keresztul, en is csinalom mindennap, de rajottem minel jobban rakoncentralok anal inkabb nem eszik semmit.
Kicsit lazabban az meg nem szegyen hamegkersz mast hogy probalkozzon.
Nekem is volt ido mikor mindenkinek azt mondtam johet de akkor o eteti Annat. Vegul persze en etettem mert masnak meg annyit sem eszik, hisz en mar tudok nehany trukkot amivel 5 kanal bele megy( pl az apja ennyit sem bir, mert o az elso jalenel hogy nem akar enni abbahagyja az etetest mondvan nem keri 8) )
Szo mi szo: szivesen megprobalom penz nekul, de nincs erre tudas vagy szabaly! Minden gyerek mas! Es sajna van a rossz evo kategoria es ez eveken at is tarthat, ugyhogy jobb ezzel megbekelni es a legjobbat kihozni belole!Amig az egeszseget nem fenyegeti veszely- marpedig ha szopizik akkor nem- addig ne idegeskedj, hanem probalkozz, valami bejon ha nem hat ne eroltesd a kanalat!
Vendég
 


Anita; sajnalom az esest!meg a nem hizast is! hmar lesz aket fiu nalad nehezebb :?

Tita: jo hogy ment az alvas! kicsit gaz hogy ma anyos fekteti, remleme nem zavar be, es tenyleg ugy csinalja ahogy kered! En nem is bizom masra a fektetest( egyszer csinalta anya) meg Alekora sem, mert tudom jol mit hogy kell csinalni ahhoz hogy cirkuszmentesen elaludjon, es tudom jol ha valaki csak kicsit is hangosabban beszelne hozza mint en szoktammar nem aludna el :oops:
Napkozben nem szoktam ezen vacakolni de este nem merem kockaztatni.
MI is megyunk etterembe de Annaval, remelem birja majd.
Vendég
 


Jó reggelt!

Laurának boldog szülinapot!

Lénának boldog hófordulót!

Kike jobbulást nektek,és nálunk is sajna míndíg elkapja Máté a nagyoktól a betegséget. :wink: remélem apának megmarad a munkahelye.

Kryss Leád nagyon édes,jó kis husis :lol:

Marcsi anyudhoz kitartás.nagyon fincsi kajákat főzöl :lol:

Vkata remélem Adél ma már nem lessz beteg.

Wera bugrinak is jobbulást.

Mav szegény Csabi,remélem nem lessz semmi baj,de azért figyelgesd,hogy nem látsz e rajta semmit.

Kriszti apa :lol: :lol:

Mi egész jól aludtunk,letettük Mátét 8-kor aludni és csak 4-kor kélt fel enni,és utánna még aludt 7-ig :lol:
itthon van Adrián mert nagyon köhög és taknyos is :wink:
Ma sajtos tallért kell sütnöm,mert anyósom megy írországba és oda akarja vinni,meg főznöm is kellene valamit,de fogalmam sincs,hogy mit :wink:

Kép
csugi
 
 


Orsi: gyantazashoz nincs otletem, eletmeben nem gyantaztattam a labam :oops: Viki tuti tud kb arat.
Tegnap dolog az Erdelyi utaza. Apukad nem tud egy asszonyt felfogadni aki kitakarit? En egyejjelt sem hagynam egy nem kiszelloztetett poros lakasban. Foleg mivel meg nem lesz annyira meleg hogy megerkezes utan tarva nyitva hagyjatok az ablakot....
Az egy dolog ha nem maszkalhat a foldon mert koszos, de hogy ne legyen friss levego, kelloen meleg, meg mondjuk nagy a por...hat.
Nekunk a nyaralo ilyen, de mikor lementunk elotte anyos probalt portalanitani, takaritani....
Igazabol nem nagyon gaz, de en magam nem birnam ki, e miatt a gyerekemet sem vinnem ilyen korulmenyek koze.
Ha nem tud mas kitakaritani, akkor meg nemlehet hogy te meg Emma az elso ejjelt masnal tolti, es masnap kitakaritasz?
Vendég
 


Tami!

Igazad van!
Lehet, megkérem Apósomat, hogy valakit kérjen meg, aki kitakarítja.
Vagy legalább menjen ki ő és szellőztesse ki.
Köszi, ez vhogy eszembe sem jutott.

meg állítson fel egy egérfogót :shock:

Drukkolok ma nektek, hogy fini legyen a vacsi és Anna is jól viselkedjen!!
Holnap
akkor pár percccel fél előtt a cserepesháznál?
Vendég
 


Tita!
Olyan jo, hogy haladtok az alvastanulassal! Biztos egyre jobb lesz!
MIndenesetre sokat jarsz az eszemben - felnezek Rad! :)
Mire menni kene az alvaslaborba, felesleges lesz, talan!Na, azert ha mar megvan az idöpont, csak el kene menni! :)

Csugi
Nagyon fonom lehet a sajtostallerod, ha meg Irorszagban is hire van!!!Receptesbe beteszed?

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


sziasztok!

Kike jobbulást nektek,Domcsinak nagy gyógypuszi!

Werus sajnálom a rossz éjszakát,Nórinak is gyógypusszancs!

Mav nagyon szépen leírta Wera hogy mit figyelj! Ha délutánig kedvetlen lesz,azért hívd fel a dokit!

Kriszti szupi hogyí apa ilyen édi volt tegnap,és meg is lett az eredménye!

Patr sajnálom a rossz éjszakát! Zsoló remélem nem lesz beteg!

Marcsi hmm megyek ebédre! Nagyon fincsit főzöl! :)

Lenne egy kérdésem! egy hónapja kapta meg Vivi az első prevenart! Ma van tanácsadás gondolkoztam hogy ma elviszem a másodikat is kapja meg! De ha mégse vinném akkor nem baj ha több mint egy hónap telik el a két oltás között?

Tita olyan jó hogy Levi ilyen ügyes lett! :D

Kép
linda24
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:52-kor.
Vendég
 


Orsi
Tami ötlete nagyon jo! Kerd meg apost, hogy valakit kerjen meg, hogy takaritson, es szellöztessen ki!Esetleg fütsön be....Asszem ott eleg nagy a penztelenseg - es biztos van, aki egy kis penzert szivesen megcsinalja!

Linda
Lea mult heten kapta meg az elsöt es eleve ket honap mulvara kaptuk a következö idöpontot - szoval nem hiszem, hogy baj!

ES most megyek, mert különben Lea felfalja a lakast, de legalabb is megragja! Mint egy kiskutya!Az öt fogaval!
ES mellesleg meg nem maszik, csak Feltamaszkodik a karjaira, es eltolja magat a labaval es igy jut elöre - de mar mindenhova!

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:52-kor.
Vendég
 


VKata
Mi sem alszunk összebujva :lol: Lea ott van köztünk - de azert mas az egy agyban, mint a masik szobaban. De mindegy, tenyleg mindenki akkor csinalja jol, ha neki es a gyerekenek is megfelel!
ES most mentem.... :D

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Kryss feltettem a receptet.

Linda szerintem nem baj,mert nekünk az első és a második között 2 hónap telt el.

Kép
csugi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:53-kor.
Vendég
 


Katus!
Mi is külön takaróval, egymásnak háttal alszunk. De sokszor este az ágyban beszéljük meg a dolgainkat.

Sztem a külön szobából alvásnál sem származik kára a gyereknek. Nem száműzve van. Bébiőrrel olyan, mintha veled 1 szobában szuszogna.
20150601134430
 
 


Azoknak akik mennek étterembe, majd jó étvágyat, és jó szórakozást!

Mary!
Remélem Anna jól fog viselkedni!

Tita!
Remélem nem zavar be, hogy anyós fogja etetni meg fektetni!

Andi!
Hoztam az ígért friss képeket!!

Kép komoly

Kép vigyor

Kép teliszájas vigyor

Kép elgondolkodtam

d.dodó
 
 


lányok,
segítsetek!
A lányomat éjszaka be kellett vinni a János kórházba, tüdőgyulladása van. 40 fokos, levihetetlen láznál hívtam ki éjjel az ügyeletet, a doki nem volt benne biztos, hogy tüdőgyulladás, de beutalta. Zoli bevitte, és most megint 40 fok feletti láza van...
Nándi meg elkezdett köhögni, hörög, de persze éjjel még nem volt semmi baja, úgyh őt nem mutattam meg az ügyeletesnek. Kettőre jön a gyerekorvos Nándihoz, Szonjácska meg... hát csak sírni bírok...

KépKép
szkagi
 
 


KAta: mi is ugy alszunk Alekoval egymasnak hattal :lol:
Es en is ugy erzem mint te, hogy azzal hogy nem egyutt alszunk nem vesztek semmit csak nyerek, mert mindharmnam jol ki tudjunk magunkat aludni! es annak orulnek a legjobban ha kulon szoba is lenne, mert ez egy ev mulva mar igen frusztralo lesz hogy egy szobaban vagyunk:(
Vendég
 


Linda
Nem baj ha több idő telik el a két oltás között. De mielőtt elvinnéd tanácsadásra, szerintem csörögj oda hogy be tudják-e adni neki mert előfordul hogy épp nincs oldóanyag, nehogy potyára menj! :wink:

Köszönjük a gyógypuszikat!

Vkata
Dorcaborca hogy van? Sokat kúszik már? Képzeld, Nóri átállt teljesen a négykézlábazásra! Jupppijééé! :lol:
Vendég
 


jajj Agi, de rossz!
Szonjacskta remelm hamar kiengedik, Nandinal meg nem lesz ilyennagy baj!
Drukkolok!
Sok sok erot ezekhez a nehez napokhoz!
Vendég
 


Ágikám!
Nyugi! Szonja jó kezekben van!!!! Koncentrálj Nándira!!!!

Kép
20150601134430
 
 


Wera; akor jot mutatott neki Anna :wink:
Vendég
 


Kata
Most eléggé folyik Nórinak az orra, de nem gáz h nem fújok bele neki orrspray-t? Vagy fújjak inkább? Mert múltkor 1 napik folyt, fújtam neki és utána már csak besűrűsödött neki és állandóan szívni kellett. Lehet szted vmi összefüggés a kettő között? Én is pont így jártam egyébként. Miután belenyomtam az orromba, megszűnt a csorgás, de majd' szétfeszítette az arcom és be is gyulladt... Lehet h hülyeség? Nemtom... :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.26 09:56-kor.
Vendég
 


Baaszu nagyon nagy lett Laura! mAr nem is hivhatom mininek:)

Orsi: megprobalunk odaerni, bar meg a muvhazat is meg kell hozza talalnunk:)
Vendég
 


Ági!

Jaj, szegénykém!

Szonjára figyelnek az orvosok, ne félj. Biztos hiányzik, de már "nagylány", ügyes lesz.
Nándi meg nem kapja el, gondolj erre.
Szoptasd minél többet!!!--én csak ennyit tudok.
és nyugodj meg, rendben lesz minden!!!

Drukkolunk
Vendég
 


Ági!
Jaj, szegények! Drukkolok, hogy Nándinak ne legyen ilyen nagy baja, és hogy Szonjácska hamar meggyógyuljon! Próbálj megnyugodni, bármenniyre nehéz is....ha ideges vagy, a gyerekek is megérzik.

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:53-kor.
Vendég
 


Tami!
Nézd meg a térképen.
az ikeához közel van, a Fürdei úti lakótelep szélén
Vendég
 


Jajj, Ági nagyon sajnálom!
Írj, hogy mi van Nándival! Szonjához nem tud bemenni anyukád a kórházba, hogy ne legyen egyedül? Vagy Zoli vele van?
Kitartás!!

Kép
Kép
patr
 
 


Lizy nagyon kis huncut!
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Kike! Remélem apát nem küldik el4 Elég szörnyű lenne! Jobbulást mindenkinek!

Akata! Örülök, hogy Adél jobban van!

Kryss! Jó hogy jöttél, ari Lea! Én sem értek egyet, de ezért vagyunk különbözőek és ez így jó.

Mav! Hogy van Csaba? (tippeltem, lehet Bence esett le :oops: )

Linda! Nem baj! Van aki azért nem kapta meg hónapokig, mert nem volt oltóanyag.

Viki! Elárulod itt is mennyit fogytál? Lusta vagyok visszakeresni a másikban, meg nem is nagyon szoktam ott olvasgatni!

Orsi! Hát én az egerektől írtózom, főleg a házban! Vegyetek egér ragasztót, az a legtutibb módszer. Tapasztalat sajnos!

Marcsi! Nálunk a vasárnapi ebéd néz így ki kb. De tudom, vendéged lesz! Jó főzést!

Márti! Fejlemény nincs bálázó ügyben. Levelezgetünk, közben folyik a nyomozás.

Jázmin alszik. várom a védőnőt. főzni nem fogok, mert megyünk torkos csütörtöközni. Majd Rolinak összedobok valamit.

Mi is külön takaróval alszunk, nem összebújva! Én úgy nem is tudnék aludni. Na meg úgy sem, ha gyerek van köztünk. Bár ezen az ágyon még nem is próbáltuk. Gondolom azért már kényelmesebb lenne, de nem szándékszom kipróbálni.

Kép
szly27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?