Új privát üzeneted érkezett!

patti ez jo hir

ö mit csinál?képviselö?
titi akkor igy is köszönöm ha küldöd

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Patti!
Szépségesek!

Dittke!
Kicsi Izának jobbulást!


Tami!
Köszi az infót, nézem is. nekem igaziból mindegy a színe, láttad a lakásunkat :oops: minden összevissza, nem vagyok egy nagy lakberendező
:wink:
Vendég
 


Patr! Szépségesek a gyerkőceid!
Vendég
 

 
 

JAJ NEM 500,250!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AMÚGY 500

Kép


Kép
ibm
 
 


Izának jobbulást! Szedtek rá vmit?

Nelli!
Hűha! Még együtt nyomjátok? Nappal hol alszik?
20150601134430
 
 


Igen! Rhinatiol, calcium, fenistil cseppek, és antibiotikum. :cry: Reggel és este. Meg persze cebion. Nagyon lassan javul. :cry:

Kép
dittke
 
 


Nappal is a nagy ágyban nyomja, ami azért most már kicsit veszélyes is...
Egyébként nálunk az elalvással nincs gond a szokott időben este és napközben is egy kis cici után szinte azonnal elalszik. Cici, majd cumi és hozzámbújik, néhány percet várok h rendesen elaludjon és ennyi...
Vendég
 


Tami!
Nem találom, csak hatezerért. Akciósat nem látok, de keresgélem tovább :wink:
Vendég
 


nincs fenn akciosan
akcios a boltba
Vendég
 


Lizy gyümi után egyből el is aludt! Én meg elmosogattam, és leültem egy bögre kávé mellé (már megint....lassan függő leszek). Még jó hogy csak koffein mentes. Ma már a második, és délután is szoktam egyet inni.
És készül az ebéd.

d.dodó
 
 


felébredt bence :D
2,5 órát aludt egy huzamban :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Nelli!
Akkor először sztem a nappali alvásánál tedd a kiságyba. Akár cici után, vagy ha már tök fáradt, akkor egyenesen bele.

Ha hason alszik, akkor mehet a hátsimi, háton alvásnál a pocaksimi. Légy határozott és következetes! Ez nagyon fontos!
20150601134430
 
 


Köszönjük!

Roni, írtam pü-t!

Kép
Kép
patr
 
 


Viki! Köszi!
Képecskék:
Kép Fürcsi

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Nelli!
Te Szszentmiklósi vagy? Van egy baártnőm ő is ott lakik, decemberi a kisfia.
20150601134430
 
 


Bence nagyon kis husi musi!!!! ;)
20150601134430
 
 


Tami!
Oké!
Pénteken akkor tuti megyünk?


Nelli!
nem tudok tippet, én mindig is a kiságyban altattam, azaz kézben avgy cicin, de utána zsupsz, ágy.

Csajok!
Én meg azon izgultam hajnalban, hogy ugye mi megyünk húsvétkor Erdélybe, ott van egy kicsi házunk.
De az elég nomád. Oké van fűtés, fürdő, melegvíz, stbb., de évente 3-4 alkalommal használjuk, egér is van néha, mókusok a padláson, stb.
És hát így elég piszkos, féltem Emmát.
Úgy tervezem, hogy érkezés után azonnal kitakarítok, stb. De mégis, egy idegen ország, többéves kosz, ugye nem lesz baj?

Apával ezt nem tudom megbeszélni, mert ő nem igazán érti, szerinte nem lesz semmi, én aggódom túl. De én nem vagyok aggódós annyira. De mégis ott kúszik-mászik majd a padlón.

Szerintetek nagy a rizikó?

(Igazából nyárig én nem szívesen megyek, de Apa az ő apukája meg az ottani rokonok miatt mindenképp erőlteti, úgyhogy belevágunk. )
Vendég
 


Viki! Köszönöm! Eredetileg nem, de most itt élünk. Barátnőd merre lakik?

Orsi! Szerintem ha odafigyelsz, és vállalod h előtte jó alaposan kisubickolsz mindent szerintem nem lehet gond, csak arra figyelj h ott mit adsz neki enni és inni. Ismeretségi körben volt betegség az ott fogyasztott ételek miatt.
Vendég
 


Hát megébredt az én drágám, de odamentem belémfúrta magát és már durmol is! Na, ezért nem tudom kitenni a szűrét! Teljesen levesz a lábamról ez a pasi! :D
Pedi Apácska már unja a banánt...
Vendég
 


Iza is mellettem alszik.

Kép
dittke
 
 


Nelli!
Én nem csodálom h a párod unja a banánt! Nálunk ez már válóok lenne. Ne haragudj, h ezt írom.

Persze h biztonságban érzi magát nálad, de erről le kell szoktatni a Csöpit.
20150601134430
 
 


Nelli, Bence nagyon édes, látszik, hogy ő sincs fogyókúrára fogva.

Akik még zömmel szoptatnak, mennyi egyéb kaját adnak a babának? Nálunk Zsolti jó esetben kétszer fél üvegnyi (tehát kb. 100 ) gyümölcsöt hajlandó megenni. Ez elég kevés, nem?

Kép
Kép
patr
 
 


Pati
Nóri ebédre ált fél üveg főzik eszik (legjobb esetben egy egészet), de a tízórai és az uzsi még mindig csak néhány kanál gyümi. Általában 50-et csinálok meg, de sosem fogy el. :roll: Persze a szopi mindig jöhet :twisted:
Vendég
 


Viki!
Apa kiköltözött a vendégszobába, de megszokott hívni magához vendégségbe... :oops: :oops: :oops: Ha érted? :wink: :oops: :oops:

Patr, nem is lehetne! :D
Azóta felébredt és ettünk is. Sárgarépa pipi husival, utálja szinte mindenegyes falatnál még a hideg is kirázta, de azért jó fél üveggel beburkolt pedig mielőtt elaludt volna cicizett.
Ezt már én is kérdezetem azt nem tudom h amit adsz az elég-e. Én egyszer adok neki egy nap vmi főételt (vagy vmilyen főzeléket v. vmilyen zöldség v. gyümölcs+husit) + késő du. gyümi v. tisztán zöldségpüré. + Term cicizés mikor megóhajtja, bár mostanában nem eszik szerintem olyan sokat.
De szerintem nekünk e téren nincs miért aggódnunk...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.25 11:26-kor.
Vendég
 


Tami! Igen úgy értettem! :lol:
csak siettem!
Áron most végre alszik,szerintem ebéd után elviszem sétálni,igaz még hó van,de olyan szépen süt a nap!

Kubu! Bence nagyon cuki!

Titi! Sajnálom,hogy Levi beteg lett,remélem hamar helyre jön és újra menni fog az alvás! :wink:

Dittke! Jobbulást!

Marcsi! Igen,néztem én is,de nálunk Karira kaptak Anyósék,mindenre nem szeretnék. gondoltam karira majd kapnak egyet megint vagy nem is tudom.

Most Áro szobájába szeretnék pár dolgot,képeket,mesefigurákat!
Olyan üres nála a fal és most már értékelné.
Ötletek jöhetnek! :wink:

Patr.! Hú ez a két szépszemű!
Annyira helyesek!
Lesz majd velük gondod azt hiszem!

Csajok! Evelinről valaki tud valamit?
Andkata??? Talán ti vagytok a legjobb kapcsolatban nem?
Én nem akarom zargatni,teljesen megértem amit érez csak azért jó lenne tudni mi a helyzet velük!

WERA! Bugri Nóri halálos!!!!!!!!!!!!
Annyira szép és még a szeme sem áll jól!
Nem lehet mellette sem unatkozni az tuti!
Igazi kis csibész!
Ténylek kis cukorpofa!
És szerintem is tiszta Anyja! :wink:

Most kicsit hasznossá teszem magam,aztán vissza nézek még ha Áron még engedi!

Kép


Kép
ibm
 
 


hú Viki ezen egy pillanatra ledöbbentem amit írtál! Nálatok az válóok lenne hogy a gyerek odabújna hozzád,és te a férjeddel nemtudnátok együttlenni? bocsi de én nem térek magamhoz! ilyet még nem is hallottam! :shock: :shock:

Kép
linda24
 
 


Nelli
Nem csoda h levesz a lábadról, meg kell zabálni, olyan édi! :lol: :wink:
Vendég
 


Izának jobbulást!Szegényke!

Bence nagyon jó husiban van-tündéri!

Domi nem akar enni,csak cicizett!
De hoztam képeket
Anya simiz
Kép

Bújok Anyához
Kép

Bababázok
Kép

Figyelek-ez a kedvencem
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ami
Após is azt mondja h Kisvera, de én meg tökre Norbit látom benne. Aztán mindig megegyezünk h fifti-fifti! :lol:
Unalom? Azmegmicsoda??? :twisted: :lol: :lol:
(Én mindjárt hívom Evelyn-t. Nem a lelépés, hanem más miatt, de majd kifaggatom mizu velük.)
Vendég
 


Pati! Iza pár kanál főzeléket, vagy husit eszik délben, du gyümölcsöt szokott enni, kb. 3/4 üveggel. Este pár kanál gríz.

Kép
dittke
 
 


Vera, köszi, akkor nem aggódom, szopi az még nálunk is sok van.

Kép
Kép
patr
 
 


Viki:ez engem is meglep! :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


De édes Domi! :D

Kép
dittke
 
 


Linda!
Nem a hozzábújásra írtam, hanem h ha csak velem aludna a gyerkőc.

Hozzáteszem nem tudom milyen egy nem alvó baba. Szerencsém van Lacussal, de ha nem lenne semmi gubanc az alvásával, akkor tud külön aludni a baba. Lehet h ez megint vitaforrás lesz, de én így gondolom.

Ami!
http://www.mesedekor.hu

Innen rendelhetsz is, de lehet jó ötleteket is lopni.
20150601134430
 
 


Amy, Kike, Vera köszönöm a dicséretet!
Kike! Azt hiszem te sem panaszkodhatsz a gyerkőc súlyára! :wink: Szépségesek a kék szemecskéi Dominak!
Vera! Nóri pedi szerintem is hatalmas harapni való zsiványság! Belevaló nagylány! :D
Vendég
 


Nelli, Dittke, köszi.
Akkor mi sem eszünk kevesebbet nagyon, mint a többiek. Én most leálltam a husival, mert nagyon fáj tőle a pocakja, megvárom amíg nyolc hónapos lesz, és akkor újra adok neki. Addig csak gyümi, meg krumpli. Mást nem eszik meg.

Kép
Kép
patr
 
 


Domi h ki van pofisodva!
20150601134430
 
 


Hát, asszem kénytelen leszek bemenni személyesen a nyomorult tetves szemét oep-hez! :evil: Azóta (1 hónap!!!) se tudom őket elérni telefonon! ÚÚÚtálom őket! Egész napos program lesz! :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Viki, nem vita-forrás, hanem vélemény csere. :lol: :lol: :lol:
Zsolti is velünk alszik, én nem bírnám, hogy ennyiszer felkeljek éjjel. Így csak cici a szájba és alszunk. Apát nem zavarja, mi együtt alszunk hárman, én alszom középen, Zsolti a fal és köztem. És szerencsére nagy a lakás :oops: :wink:
Természetesen amíg nem volt gyerekem, addig én is azt vallottam, hogy a gyereknek a saját szobájában a helye, de mára már az összes gyereknevelési elvemet feladtam. Minden gyerek más, nem lehet általánosítani.

Kép
Kép
patr
 
 


Viki! Én értem amit írtál! Egyébként ezt már Apa is elsütötte...
Sajnos Linda, nálunk arról van szó h a gyerek csak velem hajlandó aludni, tehát mióta megvan még nem aludtunk Apával együtt, ami azért hiányzik és nem az összebújás miatt!
De hát végső soron ez csak rajtam múlik, csak nem szeretném ha lelkileg megviselné a Babócámat ha egyszercsak kitenném...Most annyira kiegyensúlyozott, boldog baba!
Vendég
 


Patti!
Éppen ezért írtam, h nem tudom milyen egy rosszul alvó baba.

De ha nincs az alvásával semmi gubanc, akkor aludhat a kis vackában.
20150601134430
 
 


Köszönjük a dicséreteket! :D

Egyébként igen ha nincs gond a babóca alvásával,szerintem is külön a helye!

Vercsi volt a rossz alvós baba,közöttünk alvós,Kristi meg épp az ellenkezője.Domi meg,hát,végül is nem alszik egy ágyban velünk,csak egy szobában,és csak szopira veszem magamhoz.

Majd el felejtettem megdicsérni a két gyönyörű Patr palántákat! :D Nagyon szépek!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Pati
Szerintem se kell aggódnod, majd alakul az fokozatosan! Lassan bizti bele fogsz tudni neki csempészni ezt-azt a gyümibe!

Bár mi erőteljesen visszafelé fejlődünk, azért bízom benne lesz ez még jobb is! :roll: Az még a nagy kérdés h a szopizásról hogy fogjuk őket leszoktatni. Nekem ez most egyre nagyobb parám! 8)
Vendég
 


Pati!
Nálunk is a folytonos cicizés az oka annak h velem alszik, de szerintem mi már erról beszéltünk... Csak nálunk az ágy nincs falhoz tolva, bár lehet ez lenne pillanatnyilag a legjobb megoldás, így Bence fekszik középen Apa meg félti ezért kimegy h nyugodtan tudjon aludni.
Vendég
 


Patr, ha nem vagyok indiszkrét nektek mekkora ágyatok van, kényelmesen elfértek rajta?
Vendég
 


Vera, nem tom miről van szó esetleg tudok segíteni?
Vendég
 


Így van, igazából a babának is jobb, ha nem az apja horkolására ébred.
Nálunk Zsuzsi alvása lett igaziból elrontva, mert amikor az apja elköltözött (illetve már előtte is, mert sokszor, ha részegen jött haza, gyorsan levittem, hogy ne lássa) odaszokott a mamához, és egy szobában aludtak. Azt hittük, hogy sosem fog átszokni a saját ágyába. A pszichológus viszont azt mondta, hogy ne erőltessük. És kb. két-három héttel ezelőtt azt vettük észre, hogy pakol az ágyában, hordja át az alvós állatait. Teljesen magától kitalálta, hogy mostantól az ágyában akar aludni, és azóta minden gond nélkül ott alszik. Egyszer ment át a mamához, mert hajnalban rosszat álmodott, de azóta is boldogan alszik a szobájában egyedül. Úgy látszik, mostanra érett meg rá.

Kép
Kép
patr
 
 


Kike, köszi!

Vera, én Zsuzsinál azt hittem (bocs, hogy mindig vele jövök!), hogy sosem hagyja abba magától, aztán egy éves kora körül rohamosan lecsökken esti, reggeli és néha ebéd utáni szopira, és másfél éves korában magától abba hagyta.

Kép
Kép
patr
 
 


Nelli 2mx2m. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Lányok!
Mi is külön alszunk emmával. Ő a kiságyban, én meg mellette egy heverőn.
Apával együtt kéne aludni, én úgy gondolom, de 9 hónapos korára toltam ki ezt az időpontot.

Mert így Apa is tud aludni, meg nekem is kicsit kényelmesebb.
És Apa rászokott a hajnalig sorozatnézésre, én meg már 10-kor lefekszem, így nem tudom hogy lesz.

Emma szobájába a franciaágy nem fér el, így mi ketten csak a nappaliban tudunk aludni, én meg nem nagyon tudok tv mellett szunyálni, úgyhogy ez is egy jó kis konfliktusforrás lesz, látom előre.

Na de majd csak lesz valahogy.
Szóval énszerintem mindkét verzió oké, tényleg gyereke válogatja és a család temperamentuma is.

Mi Apánk pl. nagyon rossz alvó.
Ha megébred, nem tud visszaaludni. Én viszont simán :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?