Új privát üzeneted érkezett!

Fogyókúrázgat/getnék, erre
Apa tejbegrízt főz nekem most :shock:

csupa jóindulatból.
egyik szemem sír, a másik nevet:)

Tami!
merre voltál ma?
Vendég
 


Viki! Szegény Mikinek tüdőrákja volt, megoperálták, de tüdőgyuszit kapott. Hát béka poraira!

Idegi alapon van :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Patti!

Valami nagyon szép kislányruhád nincs véletlenül?

olyan 80-as körüli méretben?
elegáns?

köszi
Vendég
 

 
 

Andi: Én szó szerint könnyesre röhögtem magam!!! :lol: Patakokba folyt a könnyem a nevetéstől!!! Köszi Andi!!!
Párom próbált velem kommunikálni, de látta, hogy reménytelen, úgyhogy elvonult fürödni. :D

Orsi: Tényleg érdekes ez a videó.
fmarti
 
 


Bandi!
Oszt tényleg meghal ez az Aranyember?
20150601134430
 
 


Andi!
Tuti volt!

orsi!
Én ezt a videot láttam már! NAgyon cuki!

Lizy nem tudom, hogy alszik e. Most nem aludt cicin, de nem is sírt. Megkereste a cumiját, és egy ideig hallottam, hogy a cumival "beszélget", majd gargalizált mint a TV maci! :) Most csend van, de egyenlőre nem merek bemenni.

d.dodó
 
 


Na, most néztem be...hasravágta magát, felkúszott a sarokba, és alszik. :lol:

d.dodó
 
 


Sztem meg fog hóni, egyemaszívét, de hát a Mátyás K. téren sosemse lehet tudni semmit...De áll. kiszáll a sorozatból.

Annyira örülök, hogy sikerült megnevettetnem Tikteket!

sz.andi
 
 


Orsi!
[quote]F írta:ogyókúrázgat/getnék, erre
Apa tejbegrízt főz nekem most


Csak egy kicsit hammáz a kedvéért!!!!
20150601134430
 
 


Lizy ügyes!!!!!

Ha Miki meghal, akkor lassan bezárhatják a BK-t is :lol: :lol: :lol: Ez olyan, mintha Jockey Ewing halt volna meg a Dallasban :lol:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

képtelenség visszaolvasnom... feladtam....kb 10napot kellene :shock: a mai nap sikerült... de látom volt sírás-nevetés :roll: :lol:

Mártikám: én még ott tartottam hogy dobozok közül irogatsz..ezek szerint sikerült elköltöznötök! Örülök neki és gratulálok! Mikor lesz a nagy nap?? mármint az utazás?? nagyon irigyellek ám!!! főleg közép6dél amerikáért!!! az egyik szívemcsücske hely! mondjuk én ázsiába mennék ha tehetném, kína és környéke

Viki: Lackó egy igazi kiskópé! annyira szeretem a képeit nézni!!
(elküldöd nekem is amiről lemaradtam???)

Kike: nálatok mi újság? mi van a gázzal? visszakötötték már??
Gratulálok Vercsinek! nagyon ügyes lány!!

Andi: Mütty nagyon szééép!! olyan kedves arca van!!

Patr: az ex.... :twisted: :twisted: :twisted: . ilyen egy szemetet...Tuti direkt volt!!!

Akata: jaja kicsi Adél!! de jó hogy nem lett baja!!! én egész nap loholok Zsömle után.de sajna néha esik vagy borul

Orsi: amikor Zsimi elkezdett ücsörögni akkor kb 2-3 napig nagyon sokat borult és koppant. Aztán egyszer csak abbamaradtak.. majd amikor tanult felállni akkor megint 1-2 nap esés. Most már csak elvétve esik de akkor nagyot.

Kép
mancsi76
 
 


Mancsi!
Elküldöm!
A leglényegesebb dolog, amiről lemaradtál, h köszöntöttünk szülinapodon!

Isten éltessen még 1szer!
20150601134430
 
 


Orsi: Ikeaban voltunk, jol elnezelodtuk az idot, aztan ott taliztunk Alekoval, vettunk ezt azt a konyhaba( uvegedeny, evoeszkoztarto)meg egy szonyeget, mert Anna allanoan kijon a konyhaban es az eteoszekben nincs el tul hosszan igy rakunk egy szonyeget mert igen nagyon hideg a ko.
Aztan setaltunk meg, aleko fotozott, talalkoztunk hoembert keszito gyerekekkel, ok megcsodaltak Annat, szoval elsuhant a delutan.
Honap konyvtarba megyunk, csut etterembe.

jajj errol jut eszembe VKATA: hetfo 2ika, koncert, szoval csak 12 utan tudunk menni. Vagy tegyuk at mas napra?
Vendég
 


Viki! Igen, de mikor a Dallasban meghalt Jock, azt is visszahozták, ha jól emlékszem..Hát reménykedjünk, hogy feltámad. De van ott még érdekes ember, pl. Magdi néni, meg jönnek újak!

sz.andi
 
 


no en megyek alukalni.
ferjecskem ugy an meg nem tert haza kosarrol, de sebaj, azert en mar nyugovora terek!

nyugodt ejjelt mindenkinek!
Vendég
 


Magdi is lelép, nem? Az indexen volt múltkor 1 cikk.

Nem Bobby halt meg amúgy a Dallasban? Megint kéne nézni a Story tévén adják.
20150601134430
 
 


Viki!

Egy "kicsit" (2 tányér :shock: mély) hammáztam, ha már több mint egy liter tejből csinálta.
egyyem a nagy szívét :P

Tami!
Jó sűrű a program!
Én is úgy vásárolgatnék az IKEÁBAN, de hóóóvééégeee :wink:
Viszont szőnyeg nekem is kéne, pont azért, amiért nektek, a konyhába.
Milyet vettetek?

Mancsi!
Jó, hogy jöttél.
Zsömi akkor még mindig előttünk jár. De azért mi is haladunk.
Puszi a manókának.
Főnökkel megy még a vita?

Márti!
Mikor tudjuk meg hová mentek?
Én valamiért mindig Thaiföldre gondolok, de hogy miért, azt ne kérdezd. Ez ugrik be... :oops:

Na, olvasok még, aztán csucsu.

szép álmokat
Vendég
 


Viki! Lehet, már nem emlékszem pontosan, fel kell frissítenem a tudásom. Mikor megy a storyn? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na nyugodalmas jóéccakát!!!!

Remélem sikerül holnap jönnöm!

sz.andi
 
 


Reggel 8kor és este 7kor :lol:
20150601134430
 
 


Vikim: nagyon köszi!! ez nagggyyon jó!!! :)

húúú de ciki, eszembe sem jutott hogy felköszöntötök szülinapomra így nem is néztem meg azt a napot!!!!!
NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM UTÓLAG IS!!!

Orsi: egészségedre a tejbebpapit!! én nagyon szeretem!

jaj lányok lehet csatlakozom a fogyisok klubjához. Nem tudom megállni a zabálást... és főleg az édességet...

Dallas: én nagy rajongó vagyok- hétvégén bele-belenézek :oops: (akkor dallas maraton van reggel9től 12ig) a Bobby fog meghalni meg visszajönni. A Jock igaziból is meghalt... nehéz lett volna visszahozni a sorozat kedvéért :roll:

Kép
mancsi76
 
 


Ó, Mancsi, köszi az infót! :lol: :lol:

Viki! Ha nem felejtem el, belenézek. Olyat tuti a frizurája Pamelának, meg kell néznem :lol: :lol:
Most vettem észre, hogy hozzá szóltál az egyik képhez! Köszi szépen!! Aranyos vagy!!

sz.andi
 
 


Andi ez szuper volt nagyon jót nevettem magam.

Orsi az a baba hát ez nem semmi. Annyira cuki, azon is olyan jót mosolyogtam!

Én nem is hallottam hogy Miklós kiszáll a barátokból! De miért? Az szar mert ő az egyik kulcsszereplője ennek a sorozatnak. Ha ő kilép, már nem is lesz olyan!

Kép
linda24
 
 


Csajok, én is jobbra el
Kép
20150601134430
 
 


40/42 Vik, küdjem?
Tuti jó Rád!

Holnap elmesélem a lakást részletesen. Nagyon tuti helyen van. Szerintetek ha kell festetni, felújítani a parkettát, fürdőben, WC-ben burkolatot cserééni illetve konyhabútort venni az kijön 2 millából?

Jó éjt!

Kép
andkata
 
 


Kata: attól függ mekkora a lakás!
nekem az előző lakás 48nm volt és a festése 2007-es áron kerek 100.000forint volt plussz az anyag az kb 35ezer volt.

a konyhabútor a necces...az is méretfüggő illetve hogy milyet akarsz és mennyi és milyen gépeket. (én a mostani konyhába a gépeket a netről rendeltem mert olcsóbb)

de kíváncsi vagyok a részletekre! majd meséj!!

Kép
mancsi76
 
 


Tami: Kérünk képet a szőnyegről!

Mancsi: Jó, hogy jöttél! Apjukkal hogy vagytok? Sajnálom, hogy sokat kell dolgoznod, és emiatt sem tudsz többet jönni. :(
Májusban költözünk ki a titkos helyre. :D Tibetet én is szeretném meglátogatni eme földi életemben, nagyon vonz az egész hangulata...

Viki: Örülök, hogy tetszik a túrógombi barátnőidnek is! Lackónak olyan édes a pofija a vonalzódon!!!

Orsi: Nem Thaiföld, de azt is szeretném megnézni legalább egyszer!:D Sikerült már blúzt venned? (Ha már írtad, bocsi :oops: ) Párodnak nagy piros pont a tejbegrízért!

Na mostmár én is megyek, jó éjt mindenkinek!
fmarti
 
 


Jaj akata, neked elfelejtettem írni: Szerintem is a konyhabútoron van a hangsúly, meg hogy mesteremberekkel akarod-e lerakatni a burkolatokat, vagy ti magatok csináljátok. (Esetleg tudok jó konyhabútoros elérhetőséget adni, ha igaz, ő Pestre is dolgozik. Nagyon szép a munkája, csak sokat kell várni rá, mert nagyon sokan rendelnek tőle. :) )
Várjuk a beszámolót! :wink:
fmarti
 
 


57 nm. De 3 szob plusz gardrób és még a konyhában is le lehet ülni enni. Köszi csajok, igazából izgatott lettem ( és a párom is!) Szóval tetzsik nekünk!

Annyi baleset éri mostanság Adélt, óriási mázli, hogy nem lett nagyobb baja! Lelkiismeretfurdalásom van! Kis Drágám...Mennyi mindent kell átélnie!

Kép
andkata
 
 


Hogy lehet valaki ennyire gusztustalan, idióta, f......pó, agyalágyult, érzéketlen..................................tuskó???
Ennek a hülye p...ának van egyáltalán szíve és lelkiismerete? Mit képzel az ilyen magáról???
Kérem a címét szívesen elbeszélgetnék vele!!!!
Pati drágám: annyira sajnálom, hogy így tönkretette a meglepidet! Még jó, hogy Szabolcs a tiéd és ez kárpótol mindenért!!!


Levit betettem az ágyába és 2 nyöszi után 1 percen belül elaludt! Kép
Kép Kép Kép

Viki: én is kérem priviben a képet!!!

Wera : hívtalak, de nem veted fel! Köszönöm szépen a felajánlást igényt tartanék a rugikra!!! Csak alszik benne, így nem kopik!

Kata: ha csak ennyit kell csiálni az anyagártól függően szernitem belefér!
Adélnak gyógypuszi és nem lesz semmi baja!

V.Kata: Szívesen talizok veletek bármikor csak most megvárom, hogy Levi beteg lesz e még jobban...

Tami: Nem hragudtál meg azért amit írtam?

Dodó: nagyon ügyes Lizi!

Bandikám: Mütyikém nagyon cukifalat, nagyon megdögönyözném már!!! :wink: :wink: :wink: :lol: 8) :P
Jót nevettem!!! Köszi!

Kike: gratula Vercsinek! Bölcs döntést!!! :lol:

Kubu: Sajnálom, hogy lemeradtama finomságról!!! Merre laktok?

Márti: köszönöm neked is, hogy megosztottad a tapasztalatodat az alvással kapcsolatban! Bizom benne, hogy az éjszakánk is jó lesz!!!
Drukk nektek, hogy Lea visszatérjen a jó alváshoz!!!

Bencuri: Én is kérek leggközelebb tortát! :wink: :lol:

Dóri: mikor lesz a tali nálatok?

Csilla: Hogy van Natikám? Te hogy bírod? Nagyon cuki a glóriás kép!

Linda: fogad most teljesen jó! Vivi hogy evett ma?

Csajok: jocky halt meg, lelötték és amikor a nézők lázadoztak visszahozták azzal, hogy csak álmodta! Én így emlékszem... És az apja halt meg végleg.

na megyek elteszem magam!

A fül még nincs kész és a farkincát is holnap varrom meg!
Tamás poénkodott, hogy csak nehogy fordítva adja rá a harisnyát....
(kivi vagyok mikor esik le!)

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Hogy lehet valaki ennyire gusztustalan, idióta, f......pó, agyalágyult, érzéketlen..................................tuskó???
Ennek a hülye p...ának van egyáltalán szíve és lelkiismerete? Mit képzel az ilyen magáról??? Kép
Kérem a címét szívesen elbeszélgetnék vele!!!!
Pati drágám: annyira sajnálom, hogy így tönkretette a meglepidet! Még jó, hogy Szabolcs a tiéd és ez kárpótol mindenért!!!


Levit betettem az ágyába és 2 nyöszi után 1 percen belül elaludt! Kép
Kép Kép Kép

Viki: én is kérem priviben a képet!!!

Wera : hívtalak, de nem veted fel! Köszönöm szépen a felajánlást igényt tartanék a rugikra!!! Csak alszik benne, így nem kopik!

Kata: ha csak ennyit kell csiálni az anyagártól függően szernitem belefér!
Adélnak gyógypuszi és nem lesz semmi baja!

V.Kata: Szívesen talizok veletek bármikor csak most megvárom, hogy Levi beteg lesz e még jobban...

Tami: Nem hragudtál meg azért amit írtam?

Dodó: nagyon ügyes Lizi!

Bandikám: Mütyikém nagyon cukifalat, nagyon megdögönyözném már!!! :wink: :wink: :wink: :lol: 8) :P
Jót nevettem!!! Köszi!

Kike: gratula Vercsinek! Bölcs döntést!!! :lol:

Kubu: Sajnálom, hogy lemeradtama finomságról!!! Merre laktok?

Márti: köszönöm neked is, hogy megosztottad a tapasztalatodat az alvással kapcsolatban! Bizom benne, hogy az éjszakánk is jó lesz!!!
Drukk nektek, hogy Lea visszatérjen a jó alváshoz!!!

Bencuri: Én is kérek leggközelebb tortát! :wink: :lol:

Dóri: mikor lesz a tali nálatok?

Csilla: Hogy van Natikám? Te hogy bírod? Nagyon cuki a glóriás kép!

Linda: fogad most teljesen jó! Vivi hogy evett ma?

Csajok: jocky halt meg, lelötték és amikor a nézők lázadoztak visszahozták azzal, hogy csak álmodta! Én így emlékszem... És az apja halt meg végleg.

na megyek elteszem magam!

A fül még nincs kész és a farkincát is holnap varrom meg!
Tamás poénkodott, hogy csak nehogy fordítva adja rá a harisnyát....
(kivi vagyok mikor esik le!)

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kata
Nekünk kijött két millából 2 éve és nem volt óccsó a konyha (400 e). Én nagyon jó festőt tudok, 400 ezerért csumára megcsinált mindent ezen a lakáson úgy hogy ő vett minden anyagot és ez 70 m2! :shock: És nem utolsó sorban nagyon jó szakember és nem piál! El sem hittem hogy jön ki annyiból! :)
A burkolás volt kb 110 ezer, a bejárati ajtó 120e, a parketta 3 szobán csiszolás-lakkozás 100e.
Örülök h találtatok jó házat!!! :D
Ja! És ha kell, konyha-ügyben szívesen segítek, utsó munkahelyemen konyhabútorokat terveztem. :wink:
Kérdezted nálunk az anyagiakat... hát, alakulunk, de a gödörből még kell egy kis idő mire kimászunk. Most azon rettegünk nehogy megint elküldjék apát szabira mert megint sokan vannak :roll:

Kriszta
Az én szüleimnek extrém hamar lezajlott a válásuk. 1 tárgyalás volt és kész, a tiszaújvárosi bíróság nem olyan lestrapált mint a nagyvárosokban. Úgy egyeztek meg h anyu vesz fel hitelt amiből kifizeti aput és ahogy a számláján a zsé, elköltözik. Így is volt. Most már nagyanyámnál lakik. :roll: A tieidnek miért húzódik el? Sokára tűzik ki a tárgyalásokat? Vagy még egyezkednek? Jaj, de sz.r ez az egész bakker! :evil:

Titi
Írtam privit!

Niki
Neked is! :lol:
Vendég
 


Jaj, Titi, ne haragudj, azt se tudom hol a telefonom! :oops: :oops: Átjöttök érte vmelyik nap vagy hogy juttassam el? :)
Vendég
 


Nahát, Titi! Látod, megérte a szenvedés! Nóri is simán aludt el ma este is! Királylányok vagyunk!!!!!!! :lol: :wink:
Vendég
 


Ja!

Orsi
Enyém apa is főzött tejbegrízt!!! :lol: És természetesen én is jól bezabbantottam belőle! A fenébe... :oops: :twisted:

Lányok!
Asszem én súlyosan cukorfüggő vagyok! Hogy lehet erről leállni, mert nagyon dúúúrva!?!?!? :? :cry: :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Komolyan mondom ezt nem hiszem el:
Szegény Domimnak pocsék éjszakája volt,vagyis nekem is,többször felébredt,próbált szopizni,de nem ment,mert totál taknyos volt,kiszívtam az orrát,éjfélkor,megmértem a lázát,lázcsillapítót megpróbáltam neki beadni,de nagyon nehezen ette meg,nem akarta,itt gondoltam rá,hogy de hülye vagyok,jobb let volna a kúp,no midegy,a szája széle tiszta száraz volt,próbáltam még szopiztatni de elutasította,próbáltam a teát,az sem kellett neki. :cry:
Aztán nagy küzdelmek árán végre szopizott,úgy hogy előtte énekeltem neki,em aakrta elhinni hogy mostmár tiszta az orra tud szopizni.Szóval ma dokihoz kéne vinnem-DE-éjszaka rámjött a hasmars,ma reggel is fél hat óta voltam háromszor-így nem tudom elvinni :cry: Apa meg éjszakás,aludnia kell...Megkéne próbálnom kihívni a dokit,de nem hiszem hogy kijön...jajj,rohanok,ismét...
:cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Bocsi a reggeli panaszáradatért!

Szabinak,Daninak nagyon boldog hónapfordulót!!

Tényleg Potyka merre csavarog?

Wera:én Apusom is jó festő!
:lol:

2001 (8 éve történt)
A kommunizmus áldozatainak emléknapja

2009 (0 éve történt)
Hamvazószerda
Most kezdődik a húsvétot megelőző 40 napos böjt.

1836 (173 éve történt)
Samuel Colt szabadalmaztatta a róla elnevezett Colt 45 nevű pisztolyt.

1841 (168 éve történt)
Megszületett Pierre Auguste Renoir impresszionista festő.

1842 (167 éve történt)
Megszületett Karl May német ifjúsági regényíró. Legolvasottabbak az észak-amerikai indiánokról szóló könyvei, a Winnetou; Az Ezüst-tó kincse; A medveölő fia; Az inka öröksége című regényei, melyekből nagy sikerű filmek is készültek.

1904 (105 éve történt)
Megszületett Török Sándor író, akinek legsikeresebb alkotásai gyermekregénye, a Csilicsala csodái, valamint ifjúsági könyvei, A varázsló; a Hahó, Öcsi! és a Hahó, a tenger!, melyekből tévéfilmek is készültek.

1917 (92 éve történt)
Manchesterben megszületett Anthony Burgess brit író. Legismertebb műve a Gépnarancs.

1953 (56 éve történt)
Budapesten megszületett Keveházi Gábor táncművész, koreográfus, érdemes és kiváló művész (Electromantic).

1960 (49 éve történt)
Megszületett Ráckevei Anna Jászai Mari-díjas színésznő (A másik ember, Anna filmje).

1974 (35 éve történt)
Győrben megszületett Dobó Kata színésznő.

1983 (26 éve történt)
Meghalt Tennessee Williams amerikai író, költő. Világhírű drámái: A vágy villamosa; a Macska a forró bádogtetőn; Az ifjúság szép madara és a Múlt nyáron hirtelen.

50 (1959 éve történt)
Claudius császár megalapította Köln városát.

1643 (366 éve történt)
Willem Kiefft, Új-Hollandia főkormányzója beleegyezésével a telepesek lemészárolták a békés algonkin indiánokat.

1723 (286 éve történt)
Londonban 90 éves korában meghalt Christopher Wren angol építész, matematikus és csillagász, aki Londont újjáépítette az 1666. évi tűzvész után. Fő műve: a londoni Szent Pál-katedrális.

1904 (105 éve történt)
Megszületett Adelle Davis amerikai táplálkozási szakértő, szerző, aki az 1947-ben megjelent "Let's Cook It Right" és az 1954-es "Eat Right to Keep Fit" című könyveiről ismert.


1907 (102 éve történt)
Megszületett Mary Coyle Chase, írónő (Harvey).

1934 (75 éve történt)
Budapesten megszületett Pápai Erzsi színésznő (A holtak visszajárnak, Felhő a Gangesz felett).

1950 (59 éve történt)
Írországban megszületett Neil Jordan Oscar-díjas filmrendező, forgatókönyvíró (Síró játék - The Crying Game, Interjú a vámpírral, Egy kapcsolat vége).

1952 (57 éve történt)
Befejeződött a hatodik Téli Olimpia a norvégiai Osloban.

1981 (28 éve történt)
Meghalt Bihari József kétszeres Kossuth-díjas színész, érdemes és kiváló művész (Emberek a havason; Húsz óra; Ludas Matyi; Úri muri; Szakadék).

1911 (98 éve történt)
Meghalt Fritz von Uhde német festő, a plein air és a realizmus egyik legerőteljesebb német képviselője. Fő művei biblikus kompozíciói és impresszionisztikus zsánerképei. Legismertebb alkotásai: Énekesnő; Leány a zongoránál; Holland varrószoba; Verandán.

1966 (43 éve történt)
New Yorkban megszületett Téa Leoni színésznő (Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk?, Deep Impact, Segítség, apa lettem!, Holly Woody történet)

1971 (38 éve történt)
Santa Monica-ban (California, USA) megszületett Sean Astin színész (A rózsák háborúja, Kőbunkó, A Gyűrűk Ura).

Rohanok,felébredt kis betegem,pedig nemrégen volt beteg két hétig,és most ismét,nincs igazság! :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Most se akart szopizni :( De legalább most nincs hőemelkedése se.Most játszik.

Lizynek gratula hogy szépen elaludt!

Látom főleg filmtémák voltak!Én már nem is tudom mikor néztem utoljára sorozatokat.Megyek prücskömhöz :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!
Kakaó Kép és kávé Kép

Katus!
Sztem kijön 2 millából, ha ügyesek vagytok, akkor kevesebből is.

Titi!
Levi nagyon ügyes! Kép

Éjjeletek milyen volt?

Márti!
Leus jobban aludt?

Kike!

Gyógypuszi nektek!!!!

Szabi havernek és Potyka Dancijának Boldogat!!!!
20150601134430
 
 


Jobb reggelt!

Patri! Húúú...gondoltam néhány szépet, amikor olvastam az ex húzásáról! :evil: :twisted: :evil:

Viki! Köszönöm a kakaót! Lemaradtam a híres képedről. Átdobod?

Barátok közt nem nézem. Dallas: Bobby halt meg, aztán félmillio résszel később kiderült, hogy mégsem, csak valami csajszi álmodta és reggel rátalált zuhanyzás közben.

Orsi! Na, ez a videó! Levi ha csak negyed órára ellenne magában, már vonulnék a templomba hálálkodni!

Andi! Szétröhögtem magam az aranyköpéseken! :lol:

Wera! Sajnos sokára kapnak időpontokat is a bíróságon. Szeptember végén lett beadva a válókereset és az első tárgyalás január közepén volt. Na meg a drága jó apám olyan, hogy inkább felgyújtja a lakást, csak anyunak ne jusson semmi. :cry:

Wera! Titi! Nagyon ügyik vagytok, hogy így betörtétek a gyerkőcöket.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


szép napot

vagyok én is csak sanja ritkán mert mindig közbe jön valami
KÉPZELJÉTEK LÉNA MÁSZIK!!!!!!!
2 NAPJA
sajna a cégnél gondok vannak illetve voltak ezért nem is tudtam jönni
megváltozik változott minden
és nekem egy csomo kollegának kellett sokszor tájékozatatot tartani

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Kriszti!
Dobom!

Roni!
Hogy vagytok? Alvás?
Gratula a mászáshoz!!!! Képet! Képet!
20150601134430
 
 


holnap 8 honaposak vagyunk mintha ma lett volna a nap amikor született
az evéssel most nincs gondunk jol eszik csak az éjszakáink pocsékak
az éjjel megszámoltam 87-szer kelt fel
én már elég sok féle kaját adok neki
KRISZTI:OLYAN nestles izét gyümist meg kekszest mi is eszünk tápszer gyanánt az a vacsorája

sajna nem vagyok képben kivel mi is van :( :( :(

PATTTTTTTTTTI:::::::74-80AS BODY???????????? OLCSO??????az kéne nekünk ha van

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


ma ráérös napom van csak este van egy értekezlet

igy dobok majd jo sok fotot

IGÉREM

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Jó reggelt!
Hát jó szar éjszakám volt :cry:

Titi, úúúúúúúúúgy örülök, hogy Levi elaludt! Milyen volt az éjszaka további része?

Kata, tök jó, hogy alakul a lakáshelyzet! Szerintem annyiból simán fel lehet újítani!
Megjött a pénz, köszi!

Viki, neked is köszi, ideért!

Roni, abban a méretben még van body, ha lesz időm fényképezek. Hány darab kéne?
Te mit dolgozol a cégnél?

Kép
Kép
patr
 
 


Szabinak, és Daninak nagyon boldog hófordulót!!

Kép
Kép
patr
 
 


Jó reggelt!


Kike
Basszus, hogy veletek mindig történik vmi :( Javasolnám h tarts otthon egy doboz Immodiumot, az a hasmars csodaszere! Csak felnőtteknek szabad, de 1-et beveszel és garantáltan elmúlik, nagyon tuti! :wink: Ha Domi nagyon nem akar szopizni, nyomjál a szájába a Nurofenes fecskendővel vmi folyadékot, mert az muszáj h legyen benne! Jobbulást nektek. Végül tegnap sikerült feladnom a szundimundit, röhögni fogsz majd mekkora borítékba kellett beletuszkolnom, mert nem volt nagyobb! Ketten nyomtuk bele a postás nővel :shock: :lol: . Szóval ha kapsz egy gnóm levelet, tuti az lesz az! :lol: :wink:


Roni
Sajnálom a céges gondokat, remélem azért javulgat a helyzet! Komolyan 87-szer kelt fel Léna???????????????? De hát akkor nem is aludt!!! :shock: Ez brutál! Én a 3-tól is kivagyok! :?
Vendég
 


Jó reggelt!

Most még csak szűkszavúan, itthon még a Lilla...

Roni!
De jó, hogy jöttél! Gratulálok Lénának! ügyes kiscsajszi.. :wink: A nemalvást sajnálom...
Várom a képeket!

Kike!
Sajnálom, hogy betegek vagytok...remélem, Te nem azt a fránya vírust kaptad el, mint az én családom!
Remélem, kimegy a doki!

Dallas: Szerintem meghalt Jocky is... :roll: meg Pamela... Bobbyra nem emlékszem... :roll:

Katus!
Szerintem is kijön 2 millából! Én drukkolok, hogy minden simán menjen, és sikerüljön! :wink: :lol:

Kriszti!
mi a baj?

Vikim!
Köszi a virtuális kávét! Már én is túl vagyok a reggeli kávézáson...
Lacus?

Titi, Wera!
Tényleg ügyesek vagytok!
hogyan telt az éjszaka?

Tami!
KÖSZÖNÖM! Akkor várom a postást... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(remélem, időben jön...el kellene mennem a boltba...)
Vendég
 


Pati
Sajnálom a rossz éjszakát, de nagyon együtt érzek! :roll: Azért jól vagytok, ugyi? :)



Ami
TEgnap elfelejtettem, nehari! Tuti reci megfázásra méz és citrom. Evőkanálban fele-fele, annyi kanállal amennyit csak meg bírsz enni. Inkább torokfájásra jó, de szerintem a takonynak sem árt, főleg a Cé! :wink:


Dodó
Lizy milyen ügyes volt este! Gratulálok! :wink:
Vendég
 


Szabinak, és Daninak boldog hófordulót!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


A Dallasban tuti, hogy a Bobby halt meg úgy, hogy aztán feltámasztották!

Kép
Kép
patr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?