Új privát üzeneted érkezett!

Márti!
Már ül is a kis Szerelmem.

Kép

Kép
20150601134430
 
 


Ehh csajok egymást licitáljuk túl! :D :D :D
fmarti
 
 


itt olyan lassú a net, mire leírtam, már dobtál rá.

sz.andi
 
 

 
 

Én is így jártam Andikám! A tetű net átvágott... :?

Viki: Azt már nem is írtam, hogy ül, mert azt láttam már talán tegnap is, szóval az én szememben az már ki van pipálva! :D
fmarti
 
 


Látom, mindenki happy :lol:
Örülök!
Megyek is egy kicsit a fogyisba!

Addig is ölelés!
Vendég
 


Viki olyan zabálni való a kicsávód! És olyan ügyi! Eljöhetne bemutatni a tudományát Bencusomnak!

Na de olvasó üzemmódba teszem magam...addig míg nem jönnek a vendégeim! :D Címet kenek küldhetek?
Tényleg Márti ti a XI. ker-ben laktok? Van autód?
Vendég
 


Sziasztok!


Valóban rég voltam, de meg van az oka... Viki, igen tényleg gonosz vagy és miattad nem jövök.
magdolnam
 
 


Magdi!
Nem gonosz vagyok, csak reális.
20150601134430
 
 


Hahó Magdi!
Mi a baj???????
Vendég
 


inkább nem kommentálom, de a lényegen nem változtat
magdolnam
 
 


Bakker, mi van a levegőben?
Én azt hittem ez csak vicc volt... :cry:
Vendég
 


Nelli!
Én leírom. Tegnap megírtam h Magdi csak akkor jön, ha dicsekedni vagy panaszkodni kell. Erre sértődött be. De ez így van. Tudom, h most ő is, más is megsértődik rám.
20150601134430
 
 


Lányok, biztos h nem kellene ebbe belepofáznom, de...
Szerintem nem kellene megsértődni mindenen én is és gondolom mindenki más is megtehette volna ezt már egy párszor, próbáljuk meg rugalmasan kezelni a dolgokat... Azért így ekkora távolságból, ilyen írott formában nem mindig úgy jönnek le a dolgok. Azt meg el kell fogoadni h az igazság fáj. Ha pedig vkinek nem inge ne vegye magára a dolgot, a szánékos sértegetésnek pedig szerintem nincs itt helye...

Na most meg lehet engem kövezni...

Bár biztos vagyok benne h sajnos nem érthetően fogalmaztam.
Vendég
 


Sziasztok,

kicsit még most is kalapál a szívem, én hülye a vasalódeszkát a gyerek szobájában hagytam ( a nagyszobából menekítettem átmenetileg oda és ottmaradt) és 11 körül egyedül hagytam Adélt a szobájában és persze addig piszkálta amig lecsúszott. Azonnal üvöltött, ennek 3 órája és semmi baja ( külsérelmi nyom sincs). Most békésen alszik. Napközben nem fogok nagyon jönni, csak ha alszik, ez tanulság nekem. ( Julcsi ha olvasod el ne mondd anyának kérlek!)

Vik, Matykó nevében is köszi! :wink:

Tita, ügyes vagy! Így tovább!

Bondi: szépségesek! Kitartás a munkához!

Áron is egyre szebb! Jobbulást továbbbra is Nektek!

Mütyi is gyönyörűséges, nagyon megnyúlt! Olyan hosszú, karcsú szépség lett!

Lackónak nagy puszi, nagyon ügyes!

Márti, jók a ruhák!

Örülök, hogy szent a béke! :wink:

Adél mindent megeszik, ha pépesítem, ha nem. Ez óriási szerencse, sose kellett trükköznöm vele.

Alvás: reggel 2,5- 3 óra fentlét után alszik kb. másfél órát, majd fent van 3-3,5 órát és jön kb ugyanennyi alvás. Persze néha kicsit több, néha kicsit kevesebb.

Rakok fel az adok veszekbe felnőtt ruhákat, nem a legújabb darabok, de a legtöbb ingyen, odaadom a köv talin, ha kell valakinek...( csak szabadítsatok meg tőlük!:))

Kép
andkata
 
 


Bekukkantok, meglátom, hogy Magdi az utolsó hozzászóló a fórumban, tökre örülök, mert rég már járt erre, beleolvasok a fórumba és lelohadok... lányok, ne má!!!!
csíííííííííííííí Kép
Ma már egy konfliktus elsimult, meccsezzétek gyorsan le, hogy aztán lehessen tovább csacsogni!

Kép
Kép
bondi
 
 


Hahó!
Bejelentkezem már, hogy én is itthon vagyok egy ideje, de képtelen vagyok végigolvasni titeket, mire túljutok egy oldalon írtok három másikat! Meg persze közben feltartanak egy kicsit!

Odáig jutottam, hogy BÉKE van, és LEVI elaludt az ágyában!! HURRÁ!

(vettem kosárállványt!)

Kép
Kép
patr
 
 


[quote="andkata"]
írta:
andkata

Örülök, hogy szent a béke! :wink:



jókor írtam! :(:(:(

Kép
andkata
 
 


Mint látjátok, avatarfelelős Vikink jóvoltából új avatarom van :D

Magdi, és ti hogy vagytok? Sokszor eszembe juttok :)

Kép
Kép
bondi
 
 


Patti: éljen a kosárállvány!

Kép
Kép
bondi
 
 


Patti!
Ügyes vagy!!!!!
20150601134430
 
 


Hú, Kata!
Örülök, hogy nem lett baja!
Ne hibáztasd magad, van, hogy az ember egy percre nem koncentrál, elfelejt valamit.
most a lényeg, hogy nem lett baj.
mgyek, megnézem a rucikat.

Viki!
Lackó milyen ügyesen ül! :)
Nem borul sokat?
mert Emma annyit ficereg, ide ül, oda ül, hogy napi 6-7-8 esés az átlagunk.
hiába pránázom körbe, elmászik.

Most kajoltunk, paprikáskrumpit, Emmbaba meg szunyál (gondolom fél órát :shock: ), délután meg tanítás!
Vendég
 


Adélkámnak gyógysimi! Katus neked meg nyugtató hullámok!!!!!
20150601134430
 
 


Csajok én most már szomrú vagyok! :cry:
Utópia bukni látszik!
Vendég
 


Patri ügyi vagy!
Hű Kata, szerncse h nem lett baja! Én a lépcsőfeljáró miatt rettegem!
Vendég
 


Akata: ugyan már, nem lehetsz ott mindig Adél mellett! Hál'Istennek semmi baja nem lett.
Meséltem már, hogy épp akkor, amikor Oti b.himlős lett, elfelejtettem kivinni a bilijét, és Nati magára borította az összes pisit? Ha ezek után sem lesz pöttyös, akkor bika immunrendszere van :lol:

Julcsi: gyönyörűek vagytok!

Lassan indulunk, elgurulunk a patikába, mielőtt Otiért mennénk. Csak még megvárjuk Aput, aki hoz finom husikat :)

Kép
Kép
bondi
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:38-kor.
bencuri
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:35-kor.
bencuri
 
 


Hú, Kata, szerencse, hogy nem lett baja Adélnak.

Zsolti még nem kúszik, nem mászik, csak rajtam! Zsuzsi időnként a lábánál fogva húzza, na olyankor kúszik kicsit!

Kép
Kép
patr
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:34-kor.
bencuri
 
 


Magdi: Gyere gyakrabban, kíváncsiak vagyunk rátok!!! Csütörtökön mikor mentek akajálni? (ha jól emlékszem tőled kaptam a görögös infót) Mi fél 8-ra, ha Levi enged és nem lesz beteg. Most rekedtesen köhög és folyik az orra!
Mesélj miért nem jöttél? Én nagyon kivi vagyok rá!

Viki: milyen ügyes Lacusom!

Pati: ügyi vagy! Kérünk fotót! Tudod már, hogy hogyan adod át?
Olyan izgi!

Levi felébredt, kicsit kómásan, de betudom a "betegségének".

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Viki!
Hogy vagytok? Dödi? Szonci?

Orsi!
Sebben is tud ülni mjad hozok képet. néha eldől, de puhára esik (szopipárna, maci).

Csillám!
[quote]M írta:eséltem már, hogy épp akkor, amikor Oti b.himlős lett, elfelejtettem kivinni a bilijét, és Nati magára borította az összes pisit? Ha ezek után sem lesz pöttyös, akkor bika immunrendszere van

Kép
20150601134430
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:37-kor.
bencuri
 
 


Bencuri: de örülök neked! Épp most szenvedek a pöttyökkel. Hát nem egyszerű! Még hátra van a farkinca felvarrása és a harisnya pöttyei, meg a fülecskék elkészítése. Na holnapra meglesz a feadatom...
Hogy vagytok? Gyerkőcök meggyógyultak?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


:D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:36-kor.
bencuri
 
 


Titi! Gratula az altatáshoz! :D
Julcsi, olyan gyönyörűségesek vagytok!
Márti a 7végére kacsát tervezek sütni, várom az ötleteket! :D
Vendég
 


Titi!
Levi még mindig alszik?
20150601134430
 
 


Titi nem irigyelek,én nekem ilyenhez nem lenne türelmem....mármint festegetni!
Már meggyógyultak, csak Bencével szenvedek mert letapadt az orrmandulájára ami nem jött ki és erre kaptonk a.b orrcseppet! Csüt. viszem vissza a gégészetre....

egyébként olyan jó h nyugodtabb vagy Levi miatt! :D
bencuri
 
 


Kubu én nem szoktam kacsát csinálni, de Dodónak múltkor is nagyon jó ötletei voltak a vadhúshoz, bizti erre is van valami jó kis receptje :D
bencuri
 
 


Viki Lacusodon látszik h szereti a föztödett, édes kis pocakos! miket eszik mostanában?
bencuri
 
 


Lányok!!! Én szomorú vagyok! :cry:

Ami! Timi! Senki hsz-ében nem éreztem kiokítást! Mindenki leírja a maga véleményét, amit ki-ki szíve joga megfogadni vagy sem. De azt hiszem, hogy ez ügyben a törekvésünk ugyanaz!

Magdi! Viki! A ti vitátokról lemaradtam. Magdi, jóságoség nehogy megharagudj rám is, de Vikinek annyiban igaza van, hogy tessék többet jönni, kíváncsiak vagyunk ám rátok!
Tudom, hogy gyerek mellett nem egyszerű. Én ne tudnám? Ezzel az eggyel is nap mint nap újraélem a világháborút! :(

Szóval mindenki! Tessék kibékülni! Én itt mindenkit nagyon szeretek és nehogy valaki is le merészeljen lépni! Hallod, Muffin? Te se! Ti ugyanúgy a részünk vagytok! (nagy-nagy ölelős smile)

Na szóval....


Babócák annyira cukkedlik! :D

Titi! Azannya! Most már jöhetsz hozzánk egy napra és elmondhatod mit csinálok rosszul... :lol:
Ügyesek vagytok! Látod? Kijárt már neked a jó!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Viki! Ugye nem haragszol rám? én csíplek ám Téged! Te legalább szóba állsz velem... :)
Vendég
 


Márti!

hú, amire én gondoltam, az kicsit merész, és tuti nem az......ugye?

annyit akkor elárulsz, hogy melyik földrész?
Persze csak, ha nem vagyok túl kíváncsi, ha igen, akkor virtuálisan csapj az orromra... :wink:

Amúgy nem lógatom a lábam...apa hozott vasalót...

ennek nem tudom, hogy örüljek e???

Julcsi!
Gyönyörűek vagytok!

Most futok tovább.............................vasalok.... :roll:
Vendég
 


Bencuri! Örülök, h meggyógyultak a kis porontyok!
Vendég
 


Nelli!
Miért kellene haragudnom rád?

Viki!
Lacus mindent megeszik: krumpli, répa, cékla, cukkini, gyümik. Szoncesz képet tegyél fel!
Volt torta a hónapfordulón?

Kriszti!

Nem volt vita, csak megállapítottam vmit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2009.02.24 15:26-kor.
20150601134430
 
 


Bencuri!!!!!!!
Keblemre!
Örülök, hogy jöttél!!!

Kép
andkata
 
 


Kubu! Én ezt csináltam meg karira, nagyon tutkeráj volt!
www.receptbazar.hu/index.php?page=recept&id=701

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Persze h volt torta, Dödi imádja! most még ő fújhatja el a gyertyát!

Kata, köszi olyan jól esik h igy fogadtok annak ellenére h nem vagyok valami aktiv mostanság!

keresek képet is!
bencuri
 
 


Adélnak gyógysimi!

Úgylátszik ma ilyen sértődös nap van! TÉnyleg azt csináljuk mint az ovodások! AKkor mi a gyerekeinknek mit fogunk mondani majd ha ők csinálják ezt? Hogy kicsim nyugodtan, anya is 30 évesen ezt csinálja????

Kép
linda24
 
 


Titi, nem írtam tegnap, de köszi az ötletet, nem fényképet csináltam, hanem kinyomtattam a képét!

Nelli, köszönöm, megjött a pénz! Nem úszol meg minket, egyszer még felétek járunk!!! Ha még sokszor leírod, hogy mit főztél, lehet, hogy hamarabb :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, tegnap írtam Szabolcs exének, hogy esetleg a gyerekek rajzolhatnának valamit az apjuk szülinapjára, titokban, aztán megkérdeztem, hogy esetleg átengedé-e őket vasárnap ebédre (aznap igziból a szülinap), mert Szabolcsnak az lenne az igazi ajándék, de tojt válaszolni! Ha ma sem válaszol, akkor azt szerintetek vegyem nem-nek? Vagy "hallgatás-beleegyezés"???

Kép
Kép
patr
 
 


Akata: Egyem a szívét szépséges Adélnak, ilyen az, ha elindulnak a lurkók!

Julcsi: Hozz nekünk több képet, olyan jó benneteket együtt látni! Szépek vagytok!

Marcsi: Na ez az apa, inkább virágcsokrot hozott volna neked, mint vasalót! :D Azért ne vidd túlzásba! :wink:
Sokat segítek; Amerika a kontinens, de nem észak. :lol:

kubu: XI. kerben lakunk igen, autóm az nincs. Miért kérdezed?

bencuri: Jó újra "látni"! :) De természetes, hogy elsők a gyerekeid, nagy pusszantás mindkettőnek!

Pati: :lol: :lol: :lol:

magdolnam: Nekem az kicsit furcsa, hogy Viki miatt nem jössz. Mármint miatta nem írsz, mert azért olvasni olvasol minket ugye?:) Ne vedd zokon, de ha a többi topikost szereted, akkor egy olyan perszóna, mint Viki, nem kellene, hogy eltántorítson a topikba való beírástól! :D :D :D Legfeljebb neki nem írsz és kész. Ha nincs időd sokat írni, azt itt szerintem mindenki megérti, de időnként 2-3 mondat mindenkitől telik, még a 3-4 gyerekesektől is.

Viki: Szólj igazat, betörik a fejed... Írok privit hamarosan, ha Lea engedi...
fmarti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?