Új privát üzeneted érkezett!

na kozben Wera is leirta mait en :oops:
Vendég
 


Wera, 6 hós kor után felírja a doki nektek a HA-t?
Milupa van vanílliás Ha, ahogy Viki is írta,900 forint.

nicike
 
 


Hát akkor nem csak az én lánykám ilyen öklendezős! Tegnap a férjem adott neki egy kis banánt,Vivi meg leharapott egy darabot, és ott forgatta a szájába.Nekem meg úgy felment a pumpám, mondom kurva jó most mi van ha megfullad! :shock: :oops: De elcsámcsogott rajta és lenyelte. Úgyhogy lehet hogy mi féltjük őket ennyire! Én is úgy gondoltam ha lesz egy pár foga mint pl nálatok Verus hogy már van 6, akkor megpróbálom! Ha meg kiköpi akkor is ,akkor addig pépesítem még elfogadja majd. Bár két éves koráig nem akarom neki! :D

Kép
linda24
 
 

 
 

Wera; nem tudom mi a modszer, mert ANna is korbe massz az egesz agyat megsem riaszt be, pedig mindenhol van, sot hajnalban is felall az agy szelenel es ott kozelben nincs erzekelo, ugyhogy passz. Nem tudom min mulik tan tipus fuggo.
Vendég
 


Lizy ugy látom bepótolja azt, hogy 5-kor kelt...már több mint egy órája alszik.... de ha délután ilyen lesz, akkor tuti kelteni fogom, mert különben egy ördögi kör alakul ki, és éjjel ugyanugy sokszor kel majd! :evil:

d.dodó
 
 


szerintem nem irjak mar fol receptre, a tapot sem.de lehet kapni a patikaban sot neha boltban is ha-t
Vendég
 


Wera, elvileg az angel care 2 tappancsos akárhova teszed, az matrac egész felületét érzékeli, én is mindig a sarokból szedem ki Lilit,de azért nem riasztott.Újjonan vettétek?

Köszönjük megint a dicséreteket (puszi dobó smiley)by: Patr :lol:

nicike
 
 


Marcsi:
[quote]E írta:zennel szomorúan közlöm veletek, hogy kimúlt a vasalóm, én meg itt dekkolok egy hatalmas vasalatlan ruhakupac mögött!

Akkor hát lábakat fel a ruhakupacra, és igyál egy jó kávét vagy cappuccinót!

GYereke válogatja, de daraboshoz azért kell néhány fogacska, különben könnyen félrenyelik még a babák.

Tami, Vkata, meg sem köszöntem még a varrós segítségeteket! A cikkcakkozás végül elmaradt, mert a próbavarrásnál a tű beragadt az orsótokba, még jó, hogy maradék anyagon próbálkoztam, és nem direktben a bohócruhán!

Teszek néhány friss fotót a gyerekekről:
Kép játszótér az egész lakás

Kép bemászott a pihenőszékbe

Kép elmélyült hajtépés glóriával :)

Kép Oti még szánkózás előtt

Kép
Kép
bondi
 
 


Nattancs nagyon édi :wink:
Mikor fogunk mi így randalírozni a lakásban....(?) :lol:

nicike
 
 


én soha nem turmixoltam eggyik gyerekemnek sem a kaját,csak villával összetörtem,a gyümiket pedig almareszelőn lereszeltem.

légzésfigyelőt mi nem használtunk

Kép
csugi
 
 


Csillám!
Szép a csacsika családod!!!!

Apa rocker haja is tetszik!!!!
20150601134430
 
 


Szerintem is eléggé babafüggő, melyik miket mikor kezd el enni. Mondjuk hogy még a bölcsiben is pépeseket egyen a gyerek... az azért már elég aggasztó lehet.

Egyelőre Lea is pépes kajákat eszik csak meg. Már a sűrűre elkészített tejpéptől is képes öklendezni. :shock: Mondjuk neki még egy foga sincs, szóval nem idegelem magam még emiatt is. :D

Most jött a postás, hozott ruhácskákat Igaz kicsit gyűröttek, de szépek. :D Itt van pár kép, remélem, nem lesz túl sok. :oops:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
fmarti
 
 


Na jöttem képekkel, de utána megyünk sétálni.

Kép Kép

Kép Kép

Frissek és ropogósak!! :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Márti!
Nagyon csini rucik! Főleg a ruhácskák és a mini szoknya tetszik! Majd csinálj Leával együtt divatbemutatót nekünk!

Csilla!
Kérek Oti és Nattancs közös képet!
20150601134430
 
 


Mütyikém Kép
20150601134430
 
 


jajj de szep ruhacskak! Ez az ami multkor nem jott meg. Szupi! teszveszen vetted?
Vendég
 


Nagyoooooooooooon szépek a babócák!

Márti, hol vetted ezeket a gyönyörűséges ruhácskákat? Bár nekem fiam van... :roll:
Vendég
 


De azt hiszem én lépek....
Ma még, szokás szerint nem ettem, úgy érzem fel bírnék falni egy lovat is! A gond csak az, h még csak most kezdek el főzni...

Na puszi addig is Mindenkinek!
Vendég
 


Köszi a tejpépek infókat, most már tényleg fogok venni!

Imádtam a fotókat! :D :wink:

Most már húzok mert nagyon el vagyok maradva a dolgommal és már apa is húzja orraja... :?
Vendég
 


De szép ruhák!

Hol vetted őket?

mi is kaptunk egy csomót a múltkor, és még hoznak is. már egyszer kerestek vele, de akkor nem voltam itthon, azóta meg nem ért ide a srác... :lol:

Lillu jön haza, én meg itt dekkolok, kaja nincs ,mert csak délután akarok főzni...akkor is csak túrós tészta lesz, apjukom hozza a hozzávalókat. (azt meg nem szereti... :roll: )
Holnap elmarad az első 3 órájuk.

A MAI NAP JÓ HÍRE:
Emma végre normális kakit produkált! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: az élet apró örömei... :roll:

A darabos kajától ő is öklendezik...konkrétan a simán lereszelt almától....de én próbálkozom... :wink:
Vendég
 


huuuuuuuuuu kicsi Viki nagyon szep holgy! ANnyira edes!
Vendég
 


Marcsi rendelj eg ypizzat:) vagy azt sem szereti?
Vendég
 


S.O.S!
A mi husink mellett sült hagymából turmixolhatok Lizy ebédjébe, vagy ne?

d.dodó
 
 


a HA tejpéphez, és tápszerhez akartam még, hogy mi mindkettőt esszük, orvos írja fel.

és a Milupa milumil HA vaníliás receptre 660 ft

Márti!
Volt egy ötletem, hogy kitaláljam, hova mentek, de amire jutottam, arra azt gondolom- Csak nem?!

Na, kivárom az időt, és akkor ráérek megtudni...
Vendég
 


nem mukodik a gmail, az egesz vilagban ha valki hasznalni akarna ne ijedjen meg ez az indok!
Vendég
 


Nati, Oti és Müttyencs nagyon édesek!!!!

(Lea mellett alig tudok írni, mire elküldöm, addigra újra írtok. :oops: )

A ruhákat vaterán vettem, kb 350 Ft/db-ra jöttek ki postaköltséggel. És szinte mind márkás, jó minőségű. Az egyikről én vágtam le a cimkét...

kubu: Mit főzöl? Hétvégi menü ötleted megvan már?

Nekem is neki kellene látnom a kajakészítésnek, meg Leának is ebédidő...
fmarti
 
 


Mütyike csudaszép! Az utolsó kép a kedvencem!

PerszeNati is gyönyörű, és Oti is bájos!

d.dodó
 
 


Dori: szerintem nyugodtan, hagymammahet az meg csak egy kisplussz hogy fuszers ize van. Ha ot ez nem zavarja mehet.


Marcsi; na akkor ez ismet orvos fuggo hogy felirja e... :shock:
Vendég
 


Oké! Köszi! Mert a husi mellett sült krumplikarikákat már meg is kostolta...azt alapból belerakom, csak a hagymában nem voltam biztos!

d.dodó
 
 


Mütyi töndéri!!!!!

A ruhák nagyon szépek!Rendelted a neten?

Nálunk is túróstészta az ebéd! Pont azt eszem most! :D

Vicacicám alszik a babakocsiba,mostanába csak ott hajlandó! :twisted: De persze előőte tologatni kell a seggét kb 20 percig! de legalább ilyenkor alszik kb másfél 2 órát.

Kép
linda24
 
 


Dóri! szerintem nyugodtan turmixolhatsz!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


de megnott NAti! Csuda szupi jatszokuckojuk van! Mennyi jatek!
Vendég
 



Kép ezt sem a legyek hordták össze :)

Kép meglógok!
20150601134430
 
 


Annit írtatok 3 óra alatt, hogy már fél órája csak visszaolvasok, de még nem értem a végére. most csa annyit:
LEVIT BETETTEM AZ ÁGYÁBA ÉS 5 PERC ALATT ELALUDT MAGÁTÓL, MÉG SIMOGATNI SEM KELLETT. EGYSZER MENTEM BE ÉS FEkTETTEM VISSZA ÉS RÁ EGY PERCRE MÁR ALUDT!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Levi Kép
20150601134430
 
 


Titi: ÉLJEN LEVI!!!!
Nyomás pihenni!!!!

Viki: most nincs közös, múlt héten tettem föl párat. Azóta nem sikerült egy képre terelni őket :D

Köszönjük a bókokat!

Dodó: milyen finomakat eszik a kiscsalád!
Natin is látom, hogy a nem kifejezetten babáknak kitalált kajákért csorog a nyála, pl. virslis tojásrántotta, ropi...

Márti: gyönyörű ruhák! Lea-fotókat kérünk!

Andi: Mütyi nagyon cuki!

Kép
Kép
bondi
 
 


Jajj, ez lemaradt:
Huncut Lackónak puszi a pofazacsijára!

megyek ebédet csinálni - vörös pesto-s spagetti, aztán vissza a korrektúrához, ha Nati is úgy akarja :)

Kép
Kép
bondi
 
 


Nicike:
[quote]N írta:incs veszekedés,mindenki happy

Én biztos happy vagyok, most nem is tudnék más lenni!!!
Gyönyörű a kislányod!!!

Még olvasok!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Nagyon édes minden baba!!

Levi nagyon ügyi,hát még az Anyukája!

Miért nem jó a gmail??És mikor lesz jó?

Hulla fáradt vagyok az esti alig alvás miatt.
Ha ma este sem tudok aludni a fogamtól,holnap irány a fogdoki/betojós szmájli/
De nem karok gyökérkezelést! :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Wera: Én Olivérnél úgy oldottam meg ezt az alvás dolgot, hogy délután levittem sétálni és akkor aludt, így viszonylag tudtam szabályozni a nappali alvását! (mondjuk ő januári és akkor már jó idő volt.)

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Hú Titi! Ez szuper hír! Nagyon ügyesek vagytok!

Kike! Most hogy van a fogad?
Én is rettegek a fogorvostól,de erőt vettem magamon és bejelntkeztem!
Le van törve az egyik fogam jó ideje és úgy nézek ki 30 évesen mint egy fogatlan banya! :lol:
Úgyhogy elmegyek,aztán meglátjuk!
De nagyon-nagyon félek tőle!
Remélem megúszod!


minden baba gyönyörű!
Lackó a kis huncut! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


hoztam még pár fotót

Kép

Kép

Kép


Felébredt,mennem kell,majd igyekszem!

Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Tita!
Hurrá! Ügyik vagytok!

Na, leturmixoltam Lizynek egy üvegessel együtt, igy már nem kellett neki. :roll: Talán a felét megette.

d.dodó
 
 


errol van szo! Vegre ARON!!!!!!!!!!!!!Annyira gyonyoruseges!


Lacko meg! A tunder kis huncut pofija!


Tita: ez az! latod latod! Levi is veled van!
Vendég
 


Ibm:drukk neked is a fogadhoz-bátor vagy!
Nekem hol fáj hol nem de nem a fogam,hanem a foginam,vagyis a gyökér,de általában el szokott múlni,pár nap fájdalom csillapítózás után.
Bár továbbra is érzékeny a hidegre,melegre,bár azóta hogy voltam betömetni,ennem pár hónapja,azért javult,de nem tökéletes,és olykor,mint most is elkezd fájni. :?
És alul is,ott egy kis fekete pötty van csak a fogamon,de szokott fájni belülről,de félek megnézetni,mert van egy gyanúm,hogy az is belülről romlik,mint a másik oldalon alul.És mikor oda is egy fém lemezt nyomott be,és arra a tömést,rohadtul fájt,de nem adott fájdalomcsillapítót a szemét doki,így ha lehet kerülöm az orvost.
Na,ez hosszú lett :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ami!
Ekkora hajzatot Áronnál!!!! Kire ütött a gyerek? Olyan szépséges!
20150601134430
 
 


Titi szuper Levi hogy ilyen kis ügyi! :)

Én is próbáltam egy rendszeres alváshoz szokatni, délután is és este is ugyanabba az időbe lefektetni, mondjuk az estit elég szépen tartjuk már hónapok óta, viszont a nappali alvása mostmár össze vissza van. Viszont így hogy jön a jó idő, és majd később sötétedik, az esti tuti egy két órával elfog tolódni. De végül is az nem olyan gáz.

Kike ezek a fogak olyan kis szemetek. A gyökérkezeléstől írtózok én is! De biztos hogy muszáj gyökérkezelni?

Kép
linda24
 
 


Lacinkó és Áron is szépségesek!

d.dodó
 
 


Ó,de gyönyörű Áron!!Hú,de megzabálnám!! :P

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?