Új privát üzeneted érkezett!

viki!
Szerzemények!

Kép combközépig érő kötött anyagú póló

Kép Melegítőnaci Lizynek

A póló xs-es :shock: :roll: :lol: 8) : És mindemellé sikerült felvennem a 36-os farmeromat! (Igaz, hogy fölötte még kidudorodik a hájam.... :roll: )

d.dodó
 
 


Hú, Titi!

ezek jó hírek! :lol: leszámítva a fázást!
Sajnos nem tudok ebben segíteni nektek... :( pedig szívesen.

Amúgy, simán lehet, hogy emiatt kel sokszor Levi.

Hogy vagy kismami?
Mikor mész legközelebb uh-ra? Még mindig nem akarod tudni az apróság nemét?
(mert pl engem furdal a kíváncsiság... :oops: )
Vendég
 


tita!
Ez is már nagy haladás, hogy nem kellett a babakocsiba áttenni! Sajnálom, hogy hideg van a szobájában...reméljük beteg nem lett!

d.dodó
 
 

 
 

Mártitól akartam még kérdezni...

Hogyan utaztok?
Hol fogtok lakni, és hogyan szervezitek?
A család tudja?
és ha igen, mit szólnak hozzá?
És a párodnak a munka? Azt is szervezitek?

(hű, mennyi kérdés...... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ha nem szeretnél, persze ne válaszolj, nem sértődöm meg.. :wink: )
Vendég
 


Dodó!
Nagyon tetszenek a ruhák!

Külön gratula a 36-oshoz... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


na, eldugulok...velem lesz tele az oldal... :roll:

Majd még jövök! 8)
Vendég
 


Ami: igazad van! En ezert nem is reagaltam tegnap a tovabbiakban!
De tenyleg nyugi!

Tita: ez azert eredmeny hogy vegig az agyaban volt! Szupi! Nekunkcask elektromos melegitonk van, azt hasznaljuk estenkent ha hideg van.

NAndinak boldog hofordulot, Jazminnak boldog nevnapot.

Jujj en meg 6 hos adatokat sem kuldtem szerintem vagy igen? A 7host meg meg nem tudom, majd Kataeknal ot is merjuk.


Dori: tok ji az a kotott folso! xs?36?hmmmm, nalam ezek mar csak az alom kategoriaba fernek bele!

Anna ma fel sem sirt, fel 4kor sirt de csak kaja kellett neki,.Erdekes kis koraban nem sirt, mozorgott evett, aludt, most egy ideje olyan keservesen sir a hajnali ebredesnel, hogy az apja utana morgolodva kozli kiment az alom a szemebol. De nem tudom kikuszobolni hogy ne sirjon, mert mant ebred sir.
De szerencsere nala ez addig tart mig a cumisuveg be nem kerul a szajaba akkor megeszik 240et es alszik tovabb.Most ebredt.


Marcsi: itt is esik. Es t.kom tele vele! MA mar muszaly kimennunk! NEm tudom eldonteni babakocsival szerencsetlenkedjek vagy kendoben azzunk .....


Niki: igen en hallottam a titkodrol. nAgyon sok erot!


MArcsi becsomagoltam, ma probalom postara adni.
Vendég
 


Jó reggelt!
Nekünk sem volt túl jó az éjszaka,bár Domi szépen aludt,de nekem megint elkezdett fájni a fogam,amelyiket gyökérkezelni kéne,néha szokott fájni,de aztán pár nap múlva elmúlik,ahogy észrevettem ha jobb idő van,akkor fáj :roll:
Kristi meg a fülét fájlalta,Apa melegítette neki sóval,kettőkor jött aludni,Domi meg elég rondán köhög.
Vercsi ma meg még énekfelvételire is szeretne menni,esik az eső,Apa fáradt,éjszaka meg megy dolgozni.
Zajlik az élet :evil:

Domi ha ki akar jönni azt mondja mindig hogy dájdáj,ha meg boldog mert kivettük,bababa :D :lol:

Nándinak boldog hófordulót!!

mai történések
1585 (424 éve történt)
Szökőnap
Rómában i.e. 46-ban Gaius Iulius Caesar megreformálta a római naptárt, és helyette bevezette a róla elnevezett - részben még a XX. században is érvényes - időszámítást.

2009 (0 éve történt)
Húshagyó kedd
A farsang utolsó napja.

1386 (623 éve történt)
Visegrádon 32 éves korában meghalt II. Károly (Kis Károly) magyar király, aki ellen merényletet követtek el. Súlyos sérüléseket szenvedett, majd megmérgezték vagy - más források szerint - megfojtották.


1557 (452 éve történt)
Bécsben megszületett II. Mátyás magyar király (I. Mátyás néven német-római császár és cseh király), aki igyekezett megszilárdítani birodalma külső és belső helyzetét mind a törökkel, mind a Bethlen Gáborral megkötött békével.

1850 (159 éve történt)
Megszületett Jászai Mari színésznő.

1836 (173 éve történt)
Meghalt Berzsenyi Dániel költő, táblabíró, "a niklai remete" (A közelítő tél, Horatiushoz).

1879 (130 éve történt)
Megszületett Hankóczy Jenő mezőgazdasági kutató, feltaláló.

1899 (110 éve történt)
Megszületett Erich Kästner, német költő, regényíró, az Emil és a detektívek szerzője.

1937 (72 éve történt)
Megszületett Zsivótzky Gyula olimpiai bajnok kalapácsvető, aki 2 világ-, illetve Európa-csúcsot állított fel.

1943 (66 éve történt)
Megszületett George Harrison angol zenész, az egykori Beatles egyik tagja.

1946 (63 éve történt)
Juan Domingo Perón tábornok győzött az argentín elnökválasztáson, a szavazatok 56%-át szerezte meg.


1547 (462 éve történt)
Megszületett Don Juan de Austria, V. Károly császár törvénytelen fia.


1786 (223 éve történt)
Megszületett Wilhelm Grimm német irodalomtörténész, nyelvész, a Grimm-mesék egyik szerzője.

1792 (217 éve történt)
Megszületett Ferenczy István szobrász (Pásztorlányka).

1821 (188 éve történt)
Mexikó kinyilvánította függetlenségét Spanyolországtól.

1890 (119 éve történt)
Megszületett Marjorie Main amerikai színésznő, aki filmen Ma Kettle-t alakította 1949 és 1957 között.

1896 (113 éve történt)
Megszületett Francis Scott Fitzgerald, amerikai regényíró, novellista.

1938 (71 éve történt)
Elkészült az első műszálas sörtéjű fogkefe. Ez volt az első alkalom, hogy nylonfonalat hétköznapi célokra használtak.

1946 (63 éve történt)
Megszületett Michael Radford filmrendező (1984, Neruda postása, Tíz perc: Cselló).

1981 (28 éve történt)
A Buckingham-palota bejelentette Károly herceg és Lady Diana Spencer eljegyzését.

2002 (7 éve történt)
Befejeződött a tizenkilencedik Téli Olimpia az amerikai Salt Lake City-ben.


1966 (43 éve történt)
Chicago-ban (Illinois, USA) megszületett Billy Zane színész (Vissza a jövőbe, Memphis Belle, A báránysültek hallgatnak, Titanic, A legyőzhetetlen).


Most már a hó esik :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 17:15-kor.
Vendég
 


Marcsi: Köszi, ari vagy!
uh-ra csak a 30-32 hét környékén megyek, de kitartok!!!! :wink:
Szeretném tudni, de több lehetőségem nincs, hogy kipróbáljam milyen a szülésnél megtudni a nemét!
Én jól vagyok! Élvezem amikor ficánkol a picurkám.

Dodó: sajnos beteg lett. Folyik az orra és elég rekedten köhög...
Így nem tudom hogyan lehet sírni hagyni, hogy elaludjon magától.

Most letettem az ágyába, mert nagyon álmos. Persze megint sír...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tami!

Autósüléssel kapcsolatban egyetértek..!

Az szuper, ha ma postára tudod adni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (csak ez a nyavalyás hó!)
Én is sétálni szerettem volna ma... :(

Viszont így ebből nem lesz semmi... :evil:

Megyek, megmosom a hajam.. :roll:
Vendég
 


Jázminnak nagyon boldog névnapot!!

Titi:sajnálom,szegénykének jobbulást,neked meg kitartást!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Hát a mi éjjelünk most nem volt olyan szuper. Két óránként ébredt. És már aludt volna a kiságyban, de a lusta anyja inkább odavette magához hajnalban. Anyum vett az Interspar-ban gyerekágyneműt, ma hozza.

Gyerekülés. Szökőévben egyszer használjuk. Ugye nincs autónk, de ha rokonokhoz kell utazni, akkor mindenkihez szinte kocsi kell. Szóval nem is gondolkozok 30ezernél többet kiadni érte.
Felajánlottak nekünk két ülést is, az egyik 5ezer, nem tudom milyen, nem is láttam. A másik egész jól néz ki(használtságát tekintve), dönthető is, 10ezerért. De Timi hsz-a nagyon szívhezszóló volt, kezdek gondolkodni újban is.
Mindjárt rákeresek erre az ADAC tesztre.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Vkata: jo hogy felugrottal! Ferjuram szerint nagyon szep vagy! Szoval ne illesdmagad mindefele bolond jelzokkel!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok, köszönjük a névnapi köszöntéseket! De én azt sem tudtam, hogy ma van Jázmin nap! :oops: Azt hiszem valahol május környékén is van és azt fogjuk tartani.

Nándinak boldog hófordulót!

Titi! Szerintem most ne add fel! Azért már valamit elértetek. A fázás miatt simán kelhet sokszor!

Dodó4 Jók a ruhák! először azt hittem Lizy gatyójára, hogy neked sort! :lol: Még jó, hogy odaírtad hogy kié! :lol:

Ja, bálázó ügyben a legjobb, hogy tegnap idetelefonál az ügyvéd 15 órakor, hogy menjek már be azonnal hozzá az irodába, mert sarokba akarja szorítani a fickót emailen, de senki nem tud angolul, írjam már meg neki a levelet. :shock: Mondtam hogy jó, de a gyerekeket nem tudom kire hagyni, meg kell várni míg anyu ideér. Erre azt mondta, vigyem be őket, majd a titkárnő ellesz velük. Még szerencse, hogy mire felöltöztünk jött apa és jött velünk. Ő vigyázott rájuk.

Kép
szly27
 
 


Titi: a betegseg idoszaka kivetel lehet. Csak most ez nagyon gazul jott ki, epp kezdene tanulni....mert akkor tok elolrol kell majd kezdened. De esetleg ma is probalhatod, lehet menni fog.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 17:15-kor.
Vendég
 


Örülök,hogy van aki egyetért!
Én egyébként napi szinten viszem az Áront,HASZNÁLT,MEGBÍZHATÓ ülésben,amit személyesen megnéztem és kipróbáltam!
Vagyis ő!
Az összes babás ismerősömnek használt ülése van,pedig meg tudnák venni 100000-ért is!
Én sem vagyok híve a látatlanban történő vásárlásnak,de van akinek eddig az is bejött.
Ezt mindenki maga tudja,érzi!
Mindenki a legjobbat szeretné a gyerekének a tőle telhető legjobb áron!
Sajnos van olyan is akinek a havi keresete 60000,azt tán mégsem költheti autósülésre! :roll:
Na mind1,nem ragozom tovább mert csak csúnya dolgokat tudnék írni!
Nagyon felment ezen a pumpám!
Tudom,hogy nem érdemes,de egyszerűen az ilyeneken kiakadok,na de tényleg nem írok inkább már erről!

Áron sajnos fél órát aludt,úgyhogy mennem kell,majd köv. pupunál próbálok jönni!

Kép


Kép
ibm
 
 


Márti! Azt hiszem te kérdezted, hogy állunk a hitellel. Nem tudom válaszoltam-e :oops: Szóval várakozunk egy kicsit, hogy leteljen a lakáskassza és ne essünk el az állami támogatástól. Aztán majd újra tájékozódom és valamit csinálunk vele!

Vkata! Ne szomorkodj a kilók miatt. Én sem hordtam soha 36-osat. 38-.asat igen, de engem az sem izgat nagyon ha nem fogyok vissza. Csak szeptemberre fel kell újítani a ruhatáramat.

Kép
szly27
 
 


Kriszti: ha ezeket a hasznaltakat, latod, ki tudod probalni, ezek is kivaloan jok foleg hogy nem mindennapra kell.
En ha tudnam hogy van egy olyan ismeros aki amikor epp kell kolcson tudja adni nem is vennek egyaltalan. De lehet nem is fogok, a hordozo asszem 10kgig jo hat Anna attol meg tavol van.
Kocsit meg kesobb fogunk venni, foleg mert Alek nem kezdte el a jogsit, nekem hiaba van( illetve nincs is mert azt is elloptak es nem inteztem ujjat :oops: )nem tudok vezetni...
Szo mi szo, inkabb abbol a 2-3ezerbol elmegyunk nyaralni vonattal:)
Vendég
 


Ami draga: igaz igaz!
szep napot nektek!
FOTOT a gyonyoru szemudrol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ja! Még annyit akartam: Vidokata! :lol:
Te csinálod jól!

Kép


Kép
ibm
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 17:16-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 17:16-kor.
Vendég
 


Orsi: milyen volt a jegyes oktatas?
Emmus elvolt anyukaddal?
A hajad szerintem nem gaz ha sotetebb annal jobban mutata a feher mellett:)
Hat nezegess frizurakat a neten hatha talalsz ami teteszik, es akor hasonlot csinalan anyukad.
En is kivalasztottam, de vegul tok mas lett, na de azert az is jo volt.
Bluzt neztel mar?
Penteken ha nem siettek haza es Emma birja nezhetunk az Arkadba Hozz neki kajat az Ikeaban meg tuduk etetni oket, meg pelusozni meg ilyenek es akkor hatha birjak meg.
Bar en kendovel megyek szerintem, de nem gond birom ot sokaig vinni.

9.30tol van 11.30ig
szerintem ez kicsit hosszu ido. De gondolom nem olyan kotott hogy elejetol vegeig ott kene lenni.
Lehet rohadt gaz es eljovunk az elso fel ora utan :wink:
Vendég
 


Oh Kata nem zavarsz! Sot szeretem ha valak jon, mert olyankor Anna merfoldkovekkel kezelhetobb mint mikor csak kettesben vagynk.
Amugy meg most hogy Aleko 6kor kezd sok delutan itthont tolt.
Jo tegnap gatyat vett, ma kosarazni megy, szerdan itthon, csut etterembe megyunk, penteken meg nem tom.
De a tudat hogy akar itthon is lehetne, mar az is jo:)
Vendég
 


tenyleg: mi is megyunk csut etterembe. kivancsi vagyok Annat hogy birjuk majd egyhelyben megulesre 8)
Vendég
 


Jó reggelt!

Nándinak nagyon boldog hófordulót!

Jázminnak nagyon boldog névnapot!

Az én kis drágámnak is nagyon boldog hófordulót!

Marcsi még Máté sem mászik,csak ha a hátán van a lábával emelgeti magát és úgy halad,ha hason van akkor pedig ő is csak pörög :wink:

Dodó jó rucikat turiztál.

Kike jobbulást nektek,és remélem megtaláljátok Vercsinek a megfelelő iskolát.

Az autósülésen szerintem nem érdemes összeveszni,úgyis mindenki olyat vesz amilyet a pénztárcája enged.

Szly sajnálom,hogy átvertek titeket a bálázóval. :wink:

Kép
csugi
 
 


Találtam egy jónak tűnőt, de 0-18kg-ig jó, szerintetek érdemes ilyet?
http://bolthely.hu/nikicabababolt/lista ... 2b7_0-18kg

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Csugi! Boldog hófordulót Máténak!

Kép
szly27
 
 


jó reggelt lányok!

Húúú, elnézést mindenkitől én nem akartam így felkorbácsolni a hangulatot....ülés témában.
De az a legfelháborítóbb h egy életet védő eszköz ennyibe kerül.....
De hagyjuk! Elnézést mindenkitől akit esetleg megbántottam.

Viki, hogy vagytok? Rakok képet Liliről csak még nem sikerült vissza tenne a gépre a kép kicsinyítőt.

Tami, köszönöm szépen! Hát remélem rendben lesz minden.

Marcsi, Lili se kúszik,csak próbálkozik vele...Ő hason fekve forgolódik sokszor 360 fokot elfordul,meg már billegeti a fenekét, szóval kezd alakulni,de még nem kúszik.
És fogunk sincs :D

Titi, nekem a védőnő azt mondta ne is fürüdjek,csak zuhanyozzak,nem tom mért...Talán a meleg víz, vérkeringés,vérbőség....nem tom...Nem akarok hülyeséget beszélni :oops:

Szly, remélem elkapják a grabancukat a bálázó átverős figuráknak.
Nehéz dolog lehet,sok erőt hozzá.

Lili üvült....

nicike
 
 


Csugi!
Boldog Hófordulót Máténak!

d.dodó
 
 


Az nem akkor ez:
http://bolthely.hu/nikicabababolt/id/00 ... s_-_9-25kg

Patri! Ilyen van nektek, ugye jól emlékszem? Ez tényleg dönthető? Mert nem úgy néz ki.
Csak mert úgy döntöttem, hogy dönthető kell!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kata, megkaptam pü-t! Google-be írtam be szavakat és úgy dobta ki,nem tudom már hol volt de este megkeresem és küldöm a linket :wink:

nicike
 
 


Kriszti!

Mindenképpen dönthető legyen szerintem, mert amiket én néztem, és nem dönthetőek, abban úgy ül a baba, mint aki karót nyelt...hosszú úton pedig az nagyon kényelmetlen.
A miénkben, amikor teljesen hátra van döntve (mindig) akkor úgy ül, mint a bébihordozóban.
Amiket belinkeltél, jónak tűnnek, de mutatok én is, hasonlóak, és nincs ptkg.

http://aprosagokboltja.hu/shop_art.php? ... cat=885848
Vendég
 


Jaj, kike!
Sajnálom, hogy megint fáj a fogad! És hogy Kristinek meg a füle fáj!
Vercsi maga döntött úgy, hogy az ének felvételire is menni szeretne?

d.dodó
 
 


Marcsi! Köszi, ezek tényleg jók!

Na csak jöjjön haza apa, elárasztom én ülőkékkel! :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Jó reggelt!

Máténak és Nándikának boldog hófordulót!

Jázminnak boldog névnapot!

Jelentem mi kúszunk kb 2.5 hónapja, de nem mászunk csak néha emelgetjük a popónkat. Fogunk 2 ( immáron 2.5 hónapja 8) )

Autósülés ügyben annyi, hogy én megkérdezem kétgyerekes, igényes, de nem túl vastag pénztárcájú barátnőmet. Majd átadom mit mondott.

És Timi, drága kérlek finomabban néha! Mindenkinek tényleg a törpéje a legfontosabb, de nekünk pl. nincs lakásunk,habár a férjem nem keres rosszul, de 100000 forintunk tényleg nincsen egy ülésre. ( el se bírom képzelni, hogy fogjuk fizetni a törlesztőrészleteket...)
És az se mindegy ki mennyit használja.

Ami, Drága! Csiiiiiiii szívem! Egyetértek Veled, különben.
Hogy van Áronci?

Tita, sajnálom! Az ágybanalvás is haladás.

Tamara, hová mentek étterembe?


Szilvi, bálázó ma már nem érkezhet? Interpool keresi?

Én még 38-ast se hordtam soha. 8)

Másra nem emlékszem.

Adél köhög és 5,40kor kelt. Én immunis kezdek lenni, mert az apja hallotta, de én csak 6.15kor ébredtem fel rá.
A kedve remek, kapott ACC-t, azóta jobb :)

Marci babó jól aludt! Nem fájt a hasa és hat órát aludt egyben!

Kép
andkata
 
 


Kike, Nektek jobbulást!

Kép
andkata
 
 


Jutka, azt hogy csinálja Máté, hogy a hátán emelgeti magáta lábával? Hidazik? Így halad?

Kép
andkata
 
 


jó reggelt!

Nándinak boldog hófordulót!

Jázminnak nagyon sok boldog névnapot!

Titi én szívesen adnék radiátort meert nekünk van egy pár,de sajna hogy jutassam el neked? szemét távolság!

Marcsi ne izgulj a mászáson, sok baba sose mászik,hanem rögtön a járással kezd. Ismerőseim körébe is van pár gyerek, egy-kettő nem mászott! :)

Kike sajnálom a fogfájást! szerintem ne várj vele sokat érdemes megcsináltatni! én most tanultam.sose fogom többet addig fajulni a dolgot,amikor már a fájdalomcsillapító se használ!

Kép
linda24
 
 


Kata: megemeli a fenekét a lábával és úgy tolja magát.

köszönjük a köszöntéseket :lol:

Kép
csugi
 
 


Linda, Tita! Futárszolgálat? Kb egy ezres!

Kép
andkata
 
 


Titi!
Ha Lacus utazóágyban alszik, akkor teszek alá félbehajtva egy nyáritakarót + rá lepedőt. Így puhább és melegebb is.

Marcsi!
Lacus sem mászik, de forogva mindenhová elér. Csak rugózik és néha előrébb löki magát.

Dodó!
Nagyon tetszik a pólód! Viseld egészséggel!!!!

Én 36ost kb. általános 7.ben hordtam :lol: :lol: :lol:

Nicikém!
Jól vagyunk, itt voltak anyósék 1,5 órát. Lackó elbüvőlő volt, röhög világba.

Ha átküldöd a képeket a bacskaivik@gmail.com -ra lekicsinyítem neked ;)

Miket eszik már Lili?

Jutka!
Mátékámnak is boldog hófordulót!

AKatus!
Bocsi, h nem írtam vissza, de anyósék korán jöttek. Most már elérhető vagyok.

Gyerekülés, egyebek
Igazatok van, h a lehető legjobbat vegyünk. Viszont aki figyelmesen olvassa a fórumot az tudja, h sokan elég kevésből élnek, hónapról hónapra, fizetéstől fizetésig.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

NÁNDINAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!

JÁZMINNAK BOLDOG NÉVNAPOT!
Kike!
Vercsi nagyon ügyes. Szerintem óriási dolgo, ha valakinek művészi hajlama(i) van(nak). én úgy örülnék, ha Emma is jó lenne valamiben, ha már nekünk nem jött össze.
szóval dicsérd meg jól.

Tami!
Oké, benézhetünk az Árkádba, frizurán meg gondolkodtam. nekem a szülés óta nagyon kisimult a hajam (előtte tök rackás volt), Anyu szerint a hormonok, de így talán már jobb frizukat is nézhetek.
Emma elvolt, nem üvöltött, csak sirdogált pár percet Anyuval.

mászás:
Emma sem másztik még, valahol a kúszás és mászsás közt félúton, de mászásnak semmiképp nem nevezném, úgyhogy Marcsi, ne izgulj!

Dodó!
Én sosem voltam 36-os, mindig 40-es fölül, 38-as alul!
Úgyhogy gratulálok!

Viki!
Lacinkó jó korán kukorékolt!!! :wink:

Na, még akartam, de Emma hívogat


Tita!

Hát, nagyon jó, hogy 20 perc alatt elaludt!
És ha megnyugtat, nekem is sírna, ha csak úgy leraknám az ágyba.
szóval szerintem most már Levi nem olyan vészesen rossz alvó.

és meglásd lesz még jobb, egyre jobb!!
Vendég
 


Kata: a szt jupatba megyunk. Nem tudom milyen Aleko valasztotta, ugy valasztottunk hol van annyiert kaja amit meg egesz aron is ki tudnank fizetni de nem tok csoringer, es Aleko mondta ide regota el szeretne menni.
MAr varjuk nagyon 2 eve nem voltunk etteremben :oops:
Vendég
 


orsi!
Hogy haladsz a könyvolvasással? Vagy ne "piszkáljalak" ezzel a kérdéssel??

Andi????
Brúnó anyukája??
kubu??
És minden ZUGOLVASÓNK!!?

d.dodó
 
 


Bondikám!
Nattancsom hogy van? Hiányzol Anya! Írjál mán többet!!!!!
20150601134430
 
 


méretek: én 47 kg voltam, amikor férjhez mentem...
ennél most a 15 éves lányom is több...

Na, a mostani méreteimről viszont ne is beszéljünk...


Nem is annyira a kilókkal van a baj, hanem a formákkal...
Ha értitek, mire gondolok.

Fura, de az első várandósság után pillanatok alatt visszanyertem a versenysúlyomat, és az alakomat.
Többedik terhességnél viszont ez az idő, úgy látom, a végtelenbe veszik...

Nem is tudom, nyáron hogyan veszek fel bikinit.... :shock:
Vendég
 


Mászáshoz még:
Anyukám mondta, hogy én sem másztam, csak ültem és mindenhol felálltam, majd egy évesen el is indultam. És azt hiszem egész jól megvagyok.
Szóval szerintem se aggódjon senki ez miatt!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?