Új privát üzeneted érkezett!

Dóri!
Megmutattam Laci apunak Csabici képeit és el volt ájulva, h milyen szépen áll. Na meg a rozsomákos képtől :lol: :lol: :lol:

Andi!
Gyere már! hogy van Mütyi!

Wera, Ami, Evelyn, Kimma, Viki és a többiek!
Bújjatok elő!
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Hű, mennyit írtatok míg sétálni voltunk! Pedig délután is lehet hogy megyünk. A délelőtti séta alkalmával találtam egy jó turkát, de oda babakocsival nem tudtam lemenni. Így délután kenguruval megyünk!

kubu!
Tőled akartam még kérdezni! Végülis hogy készítetted el a vadhúst? Jó lett?

Nagyon édes Anna!
És Csaba királyfi is!

szly!
Bálázó??

d.dodó
 
 


Lányok!

Mi a véleményetek, glutént mikor "jó" bevezetni?

Kép
zsuzska72
 
 

 
 

Kubu! Köszi a segítséget! Nincs egyébként gond. Csak az, hogy még nincs itt a gép és egy óra van. de mindegy! Köszi!

Kép
szly27
 
 


Zsuszka, erről már többször volt itt szó. Régebbi álláspont szerint 9-10 hónap, újabb szerint fél év. Én megvárom a 9 hónapot.

Kép
andkata
 
 


Köszi az ötleteket!
Most leraktam szundizni,szóval rohanok is a dolgomra,mert nem is biztos hogy fog aludni :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


zsuzska!
Mi eszünk már olyan babyételt, amiben tészta van...és 6 hós babyétel. Ma is épp lasagnest eszik.

d.dodó
 
 


Dodó!
Itt pedig 8 hós kortól vannak csak ilyen bébiételek.
20150601134430
 
 


Anna is evett mar amiben van gluten: zab, kenyer, teszta, de egyiket sem eszi nagy menyisegben es mindennap.Most epp nem hajlando enni. A rakottkrumplimat ette volna de nem adtam tejfol van benne, meg fuszerek, bontottam neki bebi etelt, sutotok csirke, oklendezett meg akart fulladni, bogott, betolottem cumiba ugy 20at megivott , most khutom vissza a tapot neki, mert maint latom a fozelek ma is ugrott, pedig most 3-4 napig szuneteltettem, de nem lelkes lett tole, hanem vegleg nem eszi meg :twisted:
Vendég
 


Dodó, köszönöm a vendégség jól sikerült, ami gondolom részben a finom étkeknek is köszönhető... :oops: Fő a szerénység! :wink:
Végül is készítettem vboros vaddisznó pörköltet és vaddisznó sültet is. A vaddisznót bedörzsöltem mindenféle fűszerrel(kakukkfű, borókabogyó, bors, stb) hirtelen megkapattam, majd egy kis vízzel be a sütőbe, tettem a vízbe babérlevelet, fűszereket+meggyet. És a visszamaradt húsléből csináltam a sült husihoz áfonyalekvárral olyan barnamártás szerűt. De a lényeg, h jól sikerült! Köszönöm!
A jövő heti csapatnak kacsát kéészülök sütni, jöhetnek az ötletek! :D

Na mi megyünk ki szánkózni! 8)
Vendég
 


viki!
Ráadásul itt már darabosra hagyják a legtöbb 6 hósat...szóval mindig le kell turmixolnom.

d.dodó
 
 


Bocsáat, ez e heti csapatnak.
Vendég
 


Köszi! Még én sem adtam Tomónak, de az egyik orvos ismerősöm szerint várjak legalább a 8. hónapig.
A támadónőre nem nagyon számíthatok, ezért inkább titeket kérdezlek. (Amikor Ági kicsi volt még minden teljesen másképp ment!)

Kép
zsuzska72
 
 


kubu!
Örülök, hogy jól sikerült a vendégség! Biztos finom lett amit főztél.


Lizym megevett 300 főzeléket! :shock:

d.dodó
 
 


Ur Isten: 300fozi nalunk 3 nap alatt sem fogy el!
Vendég
 


Én holnapra egy darab karajt sütök fokhagymával, hagymával, baconnal.

d.dodó
 
 


Mary!
És előtte tízóraira, azaz fél 10-kor 200 gyümit sinlaccal.
Tényleg, útlevelet intézitek?

d.dodó
 
 


Felébredt!
Mosolyogva mentem be hozzá, még kómás volt, de már nem tudott visszaaludni, így kivettem, magamhoz öleltem és mandtam neki, hogy milyen ügyesen aludt és szépeket álmodott. Megebédelt, megevett 1 üveg zöldborsós csirkét.
Most kicsit nyüglődik meg ásítozik. Mivel mennünk kell Olivérért legkésöbb 4-kor, így nem tudom mégegyszer ágyban altatni, hanem kicsit hamarabb indulunk és a babakocsiban alszik majd. Csak addig kibírja. Az uzsi úgy látszik elmarad, mert pont úton leszünk, mikor kéne ennie, meg akkor fog aludni.

Gyorsan barkácsoltam kicsit, a tv kábelt odabilincseltem a küszöbhöz. Apóssal hozattam kábelbilincset, mert már párszór majdnem elbuktam benne. Meg vettünk cipőspolcot és nincs rajta csúszásgátló, így mindig lecsúsztak róla a cipő, na erre ragasztottam a maradék ablakszigetelő gumiból.

Megyek Levi üvölt!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


na legalabb tapbol lecsuszott 200
Vendég
 


Na, most már én mondom, hogy Uristen! Még cicit is kért....és az egyiket teljesen kiette! :shock:

d.dodó
 
 


nem nem intezzuk, de epp ma beszeltuk Aleoval sehova nemmegyunk, mert felunk, barmikor beuthet a krahh es minden fillerre szuksegunk lesz.:(((((((((((((
talan 2-3 ev mulva nem lesz mar ekkora sz.r a helyzet....vagy ha elkotozunk innen tan akkor, most be vagyunk f.sva, hgy mi van ha nem huzza ki a ceg szeptemberig, es mi van ha ki is huzza de utana nem lesz munka. Iszonyat nagy csodtomeg ez az orszag, es rovidesen katasztorfalis szituacio fog fonnallni.

MArti: a legjobbkor mentek el. BArcsak mi is utra kelnenk....de leko valtig bizonygatja most nem lehet a valsag miatt. Valahol igaz is, de egesz oszinten keves olyan hely van ami az ittenihez hasonlo rossz lenne jelen pillanatban( na jo europan belul)
Vendég
 


Tami!
megint írtam... :oops:
Vendég
 


Mary!
Sajnálom, hogy nem jöttök!
Szar lehet ilyen bizonytalanságban élni!

d.dodó
 
 


Na, megyünk a turkába.....

d.dodó
 
 


Tami!

A Zuglói lapokban szoktuk hirdetni a tanítást.
Nekem 5 tanítványom van egy héten, 60 percesek, ez kb. 30 000 forint többletbevétel havonta 8és mi elég olcsónak számítunk)
Én nem akarok beleszólni, de németből biztosan lennének annyian, mint magyarból, szerintem megérné megpróbálni.
Mi is a konyhában tanítunk, addig Aleko vigyázna Annára.
Szóval ez csak egy ötlet, ami nekünk nagyon sokat segít, enélkül nem is tudom hol lennénk.

Hátha nektek is segít.
(a németet meg felturbózhatod talán pár hét alatt esténként, ha nem vagy biztos magadban. de biztosan jó vagy, ha már egyszer egyetemet végeztél :P )

és remélem nem veszed belepofázásnak. Csak tényleg, ha van egy ilyen adu a kezedben, kár lenne nem kijátszani.

Akkor pénteken találkozunk.

Tita!
Örülök, hogy aludt Levi!
Vendég
 


Tami: Anna aranyos nagyon!
Sajnálom, de igazat kell adjak neked, ez az ország nagyon rossz helyzetben van, és csak rosszabb lesz. Nagyon jó kormányzás kellene ahoz, hogy pár év alatt stabilizálódjon, és ne még rosszabb legyen az állapot.
Mi is úgy okoskodtunk, hogy olyan országot kerestünk, ami még a fejlődő országok között van, tehát ott sokkal kevésbé érezteti magát a válság, mint a fejlett országokban. Ahova megyünk, ott pl nem jellemző, hogy az országban élők 90%-ának van hitele. (Épp ezért nem sínylik meg a válságot sem.) Sőt a számítógépes rendszerek is most vannak elterjedőben a nagy áruházaknál. :lol: (Ez pont kapóra jön páromnak, akinek ez a szakterülete...)

Hoztam pár képet.

Egyik nap Lea elaludt, miközben öltöztettem. :shock: Végül így tettem le aludni idebent:
Kép


Ilyen idő van nálunk:
Kép
fmarti
 
 


Tami!

Kérem! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


véda: Remélem, találtok majd Lilunak olyan elfoglaltságokat, amiben ki tud teljesedni. Tudom, te mindent meg fogsz tenni azért, hogy az okos kis hölgyeményed tehetsége ne kallódjon el. :wink:
Csabi nagyon ügyesen áll!

Orsi: Azt hiszem, te kérdezted, hogy védjük meg ülő csemetéinket a borulástól. :D Én a szopipárnát szoktam Lea köré rakni, hogy ha borul, nem üti meg magát.

Kép
fmarti
 
 


De csodaszép Lea!!!!

Márti!

Anyum jelenleg Esztergomban van kórházban, kezeléseket kap a fájó végtagjaira...+ leszoktatják a szteroidokról... :shock:

Amúgy mostanában elviselhető(bb)
Talán szedi a bogyóit. Most kiélte magát az önsajnálatban...

Felcsigáztál, hogy hova is mentek...
Sebaj!
Ha nem jön össze a nyári tali, akkor elmegyünk nyaralni felétek! Jó? :wink:
Vendég
 


Mártim!
A kis Harisnyás Pippid nagyon édes! Kép
20150601134430
 
 


Marcsi kedves: Örülök, hogy anyukád szakértő kezekben van! Az önsajnálat a hozzá hasonló személyiségű embereknél sajnos elég gyakori. De talán még mindig jobb, mint amikor bántóan lép fel másokkal szemben.

Elvileg május végén megyünk ki, szóval nemsokára felfedjük a titkot. :D Én szívesen fogok látni minden kedves topikos anyukát és családját vendégségbe! :wink:
fmarti
 
 


[quote="fmarti"][ írta:fmartib]Elvileg május végén megyünk ki, szóval nemsokára felfedjük a titkot. :D Én szívesen fogok látni minden kedves topikos anyukát és családját vendégségbe! :wink:


Tengerpart és pálmafák árnyékában lesz a topik tali! Ahol félmeztelen pasik hozzák majd a koktélokat!
20150601134430
 
 


Viki: Ezt a harisnyát Mancsi Mártitól kaptuk. :)
Lackó koma mit csinál? (Gondolom vagy játszik, vagy húzza a lóbőrt. :lol: )
fmarti
 
 


sziasztok!

mire visszaolvastam elfelejtettem, hogy mit akartam :P
amit tudok:

Patri! Szabolcs is szeret kosarazni, nem? vegyél egy palánkot, elfér nálatok... vagy egy szép orsót a pecázáshoz.

Véda, sajnos nagy tapasztalattal bírok arák terén, mert a családomban szinte mindenkinek ez jut
:cry: :cry: ha áttétes, az ugye mindenképpen veszett fejsze nyele legtöbb esetben és úgy van ahogy Akata írja térfoglalást akadályoznak. az idő hetekben számolható. sajnálom :cry:

Titike, ne add fel :lol: egyébként visszagondolva ilyen idős várandósan azért már volt egy-két probléma ami miatt nem voltam mindig "heppi", persze, hogy te sem vagy mindig maga a nyugalom...

Dodó: :shock: :shock: :shock: :shock: hova, abba csepp testbe?? méghogy súlyproblémákKép tényleg, újság nincs?
Vendég
 


Márti!
Igen, húzza a lóbőrt már délóta.

Nagyon jól áll a csajnak a harisnya, már csak vmi szoknya v. pörgős ruha kell hozzá.
20150601134430
 
 


20150601134430
 
 


véda: Akartam még írni, hogy apukám élettársának 2007 decemberében diagnosztizálták a májrákot, és 2008 júniusában hunyt el. :( Szóval az biztos, hogy ha már ennyire előrehaladott a betegség, anyósod biztosan nem lesz sokáig itt...

Pati: Szerezz be egy 40 Km/h-s korlátozó táblát valahonnan, és arra rakjátok a tortát! Biztosan díjazná párod a humort. :lol: Egyébként ha szeret horgászni, vegyél neki valamit a horgászfelszerelésébe!

dodo: Lizynek egészségére a kaja! Biztosan növekedési ugrás lehet mögötte. :)
Mostanában annak örülök, ha Lea megeszik 2/3 üveg babakaját egyszerre, és tépszerből is max 180-at eszik az elmúlt napokban. Korábban pedig jobb étvágya volt.

Viki: Miért félmeztelen pasik? Nem lehetnének teljesen mesztelenek? :roll: :lol:

bogolya: Sajnálom, hogy van tapasztalatod a rák terén. :(
fmarti
 
 


Andiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy neked mennyi eszed van!!!!!!!!!
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha eltünök, az azért van, mert elmentem palánkot venni!
Esetleg azt nem tudod, hol vegyek??? :lol: (tudom, hogy telhetetlen vagyok)

Na jó még egy kérdés, hogy adok át egy kosárpalánkot, az étteremben? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Húúú, micsoda betermelések! :shock: Én csak álmodok ilyenekről.

Babucik nagyon cukkerek! :D

Jelentem, elállt a hó, úgyhogy húzunk. Kiváncsi vagyok bepisilek vagy bef*sok mikor magamra veszem a kendőt... :roll:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Patti!
Írtam püt ;)

Márti!
Gyerekek előtt nem lehet meztelenkedni! Irgum burgum medvesajt (By Kike).
20150601134430
 
 


Leültem kicsit ide közétek pihenni,mert már fáj a hátam,Domi alszik,de olyan mocsok meg rumli van mindenhol,semmire sem jutok!

Ki jön segíteni?? :wink:

már a második mosás is lejárt,de még az előzőt sem teregettem ki,és nemsokára menni kell Kristiért,Apa elvitte Vercsit a felvételire,kicsit félt a szentem,főleg hogy lehet hogy Apa nem mehet be vele a terembe. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sajna rákügyben nekem is vannak tapasztalataim. Nagymamámnak volt májrákja, augusztusban derült ki, és okt. 1-én halt meg.
DE! Anyumnak mellrákja volt, 11 éve operálták, és egészséges!

Titi, köszönöm amit írtál, nagyon jól esett! :)

Márti, ez a 40-es tábla is jó ötlet, de valami ajándék akkor is kell! Horgászfelszerelést egy éve vett, kompletten mindent, annyira meg értek hozzá, hogy mit kéne még venni.

Kép
Kép
patr
 
 


Viki: Na igen, ha jön a tavasz, többször lesz rajta szoknya, ruha.
Na jó, a nagyon erkölcsös szülők miatt akkor maradnak a félmesztelen pasik. :D
Lea is dél óta alszik, bár hozzátartozik az igazsághoz, hogy elmúlt 2 éjjel valami nyűgje volt, és nagyon vacakul aludt, és persze ezáltal mi is. :? Fogalmam sincs, mi baja lehet, ez a legrosszabb! (Akármit csináltam, 23-tól hajnali 2-ig nem aludt, csak nyöszörgött, reklamált, nem sírt, de nem is aludt, és semmi nem segített...) Szerintem most próbálja behozni a lemaradását. :lol:

Kriszta: A bef@sást még értem, de a bepisilés? :lol:

Kike: Ha szólsz Lindának, vagy Taminak, ők biztosan segítenek! :D
fmarti
 
 


Viki, kösz, most vettem észre!!

Kép
Kép
patr
 
 


Pati: A kosárpalánk jó ötletnek tűnik! Hogy add át az étteremben? Kérjétek meg a személyzetet, hogy ha van nekik valami gurulós állványuk (nem tudom, hogy hívják azt, dodo ebben tuti profibb :D), akkor annak az alsó részére tegyék be, és takarják le egy nagy abrosszal az egészet. És az asztalnál le lehetne leplezni. :D Vagy ez túl abszurd ötlet? :oops: :roll: ha lesz torta, akkor azon is kihozhatnák, és így nem is lenne feltűnő. :D
fmarti
 
 


Marti: szep a havas kep, Lea meg gyonyoru! Ugyesek vagytok hogy belvagtok, es tok jo lesz!


Orsi: nem pofatlankodas. Koszonom! Az a baj nem bizom magamban, na de eg yprobat meger, max senki nem hiv fel, soha nem hivott senki amikor hirdettem :oops:

Palank szupi otlet ha van hova tenni, annak Aleko is nagyon orulne. majd egyszer tavasszal nem rendezunk egy kosaras pikniket? itt a palya a parkban!


Kike; megyek de viszek egy kiabalo extraaktiv kis "segitot " is
Vendég
 


Patti legyen az asztallap:)
Vendég
 


Linda,Tami:jöttök segíteni?? :lol: :wink:

na,jó,megyek ismét tovább gürcölni...de miért van az hogy még nem is végzek a teendőimmel,és kezdhetem elölről? :roll: :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Bogolya: a terhességemmel semmi gond, zinte észre sem veszem csak amikor megyek az utcán és arra leszek figyelmes, hogy pingvinezek....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tami :lol: Kosaras taliban benne vagyok, én is nagyon szeretek kosarazni! Mi a kosárpályán találkoztunk először élőben!

Most épp kosárpalánkot vadászok, itt is vevő vagyok jó ötletre!!

Kép
Kép
patr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?