Új privát üzeneted érkezett!

viki!
Ilyen volt csak a boltban...és a diétás cuccok között volt :lol: .

d.dodó
 
 


Értem, már azt hittem h Te is vmiféle allergia miatt nem eszel rendes tejterméket.
Én spec. ebben nem tartom a diétát, simán teszem a 2,8as és 3,5ös tejcsit is a kávéba.

Bondi Csillám, Titi, Wera, Mav, Roni, Mancsi, Nicike, Kimma, Viki, Linda!
Merre csaviztok?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki!

Bár én nem szerepelek a felsorolásban, ám itt vagyok.... :wink:

Kettecskén vagyunk Emmával. És Ti? Apa mikor ért haza?
Vendég
 

 
 

Na, tessék!

Egy icipicit nem jövök, és máris elkergetek innen mindenkit... :roll:

BooBooBooBoo :wink:
Vendég
 


Marcsikám!
Te is hiányzol, de tudom h a csajodat készíted vissza. Jobban vagytok már?

Vmikor 3/4 7 körül tegnap este. Lacus mikor meglátta sikongatott, röhögött és majdnem kiugrott a kezemből.
20150601134430
 
 


Akkor elmesélem, hogy levágtam :shock: Emma haját...

Csak egy picit nyisszantottam le belőle, mert voltak olyan hajszálai, amik már kb a hátáig értek, de csak néhány szál...
úgyhogy nyissz...
Vendég
 


[quote]B írta:ooBooBooBoo


Vagyok, csak volt a távhős csaj.
20150601134430
 
 


köszönöm Viki, talán jobban. Emma kezd viszonylag normálisan enni, csak még a kakival vannak gondok...

Apa vitt kóstolót? Bár gondolom az update sok....
Vendég
 


Amennyi haja van a Nagyságának! Áronnal együtt olyan kis hajasak.
20150601134430
 
 


Most kicsit bubi lett a feje.. :shock:
Vendég
 


Nem volt kóstoló, felélték ott :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyümi sem hozza meg a rotyit?

Mennyit eszik normális alkalommal Emma?
20150601134430
 
 


Az a baj nálunk, hogy van rotyi, csak híg, és bűzös.

Amikor nem beteg, akkor reggel és este 210 tápi, tízórai nincs, mert későn kel, ebéd 1 ü. babakaja teával, utána tejpép vagy gyümi szintén teával, 6 körül 150 táp, majd az említett vacsi.
Vendég
 


Szép mennyiségek ;)

Nálunk Laló vizet kap.
20150601134430
 
 


Emma nem issza a vizet, így én feladtam az elveimet.

de cukrot nem teszek bele...
Vendég
 


j ljb


Írt Lacusnak... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Elköszönök, megetetem, és elteszem szunyókálni.

Sziasztok!
Vendég
 


Lackó köszöni Emma sorait. Sok puszit küld!

Meddig alszik ilyenkor a kishölgy?
20150601134430
 
 


ó,de édes Lackó!

Kérünk Emma új frizus képet!

Apa téma:Szerintem csak felfújtuk a dolgokat,ő is meg én,néha van hogy borul a bili,vagy telik a pohár,legalább most kiürült,és telíthetjük újra...szerintem semmi komoly nem volt..néha olyan hülyeségeken képesek az emberek veszekedni.Mint mi!
Szóval szerintem minden ok,vagy legalább is lehiggadtak a kedélyek,persze beszélgetni még kellene...,majd mikor lesz rá megfelelő alkalom,mikor a gyerekek oviban,ő meg itthon,és mindketten nagyjábból kipihentek vagyunk..És majd megpróbálok néha szoknyát is felvenni,nem csak nadrágot...értitek?Hogy azért hordhassa ő is a gatyát! :D

Amúgy meg ha dilis vagyk,ezentúl Enya számokat fogok hallgatni,mert az megnyugtató!

Mikor még Vercsivel meg Kristivel voltam terhes és magándokihoz jártam,ott is mindeg az ő számai mentek,olyan jó volt!

Na,ennyit a lepcses számról,ma úgy ahogy egész jó kedvem van! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki
Ari vagy hogy hiányoltál, néha benézek, de írni se időm se kedvem. Nem miattatok, csak nincs vmi kirobbanóan jó hangulatom. És ma ezektől a gyerekülésektől is begolyóztam teljesen. Tudom h személyesen kell kiválasztani, de órákat kell tömegközlekedni mire eljutunk egy normális bababoltba, szóval előtte szeretnék marha tájékozott lenni. Hát, nem mondom hogy sikerült... :twisted: ráadásul botrányosan drágák amik jobbak is! :roll:

Egyébként köszi a tanácsokat ezügyben mindenkinek aki hozzászólt! :wink:
Vendég
 


olyan szépen esik a hó,és csillog! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Én is vagyogatok, meg olvastalak ma is titeket, csak valahogy nem volt kedvem írni! Időm se nagyon volt rá!

Wera miért nincs jó kedved? A gyerekülés keresés miatt, vagy csak úgy?

Kike nálatok esik a hó? :shock: AKkor bizti ide is elfog jönni. Pedig én már nagyon várom a tavaszt! De úgylátszik nem akar vége lenni a télnek! :? Örülök hogy apával alakultok! :)

Kép
linda24
 
 


Bizony,itt esik,én nagyon szeretem,ma is esegetett,de hamar elolvadt sajna,talán ez jobban megmarad.Én remélem,meg a gyerekek is örülnének,inkább ez,mint az eső.
Persze azért én is várom a jó időt,csak nem a negyven fokot,mert az utálom.

Nappal sajna már nekem se igen van időm irogatni ide,hacsak Apa nincs itthon,és nem foglalja le Domit!
Nagyon Anyás lett,néha elvan de nagyrészt nem...Na meg ugye főzni,meg miegymás.Pedig sütni már régen sütöttem..de odáig már nem jutok!

Holnap meg suliban lesz felvételi.

Wera:ne legyél rosszkedvű! :wink:

Linda:neked is legyen kedved írni ha tudsz jönni! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Marcsi!
Kérünk Emma új frizujáról képet!

Lizyke alszik! Csak fél cici kellett neki! :shock: Az igaz, hogy megette az összes tejpépet, amit készítettem neki (nem kis adagot). De ma délután is pl két órát aludt! Remélem az éjjelünk is jó lesz.

Tita!
Kimamink...hogy vagy? Pocakképet kapunk?

mav!
Nagyon eltűntél!

Andi!
Kérünk képet Mütyiről.

d.dodó
 
 


Hoztam pár képet...köztük a tegnap ígért reggeliset is.

Kép A reggelim egy szelet szárazkenyér (magamnak szereztem :) ) és egy kis üdítő

Kép mai séta

Kép jókedv

Kép maszatos mosoly

d.dodó
 
 


Annnnnnnnnyira édesek a babák! Kócos Emmák, álldogáló Dóri, ücsörgő Lackó, fogas Tami, Szabi, Patti-család .... elolvadok! És remélem, senkit nem hagytam ki!

Nálunk a fejlemények: Nati feltérdel, és ma belemászott a játszószékébe :D
Kicsit köhög és nyügike, de b.himlőnek egyelőre nyoma sincs... lehet, hogy Védának lesz igaza? :)

Én a ráérős itthonülő anyukák életét élem... az elvesztett nagy munkám helyett van egy kicsi (amivel sokkal többet dolgozom, mint a naggyal...), és most csúcsosodik. Aztán Apa is hozott egy párszáz oldalas jogi szöveget korrektúrázni, így minden szabad percemben ezeket csinálom. Úgyhogy remélem, értékelitek, hogy Apa szúrós tekintete közepette (a gyerekeket kellene fürdetni...) is itt ülök veletek :)

Wera: a concordról hallottam, hogy állítólag a legjobb. Nekünk Maxi Cosi van (egyelőre még Otié), nekünk bevált - ha ezzel segítek. Amikor vettük, nem volt horribilis ára a többihez képest.

Amiéknak, és minden betegecskének jobbulást!

Ha tudok, még bekukkantok!

Ja, Viki: a héten kétszer is használtam ABO Mill kukoricalisztet (kenyérhez), remélem, csuklottál! :D

Apa megcsinálta a fürdővizet, és elvitte Natit vetkőzni... már nagyon mennem kell. Cuppa! (Wera módra :) )

Kép
Kép
bondi
 
 


Kike, örülök Apa-fejleményeknek!

Wera, mássz ki a gödörből!

Dodó, Lizy Cukkancs! Olyan folytatást kívánok, amilyen eddig a napotok volt! :)

Kép
Kép
bondi
 
 


Bondikám!
Jó volt al isztünk? Délelőtt csuklottam :lol:

Werám!
Buksipuszi!

Szoknyás Kike!
Ez a beszéd!!!! ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok,

csak füstjelek...

A délelőtt szuper volt, habár nem túl értékelhetők a képek ( én csináltam), de holnap majd azért töltök. Viszont ma a kisasszony minden még az esti alvást és óriás üvöltéssel kisérte ( el sem aludt ott csak a babakocsiban), melytől rongyokban lógnak az idegeim. Remélem csak átmenet...

Na holnap majd jövök! Jó éjt!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!

Most csak annyit, hogy éppen aludni tanítok, már lassan 20 perce és még mindig üvölt, pedig nagyon fáradt. Nehezen bírom ezeket az 5 perceket...
Csak azt nem tudom ezt hogy fogom éjszaka megcsinálni...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Amikor bemegyek, megnyugszik, de ahogy kijövök, egyből üvölt...
Lehet, hogy valamit rosszul csinálok.
Aki már túl van ezen az adhatna tanácsot!!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ez a gyerek egyre jobban sír.....
Na én leszek az aki feladja az tuti.
Nálunk ez a módszer nem jön be....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tita: elso nap akar 1 orat is tarthat!
Ne add fel!
Csinald azt ha nagyn uvolt ki is veszed megpuszilgat, ujra elbucsuzik...nalunk ez bevalt, de hidd el, Anna hiaba tudott mar valaha siman elalduni, vannak napjaink es foelg a nappali alvasnal egy orat uvolt ahhoz hogy felet aludjon. De en akkor sem altatgatom :oops:

AKata: fogalmam sincs hogy eleg az egy ora, ma annyi sem jott ossze neki.
Persze latszik hogy almos faradt dorxsoli a szemet, sir is mikor 20 perc utan flebred, de nem tudom visszaaltatni, na meg az elalvas is katasztofa ha kisagyban kell aludnia( magamra kotom, babakocsi ok, de az is csak igen rovid ideig tarto alvas)
Eves? Hat mikor hogy, ha azt eheti amit mi akkor hisztimentesen megy, meg a tap is, bebietel keves bohockodassal.
Orulok hogy jol ereztetek magatok!


Minden baba nagyon aranyos a kepeken!

Mi ma nagyot setaltunk, delutan anyos volt itt, ezert nem voltam.
Jol elfaradtunk, most megyek is alukalni.

Jo ejjt mindenkinek!
Vendég
 


Titi
Nekünk 50 perc volt az első alkalom! Én gyakrabban mentem be és ha nagyon brutál módon sírt, kivettem, ringattam ölben, közben suttogtam neki valami baromságot és ha megnyugodott visszaraktam. Persze ő ott folytatta ahol abbahagyta... de kb úgy a 4-5. alkalommal megtört a jég. Kitartás! Agyoncsapunk ha feladod!!! :twisted: :lol: :wink:
Vendég
 


Lindi
Anyagiak vágtak oda leginkább a hangulatomnak!

Csillus
Nagyon köszi a tippet! Az egész napos netbújás után nálam is pont ez a két márka maradt a pakliban! Majd elmegyek és jól beléjük ültetem a gyereket! :lol:
Mindjárt küldök neked privit, van egy kis kínom... :oops: :wink:

Viki, Kike, Csillus, köszi! :wink:

Kike
Holnap megy amit ígértem! :wink:
Vendég
 


Titi
Még az jutott eszembe h nálunk úgy zajlik a lefektetés hogy előtte pár percig az ölemben ringatom, közel hajolok hozzá és suttogok neki mindenféléket. Pl hogy angyalkák fogják vigyázni az álmát és tündérekkel fog táncolni egy virágos réten álmában meg hogy szeretem és hasonlók... :D :wink: Valamiért ettől megnyugszik és így már le tudom tenni. Egyébként esélyem se lenne.
Vendég
 


Jó reggelt!

Emőkének,Tomcsinak nagyon boldog hófordulót!!

Titi:hogy sikerült az éjszaka?

Wera:nagyon várom! :D

Lizy nagyon édes!


Nekem az éjszakai kelésekkel van bajom,egyszer volt tényleg csak hogy egyszer kelt éjszaka,egyébként kétszer általában-tudom ez nem sok,de nekem az egy is az lenne-mármint elég.

Bár az is valami hogy már nem négyszer kel-kopp-kopp

Mai adag érdekesség:
1440 (569 éve történt)
Kolozsváron megszületett Mátyás magyar király (1458-1490).

1932 (77 éve történt)
Budapesten 81 éves korában meghalt Lukács László, aki 1912-13-ban Magyarország miniszterelnöke volt.

1685 (324 éve történt)
Megszületett Georg Friedrich Händel német-angol zeneszerző. Nagy sikerű szerzeményei oratóriumai (Messiás; Izrael Egyiptomban; Salamon), operái (Imeneo; Agrippina; Julius Ceasar) és szvitjei (Vízizene).

1744 (265 éve történt)
Megszületett Mayer Amschel Rotschild bankár, a világhírű Rothschild üzleti dinasztia megalapítója.

1821 (188 éve történt)
Rómában 25 éves korában meghalt John Keats angol romantikus költő, akinek fő művei: "Endymion", "Izabella vagy a bazsalikomcserép", "Hyperion", "A Szent Ágnes-este", "Lamia".

1828 (181 éve történt)
Meghalt Fazekas Mihály író, költő, botanikus, a Lúdas Matyi írója, a debreceni Füvészkert tervezője.

1885 (124 éve történt)
Megszületett Komarnicki Gyula hegymászó, útikalauzíró.

1905 (104 éve történt)
Létrejött a Rotary Club - a világ legelső, szolgáltató klubokat magában foglaló szervezete - az Amerikai Egyesült Államok Illinois államában, a Rotary Club of Chicago megalakulásával.

1938 (71 éve történt)
Prágában megszületett Jiri Menzel Oscar-díjas cseh rendező, színész, a csehszlovák új hullám egyik alkotója (Sörgyári capriccio).

1944 (65 éve történt)
Meghalt Leo Hendrik Baekeland, a Velox fotópapír és a bakelit feltalálója

1965 (44 éve történt)
A kaliforniai Santa Monicában meghalt Stan Laurel amerikai komikus, aki Oliver Hardyval (Stan és Pan) a húszas évek amerikai némafilmjeinek sikeres komikuskettősét alakította.

1991 (18 éve történt)
George H. W. Bush, az Amerikai Egyesült Államok elnöke bejelentette, hogy megkezdődött a szövetségesek szárazföldi offenzívája az iraki haderők ellen.

1997 (12 éve történt)
Skóciában tudósok bejelentették, hogy sikeresen klónoztak kifejlett emlősállatot. Létrehoztak egy bárányt, amelyet "Dolly"-nak neveztek el.

1787 (222 éve történt)
Megszületett Emma Hart Willard amerikai oktató, aki úttörő munkát végzett a nők felsőoktatásában, 1821-ben megalapította a "Troy Female Seminary"-t, amelyből az "Emma Willard School" lett.

1850 (159 éve történt)
Megszületett César Ritz, "a királyok szállodása és a szállodások királya".

1883 (126 éve történt)
Megszületett Victor Fleming a többszörös Oscar-díjas filmrendező, az Óz a csodák csodája és az Elfújta a szél rendezője.

1939 (70 éve történt)
New Yorkban megszületett Peter Fonda színész, forgatókönyvíró (Szelíd motorosok, Menekülés Los Angelesből, Vihar).

1942 (67 éve történt)
Meghalt Stefan Zweig osztrák író, költő. Legnépszerűbb művei regényes életrajzai (A rendőrminiszter; Stuart Mária; Mária Antoinette). A Sakknovella című művéből magyar film készült.

1943 (66 éve történt)
Megszületett Kozák András színész.

1967 (42 éve történt)
Budapesten megszületett Stohl András színész, műsorvezető (Európa Expressz, Meseautó, Csocsó, avagy éljen május 1-je!).

1980 (29 éve történt)
Befejeződött a tizenharmadik Téli Olimpia az amerikai Lake Placid-ben.

1992 (17 éve történt)
Befejeződött a tizenhatodik Téli Olimpia a franciaországi Albertville-ben.

2000 (9 éve történt)
Carlos Santana amerikai rockgitáros, zeneszerző, énekes nyolc Grammy-díjat nyert, ezzel elérte Michael Jackson 1983-as rekordját.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Emcinek és Tomónak Boldogat!

Titi!
Az első alkalom után ne add fel! Elhiszem, h baromi szar, de meghozza majd a gyümölcsét!

Kis frissítő
Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Nálunk HATALMAS hó esett, és még most is esik... :twisted: :shock:
B@zi nagy pelyhekben...

Én már inkább egy kis tavaszi madárcsicsergésre szavaznék... :roll:

Emmáról hozok képet ma, már töltöm az akkut.

A tesómnak ez a hónap sem sikerült...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nagyon el van szegénykém kenődve.

Apával este összezörrentünk, úgyhogy mosolyszünet van. :evil:

Miért van az, hogy Emma az elmúlt héten mindig 7 óra körül ébredt, mert akkor tudtam volna aludni, mert senki sem ment suliba, most meg még alszik.. :roll:

Dodó!
Lizi csodaszép!

Titi!
Én sajnos nem tudok ebben neked segíteni. Hogyan telt az éjszakátok?

Gratulálok a betöltött 22. héthez! Én amikor Emmát vártam, ilyenkor arra gyúrtam, hogy 100 nap alatt legyek. Te is mindjárt eléred! :wink:

Felébredt a hölgyike, hamarosan hozok képeket!
Vendég
 


Wera!
Nekünk Pierre Cardin ülésünk van, nekünk bevált... úgy értem, nincs gond a huzattal, a gyerek belepakolással... :roll:

Hajrá, hogy sikerüljön kiválasztani a legmegfelelőbbet!

A gödörből pedig tessék kijönni!
Vendég
 


Marcsi!
A tesód párjának volt már sperma vizsgálata? Tesódnak is jó lenne egy átjárhatósági vizsgálat. Bocs a belekottyért, de sajnos ezen mi is végigmentünk.

De még csak ez volt az első terminált együttlétes hónapja, szóval ne adja fel!!!!!!!!
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Emcinek és Tomókának boldog hófordulót!

Vége a hétvégének... :cry:

Anya tegnap is megnyomorgattam a vállamat, iszonyat volt. Úgy fáj, hogy senki még csak hozzá se érjen.
Az a sz@r, hogy ha kendőbe veszem Levit, akkor pont oda jön a kendő.

Esik a hó. Nem kicsit, nagyon. Váááá! Tavaszt akarok!

Olyan jót aludtunk! Levi este 8kor már aludt! :shock: (áll-leesős smile) Éééés, reggel negyed 7kor keltünk. Igaz, hogy így háromszor ébredt éjszaka.
Hozzáteszem, hogy tegnap is volt kint. Anyámék elvitték szánkózni. :shock: :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Jóreggelt!

Kike: köszi a nevezetes évszámokat!

Viki: a kenyerek nagyon finomak lettek :)

Werám: reménysugarat kívánok nektek az anyagiakban!
A Pierre Cardin is jó, tesóméknak olyan hordozójuk van, és sokkal praktikusabb, mint a mi hipiszupi Chiccónk! A babakocsijaink is PC-k, én szeretem őket. ÉS nem mellesleg jó áruk van.

Marcsi: tesódat sajnálom!
Apa-ügyet is! Fel a fejjel!

Akata: örülök, h jó volt a koncert! Vrájuk a képeket!

Nati sokszor volt fent éjjel, köhög szegénykém. Nem hiszem, hogy kétóránként megéhezne, de máshogy nem tudom megnyugtatni (és hát azért a fiúknak is kellene aludniuk).

Megyek, mert ma én viszem Otit oviba (Natin még mindig nem jöttek ki a pöttyök, de a hó miatt úgyis letakarom esővédővel, talán nem viszünk be lappangó bacikat...). Tomi lement Győrbe temetéses ügyeket intézni. Kedves OTP nem hajlandó itt Pesten kifizetni Nagyika győri számlájáról a temetést (fiókvezetői hatáskör lenne ennek engedélyezése, de hát épp nem jó fejeket fogott ki). Csak akkor miért az ország legnagyobb bankja, ha még ezen is szőröznek??? :x

Szebb napot nektek!

Kép
Kép
bondi
 
 


Jó reggelt!

Tomónak és Emci babának boldog hófordulót!!! ( tényleg Kimma 100 éve nem volt!)

Marcsi, remélem apával megbeszélitek!

Tita, végül bírtad? Milyen volt az éjszaka?

Werus! Jobb hangulatot!

Itt szakad a hó, én TAVASZT AKAROK MÁR!

Tegnap még este voltunk pizzázni anyukám meghívására, az öcsémnek holnap lesz ugyanis a névnapja! ( Mátyás!)

Töltök képet a délelőttről, sajnos azok nem túl jók, az estéről és az unokatesós buliról is!

Kép
andkata
 
 


Hófordulósokat és egyéb ünnepelteket Isten éltesse, visszamenőleg is!

Kép
Kép
bondi
 
 


Natinak jobbulást!!!

Kép
andkata
 
 


Jó reggelt!
Itt is ömlik a hó! Én is azt hittem, hogy már a tavasz jön! :?

Viki, néha gondolj azokra is, akik nem kávéznak, és dobj egy kakaót is! :lol: (van még valaki rajtam kívül, aki nem iszik kávét?)

Wera, nekünk Welldone márkájú ülésünk van, nekünk nagyon bevált.

Kép
Kép
patr
 
 


Hú mennyit írtatok, mire elkültdtem!

Látom, megszavazzuk a tavaszt!

Emcinek és Tomónak boldog hófordulót!

Natinak jobbulást!

Kép
Kép
patr
 
 


Wera, nekünk ilyen ülésünk van:
http://babaholmiolcson.hu/shop.php?kat=ules
a 103-asból a barna, amelyiken nincs rajta a zacsi.

Kép
Kép
patr
 
 


Kép Misi és Brigi

Kép Alma koncertre várva

Kép Pizzázóban


Kép Unokatesós buli
Kép Kép Kép
Kép

Ráadás
Kép
Kép

Kép
andkata
 
 


Katus!
Egészségetekre a pizzát!
Adélovics hogy aludt?

Pattim!
Kép

Nattancsnak gyógypuszi! Igazán tehetnél már fel képeket a gyerkőcökről!
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?