Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi is kifáradtunk ma, főleg Adél. Unokatesóztunk. Miután hazajöttünk már semmi sem volt jó. De ott jó volt, teljesen lenyűgözték a 7 éves kisfickók és aludt egy jót délután teraszukon a babakocsiban.

Orsi! Nem lehet hogy - nem froclizni akarlak- hogy nagyon feszuült vagy ha ott kell hagyni Emmát és ezt érzi rajtad? (Főleg ha anyósra) Persze már szeparációs szorongás is lehet... Anyukáddal Te elengedett tudsz lenni? Ő mennyit segít? Emma szereti?
Emma olyan cuki a képeken!

Marcsi, a Te Emmácskád is olyan édes szépséges!

Patri a képek szuperek! Holnap várunk Titeket!

Evelin, gratula Eliot evéséshez! Mi lehetett a masszázsnál? Fáradt volt?
Lelkileg jobban?

Márti a szemed?

Katus, gratula Dórinak az idegen helyen való alváshoz! Én nem tudom mi lesz,m mráciusban Adél is fog másutt aludni. Kicsit félek ettől...

Tamara, Anna hogy bírja egész nap egy óra alvással? Étvágy javult valamelyest?

Ami, Nektek jobbulást! Áronci azért nincs nagyon rosszul, ugye?

Jó éjt mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


sziasztok!

faluról jelentkezem :D
bence jó kisfiu volt. kiértem össze vissza puszilgattam. semmi baja :D
nagyon jól elvolt. :D

marcsi!
igen, megkaptam :D csak elfelejtettem irni :D

patr!
nagyon jók a képek.


már mi is 2-es tápot eszünk. sokkal "sűrűbb". megcsinálom neki, és ha áll 1-2 percet, már ül is le a cumisüveg aljára :D
szerintem 6 hó után igenis kell a 2-es táp, ami laktatóbb. ha hizik szépen az előzőtől, akkor is kel szerintem már a nagyobb. teljesen más a tápértéke, és az "összetétele".
szerintem akinek még nem irta fel a dr, az szóljon... persze ez az én véleményem.

ami!
jobbulást nektek!

muffin!
eliot nagyon szépen hizott. már utoléri bencémet :D ő 7860 volt. azóta kicsit biztos hízott... :D
de tény hogy eliot nagyon szépen összeszedte magát sulyban. ügyes fiu!!!

emma nagyon cukorpofa!

jah marcsi!
gartulálok a foghoz!!! már milyen sok van nektek :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


szóval bence nagyon ügyes és jó fiu volt.
apusunk öccsének tapsolt ezerrel :)
meg a dédpapának is nyomott mosolyt, tapsot.
szóval oda meg vissza voltak tőle.
a papájával sétált egy nagyot a faluban. papája nagyon elfáradt :D bence durmizott délután jó nagyot.
aludni is ugy aludt ahogy otthon szokott.
kajával sem volt gond. reggel volt kaki is :D

még jó hogy irtam használati utasítást :D (leirtam egy napját időrendbe, és időpontokkal) állítólag követték az utasításokat :D
ugyhogy azt hiszem nem volt semmi gond, hiába nagyon féltem a helyzettől :D
pancsinál sem volt nagy hiszti (pedig az szokott, ha nem az apja fürdeti).
sokat játszottak, hagyták mászni is (láttam a harisnyáján :D habár azért jobban örültem volna ha tiszta, felmosott lamináltpadlón teszi) de legalább hagyták garázdálkodni és mászkálni :D

egy negatívum volt csak. de ez sem az ő hibájukból. bence estére kicsit tulpörgött és átesett a ló másik oldalára. már annyira fáradt volt, hogy nem tudott elaludni, igy viburcolt kellett neki adni.
de hát ilyen otthon is elő szokott fordulni. ez nem a nagyszülők hibája.

ugyhogy azt hiszem tényleg nagyon jól vették az akadályokat :D

mi is szépen haladtunk a lakásban. a bejárati ajtónál amit kicseréltek, most csináltuk meg a szegést.
csempéztük, ilyen darabokból csináltuk meg. sok apró darabokból csináltuk meg. majd hozok képet. már csak ki kell fugázni.
szerintem jól néz ki. a konyhánál is igy csináltuk meg anno :D

tegnap este végülis ugy volt hogy elmegyünk éjszakai fürdőzni, de sajnos nem jutottunk el.
vacsorázni mentünk helyette. kenyérlángosozni voltunk ismerősök éttermében.

jah és képzeljétek este fél 11-től aludtam reggel 6-ig. ugy hogy ugyan olyan pózban keltem mint ahogy elaludtam :D hát ilyen se volt már lassan 7 hónapja :D
aztán még utána durmiztam 8-ig. nagyon jól esett :D :D
most nagyon fitti vagyok :D :D :D


huh... kicsit sok voltam ... bocsi... de tényleg örülök neki hogy nem volt gond bencével. igy azért máskor már nyugodtabban hagyom anyósomékra is.

anyukám csütörtökön jön felügyelni :D az azért más lesz. saját lakásunkban és én is ott vagyok ha kell már az éjszaka.
torkos csütörtök.

tényleg ki megy torkos csütörtöközni??? :D

Kép

Kép
timi1982
 
 

 
 

Bocsi, hogy úgy eltüntem, de közbe jött egy telefon, utána meg fürdetés, etetés, alvás, meg mi is megvacsiztunk, fürödtünk... de most még jövök pár szóra. :D

vkata: Köszi a részletes infókat! Akkor azért figyelni, vigyázni fogok. (Azt legbelül érzem, hogy nem akarok még kenyérféleségeket meg házi kajákat adni Leának, és ugye az anyai ösztönök nem szoktak csalni :lol: . Pedig alapban nem óvom a széltől is, sőt... :oops: )

Viki: A jó éjszakát tápszerben meg tejpépben van gabona is, ezért jobban telít, táplál, tehát később lesz éhes a kölökzet. :D (Bár őszintén szólva Lea hasonlóképp alszik, ha csak sima tápszert adok neki estére, még most is, hogy nap közben egész keveset eszik. :roll: )

Orsi: Jók a képek, édes Emmusod! És milyen ügyes, már állni szeretne! Nem semmi! (Mostmár tényleg mindenki leköröz minket. :roll: )
Szegény anyóska, kicsit sajnálom... lehet, a természetéből adódik, hogy gátlásos?
A versről akartam írni, hogy nagyon szívhez szóló, de nekem túl szomorú. :(

akata: Szerintem Adéllal sem lesz semmi gond, ha máshol fogtok aludni. Ő olyan ügyes, magabiztos csaj, mint az anyukája! :D (Tudod, ahogyan te is írod, a babák megérzik, ha az anyukájuk feszült, szóval no para emiatt! :wink: )
Örülök, hogy már jól alszol!
Szemem szépen gyógyul, de azért még látszik a heg. Viszont nem fáj, szóval összességében elégedett vagyok. :)

kike: Vercsi rajza tényleg érdekes, véda meg szakavatott szemmel nézi, hallgass rá! :)

véda: Lilukád hogy érzi magát? (Olyan lökött vagyok, nem emlékszem, megköszöntem-e a horoszkópot. :oops: Úgy rémlik, igen, vagy csak meg akartam? Na a lényeg, hogy köszönöm! :lol: ) Örülök a nappali nagy alvásoknak, legyen ez hasonlóképp este is!!! :wink:

Timi: Bence ügyi volt, remélem, ti is tudtatok andalogni apájával. :)
fmarti
 
 


Pati: Neked akartam még írni, hogy Szabi kislánya biztosan nagyon nehezen dolgozza fel, hogy a szülei külön életet élnek, innen a féltékenység. Ő legbelül mindig is arra fog vágyni, hogy együtt és boldogan éljen a "régi" családja. Nem ellenetek irányulnak a rajzai, ebben biztos vagyok (tuti jól érzi magát veletek), egyszerűen minden gyerek legbelső vágya az, hogy a szülei együtt legyenek (és boldogan éljenek, ami ugye nem megvalósítható...). Majd csak később fogja megérteni, hogy sokkal jobb, nyugodtabb élete lehet neki így. (Ezeket magamból kiindulva írom, mivel kiskoromban én is olyan sokáig arról álmodoztam, hogy milyen jó lenne, ha a szüleim újra együtt élnének... de mostmár tudom, hogy mennyire nem lett volna jó).

Tami: Neked is köszi a zabkorpa tanácsot. Remélem, egyszer majdcsak eljutsz kikapcsolódni, ahova szeretnél! Annának üzenem, hogy picit kedveskedjen anyukájának valamivel, ha már az anyukája is folyton azon van, hogy a kedvében járjon. :D

dodo: Nagyon ügyes voltál megint, jó pihenést a hosszú nap után!

Nem tudom, mit felejtettem még el...

Zugolvasó topiktársak, jelentkezzetek be, hogy minden OK veletek!!!

Jó éjt mindenkinek!
fmarti
 
 


Jó reggelt!

Lackó 6kor úgy gondolta, h felkel. Kapott kaját és lett volna esély visszaaltatni, mikor férjuram is megébredt és megkérdezte tőle, h Lacikám, miért nem alszol. Gyerek meghallotta a hangját, felröhögött és naná, h nincs alvás.

Emma nagyon édes! Főleg a csákós képen!!!!!

Timi!

Örülök h Bence jól érezte magát!!!

Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Hű,Viki,mennyi finomság :D
Lehet válogatni :)

Egy kis érdekesség
1990 (19 éve történt)
Az áldozatok napja

1440 (569 éve történt)
Komáromban megszületett V. (Utószülött) László magyar király, aki lefejeztette Hunyadi Lászlót, Nándorfehérvár főkapitányát.

1732 (277 éve történt)
Megszületett George Washington, az Amerikai Egyesült Államok első elnöke.

1810 (199 éve történt)
Zelazowa-Wolában megszületett Frédéric Francois Chopin lengyel zeneszerző és zongoraművész, akinek zongorára komponált műveiben (zongoraversenyek, prelűdök) a lengyel népzene motívumai bukkannak elő.

1512 (497 éve történt)
Sevillában meghalt Amerigo Vespucci híres itáliai hajós és felfedező, aki spanyol és portugál uralkodók szolgálatában számos felfedezőutat tett a dél- és közép-amerikai kontinensre. 1507-ben német térképészek Vespucci keresztneve után nevezték el az Újvilágot "Ameriká"-nak.

1535 (474 éve történt)
Megszületett Bornemissza Péter költő, egyházi és drámaíró, evangélikus prédikátor, aki Balassi Bálint nevelője volt.

1616 (393 éve történt)
Az egyház - mivel veszélyeztetve érezte hatalmát - elutasította a természettudományt. V. Pál pápa felszólította Galileo Galilei olasz matematikust, filozófust és fizikust, ismerje el, hogy tudományos nézetei tévesek.

1788 (221 éve történt)
Megszületett Arthur Schopenhauer német filozófus (A világ mint akarat).

1848 (161 éve történt)
Az itáliai mozgalmak hatására forradalom robbant ki Párizsban.

1900 (109 éve történt)
Megszületett Luis Bunuel spanyol rendező. (Az andalúziai kutya)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó Reggelt!

Marcsi! Emma nagyon cuki pofi!

Pati! Szupik a képek a gyerkőcökről!

Orsi! Emma is nagyon ari!

Timi! Jó , hogy követték a Bence útmutatást és Bence jól érezte magát!

Dodó! Ügyi voltál! Apa szégyelje magát!

Vikim! Ezek a kávék nagyon gusztik jöhetnek sorba!

Ami! Jobbulást Nektek!

Márti! Örülök, hogy jobb már a szemed!
Vendég
 


Kike! Apával mi a helyzet?
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 18:30-kor.
Vendég
 


Kata! Köszi! Dóri is nagyon szép kislány! Kérünk róla képet! :D
Vendég
 


jó reggelt!

nah hát az éjszaka... érdekes volt.
elaltattam bencét. fél11-kor ugydöntött hogy aludt ő már eleget.
aztán elég keservesen sírt a nagyszülőknél. (ma este még az ő szobájukban aludt... volna)
aztán nálam nyugodott csak meg. igy velünk aludt a nagyágyban... elég szűkös volt három embernek :D főleg hogy a törpe kiterülve aludt fél6-ig :shock: :shock: akkor evett. ő aki már 4-kor éhen akar halni :)
aztán visszaaludt, igaz nem egyből. utána negyed 8-kor kelt. azóta randalírozik :D már senki nem alszik tőle :D :D :D mindenkit felébresztett.
nah jó 1 valakit nem :) sógorom még álommanózik. mondjuk mellette ágyuzhatnak is.


viki!
mennyi finomság... meg is hoztad a kedvem, asszem valamelyik nap el kell mennünk apánkkal valami finomságot inni. van egy kedvenc helyünk. ott ilyen csodákat adnak :D

kike!
mi ujság apa téren? rendeződni látszanak a dolgok?
ez mind a mai nap történt??? érdekes egy nap... ugyan idén született-e valaki vagy szület-e valaki és pár évtized mulva ez is ilyen nap lesz???

Kép

Kép
timi1982
 
 


Mától reggelente berakom hogy mi is történt aznap-akit érdekel elolvassa,akit nem,átpörgeti,ok? :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Mikor még nem volt gépünk,mobilon szoktam lekérni,szerintem érdekes,és tanul is az ember :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Miért vagyok ilyen vidám? Levi két ébredéssel ugyan, de 21-f8ig aludt! De rég aludtam ennyit....
Megoldás: késő délután anyummal hármasban voltunk majd' három órát csavarogni.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszti! Levi nagyon ügyi!
Vendég
 


Kriszti!
Levi nagyon ügyi!

Kike!
Te meg erősen sunnyogsz apa ügyben!

Lackó aludt azóta 1 órát, most az apjával pörög. Képzeljétek már üldögél magától is. Nem ül fel stabil háttal, de előre teszi a kezét és úgy támaszt ki. Vicces és édes!

Megyek főzni.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Látom behaltak a Lilypie vonalzók! :roll:




CSAJOK!

Szeretném kikérni a tapasztaltak véleményét erről az autósülésről.

http://babaszafari.hu/shop_artdet.php?s ... nas_315835

Nekem elég jónak tűnik és árban is kiváló, de fogalmam sincs mire kell odafigyelni ezeknél a cuccoknál és félek h mellényúlok, pedig elég hosszú időre fog kelleni.

Előre is nagyon köszi!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Köszönjük a dicséreteket!

Vkata!
Emma üzeni, hogy nagyon szívesen barátkozik! :wink:

Kriszti!
Gratulálok, nagyon jót aludt Levi! Ügyes volt!


Kike!
Nagyon jó! Megszületett Scopenhauer! nem is tudtam. :wink:
ezek szerint kos volt.

AKata!
Amit írtál, azon én is gondolkodtam, lehet benne valami.
majd hétfőn, míg a jegyesoktatásra megyünk, megnézzük anyuval hogy van.



Két hét múlva esküvő...én meg befestettem a hajam, csokoládé-szín...
de sajnos nem írták rá, hogy ÉTCSOKI, így irtó sötét lett...öregedtem avgy 10 évet.

ma megyünk Apa unokatesójához, este jövök, adig sok puszi mindenkinek.

Timi!
Sajnálom a nehéz éjszakáT!
Vendég
 


Jó reggelt!

Mindenkinek madárdalos szép vasárnapot kívánok!

A leányom reggel 7 óta dumál és rötyög felváltva. Meg kell zabálni.

Várjuk Patriékat és megyek velük Alma koncertre!
Az apákok itthon maradnak az aprókkal! :)

Timi, örülök, hogy ki tudtatok kapcsolódni!

Márti, örülök, hogy oké a szemed! Hol operáltak?
Igazad van, nyugodt leszek ha elmegyünk és akkor tuti Adél is fog aludni( Egyébként már alig várom a két napos kikapcsolódást- illetve 2x2 napra megyünk tavasszal!)

Katus, Dóriról nagyon rég volt kép!

Kike, engem is érdekelminden ok-e apával!

Lackó fickót szintén pusziljuk!

Mindenkinek szép napot!

Kép
andkata
 
 


Levi ügyes volt éjjel!

Kép
andkata
 
 


Wera! Szerintem jó ez a gyerekülés! Ahogy a leírást elolvastam elég jó minőség lehet!

Kike! Kérdeztem valamit az előbb!

Orsi! Kérünk képet a hajadról!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 18:31-kor.
Vendég
 


Akata! Jó szórakozást Nektek!
Vendég
 


Levi alszik. Megreggeliztem szépen, összevégtam a húst. Sült oldalas lesz ma olajon sült hagymás krumplival és párolt lilakáposztával.

Nem fogjátok elhinni, megint itt volt a rigó! :lol:
Most már tényleg kirakok neki valamit. Csak nehogy valami galamb jöjjön helyette.

Lassan nekünk is kéne valami gyerekülést nézni. Meg valami extra könnyű babakocsit, amit tényleg egy kézzel lehet csukogatni-nyitogatni.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


jó reggelt csajok!


Kata és Patri jó bulizást!

Kike, szerintem az ötlet tök jó. engem érdekel :D :D

Márti, biztos leírtad már, de dioptria műtéted volt? jobbulást neked!

Wera, mi már gyerekülést használunk, így vannak tapasztalatok.
nekünk concord van, a hátrányai:
-izeg-mozog rajta a huzat, mert ilyen gumis szarral kell rögzíteni és az nem vmi stabil
-a fejtámla állandóan lenyomódik alacsonyabb állásba ahogy rátehénkedünk amikor beletesszük a gyereket
-fehér-eper színű, k. kényes...
nagyon magas az egész, nekünk meg kicsi a hely az első ülés mögött, úgyhogy kész kabaré bepréselni a kölyköt úgy, hogy ne tegyél benne nagyobb kárt (pl. fejjel levenni a plafont)
-logikusan a kifelé útja is izgis, az már a cibálás kategória...

azért nem csak szar, mert iszonyúan stabil, nagyon biztonságos és két darabból áll, így kiveheted csak az ülést is (mert egyébként rohadt nehéz az egész). egyetlen mozdulattal dönthető az ülés fekvőbe és a bekötés is egyszerű.
megnézegettem ilyen fényben amit kinéztél, ugye technikai dolgok csak élőben láthatóak, de ránézésre a színe, meg az a karfa aggályos, azt nem hiszem, hogy egyenlőre használni tudja, viszont nektek jó nehézzé teszi a ki-be pakolgatást...
szal szerintem nézegessétek meg élőben mielőtt kiadsz érte egy vagyont...
Vendég
 


Amint látom Mindenki a családdal van elfoglalva!

Hoztam Nektek két videót meg egy képet!

Jövöhéten nem leszek mert Apa itthon lesz!

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/s ... 78Hyy8HaOg Mászok

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/s ... mbaT3C78Zk Mászok 1

Kép Anya add ide a fényképezőt!
Vendég
 


Rendben,akkor még néhány a mai napra,amiket lehagytam,de miel érdekel titeket,íme:
1915 (94 éve történt)
Korlátlan tengeralattjáró-háborút hirdetett Németország.

1944 (65 éve történt)
Megszületett Jonathan Demme Oscar-díjas amerikai filmrendező (Valami vadság, A bárányok hallgatnak, Philadelphia - Az érinthetetlen).

1945 (64 éve történt)
Meghalt Schenk Jakab zoológus, ornitológus. 1908-ban ő vezette be a költöző madarak gyűrűzését.

1976 (33 éve történt)
Az angliai Northamptonban meghalt Polányi Mihány kémikus, orvos, filozófus, thermodinamikai kutató.

1671 (338 éve történt)
Meghalt Adam Olearius német prózaíró és orientalista, a modern útleírás műfajának megteremtője.

1797 (212 éve történt)
Meghalt Karl Friedrich Hieronimus, azaz Münchhausen báró, katona, akinek neve ma az abszurd, hihetetlen történeteket juttatja eszünkbe.

1819 (190 éve történt)
Átengedte Spanyolország Florida egy részét az Egyesült Államoknak, 1821-ben a fennmaradt részeket eladta neki 5 millió dollárért.

1867 (142 éve történt)
George Mortimer Pullman, a vasúti hálókocsi feltalálója megalapította a Pullman-céget.

1875 (134 éve történt)
Meghalt Jean-Baptiste-Camille Corot francia festő (A chartres-i székesegyház, Öltözőasztalka, Arles-i lány).

1907 (102 éve történt)
Először használtak a taxiórát Londonban.

1926 (83 éve történt)
Londonban megszületett Kenneth Williams színész (Folytassa nővér!, Folytassa cowboy!, Folytassa doktor!).

1959 (50 éve történt)
Yakima-ban (Washington, USA) megszületett Kyle MacLachlan Színész (Dűne, Kék bársony, Twin Peaks, The Flintstones - A Flintstone család, Szex és New York).

1975 (34 éve történt)
Megszületett Drew (Blythe) Barrymore amerikai színésznő (E.T., a földönkivüli, Charlie angyalai).

1998 (11 éve történt)
Befejeződött a tizennyolcadik Téli Olimpia Japánban, Naganoban.

1966 (43 éve történt)
Az indiai kormány a 16 állam közül hetet éhínség sújtotta övezetnek nyilvánított.


Ígérem Apáról is írok majd ha elment dolgozni!


:wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szabi enni valóan édes,és ügyes! :D

Megyek adok enni kis sáskáknak! :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


! 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 18:31-kor.
Vendég
 


Vkata! Dóriról mikor kapunk képet, hogy Szabi is zsonghasson?

Igen mászik és most az a legújabb szórakozása, hogy húzza vonja a mérleget! Szerintem az alattunk lakó tépi a haját! :lol:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 18:32-kor.
Vendég
 


Egyem a kis cuki Dórit! Nagyon ügyesen áll!
Vendég
 


Sziasztok!


Viki: Micsoda képek, nagyon tutkó! Mi finomat ebédeltek?

kike: Köszi az érdekességeket!

babuli: Szabi zabálnivalóan édes! Nagyon ügyesen mászik! Rigótokat üdvözlöm! :D

Kriszti: Levidnek Isten tarsa meg jó szokását! :D

wera: Én is csak azt tudom ajánani, amit Kata, az ADAC elég megbízható teszteket csinál.

Orsi: A hajfestékekkel én házilag egyszer kísérleteztem, akkor megfogadtam, hogy többet soha. :D Nekem is nagyon sötét lett akkor a hajam (plusz foltos is :oops: ). Ha csak 5 perccel marad tovább a hajadon, már nagyon sötét tud lenni. :? Remélem, valahogy sikerül elérned a kívánt színt... Vagy ha már nem foglalkozol a festéssel, szerintem próláld meg hajdíszekkel feldobni a hajadat, és egyből fiatalosabban fog hatni! :) (Mondjuk gondolom, egyébként is raktál volna bele valamit. Vagy fodrász csinálja a frizurádat?) Nagyon izgulsz már, mi lesz a nagy eseményen? Hányan lesztek?

Akata: Érezzétek jól magatokat Patiékkal!

Bogolya: Jégárpát műtöttek ki a bal szemem felső szemhéjáról. Hamarosan megyek a másik szememet is műtetni, biztosan az is izgalmas lesz.
A concordokról én elég sok jót hallottam, ami a biztonságosságukat illeti.

vkata: De jó, hogy nálatok is szabin lesz apjuk!
Dórika???!!! :shock: :shock: :shock: Nem semmi, ez a csaj egyik pillanatról a másikra olyan ügyesen mozog, hogy leesett az állam!!! És édes kis macis abban a rugiban! :D
fmarti
 
 


Márti! Krisztiéknek van rigójuk!
Vendég
 


babuli: Igazad van. :oops: Kicsit mellépötyögtem... :lol:
fmarti
 
 


Sziasztok!
Jó "reggelt" mindenkinek! :)
Úgy látszik itt nekem csak a "panaszkodást" kell leírnom, é másnap minden jó! :lol:
Már 9-kor bedőltem az ágyba, és el is aludtam. Éjfélkor kelt először Lizy, megetettem. Aztán 3-kor, de akkor már a nagyágyban volt, majd fél 6-kor. És 7-kor végleg kelt. DE....apa ébredt hozzá!!! És elszorakoztatta...igaz ott a nagyágyban, de így is jót phentem. Majd Lizy úgy lefáradt, hogy fél 10-kor kidőlt, így aludtunk fél 12-ig! :oops: :lol: 8) Olyan jól esett! És ágyba kaptam a kávémat, és apácska főzi a gombócos káposztát. Szóval eddig én csak Lizynek adtam gyümit, és ennyi. :)

kriszta!
Jó, hogy neked is pihentető estéd volt.

orsi!
Nekem egyszer egy fodrász mondta, hogy sötétbarnával kell "természetes feketét" festeni, és ha sima barnát akar valaki akkor középbarnával kell.

d.dodó
 
 


Dodó! Örülök, hogy jót aludtál és, hogy Apa jó fiú!

Márti! Semmi gond! :D

Most elköszönök mert megyünk sétálni! Ha tudok jönni a jövőhéten akkor jövök de nem ígérem!

Vigyázzon Mindenki Magára és a babákra!
Puszi
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 18:33-kor.
Vendég
 


dodo: Akkor kellemesen telik a napod! :D Nálunk is apa reggel szépen elmosogatott, csak lestem, mert ez nem szokása. Segít a házimunkában, mindig ő tereget pl, ha itthon van, de a mosogatás alól eddig kihúzta magát. Meg is dícsértem, és megköszöntem neki a kedvességét. :)

babuli: Kellemes sétát!

Kata: A távirányító nálunk is nagy kedvenc, meg a mobilok. :) Nagyon oda kell figyelni, nehogy elérhető közelségben legyen bármilyik is, mert ahogy megragadja, kapásból nyálas lesz az egész kütyü. :lol:

Megyek ebédeltetni... Kellemes délutánt!
fmarti
 
 


Sziasztok!

Babu! Szabi nagyon ügyes! Olyan édesek ahogy másznak!

Dórika is nagyon ügyin áll! Nekünk is vannak ilyen rugijaink, én nagyon szeretem! Bár most már kell rá zokni! :lol:

Emmák nagyon édik!

Orsi! Ti már 4-es pelust használtok? Én még 3-ast! Lehet váltanom kéne nekem is!

Patr! Nagyon édik a gyerekek. Én is úgy mennék szánkózni, na de majd ha kicsit nagyobbak lesznek!

Tegnap délelőtt piacoztunk, ebédre meg Julianna napra mentünk, későn jöttünk haza.

Ma adtam Jázminnak a húslevesből krumpli, répa, karalábé, máj turmixot. Kis húslevessel. És megette! Ez nálunk nagy szám! Egyrészt mert saját készítésű, másrészt mert nincs benne gyümi. Mondjuk szerintem a karalábé édes íze miatt ette meg.


Már mi is autósülésben visszük Jázmint is. De ne kérdezzétek milyen ülésünk van, mert nem tudom, örököltük. Az biztos, hogy világos huzatút ne vegyetek. Meg persze fő a biztonság.

A bálázó állítólag hétfőn érkezik. De én már nem hiszek nekik! Kíváncsi vagyok!

Jázmin is mindenhol feláll már és dől, mint a padajtó! MA már kb 3x sírt emiatt!

Én is Jó éjszakát tápszert adok, de semmi különbség az alvásában. Egyszer tuti felkel szopizni!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok lányok!


Csak beugrottam, hogy megköszönjem a hófordulós köszöntéseket pici lánykám nevében és Annának utólag boldog hófordulót kívánjak!!!

Most sajna nemigen tudtam olvasni, majd jövök valamikor.

Szép vasárnap délutánt, jó étvágyat a vasárnapi húsleveshez és rántott husihoz! (már ahol ez a kaja)


Kicsi 2fogas lánykám

Kép
teó
 
 


Annyira siettem (vendégek jönnek), hogy gyorsan eljárt a kezem

Szóval:
Kicsi 2fogas lánykám
Kép Kép Kép

Kép
teó
 
 


Dodó!
Biztos vagyok benne h a férjed olvassa a babanetet.

Katus!

Nagyon édesek a Dóri képek.

Babu!
Azért füstjelet adjál majd magatokról jövő héten is!!!!!
20150601134430
 
 


Tami nagyon édes kis fogas!

Szilvi!
Drukkolok h odaérjen a bálázó!!!!
20150601134430
 
 


Köszi Viki!

Teó! Nagyon édi Tami!

Kép
szly27
 
 


szly!
Kíváncsi leszek megkapjátok e a bálázót!

viki!
Neked akartam írni, hogy nagyon jól néztek ki reggel azok a kávék!

teó!
Tami nagyon édes!

d.dodó
 
 


Hú, olyan finom kávét ittam....vettem szójatejszínt (egész olyan mint az eredeti), és még csurgattam rá egy kis banán ízű csokiöntetet (tényleg keveset, mert az tuti nem egyes kódos).

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a jókívánságokat, jót buliztunk! Még én is élveztem! Kata csinált fényképeket is, én itthon hagytam a gépet sajnos.

Kata, köszi a lehetőséget, és a gyümölcssalátát! :)
Zsolti elaludt már a ház előtt, és még mindig alszik!

Szilvi, neked nagyon drukkolok, hogy megkapjátok a bálázót!!! (drukkolós, köröm rágós szmájli)

Kép
Kép
patr
 
 


Még nem tökéletes, de már gyakorolgat

Kép

Patti!
Örülök h jól szórakoztatok. Várjuk a képeket.

Dodó!
Miért pont szójatejszínt?
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?