Új privát üzeneted érkezett!

Kike!
Küldtem még 1X :wink:
Azt hiszem előbb a nullát lehagytam :roll: :oops: Most már nem!

Evelin! Marcsi!
Azt hiszem Kikével egyszerre küldtem nektek is! Ti sem kaptátok meg?

Zsu!
Puszi Ágicának! Igazi rokonlélek! :D
Vendég
 


véda: Köszönöm a horoszkópot!!!

Ildi: Ne ess kétségbe, 10 dkg nem egyenlő a világvégével. Nem vagyok nagy szakértője a dolgoknak, de szerintem ha a doktorral beszélsz, tuti ad valamilyen ötletet, ami konkrétan nálatok beválhat. Sinlac-ot próbáltad? Azt szokták még itt a többiek alkalmazni időnként.

Máris mennem kell, kellemes 7végét mindenkinek!
fmarti
 
 


Én is elköszönök!
Nézem a Vacsoracsatát! A Csepregi Éva előétele nagyon bejött nekem! Meg is fogom csinálni majd!

Szép álmokat, drágák!
Az összes babát puszilja meg az anyukája helyettem!
Vendég
 

 
 

Véda:köszi szépen,ideért! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Dórim!
Csak nem a diós padlizsánra vágysz?

Voltunk délután nagy beávásolni. A fiatalember aludt az Isntersparban 20 percet. Ennek megfelelően brutál módom elfáradt estére. 7kor fürdettünk és már alszik is. Remélem azért reggel nem fog korán kuvikkolni.

Megyek visszaolvasok. ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Véda!
Puszi kicsi Liludnak.
Olyan jóka horoszkópjaid, ugye az én privimet is megkaptad? Még a 2. nagy horoszkóphullám idején küldtem el Emma adatait! :)

Tamara!
Merre bujkálsz?


Itt van anyósom és azóta feje tetején áll minden!segíteni nem szokott.
a gyerekvigyázásról meg annyit, hogy míg az órámat tartottam, akkor is sírt (bár akkor Apa is ott volt vele), aztán meg a fürdés előtti meztelenkedéskor is otthagytam neki, akkor meg piros fejjel üvöltött Emma.
én nem tudom mit csinál, hogy ennyire nem bír vele.
pelenkázni nem tud egyáltalán, etetni sem, semmit...
na, mindegy, nem füstölgök, nem olyan nagy baj, csak kicsit zavar néha.
kedves, kedves, de néha engem zavar ez a szerencsétlenkedés.tudom, hogy nem szép dolog, haragszom is magamra, de zavar, na.

bocsi :oops:

jó éjt
Vendég
 


Vik!
Emma is már alszik.

Ennek a két jómadárnak teljesen azonos a bioritmusa.

Nem mintha célozgatni akarnék, de jól kijönnének :wink:
Ráadásul nekem lenne a legszupibb nászasszonyom.

egész nap dumálnánk, meg döntenénk az omniát magunkba :wink:
Vendég
 


AKatus!
Én a Fogamzás részbe írtam az inszemes topikba, aztán + teszt után továbbtanultam itt :lol: :lol: :lol: :lol:

[quote]K írta:épzeljétek, apája simán elaltatta délelőtt Adélovicsot!


Ügyi!!!!!

Dórikám!
Sajnálom h Lillancs ennyire zizi volt!

Patti!
Köfi!

Márti!
[quote]M írta:íg nem volt gyerekem, álmomban sem hittem volna, hogy valaha kulcsokat fogok mosogatni...


Lea nagyon szép!

Zsuzska!
Ágid nagyon jó fej!

Orsi!
Szuszááááááááááá! Relax!!!!!!!!!!!!!!!! Tanítsd meg pelusozni! Mutass meg neki mindent, h te hogy szoktál, tanítsd be a mamát! Székely emberek is tudnak gyereket ellátni! ;)

Ildi!
10 dkg azért 1 hónap alatt nem rossz! Az én fiam 5t hízott, pedig tápos csirke és a főzelékeket is zabálja.
Nyugi!
Legyél lazább, úgy érzem h túl aggódsz mindent!!!!

Kérdés
Vettem fagyasztott meggyet. Mibe tehetem? Milyen kajába? Keverjem vmivel?
20150601134430
 
 


Orsikám!
[quote]N írta:em mintha célozgatni akarnék, de jól kijönnének Wink
Ráadásul nekem lenne a legszupibb nászasszonyom.

egész nap dumálnánk, meg döntenénk az omniát magunkba Wink


Sztem is ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Elköszönök én is!

Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát kívánok!

Remélem Tomóka már aludni fog az éjjel!

A 7végén nem nagyon tudok jönni. Zoli holnap nem megy dolgozni, szerintem besétálunk a városba, meg takarítás, főzés.
Vasárnap anyuékhoz megyünk. együtt tartjuk a Zsuzsanna napot, meg a keresztelőt is megbeszéljük.

Jövőhéten próbálok jönni. (Ha tudok addig is)

Kép
zsuzska72
 
 


Én jobbra el, holnap apa kimenős, leszek egész nap. Gyertek szórakoztatni!

Szép álmokat és rózsás csókokat!
20150601134430
 
 


Katák, vagy aki tud!

Segítsetek!

Emma ma eddig evett 420 ml folyadékot, + almát+rizzsel 60-at.

Vacsira remélem, elfogy még 150ml tápi.
Nem kevés ez nagyon?
Kaki 4* volt, folyós, bűzös. pisi meg csak reggel, kevés.

aggódom.
a kiszáradásnak mik a tünetei, mire figyeljek????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Viki! Fagyasztott meggyből is jó a gyümölcsleves. De talán mégjobb, ha mártást csinálsz belőle.

Én azt hiszem most szúrtam el az éjszakámat.
Levi fél hat óta alszik. :shock: :oops:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Marcsi! Sajnos segíteni nem tudok, de remélem Emma minnél hamarabb meggyógyul!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Marcsi!

Szerintem annyira nem kevés, hoyg kiszáradjon!

Fekve kell nézni a kutacsot, hogy nem nagyon beesett-e, a hasán a bőrt, ha nem fénylik a szeme vagy nagyon aluszékony, az is jele lehet.
Illetve ike írta a múltkor, hogy neki az ügyeletes azt mondta, hogy a nyelvét is nézni kell, ha nedves, vizes, akkor oké, ha kicsit olyan ragacsos-féle, az nem jó.
Esetleg éjjel egy álometetés?

ne haragudj, katáink biztos többet tudnak, én ezeket figyelem.

és jobbulást!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Mi elmentünk még egy esti sétára, így Lizy aludt egy órát. De meg kell mondja, napközben jobb volt sétálni a hulló hóesésben. Szomszédnak (magyarok) van ilyen kinti hőmérője. Mikor hazajöttünk, kíváncsiságból megnézte, és -7 fok! :shock:

marcsi!
Szerintem a "betegségéhez képest" nem kevés. Eleve az almának is van nedvességtartalma amit evett, azt is bele kell számolni. Orsi jól mondta, hogy kb mikre kell figyelni. És ha a vacsit elfogadta is, én is kelteném éjjel legalább egyszer, legalább teáztatni, ha nem is tápi...vagy amit jobban elfogad!

Zsuzsa!
Ági nagyon kedves volt, hogy figyelt Tomóra, hogy te pihenhessél még!

d.dodó
 
 


Köszönöm lányok!

nos, vacsira csak jóindulattal 90ml-t evett. elaludt, próbáltam még álmában etetni, de visított, mint egy kismalac...úgyhogy inkább letettem. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Emmának nincs már kutacsa... :P
A bőre nem tűnik furának, a nyelve sem lehet kiszáradva, mert köpköd, mint egy teve... :roll:


Elkeseredtem...................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Marcsi!
Figyelj ha sápadt az arca, lelassul a mozgása. Ha aluszékony, szemei beesettek, vagy mélyen ülő tekintet, ez mind a kiszáradás jele!! De az ammóniaszagú lehelet is nagyon feltűnő ilyenkor!!
Sztem ha sokat hány és kakil, na meg persze lázas is, akkor kis mennyiségekben, de folyamatosan itasd!! De ha a fenti tünetek valamelyikét vagy kombinációit észleled, akkor irány az ügyelet. Vagy hívd ki a dokit!!

Kitartás!! Hatalmas gyógypuszi Emma kócos fejére!!

sz.andi
 
 


Andika!

Nem lázas, nem hányt.
Semmi külső tünet, leszámítva a sok sírást... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Talán nyugodt lehetek... most békésen alszik.

folyadékot csak a tápszert hajlandó elfogadni. Semmi tea.

Ma 4 félét főztem neki, köztük a kedvencét is, de nem. A végén már cukroztam is ,de akkor sem. A vizet sem volt hajlandó meginni.
Vendég
 


Marcsika, fél liter mellett nem nagyon száradhat ki, hacsak nem kakilt irtó sokat! Tuti hogy csak reggel volt pisije? Éjjel ébreszd még fel, legalább inni! Ha kevés tea az is számít! Sok jót nem mondhatok, Adélnak is nagyon bűs volt a kakija és sajnos pár napig irtó étvágytalan volt!
Ha nagyon nem tetszik viszont, akkor inkább hívj orvost! Kitartás Drága!

Ildi, nyugi, könyörgöm ne görcsölj már ennyire a kaján, nem fog éhenhalni! Nyugi, biztos hogy érzi a feszültséget! Nem tudja valaki más etetni??? Csak egyszer- kétszer! ( Különben gastroenterologusnál jártatok?)

Vikim, én a megygyet leginkább banánnal szoktam összeturmixolni a kisasszonynak. Oda van érte.

Adél ma maxot aludt: délelőtt másfél, délután 2.5 órát. Este voltunk a Tesco-ban, jól bírta a kisasszony :)
És már egy órája alszik :)

Kép
andkata
 
 


Akkor adj neki éjjel is tápot, Marcsi!
Jobbulást!

Kép
andkata
 
 


Köszönöm lányok!

Kata!
4-szer kakilt, ebből 2 szer csak puki volt inkább...

Elnézést mindenkitől, hogy ezeket részletezem, de aggódom a kicsi kincsemért...

Jó éjt!
Vendég
 


Marcsi sok gyógypuszi Emmácskának!

Kép
linda24
 
 


Marcsika!

Ha "csak" ennyi, akkor tuti nem fog kiszáradni!! Ha éjjel megébred, adjál neki tápszert!
De sztem többször kínálgasd, ha nem kell neki, ne erőltesd, inkább kínáld újra később!
Átvészeli hamar!
Nyugi!! Kitartás! Pihenj azért Te is amennyit csak tudsz, legyen energid holnapra!!

No mindenkinek szép éjszakát!!

Ja, egyébként csütörtökön mi is voltunk a dokinál, kicsit pirosabb a torka, ezért amoxicillint írt fel a dokinéni, de egyébként mindent jól csináltunk! :wink:

Na jó éjszakát!!

sz.andi
 
 


Ja, azt még nem is meséltem, hogy hívtak ma az önkormányzattól, hogy megítéltek nekünk erre az évre 4 x 20.000 Ft-ot a fejlesztésekre. :)

Most megyek én is aludni. (férjem már megint itt horkol mellettem... minden este ez van, már úgy unom. Letesszük a gyereket, megírom a blogot és mire kész vagyok, addigra itt horkol a kanapén. Semmit de semmit nem foglalkozik velem. Tuti emiatt is türelmetlenebb vagyok de hiába mondom neki, úgysem változik semmi... Csak kicsit szar érzés úgy élni, mintha 60 évesek lennénk...

KépKép
muffin
 
 


Evelyn! Én amikor kibuktam, (sztem mindenki emlékszik rá :oops: :oops: ) akkor ugyan ez volt a helyzet, plusz ehhez jöttek még mások is! Apa szart a fejemre. Nem tudok okosat mondani, mert igaz, hogy jobb most de fogalmam sincs mi miatt!
Teljesen megértelek és egyet értek Veled! Ezért írtam Kikének is, hogy én tudom milyen rossz az, ha nem foglalkozik velem a párom. Ez egy idő után nagyon fárasztó dolog és az elhidegüléshez a vitákhoz vezet!!
Na nem okoskodom tovább, nagyon remélem, hgy megjön a férjed jobbik esze!
Aludj jól!!

A fejlesztéshez a lé viszont nagyon jól jött, tökre örülök neki!!! Kis jó dolog a sok rossz mögül!!

Na jóccakát csajok!!

sz.andi
 
 


Jó Reggelt!

Szly! A gyerkőcök nagyon édesek!

Márti! Lea nagyon ari és egyáltalán nem fiús!

Véda! Sajknálom, a Lilu kiborulást! Puszi Neki!

Muffin! Nem semmi az orvos! A támogatás nagyon jó hír!

Marcsika! Emmusnak jobbulást!

Akata! Én is csak keresgéltem a neten babás dolgokat és aztán itt kötöttem ki! :D

Ildi! Szerintem a 10dkg hízás jó! Amíg hízik addig nincs baj!

Katák! Kérdés!SOS!!!!
Meglett a vér és vizelet eredménye!
Eltérés 3 helyen van !
Ezek mit jelentenek?

RBC vvt szám 5,18 Tartomány: 3,2-4,8
monocyta 4,8 Tartomány: 7-15
eosinofil 1,9 Tartomány: 3-8

A választ előre is köszönöm!
Vendég
 


Képek!
Kép Na mi van?
Kép Pozólok
Kép Figyelek
Kép A kekszet szeretem!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kriszti!

Hülye aggyal nem írtam, h Lacusnak csinálnék belőle kaját.

AKatus!
Köszi! Ki is próbálom én is meggy-banán kombót.

Annának és Taminak Boldog Hófordulót!


Mancsikám!
Sok boldog születésnapot!
Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt!
Jaj, de édes Szabi! :D

Viki, jöttem, hogy szórakoztassalak! Na, jó ez a hét vicce, szerintem nekem ma nem sok időm lesz, azért majd minden megteszek a cél érdekében!

Babu sajnos a véreredményhez nem tudok hozzászólni! De nm tűnik túl nagy eltérésnek!

Kép
Kép
patr
 
 


Szabikám Kép
20150601134430
 
 


Annának, és Taminak boldog hófordulót!

Kép
Kép
patr
 
 


Jó reggelt!

Szabi tündéri!

Annának,Taminak nagyon boldog hófordulót!
Mancsi:Nagyon boldog születésnapot!


Domi este fél nyolctól,aludt fél ötig,akkor szopi,és még aludtunk fél hétig!Még ilyen sem volt! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kike 2009.02.21 08:35-kor.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Pattikám!
Arany Tündér Pofa vagy!!!!

Az uram partnertalálkozónak álcázott disznóölésen van :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Annának és Taminak Boldog Hófordulót!

Mancsi! Boldog Születésnapot!

Pati! Szerintem sem olyan rosszak csak nem tudom, hogy mit jelentenek. Mitől lehet az eltérés! Zsuzska és Zsolti mit csinál?

Viki! Lacus alszik még?
Vendég
 


Viki, még elpirulok! :oops: Na ugye!
Szerencsére Szabolcs csak kosarazni szokott menni, meg néha céges vacsira, továbbképzésre, de ha teheti nem alszik ott.

Kép
Kép
patr
 
 


Jobb reggelt!

Muffin! Szuper, hogy kaptatok támogatást! Eliotnak nagy pusszancs!

Babuli! Látom ti is korán keltetek. Szabi annyira szép! Pisilni fognak utánna a csajok!

Mi majdnem hatkor keltünk fel. Éjszaka csak egyszer ébredt, fél 3kor. Na de majdnem éjfél volt, mikor le tudtam tenni aludni.
Na de nem panaszkodhatok, nem lett volna ez, ha a hülye anyja nem hagyja elaludni fél hatkor. De szerintem fel sem kelt volna már, csak apa követelte, hogy vágjam le a haját. Nem tudom miért nem tudott volna várni még egy napot, ma csak kettőig dolgozik, tegnap fél kilenckor álltam neki a búrájának, hát naná, hogy Levi felébredt. Aztán csak nyűglődés volt éjfélig.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Viki! Apának jó kis progija van és így legalább tudsz jönni sokat hozzánk! :D :D :D

Kike! Domi nagyon ügyi alvó!
Vendég
 


Mancsi, boldog szülinapot!!!

Kép
Kép
patr
 
 


Jó reggelt!

Én is élek...

Viki, épp kávézom, eszembe jutottál :wink:

Patri, miért nem lesz sok időd?

Babuli, az eredmények nekem is zöld :roll: de micsoda kékszemű angyalod van!

az én gyerekem tátott szájjal nézi a hupikék törpikéket :shock:
Vendég
 


Kriszti! Szabi 5-kor eszik és Én már csak ritkán tudok visszaludni ilyenkor! Amúgy Szabi háromnegyed 7-kor kelt!
Vendég
 


Babu, nálunk már mindenki ébren, zajlik az élet.
Itt vannak most hétvégén Szabolcs gyerekei is, úgyhogy vagyunk megint egy páran!
Zsolti ilyenkor jól elvan, mert nézi a nagyokat, most ül Zsu ölében és nézi a másik kettőt!
Ezért tudok én most itt ülni :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Bogolya! Köszi! Szabinak a Törpi zenék a kedvencei!
Vendég
 


Pati! Zsolti nagyon rendi, hogy hagyja Anyát csacsogni! Puszi Neki érte! :D
Vendég
 


Andi! Egy kicsit feljebb már megmagyaráztam, hogy miért nem lesz sok időm! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Taminak és Annának Bolodog hófordulót!

Képzeljétek, tegnap beugrottunk a DM-be is, és vettem egy késztápot. Nestlé, 2x 250ml-es kis dobozka(mint a tartóstejé). Volt natúr, kekszes és gyümölcsös is. Az utóbbit vettem. Hát valami nagyon finom! És az én rosszul evő fiacskám úgy ette, öröm volt nézni.
El is fogyott este mindkettő, pedig van, hogy egész nap csak ennyit eszik.
Szóval ajánlom mindenkinek. Igaz, 400valamennyit kóstál.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Mancsinak szülinapja van?
Istenke éltessenKép

Akartam már kérdezni, hogy ti honnan vagytok mindig naprakészek, hogy kinek milyen ünnepe van?
Vendég
 


Babum!
Lacus fél 7kor kelt, bár este elég korán beájult.

Patti!
Férjuram nem nagyon jár el sehova, mx. 1 egy másik apatárssal sörözni 1,5 havonta. Akihez most mentek partnertalálkozni régi beszállítójuk, májusban majálist is szoktak tartani, odajárunk már évek óta.
20150601134430
 
 


Viki! Azért kérdeztem mert olvastam, hogy hamar kidölt este! Jó sokat aludt! :D
Vendég
 


ja, egyszerre írtunk...

Kriszti, nem tudom mennyi az igazság benne, Katák majd megmondják, de nekem azt mondta a védőnő, hogy ne adjak csak úgy másik tápot Borónak, mert rosszul is reagálhat rá (hasfájás, székletproblémák stb.) anyósom hozott nekünk ajándékba mást mint amit eszünk, de engem ezzel jól megijesztett ez a dolog, nem is merem neki adni...
pedig rögtön az volt az első gondolatom, hogy ez milyent tuti, ha megyünk ide-oda.
de akkor fel is dobom: mit gondoltok, csajok? tapasztalatok?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?