Új privát üzeneted érkezett!

[quote="desviki"]
írta:
desvikiÉn szopi alatt is Omniát nyomtam, hadd szokja a gyerek :lol: :lol: :lol: :lol:

Áháá! Most már értem miért vigyorog folyton Lackó! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára terek.krisztina 2009.02.20 11:50-kor.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kata, örülök, ha így látod. :) Mi is ezen beszélgettünk Petivel valamelyik nap amikor nézegettük a képeket... Pedig én azt olvastam, hogy korral egyre hangsúlyosabb lesz... :)
köszi csajok a sok csomót. :) :) :)
Tita, nagyon jófej vagy hogy ezt írtad! :)
Márti, én meg tökre csodállak, hogy mindig ennyit írsz mindenkinek!!! :)
Véda, remélem apusod jól van. :)
AKata??? Ésatöbbiek? :)

KépKép
muffin
 
 


Nelli!
Én terhesen és most szaoptatáskor is iszom kettőt egy nap. koffeinest. Én úgy olvastam, hogy csak nagyon kis százaléka kerül át a tejbe, de Katák ezt jobabn tudják.
szóval én már akórházban is kávéztam és nagyon jól aludt. mostanában meg sztem nem a kv miatt nem akar nappal aludni.
Mondd meg az uradnak...
(nem vagyok egy feminista, de azért...ne hagyd magad :P )

Tami!

Jaj, de kár!
Ha esetleg mégis változik a helyzet, jelentkezz.
Hozzánk ma jön anyós, sztem vasárnapig itt tanáyzik, mondtam,akkor megyek. Ugyan ő nem tud vele bánni, de majd apa!

Most már szaladok is.
Tita!
Úgy látom jobb kedvű vayg!
ennek örülök.
Alváslabor mikor lesz?
Vendég
 

 
 

kubu!
Tuti ugy csinálnám meg, hogy be a tepsibe, alá víz, pici vörösvös, megtűzdelném fokhagymával, köré krumplikarikák, almaszeletek, persze besózni, borsozni a húst. Még köré egy két egészbors is, babérlevél. esetleg kockázott bacon szalonna...fólia alatt puhítanám a húst, majd ha puha, megpirítanám fólia nélkül.

d.dodó
 
 


Na, ilyen laptetőt! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


ja, és a vizet, kicsi vörösbort, ha elpárolódik, mindig pótolni....végén krumplit, borst, babért kiszedni belőle, almát benne hagyni, és összeturmixolni a sütőlét....és ezt mártásként tálalni hozzá...esetleg kicsit (ha az alma nem sűrítette be eléggé), picit behabarni.

d.dodó
 
 


Dodó, Viki nagyonszépen köszönöm a tippeket!

Én is e két változat között vaciláltam... Dodó te már készítettél ehhez hasonlóan husit, csak attól félek h belül nem sül át, nem lesz puha...
Vendég
 


Kubu, és ha készen vagy, küldheted a kóstolót! :D

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


MOst beszéltem a doki asszisztensével. Megnézi az idegsebész a gyerekemet vagy júniusban az idegsebészeten, vagy ha hamarabb szeretném, akkor március 20-án a magánrendelésén. HARMINCEZER FORINT HÚSZ PERC!!!!!!!!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Viszont most megtudtam, hogy van egy másik doki is debrecenben, aki ettől tanult, akkor inkább lemegyek oda... Ennyi pénzből párszor kijön az utiköltség, főleg, hogy 90%-os támogatásunk van.

KépKép
muffin
 
 


Márti a desszertem a Te híres sült túrógombócod lesz! :D
Előételnek pedig vmi krémleveske készül majd, márványsajtos gombakrémlevest akartam, de kiderült, h a gomba nem befutó a vendégeimnél... Szerinteteka póréhagyma krémleves, v a fokhagyma krémleves illik ehhez a menüsorhoz?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, hihetetlen h én még mindig itt ülök! :twisted:
Vendég
 


Nelli!
Ezt a képet már feltettem korábban

Kép

Evelyn!
30 e Ft? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: A ..............!
20150601134430
 
 


Evelyn!

Hát ez nem piskóta!!!
És ezért a harmincezerért épp csak megnézi, gondolom.

ELKÉPESZTŐ!!!

Remélem amásikkal nagyobb szerencsétek lesz. Biztosan ő is ügyes, csak gondolom még nem akkora sztár!
Vendég
 


Hát, ha végre egyszer lesz autóm reszkessetek mi is megjelenünk lehet néhány talin és persze Ti is jöhettek hozzánk, ezt már csak Apussal kellene megdumálnom, nem túl társasági ember, mindegy őt majd nem hívjuk meg... :wink:

Egyébként imádok főzőcskézni, persze nem így kutyafuttában és időre... Ti h vagytok ezzel!

Orsi köszi a kávés hozzászólásod, de azért ne higgyétek ám, h nem tudom megvédeni magam még ha egy kosról is legyen szó! Csípek mint a skorpió!
Vendég
 


Viki!

nagyon szép vagy!
És apa is igen helyes! :wink:
Vendég
 


Na, Debrecen meg nem vette fel. 8-12 között van rendelés, de 11.52-kor már ne telefonáljon senki ezek szerint... Na akkor marad a hétfő... Na megyek tovább játszani. Nagyon izgit sikerült kitalálni. Ölembe ültetem, múanyag tányérra kupakokat teszek és azokkal játszik. CUki. :)

KépKép
muffin
 
 


Orsi: márc. 6, ha addig nem sikreül megvuduznom (by wera).

Viki: nagyon szépek vagytok!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Evelyn ez durva! Bár visszautalva a keresztesómra, tudjátok akiről tegnap írtam, szóval a szüleinek az orvos a műtét előtt megmondta a tarifát, amit még a műtét előtt el is vett! :evil:

Viki! Már emlékszem!!!!!!! :D Nagyon csini vagy!
És fiatalnak tűnsz! Hány éves vagy? Na jó erre persze nem kell válaszolni...
Azt tudom, h Kriszti és Nicike nagyon fiatal lehet.
Vendég
 


Na tudom, h máa már kicsit sok belőlem, de mint tudjátok bekávéztam... :wink:
Szóval, csak annyit h a tegnapi mérlegelésnél a fiam 8970 g "teljesítményt" nyújtott, pedig jó nagyot kakált is előtte.
Vendég
 


Nelli!
A képen 28 éves voltam, most már lassan lopakodom a 31 felé. Akkor még csini voltam, de már csak kilók kérdése és megint az leszek :lol:
20150601134430
 
 


kubu: és egy pár szem meggyet, vagy ha van otthon aszalt szilvát is tehetsz bele...pikáns lesz.

d.dodó
 
 


Nem tűnsz annyinak..., ja és ahogy láttam ne szerénykedj -7 kg????????? :D Az már vmi! Ha így folytatom a zabálást lassan én is csatlakozhatok hozzátok, sajnos...

Csak a fairplay kedvéért, én 26 vagyok...
Vendég
 


Dodó! Köszönöm! Te egy kis konyhatündérke vagy???????!!!!!!!!!!!!

De lányok, most már tényleg muszáj mennem, pedig most olyan beszélhetnékem van! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


kubu!
Azért kell először fólia alatt csinálni....de a biztonság kedvéért be is vagdoshatod (nem túl mélyen), és akkor a fokhagymát is beletűzheted.
Étteremben dolgoztam, de pszt! 8)

d.dodó
 
 


Aha, így már érthető! Mégegyszer köszi! :D
Bár én sem vagyok már kezdő e téren (12 éves korom óta főzök), de szeretek új ötleteket ellesni.
Vendég
 


Na, most jött el a Levi-kötözés ideje, úgyhogy húzunk. Már nyíg.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Titi: De azért szeretnétek később 4D-t, ha esetleg addigra lenne rá keret? Én már nagyon kíváncsi vagyok a kis Pöttömre. :)
Nagyon jók az idézetek!!!!

Viki: Szerinted a zabkorpa is teljesen jó fogyis szemmel nézve? Mert ugye nyilván kevesebb benne a hasznos tápanyag, de nagyon segíti az emésztést, tisztítja a belsőnket. :oops: :lol:

kubu: Minket nem akarsz meghívni már most vendégségbe? :lol: Majd mesélj, mit szóltak a finom fogásokhoz!

dodo: Ezek szerint innen a sokoldalúságod főzés terén! :) Nagyon ügyes és házias vagy, a férjed tényleg tegye össze a két kezét!

muffin: Igazából ennél sokkat többet is tudnék írni, ha lenne rá időm. :oops:
30 eFt???? :shock: Na az ilyen embereknek nem kellene orvosnak menni, mert egy dolog a szaktudás, amit el is ismerek, de könyörgöm, aki nem tehetős, annak nincs lehetősége a gyógyulásra sem??? :evil: Remélem, hétfőn szerencsével jársz.

Szerintem felébresztem a gyerekem, mert már 2 órája durmol, és a végén túlaludja magát... (Úr Isten, ezt tényleg én írtam??? :roll: )
fmarti
 
 


Evelin, Kata kozmecicusnál van!! (az irigységtől sárguló szmájli! Ja, hogy az összes sárga???)

Muszáj panaszkodnom, ugorjatok át, már attól jobb lesz, ha leírom. Zsolti éjjel ugye alig aludt, illetve csak az ölemeben. Reggel hétkor kelt. Ez idáig megszokott, de legalább kilenc tájban vissza szoktam tudni altatni. Na ma ez nem jött össze, aztán fél tízkor nagy nehezen elaludt, aludt kemény tíz percet. Aztán még egyszer el tudtam altatni, ismét tíz perc :shock: Itt már kissé morcos voltam, szegény Szabolcs pont hívott telefonon, elég csúnyán beszéltem vele! Aztán le kellett mennem az önkormányzatba, délben jöttünk ki, hazafelé a kocsiban elaludt. És itt jöhetne a happy end, de nem! Mert amikor elindultunk hordozóban vittem le és ahogy kinyitottam a kocsi ajtót, ráesett egy nagyobb darab hókupac, és tiszta hó lett ő is meg a hordozó is, így áttettem az autósülésbe. Tehát amikor hazaértünk nem tudtam felhozni! Persze, hogy felébredt! Most megpróbálom visszaaltatni,de hát....

Kép
Kép
patr
 
 


Márti!
A sok rost miatt a korpa nagyon jó. Van aki pl. panírozásnál is ezt használja.
20150601134430
 
 


MÁRTI! FEL NE ÉBRESZTD!

Kép
Kép
patr
 
 


Egy videó! Edzésben van a lányom, szegénnyel mindig ilyesmi történik, ha együtt játszanak! De jól bírja! :lol:

http://www.videoplayer.hu/videos/play/318507

Kép
szly27
 
 


Szilvikém!
Kép

Jázmin nagyon jól bírja, egy hangja nem volt! Rolkó meg kis energia bomba.
20150601134430
 
 


szly!
Nagyon édesek!

Patr!
Sajnálom a nemalvást!

Mi most megyünk ebben agyönyörű hóesésben sétálni. Meg holnapra is kell egy-két dolog még a boltból.

d.dodó
 
 


Szilvi, nagyon édesek! Jó ötlet, ilyen csövünk nekünk is van! Elő is keresem! :D

Kép
Kép
patr
 
 


Pat! Hihetetlen, de ahogy Jázmin meglátja, rögtön beletelepszik az első alkalomtól fogva. Pedig azt hittem félni fog tőle.

Dodó! Jó sétát.

Kép
szly27
 
 


sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Az órával kapcsolatba csak annyit hogy az óramutató a föld ellentétes irányába mozog! De hogy merről merre passz. A férjemmel is ezt tárgyaltuk egész este! Nemtudjuk eldönteni. Andi feladtad a leckét!

Szly Jázmin annyira cuki! Olyan édesek ahogy játszanak abba az alagútba.

KÉpzeljétek felhívtam a fogászatot hogy fáj a fogam szeretnék visszamenni, erre közölték hogy mára már nem tudnak időpontot adni. Mondom akkor talán hétvégét kibírom, adjon hétfőre akkor mindeféle képpen visszamegyek. Erre megszólal hogy hétfőre se tud időpontot adni. Mondom akkor az ember dögöljön meg a fájdalomba? Mit képzelnek ezek? Ez a kötelességük. És megszólal hogy ő nem tud mit csinálni. :twisted: :twisted: :twisted: Mondtam a férjemnek hogy mizu, és elment elintézni nekem hogy az ő munkahelyére betudjak menni, mert ott van fogászat, szóval hétfőn megyek oda. Komolyan mondom ez az egészségügy itt Magyarországon szart se ér!

Kép
linda24
 
 


Linda:nagyon sajnálom! :( Tényleg szar a egészségügy!!

Ezt már én is tapasztaltam nem egyszer. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Linda!
Magánba nem tudsz vhová elmenni?
20150601134430
 
 


Itt a faluban nemrég megszült egy nőci,még Tibi munkatársa volt annó,és végig bagózta a terhességét-szegény gyerek!!Ez annyira bosszantó!
Ha már gyereket vállal,miért nem lehet leszokni a cigiről?? :evil:
Persze nem az én dolgom,na de akkor is!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csak egy gyors bekukk!
Dicsekszem, ha nem baj! :oops: :oops: :oops:
A fiam az imént evett meg egy üveg brokkolis pipit!!!!!!!!+ivott hozzá olyan 30 ml teát!

Márti, szívesen vendégül látnálak Titeket! Csak kicsit sokan vagytok! :oops: :oops: :oops: De majd egyszer elkezdem és a végén apránként mindenki sorra kerülhet akinek kedve van hozzá?
Tényleg már akartam kérdezni te könyvelő vagy v bérszámfejtő?

Na menetem is addig míg el van egyedül teszem a dolgom!
Vendég
 


Kubu:ez nagyon jó hír! :D

Én Dominak még mindig nem adtam főzeléket,csak tejpépet szik..nem eszik meg szinte semmit,ami krumpli,sütőtök,sárgarépa,vagy hasonló-kivéve a husit,gyümivel,de már rég nem itt kéne tartanunk! :evil:
És tejpépet is-még mindig nem teljes adagot,inkább csak este eszik azt is jobban,vagy hogy nappal meghagyja a két evőkanálnyiból is majdnem a felét! :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


De végre rendesen iszik cumisüvegből. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Tejpépet nem próbáltad még üvegből adni? Lacus abból nyomja, pépes cumi fejjel. Keverek bele gyümölcsöt és már vágja is befelé.

Dominak nem próbáltál gyümölccsel keverni zöldséget? Múltkor cukkinit kapott Lacus üvegeset és majdnem Kép , tettem bele egy párolt almát, és utána meg simán megette.

Nelli!
Ügyesek vagytok!
20150601134430
 
 


Na, meg is jöttünk. Nem császkáltunk sokat, mert csúszik ez a .... :evil:
Levi persze félidőnél elaludt, itthon beraktam a babaülésbe, és kiraktam az erkélyre.

Szly! Nagyon édesek a gyerkőcök!

Linda! Egészségügy monnyon le! :x

Márti! Ugye nem keltetted fel?

Na, mire megírtam a hsz-t fel is kelt.. :(

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Viki:nem próbáltam egyiket sem.
De ilyenkorra már rizst,meg krumplit kéne enniük nem??
Én nem tudom hogyan jutunk el a normális ételhez így..lehet hogy az a baj,hogy sokat szopizik még,és azért nem eszik? :roll:
De én szeretem szoptatni,ő meg szeret szopizni,csak így nem éhezik meg annyira hogy normálisan egyen. :?

De most vettem neki Alma-őszibarackot teljes kiörlésű rizzsel,ha ezt megeszi akkor majd én is kotyvasztok neki hasonlót.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Én Lackónak adok alma-krumplit, alma-sütőtököt, banán-krumplit, banán-sütőtököt, alma-répa-krumplit, alma-cékla-krumplit. Írtam a cukkinit is almával dúsítottam. Sztem próbálkozz többfélével, úgy h kicsit jobban érezze rajta a gyümölcsös ízt, ha azt szereti.

Ma pl. alma-banános kaját kap csirkehusival, ez üveges rizs is van benne. Ha fog ízleni, akkor ilyet is gyártok majd.
20150601134430
 
 


Viki:köszi,akkor próbálkozok majd ezekkel...
Hülyén hangzik,de már úgy elfelejtettem hogy a másikakkal hogyan volt a hozzátápi. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Andi még egy kis segítség! A vita megoldásához! :lol:
Kép forgás irány

Az óramutatók járása, forgási iránya (a mi idõterünk forgása!) jobbos, ahogy a csavarodó csigaházak elsöprõ többsége is!

Remélem segítettem!


Itt mindent megtaláltok! http://esemenyhorizont.uw.hu/2004/forgasir.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára linda24 2009.02.20 14:09-kor.

Kép
linda24
 
 


halihó!

csak gyors bekukk...

gyorsan rendet rakok, meg keresek valami elfoglaltságot, és igyekszem nem sirni...
elvitték az én egyetlen kis törpebabócámat :( :( :(

kb. 10-15 perce raktuk kocsiba és vitte apája meg a nagyija....

a szivem szakadt meg. hogy fogom kibirni holnap délutánig????

a zsuzsának beigértem hogy ha nagyon nem birom akkor lemegyek hozzájuk tomókázni... ;)

még itthon ebédelt meg. én etettem meg... anyósom látta rajtam hogy nem kéne elvennie tőlem a tányért :D :D :D szerintem ha mondta volna hgoy megeteti ő, akkor neki megyek :D lesz ideje még délután 2-szer meg holnap is egy párszor megetetni. meg ugye ha már mi is kint leszünk náluk akkor etetheti, mert az már más lesz :D

nah megyek szétnézek mit is csináljak itthon :D :D tengernyi időm van... :(

a végére meg kellene valami irtó nagy egész oldalt betelítő sírós smily (sírós smily... ez jó... most sírós vagy smilyzós???) :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Kike! Ez a cigi-dolog...én is abba tudtam hagyni egy mukk nélkül! :evil:
Mi is rossz evők vagyunk. Nagyon kevés az a kajcsi amit megeszik.
Viszont amit mi eszünk azt bármit! Húslevest, gulyást rendszeresen eszi, csak úgy, darabosan. Főtt/sült krumplit szintén, husit is. Na meg mindig megkapja a kenyércsücsköt. Most is a stanglim végét eszi. Csak a védőnénik meg ne tudják! :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Timi! Hát igen, ilyen ez. Néha átvehetné tőlünk kicsit valaki, de mikor tényleg viszik.... :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára terek.krisztina 2009.02.20 14:14-kor.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?